Reclame. Moon Tién - Waalwijk. Nieuws uit Neusden. Kantongerecht. Buitenland. Gemengd Nieuws. één proeforder overtuigt U! Jl.Zondag verloor d. V. D.F.C.I. een competitiewedstrijd met 3--2 van V.V.O.3 Vlijmen. Op Hemelvaartsdag as.-zullen vanwege de B V.D.F.C. alhier groote bekerwedstrijden gegeven worden. A s Zondag houdt de Postduiven ver. „de Vliegende Vrienden" alhier een wedvlucht vanuit Vlissingen Voor deze wedvlucht. tevens eindvlucht dezer route is door een duivenliefhebber uit deze gemeenie een prachtige me daille beschikbaar gesteld. Ook zal aan den eigenaar der eerstkomende duif een diploma uitgereikt worden. ELSHOUT. Zondag 28 Mei a s. zal alhier de groote jaarlijksche processie ter eere van O. L. Vrouw gehouden worden, die steeds zulk een groot aantal deelnemers trekt. SPRANG. A s. Zondag nam. 2 uur hoopt in de Ned Herv Kerk alhier op te treden Ds. Louwe Kooymans te Baardwijk. In de Geref Kerk hoopt a.s Zon dag te 2.30 op te treden Prof. Dr. A G. Honig, hoogleeraar aan de Theologi sche school te Kampen. CAPELLE. Blijkens Prov. Bijbl. Nr. 20 van 1922 bedraagt het opgelegd aandeel in het aanvankelijk ter inlijving bestemde getal dienstplichtigen der lichting 1922 voor deze gemeente 11. waarvan 9 zijn bestemd als gewone dienstplichtigen en 2 als buitengewone dienstplichtigen. A.s. Zaterdag hopen de echtelieden J. H Spierings en A. J. van Oosterhout alsmede T. van Campen en H. A. Ver- heijden hun zilveren bruiloft te vieren, waartoe reeds de noodige voorbereiden de regelingen worden getroffen, teneinde deze feesten zoo goed mogelijk van stapel te doen loopen. A.s Dinsdagavond hoopt Dr. Vun- derink, Ned. Herv. pred. te Haarlem in de Ned. Herv. Kerk alhier een spreek beurt te houden over het Chr, Ónder wijs. Aanvang 7 uur. J1. Zondag speelde het eerste elftal onzer voetbalvereeniging Excelsior in de finale van de door S.V.V.. Sprang georganiseerde bekerwedstrijden tegen B.V.V. 1 uit Kaatsheuvel, welke wedstrijd na een kwartier verlenging onbeslist bleef. Stand 0—0 Bij het daaropvolgend nemen van vijf strafschoppen door iedere vereeniging werd B.V.V. winnaar van deze match. A.s. Zondag neemt Excelsior met haar eerste elftal deel aan de beker wedstrijden. uitgeschreven door de voet balvereeniging Quick uit Waalwijk. J.l. Dinsdagavond 16 dezer, des avonds 7 uur hield de Coöp. Boeren leenbank te dezer plaatse haar jaarver gadering in de O.L School in de Nieuw- straat onder voorzitterschap van haar Directeur, den heer Dr. Ph. J. Kohier. De voorzitter opende deze bijeenkomst heette de talrijk aanwezigen welkom; waarna hij den secretaris verzocht de presentielijst voor te lezen en de notu len der vorige vergadering. Hierna werd de heer P. L F. Treffers als secretaris voor deze algemeene vergadering aan gewezen. Alsnu werd verslag uitgebracht van den toestand der vereeniging De voorzitter deelde daaromtrent mede, dat ook dit jaar de bank weer gunstig had gewerkt. Hij merkte hierbij op, dat we thans een tijd beleven, waarin ver schillende banken niet staande kunnen blijven. Het staat te voorzien, dat nog meerdere zullen volgen als gevolg van de malaise tengevolge van de valuta kwesties, enz. Evenwel de Boerenleen bank staat veilig, doordat zij op coöpe ratieven grondslag berust, d.w z. dat elk lid met zijn geheele vermogen aanspra kelijk is voor de gelden der Bank, ter wijl bovendien winstbejag, waaraan een speculatief karakter ten grondslag ligt ten eenenmale is uitgesloten. En nu wat de belegging betreft, die heeft alleen plaats onder borgstelling, hypotheek en effecten. Voor zoover het hypotheken en effecten betreft wordt er steeds met de meeste oplettendheid toegezien, dat er voldoende overwaarde ter dekking aan wezig is. de 40 pCt. niet beneden gaande. Het overige geld, dat alhier aan de verschillende personen niet kon worden uitgeleend wordt opgezonden naar de Centrale Bank. Ook deze geld belegging mag als uiterst soliede be schouwd worden omdat deze hoofdbank haar gelden niet anders mag uitzetten dan op eerste hypotheek en effecten met voldoende overwaarde. Een en ander geschiedt onder toezicht van Rijkscon trole omdat de C. B. in geldelijke ver binding staat met de Nederlandsche Bank. Dat velen de soliditeit der Boe renleenbank in onze gemeente al meer en meer gaan apprecieeren zal het dui delijkste blijken uit de volgende cijfers De totale omzet bedroeg het afge- loopen jaar f 419064.31. Aan spaargelden werd ontvangen f 170061.37. Terugbe taald werd aan spaargelden f 128262 35. Aan voorschotten werd uitgegeven f 17675.— en terugbetaald f 7820.—. Aan rekening-courant werd uitgegeven f 224214.70 en ontvangen f 254158.25 Aan spaargeldrente werd gekweekt f6083.17 waarvan f226.61 werd uitbe taald en f5856,56 bij de spaargelden werd bijgeschreven. In rekening-courant werd aan rente ontvangen f5866 16 en f 84.73 aan provisie, terwijl in loopende rekening aan rente werd uitgegeven f205,73 en aan provisie f 159,90. Aan voorschotrente werd ontvangen f 1732.92 en f24 06 aan provisie Thans bedraagt het aantal voorschotten f 34865.Het bij de C B. gedeponeerde bedrag be droeg f 102892.10. Het aantal spaarders klom van 109—155. het aantal voor schotnemers van 35—50, terwijl het aantal rekening-couranthouders 13 be droeg. Het aantal leden steeg met 23 en bedroeg 174. De bruto winst bedroeg f 1326 78, waarvan na aftrek van a!le kosten f 648 58 op de reserve kon wor den gebracht Hierna werd overgegaan tot verkie zing van een lid van den Raad van Toezicht en van het Bestuur, waartoe op verzoek der vergadering de aftre dende leden J. Michael en G. Dekkers bij acclamatie werden herkozen. Tot nazien der rekening en balans werden de heeren P. Michaël. N C. v. Omme ren en J. van Pelt aangewezen. Bij monde van eerstgenoemde werd de vergadering medegedeeld, dat alles correct in orde was bevonden. Het sa laris van den kassier werd vastgesteld overeenkomstig het advies van den In specteur van de C B. waarna werd overgegaan tot wijziging van het huis houdelijk reglement, voor zoover betreft het opnemen van spaargelden. Besloten werd dit bedrag op te voeren tot f200000.— en met goedkeuring van den Raad van Toezicht tot f400000.—. Daarna volgde voorlezing van het In- spectieverslag, hetgeen alle reden van tevredenheid gaf, waarop de gebruike lijke rondvraag volgde. Daar niemand meer daarvan wenschte gebruik te ma ken, werd deze in alle opzichten zoo goed geslaagde vergadering gesloten WASPIK. Deze gemeente staat in het teeken der gouden bruiloften. De tweede in deze maand werd Donderdag 18 Mei gevierd door het echtpaar L. Pruissers en het mag gezegd, ook thans was, zoowel aan stoffelijke als geestelijke blijken van belangstelling geen gebrek. De buren hadden voor een aardige ver siering gezorgd, waaronder een prachtige eereboog. 's Avonds bracht de harmonie, onder belangstelling van een talrijk publiek, een schitterende serenade. Moge het de brave en zeer geachte oudjes nog vele jaren naar wensch gaan. Voor de tweede maal in veertien dagen is de prijs der boter weer ver laagd met lOcent per K.G. en gebracht op f2.20. Door het schraal en koud weer groeit er niet alleen weinig gras, doch ook de veldgewassen staan er over 't algemeen slecht bij. Sommige akkers zijn al voor de tweede keer gezaaid. Wanneer het weer niet spoedig ver betert, wordt een slechte oogst verwacht RAAMSDONKSVEER Wegens vaca- turedienst zal de ZeerEerw. heer Ds. v. d. Graaff Zondagvoormiddag optreden op 't Dorp, terwijl n.m. leesdienst zal gehouden worden. Zondag treedt voor de R.K. kies- vereeniging alhier op de Weled. heer Mr. Verschuur uit Breda. Onze vroegere dorpsgenoote mej. Gr. de Haas werd benoemd tot onder wijzeres te Steenwijk. Op uitnoodiging van de A R. Kiesvereeniging „Nederland en Oranje" hoopt Dinsdag 23 dezer in openbare vergadering op te treden de HoogEd. Gestr. Heer Mr. de Wilde uit 's-Hage. GEERTRUIDENBERG. Maandag 22 Mei a.s om tien uur Raadsvergadering alhier. OUD-HEUSDEN. Donderdag 18 Mei brachten de processies uit Nieuwkuik en uit Haarsteeg een bezoek bij Onze Lieve Vrouw van den Elshout. De op 15 jl. van kracht gewor den kiezerslijst telt 537 kiezers voor de Tweede Kamer, 521 voor de Prov. Staten en 512 voor den Gemeenteraad. Ter vereering van de O.L Vrouw van Elshout zullen a.s Zondag de pro cessie uit Kaatsheuvel benevens de Congregatie uit Heusden, haar alhier een bezoek brengen. De vroeg gepoote aardappelen komen reeds goed uit. gelukkig hebben zij slechts zeer weinig door de nacht vorsten geleden. V-BOSCH. De Fransehe gezant, de heer Ch. Benolst, vergezeld van zijn handels-attaché den heer Glaser, heeft ook een bezoek gebracht aan VHerto- genboscb, waar hij de gast wa9 van den consulalren agent den heer C. Tllroan, die Dinsdagavond een diner aaobood, waaraan verschillende autoriteiten aan zaten. Het Kon. Muziekkorps van Goulmy en Baar's Kon. Ned. Sigarenfabrieken bracht een serenade, waarbij de Mar seillaise en het oude Wilhelmus werden ten gehoore gebracht. Aan tafel werd gesproken door den heer C. Tilman, den heer Eug. Coulmy en den gezant. Den volgenden dag begaf men zich 's morgens naar de Kon. Ned. Sigaren fabrieken der heeren Eug. Goulmy en Baar, waar bet bedrijf in oogenschouw werd genomen. Het volgende bezoek gold Grasso's i machinefabrieken. Nadat deze beide inrichtingen be zichtigd waren, begaf men zich naar de St. Janskathedraal, welke onder de des kundige leiding van de heeren Huib Lans en Job. Looyen In oogenschouw werd genomen. De beer P. Kailenbach bespeelde het groote orgel. Vervolgens werd ten bulze van den heer Tilman het noenmaal gebruikt, waarna men zich naar Van den Bergbs stoomschoenfabriek begaf, welk bedrijf eveneens bezichtigd werd. Het gemeentebestuur bood daarna ten stadhuize een thee aan. De burgemeester mr. Frans van Lanschot begroette den gezant met een rede. Hier werd ook receptie gehouden. Daarop werd nog een bezoek gebracht aan het gebouw van de Illustre Lieve Vrouwe Broederschap en aan het pen sionaat Regina Coell te Vucht. Des avonds had een maaltijd plaats aangeboden door de Kamer van Koop handel, waarbij de heer Jos, Meyring, bij afwezigheid van deo voorzitter wegens ziekte, een toespraak hield. Goulmy's muziekkorps bracht weder een serenade. Gistermorgen In het gezelschap naar 0<s gegaan om aan de fabrieken van Zwaneberg en Jurgens een bezoek te brengen. Daarna Is In Den Bosch weder het noenmaal gebruikt, aangeboden door de Vereeniging Holland—Frankrijk. Na een be-oek aan den bisschop Mgr. Diepen vertrok Z.Exc. weder naar Den Haag. Heusden, 18 Mei 1922. De congregatie van O. L. Vrouw en de H. Familie gaan evenals 't vorig jaar ter bedevaart naar Elshout. De eerste gaat Zondagnamiddag, de laatste op Hemelvaartsdag des namiddags. De heer A. J. L. Hansen, oud stadgenoot, thans adj.-commles der Dir. Belastingen te Voorburg, is benoemd tot ontvanger dier middelen te Metslawier. Deze week werd het examen af genomen bij den Vrijwllligen Landstorm en naar we vernemen zijn allen, die de oefeningen volgden, geslaagd. MATIGHEID. blijven. grooter was dan bij had uitgegeven voor Te kwart over vier sloegen plotseling j al de rondjes... de vlammen uit de stroomagazijnen der Oome Kees kwam zich beklagen aan firma van Engelen, terwijl de stroohulzen- het politiebureau. fabriek, welke op een vijftigtal meters j En de recherche heeft reeds twee voor de magazijnen gelegen is nog in personen aangehouden, die Zondag in zijn gezelschap zijn geweest en van wie vermoed wordt, dat zij niet vreemd zijn aan de verdwijning van het geld. Het onderzoek wordt inmiddels voort gezet. Maar of »oome« zijn f 300 terug krijgt U. D. Marktberichten. volle werking was. Niemand was op dat oogenblik in de magazijnen of in de buurt daarvan aanwezig, zoodat men omtrent het ontstaan van den brand in volslagen duister tast. Het vuur was van stonde af aan wegens den geweldigen voorraad stroo van 100.000 kilogram ontzaglijk. Boven dien stond er een zeer sterke wind De brandende stroobossen vlogen hoog de varkens 24 - f 30 Schapen 5-f Hl. ™odat de brand zich in een £(eren 7 cen( k oogenbhk tijds aan de fabriek zelf had medegedeeld. Machinerieën enz gingen Och wat is de wereld weinig verloren i Ze lijkt wel op haar kop gezet. De arbeiders circa 25 man, konden Zenuwziek zijn Dames, Heeren zich tijdig redden. En 't middel om zich te curreeren Binnen vijf minuten tijds was van HeurekaFreco's Zenuwtablet, deze gebouwen niets meer te zien dan de brandkast welker inhoud van waar devolle papieren en boeken ongedeerd is gebleven. Daarop raakte de woning van den fabrikant van Engelen in brand en het oude schoolhuis, die spoedig eveneens tot den grond afbrandden. Daarop vatte het dak van het ge meentehuis vlam, dat geheel is uitge brand. De burgemeester, de heer J Vogels was in Eindhoven en werd direct ge waarschuwd, daar hij in het bezit was der sleutels van de kasten, waarin de registers het kadaster etc. waren opgeborgen De burgemeester kwam per auto spoedig ter plaatse en begaf zich persoonlijk met den ontvanger en een ambtenaar in de vlammen, om boeken en bescheiden te redden. Dit gelukte en de boeken werden achter een boer derij neergelegd onder bewaking der burgerwacht. Vervolgens brandden het cafO vin den heer Bax af „de gouden leeuw", de woning van den graanhandelaar G. Rutten, de schuur van Jos. van Engelen, de boerderij van Jan van Gerwen. het café van A. van Engelen en een stal van den heer Verra,alle gebouwen met rieten daken Tenslotte deelden de vlammen zich aan het klooster, de school, het gast huis en het oude mannen- en vrouwen huis der Eerw. Zusters van liefde mee. De Eerw moeder overste was naar Tilburg en de Eerw. Zusters waren in de kapel bij het Lof vereenigd. Het Lof werd direct gestaakt, waarna de Weleerw. kapelaan het H. Sacrament naar de dorpskerk overbracht De zilveren kandelaars enz. werden aan stonds in veiligheid gebracht De oude verpleegden werden naar de tuinen van het klooster geleid Sommigen van hen ontsnapten soms nog. om vogeltjes boven te gaan halen. De Eindhovensche brandweer was intusschen gearriveerd en haalde met een kilometerlange slang het water uit de Aa. Zij wist het klooster dat slechts weinig schade bekwam te behouden. Het terrein der ramp werd bewaakt, behalve door de burgerwacht door de marechaussee uit Heeze en Eindhoven. Vee is er niet omgekomen, huisraad ging veel verloren en werd voor een ander deel in de dorpskerk overge- I bracht. De totale schade wordt op een ton geschat. Te half acht was men het vuur ten- S slotte meester De rook en de hitte waren ondraaglijk. De belangstelling van het publiek uit verren omtrek werd tegen het vallen van den avond, toen Per koker 60 cent. Verkrijgbaar bij Drog. „De Toko", Waalwijk en bij Gez. Wagemakers, Kaatsheuvel 21964 De gisteren gehouden zitting der politieke commissie te Genua bracht geen nieuwe Incidenten. De chef der Nederlandsche delegatie Patijn, ver klaarde nogmaals, dat den sovjets in Den Haag alle waarborgen zullen ge geven wordeo, die de vertegenwoordi gers van andere Staten er zullen ge nieten. Na de plenum-sitting, die hedenvoor middag 9 uur gehouden wordt, zullen verschillende delegaties, o.a. de Eogel- sche, Fransehe en Belgische, vertrekken. Als men geen geld kent Hij was schilder van beroep en had eenige maanden in Groningen gewerkt Zoowat f 1200 had hij daar overgespaard Maar toen hij zoover was, was 't uit met de spaarzaamheid en vlijt. Hij stapte op den trein naar Utrecht en nam daar zijn intrek in een logement. Het ge spaarde kapitaaltje werd niet naar een bank gebracht. O nee je kunt nooit weten in dezen tijd, je hoort zooveel van springende banken. De twaalfhon derd gulden (allemaal bankbiljetten), werden netjes opgevouwen en in de sigarenkoker opgeborgen. Daar was het veilig. Utrecht leek hem wel. n- Aardige stad. En Zondagochtend besloot hij om eens „uit te gaan" Hij bezocht eenige koffiehuizen, met het gevolg dat z'n geest lichtelijk be neveld raakte. Ten langen leste kwam hij terecht in een melksalon bij een vroolijk gezelschap jongens en meisjes De club beviel hem best en hij trak- Groote brand te Leende. Het Gemeentehuiseen fabriek, 5 huizen, een boerderij en twee Mallen afgebrand. Het Zusterklooster behouden. De schade op een ton geschat. De Eindhovensche correspondent van teerde, 't Eene rondje na 't andere „De Maasbode" seint d.d. 18 dezer: En de genegenheid bleek wederkeeng, Hedenmiddag te kwart over vier is hij beviel de club zoo goed, dat zij hem het mooie dorp Leende door een reus- in hun midden opnamen en hem zeer achtigen brand getroffen. Het halve dorpplein rond de kerk is een prooi der vlammen geworden. Afgebrand zijn een stroohulzenfabriek, het gemeentehuis, vijf alleen staande huizen, een boerderij en twee stallen. Het Zusterklooster kon slechts met de grootste moeite ten slotte behouden familiair aanspraken met „oome Kees Oome Kees bleef maar tracteeren en de f 1200 waren heel wat geslonken toen hij na een lolUgen dag weer In zijn logement terug kwam. De roes werd uitgeslapen en toen de nuchterheid was weergekeerd, miste hij f 500 uit zijn sigarenkoker- Een bedragi dat Verslagen Catal o gi Kant o orboeken Cou r anten Aan d eelen B r iefhoofden Circ u laires Brief k aarten Liniëerwerk Etik e tten r egisters Re k eningen Prijsnot e eringen Loo n lijsten Handelsdrukwerk E nveloppes T abellen Memor a ndums Tij d schriften Fo P muiieren Bonbo c ken Obligatie s enz. enz. Aanbevelend, Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten. veel i opgewektheid, frissche lucht, geregelde ge woonten, de noodige ru6t en slaap, lichaams beweging en een zorgzame leefwijze is wat de natuur vraagt om uw lichaam in goede conditie, uw nieren gezond, en uw gestel vrij vau urinezuur te houden. Hebt gij er ooit aan gedacht, dat uw pijn in den rug, hoofdpijn, urinekwalen en wa terzuchtige zwellingen edrf gevolg kunnen zij van uw leefwijze? Te zwaar eten, het voortdurend gebruik van alcohol, te veel rookeu. het zich weinig beschermen tegen het klimaat, onmatigheid, en het te weinig zoeken vau gezonde ont- spannig en rust. zullen ongetwijfeld de nie- re mettertijd verzwakken. En dan komt de last. Rugpijn, hoofdpijn, uriuestoornissen. wa terzuchtige zwellingen, niergruis, en duize. ligheid zijn verschijnselen van te veel urine zuur in het bloed en er bestaat gevaar voor uier- en blaasontsteking en ongeneeslijke nierziekten. Matig eerst die verkeerde gewoonten en sta dan de verzwakte nieren bij door een degelijke kuur met Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Deze werken niet op de ingewanden, doch zijn een betrouwbaar en veilig nier- geueesmiddel ouder alle omstandigheden. De echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Uitspraken Kantongerecht Waalwijk d.d. 11 Mei 1922. C. M. v. d. V. te Kaatsheuvel, overtreding Mot. en rjjvv. regl. 3.of 3 d.Ch. van B. overtr. alsvoor. M. v. D. te Waalwijk heide overtr. pol verord. ieder 1 of 1 w. tuchtschoolM. v. d. I'. te Waalwijk overtr. veld pol 1. of 1 w. tuchtseh.M. Th. E. P. te Tilburg, overtr. alsv. 0.50 of 1 w. tuchtseh. 1). v. E. te Waspik, straatschen derij R> "f 10 d.Th. A. v. B. te Kaats heuvel overtr. Inval, wet 93 x 0.50 of 93 d.II. A. J. v. I). te 's-Bosch, H. A. M. te Tilburg, A. d. N. te Kaatsheuvel, M. M. v. P,. te Capelle, .1. v. H. te Waalwijk allen dronkenschap ieder 10.of 10 d.J. M. te Kaatsheuvel, alsvoor 15.of 15 d. M. 1'. I,. te Kaatsheuvel alsvoor 7 <1. h. .1. A. te-Kaatsheuvel, alsvoor 3 d. hecht.; i H. .1. d. R. te Raamsdonk; A. d. K. te Don- I gen. P. Th. A. P. te Vlijmen. C. F. v. d. H. te Waspik; W. A. A. en A. J. van dér H. ie Kaatsheuvel allen overtr. Mot. en ryw. regl. ieder 5 of 3 dC. B. te 'sGraven- moer, G. v. Z. te Made. J. Ch. K. te Waal- 1 wflk, M. J. A. B. te Loon op Zand allen overtr. alsvoor ieder 3.of 2 d.; J. G. P. M. S. te Raamsdonk overtr. mot. rflw. regl. 0.50 of 1 d.: .T. C. E. te Waalwijk, over treding Motor- en rijwiel-reglement le 5 I of 5 dagen, 2e 2.of 2 dagenC. L. D. te Flensden. A. S. sfe Kaatsheuvel, N. H. G. te Amsterdam: P. A. d. G. te Heusden allen overtr. pol. verord. ieder 2.of 2 d.: A. L. S. te Capelle. overtr. alsvoor 3.— of 2 d.M. J. II. H. te Waalwijk overtr. trekhondenwet 3.of 2 d.H. v. H. te Vlijmen overtr. alsvoor 2 maal 0,50 of 2 maal 1 dag; P. F. v. V. te Waalwijk straatschenderij 15.of 15 <1.A. H. te l Vlijmen, burengerucht 5.of 3 d.F. H. te Waspik, straatschenderij 10 of 10 d. H. v. d. B. te Vught opgave valsche naam 25.— of 25 dagen; J. M. D. te Chaam overtr. alsvoor 15.of 15 d.J. v. E. te Vlijmen, vuurwapenwet overtr. 3.of 2 d.M. J.' de lt. te Waspik, overtr. alsv. i l.of 1 d.P. B. en K. G. y. d. L. te j Loon op Zand, overtr. veld pol., ieder 3 of 2 d..T G. D. alsvoor overtr. alsvoor 1 of 1 d.C. v. d. V. alsvoor. overtr. alsvoor vrijN- G. C. v. L. en G. N. van L. te Waalwijk overtr. veiligheidswet, ieder 15 1 maal 3 of 15 maal 2 dagen; L. A. v. G. te Waalwijk overtr. alsvoor 5. of 3 d. H. W. E. te Kaatsheuvel, dronken, veilig heid bdreigen 20 of 20 d.J. G. de B. te Drunen, overtr. jachtwet 15.of 15 d. .7. K. en .7. W. K. te Kaatsheuvel, overtr. t arbeidswet, ieder 11 maal 0.50 of 11 maal 1 dag; J. C. P. en A. P. te Baardwijk over treding alsvoor ieder 10.of 10 d.; J. W. v. H. te Waalwijk overtr. alsvoor 5. of 3 d. voorzien van de handteekening van James Foster op het etiket, zijn te Waalwijk ver- j njeuws van de ramp zich begen te krijgbaar bij Wed. Orie-Dumoulln. Markt A verbreiden zeer groot 1.75 per doos.

Echo van het Zuiden | 1922 | | pagina 10