W* Vaste Betrekkingen Mieuws uit Eeusden. Marktberichten. Burgerlijke Stand. Gemengd Nieuws. Rdvertentiën. Motaris VRN HRM publiek verkoopen: Geld zonder borg. ALLEEN g OVERSPANNING f 01 Rest ons nog mede te deelen dat de wedstrijd gespeeld wordt ten bate van een der Quick-spelers, die in den wed strijd W S C.—Quick het ongeluk had zijn been te breken, dan vertrouwen wij ook dat het publiek in grooten getale naar het Quick-terrein zal gaan tot bijdrage voor dit goede doel. Aanvang 3 uur. 17 Sept. krijgen we den eersten competitiewedstrijd op het R.W.B.-terrein tusschen R.W.B. en N.O.A.D.', Tilburg. R.W.B. heeft het seizoen met het gelijke spel tegen Longa goed ingezet, zoodat verwacht mag worden dat R.W.B. ook a.s. Zondag een goede partij zal spelen. Aangezien N.O.A.D. I en -II vrij van competitie zijn, kunnen we een zeer sterk elftal verwachten en zal het voor R.W.B. geen gemakkelijke taak zijn «en over winning te behalen, zoodat deze wed strijd wel aantrekkelijk zal zijn. Aanvang half 3 terrein R.W.B. Evenals het vorig seizoen zal ook nu wederom de R.W.B.-vlag worden uit gestoken ten teeken dat de wedstrijd doorgaat. De vlag zal worden uitgestoken bij den heer J. van Loon Café „Hof van Holland". De laatste dagen worden vrij veel aardappelen uit Noord-Brabant naar Frankrijk en Zwitserland vervoerd De prijzen zijn over het algemeen zeer laag. Ingezonden Mededeelingen. bij Rijk en Gemeente. Leeftijd 18—35 jaar. Opleiding in korten tijd. Gratis inlichtingen onder No. H. V. 539 Alg. Adv. Bureau D. Y. ALTA, Groningen. 22418 DRUNEN. Zooals uit het laatste raads- verslag is gebleken, heeft het gemeente bestuur zich tot den Minister van Ar beid gewend met verzoek bij werkver schaffing finantieele steun te willen verleenen Alhoewel in het schrijven erop was gewezen, dat de Hoofd. Omslag in hoofdzaak moest komen van den mid denstander en arbeider aangezien geen of weinig kapitaalkrachtigen in de ge meente woonachtig zijn, heeft de Minis ter nog niet kunnen besluiten om steun te verleenen, doch heeft de gemeente een aantal vragen gesteld. DRUNEN. Zondag a.s. speelt D.F.C. een wedstrijd tegen een versterkt W.S. C. II elftal. Deze match is tevens een oefenwedstrijd voor de a.s. competitie. Met de opstelling van a.s. Zondag wordt in het komend seizoen gespeeld. Met het oog op de belangrijkheid van den wedstrijd wordt veel publiek ver wacht. A.s. Zondag houdt de P. V. Vlie genden Vrienden» haar laatste wed vlucht en wel vanuit Baarle-Nassau. NIEUWKUIJK. Met ingang van heden werd hier de broodprijs met 2 cent ver laagd. Op initiatief van den R.K. Jongen Boerenstand alhier werd besloten eene aardappelcollecte te houden voor Oos tenrijk. Op het gehouden concours van kruisboogvereenigingen te Vlijmen be haalde onze kruisboogvereeniging „De jonge Batavieren" wederom den 2en prijs, terwijl het presidentskruis werd behaald door H. v. d. Ven. 's-HERTOGENBOSCH. Met het oog op de heerschonde vrij groote werk loosheid stellen B. en W. voor een wachtgeldregeling voor de schoen- en lederindustrie in te voeren, zooals die in Waalwijk bestaat. De ult- keering zal bedragen voor gehuwde arbeiders die 3 of meer kinderen be neden de 16 jaar te verzorgen hebben, 75 pCt. en voor de overige gehuwden en kostwinners 70 pCt. van de loonen, die hier volgens het collectief contract gelden en voor niet-leden van een door de overheid gesubsidieerde werkloozen- kas resp. 70 en 65 pCt., te betalen voor door de gemeente, voor door het rijk en voor '/s door de werk gevers. Ongehuwde arbeiders, die niet kostwinner zijn, zullen geen wachtgeld krijgen. De gemeenteraad keurde gisteren goed het voorstel van B. en W. tot al- geheele conversie der 7 pCt. leening van 1920 en tot het leenen van 3'/2 millioen tegen 5'/a pCt. Aangenomen werd tevens de voorge stelde en door ons hierboven vermelde wachtgeldregeling voor arbeiders in de schoen- en lederindustrie. SPRANG. In onze gemeente komt de vlekziekte onder de varkens voor. Een 6-tal dieren zijn reeds hieraan bezweken. Een schadepost voor de eigenaren. A.s. Zondag des namiddag 5.30 uur hoopt Ds. G. H. de Jonge ln het Geref. Kerkgebouw voor zijne gemeente op te treden. CAPELLE. Onze vroegere predikant, Ds. J. H. Koster, thans te Wouterswoude heeft een beroep ontvangen naar de Ned. Herv. Gem. te Middelharnis. J.l. Woensdagavond kwam de motor rijder V. tengevolge der gladheid ln de Kom alhier met zijn motor te vallen. Behoudens een paar lichte kneuzingen liep dit ongeluk goed af. Onze voetbalvereniging Excelsior speelde j.l. Zondag in de eerste ronde der bekerwedstrijden, uitgeschreven door Brabantla te Waspik, tegen R.W.B. uit Besoijen, welke wedstrijd door de Capel- sche geelzwarten met 10 gewonnen werd, waardoor zij zich ln de finale plaatsten, welke a.s. Zondag gespeeld wordt. In de tweede tonde komen zij ln het veld tegen S.V.V. uit Sprang. VRIJH.-CAPELLE. De zoo gevreesde vlekziekte heerscht weer in onze ge meente. Reeds verscheidene varkens zijn aan die ziekte gestorven. Naar men ons mededeelt blijft onze gemeente verstoken van waterlei ding, zoodat aan alle kanten de leiding tot aan de grens ligt. De vele regens der laatste dagen berokkenen den boer groote nadeelen daar hierdoor veel nagras bederft. De Korfbalclub is voornemens de zen winter een danscursus te volgen. RAAMSDONKSVEER. Wegens vaca turebeurt treedt Zondag de ZeerEerw. Heer Ds. D. J. v. d Graaf alleen des voormiddags, en wel op 't Veer, op voor zijn Gemeente, terwijl er des na- middagsleesdienst zal gehouden worden. De Koninklijk Erkende Postdui venvereniging „De Vredesduif" hield een wedvlucht van uit Schaarbeek. Uitgeloofd waren 6 prijzen. Deze werden behaald als volgt 1, 2 W. van Dongen; 3, 5 en 6 C. Hommel, 4 M. Heijblom Overduif W. van Dongen. Aankomst eerste duif 12 uur 57 min. 10 sec. Tot Secretaris van het Provinciaal Comité voor Noordbrabant en Limburg van de Nat. Chr. Geh. Onthouders- vereeniging werd gekozen dhr. Sneep. De Herv. Knapen-Vereeniging maakte Woensdag onder leiding van den heer Stoffels een uitstapje naar Antwerpen. Jammer dat het weer nu niet zoo zeer meewerkte. Naar ons medegedeeld werd zal op een der scheepswerven alhier met ingang van de volgende week ander maal het loon met 10 procent vermin derd worden. De jongeheer D. van Raamsdonk Wzn. behaalde dezer dagen de diplo ma's A en B machineschijven. Naar wij vernamen bracht de verkoop der speldjes voor „Herwonnen Levenskracht" alhier f90.op. EETHEN. In de Ned. Herv. Kerk alhier hoopt a.s. Zondag des voormiddags half elf (zomertijd) op te treden Ds. F. van Asch van Den Ham, vroeger predikant alhier. LOON-OP-ZAND. A.s. Zondag geeft >Coacord!a> een concert op de kiosk. Algemeene vergadering op 17 dezer van den R.K. Werkliedenbond, waarbij de heer Kolkman als spreker zal optreden. Acht jongelui zijn alhier na scherp onderzoek geslaagd om voor verkorten diensttijd ln aanmerking te komen- WASPIK. Het verslag van den heden middag ten 3 uur gehouden raadsver gadering, komt in 't volgend nummer- Heusden, 16 Sept. 1922 Een hier woonachtige vrouw haar man was op zee hield uitverkoop van haar inboedel en vertrok naar elders. Toen de man op bezoek kwam, wist niemand waarheen zijn wederhelft ge stolen of gevlogen was. Een prettige thuiskomst. De Heer H. van Berkel is benoemd tot bedrijfsleider in den winkel der Coöp. Verbruikvereeniging„Volks belang". De scherpschutters van St. Blasius behaalden op 't concours te Helvoirt een zilveren medaille (5en prijs). Blijkens oproep wordt de vacature van Leeraar in het handteekenen aan de Teekenschool weder aangevuld, zoo dat bij den nieuwen cursus als vroeger gelegenheid bestaat de lessen in dat vak te volgen. Waalwijk, 14 September 1922. Eieren 10—11 cent. Varkens 25—30 gulden. Marktberichten. Eierveiling Amsterdam. Amsterdam, 14 Sept. 1922. Kipeieren Hoogste prijs f 10.75. Middel prijs f 9.75. Laagste .prijs f 7.75. Eendeieren f Aanvoer 68253 stuks. Handel flauw. MEEUWEN."" Over de maand Augustus. GetrouwdR. Braams 33 jaar met B W. Straven 29 j. H. Vos 31 J met W. B. Straven. Bij het schilderwerk aan een per ceel aan de Lieve Vrouwensteeg te Amersfoort is de schilder Van Barne- veld door het breken van den ladder van de bovenste verdieping naar om laag gestort. Met een ernstigen schedel breuk en een hersensschudding is de ongelukkige opgenomen en naar het Ziekenhuis vervoerd, waar hij aan de gevolgen overleed. Naar wij vernemen zal begin Oct- voor de Rechtbank te Amsterdam be handeld worden de moordzaak van de Chineezen. 17 Zonen van het Hemelsche Rijk zullen dan in de beklaagdenbank plaats nemen. Op de emplacementen van de Stoomvaart-Mij Nederland te Amsterdam heeft hedenmorgen een Chinees een landgenoot met een revolver doodge schoten. De getroffene is overleden. Nadere bizonderheden ontbreken nog. Omtrent den moord op den 56- jarigen Chinees Yung 1e Amsterdam door diens landgenoot Jip Tha kunnen wij nog het volgende mededeelen Yung was de z g. Chinees-hoofdman met wien de Stoomvaartmij. Nederland sinds 3 jaar een contract had voor de werving van Chineezen. Hij stond aan het hoofd van het genootschap Bon-on de leden van het daaraan vijandige ge nootschap De Drie vingers verweten hem in het algemeen dat hij de leden van zijn eigen genootschap steeds boven hen voortrok, en den Iaatsten tijd meer in het bijzonder, dat hij de oorzaak was. dat het vooral leden van De Drie Vin gers geweest zouden zijn, die twee maanden geleden het land uitgezet zijn. De Chinees Jip Tha, die hem giste ren a bout portant op den openbaren weg heeft neergeschoten, schijnt daartoe door de leden van zijn genootschap te zijn aangezet. Hij was pas eenige weken geleden met het s.s. Prinses Juliana binnengekomenmen had hem gezegd dat hij zijn ontslag als stoker aan Yung te wijten had. Het schijnt dat deze den Iaatsten tijd reeds meermalen bedreigd isde politie had hem tenminste geleide aangeboden, maar daarvoor heeft hij steeds bedankt. De dader is onmidde- lijk na het bedrijven van den moord aangehouden. Hij deed geen moeite te ontkennen, scheen zelfs trotsch op zijn daad te zijn en zeide bij zijn verhoor door de politie lachend He was a bad man, Yung. De politie heeft onmiddelijk na den moord opnieuw de Chineezenlogemen- ten afgezocht naar wapenen, doch te vergeefs. Ze verwacht na deze bloedige heropening der vijandelijkheden weer nieuwe en wellicht ook moorddadige vechtpartijen. Er zijn, ook na de oprui ming in begin Augustus, toch altijd nog een tweehonderdtal Chineezen te Am sterdam, die de politie nog overvloedig werk kunnen geven. Gisteren is in de buurt van Val kenburg is een ernstig ongeluk gebeurd tijdens een militaire manoeuvre. Een troep militaire wielrijders reed, hoewel op een bord voor de gevaarlijke helling gewaarschuwd wordt, op fietsen zonder rem den Cauberg af. Doordat de paarden van een voertuig, dat den berg opreed schrokken, raakten de twee voorste wielrijders ten val, waardoor de geheele patrouille, die uit ruim 20 manschappen bestond, over den kop ging. Er zijn 5 zwaar gewonden, van 3 is de toestand hopeloos. 15 personen zijn lichtgewond. Naar wij vernemen zal de ge wijzigde dienstregeling der spoorwegen de z.g. winterdienst met 8 October, dus tegelijk met het eindigen van den zo mertijd, worden ingevoerd, ln het alge meen is het aantal treinen niet veran derd. Slechts zijn voor verschillende treinen de uren van aankomst en ver trek eenigzins gewijzigd. De treinen ge nummerd van 1 tot en met 499 worden ook thans in verband met het vervoer van rijwielen, als sneltreinenbeschouwd de huidige uitzonderingen blijven van kracht. Vad. De „Kinfaune Castle" van de Union Castle lijn is gisteren met 385 overlevenden van de Southampton bin nengekomen. Kapitein Hoefer van de „Hammonia", vroeger gezagvoeder van de „Imperator" bericht dat zijn schip Migo had verlaten, met 355 passagiers en 192 koppen bemanning. Er woei een krachtige Noord-Oostelijke wind die tegen middernacht overging in een orkaan. Zaterdagmorgen bemerkte men dat het schip water maakte. Groote golven braken over het schip, dat lang zamerhand begon over te hellen, naar stuurboot. Noodsignalen werden gege ven. Hoefer meende, dat alle passagiers en leden der bemanning waren gered, op de inziitenden van twee reddings booten na, die omsloegen. Kapitein Day van de Kinfauns Castle rapporteert, dat hij in antwoord op de noodsignalen te hulp kwam en de „Ham monia" in zinkenden toestand aantrof. Vrouwen en kinderen klemden zich vast aan de omgeslagen reddingsbooten en vlotten, terwijl er verschillende lijken ronddreven. Acht uur lang was zijn be manning bezig met redden in den vollen orkaan. Een der reddinsbooten ging tij dens het reddingswerk verloren, doch de inzittenden werden opgepikt. Overlevenden deelen mede, hoe groote golven over het schip sloegen en hoe vrouwen en kinderen, sommige vrouwen met zuigelingen, zich vastklampten aan de stuurboordverschansing, die hoe lan ger hoe dieper in de golven verdween. Sommigen sprongen overboord. Dank zij de dapperheid der beman ning van de „Kinfauns Castle" en van de stoomschepen „Valencia", „Euclid" en „Tudor Prince" gelooft men niet, dat meer dan 30 levens zijn verloren gegaan. De schipbreukeling Jupp vertelt Interessant is hetgeen jupp, een En gelschman, die naar Mexico-reisde, me degedeeld heeft. Het was slecht weer toen we Vigo verlieten, zeide hij en we waren nog slechts enkele uren op zee, toen de „Hammonia" begon over te hellen naar stuurboot om daarna te zinken. Ik kon niet slapen wegens den storm en toen ik aan dek ging kijken, zag ik, dat het schip steeds dieper in het water wegzonk. Ik ging naar be neden en hoorde plotseling een gewel dig geschreeuw, dat werd gevolg door een hevig gegil. Aan dek teruggekomen zag ik dat het schip nog verder was gaan overhellen en dat aan dek menschen half in het water staande, zich aan de verschansin gen vastklemden. Lang voordat er stoomschepen ter assistentie verschenen sprongen enkele passagiers, Jupp dacht dat het Spanjaarden waren, over boord. Jupp zag vrouwen en kinderen van het dek in het water vallen. Door plat op het dek te gaan liggen wist hij verschil lende drenkelingen bij de beenen te grijpen en weer aan boord te sjorren. Daarop ging Jupp een handje helpen bij het uitzetten der booten. De Span jaarden huilden en schreeuwden luid keels. Jupp hielp de Duitsche officieren bij het vullen der booten. Eenige Span jaarden snelden naderbij en drongen vrouwen en kinderen op zij, waarop de derde officier van de „Hammonia" riep: „Vrouwen en kinderen eerst 1" Enkele Spanjaarden probeerden toch nog verder naar voren te dringen, waarop we hen met de vuisten terugsloegen. Jupp zag twee booten kapseizen en voor zoover hij kon nagaan zijn alle in zittenden verdronken. Aan wal gekomen, brachten vele passagiers vooral veel dames, Jupp een welverdiende ovatie. Een vrouwelijke passagier zeide, dat hij haar en enkele lotgenooten in de booten had geholpen. Een dame had Jupp toegeroepenHelp mijn jongen en hij had het gedaan. Een Spaansche dame had vier kleine peuters aan elkaar vastgebonden, in de hoop, dat ze zoo zouden blijven drijven en gered zouden worden, maar volgens Jupp zijn ze allemaal in de golven om gekomen. Toen de „Kinfauns Castle" in zicht kwam, was Jupp zoo blij geweest, dat hij was begonnen te zingen het bekende liedje van„It is a long way to Tip perary". Kapitein Hoefer, de gezagvoerder van de „Hammonia" wist geen verklaring te geven van de oorzaken van de ramp. Hij zeide, toen men hem vroeg naar de oorzaak van het zinken van zijn schip: Ik weet het niet. Alleen weet ik, dat het schip vol water liep, overhelde en zonk. ln 't geheel zijn gered door de „Kin fauns Castle" 385 personen, door de „Euclid 89, door de „City of Valencia 7. door de „Soldier Prince" 61, zoodat in het geheel nog 15 personen worden vermist. Een broodjager schoot op de eersten jachtdag ln het Borgerveld 14 hazen en ruim 100 patrijzen 1 Dezer dagen kwam een wagen bewoner vrijwillig op het politiebureau te Maassluis een boete betalen. Doch er was meer. De brigade-commandant van de Kon. Marechaussée te 's Hei- togenbosch had een appeltje met hem te schillen over het feit, dat de man een 16-jarlg meisje bad geschaakt. De wagenbewoner en bedoeld meisje, dat te Maassluis liep te venten en wier aan houding mede verzocht werd, zijn door de politie naar 's Hertogenbosch over gebracht. De politie heeft eergisteren te Etyet Gijzenbrug in een schuur van L. v. d. B een inval gedaan op vermoeden dat er een geheime jeneverstokerij was. Dit vermoeden bleek gegrond. Drie Amster dammers, die daar bezig waren met het stoken van jenever, trachtten zich door uit het raam te springen aan de handen van de politie te onttrekken. Een hunner wist te ontkomen. De twee anderen zijn ingerekend. Het toestel is in beslag genomen. Eergisteren heeft het Nederland- sche douanevaartulg »Zeemeeuw« te Delfzijl een Dultsch vaartuig aangebracht, waarin 1200 liter cognac gesmokkeld was. - Eerglsterennacht tegen halfdrie hoorde een survellleerende polltic-be ambte eenlg gedrulsch in een koffie branderij te Amsterdam op de Lijnbaans gracht. Daar hij het zaakje niet ver trouwde, liet bij assistentie komen en spoedig waren nog van het bureau Raampoort, dat ln de nabijheid gelegen is, een brigadier en eenige manschappen ter plaatse. Na een kort onderzoek werden op 'n binnenplaats achter de koffiebranderij, drie personen ontdekt. Zij gaven zich terstond over. Uit een nader onderzoek bleek, dat ze de fabriek bereikt haddea vla een dak en een onbewoond huis. In het kantoor hehben ze eenige lessenaars opengebroken en daaruit geld benevens een paar voorwerpen gestolen. Juist waren ze begonnen met het sloopen van een sleutelplaat der brandkast» toen ze de politie hoorden komen. Ze wilden langs denzelfden weg vluchten, waarlangs ze binnengedrongen waren, maar be merkten opeens het lichtach^nsel van de zaklantaarn van een der politie beambten. Ze hebben daarna eenig geld en een paar voorwerpen weggeworpen en zochten een toevlucht op een binnen plaats boven den oven van een bakker in de Nieuwe Leliestraat. Een aantal inbrekerswerktuigen werd op hen bevonden, eveneens een geladen Mauser-pistool en een geladen revolver van oud model. Het zijn goede bekenden van de politie. Het onderzoek in de zaak van Obercassel is zoo goed als gesloten. De Duitscher Laube, die in het café Königshausen met sergeant Stas heeft getwist, naderhand verdween en te EI- berfeld werd gearresteerd, is weer in vrijheid gesteld en van rechtsvervolgihg ontslagen. Uit een officieuze mededee- ling blijkt dat sergeant Stas, die het (to CUT l coltpistool, hem door een ander onder officier geleend, niet wist te hanteeren, schildwacht Bouckhuydt onvrijwillig zou hebben doodgeschoten en daarna zelf moord heeft gepleegd. De Fransche bladen maken van een nieuw spoorwegongeluk melding, waarbij het aan de koelbloedigheid van den machinist te danken was, dat geen menschenlevens te betreuren zijn. Een express van Toulouse passeerde Maandagmorgen nabij Mouguerre op 4 K.M. van Bayonne een bergengte, waar zich een zijlijn naar aldaar gelegen abrieken bevindt. De wisselwachter, die de wissels had gereinigd, had ver zuimd de wissel goed te leggen, met het gevolg, dat de express in volle vaart de zijlijn opreed. Twee wagons derailleerden, terwijl de locomotief een wagon met zout, welke zich op de zijlen bevond, versplinterde. De stoker, hevig ontsteld, sprong van den locomotief, maar de machinist Solano remde, gaf tegenstroom en bleef op zijn post totdat de locomotief van een hoogte van 4 M. in een kanaal storte. De tender stond recht omhoog en de bagagewagen bleef hangen, maar de relzigerscoupé's bleven alle staan. De machinist Solano, die in het kanaal gesprongen was, werd door enkele fabieksarbelders gered en deerlijk door den stoom verbrand naar het hospitaal overgebracht. Aan zijn moed is het te danken, dat een ontzettende catastrofe werd voorkomen, daar geen enkele reiziger werd gewond en de trein stamp vol wa9. De wisselwachter heelt zijn verzuim erkend. De passagiers van de Zaterdag te Antwerpen aangekomen Albertville heb ben, zoo meldt het „Hbld. vanAntw.." meegedeeld, dat zich onlangs een drama heeft afgespeeld, in Boma, de hoofdstad der Belgische kolonie. De eigenaar van een factorij, iemand van Hollandsche afkomst, Günkels ge naamd, heeft de vrouw van een staats- ambtenaar doodgeschoten en vervol gens zichzelf een kogel door het hoofd gejaagd. De beide lijken zijn later in de buurt van het fort Chinka gevonden. Een sigarenhandelaar in de Nach tegaalstraat te Utrecht werd opgebeld, met het verzoek onmiddellijk een paar kistjes goede sigaren bij een bewoner van de Maliebaan te doen brengen. De loopjongen spoedde zich met de kistjes naar het adres en gaf de kistjes af. Een uur later kwam aan het adres in de Maliebaan een andere jongen de kistjes opvragen er had, zeide hij, een vergissing plaats gehad. De Malibaanbewoner stelde den jon gen de kistjes ter hand en deze ver dween. Hij is nóg verdwenen 1 Ia den nacht van Zaterdag op Zondag j.l., toen de bewonen afwezig waren, is ingebroken ten huize van den heer P. Scheffelaar-Klots aan de Groen van Prinstererlaan te Enschedé. Er zijn gestolen een schilderij, echte Rubens, ter waarde van f 20.000, voorstellende het hoofd van Johannes den Dooper. Afmeting: 2.40 bij 1,30 M., een af standsmeter van f 1500, een sterren kijker van f 250, f 680 aan Hollandsch geld en 41 gouden 20-Markstukken- ttiS' Zenuw-tabletten. Per koker 75d. by Apolh. en drogislen A Gebri ud. Verkrijgbaar te Waalwijk bij Apotheek VAN GILS Fa. ORIEDumoulin A. J. RETHANSte Kaatsheuvel bij Fa. GEZ. WAGEMAKERS. 22438 te Kaatsheuvel, zal voor zijn principaal, krachtens art. 1223 B.W., 11 en 25 Oct. 1922, 's avonds 7 uur, bij KLEIJ- SEN en JAN VAN BERKEL, tram station aldaar Een schoon huis in 2 woningen, erf en tuin, bij tramstation J. van Berkel te Kaatsheuvel, gemeente Loon op Zand, B, 4833 en 4438, groot 28.80 aren, eigendom van C. Verrijssen, in gebruik bij de zen en in mondelinge huur bij Van Dommelen tegen f3.— per week, te veilen in 3 koopen, waaronder een bouwterrein en massa als koop 3. Te aanvaarden bij betaling koopprijs. 22444 Voor iedereen a 6'/j pet. vanaf f 100.en hooger op langen termijn. Makkelijk aflosbaar. V.d. Graaf's Prov. Credlet- bank, Amsterdam. Porto v. antw. 22270 INGEZONDEN MEDEDEELINGEN Slapeloosheid, onrust. gejaagdheid. Gebruik M/J/VHA RDT'S slapelo

Echo van het Zuiden | 1922 | | pagina 7