DElioitn zin Derdè Blad. Firmal. VERKADË, Firma G VERKADE, Pluche T afalkleeden Prima Corsetten f2,90 en 3.90 4.90, Provinciaal Nieuws. f_7 90—13 90. No. 74 Zaterdag 24 Sept. 1921.44e Jaarg. De Staatsbegrooting voor 1922. De raming der verschillende hoofdstuk- ken der Sisaisbegrootiog voor 1922 ie «is volg* J. Hul» des Koningin f 900.000, II. HoögeCull. v. 8teat f 1.986.828.60 III. Buitenl, Zaken f 6.529.520.-— IV. Justitie f 38.686.640.46 V. Bianesi. Zeken f 12,315.572.— V*. Ouderwijs, Kunrien en Wetenschappen f 148.121.113.— VI. M rine f 89.158 751.— VII. Na'.iouale Schuld t 90.242.251.80 Vllb. Financiën f 220.65<).884.0l1/2 Vilt. Oorlog f 75.868.888. IX. Waterstaat f 60.534.918.— X. Landbouw, Nijver heid en Handel 1 69.648.011.60'/2 X». Arbeid f 66.706.880.— XI Koloniën f 7.218.465.— XII. Onvoorziene uiig. f 50.000. Wat het loopeude dieneïjaar 1921 betreft zy aangeteekand, dat de oorspronkelijke begrooting aan uitgaven een eitidcijfec aan wees van 831.286.502.78, waaronder f 114.581.988 aau buitengewone uitgaven en f 12.265.700 aan crisis-uitgave». De gewone uhgsve», afgezien van de ciisis, raren miïsdiea ia de aanvankelijke begroo- üng geraamd op f 684,487.814.73 tegen f 544.182.481 aan geraamde, gewone ont vangsten, latende mitsdien een tekort op dea gewonen dienst van f 90.255.333.69, Sedert de vaststelling van de oorspron kelijke begsaoÉiiig zijn verhoogiisgen aan- gebrscht of aangevraagd tot tezamen f 137.461.115. In dit totaal is f61.897,000 begrepen aan crisi?-uitgaveu, zoodit een bedrisg van f 18.164.115 komt ten laste van den gewonen diacst. De Minister van Financiën meent te mogen verwachten, dat de opbrengst der gewone middelen en inkomsten de raming niet onbelangrijk cal overschrijden. Dea» verwachting is, naar de meening van den Minister, niet te optimistisch, waar nog belangrijke som me a ait de directe be lastingen sullen ontvangen wotde». Hij meent dan ook te mogen vertrouwen, dat het tekort op den gewonen dienst niet on- beiangïijk lager ml zijn, dan oorspronkelijk werd verwacht. Voor het dienstjaar 1922 werden de uit gaven in Soiaal geraamd op f 154.571.252 88, waarvan buitengewoon f 107.160,519.50. Blijft f 647.410.738.38. De criisisnitgf-ven komen tot een gesa- sae .iijk hed.&g van f 8.446,288 in da onl- werp-begrooting vooi. Door dit bedrag van f 8.446.288 in mindering te brengen van de hiervoren ge noemde Bom van f 647.410.733.38 vindt men voor de gew. uitgaven f 638.964.445,38 tegen voor 1921 f 634.437.814.73, dus meer voor 1922 f 4.526.680.65. Deze stijging der gewone nitgaven is het gevolg van een toeneming van het eindcij fer van aenigs hoofdstukken. Naar aanleiding van deze stijging wordt vooreerst opgemerkt dat een belangrijke vermeerdering va» as op de hopende be grooting uitgetrokken bedragen wordt ver oorzaakt duèr wettelijke of daarmede gelijk te stellen voorzieningen welke in vorige jaren wesd.n getroffen en op de aanvanke lijk vastgestelde begiooiing voor 1921 of in het geheel niet of tot lagere bedragen hear invloed deden gevoelen. De middelen en inkomsten ter bestrij ding der uitgave» aijo geraamd cp f 6ö6.590,233.121/2 waarin begrepen is aan buitengewone ontvangsten f 15.081.808.06. Blijft voor gewone ontv. f 590,908,425.06'/2, stjusie f 46.725.944.02'/2 meer dan aanvan kelijk voor 1921 weid geraamd. De middelen, welker opbrengst in de mrt&ttdeijjksshe middoleasisten wordt gepu bliceerd zijn f 45.190 000 hoogar geraamd en de overige middelen, voor soo?er onder de gewone gerangschikt, f 1 S5.944.02,/2 te zarnea f 46.728.944.02'/2. Stelt men de ram ngen der ontvangsten en uitgaven tegenover elkander, dm vindt men, dat geraamd wordt Uitgave» gew. dienst 638.964.445.38 buitgew. 207.166.519.50; crisi'd. 8,445,288; totaal 854.571.252.88. Ontvangsten gew. dienst öOO^OS.éSS.Oe1^ buit.gew. 15.681.808.06; totaal 606.590.233.12»J2. Tekort: gew. dieast 48.056.020.81 '/2 buit.gew. 191.478.711.44; crisisd. 8.446.288; totaal 247.98i.019.761!,. Met tientallen millioenen is de oorspron kelijke raming verminderd. Zuoals hef tekort van 48 miilioen zich thans vertoont, vindt het dan ook in hoofdzaak niet zjjn grond in het voordra gen van betwistbare, niet-verplichte, nieuwe uitgave». Er moge, zegt de Minister, over de volstrekte noodzakelijkheid in sommig?, niet op de wet berustende nieuwe uitgaven nog verschil van gevoelen moge lijk zijn, schrapping van deze zou op het eindcijfer van het tekort slechts geiingen invloed oefenen. De voornaamste oorzaak van den tegen woordige toestand is wel hef feit, dat het voldoen aan da wettelijke verplichtingen, in de laatste jaren op den Staat gelegd, uitgaat boren de capaciteit van de thans voorhanden middelen. Door het onuitputte lijk lijkend middelen-accrès der voorafge gane jaren en misschien ook een weinig onder den invloed van dan oo.logs>ijd, die aan hst angstvallig wegen van financierde mogelijkheden weinig bevorderlijk was, sjjn wij als volk in den toestand geraakt vao te leren boven onze kracht. Nu het middelen-accrèr tot slaan komt en in xjjn tegendeel verkeert, treedt dit aan den dsg. Wat ons in de moeilijkheid gebracht heeft, zjjn niet bovenal de erisialasten. Zij hebben aan het nu ontstane tekort geen deel. De crisisdienst had een naar omstan- 1 dighed n niet onbevredigend verloop. Van de ruim 2100 miilioen crieisuitgaveu (tot en met 1920) is ongeveer 880 miilioen rechtstreeks gedekt uit de opbrengst der O.W.-belasting en uit andere middelen, waaronder aanvankelijk de verdedigingsbe- lastingen. De overige 1220 millicen zijn gevonden uit leenicigen, waarvan de rente en kflos sing thans meer dan gedekt worden door de inkomsten v«a het leeningsfonds 1914, welke inkomsten bestaan in opcenten op verschillende belastingen en sedert 1920 ook in de opbrengst der verdedigingsbeks- tingen. De inkomsten van het leenings- fonds 1914 bedragen op 't oogenblik de vsrdedigingisbelastlngeu inbegrepen een kleine 100 milHosn, Niet de crisislaeteu als zoodanig hebben ons in de moeilijkheid* gebracht. Wel de verschijnselen die de ooriogscrisis hebben begeleid en daaruit rijn voortgevloeid, waaronder de waardedaling van het geld en de wisselvalligheid der financieel» voor uitzichten. Wij «Uan thans, gelijk gemeld, voor het onloochenbare feit, dat wij als volk boven osza krachten leven. Een particulier, die in zoodanige positie is geraakt, gaat ,zioh bekrimpen'!'. Voor den Staat schijnt geen andere uit weg mogelijk. iZich bekrimpen* beteekent niet Blechts verspilling tegengaan, wat in alle tijden aanbeveling verdient, maar beteekent af zien van sommige begeerlijke en nuttige zaken, die overigens haar geld ten veile waard zijn. In dit rerbaod is het volgens den Minister van belang er op te wijzen, dat van aan zienlijke opvoering der gezamenlijke pu blieke lasten in de toekomst wel nauwe lijks meer sprake kan zijn, nu reeds onge veer 36 pCt. van het nationaal inkomen betaald wordt aan heffingen van rjjk, pro vinciën en gemeenten, een percentage, dat voor de hoogste inkomens vanzelf grooter is, msar dat ook in zijn gemiddeld cijfer vaa 35 doet neigen tot de meening, dat de grens der gezamenlijk op te leggen belas tingen welhaast bereikt is, Bezninigings-maafregelen. Bij de Regeaimg bestaat het voor nemen lo. van de indiening van nieuwe wets ontwerpen, die geld kosten anders dan bjj uiterste noodzakeiykheid, af te zien; 2o. den inbond van reeds bjj de Staten Generaal aanhangige wetsontwerpen, die vermeerdering van uitgaven meebrengen, voor zoover se daarvoor eenigszins in aan. merking komen, aanmorkeiyk te besnoeien 80. door herziening va» bestaande, ook op wet of Kon. besluit berustende organi satie® en instellingen, alsmede door veran dering van den Staatsdienst in alle dienst takken, geen enkele uitgezonderd, beper king te brengen in de tegenwoordige vaste, waaronder ook op de wet berustende uitgave». Wanneer vertrouwd mag worden, dat in elk geval de ingevolge lo. en 2o. nog ver- eischte uitgaven niet hooger zulle» loops» dau wat ingevolge 80. gewonnen wordt, 5 dan is de toekomst, zij het allerminst bevredigend, toch ook niet hopeloos, Grootestraat. WAALWIJK. Hoe de arbeiders worden voorgelicht Wij lezen in de Schoenindustrie o.m. In de R. K. Lederbewerker van 2 Sept. 1921 komt weer eens voor de zooveelste maal een prachtstuk van arbeidersvoor lichting voor den dag. Dit redactioneel artikel is getiteld „Waar gaat het heen", en daarin wor den in één adem drie zaken door elkaar gehaspeld, de hooge schoenprijzen, de economische inrichting der schoenfabrie ken en het vraagstuk van het bedrijfs- radenstelsel, om dan tot de conclusie j te komen dat de schoenfabrikanten nog steeds O.W. prijzen maken bij loonen,1 die in dit fraaie artikel bedroevend laag worden genoemd. Dit tendenzieuze artikel is zoo geheel en al onjuist, dat een luid protest tegen eene 3ergelijke misleiding van onze ar beiders en van het publiek niet achter wege mag blijven, al lust het ons niet, om bij voortduring op al het geschrijf ir. de R. K Lederbewerker te reageeren. Wij willen ons bij dit protest voor namelijk beperken tot de ergste van de voormelde beweringen, n.l. de zoo genaamde hooge schoenprijzen. t In het artikel wordt dan afgedrukt i een factuur van geleverd schoenwerk door een schoenfabrikant uit het centrum der Noordbrabantsche schoenindustrie, wiens naam dan door de redactie wordt achterwege gelaien (waarom, vragen wij die er zou uitzien als volgt Chroom heeren rijgbot. lakneus f 20.50 chroom 18.50 15.25 13.75 19— 14. 14. 13.75 12.75 12.75 Boxcalf Chroom Lak dames Chroom Boxcalf molières riemschoenen neus molières 1 riemschoenen dameswerk is slechts doorge- A1 het naaid. Bij beschouwing dezer prijzen moet het ieder fabrikant dadelijk opvallen, dat deze als fabrieksprijzen onmogelijk op waarheid kunnen berusten. Dergelijke prijzen erkent niemand en ze zijn ook gewoonweg als fabrieks prijzen niet te maken. De inconsequentie is zoo groot, dat zelfs een leek kan zien, dat hier over abnormaal goed gesproken wordt, dat nimmer als maat staf kan dienen voor de algemeen gel dende prijzen in de schoenindustrie. Zoo staan Chroom Heeren Rijgbotines, dus laai zen, genoteerd aan f20.50 en Chroom Heeren molières, dus lage schoe nen, aan f 13.75, een prijsverschil van f 6.75 Lak 3 bandschoentjes f 19.—, lak 1 bandschoentjes f 14.dus voor 2 bandjes minder een prijsverschil van f 5.- Chroom Heeren Rijgbotines lakneus f 20.50, dezelfde chroomneus f 18.50, verschil tusschen lak- en chroomneus f 2.— 11 Mogelijk betreft het hier het duurdere maatwerk, maar de redactie concludeert uit die prijzen apodictisch de Holland- sche schoenprijzen zijn veel te hoog. Dat de R. K. Lederbewerker gerust den naam noeme van den fabrikant, dan kan worden nagegaan, in hoeverre der gelijke algemeene conclusies althans nog schijn van waarheid hebben. Maar bovendien, wie der heeren ar beidersleiders zou zich durven bestaan een kostprijsberekening op te stellen. Dat de heeren maar eens op de jaar beurs een kijkje gaan nemen, dat zal hen tot de ervaring brengen, dat de doorsnee-prijzen die gemaakt kunnen worden voor Hollandsch fabrikaat, heel wat lager zijn dan f20. f 19.— en f 18.—. Laten zij dan ook zich eens overtui gen wat het buitenland aan schoenwerk presenteert en aan welke valutaprijzen die schoenen hier worden aangeboden, dan zullen zij wel anders redeneeren, en niet meer verwonderd zijn, dat den Hollandschen schoenfabrikanten de schrik om het hart slaat. Wij meenen nog steeds dat de toe komst zich allesbehalve rooskleurig laat aanzien en inderdaad, geen verwonde ring zou het ons baren, als er weer, misschien spoedig, een tijd komt, dat onze Hollandsche fabrieken moeten wor den gesloten. Meenen de heeren arbeiders-leiders werkelijk dat onze schoenprijzen te hoog zijn, en dat zij die van de Duitsche schoenen, op de jaarbeurs genoteerd, moeten nabijkomen, dan zullen toch ook de loonen der Hollandsche arbeiders eerst in overeenstemming moeten zijn met de loonen der Duitsche schoen makers. Wat wordt nu met zoo'n, zeggen we maar gerust „ondoordacht" ge schrijf bereikt? Dat de schoenindustrie op volstrekt ongemotiveerde wijze, op tendenzieuse onware motieven, in geheel ons land in discrediet wordt gebracht. POLITIE-AQENT of KOMMIES kan <iieu in korten tijd wofdeu met weSulg kosten. Schrijf aan F. BOER, Niéuw-Amsterdam. 20493 Waalwijk, 23 Sept. 1921 Men boude er wel rekening mede dat in den nacht op Zondag op Maandag 'lus van 25 op 26 September, de» nachts om 2 mur de tijd wordt verzet. Me» set,te dus de klok Zo idagavoud bij het naar bed gsa» een uur terug. A.s. Maandag treedt nieuwe dienst regeling bij het spoor in werking. Er is geen enkele verandering, dan alleen Woensdags de Markttrein, die te 's Bosch vertrekt om 12.10 in plaats van 12.30. - Van verschillende zijden bereiken ons opmerkingen omtrent de aanslagbiljetten der Btmtbelasting nl. dtt deze aanzienlijk zjjn verhoogd, Wy hebben omtrent deze veihoogiag eens geïnformeerd. Deze vindt eendeels haar oorzaak in het feit dat het percentage is verhoogd van 3 in 1919 op 4!/2 ia 1910 en op 5 pCi, ia 1921 anderdeels doordat de gebouwen zijn her- schat en de huurwaarde aanzienlijk is ver hoogd. Hieronder laten we volgen de aan giften voor de verschillende winter avondcursussen aan de Rijksvakschool alhier. Hieruit blijkt dat men toch aan die zijde het groote belang hierin ge legen, wel degelijk begint te begrijpen. Opgegeven hebben zich voor de avondwinterscholen Klasse I. Snijden en teekenen van onderwerk Maandagavond. 7 Klasse II. Snijden en teekenen van bovenwerk van schoenen. Don derdagavond 12 Klasse 111. Serie-snijden. Dinsdag avond. 13 Klasse IV. Grondbeginselen onder werk. Vrijdagavond. 8 Klasse V. Modelleeren met de Hard- foot Gradeermachine. Vrijdag avond. 4 Klasse VI. Stikkerij-onderricht voor meisjes. Woensdagavond. 16 Totaal 60 deelnemers, naar de woonplaatsen te verdeelen als volgt Waalwijk 23 Baardwijk 3 Besoijen 11 Kaatsheuvel—Loon op Zand 18 Sprang 2 Vrijhoeve-Capelle 3 Totaal 60 deel nemers. Zooals uit bovenstaande blijkt zijn sommige klassen en speciaal no. 5 „modelleeren met de Hardfoot Gradeer machine" maar ook klasse I „Snijden en Teekenen van Onderwerk" slecht bezet, zoodat de directie zich voorbehoudt die cursussen niet te laten doorgaan als de belangstelling niet grooter wordt Op Maandag 3 October des avonds 7 uur bestaat nog gelegenheid tot in schrijving voor alle klassen behalve VI, en zullen de leerlingen worden inge deeld. Dat klasse 1, maar 7 leerlingen telt toont aan dat vooral de jongens ont breken die juist de school verlaten heb ben en waarvoor het toch van groot belang is iets van het vak te leeren. Voor klasse VI Stikkerij zijn inge schreven 16 meisjes, terwijl er later nog 3 zich opgaven. Of die nog toe gelaten kunnen worden zal Woensdag 5 October om 7 uur 's avonds beslist worden. Dit laatste is vooral voor de eerste maal heel mooi, en wij vertrouwen dat ook voor cursus I en V nog meerderen zullen zich aangeven men krijgt anders zoo 'n cursus niet gemakkelijk terug. In ieder geval is de deelname aan den cursus voor stiksters zeer goed. Wij wsuschea da aandacht teves- ■ïgen op achterstaande advertentie der ifftmeente-ïeekenschool. De cursus, waai- voor men zich dagelijks ter secretarie kan aanmelden, vangt wederom aan 3 October a.s. Wij twijfelen er niet aan of velen zullen hef groote nut ja de noodzakelijkheid van dit onderwijs inzien en zich aangeven, maar ook voor al ouders en patroons dienen déze zaak eens ernstig te overwegea en de jongens aan te zstten om deze prachtige gelegen heid niet te laten voorbijgaan. Ook onze gemeente zal in de a s. week een paar avonden iets to zien krijgen op 't gebied vaa telepathie, sug gestie eaz. Wij vei wijzen daarvoor naar onze rubriek advertenties, maar willen toch wel met een enkel woord cr hier de aandacht op vestigen dat wij, afgaan de op de recencies in andere bladen, iets zeer bijzonders zullen krijgen, dat werkelijk dubbel waard is door iedereen uic onze plaats en omgeving gezien te worden. Zoo zegt de N. Venlosche Courant: Miss Hamida heeft Zaterdag- en Zon dagavond haar auditorium in vervoering gebracht door haar keurige staaltjes van telepathie, suggestie, hypnose enz. in café Nationaal alhier. In één woord, een séance, waarop hef beste wordt vertoond, wat op dit gebied ooit te zien is geweest. Do Prov. Gddersche Courant schrijft o.m. Gisteravond had de eerste séance van miss Hamida plaats in de groote zaal van de Vcieeoiging*. Laten wij op den voorgrond zeggen, 't is eon avond vaa groot succes geworden. Voor de pauze konden we de sterke staalijes van tele pathie bewonderen, opdrachten zoo in gewikkeld, dat o.a. een de? geleiders 't zelf niet moer wist, bracht miss Hamida met de grootste snelheid en accuratesse ten uitvoer. De clou van den avond was wel het tweede gedeelte en bewees wel dat miss Hamida een buitengewoon sterke magnetiseuse is. Door drie proeven van massa-suggestie kwamen ongeveer een dozijn mecschen naar voren, die de han den niet meer vuu elkaar konden krijgen en dus allen min of meer vatbaar waren voor suggestie. Met deze menschen werden dan ook zware en langdurige proeven genomen, die alle schitterend slaagden en miss Hamida een warm applaus bezorgden. Het was haast ongeloofelijk om te zien boe groote menscheu onder haa? wil gebracht, dien ook moesten uitvoeren en zich resp. ais een kind van 6 jaar moesten aanstellen, moesten spelen enz. Het zou ons te ver voeren dit alles WAALWIJ K. te beschrijven, we kunnen in deze geen beteren raad geven dan Ga Zondag avond naar »de Vereeniglng* en over tuig U zelf. En de Groudwet Laten we eea der beste opdrachten /ermelders. In de zaal bevond zich nl. een dame die 't tekstboekje, dat zij bezat, niet had betaald. Nu werd de opdracht ge geven Haal die dame op 't tooceel, neem haar uit de hand twee dubbeltjes en leg die op 't tooaeel op een tafeltje. Correct en zeer vlug werd deze op dracht uitgevoerd, evenals verder alle opdrachten." Men ziet, ons wacht werkelijk iets heel bijzonders op dit gebied, wat niemand verzulme bij te wooen. Voor den Handelscursus der Hanze hebben zich 12 nieuwe leerlingen aan gegeven Hij telt thans in 't geheel plm. 30 leerlingen. De officieele herdenking van het eerste lustrum der eerste Middelbare Handelsschool te Waalwijk der vereeni- ging „Ons Middelbaar Onderwijs" waar over we 1.1. Zaterdag schreven, is door onvoorziene omstandigheden tot nader order uitgesteld. KIPPÊNZ1EKTE. De behandeling der ziekte Hoender- choiera genoemd in ons vorig nummer aangegeven is voor vele kippenhondets, bijna ondoenlijk om de eenvoudige rede», dat niet iedsteen beschikt over da noodige han digheid en de noodige hulpmiddelen bij de behandeling noodig. Ia de meeste gevallen zijn daarenboven de aangetaste dieren niet te helpen, daar de ziekte gewoonlijk oen heel suel verlocp heeft. Bemerken we echter in anzan Iroenderhof of in onze kippenkooi hy' sommige dieren verschynselen, die eenige gelijkenis hebben met de in 't vorig artikel genoemde, of heerscht in de buurt da gevreesde ziekte, zoo rijn 'n paar voorbehoed-middeltjes ge makkelijk. aan te wenden. Een uitstekend middel dan is b.v. eenige weken lang in 't drinkwater per Lfr. 2 of 3 Gram yzemtriool Ja doen. Als voedsel zette men de dieven een pot ryst voor, «tyf in melk gekookt, waardoor een weinig tarwe-zemelen gemengd zij», benevens een stukje boter en een scheut slaolie. Dit menu is eveneens uitstekend zoo de beeefen lijden aan darmontsteking, wat veelal te constateeren is als de afgang vloeibaar geel of groenachtig, vooral als hij bloederig ie. Een stukje aluin in 'i drinkwater bewyat dan eveneens goede diensten. Groenvoer of vlaeschvoer en aardappelen moeten een paar weken lang niet gegeven worden, eveneens geen melk els drank. Een ieder zal natuurlijk begrepen, dat ontsmetting terstond en terdege dient te geschieden. Eet- en drinkbakken kunnen met heefe ioog gezuiverd worden, muren en planken, nesten en zitstokken met sierke cteoline oplossing of andere ontsmettingsmiddelen (Pratts desinfectans is voor mij 't best werkende ontrmeftiogsmiddel.) In de rennen dient een nieuwe laag zand de oude te vervangen, eveneens in de binnenhokken. Neem zoo mogeiyk zand uit de heide, van niïgravingen enz. dat zooveel mogelijk vry is van ziekte-kiemen. Is men in de gelegenheid de gestorven dieren ie verbranden zco is dit te verkiezen boven eene begrafenis. Is dit niet mogelyk zoo dieue de cadavers zoo diep megeiyk begraven te worden. Ook voor de mest is dit noodig, Zoo 't my de redactie toestaat, eeu volgende maal iets over Snot en Diphierie ook veel voorkomende plagen vooral in het koude (astte) jaargetijde. Teurliogs. Ook het Tilburgsche en sterke L.O.N.G.A. heeft jl, Zondag haar meer dere moeten erkennen in W.S.C. De gasten waren niet opgewassen tegen het keurige spel van W S.C. en verloren met 2—1, een uitslag, welke nog zeer ge- flateerd voor hen is. Op een kleine uit zondering na, werd steeds op de helft van het terrein van L O.N.G.A gespeeld. Daar fortuna steeds aan de zijde der gasten was, kon W.S.C. het niet verder brengen dan bovengemelde uitslag. Niet temin was het wederom een zeer vlug en goedgespeelde wedstrijd, welke door een talrijk publiek werd bijgewoond. Daar W.S.C. voor a.s. Zondag nog geen competitie wedstrijd behoeft te spelen, heeft zij voor dien dag beslag kunnen leggen op het zeer sterke Quick 1 uit 's-Bosch, welke vereeniging in de Overgangs Klasse van den R. K. Voet balbond speelt. Zooals reeds vroeger medegedeeld, is deze afdeeling van ge lijke sterkte als de 2de klasse van den N. V. B. Quick staat bekend om haar keurige en vlug samenspel, zoodat W.S.C. hier mede terdege rekening moet houden. De wedstrijd begint om drie uur. W.S.C. 3 zal om half 1 spelen tegen R.W.B, 3, terwijl W.S.C. 2 zal kampen t»

Echo van het Zuiden | 1921 | | pagina 10