Vervolg Provinciaal Nieuws, NIEUWS UIT KAATSHEUVEL uur min. sec. 1. C. Dekkers 9 59 31 2. Jac. Simons 10 16 3. Idem 10 2 17 4. Adr. Hensen 10 3 5 5. Idem 10 3 19 6. J. v. Delft 10 5 28 7. L. v. Bladel 10 6 51 8. Idem 10 .7 26 iets te hoog; Kunstoefening Arnhem j ruw, slechte keuze der nummers; ig en Vriendschap, Arnhem, niet ge- ■g gewijde stemming, klankgehalte niet uredig genoeg; Harmonie Utrecht, zeer I moois in 't eerste nummer, iets onzui- in het tweede. )e heer Robert deelde den uitslag van Jury mede. Hij wees er op dat, hoewel uurlijk niet aan alle deelnemende ge- *chappen een prijs kon worden toege- id, de kwartetten de nummers goed kien uitgevoerd en blijk hadden gege- i van ernstige studie. )e heer E. Klijberg, wethouder dezer neente, wenschte allereerst de jubilee- de Liedertafel Oefening en Vermaak uk met haar (50-jarig bestaan en hij ;s er op wat dit gezelschap gedurende langdurig bestaan heeft gedaan en i naam van Waalwijk buiten 's lands nzen op concoursen steeds heeft weten •g te houden. >e winnende vereenigingen wenschte geluk en de andere spoorde hij aan den ingeslagen weg voort te gaan, dan len ook zij eenmaal zeker gelauwerd het strijdperk le voorschijn komen, let publiek heeft in ademlooze stilte de- heerlijken middag meegemaakt, er ■d meermalen schitterend gezongen en n zullen zeer genoten hebben en de dertafel dankbaar geweest zijn voor de janisatie van dergelijk concours, dat ■kelijk heel veel schoons te genieten ft gegeven. >es avonds ving het laatste concours in zijn genre al niet minder dan dat middags. Verschillende dubbel-niannenkwartetten hen buitengewoon mooi gezongen en Ier mogen we hier zonder de andere brt te doen, Dordrecht noemen. •eelgenomen werd door Orpheus Dord- lt, St. Cecila, Waalwijk; Hosanna, mopzand; Ons Genoegen, Oisterwijk; ïstmin, 's-Bosch. zijn laatste begroetingsrede sprak de n-zitter over de macht der muziek, ha- invloed op het maatschappelijk en sdienstig leven. Te ver zou het ons ren ook deze rede hier in haar geheel daatsen, schoon zij het alleszins waar- was. Werd nogmaals dank gebracht allen, die, op welke wijze ook tot het slagen van het feest hadden medege- kt, toch richtte hij nog een bijzonder >rd tot de leden van het uitvoerend eo- Hij huldigde aller verdiensten en jder aan iemand iets te kort te willen n, roemde hij de groote werkkracht heeren Adrien van Iersel en Mar van jat, die weken, neen maanden lang met olpre^en ijver voor de goede zaak had- ge werkt. Ook de E. L. E. M. die ge- I gratis voor 7.00'n prachtige effectvol- /erliebting had gezorgd, werd in dien k niet vergeten. •e uitslag was als volgt: prijs: Orpheus, Dordrecht jrjiet 164 iten. prijs: Kunstmin, 's-Boscli met 144 p. prjjs: St. Cecilia, Waalwijk met 333 p. prijs: Hosanna, Loonopzand met 99 p. ervolle vermelding „Ons Genoegen" te ter wijk met 98 punten, enige bemerkingen der jury: (rpheus Dordrecht, zeer goed van op- ng en uitvoering, prachtig ensemble klankgehalte; St. Cecilia Waalwijk, 't de, slot minder mooi, 2e heel mooi, II kon met meer wijding en gevoel ge- gen worden; Hosanna, Loonopzand, hrdreven puances, te plotselinge en te ochtige inzetten; Ons Genoegen (lister ia, soms al te ruw, minder levendige rdrae.hl en te weinig expressief en imiseb-, Kunstmin den Bosch, meer ex- ssie, meer fegato; iets gestegen. •ok deze kwartetten verschaften over 't tvl genomen weer genotvolle oogen- keit en vormden een waardig slot van .e feestdflgön. 'a afloop deelde de heer Wierts den 'lag mede. p de allereerste plaats wenschte hij 't tuur van de Liedei-fafeJ geluk met het [j schitterend slagen van dit mooie con- .ervolgens wees hij op de gelukkige handigheid dut vele kwartetten Hol- Ische liederen hebben gekozen. Niet !:oeg valt zulks toe te juichen wijl zoo- mooie Hollandscjie liederen bestaan voor het gros der zangers beter zijn jeven. Wanneer de vereeniging weer een cou rs organiseert durft hij in overweging en zooal geen verplicht nummer wordt igegeven, de te zingen nummers eerst te laten zenden eu streng te letten op Uandsche liederen. )ok wil hij niet nalaten het bestuur har- Jk dank te zeggen voor de gulle en jo- le ontvangst. Mede namens zijn twee. lega's kan hij verklaren dat deze dagen aangename herinnering bij hen zullen jven voortleven. )e heer Ph. Timmermans, Voorzitter v. j vereeniging Waalwijks Belang, deelde irmt onder een toepasselijk woord de jzen uit. Iet was hem aangenaam van deze gele- ïheid gebruik te kunnen maken om de ■eeniging met haar diamanten jubile ge- te wenschen. Hij wenscht de vereeni- ig die steeds aan de spits heeft ge- an van de hier bestaande gezelschap- 1, een nog steeds grooteren bloei toe. oral de heeren Aug. van der Heijden Jac Sars, sinds zoo lange jaren de ziel van de vereeniging wenschte hij hijzon der te feliciteeren en sprak den wensch uit dat zij nog vele jaren getuigen mogen zijn van den groei en bloei der Liederta fel Oefening en Vermaak. E11 hiermede warén de concours-dagen de hoofdschotel der herdenkingsfeesten ten einde, zij zijn geweest een groot suc ces in elk opzich voor de Liedertafel en 't uitvoerend comité, een groote voldoening voor de deelnemende kwartetten en een groot genot voor dé vele honderden be zoekers. Wij brengen der vereeniging gaarne openlijk hulde voor het initiatief, en de uitvoering en regeling van deze con coursen; het welslagen, het succes, de al- gemeene sympathie moge voor haar de beste voldoening zijn. 0 De feestelijkheden worden vervolgd op Zondag en Maandag; a.s. Zondag biedt de harmonie van den R. K. Gildenbond aan de jubilerende vereeniging een matinée aan. Des avonds ten half 7 zal de feestvie rende vereen, in samenw. met de Liederta fel v. d. R. K. Gildenbond een uitvoering geven op de kiosk op de Markt, terwijl de gunstig bekende harmonie Apollo" van Kaatsheuvel, directeur de heer B. G. Bis- selink ten half acht een groot concert geeft eveneens op de kiosk. Tot slot van de schitterend geslaagde herdenkingsfees ten zal de liedertafel Maandag 27 dezer in Musis Sacrum een groote uitvoering aan bieden aan honoraire leden en hunne da mes, waarbij als solisten zullen optreden mej. Adrine Savelli uit den Haag en de heer Lonis vanTulder, Tenor der Nederl. Opera; de heer Delanoy is verhinderd.- Een bijzonder woord over onze Waalwijksche gezelschappen. Deze heb ben zich kranig gehouden, alle zij» bekroondhet soio-mannenkwartet »St. Cecllla» Waalwijk den 3en prijs, het Dubbel Gemengd Kwartet iSpcaoza» den len prijs en het Dubbel Mannen- kwartet »St. Cecllla» den 3en prijs. Zij hebben dan ook alie zeer mooi gezongen. Speranza natuurlijk bovenaan l Wij felici teeren de verecniglngen van harte met het mooie resultaat, 't is een roem voor basr zelf en een eer voor onze plaats, waarvan de jury zoo roemde het mooie klankgehalte der stemmen, dat meu bij allen aantreft. Naar wij vernemen zal de kolen- ptijs binnenkort weer verhoogd worden met f 8 per 10 ton eu is ook een gas- prijsveehoogiog daardoor wederom te verwachten. - De Ingezetenen worden er aan herinnerd, dat de zomerbon, zittend aan de groene kaart (minimum rantsoenkaart), met 1 October onherroepelijk vervalt. Naar wij vernemen, zal in den loop der volgende week een aanvang worden gemaakt met het opmeten van de gewone jaarlijksche veranderingen van gebouwen, wegen, pleinen enz. in deze gemeente ten behoeve van 's Rijks kadastralen dienst. Op den grootcn nationalen wedstrijd in komische voordrachten, uitgeschreven door de Muziekvereniging »Sf. Cecilia* te Asten, waaraan door 10 Humoristen, allen 1ste prijswinnaars werd deelge nomen, behaalde de heer H. v. Engelen met zijn voordracht >Dc liefdesverklaring van Jan Stoffel* den 3den prijs, na een hevigeo strijd, met aigemccne stemmen. Hij behaalde hiermede zijn 12de be kroning. Wij vestigen wei de aandacht op achterstaande advertentie betreffende het herhalingsonde'wijs op de St Petrus- school. Zoodag 3 October zal door de fietsclub >de Zwaluwen» een betrouw- baarheldsrlt gehouden worden, over een afstand van 60 K M., voor nieuwelingen. De prijzen bestaan uit 12 medailles w o. 1 gouden, 2 verguld zilveren, 3 zilveren, etc., benevens 3 prijzen voor de eerst- aankomeoden uit Waalwijk, Baardwijk en Besoijen. Te volgeu route Winterdijk, Putsteeg, Zuider-Maasdijk, Zomerdijk. 71 /2 K.M. 8 maal te rijden. Nummers afhalen 12 uur clublokaal Albert Ktmperman. Inschrijving tot Vrijdag 1 October, 's avonds 7 uur. Aanmelding yoor deelneming bij A, Nelis, Waalwijk, Zondag j.l. hadden op het sport terrein der W. V. V. Quick de aange kondigde serie-wedstrijden plaats, we'ke als vo'gt eindigden. Olympla Vlijmen won van S.V.V. met 50. R.W.B.-eombiaatle Besoijen tegen Brabantla Waspik werd door Brabantia ca loting gewonnen. De elndwedstrijd tusscheo Brabantla en Olympla werd door Brabantia met 10 gewonnen. Hierdoor kwam de zilveren lauwertak als eerste prijs in het bezit van Brabantia. De tweede prijs, een zilveren medaille, aan Olympia. De vriendschappelijke wedstrijd tus- schen Qulck-Hercules eindigde in een 41 overwinning voor Quick. De wedstrijden welke een gezellig verloop hadden, werden door een groot aantal toeschouwers bijgewoond. De landbouwtentoonstelling te Oosterhout, ondergebracht in de zalen en tuin van hotel „Koppelpaarden" heeft zich dank het mooie weer Zondag nog al in een druk bezoek verheugd, naar wij vernamen. Dat van deze streken er niet veel deelname, noch bezoek geweest is, kan men gerust toeschrijven aan de meer dan droevige reclame. Kostelooze ellen lange berichten zijn wel voortdurend door 't comité gezonden en door ons meermalen ook opgenomen een flinke advertentie om mede te deelen, wat geboden werd, ontvingen we niet. Daarom kunnen we het ook wel bij deze mededeeling laten. De liefde kan niet altijd van een kant komen De postduivenvereniging hield 12 September een propagandavlucht vanuit Sittard Afstand 70 KM. Eerste en tweede overduif Jac. S mons. Eerste aangewezen duif J. v. Delft met den 6e prijs. BAARDWIJK. Zondag a.s. speelt onze R. K. Voetbalvereenigiag >Juliana* een vriecdschappelijken wedstrijd tegen »Oiympia« uit Waspik. De wedstrijd neemt om half drie een aanvang. Het terrein van »Juilana< is gelegen in den Overlaat. DRUNEN. In de laatst gehouden Be stuursvergadering der Harmonie de Vol harding, werd door den voorzitter, den ta lentvollen Directeur, de heer A. v. Hullen; eene prachtige metronome aangeboden, als belooning voor zijne ijvervolle voorbe reiding tot het concours te Nijmegen. De directeur beantwoordde de goedge kozen woorden van den voorzitter en aan vaarde dankbaar het geschenk daarbij den wensch uitsprekende dat het zal mogen bijdragen tot hooger bloei der vereeni ging. BESOIJEN. Eea R.W.B. combinatie speelde j 1. Zondag bij Quick op de seriewedstrijd tegen Brabantia. R.W.B. had' zooais gewoonlijk geen geluk, en hoewel Brabantia taai verde digde, stond het spel van R.W.B. toch stukkeu hooger, doch kon het niet tot de overwinning brengen. Het lot was Brabantia gunstig en R.W.B. kon met ledige handen naar huis, doch met de voldoening van uitstekend gespeeld te hebben. CAPELLE. Bij de dezer dagen gehou den land- en tuinbouwtentoonstelling te Oosterhout behaalde de Coöp. Stoomzui- velfabriek „De Toekomst" alhier met een inzending boter den zevenden prijs. Tot ons leedwezen moeten we med?- deelen, dat onze dorpsgenoot, J. Hospers, candidaat-notaris alhier, deze plaats met terwoon gaat verlaten. WASPIK. Door de politie is langs den openbaren weg een 1 ij wiel gevon den. De eigenaar kan zich vervoegen bij den veldwachter de Koning. Het Waspiksche Manneokwartct haalde Zaterdag te Waalwijk den eersten prijs met 140 punten. Een rcuzeusucces in aanmerking nemende, dat het de ee«ste maal was, dat bedoeld kwartet aan een concours deelnam. Het overvleugelde daardoor verschillende mannenkwartetteu welke meermalen bekroond fwaren. Maan dagavond werden de zangers feestelijk gehuldigd in de Harmoniezaal, Op 4 Octobera.s. des o.m. 2.15 uur zullen voor deze gemeente te 's Bosch worden ingelijfd de dienstplichtigen A. van der Linden. A. Roseabvand bij het 17 Reg, Inf. en J. C. de Bont bij de Genietelegrafie, terwijl op 10 October te Geertruidenberg zal worden ingelijfd de lotellng N. C. Schelleken?, bij het 3e Reg. Vest. Art. Door B. en W. dezer gemeente zijn alsnog benoemd tot brandweerlieden de heereD J H. van Oazeuoort en W, Broekmans. Thans is door het bestuur der N. H. Kerk definitief besloten op 1 Jan. a.s. een bijz. school te openen. Zij zal voorloopig worden ondergebracht In de oude school. Met genoegen kunnen we mede* deelen, dat onze' geachte dorpsgenoot de heer B. de Winter, ambtenaar ter secretaris, alhier, op Maandag J.l. slaagde voor bet ex-amen candidaat-gemeente- secretarle. Den geslaagde en zijne familie van harte proficiat. De Raad dezer gemeente zal op Vrijdag 24 dezer des v.m. half tien in openbare vergadering bijeen komen. AGENDA 1. Mededeelingen. 2. Verzoek G. Hocymaijers 0111 vrij stelling pacht. 8. Adres R.K. Politiebond Sr. Mishtël, efd. Laugstraat om vrye genees- en heel kundige behandeling voor de politieambte naren en hunne gezinnen. 4, Verzoek Mej. F. M. van der Sanden om eervol ontslag als onderwijzeres aan de O. L. School met ingang van 5 December, 5, Cireulaire Ged, S aten, betrrffnide subsidie Politieschool te Hilversum. 6, Verschillende besluiten Drinkwater- leidiogmaatschappij Noord-West Brabant. (Geldleening, benoeming afgevaardigde alge- meene vergadering en voordracht lid van Beheer.) 7. Voorstel B. on W. opheffing open bare school en ontslag onderwijzers ast in gang v*u 15 Jannari 1921, 8. Voorstel B. en Wf tot afschiff-ng laatsten Zondag der Kermis. 9. Eervol ontslag Dr. Smits als genees heer belast met de vactina'.ie en benoeming opvolger. 10. Reclames H.O. Onze beide voetbalclubs zijn Zon dag J.l. wederom gelauwerd van hunne wedstrijden thuis gekomen. "Brabantia behaalde den eersten prijs op de serie- wedstrijJen te Waalwijk en «Olympia» den eersten wedstrijd op de seriewed strijden te Raamsdonkveer. Op de landbouwtentoonstelling te Oosterhout behaalde de merrie van den H. Smits alhier, den eersten prijs. RAAMSDONKSVEER. Zoodagavond werd een persoon uit Geertruidenberg op den weg tusscheo R'veer en Ooster- hout door een auto aangereden en zwaar gewond. Zonder naar den aangeredeoe om te zien, heeft de autobestuurder zich uit de voeten gemaakt, De collecte voor dc Zending onder de Toradjes vat» Midden Celebes gehou den in de Herv. Kerk bracht f 88 op. Bij de Maandagavond van Gemeen tewege gehouden verpachtingen van landerijen In den Dombosch gelegen, werden prijzen besteed tot ongeveer (300 per H.A. Dc pachter is vnj te zaaien naar keuze. De eerste suikerbieten van den oogst 1920 werden Maandag reeds ge leverd aan de havea alhier. Deze levering was voor de Ccóp. Bcetw.fabtiek te Zevenbergen. Dhr. A. Nollen behaalde op de Oosterhoutsche Landbouwtentoonstelling 2 eerste prijzen, nl. voor Bloemenmand en Chiysanthemums. Wel een prachtig succes voor dhr. Nollen, die zich geen tijd en moeite ontziet om zijn bloem- misterij zoo hoog mogelijk op te voeren en die dan ook gezieu mag worden. DONGEN, 't Was Maandag veertig jaren geleden, dat Jan van Woensel In dienst trad bij de stoomschoenfabriek der firma G. L. Smits Cie., alhier, welke gedenkdag van patroouszijde niet ongemerkt werd voorbijgegaan. Den trouwen werkman, een taoabeeld van ijver, toewijding en aanhankelijkheid, die nog steeds met levenslust zijne dage- lijksche bezigheden tot volle tevreden heid zijner patioons verricbf^ werd onder toevoeging van eenige sympathieke woorden eea prachtig gouden horloge tact toepassende inscriptie aangeboden en kon bij verder dezen gedenkdag naar eigen geaoegen doorbrengen, DUSSEN. De ongeveer 70-jarige juf frouw Joh. de Yries had heden het onge luk van een 14 trappen lioogen zoldertrap te vallen met gevolg dat zij, in bewusteloo- zen toestand met een groote gapende won- dp aan 't hoofd werd opgenomen. Genees kundige hulp moest worden ingeroepen, en werden haar de laatste H. H. Sacra menten toegediend. Haar toestand is op lieden bevredigend. Kaatsheuvel, 21 Sept. 1920. Oplichter (jearresteerd. Een opzienbarende arrestatie is in den nacht van Vrijdag op Zaterdag geschied. Zaterdag 11 September vervoegde zich bij verschillende leerlooiers te Loon-op- Zand een man, zich noemende Ingenieur van Waterstaat, die voor een Luiksche mijn, waarvoor hij als agent was aange steld steenkolen trachtte te verkoopen. De prijs dezer vrije steenkolen was f 900. per 15 tonnen, dus ongeveer f 300.lager dan de kolen verstrekt door het Kodibu. Als waarborgsom moest een derde van den prijs gestort worden, waarvoor kwi tantie werd afgegeven. De firma's C. Verschure, Brands-Ver- schure, van de Wildenberg en de Rooy stortten ieder f 300. Terwijl zich de inge nieur gedurende 'n geheele week heeft on ledig gehouden met 't maken van fiets tochtjes waarvoor hij een nieuw rijwiel kocht, doch niet betaalde bij den heer A. Reijnen, 't maken van autoritjes eveneens in de auto's van den heer A. Reijnen, na tuurlijk op onbetaalde rekening, was bi] ter opluistering tegenwoordig bij de de- monstratie's gegeven door de directie van de „Patria-vuurdooder" in Waalwijk en Kaatsheuvel, waar Mijnheer Albert tegen autoriteiten en notabelen het hooge woord voerde en de resultaten van andere onge ziene demonstratie's roemde. Alzoo bij verschillende notabelen eenigszins inge burgerd wist hij den heer H. van Heesch een zwager van den heer A. Reijnen te be wegen het agentschap van den steenkolen- verkoop van hem aan te nemen, tegen een hooge provisie. De heer H. van Heesch moest hem voor Vrijdag introduceeren bij verschillende fabrikanten. De voornaam ste werden bezocht. Doch daaiyde meesten nog voldoende voorraad steenkolen had den en 't ook dienzelfden avond vergade ring van het bestuur van den fabrikanten- bond was wilde men gaarne wachten met bestellen tot Zaterdag. Mijnheer kon dan terug komen. Ook was gepoogd 0111 dien avond een vergadering te hebben met het bestuur der Coöp. vereeniging Broeder hulp welke vergadering echter toevallig niet kon doorgaan. Ongeveer 7 uur n.m. was de „Ingenieur" bij den heer M. van Beurden. De heer v. B. maakte hem zijn twijfel kenbaar of die steenkolen wel gë- leverd konden worden, daar België im mers zelf geen kolen genoeg heeft. Of de zen twijfel hem heeft doen aarzelen weten we niet, wel echter dat sinjeur van toen al' geen verdere pogingen meer gedaan heeft en reeds des avonds Kaatsheuvel heeft verlaten. Bij den heer A. Reijnen liet hij een briefje achter dat de bestelde auto van Zaterdag morgen niet noodig was. De Hr. van Beurden besprak het geval met den heer van Rooij, secretaris der Brandstof- fencommissie. Deze deelde den heer van Beurden mede, dat leverantie onmogelijk was. Toen nil des avonds de brandstoffen- commissie bij den heer A. Snoeren ter vergadering was, hoorde men van den hr. v. d. Wildenberg, lid dier commissie, wat daar gebeurd was. Thans oordeelde men gegevens genoeg te hebben voor de politie te waarschuwen. De heeren van Rooij en van den Wil denberg, gingen toen met den heer van Beurden naar den Inspecteur van Politie. De heer Helsland had zich reeds naar bed begeven doch verklaarde zich bereid de zaak in onderzoek te nemen. Toen de heer van den Wildenberg als naam van den bedrieger noemde zekeren van den Maagden of Waardenburg, hij herin nerde het zich niet juist bracht hem de Insp. op de gedachte of 't misschien van den Maagdenburg zijn kon. De heer v. d. W. beaamde dit, waarop de inspecteur zich herinnerde dien naam en liet signale ment van dien persoon juist dien dag in 't politieblad gelezen te hebben met een ver zoek van den commandant der Marechaus see uit Hontenisse 0111 aanhouding. De be schrijving die de heeren v. d. W. en v. B. aan den Inspecteur omtrent kleeding en uiterlijk doen konden, klopte uitstekend met dit signalement, waarop de Insp. be sloot te trachten den man te arresteeren. De vogel was echter gevlogen, noch in Ho tel C. v. d. Assem, waar hij den vorigen nacht logeerde, noch in de andere gelegen heden was de man te vinden. De heer H. van Heesch wist te vertellen dat hij ver moedelijk in Waalwijk zijn zou hij een getrouwde zuster. Onmiddellijk toog men derwaarts en met behulp van Inspecteur Letscher aldaar, werd sinjeur (Pardon: „Ingenieur" antwoordde hij bij die aan spreking) van den zolder gehaald. Natuur-, lijk had de man honderd verontschuldi gingen, welke hem echter niets baatte. In 't arvestantenlokaal in Waalwijk bracht hij den nacht door en Zaterdag morgen 0111 elf uur arriveerde hij alhier. De perso nen uit Loon-op-Zand en Kaatsheuvel al waar hij verkocht had herkenden hem. Uil zijn papieren bleek inmiddels nog dat hij reeds meer op zijn kerfstok had. Passen voor België en Frankrijk waren in zijn be zit. Reeds drie da gen logeert de man nu gratis onder het raadhuis, nog wachtende op een onderzoek naar de in Tilburg ge pleegde oplichtingen, om daarna naar de4i Bosch te worden getransporteerd. Wij vernemen nader, dat ,hij ongeveer f 2400 op de hierboven omschreven manier heeft weten machtig te worden. Nog gisteren vervoegde zich iemand liit Tilburg die aan den oplichter f 200 vooruit had betaald en nu niets meer van zijn steenkolen hoorde. Gebleken is dat „mijnheer" in Hontenis se een bedrag van f 275 en f 20 heeft ont vreemd benevens een rijwiel waarvoor hij thans in het politieblad staat vermeld. Ook in- België heeft hij een gevangenis straf van vier maanden ondergaan, terwijl hij hier door militaire autoriteiten wordt gezocht wegens desertie. Zijn „meisje" dat ook hier eenige dagen logeerde schrijft nog steeds hartroerende brieven aan hem met de bede haar toch geld te zenden!!!!! De politie heeft wel een goeden slag ge slagen. Duiven.' Uitslag wedstrijd combina tie jonge duiven vanuit Roodeschool: 1- 2-3-4 P. v. <1. Velden; 5-6 de Wit; 7-8 A. Hendriks; 9-11 H. Brekelmaiïs: 10 v. d. Hoven. Onze voetbal vereeniging „Wilhel- mina" sloeg Zondag met 4—3 Olympia uit Dongen. Stand bij rust was 3—0 in het voordeel van Dongen. De heer J. van Besouw, ambtenaar ter secretarie alhier slaagde gisteren voor het examen candidaat gemeente-seoretaris. De Harmonie van hel Kon. Muziek gezelschap „Euphonia" gaf Zondag een avond concert op het terrein van de groote Nationale Land- en Tuinbouwtentoonstel ling te Oosterhout. Van verschillende zijden hoorden we ten zeerste over dit concert roemen. De uitslag der stierenkeuring I. I. Maandag alhier gehouden is als volgt: A. P. de Bruin, Vrijhoeve-Capelle, 14 ■maanden. Goedgekeurd. Jan Timmermans, Capelle, 12 maanden. Afgekeurd. J. van der Hoeven, Capelle, 14 maanden. Goedgekeurd. W. Kuisters, Besoijen 12 111. Goedgek. .1. P. Ypelaar, Besoijen, 17 maanden. Goedgekeurd. Albert Hoefnagel, Sprang, 14 maanden. Afgekeurd.

Echo van het Zuiden | 1920 | | pagina 6