De Portierster van Alfortville, Buitenland. Reclame. TWEEDE BLAD. FEÜILLETO N'JMMEK 35 ZATERDAQ 29 APRIL 1922. 45c Jaargang. Echo ran het Zuiden. Naar de Tijd meldt, is te 's-Hage een studiecommissie opgericht van z.g. Cranenburghers, nl. degenen die met het artikel van notaris van Crancnbargh instemming hebben betaigd. doch die terwille van de eenheid in de R. K. Staatspartij ter Utrechtsche vergadering tegen het stellen van eigen candidaten zich uitspraken. Dc actie dezer studiecommissie heeft tot doel om langs den weg der kiesver- eeniglng alsnog te trachten een zoodanige wijziging te brengen in de richting der R. K. politiek, waardoor aan rechtmatige grieven wordt tegemoet gekomen. Deze commissie,, onder leiding van tnr. A. O. H. Teilegen en W. C. J. J. baron van Voorst tot Voorst, zal dezer dagen te Den Haag vergaderen. Naar de Tijd verneemt, kaa de publicatie van het concept-program der nieuwe paiti) over een tiental dagen worden tegemoet gezien. De aanhef van dit program zal in ieder geval bevatten een duidelijke beginselverklaring, waar bij de nieuwe partij zich aandient als bestaande uit katholieke mannen en vrouwen, die belijden en verdedigen, wat door den H. Stoel over het wezen van den staaf, over oorsprong en be voegdheid van het gezag, over plichten van gezagdragers en volken wordt ge leerd. Daarbij zal naar den Syllabus cn naar de encyclieken Immortale Dei en Rerum Novarum woiden verwezen. Wat de candidaten betreff, worden thans enkele als daarvoor in aanmerking komende personen gepolst. Het ligt in de .bedoeling een gunstige plaats te verschaffen aan een of meer vrouwen op de candldatcnlijst, die voor de defini tieve vaststelling aan een vrij grooten verkiezlogsraad tor goedkeuring zal wor den voorgelegd. De leiding der nieuwe partij wenscht niet eenzijdig candidaten te stellen uit een bepaalden stand. Zelfs is men geneigd ook caudidaten op de lijst te brengen, die wegens hun optreden in het verledeu kunnen worden geacht naar recht en billijkheid de belangen der arbeiders te zullen behartigen, zonder daarbij hun toevlucht te nemen tot al tc stroeve regelingen van boven af. In de groote centra worden afdee- iingen der nieuwe partij opgericht, gelijk in den Haag reeds Is geschied. Hier zijn tot leden van het bestuur gekozen mevrouw Sala en de heerec dr. A. Kervel, dr. Peters, M. A. van Loon, F. Smulders, J. Foelhekke, W. G. Albers, Jos. de Poorter, mr. A. M. dc Groot, J. Clkot en dr. N. Taverne. Mr. A. M. de Groot werd tot voor zitter gekozen. In de memorie van toelichting op het wetsvoorstel van den heer Abr. Staalman tot wijziging van Aft. 90 der Tabakswet wordt opgemerkt, dat ook de regeerlng het tijdstip tot invoering dezer wet (d.w.z. de Tabakswei) tot heden niet gekomen heeft geacht. Naar het Ncd. Corr. bureau ous meldt, berust deze uitlating op een ver gissing. De regeeriog beeft voortdurend op het standpunt gestaan, dat de een maal aangenomen wet zoodra mogelijk van -J>e Echo van het Zuidtr". 106). Hij moest het einde der werkzaamheden te Bellegnrde afwachten en zich tevreden stellen met zflne geliefde dagelijks een brief te schryven. Dikwijls ephter dacht hy .,0, zoo ik eens vrij was, wat zou ik dan spoedig daar ginds zijn Uit al hetgeen hier vooraf gaat, valt ge makkelijk af te leiden, dat niemand de ware oorzaak kon vermoeden, waarom er een moordaanslag op Lucia had plaats gehad. Niemand dacht aan eene met zorg voor bereide misdaad, ten doel hebbende Lucia uit den weg te ruimen, maar aan het brutale werk van een dief, die na moord te hebben gepleegd zijn slachtoffer wenscht te beste len. Ovidius en de valsche Paul Harmant, zijn medeplichtige, moesten zich dan ook boven allen argwaan verheven achten. Zfl waren dan ook zoo gerust als ooit. Nieuwsgierig hadden zij de bladen nage zien om te vernemen wat er van de misdaad van Bois-Colomlies gezegd werd. De couranten hadden echter niets ver meld. Daarover verheugde zich Ovidius zeer en Paul Harmant was van dezelfde meening. Het parket had zich niet bemoeid met een moordaanslag, die den dood niet tengevolge had; dergelijke aanvallen hebben helaas! maar nl te dikwijls plaats in de omstreken van Parijs. Naar aanleiding van het procesverbaal van den commissaris had geen instructie- rechter het noodig geacht op de plaats dei- moest worden ingevoerd. Slechts de voorbereidende maatregelen hebben de Invoering vertraagd. Deze is thans vast gesteld kcmaen worden op 1 Juni a.s. Het koninklijk besluit In dien zin ver schijnt dezer dagen. Nog 1 '/a mlllioen voor den wo ningbouw in 1920. Bij wetontwerp tot wijziging van hoofd stuk Arbeid der Staatsbegrootlng 1920 worden de bijdragen van het Rijk aan gemeenten ter tegemoetkoming in de betaling van de annuïteiten, strekkende tot voldoening van renten en aflossing van ds voorschotten uit Rijks kas ver- verstrekt voor de doeleinden in 7 der Woningwet omschreven, verhoogd met f 1.500.000 tot f 1.750.000. Vandaag geleek Genua weder een journalistieke bijenkorf. De lucht was vol van min of meer gegronde ge ruchten. Hoezeer de verhoudingen in de lucht hangen, blijkt, reeds uit de bijeenkomst vandaag van de Denen, Noren, Zweden, Zwitsers en Spanjaar den op uitnoodiging van de Nederlan ders, waarop besloten is hij Schanzer stappen te doen, opdat men ervare, welk standpunt de groote mogend heden innemen ten opzichte van de bekende zoogenaamde Russische tegen voorstellen op de memorie van Lon den. Zeker heeft deze stap niet plaats uit gebrek aan inlichtingen, doch veeleer, opdat men een duidelijk over zicht verkrijge welke van de vele rond zwevende plannen en zoogenaamde plannen op een vasten grondslag be rusten. De wisseling van nota's tusschen de Russen en de Polen vat men niet al te tragisch op, dat is in hoofdzaak maar tooneeldouder. Lloyd George's voornemen om een tractaat tegen wederzijdsche aanval len voor te stellen, dat als een Genuee- sclie navolging van het. verdrag van Washington beschouwd zou moeten worden en dat de Engelsche premier als het groote resultaat van de confe rentie en tevens als reddingsboei mee naar huis wil nemen, staat daarente gen in het middelpunt der belangstel ling. Vanochtend is reeds een ontwerp gepubliceerd, doch dit was apocrief. De onderhandelingen hierover zijn moeilijk en vinden in de grootste ge heimzinnigheid plaats. De moeilijkhe den komen van verscheidene kanten. De Franschen willen zich niet laten beperken in de mogelijkheid de beta ling der schadeloosstelling af te dwin gen. Polen schijnt een bijzondere be paling te eischen nopens den onvol- tooiden toestand van zijn oostelijke grens. De Tsjeclio-Slowaken willen het recht behouden in te grijpen, indien in Hongarije de Habsburgers hersteld zouden worden. Ook schijnt de door Lloyd George vóorgestelden termijn van 10 jaar nog bestreden te worden. Waarschijnlijk zal deze zaak pas als ze geheel pas is gemaakt als een fraaie of minder fraaie verrassing aan de wereld worden getoond. Intusschen krijgen de Russen een misdaad een onderzoek in te stellen. Het parket had eenvoudig bevolen, dat er politie maatregelen genomen werden om zoo de bewoners van Bois-Colombes eenigszins ge rust te stellen. Ook zocht men naar liet nummer van bet gestolen horloge. Lucia had het adres van het magazyn op gegeven waar haar verloofde het horloge gekocht had en spoedig had men dan ook gevonden wat er gezocht werd. Het nummer werd opgeschreven en men zou dan den tijd afwachten, dat de dief door liet te koop bieden van dit voorwerp zich zelf in handen der politie zon leveren. In het hotel der Murillostraat liepen de zaken hun gewonen gang. Paul Harmant sprak tegenover zyne doch ter zoo weinig mogelijk van Lucien Labroue. De jongeman gebruikte in zyne brieven ook zoo weinig mogelijk dien naam. „Wanneer Lucien teruggekeerd zal zyn." daclit Paul Harmant, „en kennis genomen zal hebben van het verdwijnen van haar, die hij meende te beminnen, zal ik wel weten te oordeelen over den invloed die dit nieuws op hem zal uitoefenen en naar aanleiding daarvan weten te handelen. In Mary's toestand kwam geen verande ring. VEERTIGSTE HOOFDSTUK. Haar lijden hield Paul Harmant's doch ter zooveel mogelijk verborgen en trachtte de droevige pijnen te verhelen, die zij zon der een smartkreet te uiten, met een bewon derenswaardig geduld doorstond. Toch las haar vader duidelijk in hare ziel, begreep gemakkelijk wat zy niet zeide en vroeg zich af of liet niet goed zou zijn Lucien spoedig te laten temgkeeren. Doch zou er geeu argwaan opgewekt wor den wanneer de jongeman, zonder bekende redenen, terugkeerde? Eu zeer geduldig zag hij do toekomst te gemoet. Tien dagen gingen op deze wijze voorbij. Lucia had Bois-Colombes verlaten na den politie-commissaris zijne vrouw en den dokter voor hunne teedere zorgen bedankt te hebben en was dan naar de Bourbonkade teruggekeerd, waar zy door Jeanne Fortier met de hartelijkste vreugde begroet werd. sterke positie, omdat de Engelschen eu voor het overige ook de Italianen zoo krachtig den wensch te .kennen geven om de Russen te helpen. Men spreekt van een Engelsch en Italiaanscli voor nemen om staatscredieten aan de Rus sen toe te staan. Lloyd George en Barthou hebben zich onderhouden over de uitlegging, te geven aan sommige woorden van den Britscben eerste-mioister en aan de rede van Poincaré te Barle-duc. Lloyd George heeft in allen vorm voorge steld te Genua een vergadering van den raad der geallieerden te houden om te beraadslagen over het vraagstak van de schadevergoeding en de kwestie van de uitvoering van het tractaat van Ver sailles. Lloyd George wenscht de voor nemens van de Fransche regeering te kennen bij gelegenheid van den aan staanden vervaltermijn van 31 Mei. De Kleine Eutente zou aan dezen raad van geallieerden deelnemen. Lloyd George heeft aangedrongen op de komst van Poincaré te Genua. Tot eea ultimatum aan de Rus sische delegatie is de Entente niet over gegaan, maar wel was gisteravond be kend dat aan de Russen een scherp gestelde mededeeling zou worden over handigd, die hun alle verdere gcplngel onmogelijk zal maken. >Wij willen zakelijk en vlug met de Russen opschie ten, zegt de Inhoad, want we ztjn beu van julie getreuzel, gerèk en gedraai. Dc kostbare tijd vergaat, zoodoende schieten wij nimmer op. Geef dus met eon eenvoudig ja of neen antwoord op de eischen, die jullie zoo langzamer hand wel uit het hoofd zult Uenneo Betaling der oorlogsschulden, geheel of gedeeltelijk, al naar Raslands draag kracht betaling der vooroorlogsche schulden, desnoods onder een morato rium op redelijken termijn herstelling der schade, die aan bultenlandsche bezittingen is toegebracht en teruggave der geconfisceerde goederen Wat zullen de Russen antwoorden Bedriegen de verschijnselen niet, dan antwoord Rusland op de orlglneele manier, waar het ai eerder succes heeft gehad, n.l. met een apart afgesloten verdrag. Waarom ook niet redeneeren Tsjiisjerin en de zijnen, >het logeert bier aardig io Genua, de wereld is hier nu toch bij elkaar, waarom dan niet zaken gedaan langs en onder alle ander gepraat door Houdt de groote politici met een afwisselend lijntje bezig en ga niet, zooals zij, zonder resultaten naar buis terug*. Men mag deze veronder stelling geven, omdat Krassln druk in de v/eer is, om In geheim besprekingen c voeren met Eagelsche, Amcrikaan- *che, Italiaanschc en Duif$che petroleum- deskaodigen. Aan de Zwarte Zee en ia Oost Galicle liggen nog enorme rijk dommen onontgonnen en Krassln lokt met een zcet gefluit belanghebbenden tot zicb, »om eens te komen praten*. Hoe minder de conferentie zelf opschiet des te meer zullen de delegaties, die hij floot, hun oor leencn aan wat hij ze voorspiegelt aan concessies enz. Voegt- men daar nog bij dat de Russen meer malen verklaard hebben, er niet vies van te zijn, aparte verdragen en overeen komsten ie sluiten, dan heeft men het recht te veronderstellen dat zij het erop aanleggen, van hun petroleum te maken wat er van te maken valt. Bovendien, toen zij met de Duitschers doende waren over het Dultsch-Russisch accoord, zochten zij tooneelruzle met Roemenie en Japan. En nu zijn zij net zoo bezig met Polen. »Je hebt met ons mee te doen*, dreigden zijn de Polen, want jullie hebt al een Vredesverdrag met ons. Kom de bepalingen na en doe niet mee met Frankrijk en dergelijke vroegere vrienden*, De Poolsche premier Skirmunt, die aan het begin van de week verklaarde, dat deze derde week er een van vcr- zoenings zou worden, zal wel raar op zijn verzoeolngsgezlnden neus gekeken hebben, toen Tsjltsjerin bem dit onge zouten vertelde. Naar oplossingen van al de hangende kwesties zal men echter niet laog meer behoeven te snakken, want ook de neu tralen beginnen hun ontstemming te uiten. Gelukkig missen wij daarbij dit maal den naam van Nederland niet. De Denen, Noren, Zweden, Zwitsers eo Spatjaardca zijn door Nederland opge- roepeo, om mee aan te dringen bi) den Iraliaanschen minister Schanzer, dat ho den neutralen nu eens duidelijk vertel», hoe ver hei staat met de conferentie vooral met de Russen. De neutralen willen dus klaar en helder weten, Ir welke nevels het »gedoe met Rusland* rondzwerft. Zou het niet verstandig zijn heeft Nederland aan zijn medc-ueutralet» gevraagd, na de conferentie van Genua nog eens een aparte conferentie tr houden over-en-met Rusland? Mag men ook uit die Nederlandsche vraag de conclusie trekken dat het eind» der Genaeesche Conferentie nabijer is dan de goe-gemeenteo wel vermoedt Wc meenea van wel. Ook al, omdat Lloyd George's Euro- peesche Tractaat niet meer met dU vreugde verwacht wordt, waarmee he Indertijd verwekt eo aangekondigd |s. De verschillende delegaties hebben he> Alg.-Europeesch Garaotie-tractaat var Lloyd George ontvangen, maar men hoort er verder weinig over. Van den inhoud is bekend, dat d» inleiding wijst op de noodzakelijkheid, om den Europeeschen vrede te hand haven en d?.t Eu«opa dteoove«-eenkom- INGEZONDEN MEDEDEELiNGEN. Het jonge meisje was onmiddellijk weer aan liet werk gegaandoch het was haar streng verboden zich te vermoeien, want al was haar herstel naar allen schijn volkomen toch deed de wonde haar nu en dan nog ernstig lijden. Lucia was gereed met het rygen der cos- tuums voor mejuffrouw Harmant. Mary, wier moreele toestand en physische zwakte wij kennen, werd door liare smarten over meesterd, ging nauwelijks meer uit en dacht niet meer aan de bestellingen, bij madame Augustine gedaan. Wetend dat do dochter van den million- nair lijdend was, en dat er bflgevolg geen haast kon zijn, had madame Augustine met het grootste geduld Lucia's genezing afge wacht. Mejuffrouw Harmant had niets vernomen van het ongeluk, dat het jonge meisje was overkomen, en liadde het toeval haar dit ter kennis gebracht, zou zy niet vermoed hebben zelve de onwillekeurige oorzaak daar van geweest te zijn. Enkele dagen nadat zy hare kamertjes op de Bourbonkade weder betrokken had, was mama Lison naar madame Augustine gegaan om te vernemen wat zij te doen had. Deze berichtte, dat liet haar zeer aange naam zou zijn als Lucia zelve naar het hotel in de Murillostraat kon gaan. Dit beviel Lucien Labroue's verloofde minder. Juffrouw Harmant had zich by bezoek op de Bourbonkade daags voor het vertrek van Lucien Labroue bijzonder droog getoond, en dat had het meisje zeer ge kwetst. Een onbepaald en onbeschrijfbaar voorge voel zeide haar: „Ga er niet heen!" Maar madame Augustine had haar doen vragen wel te gaan en dit verzoek was voor haar een beleefd bevel. Des anderen daags tegen den middag be gaf zij zich op weg in gezelschap van Jeanne Fortier die de doozen droeg. Een warm zonnetje stond aan den onbe- wolkten hemel. De boomen op de kade en de avenues waren schier in het volslagen bezit van hun bladerentooL De lente had de overwinning op dea lan gen winter behaald. Lucia voelde zich nog zeer zwak. „Zouden wij niet een rijtuig nemen, liefste?" vroeg de brooddraagster. ,,Ik zou liever te voet gaan," autwoordde zij. my dunkt dat my dit goed zal doen eu mijne krachten zal doen herleven. Het is zoo'n mooi weer!" „Zult gy zoover kunnen loopen?" „Ik denk het wel." „Leun dan stevig op mijn arm." „O, dat volgaarne." Met langzamen tred stapten zy vooruit. Doch Lucia was nog niet sterk genoeg om zulken afstand te kunnen afleggen.'Na een kwartier gewandeld te hebben, knikten hare beenen. „Ik had liet wel gedacht," mompelde mama Lison. Zij deed een huurrijtuig stilstaan, dat ledig voorbijreed, liet Lucia instappen on volgde dan zelve ook, na den koetsier liet adres opgegeven te hebben in de Murillo straat. 1 Harmant en zyne dochter eindigden hun déjeuner. Een kamerdienaar trad de eetzaal binnen en sprak „Er is iemand voor u, mejuffrouw." „Iemand voo mU?" herhaalde Mary. „En wie mag dat wel zijn?" „De nnaister van mejuffrouw. Zij is ge komen om verscheidene costuums te passen." „Madame Augustine?" „Neen, mejuffrouw. Het is een jong meisje, dat reeds meermalen hier geweest is." Mary werd doodsbleek. „Lucia?" sprak zy met ontroerde stem. „Ja mejuffouw. Zoo heet het meisje." „Luciariep op zijn beurt Paul Harmant uit, terwijl hy van zyn stoel opsprong en eon vreeselijke angst hem een doodskleur op het gelaat bracht. Mary begreep er niets vanzy kon trou wens niets begi-ypen van de ontsteltenis, welke op het gelaat baars vaders lag uitge drukt. De tegenwoordigheid van dit meisje ont stelt hem en maakt hem boos dacht zij. En dan voegde zy er lulde by „Ik zal haar niet ontvangen vader... Ik wil haar niet ontvangen." Deze woorden brachten in het gemoed van dn millionnair eene betrekkelijke kalmte te stig behoefte heeft aan maatregelen, die een algemeene ontwapening beoogen. Verder, wil Lloyd George de mogend heden nopen zich van alle aggreisleve daden te onthouden, en mocht de vrede toch In gevaar komen, om dan de kop pen koel te houden en met gemeen overleg het gevaar af te wenden. Jammer is het, dat het juist de Rus sen zijn, die met hun tijdroovead ge- pingel alle andere gedelegeerden zoo vermoeien, dat hun de lust vergaan kan, zich met ernst eo energie te wijden aan >espreklogen over dit garantle-tractaat, dat van zoo ontzaglijk belang kan wor den voor Europa en voor Azië. Bij de taktlek, die de Russen in Genua volgen, zijn zijzelf de eeoigen die boffenèa het Duitsch-Rjssisch accoord wisten zij er door te dwingen, èa hun doode petroleum-ontginolngen krijgen zti naar alle waarschijnlijkheid weer aan den gang, èo zoo gaat er ook nog een gerucht zij hebben hun positie tegenover Engeland zóó weten te versterken, dat zoowel Italië als Enge and al besloten hebben, staatscredieten aan Rusland toe te staan. Van Frank ijk is geen sprake geweest bij die drie dingen met andere woor den Frankrijk telt weinig meer mee, of slechts vijandig mee, voor de Rus sische politiek eu daarmee teekent zich al het isolement, dat Frankrijk zich op den hals heeft gehaald met zijn Cle- meoclstlsche politiek sinds de Vrede van Versailles. Tot in de woestijn laat het zijn eenzame krijgsgeroep weerklin ken. Poincaré heeft president Mülerand de rede van Bar-le-Diic laten echoën te Phllippeville, ergens in Algerij. Het wa- en de bekende moMeven, waarom Frankrijk doet. Duitschland moet mach teloos gemaakt worden en toch alles tot den laatsten gouden mark betalen. En ook Rusland moet zijn verplichtingen nakomen, totdat het verleden een vol komen schoon boek laat zien aao de MATIGHEID opgewektheid, frissche lucht, geregelde ge woonten, de noodige rust on slaap, lichaams beweging en een zorgzame leefwijze is wat de natuur vraagt om uw lichaam in goede conditie, uw nieren gezond, en uw gestel vrij van urinezuur te houden. Hebt gij er ooit aan gedacht, dat uw pijn in den rug, hoofdpijn, urlnekwalon cn wa terzuchtige zwellingen een gevolg kunnen zij van uw leefwijze? Te zwaar eten, het voortdurend gebruik van alcohol, te veel rookeu, het zich weinig beschermen tegen het klimaat, onmatigheid, eu het. te weinig zoeken van gezonde ont- spannig en rust, zullen ongetwijfeld de nie- rc mettertijd verzwakken. En dan komt de last. Rugpijn, hoofdpijn, nrinestoornisBen, wa terzuchtige zwellingen, niergruis, en duize ligheid zijn verschijnselen van te veel urine zuur in het bloed en er bestaat gevaar voor nier- en blaasontsteking en ongeneeslijke nierziekten. Matig eerst die verkeerde gewoonten en sta dan de verzwakte nieren bij door een degelijke kuur met Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Deze werken niet op de ingewanden, doch zijn een betrouwbaar en veilig nier- geneesmiddel onder alle omstandigheden. De echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, voorzien van de handteekening van James Foster op het etiket, zijn te Waalwijk ver krijgbaar hij Wed. Orie-Dumouiin, Markt, ft 1.75 per doos. weeg. Hy begreep dat hy op het punt gestaan had zich te verraden. „Leeft Lucia dan nog?... Zou hèt moge- lyk zyn? Heeft Ovidius my dan schandelijk bedrogen, toen hy my verzekerde, dat hy haar voor goed uit den weg geruimd had?" Wat er ook van was, Harmant wilde Lucia zien om zich te overtuigen van den toestand. Harmant neeg zich tot het oor z.yner dochter en spak fluisterend om slechts door haar gehoord te worden „Het was my niet mogelijk eene eerste beweging van opgewondenheid te onder drukken en dat betreur ik, want deze over prikkeling was onrechtvaardig." „Onrechtvaardig?" herhaalde Mary. „Ja, zeker. Dit jonge meisje weet niet dat het de oorzaak is van uw ïyden. Het zou niet zeer waardig zyn om haar niet te wil len ontvangen. Het is een nnaister, die zich hier aanbiedt, door hare meesteres gezon den. Waarom, onder welk voorwendsel zoudt ge haar de deur sluiten?... Ontvang haar dan volgens gewoonte en het zy u vol doende madame Augustine te verzoeken u in het vervolg eene andere naaister te zen den." „Dat kan ik niet!" zy is my al te hate lijk „Doe een beroep op uwe waardigheid, en gy zult gemakkelijk over dit wederzien zege vieren." „Gy hebt gelijk, vader. Welnu dan, ik zal myn best doen." Paul Harmant wendde zich tot den ka merdienaar, die onbeweeglijk den uitslag afwachtte van het onderhoud, dat tusschen vader en dochter op zochten toon gevoerd werd. „Laat de naaister binnenkomen,' zeide hij. „Hier!" riep Mary uit. „Waarom niet?... Waarom zoudt gy u derangeeren? Zoo gy de kleederen niet wilt passen die zij medebrengt, zult gy wel eenlg voorwendsel weten te vinden om u daaraan te onttrekken. En de inillionair herhaalde: „Laat haar hinnenkomn." De kamerdienaar verliet de eetzaal en keerde na enkele oogenblikken, door Lucia gevolgd terug. (Wordt vervolgd).

Echo van het Zuiden | 1922 | | pagina 5