Vervolg Pfsvinciaal Nieuws. BINNENLAND. Gemengd Nieuws. Burgerlijken Stand. Onze huidige mooie feuilleton spoedt ten einde Wy kunnen een prachtiger boeien- den roman aankon digen. Correspondentie. nam de heer H. Both 't woord om een diepgevoelde hulde te brengen aan H. M. onze geeerbiedigde Koningin, die nog re geert bij de gratie Gods. Het is hem een bijzonder voorrecht dit te mogen doen namens de inwoners dei- kleine gemeente Besoijen, dat nog voelt voor H. M. en onze wettelijke instellingen. Het is hem tevens een voorrecht te mogen begroeten de vereeniging „Koninginne dag" die is opgericht om deze gevoelens bij ons volk levendig te houden. Hij sluit zijn treffende woorden, met te verzoeken deze blijde gebeurtenis ook te vieren in den geest als hij mede moet gevierd wor den n.l. in den geest des gebeds aan den Algoeden, die ons zulk een vorstin schonk. Des namiddags werden, hoewel 't weei; dreigend bleef, de feestelijkheden voort gezet in den vorm van de uitvoering der Volkszangliederen door de kinderen der verschillende scholen op het raadhuis plein. Achtereenvolgens werden ten ge- iioore gebracht: Wij willen Holland houen, Heideliedje, Een liedje van de Zee, Huzarenliedje, Oranjelied, Meiliedje, Duinlied en Besoijensch volkslied. De har monie der R. K. Werkliedenvereeniging verleende hierbij op zeer verdienstelijke wijze hare medewerking terwijl zij ook nog een paar mooie nummers afzonderlijk deed hooren. Wij mogen hier gerust ge tuigen dat de verschillende, nummers on der leiding van den heer J. L. van Kem pen uitstekend tot hun recht kwamen-, ge tuigend van veel moeite en geduld der on derwijzeressen en onderwijzers, van am bitie en veel studie der kleinen, 't Was een treffende huldebetuiging, die diepen in druk maakte op het talrijk publiek. Hoewel aangeplakt was dat de vlieger wedstrijd werd uitgesteld tot Zondagmid dag 5 uur, nam men omstreeks half vier toen liet weder wat scheen op te knappen de gelegenheid te baat den vliegerwed strijd door te laten gaan. Jammer was het voor de talrijke deel nemers die zich hadden ingespannen in vorm en kleur iets aparts te scheppen en waarin zij uitnemend geslaagd waren, (wij noemen b.v. vliegmachine, ruiter te paard, molens e. m. a.;) dat spoedig na den aan vang de regen weer onmeedogoend begon te vallen, zoodat dit mooie nummer, waar voor comité en deelnemers zooveel gedaan hadden, niet tot zijn recht kwam. Alles verloor door 't nat en den wind di- rect_ zijn mooi aanzien, of geraakte on klaar zoodat het vrijwel moest mislukken. De uitslag was als volgt: Voor den meest komischen vlieger: Joh. Mayers. Voor den fraaisten vlieger F. Dekkers. Voor den mooist staanden vlie ger Jan Blok Gzn. Voor den grootsten vlieger W. de Louw. Voor den vlieger, die het Koninginnefeest het best tot uitdruk king brengt Adr. Bakkers. ^'Eervolle vermeldingen: Corn. Schalken, Cor Verhagen, W. Smit, Alph. Rox, Joh. de Rooy, Jac. Ophorst. De schietwedstrijd der burgerwacht en van den gewapenden vrijwilligen land storm werd onderwijl gehouden op de speelplaats der Chr. school en hiervan was de uitslag als volgt: Geschoten werd op een afstand van 25 Meter met marga. Ieder schutter lostte 5 schoten. Er waren beschikbaar gesteld 10 prijzen, welke werden behaald als volgt: le prijs G. F. Couwenberg met 86 pun ten; 2e prijs G. van der Wens met 84 pun ten: 3e pr. B. A. van Dongen met 34 pun- fen; 4e prijs F. C. van der Gouw met 33 punten; 5e prijs G. W. van Kampen met 33 punten; 6e prijs M. L. Verhagen met 32 punten; 7e prijs H. W. W. Klerkx met 30 pinten; 8e prijs P. F. Klerkx met 30 punten; 9e prijs M. van Driel met 30 pun ten; 10e prijs met G. S. Both met 29 pun ten. Was de drukte den geheelen middag reeds groot geweest, meer en meer groei de de menigte aan en vulde de gemeente. Vooral toen ten 5 uur de concerten aanvin gen was de belangstelling buitengewoon. Achtereenvolgens traden op de kiosk op en trotseerden manmoedig het nu en dan mallende hemelwater, de harmonie van de R. K. Werkliedenvereeniging van Waal wijk en Besoijen, de Chr. Gemengde Zangvereeniging „Halleluja" van Besoij en, de Gemengde Zangvereeniging Voor uitgang zij ons doel van Waalwijk en Be soijen, de harmonie „Sophia's-Vereeni- ging" van Loon-op-Zand. Men zal het ons niet euvel duiden, als wij niet iedere vereeniging afzonderlijk gaan bespreken of in details treden over de verschillende nummers. Dat zou ons natuurlijk te ver voeren. Alle vereenigin gen gaven van hunne beste r? uniueis en voerden die op waarlijk onberispelijke wijze uit; het publiek genoot dan ook ten zeerste van dit uitgebreide muzikale feest, dat? den geheelen avond op genotvolle en prettige wijze vulde. We mogen toch wel even apart noemen, *n vereeniging v. buiten n.l. Sophia's Ver eeniging van Loonopzand, die zich zeer verdienstelijk heeft gemaakt met haar prachtig uitgebreid programma, welker uitvoering getuigenis aflegde van haar veelzijdig kunnen op dit gebied. Niet al leen dat zij door hare kunstvolle presta ties veel tot het succes van het feest bij droeg, ook zij bleek onvermoeid om haar programma uit te breiden en de stemming or danig in te houden. Dat de stemming er was, kon men over al ontwaren, de geheele gemeente door was 't 'n drukte, 'n feestvreugde van belang die ten top steeg, toen de taptoe een aanvang zou nemen. Een ontzettende menigte ver drong zich om de beide harmonién en de lampiondragers en we zouden haast zeg gen dat Besoijen nooit zooveel vreemde lingen herbergde. Men stoorde er zich niet aan of de mod der de menschen om de ooren spatte en of de hier en daar heerschende duisternis het rondtrekken voor den gewonen wan delaar niet zoo aangenaam maakte, alles trok en hostte mee de gemeente door, on der een oorverdoovend gejoel en de meest ondubbelzinnige vroolijkheid. 't Was vol op feest! Na afloop toog alles naar den Buiten polder waar de heer Buskens uit Rotter dam, die 't vorig jaar hier reeds zijn goe den naam vestigde, ten omstreeks 10 uur zijn vuurwerk de lucht liet ingaan. Het vuurwerk slaagde, in weerwil van het slechte weder, zeer goed en had als altijd een groot succes; er waren beslist mooie nummers bij en 't vormde, een waardig slot der officieele feestelijkheden door „Koninginnedag" voor de eerste maal zoo uitstekend en succesvol gearrangeerd. Was het officieele programma dus af- geloopen, in de straten en in de café's, was de pret nog lang niet uit, daar bleef het nog lang zeer druk en in groote vroolijk heid werd de feestvreugde spontaan door gezet zooals men dat in Besoijen kan, on derling en ook in de beste verstandhou ding met zijne buren, die dan ook goed mee feestgevierd hebben. Wij gelooven niemand te kort te doen als we hier een woord van openlijke hulde brengen aan den man die de ziel was der feestvreugde, die overal gang en stem ming in bracht, den voorzitter van Konin ginnedag den heer Alphons van Delft en met hem zijn volijverig bestuur. Ook liet gemeentebestuur met den burgemeester aan het hoofd hebben alle medewerking krachtdadig verleend. Aan het slot mogen wij dank brengen "oor de wijze, waarop men ln Besoijen. joowel.van de zijde van 't Dag. Bestuur als van de vereeniging de pers weet te waardeeren en dat aan velen ten voor beeld mag worden gesteld. SPRANG. Jl. Maandagavond had he* 10-jarig dochtertje van v. A. alhier het ongeluk, onder het spelen, zoodanig te vallen dat het een ernstige wonde aae haar kin bekwam. Geneeskundige hulp van Dr. Vermeulen werd Ingeroepen, welke de wonde heeft dichtgenaaid. VRIJHOEVE-CAPELLE. Twee kin deren van den landbouwer S. kregen uziede oudste van 10 jaar hakte den jongere met een mes zoodanig in den irm, dat medische hulp moest worden «ogeroep n. De opgerichte Korfbalclub heeft hare eerste repetitie gehouden, hoewel het terrein door de vele regens niet erg geschikt was. LOON-OP-ZAND. C. M. de J. uit Tilburg lag hier langs den weg te sla pen, de politieagent v. d. Steen wekte hem, sinjeur was dat niet best naar den zin en hij trad brutaal op. Eindelijk- gaat hij dan toch huiswaarts 't was in den avond. Daar merkt de agent dat een lap onder zijn jas uitkomt, hij houdt hem staande en visiteert hem, en jawel, daar komt 29 stuks nat waschgoed voor den dag. Na langdralen bekent hij, dat hij het bij S. alhier gekaapt heeft. P. Cr. DRONGELEN. Ook ooze gemeente wil thans niet langer achterwege blijven om blijk te geven van gehechtheid aan het Oranjehuis. Zaterdag a s. zal, ter gelegenheid van de vet jaardag van H.M. de Koningin een groot Oranjefeest worden gehouden. Des morgens ten 9 uur zullen de feestelijkheden een aan vang nemen voor schoolkinderen. Dank zij eenige flinke giften van In gezetenen, Is het bestuur in staat gesteld de kinderen flink te onthalen. 'sMiddags ten 2 uur zal een groot nationaal concours voor aaogespanoen paarden (voor paren) worden gehouden alsmede verschillende andere volkspelen als versierde fietsen, rlngrijden voor paren ringsteken voor wielrijders, stoelendans voor ruiters, enz. De harmonie uit Meeuwen, zal deze vermakelijkheden met haar lustige toonen opluisteren. Als slot zal 's avonds een groote fakkeloptocht plaats hebben. Wil het weer een beetje medewerken dan mag een groote drukte ln ons anders zoo stil dorpje worden verwacht. Heden arriveerde op de Bergsche Maas alhier een groote baggermachine van de firma Bos te Dordrecht, om de afgebroken palen der vroegere militaire bragggen alt den rivierbodem te bag geren. MEEUWEN. De raad dezer gemeente besloot ln zijn vergadering d.d. 2 Sept. jl.le. eervol ontslag te verkenen aan mej. G. Straver, als onderwijzeres te Babilonlënbroek, wegens benoeming ln gelijke betrekking te Zwijndrecht j 2e. voorlooplge vaststelling der gemeente- rekenlnlng 1919 in ontvangst op f41053.9!'. In altgaaf op f 44024.91, alzoo met een nadeellg slot van f 2970,99'3e de rekening van levens- mlddelenbedrijf In ontvangst op f40590.38, in uitgaaf op f404119,96, slot alzoo f 180,42; 4e. De rekenlog Burgerlijk Armbestuur ln ontvangst op 2115,038 ln uitgaaf op 1603,84, goed slot alzoo op f511.195, 5e, Toekenning van een subsidie van f 100 aan den eventueel te houden land- bouwcursus te Ee;hen, mits zich ln deze gemeente 4 leerlingen aanmelden. CAPELLE. De schoen maker H. Z,, werkzaam op de schoenfabriek van de firma K«rrt en Oerlemans alhier, h»d gistermorgen het ongeluk met een zyner handen tasschen de Sianzmaohine te geraken, met bet nood lottig gevolg, dat twee zyner vingers ver pletterd werden en hy per voertuig naar huis moest worden overgebracht, alwaar hij direct onder geneeskundige behandeling van Dr. Köhler werd gesteld. Tot ons genoegen kunnen we mede- deelen, dat het der politie gelukt is den dief, zekere G. K. alhier, te arresteeren, die onlange een rund ontvreemd heeft, toebe- hooiende aan J. V. te Waspik. Naar men ons mededeelt heeft by reeds volledige bekentenis afgelegd en zal by op 8 dezer naar 's Bosch worden overgebracht. Het ware te hopeD, dat de politie hier. mede tevens op het spoor kwam der dade die den afgeloopen zomer menig stuk vee hebben ontvreemd. RAAMSDONKSVEER. Zeer zeker tot veler leedwezen zal Zuster van Mameren de gemeente eerlang gaan verlaten. Met ijver en groote toewijding heeft zij hare taak als Wijkzuster voor het Groene Kruis steeds gedurende eenige jaren vervuld. Zij gaat naar Ophemert. De opbrengst der aardappelen valt niet tegenevenwel er zijn geweldig veel rotten. Op sommige akkers bijna de helft. Dat zal alzoo dure winter provisie geven. Door spoedig toegeschoten hulp gelukte het Zondagmiddag het begin van brand op de papierfabriek De Maasmond te blusschen, waardoor een groote ramp werd voorkomen. Grenzen der loonsverhoogingen. In De Tijd" onder vorenstaande titel lezen wij o.a.: Reeds nu beginnen zelfs de roode arbeiders langzamerhand in te zien, dat de acht naar loonsverhooging niet kan blij ven voortduren, maar dat er voor de be looning van geleverden arbeid natuurlijke grenzen zijn, welke niet overschreden kunnen worden zonder schade voor de ar beiders zeiven. Een teekeneild staaltje van deze grond waarheid aller loonpolitiek levert de loon- commissie van patroons en arbeiders voor het grafisch bedrijf, die ontkennend de vraag beantwoordde, of de stijging der le- vensmiddelenprijzen aanleiding moet ge ven tot nieuwe loonsverhooging. Tot dit besluit heeft niet alleen bijgedragen de overweging, dat met de sinds 1 Januari j.l. met 4 pet. gestegen levensmiddelenprij- zen tegelijk het verbruik vermeerderd en de levensstandaard verbeterd is, maar vooral dat de bedrijfstoestand verdere loonsverhooging niet toeliet. Immers, we gens de hooge drukkosten kromp de pro ductie ongeveer 10 procent in, en tenge volge van de loonstijging, welk op de drukwerken moet worden verhaald, hiel den een kleine 200 periodieken op te ver schijnen, beperkten 132 periodieken hun Uitgaven, hielden vele particuliere orders op, en het slot is, dat er honderden typo's op het oogenblik werkeloos rondloopen. Dies kwam de looncommissie tot het be sluit, dat er geen loonsverhooging zou worden ingevoerd. Loonsverhooging veroorzaakt prijsstij ging, prijsstijging veroorzaakt inkrim ping der productie, inkrimping der pro ductie veroorzaakt inkrimping van het ge tal arbeiders en werkloosheid. In boven gaand geval ontdekten, de arbeiders zelve de loongrens en riepen zij de geregelde loonstijging een „tot hiertoe en niet ver der" toe. Wel zou een nieuwe loonsverhooging dadelijk winst, maar op den duur verlies hebben gegeven en zoo namen werkge vers en werknemers in den loonraad met algemeene stemmen bedoeld besluit, dat ook voor andere arbeidersgroepen voor beeldig moge zijn. Er komt een oogenblik zag zich de socialist Goudriaan genoopt in „Het Volk" van 28 Aug. j.l. te schrijven waarop loonacties als eindresultaat vermindering van welstand tengevolge hebben". Zeer juist: en het ware te wenschen, dat de propagandisten der S. D. A. P. die waarheid tot gemeengoed van alle „actie"- liefhebbers maakten. Aan het spoorwegpostkantoor te Maastricht ls een aangeteekeod pakket met een aangegeven geldswaarde van f 12.000 zoek. Gisternacht te ongeveer 12 uur is te Eefde bij Zutphen de heer Van Rossum, ambtenaar ter secretarie van Gorssel, door een auto aangereden, bestuurd door een dronken chaofteur, zekere W. uit Gorssel, niettegenstaande de heer Van R. met behoorlijk verlicht rijwiel aan den kant van den weg stood. Zwaar gewond en met gebroken btenen is de heer Van R. opgenomen ea naar het ziekenhuis te Zutphen ver voerd. Zijo toestand was gistermorgen tamelijk bevredigend. De beschonkea chauffeur wilde doorrijden, doch werd daarin door den chef-veldwachter van Gorssel verhinderd, die hem een revolver schot achterna zond, waarop hij de au'o stopzette. W. is daarop gevangen ge nomen, maar later weer los gelaten. Gisteren ls te Brielle de 20-jarlge schippersknecht J. D. doodelijk getroffen door een schalm van den uit elkaar springenden ketting van den knijper, waarmede men op de kalkfabrl-k de schelpen uit de schuiten haalt. Naar het ziekenhuis overgebracht, overleed hij kort daarna. M. T. te R. Waar onze bericht gever van Capelle reeds een mededee- iing van dezen wedstrijd geeft, kunnen wij met het oog op onze plaatsruimte het door U gezonden, zeer uitvoerige verslag, tot onze spijt niet opnemen. Red. Uitslag Loting voor de Nat. Militie. WAALWIJK. Jacobus Joannes van der Aa 23; Johan nes Adrianus Barel 22; Franciscus Lam- bertus Adrianus Bataille 15; Nicolaas Bergmans 7; Adrianus P. Brok 16; Ge- rardus Josephus Bruijstens 18; Arnoldus Johannes Martinus Burmanje 9; Petrus Franciscus Maria Dielman 5; Thomas Ad rianus Duyvekam 8; Hendrikus Petrus Dumoulin 8; Joannes Wilhelmus de Graaf 2; Martinus Johannes de Haan 12; Adrianus Carolus Hesselberth 21; Gijs- bertus Cornelis Kipping 6; Johannes Am- brosius Kooien 20; Petrus Cornelis van der Lee 13; Adrianus Maria Joseph de Leijer 4; Franciscus Joannes Meeuwis 1; Waltherus van Riel 17; Bernardus Wilhel mus van Schijndel 14; Johannes Jacobus Maria Trimbach 11; Adrianus Wilhelmus Johannes van der Velden 19; Theodorus Aloysius van de Wiel 10; Josephus Adria nus Wilmont 24. BESOIJEN. J. Kelder 1; G. F. Comvenbergh 2; H. G. Wagemakers 3; H. A. P. van Hoof 4; C. J. Passier 5; G. Jacobs 6. BAARDWIJK. A. Geeren 1; C. A. Laros 2; A. J. J. Lombarts 3; M. H. A. Mulders 4; D. Nieu- wenhuizen 5; M. J. Fitters 6; L. van der Heijden 7; L. Leijtens 8; M. Verhoeven 9; J. M. Leijtens 10. RAAMSDONK, 8 Sept. Bij de heden gehouden stemming, ter verkiezing van een lid der Kamer van Koophandel en Fabrieken alhier, vacature v. d. heer W. F. Simonis de Kok, is benoemd de heer H. Simonis. industrieel te Raams- donksveer. De heer A. Weijts, onderwijzer aan de R. K. Jongensschool alhier, is in gelijke betrekking benoemd te St. Michiels-Gestel. SPRANG. Aangiften over de maand Augustus. Geboren: Mechelina, d. van Cornelis Kruijf en Anna Koenen; Cornelia Maria, d. van Marinus Zwart en Antonia Henrica Adriana Suiker; Jacoba, d. van Arie de Rooij en Dindena Nieuwenliuizen; Wil- helmina Johanna, d. van Jan Haverhals en Neeltje Rijken; Josina Johanna, d. v. Jacobus Kruijf en Petronella van Kam pen; Johannes Dirk, z. van Johannes Nieuwkoop en Catharina Johanna de Rooij. Gehuwd: Jan Jouwert Buwalda, 54 jr. met Catherine Aurélie Albertine Nautré, 27 jaar. Overleden: Marinus Geenen, echtg. van Woutrina Clasina Pruijssers, 55 jaar; Leendert van der Hoeven, echtg. v. Lam- betha Wilhelmina Chabot, 74 jr. WASPIK. Aangiften over de maand Augustus. Geboren: Petronella J, d. v. P. Kuyten en G. van den Broek. Ondertrouwd: J. A. \ermeeren, oud 28 j. jm. en E. C. van Holt, oud 24 j., jd. H. Schellekens, oud 31 j. wed. van P. Snoeren en H. Naas en A. M. de Bont, oud 44 j. jd. Getrouwd: J. H. Fijneman en ,T. P. Lan- germans; J. A. Vermeeren en E. C. van Holt. Overleden: Adam A. Liever-s, oud 8 w. LOON-OP-ZAND Aangiften over de maanden Juli en Augustus 1920. Geboorten: Johanna d. v. M. Hendriks en C. Kimmeren. Cornelia d. v. H. Th. Balvers en C. van Wezenbeek. Adriana Catharina d. v. M. M. Aarts en C. Smul ders. Laurentius Marinus z. v. W. Sup en J. van Onzenoord. Louise Johanna d. v. P. J. J. Hollants en A. M. v. d. Heijden. Cornelia Theresia Maria d. v. A. J. P- Kie" vits en H. A. M. v. Dongen. Leonardus z. v. W. v. d Velden en P. Schapendonk. I Maria Johanna d. v. J. Merkx en A, Nle- 1 -£ haus. Maria Eva d. v. M. Gevers en A. y d. Pol. Christina Maria d.- v. .T. Ro2en brand en F. de Jong, Maria Andrea d. y C. L. v. Son en J. M. C. Coolen. Martini Maria d. v. L. v. Bokstel en J. Damen. Op rardus Petrus Bernardus Maria z. v. J. v van der Wee en C. M. J. Vekemans. Geer truida Antonia d. v. A. Pape en W. Dirkt Adriana Maria d. v. W. L. Stubbe en il J. Oerlemans. Adriana Cornelia Hendricj d. v. H. Beekman en A. M. Couwenberj Christianus Johannes z. v. H. J. van i Meijdenberg en A. M. Rijen. Johannes i v. Th. Musters en A. J. Dirksen. Henric Adriana d. v. W. J. Ypelaar en J. M. Op perman. Johanna d. v. L. M. v. de Ven en G. Dingemans. Jacoba Eingelina Maria dl van C. C. J. Schoenmakers en A. C. van Roon. Antonetta Henrica Francisca d. v J. F. C. Tuerlings en A. M. van Dun. Ger- dina Maria d. v. M. Corstanje en H. van Bokst él. Marinus Gerardus z. v. C. Klijn en G. v. Zon. Johannes z. v. Adr. de Nijy en J. v. d. Linden. Henrietta Johanna Ma ria d. van R. N. Brent en W. J. Vesters. Theodora d. v. C. Bergmans en Th. Da- men. Martinus Petrus z. v. W. N. v. Kuijk en A. Schellekens. Antonius z. v. W. Snoe ren en J. van Bokstel. Cornelia Margate tha d. van A. Wartenberg en P. v. Loon Josephus Maria z. van J. M. D. van Loon en C. M. Leennakers. Cornelis Johannes d. v. A. M. Hetier en M. Ligtvoet. Henricus Franciscus z. v. P. Laarhoven en J. M. de Jong. Henrica Catharina Maria d. v. J. J, Heyerman en L. M. Snoeren. Johanna Maria Petronella d. v. H. P. Dekkers en A. M. v. d. Vliet. Martinus Henricus z. v, J. H. de Beer en M. L. L. Fabrie. Aleida Adriana d.v. C. W. Kolsteren en H. C. van Beurden. Adrianus Cornelis Bernardus z, v. W. van Best en M. C. Luyters. Wilhel mus Adrianus z. v. M. Oerlemans en M. Belkum. Gertruda Johanna d. v. A. van Dongen en F. Klis. Johanna Christina Cornelia d. v. M. J. Wanroy en A. N. Bre- keimans. Maria Hendrica d. v. A. H. van der Mierden en H. Hoevenaars. Cornelis Marianus Maria z. v. J. B. Opstal en A. M. A. v. d. Wildenberg. Hendrica Adriana d. v. D. A. van Campen en A. van Campen. Philomena Maria d. v. J. Soyer en J. Ph. van Rooy. Johanna d. v. G. van Dijk en J. Dongen. Catharina Antonia Petronella d. v. J. de Hout en J. Wansing. Johannes Jo sephus Wilhelmus z. v. J. W. Heys en C. van der Bruggen. Overlijden: Maria Eustachia v. Drunen echtgenoote van C. M. van Noye 36 jaar. Antonia Gerdina Lucia van Wezenbeek 1 maand. Wilhelmus van Loon weduwnaar van C. Etehout 44 j. Jasper Josephus Ype laar 3 mnd. Pierer Cornelis v. Uvenal we duwnaar van D. Verhagen 68 j. Joannes Wilhelmus Sup 1 j. Wilhelmus van Bern 61 j. Antonius Emmens 3 jaar. Johanne.-- Martinus Dekkers 2 mnd. Willem Ypelaar 69 jaar. Maria Johanna Brekelmans 4 m. Nicolaas Johannes van Ven 5 mnd. Adria na Maria Stubbe 4. Adrianus Snoeren echtgenoot van Joh. van Spaandonk 77 j. Adriana Pieters weduwe van Petr. Kerse makers 73 jaar. Huwelijken: Theodorus Adrianus Spij- ken 36 jaar en Johanna Maria Dingemans 33 jaar. Wilhelmina Antonia Josephus Veltman weduwnaar van Adr. Herp. w. 43 jaar en Petr. W. v. Best 34 j. Antonius Verhoef 32 jaar en Antoinetta v. d. Lin den weduwe van A. v. Gulik 34 jaar. Cor nelis Antonius van Lind 25 jaar en A. W. Bussums 26 jaar. Hendrikus de Nijs 32 j. Adriana Voogd 23 jaar. Pieter van Kiel 29 jaar en Antonia van Wanroy 26 jaar. Gerardus van Herpt 23 jaar en Joh. P. v. Beers 27 jaar. NUd vV o Abc •frai Bid* Uitslag wedvlucht met jonge duiven de combinatie: 1-3, G. Smit 2, H. Brekel- jnans; 4—8 H. Bergman; 5 J. Diun, 6 A. Tiendriks, 7 P. Kemmeren, 9 C. Santir.

Echo van het Zuiden | 1920 | | pagina 6