It tem MN HET ZUIDEN Derde Blad. Nieuws uit Heugden NIEUWS UIT KAATSHEUVEL No. 44. Zaterdag 4 Juni 44e Jaarg. met de Arbeidersorganisaties op 1 Juni Niet alleen dat ze te klein was en de j VLIJMEN. Aan het postkantoor Vlij- Veer aangenomen en is men er druk m Een merkwaardig vonnis (Uit de i8e eeuw.) jl. en de vaststelling van een reglement voor-de afdeelingen van den Bond. Vrijdagavond 3 Juni hield de Af- deeling Waalwijk en Omstreken van het „Roode Kruis" hare jaarvergadering tol het uitbrengen van het jaarverslag. Door de Prov. Regel.-Commissie voor de Paardenfokkerij in Noord-Bra bant is de op 12 Juni a.s te houden Centrale keuring voor Merriën uitgesteld tot Dinsdag 26 Juli a.s. en zulks in verband met de Nationale Tentoonstel ling van trekpaarden, die op 6 en 7 [Juli te 's-Qravenhage wordt gehouden. Zondag 26 Mei hield de postdui venvereniging „De Postduif" een wed vlucht van Orleans. De uitslag was als volgt: producten steeds buiten moesten blijven, j men en de daaronder ressorteerende wat dikwijls len nadeele van den tuin- hulppostkantoren werd gedurende de Aankomst. F. Schoemans le pr. 12 41 16 Gebrs. v. Bladel 2e 12 41 39 F. Schoemans 3e 12 49 58 A. Stokwielder 4e 12 53 57 Idem 5e 12 56 17 W. de Graaff 6e 12 57 15 F. Schoemans 7e 12 57 17 A. Stokwielder 8e 12 59 12 Gebrs. v. Bladel 9e 1 3 18 Idem 10e 1 10 13 F. Schoemans 11e 1 11 13 J. de Graaff 12e 1 13 57 Idem 13e 1 14 17 Ant. Pijnenburg 14e 1 19 16 Gebrs. v. Bladel 15e 1 19 43 Piet Schoemans 16e 1 21 15 Jos Hensen 17e n 1 34 35 Idem 18e n 1 48 48 C. Dekkers 19e 2 9 23 Jos Hensen 20e- 2 14 46 Jan Schalken 21e 2 23 48 Aangetoonde duif door F. Schoemans De Postduivenvereeniging „De Ordonnans" hield Zondag 22 Mei een wedvlucht vanuit Groningen. De uitslag was als volgt 1 J. v. d. Pennen, 2 M. de Folter, 3 idem, 4 M. Herman, 5 idem, 6 J. Bre- kelmans, 7 H. Hensen, 8 J. v. d. Heijden, 9 M. de Folter, 10 idem. De uitslag van de op Zondag 29 Mei gehouden wedvlucht vanuit Roode- school was als volgt 1 M. de Folter, 2 idem, 3 H. Hensen, 4 J. Brekelmans, 5 A. de Kloe, 6 J. Bre- kelmans, 7 A de Kloe, 8 M. de Folter, 9. J. v. d. Pennen, 10 M. de Folter. De kasprijzen werden behaald als volgt le pr. M. de Folter, 2e H. Hensen, 3e J. Brekelmans, 4e A. de Kloe, 5e J. v. d. Pennen, 6e B. v. d. Pennen, 7e J. van der Heijden, 8e A. de Graaf, 9e M. Herman, 10e M. Vugts, He A. Ver hagen. Opgevangen een postduif, gemerkt N 1—20—8888. Inlichtingen te bekomen bij H. Hensen, secretaris der postdui- venver. „De Ordonnans", Hooisteeg 2 alhier. Sinds 2 Juni is de stoompontdienst aan het Keizersveer weer hersteld. DRUNEN. Op plechtige wijze en onder groote belangstelling heeft de officieele opening van het nieuwe groote veilings gebouw Donderdagmorgen plaats gehad. Des morgens ten 9 uur had onder groote belangstelling eene plechtige H. Mis plaats om Gods zegen ovér de nieuwe stichting af te smeeken. Ongeveer 11 uur opende de heer van de Wiel. voorzitter van de tuinbouw- vereeriiging, de bijeenkomst, heette allen hartelijk welkom en zag in de flinke opkomst groote belangstelling voor de zaak. Hij verzocht de Edelachtb heer G. van Huiten, burgemeester dezer ge meente, het veilingsgebouw te willen openen. De burgemeester zei gaarne deze taak op zich te nemen omdat hij het zich een eer rekende dit veilingsgebouw, dat aan alle eischen voldoet, te" mogen openen. In korte woorden wijst hij op de groote beteekenis van dit veilings gebouw voor deze gemeente en de geheele streek. Door de veiling toch is de tuinbouwer los geraakt van den par ticulieren opkooper en heeft tengevolge daarvan niet alleen meer vrijheid gekre gen, dochvoor zijne producten meer geld. Door de veiling is de tuinbouw meer loonend geworden en dat verheugde spreker voor de gemeentenaren en alle verdere tuinbouwers van deze omgeving. Door de veiling dan ook is het, dat de tuinbouw zich in een groote bloei is mogen gaan verheugen. De burgemeester spreekt den wensch uit dat het veilingsgebouw tot in lengte van dagen en tot heil der inwoners steeds in groei en bloei mag toenemen. De Voorzitter dankt den burgemeester voor zijn uitgesproken wenschen niet alleen maar vooral ook voor het vele goede dat hij voor de veiling heeft ge daan Immers, steeds heeft het bestuur op zijne gewaardeerden steun kunnen PFQVifïfti&fli ffiAnum rekenen, in alles heeft men zijn mede- lÖUWi.j werking mogen ondervinden. Spreker WaahvjnT^^ hoopt daarom dat de burgemeester nog H.f hZJuZ i' I 'an8e jaren aan de veiling als commis- Rn hoofdbestuur van den R. K. saris mag verbonden blijven^ tv" Schoenfabrikanten zal a.s. Vervolgens gaat spreker na hoe de Maandag eene vergadering houden te vereeniging is tot stand gekomen. Het i burg waarin behandeld zullen wor- eerste veilingsgebouw was een gehuurde t en de conferentie van het Dag. Bestuur loods geheel voor het doel ongeschikt. bouwer was, ook het dak was zoo slecht dat bij regenachtig weer alles nat werd Daarom werd spoedig naar eene andere gelegenheid omgezien. Tegenover het spoor werd een loods, die men oud gekocht had, gezet en daar kon men toen beter alle producten veilen Weldra echter nam de tuinbouw zoo toe dat het bestuur genoodzaakt was ander maal om te zien naar een grooter, meer naar de eischen des tijds ingericht ge bouw. Het plan werd geopperd om over het spoor een groot gebouw te bouwen. Door de geweldige groote kosten is men van dit plan afgestapt en heeft men dit mooie en flinke gebouw, dat den archi tect, den heer van Vlijmen te Vlijmen, alle eer aandoet, gezet. Aan de leden hangt het nu af of het spoedig weer te klein zal zijn. Een vorig jaar is er voor drie ton geveild en dit bedrag kan en moet spoedig tot een millioen worden opgevoerd. Vervolgens bracht spreker ook nog dank aan Mgr Selten, adviseur der ver eeniging, voor de vele moeite die hij zich voor de oprichting en instandhou ding van de veiling heeft gegeven. Niets is hem daarvoor te veel geweest en menige nacht is hij van vergaderingen, die soms buiten de gemeente moesten worden gehouden, thuis gekomen. Nooit was hem iets te veel en mede aan zijn groot en wijs beleid is het dan ook te danken dai de veiling is geworden wat ze thans is. Ook de heer van der Leede te Nieuw- kuik heeft moeite noch arbeid gespaard om de veiling groot te maken. Daarvoor bereisde hij vele plaatsen en bracht zoo doende de koopers tot hier. Dank bracht spr. ook nog aan de kapelaan Willemsen en den Edelachtb. heer van Liempt, burgemeester van Els- hout voor alles wat ze in het belang van de vereeniging hebben gedaan. Burgemeester van Liempt, die steeds bereid is gevonden om de veiling tot hooger bloei te brengen, is voor het bestuur in vele zaken steeds een groote steun geweest. Hij spreekt dan ook den wensch uit, dat hij nog vele jaren in het belang der vereeniging in het bestuur zitting mag hebben. Ook den heer Pijnenburg, directeur der veiling, wil spr. een woord van hulde niet onthouden, want ook hij heeft door zijn rusteloos werken, door zijn tact om met alle menschen om te gaan, getracht de zaak hooger op te voeren. Dank brengt hij hierna nog aan den Rijkstuinbouwleeraar, den heer Snellen te 's Bosch, en den heer Koenen, direc teur van den Pythopatologischen dienst te Wageningen. De laatste vooral heeft door zijne lezingen over ziektebestrijding in den tuinbouw groote verdiensten en daarom stelt het bestuur zijne aanwezig heid op hoogen prijs. Spr. feliciteert hierna alle leden met iet behaalde succes en spoort hen aan steeds alles aan te wenden om nog tot ïooger bloei te komen. Dat kan door steeds en behoorlijk de producten af te everen. De goede naam die de veiling n het land heeft verworven, moet ge handhaafd worden en dat is aan de eden. De Eerw. heer Willemsen wees er op ïoe bij de oprichting de vereeniging. met tegenwerking vooral van de zijde der kooplieden en agenten heeft te rampen gehad. Doch ondanks dit alles is de veiling groot geworden waarvan de teelers steeds de beste vruchten lebben geplukt. Door Mgr. Selten werd hulde ge- iracht aan het bestuur dat, door christe- ijke beginselen geleid, zooveel schoons en nuttigs heeft tot stand gebracht. De gewijde spr. richtte vooral het woord tot de leden, om hen aan te sporen door ijver, vlijt, eerlijkheid in handel en wandel, onderlinge eensgezindheid, het belang der vereeniging, dat het belang der leden zelf is, te dienen. Daarna werd door Z.H.Eerw. het gebouw, dat een sieraad voor de ge meente is, plechtig ingezegend. Na deze plechtigheid werd de eere wijn aangeboden en na op de groei en bloei der veiling het glas te hebben geledigd werd de eerste veiling gehouden. De prijzen waren Kruisbessen 18 cent per K.G, Erwten 25 27 Asperges 67 Rabarber 6 Aardbeien 47 pond. Sinds het alhier eens flink ge regend heeft, zijn de tuin- en veldge wassen heel wat bekomen. De rogge vooral staat buitengewoon malsch, ook de haver staat er wederom prachtig bij Als tijdelijk onderwijzeres is aan de openbare school (Wolfshoek) alhier aan gesteld Mej. v. Loon, alhier. Met de afrastering van het voet balterrein der V. V. D. F. C. is men bijna klaar gekomen. Het terrein heeft een goede verbetering ondergaan, wat ook wel noodig was. A.s. Zondag zal het 3e Xl-tal van D. F. C. een vriendschappelijken wed strijd spelen tegen Concordia Waalwijk, aanvang 1 uur. maand Mei 1921 ingelegd f 19.740.04. Terugbetaald f 13 495.35. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 6428. SPRANG. Op Dinsdag 7 Juni a.s. za onze V.V. S.V.V. haar algemeene jaar vergadering houden des avonds te 7.30 uur bij den heer J. Klis. Agenda Opening, Jaarverslag Secr. en Penning meester, Bestuursverkiezing, Verkiezing Elftal-commissie, Wijzigingen in het Reglement, Rondvraag en Sluiting. A.s Zondag des n.m. ten 2 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te treden Ds jonkers van Waspik VRIJH.-CAPELLE. Bij de Rijkspost spaarbank alhier is over de maand Mei ingelegd f 5402.39 en terugbetaald f 4386 Woensdagmorgen sloeg het paard van den landbouwer K. op hol. Na bij de O. L. school tweemaal door de heg te zijn geloopen, werd het dier tot staan gebracht. Persoonlijke ongelukken kwa men niet voor. CAPELLE Gedurende de maand Mei werd in de Rijkspostspaarbank op het hulppostkantoo* alhier ingelegd f 4049.56 en terugbetaald f 3985.02. Het aantal in lagen bedroeg 34, dat der terugbetalin gen 16. Er werden behandeld 70 tele grammen waarvan 32 verzonden en 38 ontvangen, terwijl het aantal telefonische gesprekken 138 bedroeg, waaronder 15 celgesprekken en 6 telefoonoproepbe richten. Tot ons genoegen kunnen we mededeelen, dat het orgel der Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk geheel is schoongemaakt en opnieuw geintoneerd. Dit werk is uitgevoerd door den heer G. J. van den Dungen, orgelmaker en stemmer te Amsterdam, thans woonach tig te Besoijen. Van den organist ver namen wij, dat alles zeer naar zijn ge noegen is gedaan. Vooral riep hij er over, dat Voix Celeste en de Viola, die vroeger niet vlug aanspraken, nu zoo Machtig zijn geworden. Doordat alle lijpen opnieuw zijn geintoneerd, is het orgel in zijn volle werk ,veel prachtiger geworden. Ook het klepperen van het pedaal is geheel weggenomen. In een woord, de heer van Dungen heeft goed werk geleverd Tot in de kleinste onder deden heeft hij het orgel uit elkaar ge had, schoongemaakt, verbeterd en waar het noodig was vernieuwd. Wij hopen en vertrouwen, dat deze degelijke orgel maker, die hier in de omstreken al on geveer 20 jaar de kerkorgels stemt, steeds zijn goeden naam zal mogen behouden. J1. Dinsdagmorgen om 7 uur ge raakte de dienstbode van A. Christ te water in de haven bij de sluis, tenge volge van duizeligheid. Nadat ze reeds eenmaal in de diepte was verdwenen, wist zij zich aan de daar ter plaatse bevindende stap vast te klampen en zich na veel moeite op het droge te werken, zoodat zij met den schrik en een nat pak vrij kwam. Naar men ons mededeelt, zal de beroepen predikant, Ds. van Voorthuizen uit Doornspijk die deze week voor de gemeente zou optreden, doch blijkens ontvangen draadbericht wegens onvoor ziene omstandigheden verhinderd werd, de volgende week tot deze gemeente over komen, teneinde alsdan een preekbeurt te vervullen. A.s. Zondag zal het eerste elftal onzer V.V. Excelsior deelnemen aan den seriewedstrijd, afdeeling C. Bij loting is bepaald, dat onze geel-zwarten ten 2 uur zullen spelen te „De Trekvogels" uit 's-Bosch. Deze vereeniging is voor Excelsior een onbekende We hopen, en vertrouwen, dat onze geel-zwarten dien dag hun besté krachten zullen inspannen, zoodat zij een gunstigen in druk zullen maken. RA A MS DON KS V EER. Aan het Post- kantoor Raarasdonksreer en de daaronder reasorteerende hulppostkantoren werd ge durende de maand Mei ingelegd f 14,626.65 en terugbetaald f 20,062.06. Naar wij vernemeD, werd de Fok- en Conti öiavereeniging alhier ontbonden en de resteerende gelden onder de leden uitgekeerd, Wegens vaeaturedienst zal er a.s. Zondag des morgens op 't Veer leesdienst tjjn in de Ned, Hatv, Kerk, terwjjl Ds. de Grasff des namiddags op 't Dorp hoopt op te treden. Dezer dagen bracht de Harmonie uit het naburige Waspik den WelEdelen Heer N. Snijders alhier een serenade. Zeker in verband met het behaalde succes op het concours te Breda. - Postcheque en Girodienst. Verkeers- cjjfers over de maand Mei Gestort op postrekeningen f 104,526.19* Uitbetaald wegens cheques 58,898.23 Bjjgeschreven wegens stortingen 86,861.49 Bijgeschreven wegens overschrijving 11,634.59* Afgeschreven wegens overschrijving g 22,686.44* Afgeschreven wegens cheques g 73,680.71* Door de firma Boeling k Maller uit fieeriruidenberg is de aanleg van het elec- tiisch licht in de Ned, Heir. Kerk op 't bezig. Naar wjj vernemen zal de school Eerw. Fraters met vier lokalen uitgebr worden met het oog op M. U. L. O. Door de Rolbrug passeerden gedurei de maand Mei in het geheel 1002 op- afvarende zeilschepen en stoom booten een gezamenlijken inbond van 101,8 scheepston. Zondag hield de Postdulvenverei »De Vredcsdulfa, alhier gevestigd wedvlucht van Tilburg. Vermoedel werden ze om 9 uur losgelaten. Aankomst le duif 9 u. 39 m. 13 s laatste dutf 9 u. 44 m 48 sec. Overduif W. v. Dongen. De prijzen werden als volgt behaa le en 4e pr. W, v. Dongen, 2e 3e pr. M. Heijblom, 5e pr. J. v. Roe 6e pr. J. Tempelaars. Verslag van de Boerenleenbar Uit het verslag van deze Goöp. Bai blijkt dat het aantal leden juist 50 b draagtontvangen werd in het afgelc pen boekjaar f 510.052, en ultgegevi f 509.524.43. Aan spaargelden werden geste f 38420,59. Het saldo tegoed bij de Ce trale Bank te Utrecht bedroeg f 65,084,6 Voorzitter der Afdeeling is dhr. A. Lankhuijzeo, secretaris dhr. A. Komme CFz. Het salaris van den Boekhouder wei voor 1921 bepaald op f 500. Dhr. D. Konings Azn, die aan de beu van aftreding was als lid van het Bestui werd herkozenevenzoo dhr. F. A. Seters als lid van den Raad van Toi zicht, terwijl ook de aftredende plaat vervangende Bestuursleden, dhr. A. Konings en v. Woerden werden he kozen. MEEUWEN. Door siemgerechligt Ingelanden van het Waterschap Polder van Meeuwen* is tot voorzitti herkozen de heer D. v. Buuren alhie Door het Centraal Stembureau wegens vertrek vau den heer J, A. v. Di uit de Anti-Revolutionaire lijst benoem verklaart de heer C. de Graaf. Der heeft evenwel zijne benoeming niet aat genomen. Voor de vacante betrekking va onderwijzeres te Babiloniënbroek bebbe zich twee sollicitanten aangemeld. Heusden, 2 Juni 1921. De visschers vingen op de Maa bij de scheepswerf twee steuren, wegend 146 en 196 pond, die verhandeld werde voor 96 cent per pond, terwijl gegrond hoop bestaat, dat er nog meerder zuilen worden gevangen. Tot onderwijzer te Zuilichem benoemd onze stadgenoot, de heer Stassen. Ter voorziening in de vacatur. Mom la de Huurcommissie Is benoemt de heer J. van Lent. De heer Jac. S. Deurido, ambte naar ter Secretarie, slaagde voor he 2e gedeelte Cand. gemeente-Secretaris zijn opleiding genoot hij van onzen hee. Burgemeester. De zangveieeniging «Crescendo* die dank zij de leiding van den heei Van Heijst uit Engelen te Breda medaille van H. M. de Koningin ver wierf, Hïihkte gister een uitstapje naai die gemeente, ten einde hem daar eet welverdiende hulde te brengen. Kaatsheuvel, 2 Juni 1921. J.I. Maandag had onder groote deelneming der ingezetenen van Kaats heuvel en met begeleiding der Kon. harmonie „Euphonia" de plechtige be grafenis plaats van het stoffelijk over schot van wijlen den heer Adr. van der Wee-Cools, gedurende zeer vele jaren bestuurslid en secretaris dier vereeni ging. Voorafgegaan door het bestuur en onder de indrukwekkende treurmarschen van het muziekgezelschap werd de lijk baar kerk- en grafwaarts gedragen, om geven door gouden en zilveren jubila rissen der H. Familie, tot welke eersten ook de overledene behoorde en waar van de gouden medaille het doodskleed sierde. Het was eene werkelijk indrukwek kende droeve plechtigheid. Naar we vetnemeu zal Apollo behalve a.s. Zondag ook op 18 Juni een conceit geren op de Markt, ter gelegenheid van den verjaardag van de Slag van Waterloo, De Harmonie zal dan ds greete Militaire Fantaisie van dien naam voor 't publiek geven. De iutronisatie van het H. Hart in onze Parochie is thans bepaald op 29 Jnni a.s. Nog deze week zal begonnen worden met een laatste collecte langs de huizen, welke de nog ontbrekende penningen ter bestrijding der groote kosten zal moeten opleveren. De Tninbouwvereeniging houdt Zondag 5 Juni een algemeene vergaderig. Het voornaamste pnnt der agenda is de bespre king van het veilingwezen, voor onze ver eeniging steeds iets interessants. Veroordeeling van een stier. In het archief van de gemeente Baard wijk kan men het hiernavolgende verslag vinden van eene vergadering van drossaard on scheepenen van Baardwijk. Hoewel vele inwoners van Baardwijk on getwijfeld wel eens iets over deze inteies- sante veroordeeling hebben gehoord en an dere misschien gelezen waar het stuk ook wol een enkele keer is gedrukt geweest, zal het toch verreweg den meesten lezers onbekend zijn en kan 't daarom zijn nut hebben het verslag in dit blad af te drukken Vergaderirage gehouden, bij Dros saard en Scheepenen van Baard wijk, alle op Donderdag, den 16e -Tulij 1789 Den Heere Drossaart, deezer lieerlijk- heijd, Exhibeert Pnio., attestatie, van twee consonante, en irreprochable getuijgen, en ten 2" Declaratoir, van den chirurgijn Ver- schuuren waar bij ten duijdelijksten con- steert, dat den persoon van Hendrik Pullens, inwoonder alhier, op Zondagavond, geweest zijnde den 12e Julij, laatstlededoor des- selvs eijge stier, of bul, op een zeer ge weldige wijse, is aangetast, en, onaangesien alle toegevoegde hulp, van liet Leeven ter dood is gebfagt geworden, En hoe zeer hem Drossaard, geene Borgerlijke weth, hoe ten deeze, opsigte behoort gehandelt te worden, en een Beest eijgentlijk gesprooken, geene misdaat kan begaan, zoo belet dit egter naar des Drossaards insien niet, dat derge lijk Beest, met de dood strafbaar zij, ten minsten exteerd hier van meer dan Een Ge bod in de Goddelijke Weth, bij voorbeelt Exodus 21 vrs. 28 en 29vergeleeken met Genesis 9 vrs 5. alwaar met zoo veele woor- de geboode wordt„Ende wanneer een osse, „eenen man ofte vrouwe stoot, dat hij „sterftzal de osse seekerlijk gestenigt „worden, ende zijn vleesch en zal niet ge- „geeten worden, maar de Heere des osses „zal onschuldig zijnmaar indien de osse te „vooren stootig geweest is, ende is zulix „zijnen Heere overtuijgt is ende hij hem „niet bewaard en heeft, ende hij doodet „eenen man ofte vrouwe, zoo zal dien osse „gesteenigt worden, ende zijn Heere zal ook „gedood worden stemmende hier meede over een onderschij dene Regtsgeleerde schrijvers, verhaelen, de gevallen, van Geregtelijke, plegtige, en voorbeeldelijke straffe, omtrent Beesten ge- oeffent, En nadien hij Drossaart, niet wil, of kan ontveijnsen, met dit zoo singulier geval, eenigsints, verleegen te zijn, en even- da arom veijligst heeft geoordeelt, hetzelve, onder het Regterlijkoog, van hun Ed1. Agtbare, te brengen, en in overweeging, te goeven, of dezelve, met hem op grond voors:, en ingevolge de sentimenten van deskundi ge, niet sonde kunnen goetvinden, de Eijge- naren, van den in deezen bedoelde stier, off bul, speciaal te ordonneeren, en te gelasten, denzelven stier, off bul, ten overstaan, van hem Drossaard, en twee Leede, uijt UEd Agtbare Collegie, te dooden, of te doen en laten dooden, met verderen Last, om die daarna, in, en onder de Aarde, te delven, of wél zodanig anders, ten dien opsigte, op eene politicque wijse, te disponeeren, als UEd: Agtbare, op de meest civielste wijsen, zullen oordeelen te behooren. Waar op gedelibereert zijnde, is goetge- vonden, en verstaan, den voorsstier, of Bul, over, en ter zaake, in dit rapport ver meld, te doen, of te laten dooden, en daar op denzelven, nae dat alvoorens, de huijt hem zal zijn afgedaan, ten eijnde die dooi de ei j gebaren, tot een goede prijs, te worden gemaakt, onder de aarde, te doen, en laten delgen, op dat van het vleesch, niet en wor de gegeeten, ter agtervolging, van welke, de Heere Drossaard, benevens Scheepenen, zig zullen sisteeren, ter plaatse alwaar de doo ding zal geschieden, wordende den Heere Drossaart, voor de, in deeze ten faveure der Justitie aangewende devoiren bedankt: Aldus gerapporteert, en Politicq-geresol- reert, mitsgaders geauthoriseert, op dato voors:, door, en bij de ondergetij kende (get.) F. v. Dewerken Drst, (get.) J. v. herwijnen (get.) C. Ketelaar. (get.) A. van Vessem. (get.) A. treffers (get.) J. De Reus. (get.) Lambertus Smits Mij Present (get.) Wm. BoederSris. Vermeld zij nog dat de Heer J. A. J. van Heijst, oud-burgemeester van Baardwijk op eene in 1906 te Amsterdam door den Ned. Bond van Gemeente-Ambtenaren gehouden tentoonstelling, met het bovenstaande, door hem ingezonden verslag, den eersten prijs verwierf. B. tt tt tt tt n M ft ff ft ff tt ft ft tt Th.

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 9