Provinciaal Nieuws uitvoerverbod. Ilet beetje dat de grenzen overgeemokkeld wordt, wordt hier tegen den wereldmtrktprys verkocht en bezorgt den Dnitschen smokkelaar 100 pCt. winst. Een van de bijkomende redenen van den papier- nood is jnist dat Dnitschland en Oosten rijk, als papierproducent, Rusland als hout producent zyn uitgeschakeld, 9U zegt, dat de gror dstcifen in prye zyn verdubbeld. Moet het product daarom wel noodzakelijk 100 procent dunrler worden Naar onze berekening zou in verband met het aandeel dat de grondstoffen hebben in den eindprye van het papier een prijsstijging ran 80 tot 69 eent wijzen op verviervou digde grondstoffen prijzen. „U vergeet, dat op den prijs van 80 cent verlies ie geleden. Na het sluiten van den wapenstilstand kregen wij plotseling weer concurrentie van buiten en moesten ons wel handhaven door een te groote prijsveilaging. Öok is Lsedert dien de acht-irendag inge voerd, wat ons product aanzienlijk duurder heeft gemaakt. Ik zie geen kans hoe graag ik zou willen om eenig middel aan de hand te doen dat de geweldige stij ging zou kunnen voorkomen. Op onze vrasg ten slotte, of er ook ge vaar was, dat hier te lande ook eens tekort zou ontstaaD, aotwoorde onze zegsman „Dat zeker niet. Onze fabrieken zyn groot genoeg, onze valuta en geografische ligging zijn gunstig. Papier zil er wezen msar duur'. Het laatste is erg genoeg. Maar wy zullen er wel in moeten berusten. (Alg. Handelsblad). R. K. Leergangen. Wegens de bijzonder groote kosten verbonden aan de opleiding voor M.O. natuurkunde, scheikunde en cosraogra- phle (K3) was door het curatorium der R. K. Leergangen aanvankelijk besloten dezen leergang niet langer voort te zetten en hem met Ingang van het nieuwe cursusjaar op te heffen. Op drin gend verzoek van verschillende zijden onderwijsinrichtingen en particulieren Is tbans echter besloten, dezen, voor het onderwijs bijzonder gewlchtigen, leergang te continueeren. Het curatori um vertrouwt thans, dat dit besluit, het welk de flnancieele positie der R.K. Leer gangen ernstig bemoeilijkt, door katho liek Nederland op prijs zal worden ge steld. De oproep van het curatorium om de R. K. Leergangen in hun flnancieele moeilijkheden te steunen, heeft tot nu toe niet het resultaat gehad, dat rede lijkerwijze daarvan mocht worden ver- wacht. Wordt het tot nu toe toegezegde bedrag van f4500 aan jaarlijksche bij dragen niet veel grooter, dan zal het curatorium, hoe ongaarne ook, moeten overgaan tot opbefilng van verschillende der thans bestaande leergangen, wat de toch al ten aanzien van de leerkrachten uiterst benarde positie van vrijwel alle katholieke middelbare scholen noch moeilijker, ja onhoudbaar, zal maken. Ook zal er rekening mede worden ge houden, dat aan de bevoegdheden van het personeel der kweekscholen voor onderwijzers en onderwijzeressen hoogere elschen zullen worden ges'eld. Het curatorium der R. K. Leergangen herhaalt daarom zijn oproep tot katholiek Nederland. Men kan zich opgeven als donateur h f10 'sjaars of als begunstiger voor f25 'sjaars aan het Bureau der R. K. Leergangen, Mozartstraat 21, Tilburg. De vliegdienst op Engeland Niettegenstaande het zeer ongunstige weer in het begin der vorige week, heeft de dienst der Kon. Luchtvaart Mij. voor Nederland en Koloniën Amsterdam- Londen, tot dusver een gunstig resultaat gehad. De vliegtuigen kwamen op tijd aan en vertrokken precies op de vooraf aangékondigde uren. Er werden 16 be talende passagiers en 85 pakketten ver voerd. De aanvrage bij de firma Hooyman en Schuurman voor passagebiljetten was zeer groot, zoodat verscheidene per sonen in de afgeloopen week teleur gesteld moesten worden. In verband hiermede zullen deze week, wanneer tijdige passage wordt aangevraagd, extra machines in dienst worden gesteld. Ia antwoord op een desbetreffend telegram van de exporteurs-vereenlging Tiel heeft de minister van landbouw ge antwoord, dat het niet in zijn bedoeling ligt, maatregelen tegen uitvoer van fruit te nemen, tenzij de binnenlandsche voor ziening in gevaar mocht komen. We deelden reeds mede, wat het resultaat Is geweest van de vergadering der Pers- en Propaganda-commlssle van den R.K. Ned. Voetbalbond inzake het ontwerp-Zondagswet. De P. en P.-com- mlssle was zich, volgens de „Msb" ter dege bewust van het groote gewicht van het onderwerp. Twee harer leden hadden het vraagstuk bestudeerd, één van theo retisch, de ander van practlsch standpunt. Het resultaat meldden we reeds Noch onze katholieke beginselen, noch de leer der katholieke kerk verbieden ons om ons cp gepaste wijze 's Zondags te vermaken. De Zondagmiddag zonder z'n gepast vermaak en ontspanning moet een groot deel van het Nederlandsche volk verveling brengen en dat is geen voorwaarde voor Zondagsheiliging. Nog kunnen we meedeelen* dat staande de vergaderingeen audiëntie aangevraagd werd bij Z. D. H, Mgr. A. Diepen, bis schop van 's Bosch, teneinde hem de zienswijze van de P. en P.-cooïmlssie ten spgedigste uiteen te zetten. Waalwijk, 26 Mei 1920. Donderdag 20 Mei i.l. hield de Z.Eerw. pater Ermann S. j. te Rotterdam op uitooodlging van de K. O. B. alhier zijne lezing over »De vrouw in de tegen woordige Maatschappij». Toen de heer Froklage om half acht deze bijeenkomst opende was de zaal van hotel Verwiel gevuld met vele dames- en heeren belangstellenden, waaronder de burge meesters van Waalwijk en Besoijen en vele notabelen. Pater Ermann heeft z'n uitgelezen auditorium doen genieten van z'n fijne, hoogst aktueele lezing, die hij op de hem eigen natuurlijke wijze zeer gunstig wist te krulden. Alvorens tot het eigenlijke hoofddoel van z'n lezing te komen, zette spreker op leuke wijze de bezwaren recht, die sommigen tegen het vrouwenkiesrecht aanvoerden, die het deelnemen der vrouw aan de stembus modern noemen, de vrouw de vereischte geestelijke eigenschappen ontzegden en vreesden dat vele Hollandsche suffra- getten zouden worden gevormd, en huldigde Albertine Smulders als de stichster der Vrouwenbonden. Tot behoud van het Christelijk kabinet moet de vrouw aan de stembus deelnemen, aldus pater Ermann. Geducht trok hij te velde tegen »HetVolk>, »de Haagsche Post», het edele drie-man-schap Van Hamel, Ter Spil en Mierstrasz, die hoewel ze zelf aan de Bijbelprofetlën geen geloof slaan toch soms roeping gevoelen de profetenmantel om te hangen en voorspellingen te doen als, dat de huidige regeering ons land in den oorlog zou brengen, dat de katholieken niet uit eigen beweging het vrouwenkiesrecht zouden breDgeo, dat een Ruys de Beeren- broek aan wien ook Wilson een eere- saiuut brengt, een man zou zijn, die zich niet boven het middelmatige zou ver heffen. Frappant teekende hij de rose spootwegkrant, als een blad, wier inhoud even dun is, ais het papiergeschikt voor slappe magen, die geen stevige, degelijke kost kunnen verdragen. Na deze inleiding zou de gevierde spreker de beteekenis der vrouw in het politieke leven nagaan. Hij ging na hoe de vrouw vanwie Mazarin had gezegd Les femmes sont dignes de regner un royaume, hier tegenover had gestaan om vervolgens duidelijk te maken, welke positie deze thans had in te nemen. Met een ijver van een Groene Suzeweg moesten er in onze vergaderzalen Katholieke vrou wen gevonden worden met gezond, christelijk verstand van herstellen in, om en door Christus, wat volgens Christus hersteld moest worden. Het mag niet worden ontkend, dat de reohtsche partijen eerst niet erg warm voor het vrouwen kiesrecht waren. De propaganda er voor mag uitgegaan zijn van de tegenstanders, toch heeft Troelstra die van een staats macht droomde, bij z'n ontnuchtering ingezien, dat hij ook niet op de talrijke christelijke vrouwen gerekend had en is van z'n vroeger standpunt teruggekomen, waardoor de socialen >een olifant» in huis hebben gehaald. Na de pauze hervatte pater Ermann zijne lezing, wees op de noodzakelijkheid van de wettelijke stemplicht, waarnaast hij de zedelijke stemverplichtlng stelde. Alleen wanneer alle christelijke vrouwen rechts stemmen zal onze rechtsche regee ring behouden blijven, die dit ten volle waard is, trots de tegenpartij spijkers op laag water zoekt als deze spijkers met koppen slaat. De Vrijzinnige partijen wier machtstijdperk voorbij is zullen in hun anti-klerlkalisme de handen ineen slaan met de S. D. A. P. Daarom moeten ook de christelijke partijen volgens Baron van Wijnbergen, zich rustig en kalm voorbereiden. Spreker stelde de vraag: zijn de reehtschen van Nederland overal begonnen Wij missen, aldus de gevierde spreker, nog te veel de deelneming der hoogere standeD, die maar al te vaak schitteren op vergaderingen door afwezigheid. Juist de intellectueelen zijn het die tegenstand bieden aan de vermaning van den Paus, terwijl deze toch moeten voorgaan, opdat niet het vaandel zonder het kruis ver heven wordt, 't Waren altijd dezelfde die de vergaderiagen bezochten en actief aan de katholieke actie deel namen. Van wege de diep iogewortelde tegenzin naar de stembus te gaan, mocht de vrouwen zaak niet licht worden opgevat. Daarom moet men onverwijld op alle plaatsen de handen aan het werk slaan. Opdat de rechtsche regeering op de rechtsche Rootnsche vrouw kan rekenen is het noodig dat deze ontwikkeld wordt op verschillend terrein In de Katholieke Klesvereenlging en Vrouwenbonden, waar alle standen in vertegenwoordigd, een zelfde doel moeten beoogen. Dat een vrouw veel vermag typeerde de Z.Eerw. pater Ermann op geestige wijze in de volgende bewoordiglogeoEen vrouw kan zachtjes neen en toch ja zeggen, met zessen spreken en toch elkaar verstaan, een vrouw heeft een dag noodig om een paar bretels voor haar man uit te zoeken en kan in vijf minaten zich zelf een heel toilet uitkiezen. In het slot zijner lezing voerde spreker het revolutiegevaar even aan en zei dat wil dit In onze on-chrlstelijke maatschappij bezworen worden, de hoogere standen zich veel minder moesten wijden aan allerlei pretjes na te jagen, zich meer op offeringen voor de goede zaak moesten getroosten, hun individueele belangen meer op den achtergrond moesten plaat sen. Spreker eindigde met den wensch dat in Waalwijk de Roomsche Vrouwen beweging, belichaamd in Kiesvereeniging en Vrouwenbond zou bloeien. Een langdurig applaus, dat een uiting van dank voor het genotene zijn wilde, bewees hoe deze lezing van den Z.Eerw. pater Ermann in den smaak gevallen was. De heer Froklage dankte in wel gekozen woorden de spreker van dezen avond voor diens lezing zoo rijk aan gedachten en inhoud op zoo geestige wijze voorgedragen. Hij noemde het een genot naar de ideëen over Vrouwen beweging te luisteren, zooals pater Ermann die ontwikkeld had en meende in den geest der vergadering Z Eerw. een spoedig weerzien te mogen toeroepen. Met den christelijke groet sloot hij daarna deze bijeenkomst, die weer getoond heeft dat de afdeeliog Waalwijk—Heusden de steun harer eere-leden en donateurs weet te waardeeren. Naar wij vernemen hebben zich voorden as. cursus aan de Rijksvakschool voor Schoenmakers alhier, behalve een Rus zooals wij reeds hebben gemeld, ook aangegeven Zweden en Franschen. Wij vestigen er de aandacht op, dat de Mr. van Coothstnaat is afgesloten als rijweg. Gistermiddag ontstond een schoor steenbrand bij den heer H. v L. alhier. Door spoedig toegeschoten hulp kon erger worden voorkomen. Zondagnamiddag kwamen op den Boschweg bij Olsterwijk de auto van den heerW. uit Moergestel en het motorrijwiel waarop de gebrs. B uit Tilburg gezeten waren, in botsing. Beide werden van het rijwiel afgeslingerd en bekwamen, behalve een beenbreuk, eenlge kwetsuren. Na voorloopige hulp door de doctoren uit Olsterwijk en Udenhout, werden zij per auto naar Tilburg vervoerd. Zooals uit de in dit nummer voor komende annonce blijkt, gaat de Naam- looze Vennootschap E. W. Klijberg- Pernot'sStoomschoenfabrlek >Hollandla4 over tot uitgifte van f 500,000 6 pCt. Cumulatief Preferente Wlnstd. aandeelen aan Toonder (waarvan f 75,000 geplaatst) In stukken van f 1000 elk, deelende in het volle dividend over het boekjaar 1920. In de toelichting van het prospectus wordt er op gewezen dat de steeds stijgende vooruitgang der zaken het noodzakelijk maakten de fabrieksge bouwen belangrijk uit te breiden en na de voltooiing daarvan (Juli 1919) werd het productiecijfer der schoenen van 1300 paar tot 2000 paar per week ver hoogd. De omzetten en winsten hielden, zoo als uit onderstaande statistiek blijkt, met de uitbreidingen gelijken tred. Boekjaar. 1914—'15 1915—'16 1916'17 1917—'18 1918—'19 Kapitalen, f 129,000.- - 137,000.- -200,000.- -250,000.- -260,000 - Omzetten. f 264,207.26 - 470.889.68 - 553,590.02 -720,711.73 -896.742.16 Winsten, f 33,038.32 - 61,137.77 - 159,228.91 - 175,342.26 - 154,f28.50 Dividenden. 11 pCt. II1/» - 25 20 20 '/2 Tengevolge van het vervaardigen van het zoogenaamde Standaardschoeisel waren de resultaten over 19181919 minder gunstig dan over het boekjaar 1917—1918, doch thans wordt weder uitsluitend het luxe-artikel vervaardigd. De omzetten in de eerste vier maanden van dit jaar bedroegen 1920 Januari f 140,818.99 tegen Februari - 246,282.53 Maart - 243,959.66 April - 222,490.44 1919 f 49,852.43 - 65,596.21 - 69,596.21 - 83,704.26 onzer Vennootschap „Hollandia Verkoop centrale" (tevens grossierderij), welke onder-afdeeling geheel beantwoordt aan de daarvan gekoesterde verwachtingen. Over het eerste halfjaar van haar be staan werd een winst van f32,531.68 gemaakt, welk bedrag begrepen is in het winstcijfer per 31 December 1919. Zaterdag marcheerden een dertig tal padvinders naar Giersbergen om aldaar voor eenlge dagen een kamp te gaan betrekken. Het kaaapementsleven is, dank zij de buitengewone gastvrijheid en behulp zaamheid van de bewoners van Giers bergen, in alle deelen uitstekend ge slaagd. Zondagmorgen werd om 8 uur te Drunen de H. Mts bijgewoond en Maan dag ten 10 uur. Beide dagen toonden de bewoners van omliggende gemeenten groote belang stelling voor de padvinders. Dr. van Seters uit Drunen nam verschillende kiekjes. Maandagavond keerden allen in de beste orde huiswaarts. Men kon het den jongens aanzien, dat ze genoten hadden, alsook dat een dus danig leven gezondheid geeft en een frissche kleur op de wangen brengt. Gisterenavond werd het Hoekeinde in opschudding gebracht doordat een zekere v. B. zich in zijn woning als een bezetene aanstelde. Al het glas- en breekwerk sloeg hij stuk, waardoor hij zich ernstig aan hoofd en armen ver wondde, zoodat geneeskundige hulp moest worden verleend. Een half uur later werd hij weer woest, rukte zijn verband van hoofd en armen af, zoodat het bloed overal uit gutste, zoodat andermaal geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Tot 12 uur in den nacht bleven groepjes menschen rondom de woning staan. De St.ct no. 99 geeft het bevol kingscijfer van iedere gemeente der pro vinciën Noord-Brabant en Limburg, op 1 Januari 1920. De provincie Noord-Brabant telde dien datum 366,120 mannen en 362,891 vrouwen of 729,911 zielen. Deze cijfers zijn resp. voor de gemeenten Bergen op Zoom 9705, 9883 en 19,588; Breda 14 414, 15,630 en 30,044; Helmond 9261, 9250 en 18,501; 'silertogenbosch 18,246, 19,821 en 38,067; Oosterhout 7014, 6852 en 13,866; Roosendaal en Nispen 9957, 10,325 en 20,282 Tilburg 30,436, 31.101 en 61,557 Woensel \7843. 7918 en 15,761. BAARDWIJK. Zondag j.l. speelde onze voetbalvereniging Juliana II een vriend schappelijke wedstryd tegen een combinatie Ojympia te Vlijmen. De rnst ging in met 21 voor Juliana. Na de rust wist Olympia echter nog tweemaal te doelpunten, zoodat de wedstryd eindigde met 82 voor laatst genoemde vereeniging. DRUNEN. Van Zondag op Maandag hadden onze veldwachters het geluk den reeds jaren verdachten wasch- klppen- konijnendief J. de W. bijgenaamd f853,551.62 f268,749.11 en toonen derhalve een vooruitgang aan van f584,802.51. Door het vervaardigen van witlinnen schoeisel, dat thans hoofdzakelijk in Engeland wordt gefabriceerd, stellen wij ons voor ook in de toekomst zoowel in het binnen- en buitenland als in onze koloniën een groot afzetgebied daarvoor te zullen verkrijgen. Tot dusver liep het boekjaar van 1 Juli tot 30 Juni. Bij de laatste statuten wijziging hebben wij het boekjaar met het kalenderjaar doen samenvallen. Over het laatste halfjaar van 1 Juli tot 31 December 1919 kunnen wij de volgende bevredigende cijfers gevenomzet f658,720.03, winst f 107,643.33, divi dend 11 '/z pCt. Het gemiddelde dividend gedurende de afgeloopen 5'/2 jaar bedroeg 18 pCt. Ter bevordering van den geregelden afzet van ons fabrikaat vestigden wij in 1919 te Amsterdam eene onder-afdeeling en de jut thans wonende te 's Bosch op heeterdaad te betrappen. Van vele per sonen uit deze gemeente ontving de politie felicitaties met deze gelukkige vangst. Toen dan ook de dader naar de marechausseés te Besomen werd geleid juist toen het volk ter kerke ging, waren er verschillende die gaarne een handje zouden medegeholpen hebben. Een woord van hulde aan onze kranige veldwachters is in deze niet misplaatst. DRUNEN. De kermis alhier heeft een druk en prachtig verloop gehad. Het terrein was goed bezet en de menschen maakten goede zaken. Van heinde en verre kwamen vreemdelingen afzetten, die ouder gewoonte getrouw zich hier uitnemend amuseerden. De uitvoeringen in het dorp, zoowel als in de congregatie liepen uitstekend van stapel en hebben velen prettige uren bezorgd. De kermis van 1920 zal bij allen eene aangename herinnering achterlaten. VLIJMEN. Openbare vergadering van den raad dezer gemeente op Donderdag 27 Mei 1920, des namiddags ten 6l/2 uur ten,, gemeentehuize. Punten van behandeling 1. Ingekomen stukken. 2. Gemeenteverslag. 3. Aangehouden verzoek M. Verboord. 4. Bezoldiging Wethouders. 5. Benoeming lid der Commissie van advies in zake Arbeidsbemiddeling. 6. Verhuring van de woning in het raadhuis. 7. Aankoop van een strook grond van de Wed. Van der Heyden langs het Lieve-Vrouwen-Hoekje en verkoop van het Lieve-Vrouwen-Hoekje aan de Lleve- Vrouwenschuts. 8. Verkoop van boomen aan de bin nenzijde van het marktveld. 9. Wijziging van artikel 6 van het Reglement van 't Burgerlijk Armbestuur 10. Benoeming van een lid van het Burgerlijk Armbestuur (vacature H. Mommersteeg). 11. Verzoek van de Bouwvereeniging •Vlijmen Vooruit4 tot het verleenen van een grond- en een bouwvoorschot van hoogstens f 185.850.en tot het toe kennen van een bijdrage in de verschul digde jaarlijksche annuiteit. 12. Verzoek van de gemeente aan het Rijk om een voorschot en een bij drage aan de gemeente tot 't toekennen van een voorschot en een bijdrage aan de bouwvereeniging. 13. Vaststelling van eene rooilijn In de Mommersteeg en in de verlengde Kerkstraat. 14. Oprichting van een gemeentelijk Electrlciteitsbedrijf en aansluiting aan het net der P. N. E. M. 19. Uitgebreidheid van het net. 16. Opdracht van de aanbesteding aan de P. N. E. M. 17. Aankoop grond voor transforma- torhnUje. 18. Overeenkomst met de P. N. t. M. tot het leveren en betrekken van elec- trische energie, 19. Vaststelling eener verordening op het beheer van het gemeentelijk elec trlciteitsbedrijf. (G. E. B.) 20. Vaststelling eener verordening op de levering van electrlcitelt door het G. E. B. 21. Vaststelling van installatie voor schriften. 22. Regeling der bezoldiging van den administrateur. 23. Instelling eener commissie van bijstand. 24. Benoeming der leden dier Com missie. 23. Sluiting eener geldleenlngten be hoeve van het G. E.B. groot hoogstens f 100.009.—. 26. Aanleg van bandhout in het Ven en bestemming van de opbrengst van de gebouwen der voormalige 2e open bare lagere school. 27. Aanleg van een duiker In den gemeenteweg. 28. Wijziging der begrooting 1919. 29. Wijziging der begrooting 1920. Betreffende de onderwerpen nrs. 6 t/m. 23 en 25 t/m. 28 zijn voorstellen van B. en W. De stukken en teekeningen betreffende electrlcitelt en woningbouw liggen 2é Mei van 912 uur en van 26 uur op de raadzaal ter visie. Architect Van Vlijmen zal van 4—6 uur inlichtingen verstrekken. 2e Pinksterdag is een dag voor onze inwonen geweest, welke nog lang in aan gename herinnering zal blijven voortleven. De onthulling van het Maria-beeld, door de O. L. Tr. Schntae. In de prachtig versierde parochiekerk werd ten 10 uur eene plechtige H. Mis opgedragen waarbij ook tegenwoordig waren dc Schutsen St. Barbara en St. Catharina. Na afloop hiervan werd in optocht ge trokken naar het O. L. Vroowehoekje, al waar de onthulling zou plaats hebben. De stoet werd geopend door de harmonie Con cordia, welke hare lustige toonen zonder tusachenpoozen deed klinken. Daar achter volgde de Eerw. heeren Pastoor en Kapelaans, het Dag. Bestanr der gemeente en de drie Schutsen. Da groepen werden afgewisseld door Brnidjes en geflankeerd door de Bur- gerwacht. Be ZeerEerw. heer Pastoor onthulde en zegende het beeld en aprak daarbij een treffend woord. Daarna weid er onder het zingen door bruidjes voor het beeld een bloemenhulde gebracht. D&arna weid door allen een Marit- lied gezongen wat door Concordia werd be geleid. De lieer Joh. van Wagenberg gaf vervolgens een schets vsn het bestaan der Schutse, hoe bet plan op initiatief van het lid den heer Joh. van Heet,"om het beeld te makeD, werkelijkheid was geworden en sprak zyn vertronwen uit dat het beeld door al Vlymens inwoners zou worden ge ëerbiedigd. Nadat door de harmonie het „Wien Neerlands Bloed' was gespeeld, gaf de heer van Palier, bekroond vendelaar van de St. Catbarina Schuts, een staaltje van zyn werkelyk mooie vendelkunst. De Edelachtb. heer Burgemeester nam bet woord en bracht dank aan allen die hebben medegewerkt om hit beeld tot stand te doen komen. Door het allerliefst 2-jaiig dochtertje van Z. 1. Achtb. werd een reuzen-bloemenmand aan de voeten van het beeld geplastst, wat op de groote menigte een diepe indruk maakten. Daarmede was de officieele plechtigheid afgeleopeD. BESOIJEN. Op Dinsdag, 2 Juni a,s. des voormiddags 11 uur, zal in het café van J. v. d. Zande een algemeene ver gadering plaats hebben van stemgerech tigde ingelanden van het waterschap ,,De Binnenpolder van Besoijen'' Punten van behanneling 1. Vaststelling der rekening over 1918-1919. 2. Vaststelling der begrooting voer 1920-1921. 3. Voorstel tot verkoop van boomen. 4. Verkiezing van een bestuurslid wegens periodieke aftreding van den heer A. Schalken. 5. Voorstel van het bestuur om wer ken In eigen beheer uit te voeren. Door hartverlamming overleed op 2den Pinksterdag zeer plotseling de heer J. van der Zaken, schoenfabrikant alhier. BESOIJEN. R.W.B. (combinatie) be haalde op de seiiewedstrijden, uitgeschrc-> ven door S.V.V. te Sprang, den eersten

Echo van het Zuiden | 1920 | | pagina 2