Naar wij vernemen heeft, ofschoon vanaf 15 Maart de inschrijving voor de Kamer van Koophandel is opengesteld, nog geen enkele inschrijving plaats gehad. Voor een goede regeling der admini stratie is het wenschelijk dat daarmede niet wordt gewacht tot het laatst, wes halve wij onze lezers aansporen de noodige formulieren te halen en in te vullen. Zaterdag 19 dezer vierde onze R. K. Werkliedenvereeniging haar jaar- lijksch Patroonsfeest. De dag werd ingezet met een H. Mis waaronder Alg. H. Communie der leden en werd besloten met een feestvergade- ring. Deze vergadering welke zeer druk bezocht was, werd opgeluisterd door di verse vermakelijkheden als muziek, zang en komische voordrachten. Hét leerzame gedeelte werd ingezet door den heer van Delft die een keurige en opwekkende lezing hield over het nut en voordeel der Derde Orde vooral in velband met het echte katholieke vereenigingsleven. Zijn woor den vonden gretig gehoor en dankbare voldoening, waarvan getuigde de groote stilte tijdens en het spontane applaus na zijn woorden. Het woord van dank hem door den Eerw. Adviseur gebracht, was dan ook wel op zijn plaats en ten volle verdiend. De tweede afwisseling van het aan gename waren de woorden van den bondspropagandist Kolkman, die eenige beschouwingen wijdde aan het ver leden, het heden en de toekomst van ons vereenigingsleven speciaal ter plaatse en omgeving. In gloedvolle woorden schetste hij de daden en de vruchten van het verleden, wees op de weifelachtigheid van het heden en besloot met een opwekking tot ijver voor het vele en zware werk wat ons in de toekomst nog wacht. Nadat nog eenige zangnummers wa ren ten beste gegeven en de komiek Slaats in actie was geweest, werd de vergadering beëindigd met het zingen onder begeleiding der Harmonie van „Aan U o Koning der Eeuwen" en „Roomsche Blijdschap", waarna ieder welvoldaan huiswaarts keerde. »Ons Bondsorgaanofficieel or gaan van den Ned. Bond van Schoen makerspatroons- en Schoenwinkeliers- vereenigitsgen, gevestigd te's Gravenhage zal met Ingang van 15 April voortaan elke week en in ander formaat verschijnen ter Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten. Zondagmorgen trok de Vischclub »Vlschlust« onder slaande trom en lustig hoorngeschal uit om in de Maas een wedstrijd in het hengelen te houden. Het was een typisch gezicht de ruim 40 mannen, de hengel over den schouder, te zien marcheeren. Aan de Maas gekomen bleek het dat het water door den sterken Z.W. wind te onstuimig was. De wedstrijd werd daarom afgelast en besloten Maandag 2en Paaschdag te houden. Dan zal om 9 uur vanaf de Markt worden afgemar cheerd. Door de fietsclub „de Zwaluwen" zal een competitie-betrouwbaarheidrit gehouden worden, over 4 ritten 2 over Heusden en 2 door het rondje in den polder. Aanstaanden Zaterdag zal de eerste rit gehouden worden over Heusden, Zomer dijk terug. Afrit bij J. Wingels om 3 uur n.m., eindstreep bij het Kerkstraatje. De eerstaankomende krijgt 4 pun ten, de 2e 3 punten, de 3e 2 punten en de volgende allen 1 punt. Hij die in de 4 ritten de meeste punten haalt, ontvangt den eersten prijs en zoo ver volgens. De volgende rijders nemen deel aan de competitie Amerdorffer, v. d. Waals, B. Maas, v. d Linden, Wiesman, Nelis, Meulecom, v. d. Wijngaard, Goedhardt, Verhelst, H. Maas. A.s. Maandag zal een clubrit gehouden worden naar Bergen-op-Zoom. Afrit half acht aan de Markt. In den nacht van Maandag op Dinsdag of misschien in den laten avond, zijn in onze gemeente zeer ergerlijke baldadigheden gepleegd. Op verschillende plaatsen zijn niet alleen hekken afgenomen en op straat gelegd, punten van ijzeren hekken om gebogen, spionnen op straat gesmeten en verbogen, maar heeft men verschil lende lantaarns, naamplaten, reclame borden enz. vernield. In hoofdzaak is dit geschied in de Stationsstraat, Burg. v. d. Kiokkenlaan. Naar men thans vermoedt, is het een troep baldadigen van buiten geweest, die hun weg genomen hebben langs den parallelweg door Sprang, daar ook aan 't einde der Besoijensche Steeg en in Sprang een aantal lantaarns en andere zaken vernield zijn. De voetbal-wedstrijden welke op 19 en 20 Maart j.l. door de W. V. V. Quck zijn gespeeld hadden den volgen den uitslag 19 Maart Quick I—Achilles I ge wonnen door Achilles met 3—1. Quick II—R.W.B. II gewonnen door R.W.B. met 3—0. 20 Maart Quick I—Gudok II gelijk gespeeld 2—2. Achilles III-Quick il gewonnen door Achilles met 2 1. Van de 4 wedstrijden welke gespeeld zijn is er maar een gelijk gespeeld en 3 verloren. Er is dan ook door Quick zeer slecht gespeeld en het talrijke nubliek, welke de wedstrijden bijwoon- en, is dan ook zeer teleurgesteld. - Naar men ons mededeelt zal a.s. Zaterdag 26 Maart eene collecte ge houden worden van'tplaatselijkcomité tot ondersteuning van Nederlandsche kin deren in den vreemde. Wij durven deze collecte ten zeerste aanbevelen. Waar zoo ontzettend veel s gedaan voor Duitsche en Oostenrijk sche kinderen, mogen onze Hollandsche cinderen toch ook wel eens flink aan de beurt komen. Bij oaderhandsche aanbesteding Is door de Provinciale Noordbrabantsche Electrlciteits-Maatschappij te 's-Herto- genbosch aan de N.V. Zuid-Nederland- sche Betonijzerbouw opgedragen het vervaardigen in gewapend beton van een onderstation te Tilburg ea van een onderstation te Breda voor den totaal prijs van f 162.000.— BAARDWIJK. Op Zaterdag 26 Maart a.s., wordt in deze gemeente eene col- ecte gehouden ten behoeve van in het buitenland verblijvende Nederlanders. Maandagavond werd in het bonds- geboHw alhier een propaganda-vergade- ring gehouden voor de Derde Orde van St. Franciscus. De ZeerEerw. heer pastoor opende de vergadering, waarna de heer van Delft, onderwijzer te Besoijen, als spreker optrad. Aan het slot der vergadering gaven zich verschillende nieuwe leden op. De uitslagen der gehouden serie wedstrijden, uitgeschreven door de R. K. voetbalvereeniging „Juliana", zijn als volgt D. F. C., Drunen „Hollandia", Waal wijk, 2—1. S. D. O Den Bosch— „Kunst Kracht", Baardwijk,.2—1. Finale: S. D. O.-D. F. C. 2-1. Alzoo kwam S. D. O. in het bezit van het eerekruis. In dit elftal schuilen beste krachten, die uitstekend samenspel leverden. Het heeft den eersten prijs ook volkomen verdiend. De wedstrijd „Hollandia"—D. F. C gaf een gelijk opgaand spel, alleen de Hollandia-doelverdediging was wel wat te zwak. D. F. C. keerde dus als 2e prijswin naar huiswaarts. Maandag 2e Paaschdagzal „Juliana" een wedstrijd spelen om een zilveren eerekruis (geschonken door een dona teur van „Juliana") tegen een A-klasser uit den R.K. Voetbalbond. Tegen welke vereeniging gespeeld zal worden, zal nader worden bekend gemaakt. DRUNEN. Het aantal vrijwillig ver zekerden bedraagt voor deze gemeente en Nieuwkuijk samen 203 personen. Wat weinig in verhouding met zoovele andere gemeenten Menschen haast U nu het nog de tijd is, eiken dag wachten brengt U nadeel, nooit voordeelinlich tingen zijn te bekomen bij den agent H. van Dommelen, alhier. Het aantal opvorderingsplichtige paarden bedraagt 150 stuks Op den seriewedstrijd te Baardwijk behaalde de V.V. D.F,C. alhier den 2en prijs. Zij won met 21 van Hollandia doch moest het tegen S.D.O uit "s-Bosch verliezen na een vinnigen strijd met 2-1. Eenige voetballiefhebbers uit deze gemeente zagen in de loop der volgende maand alhier gaarne een seriewedstrijd en stelde de noodige prijzen beschikbaar onder de voorwaarde dat D.F.C. alhier mee naar prijs zou dingen. Op Maandag 28 Maart a.s. 2en Paaschdag zal de Patronaatsvoetbalclub van St. Catharine P.V.C. uit 's-Bosch alhier een vriendschappelijken wedstrijd komen spelen. Indien de mannetjes van D.F.C. zonder invallers in het veld ko men krijgen we voorzeker een mooien wedstrijd te zien. Beide clubs zijn zoo wat even sterk. Het Gymnastiek en Athletiekfeest begint reeds een vasten voet te krijgen. Het volledig programma kan reeds be gin der volgende maand worden verzon den. Vereenigingen welke nog geen aanvraag deden, kunnen zich wenden naar het secretariaat B 144 alhier. Zij die broederdienst hebben kun nen zich ter secretarie alhier opgeven tusschen 22 en 31 Maart van 9 tot 12 uur v.m. Zij die dus na 31 Maart komen, zullen niet voor broederdienst in aan merking komen. DRUNEN. Algemeene vergadering der leden van de R. K. Werkliedenvereeniging wSi. Joseph' op Zaterdag 19 Maart 1921 Hoewel de vergadering op boete verplich tend was, was de opkomBt niet talrjjk. Aangezien de secretaris metterwoon de gemeente heeft verlaten en de vacature nog niet is aangevuld, brengt de Voorzitter ver slag uit over de werkzaamheden en den toe stand der vereeniging inhetafg loopenjaar. De onderafdeeliügcn, als zijnde het Zie kenfonds, Steenkolen-Ciöperatie, Coöp. Bak ker\j en Winkel, Geitenverzekering en Fok vereeniging, Naai- en Knipcursus, hebbeu prachtig gewerkt en namen toe in ledental. Vooral het succes der Ctöp. Bakkerij en winkel in koloniale waren, was "schitterend geweest. Jammer dat nog soo'n klein ge deelte der leden ii aangesloten. Om eenieder in de gelegenheid te stellen als lid tae te treden, wo dt het inleggeld bepaald op f 18.—, waarvan f 10.in den j loop van het jaar in termijnen kan wo:den betaald. Da inkomsten orer 1920 bedroegen j 11421,07, de uitgaveu f 1399,80'/a, aldns een batig saldo van f 21,26'/2. Verkiezing van twee bestuursleden. Gekozen worden H. Smits en F. v. Vugh Verkiezing van den Voorzitter. Met byna algemeene stemmen wordt de aftredende voorzitter A. v. d. Wiel herkozen. Ds geestelijke adviseur brengt dank aan i de leden, die zoo trouw voldaan hebben aan het verzoek om deel te nemen aan de algemeene H. Communie. Z.Eeiw. spoort dringend aan om op den eersten Vrijdag van iedere maand ter Heilige Tafel te naderen en zich overal en b\j alles steeds te toonen als ware katholieken. VLIJMEN Vergadering van den Raad der Gemeente Vlijmen, op Donderdag 31 Maart 1921, des namiddags te zeven en half uur ten Raadhuize dezer Ge meente. Te behandelen Onderwerpen 1. Ingekomen stukken. 2. Wijziging begrooting 1920 en 1921. 3. Bespreking banden Ven. 4. Ingekomep voorstel van P. Prinsen cs. tot het verleenen van concessie aan Hedikhuizen inzake eiectrificatie. BESOIJEN. Het heeft Z.H. den Paus behaagd den heer C. G. Verwiei, oud burgemeester dezer gemeente, bij ge legenheid van zijn zilveren jubileum als kerkmeester op 22 Maart j.l. te begifti gen met het Gouden Kruis „Pro Ecclesia et Pontifice". Deze onderscheiding is een openlijke erkenning van de vele verdiensten, die de heer Verwiei zich door zijn onver moeid streven voor de belangen van de Kerk en van het Bijzonder Onderwijs verworven heeft. Wij brengen daarom den heer Verwiei en zijne geachte familie met deze onder scheiding onze hartelijke gelukwenschen en wenschen hem gaarne toe, dat het gouden kruis nog vele jaren zijn borst moge sieren. Naar wij vernemen is de Edelachtb. heer J. J. L. M. Verwiei, burgemeester dezer gemeente, door de gezamenlijke leeraren der scholen van „Ons Middel baar Onderwijs in Noord-Brabant,, te zamen met den heer Dr. L. Dekkers te 's Hage, gekozen tot plaatsvervangend lid van den Raad van Beroep van ge melde combinatie. BESOIJEN. Maandagavond had in de zaal van den ttW D. v. d. Zaken eene feestelijke bijeenkomst plaats der afdee- Ung Langstraat van den Vfijzlnnlg-Ds- mocratischen Bond, waarbij de Zangver- eeniging »Voorultgang zij ons Doel' hare medewerking verleende. Toen de Voorzitter, de heer Joh. H. Pik, de bijeenkomst opende, was de zaal tot in alle hoeken gevuld met belang stellenden. Het deed spr. genoegen dat zoovelen waren opgekomen, maar vooral aangenaam was het hem, dat zoovele dames gehoor aan den oproep hebben gegeven en daardoor bewijzen het con servatisme te hebben afgeschud. Door de Zangvereeniglog werden oc der leiding van haren directeur, J. Ne- ilssen uit Druaen, eeuige mooie num mertjes op onberispelijke wijze ten ge hoore gebracht. Mtj. C. Groot uit Rotterdam hield eene lezing ov$r»Wat moeten de vrou wen nu doen f' Op duidelijke wijze zette de begaafde spreekster uiteen, dat de vrouw als van nature is aangewezen om medezegglcg schap uit te oefenen in bestuurslichamen Vooral nu het kiesrecht ook aan de vrou wen is gegeven, moeten ze daar gebruik van maken en zorg dragen dat er vrou wen in de verschillende bestuurslichamen komen, dis weten wat ze willen en willen wat ze weten, i Met pakkende staakjes toonde spreek ster aan dat, alhoewel op bezuiniging wordt aangedrongen, als het ware nog met het gtid wordt gesmeter, waardoor de belasting aldoor maar hooger wordt opgeschroefd. De vrouw weet in zoo goed als a'le gevallen de zuinigheid beter en practischer toe te passen. Daarom is het zaak dat ze meer medezeggingschap in het regeeren gaat krijgen. De heer Pik dankte spreekster voor hare met zoo gloed uitgesproken rede en sprak den wensch uit dat ze nog meer malen haar bezielend woord hier zal laten doen hooren. BESOIJEN. De 2 competitiewedstrijden voor R. W. B. II zijn maat een gedeelte lijk succes geweest. Ztterrïig speelde R. W B, II te Waal- wyk nog het beet en klopte Qaick II met 8—0, Zondag speelde R. W. B. II tegen Alexander I uit Tilburg, en hoewel R.W.B. steeds in de meerderheid was, weid R.W.B. II toch met 2-0 geklopt, hoofdzakelijk omdat R. W. B. niet kalm genoeg speelde SPRANG. Openbare vergadering van den raad onzer gemeente op Donderdag 24 Maart 1921 des nam. 7 uur. Te behandelen 1. Verordening Commissie plaatselijk i toezicht lager onderwijs, i 2. Wijziging verordening Burgerlijk Armbestuur. 3. Tijdelijke kasgeldleening. 4. Brief Ged. Staten betreffende Zon dagssluiting herbergen. J.l. Zondag speelde onze voetbal vereeniging S. V. V. op de eind-serie wedstrijden, uitgeschreven door de voet balvereeniging Victoria te Kaatsheuvel, tegen Wilhelmina aldaar. Nadat de speeltijd met een kwartier was verlengd, moest S. V. V. met 2 1 verliezen. S. V. V. won den 3en prijs, doordat Excelsior van Capelle niet speelde. VRIJHOEVE-CAPELLE. De raad dezer gemeente hield gisterenavond ten 7 uur eene algemeene vergadering. Aan de orde was 1. Ingekomen stukken. 2. Benoeming commissie van toezicht Lager Onderwijs. 3. Vrijstelling verplichting tot het geven van onderwijs in lichamelijke oefe «ningen. 4. Verpachting haven 1 April31 De cember 1921. 5. Crediet Burgerwacht 1920. 6. Voorstel van Burg. en Weth. tot heffing der belastingen door eigen administratie. 7. Wijziging begrooting 1920. 8. Suppletoir Kohier Omslag 192Ü. 9. Afschrijving H. O. 1920. Tot havenmeester werd met alge meene stemmen benoemd de heer A. G. Oerlemans. Volgend nummer uitvoeriger verslag. CAPELLE. De vorige week gehouden jaarvergadering van de Vereeniging tot stichting en instandhouding van een school met den Bijbel aan den Loon- schendijk werd geleid door den Eere- Voorzitter Ds Moorrees, daartoe over gekomen van Heteren. De opkomst der leden was niet groot. De voorzitter sprak enkele woorden naar aanleiding van Rom 12,: „Volhardt in het Gebed". Hij wees daarbij op de gevaren, die onze school bedreigen nu de gelijkheid in het finantieele gekomen is. Door ziekte van den secretaris werd het jaarverslag ge geven door het hoofd der school. Deze gaf eveneens verslagvan den financieelen toestand der vereeniging. Op 31 Dec. j.l. sloot de kas met een ruim batig saldo, wat evenwel niet toereikend is voor het eerste kwartaal 1921 door de sterke rijzing der onderwijzerstrakte menten. Als bestuursleden werden her kozenP. Spierings, M. Oerlemans, J. de Roon en G. Koenen. Voor het nazien der rekening over 1920 werden benoemd Spierings Pzn. en D. Spie rings Dzn. De Eere-Voorzitter sloot met dankgebed Aan de Bijzondere School aan den Loonschendijk werd als 6e leerkracht benoemd de heer J. W. Nieuwenhuijzen te "Oostzaan. De heer Michael alhier is be noemd als lid der schattingscommissie bedoeld in art 57 der wet op de In komstenbelasting 1914, ter vervulling der vacature ontstaan door het overlijden van den heer G M. Verheijden. De heeren M. Boogaerdt, J. Ben- jaminse, j. Verheijden, J. de Groot, J. Rijken Mzn. alhier zijn benoemd tot lid der Commissie van Toezicht - op het lager onderwijs in deze gemeente. De j.l. Maandag gehouden verkoop van de kavels afgestoken grond van de bermen der wegen in deze gemeente he^ft slechts de geringe som van f 40 50 opgebracht De j 1. Dinsdag gehouden verpach ting van den tuin met boomgaard, toe- behoorende aan deze gemeente, is ge pacht door P. J. Mes voor de som van f64 per jaar. Dezer dagen werd bij J. L. van der Linde, gemeenteveldwachter alhier, aangifte gedaan van het verliezen van een zwart handtaschje, inhoudende een paar zwarte handschoenen en een beursje met eenig geld. Het inschrijvings- en alphabetisch register der lichting 1922 dezer gemeente zal tot en met 29 Maart a.s. voor een ieder ter inzage liggen ter secretarie alhier. Onze dorpsgenoot M. Verduijn, werkzaam op de schoenfabriek der firma Kerst en Oerlemans alhier, geraakte een dezer dagen met zijn hand tusschen de stanzmachine. Dr. Kohier verleende de eerste geneeskundige hulp. Benoemd tot leden der liquidatie commissie van de brandstoffencommissie alhier de heeren M. Boogaerdt en J. F. Kools. Door de Coöperatieve Stoomzuivel- fabriek „De Toekomst" alhier is met ingang van Maandag j.l. de prijs der boter gebracht op f 2.75 per K.G., dus een verlaging van f 0.45 per K.G. Het eerste elftal onzer voetbal vereeniging Excelsior, dat j.l. Zondag zou deelnemen aan de finale van den seriewedstrijd, uitgeschreven door de voetbalvereeniging Victoria te Kaats heuvel, zag van verdere deelneming aan dezen seriewedstrijd af, aangezien er bij den aanvang van den eersten wedstrijd, die Excelsior I tegen B. V. V. I ui' <aatsheuvel zou spelenr zich een mee- ningsverschil voordeed tusschen den Captain van Excelsior en het bestuur van Victoria naar aanleiding van een Drotest van den B. V. V., betreffende iet medespelen van een Excelsiorspeler. 3en en ander was het gevolg van het zich niet houden aan het reglement voor dien seriewedstrijd door Victoria voor noemd. Het tweede elftal speelde te Til- lurg een competitiematch voor de derde klasse B. V. B. tegen Gudok IV, welke eindigde in een gelijk spel 1 1. A.s. Donderdag zal ter secretarie alhier gelegenheid gegeven worden voor het indienen van verzoekschriften ter bekoming van vrijstelling van den mili tairen dienst wegens broederdienst, enz, WASPIK, De prijs der boter is alhier ven f 8,11 op f 2,75 gebracht en aldus met f 0,85 verminderd. In de Zondsg j.l. gehouden algemeene vergadering der vereeniging ^Volksvlijt en Volksvermaak' werd door den secretaris dei vereenigu g rekening en verantwoording ge daan, Tot bestuursleden werden gekozen d< heeren A. P. Brokx en A. G. Vloeimans, Naar we uit goede bron vernemen zal de waterleidingmaatschappij *Noord- West-Brabant, waarbij ook deze geweenti is aangesloten, halt Juli a.«. beginnen met het leggen der buieen. De voetbalclub #OIympia« alhier, speelde Zoodag een wedstrijd tegen Vic toria* uit Raamsdonk. Uitslag 2—"2. Onze Liedartafei geeft op den tweedei Paaschdag een uitvoering te Kleio-Dongen, Zondag jl. had vanwege de B.K. Kier vereeniging alhier een protestvetgaderinj plaats tegen het ontwerp-wet tot vereeniging der gemeenten Waspik, Raamsdonk, Geen truiden berg en Made en Drimmelen. De ver gadering werd geleid door den beer G. vsi der Steen, die in wel gekozen woorden di verschillende argumenten tegen de vereeni ging besprak. Daarna werd bij acclamatie et onder daverend applaus de volgende motii aangenomeD, die telegrafisch zal worden me degedeeld aan Zijne Excellentie den Miniate van Binnenlandsche Zaken en aan het Goj lege van Gedeputeerde Staten vDe Algemeene vergadering van di R.K. Kies vereeniging, gehouden te Waspil op 20 Maart 1921 gezien het voorgestelde wetsontwerp tol vereeniging der gemeenten Made en Drim melen, Geertruidenberg, Raamsdonk et Waspik geboord de dsarover gebonden bespre kiogen spreekt met algemeene stemmen ali baar oordeel uit dat het voorgestelde wetsontwerp niet is gewenscht en niet is in het algemeen behng dat integendeel het wetsontwerp in strijd is met de belangen der betrokken ge meenten en met den we ech der bevolkiog dat in het bjjzsmder ook de gemeenti Waspik daarvan geen voordeelen zal on dervindeo, doch slechte nadeel en schade dat de gemeente Waepik een bloeiend' en geheel op zichzelf staande gemeenl is, welke door de beoogde samenvoeging slechts ernstig nadeel zal ondervinden ei in hare economische en ideëels belangd grovelijk z»l worden geschaad redenen waarom de vergadering zit uitspreekt tegen samenvoeging en mi alle kracht daartegen protesteert en d betrekkelijke autoriteiten verzoekt het dsai heen te leiden, dat het beoogde wetsonl werp niet tot stand kome. (Zon hel niet geraden zjjn aan de Kernei leden, speciaal uit de Brabantsche district»! deze motie te zenden, aan Ged. Staten heel het toch geen zin. Red.) Woensd»g ».s. des avonds half acl nur zal de Commissie, bedoeld in art. ld der gemeentewet, eene openbare vergideiii honden, tot het uitbrengen van het ïappoi omtrent het wetsontwerp tot veteenigi van deze gemeente met de gemeenten Raan» donk, Geertruidenberg en Made c a, RAAM8DONKSVEER. Veldwachters I Kloone en Waas zagen op bun nachteljjki tocht een door en door nat man, zoo jui nit een diepen sloot gekomen. Hij was bljjl baar niet geheel goed bjj het hoofd, M f 300 had hjj het Gasthuis te Oosterho< verlaten. Na liefdevol verpleegd te zijn d nachts, weid hij den anderen morgen na Oosterhoul teruggebracht. Indien er zich geen verhindering voordoen, zal de Zuster van 'i Groene Kt', alhier 1 April in dienst trede», zeer zek tot veler blijdschap, aangezien de genree» dan ruim 8 maanden zonder Zuster n genoemde Vereeniging wes, Timmerman v. d. H. kwam op werf met een zjjner duimen in a»n?ski! met de stoomiaag, waardoor de eerste hl bijna afgesneden werd. Het driejarig doohtertje via dhr. dat een dag ot tien geleden ernstige brat wonden bekwam dooidat het iu een ke kokend water viel, overleed Zaterdagmoiti aan de gevolgen van die brandwonden. De melkp ijs werd wederom met cent per liter verlaagd en daardoor sommige gebracht op 18, bij anderen 16 cent per liter. De eierprjja is hier d hoog 10 h 11 cent per stuk. - Met bet oog op Goeden Vrijdil

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 2