Adverteert in dit blad. een Dienstbode, UK. Kimeraipg Wybsrf Kerknieuws. Gevraagd Gemengd Nieuws. Nieuws uit Kaatsheuvel SPORT* Waalwijk. TaMetfen Hoest, §f eesch- iiaid, fcelpijn. otizer industriën en van degebiedende, ja schreeuwende noodzakelijkheid tot directe steunverleening Wat moet er dan volgens de regee ring wel gebeuren om te doen blijken dat de toestand ernstig, hoogst ernstig 1 is? Mede in verband hiermee kunnen we og mededeelen, dat gistermiddag te 'i't ïrg eene vergadering is gehouden oesturen der patroons-organisaties, .1 groote protestmeetingen hier in 't Miiden te organiseeren tegen de on- verkharbare houding ten deze onzer echhche regeering. Naar wij vernemen is de heer Blokhuis, Directeur van het Post- en Telegraafkantoor alhier, aangewezen om zitting te nemen in het college dat vanaf 631 Jan. te 's Hage examen afneemt voor post-radicaal (commies). De ZEerw. Heer Jud. Sprangers, onze oud-pastoor (St. Jan) en ondanks zijn hoogen leeftijd nog steeds de be gaafde priester-dichter thans in het St. Elisabeths-rustoord te Grave, zal 6 Juni van dit jaar zijn gouden pries terfeest herdenken. Op 4 Juni 1923 herdenkt de ZEerw. heer Johannes Henricus Pius van En- schot, pastoor te Berkdijk zijn 25-jarig priesterjubileum. Op 10 December herdenkt de Eerw. Zeergel. heer Dr. Jan Witlox, profes sor aan het Seminarie te St. Michiels- Gestei zijn 12'/2-jarig priesterfeest. Bij de uitvoering van „Hirtacus" op Woensdag 3 Januari a.s. zal de schrijver van „Hirtacuc", de Eerw. heer kapelaan van Delft de opvoering van zijn werk door de tooneelv. „D.V S.V.". zelf komen bijwonen, alsook de ver tegenwoordigers der groote pers. Door den heer Th. van Delft is een houtskoolteekening gemaakt van „Hir- tacus" die dezer dagen was geëtaleerd en die schitterend uitbeeldt op welke bijzondere wijze deze rol wordt gegeven. In houding en uitdruk king voelt en ziet men wat hier het meest tot uitbeelding komen moet. Ook zal „Mattheus" nog in houtskool wor den geteekend en van deze beide hoofdpersonen zullen aanzichtkaarten worden in den handel gebracht. Wij vernemen voorts dat talrijke tooneelclubs van buiten de nog te geven uitvoeringen zullen bijwonen. Met net oog op den Feestdag ,.s. ZATERDAG, zal het volgend ner a.s, V R IJ D A G ver- ijnen. Advertenties worden ingewacht uiter lijk tot DONDERDAGAVOND. De Administratie. In ons bericht omtrent de wijzi ging def broodprijzen kwam een foutieve opgave voor, n.l. de prijs van water- mik is niet 18, maar 20 cent. Onze lezers, vooral lezeressen, zullen hiermee wel rekening willen houden. Voor het doen van aangifte voor de Militie voor de lichting 1924 zal ter Secretarie in de maand Januari, doch meer speciaal op Woensdag 10 Januari a.s., van 9—12'/, uur en van 2—4 uur, gelegenheid worden gegeven. Naar wij vernemen wordt vanaf heden bij het opmaken van een proces verbaal door de politie aanstonds de dagvaarding uitgereikt wanneer men voor het Kantongerecht moet ver schijnen. Maandagmiddag geraakte de 14- jarige L. met zijn fiets tusschen de tramrails, met het gevolg dat hij kwam te vallen en een arm brak. In de Zaterdagavond gehouden Bestuursvergadering der R. K. Kies vereeniging, Provinciale Kieskring Til burg, werden de functies als volgt verdeeld Mr. G. E. Passtoors, Tilburg, voorzitterM. J. Willekens, Hilvaren- beek, 2e voorzitterR. J. de Grood, Tilburg, secretaris; K. de Beer, Til burg, penningmeester; G. J. van Poppel, Gilze, commissaris. Tot afgevaardigden in het Rijkskies- G. E. Passtoors, R. J. de Grood en Jacq de Kort, allen Tilburg en tot plaatsvervanger de heer. J. Phaf, Boxtel de heer M. J. Willekens, Hilvarenbeek, is uit anderen hoofde reeds lid van dit bestuur. Alvorens tot de vaststelling der gros lijst voor de Provinciale Statenverkie zing over te gaan, oordeelde het be stuur, dat het aantal ingediende can- didaten (15) te gering is en werd mitsdien besloten de volgende drie personen aan de lijst toe te voegen J. v. Besouw, Kaatsheuvel, T. R. Reijne, Tilburg en A. Verster, Dongen, terwijl ten slotte nog als reserve-candidaat werd aangewezen de heer C. Kevenaer, Tilburg. Bij loting werden daarna de gros lijsten voor de 4 verschillende rayons aldus vastgesteld Rayon I (stad Tilburg). 1. H. Mannaerts Tilburg. 2. Mr. J. v. d. Mortel, aftr., Tilburg. 3. J. van Oudenhoven, Tilburg. 4. K. de Beer, Tilburg. 5. A. P. C. Roothaert, Tilburg. 6. W- H. H. Diddens, Tilburg. 7. A. Th. van Rijen, aftr., Tilburg. 8. T. R Reijne, Tilburg. 9. H. W. J. Mol, aftr., Ginneken. Rayon II (Goirle, Hilvarenbeek, Gilze c.s.) 1. Mej. M. v. Waesberghe, Tilburg. 2. A. Verster, Dongen. 3. M. J.Willekens,aftr., Hilvarenbeek. Rayon III (Oisterwijk, Boxtel c.s.) 1. H. J. van Sirsante, aftr., Boxtel. 2. J. Hellemons, aftr., Boxtel. 3. J. Verwiel, Oisterwijk. Rayon IV (Loon-op-Zand, Kaatsheuvel, Udenhout c.s.) 1. Dr. C. P. Hoek, aftr., Helvoirt. 2. W. J. Versteynen, Udenhout. 3. J. van Besouw, Kaatsheuvel. Besloten werd het puntenstelsel af te schaffen en de leden te verplichtng 9 stemmen uit te brengen. D. v. N Het Bossche carnaval blijft 1 De Gemeenteraad van 's Hertogen bosch heeft het verzoek van Protestant- sche vereenigingen tot afschaffing van carnaval met 4 tegen 13 stemmen afgewezen. Zaterdag hebben te Amster dam in het Augustinus Patronaat, de personen vergaderd, die Instemming hadden betuigd met het voornemen tot het oprichten van een R.K. Volksparti. Omtrent deze vergadering hebben wij het volgende communiqué ontvan gen Hoewel het voornemen der initiatief nemers slechts beoogde voorloopig over te gaan tot het stichten van een landelijk combe, hetwelk de oprichting der nieuwe partij meer concreet zou voorbereiden, bleek uit de geestdriftige stemming der aanwezigen, en uit den inhoud der talrijke adhaeslebetuigingen nog staande de vergadering ontvangen zoowel als uit de gehouden besprekin gen, de wenschelijkheid om definietief tot het vormen der nieuwe partij reeds nü over te gaan. Een hoofdbestuur, aan hetwelk uit den aatd der zaak slechts een voorbe reidende functie werd opgedragen, is gekozen. Het bestaat uit de beeren Beyerbergen vaa Henegouwen voorzit ter, Kayen secretaris, Vredoveld pen ningmeester, allen te Amsterdam Coolen te Tilburg en Setteur te Utrecht. Afdeellngen werden gesticht te Am sterdam, Utrecht, Tilburg, Eindhoven en Goirle, Te Lelden en Zwolle is de oprichting van een afdeeling in voorbe reidlng, terwijl in meerdere plaatsen, vooral in de industrieele centra van Noordbrabant, als Waalwijk, Kaatsheu vel, het oprichten slechts een kwestie is van nog enkele weken. Getracht zal worden met de aanstaan de Statenverkiezingen nog met eigen candidaten uit te komen. Zulks zal in elk geval geschieden met de aanstaan de gemeenteraadsverkiezingen. Aan deze candidaatstelling zal op Zondag 4 Februari a.s. de constiiueerende vergadering voorafgegaan. Statuten en partijprogram zullen alsdan in bespre king komen. VRIJHOEVE-CAPELLE. Algemeene vergadering van de Landbouwvereeni- ging Capelle, Vrijhoeve-Capelle en Sprang op Vrijdag 5 Januari des avonds ten 6 uur ten koffiehuize van J. Treffers, te Vrijhoeve-Capelle. Aan de orde 1. Aanvrage om lid te worden. 2. Verkiezing van twee Bestuurs leden wegens periodieke aftreding. 3. Benoeming van een Commissie tot het nazien van de rekening over 'het afgeloopen jaar. 4. Aanschaffen van veevoeder en hulpmeststoffen. WASPIK. Tot secretaris-penning- meester van den polder „Klein Waspik" is met bijna algemeene stemmen be noemd de heer M. van Dongen-Van Schijndel. De collecte voor de Missie van Pater Heymans in Centraal Afrika, bracht hier ongeveer f 155 op. De Christelijke school nadert hare voltooiïng. Zij voldoet aan de strengste eischen en zal binnenkort in gebruik worden genomen. Op Woensdag 3 januari a.s. zal hier eene lezing worden gehouden om tot de oprichting te komen van eene afdeeling van den Jongen Boerenstand. v iicuw) uii ucuauen. Heusden, 2 Jan, 1923. Te Amsterdam slaagde voor het diploma handenarbeid B (houtbewer king) de heer K. J. Stassen. Tot consul van den Alg. Ned- Wielrijdersbond is benoemd de heer A. J. van der Kolk, uitgever alhier. Te 's Gravenhage overleed de WelEd. ZeerGel. Heer Dr. I. van Dijk, oud-hoogleeraar aan de Hoogeschool te Groningen, die tot voor zeer kort hier woonachtig was. Hij was een goede bekende op 't gebied der His torie, der Letteren en der Wijsbegeerte, wat blijkt uit zijne onlangs in 5 deelen verzamelde studiën. De overledene was Ridder in de orde van den Ned. Leeuw. Het afkondigen der Grondwet werd aangekondigd door klokgelui, wat de oorzaak zal zijn, dat betrekkelijk velen, w.o. ook dames, opgekomen waren om bij deze zeldzame gebeur tenis tegenwoordig te zijn. Hoewel het einde van het jacht seizoen naderde en 't wild dit jaar niet overvloedig was, schoot de heer Mr. S er deze week op een namiddag niet minder dan negen. 8Tir* Het „KERKKLOKJE" moet VRIJDAGMIDDAG worden rond gebracht. Advertenties uiterlijk DONDERDAG MIDDAG. Kaatsheuvel, 2 Jan. 1923. Onze burgemeester de Edel- Achtbare heer J. L. van Besouw is can- didaat gesteld in de R.K Kiesvereeni ging voor de Provinciale Staten. De heer Jhr Verheijen uit Loonopzand neemt geen zitting meer, zoodat onze gemeente door onzen burgemeester toch verte genwoordigd zou kunnen blijven. Onder veel belangstelling is Za terdagavond in Eupbonia een onder linge wedstrijd van sextetten gehouden, gevormd uit werkende leden van de harmonie van het Kon. Muziekgezel schap „Euphonia". 't Is een goede gedachte geweest zoo'n concours te houden. De onderlinge naijver, die door concoursen immer gekweekt wordt, komt nog meer naar voren bij dergelijke oefeningen, 't Zou ons te ver voeren van elk sextet de beide nummers te recenseeren. Het verplicht nummer voor allen was een Fragment uit „Lobge sang" van F. Mendelsohn-Bartholdy, een zwaar werk, dat naast een verba^ zend uithoudingsvermogen, veel eischt van samenspel en voordracht. Door drie der vijf sextetten werd het met veel gevoel weergegeven. We vonden het 2e en 4e sextet hierir. wel 't beste terwijl het derde niet ver achter blééf. No. 1 had te kampen met de stemming, terwijl het uithoudingsvermogen van het 5e (voornamelijk jongere krachten) niet toereikend bleek voor 't zware werk. Als eigen gekozen n'ummer wer den respectievelijk gespeeld„Andrea Mazurka" van Faust, „Marche de Con cert" van Langlois, „The Handicap Marche" van Rosey, „Brunette Walse van Couchard en „Het Vijfde", Marche van Elvege. De publieksprijs were onder veel hilariteit toegekend aan he vijfde sextet Een weinig meer ernst onder de jongere generatie bij derge lijke stemmingen was niet ongepast. De uitspraak der jury, bestaande uit de heeren A. Stravers, L. v. Cromvoir en N. de Rooij, was, dat sextet No. 4 den eersten prijs werd toegekend me 156 van de 180 punten Sextet No. verwierf 147 punten, sextet No. 3 won 127 punten, sextet No. 1 bekwam 80 sunten, terwijl sextet No. 5 slechts 73 junten werd toegekend. Zondag- en Maandagavond (en ook heden Dinsdagmiddag) trad in de zaal van Euphonia de beroemde pro- essor Don Marco op met zijn onver gelijkelijke goocheltoeren. Zooals overal had hij in de stampvolle zaal een over weldigend succes, een succes dat stij gende blijft vanaf het eerste nummer tot de laatste handeling, die de han dige professor verricht. Reeds 't eerste nummer, wanneer de prof. uit een ge woon glazen buisje een prachtige on derzeeër demonstreert, volledig opge tuigd, en een prachtig sigarenpijpje, wekt bewondering. Doch wanneer de irof. aan zijn goocheltoeren begint, taat iedereen paf. Achtereenvolgens doet hij zijn goochelstok verdwijnen, toovert hij koffie, melk en suiker in een servies, laat een houten dobbel steen op commando verdwijnen en ver schijnen, eveneens een pyramide uit coper en hout, brengt op onverklaar- jare wijze zemelen uit een glas in een cistje over, doet ditzelfde wonder met een horloge, maakt onverklaarbare toe ren met een doekbuisje en een kaars, 'aat op commando bloemen groeien voor de oogen van 't publiek, toovert dozijnen eieren en guldens, enz. enz. Als hij in een van zijn laatste nummers een jongen uit 't publiek op koddige wijze beetneemt, is de zaal één lachbui. Prof. Marco kan overal gerust op treden en zal overal succes hebben, zooals zijne honderden attesten reeds laten zien. Niemand verzuime eens een voorstelling van dezen handigen kun stenaar bij te wonen. WAALWIJK. - V.O.L.T.—W.S.C. 2- •2. Doordat kon de aanvankelijk op dit terrein te spelen wedstrijd, te Tilburg gespeeld worden. W.S.C. had 2 invallers en was, daar de gladheid van bal en veld haar parten speelde, in het begin in de minderheid. Vooral de achterhoede had geruimen tijd noodig zich in te spelen. In deze periode maken de Volt-men- schen door een misverstand in onze verdediging het le punt. Langzamer hand komt W.S C. er beter in en is dan tot rust sterker. Tot doelpunten komt het echter niet. Behoudens het le kwartier heeft W.S.C. na de rust steeds het beste van het spel en weet haar middenvoor uit 2 goed aangegeven ballen van de beide binnenspelers binnen korten tijd 2 maal te doelpunten. Volt werkt hard om gelijk te maken, hetgeen haar tenslotte door mooi werk van haar middervoor gelukt. In den stand komt geen verandering meer. Volt beschikt over een vlugge goed-combineerende voorhoede, welke niet nalaat van elke gelegenheid tot schieten gebruik te maken. Ze neemt momenteel in haar afdeeling de boven ste plaats in. Onder voortdurende regen heeft Zondag 1.1. de aangekondigde wedstrijd plaats gehad tusschen Quick en Unitas Het terrein dat totaal onbespeelbaar was deed goed spel verhinderen. Unitas wist zich beter op het natte veld thuis te gevoelen als Quick en kon dit dan ook uitdrukken in een 5—1 overwinning. We hopen Unitas spoedig weer terug te zien en als het weder en terrein meewerkt, is er nog wel van 'n mooien wedstrijd te genieten. Een Quick-combinatie speelde Maan dag tegen Juliana en won met 5—2. Zondag a s. op het Quick-terrein de competitie-wedstrijd Quick—R.W.B. WASPIK. Zondag 31 Dec. speelde Brabantial tegen Brabantia 11, beide Waspik. Stand 1—0 voor Brabantia II. KAATSHEUVEL. K. S. W. I speelde op Nieuwjaarsdag tegen de Telegraaf uit Tilburg; kwam deze Post-en Tele- graaf-combinatie naar Kaatsheuvel in de vaste waan, K. S. W. gevoelig te slaan, dan zijn deze jongens gisteren deerlijk ontnuchterd. De groote reeks overwinningen van Wilhelmina in dit sei zoen behaald, werd wederom in het 't nieuwe jaar voortgezet met een 5—1 overwinning op Tilburg. Sprekende cijfers, waar zelfs de overwonnenen de waarde van moesten erkennen. Waarschijnlijk zijn zij tijdens hun werk gestoord en hebben zij toen de vlucht genomen. Zaterdagavond Is te Nijmegen in de woning van de familie H. de 14- jarlge zoon in de badkamer tengevolge van gasvergiftiging overleden. In het laatst van de vorige week heeft zich te Kerkdriel (Bommekrwaard) een drama afgespeeld. Een vrouw, die bij afwezigheid van de gezinsleden door een vriend werd bezocht, is door twee stiefzoons overvallen. De bezoeker werd met spade en riek bewerktIn hope- loozen toestand Is hij jaar het ziaken- hkis in den Bosch vervoerd. De vrouw die het huls ontvluchtte vond men den volgenden morgen verdronken in een sloot. Dezer dagen verkeerde een groot gedeelte van de Egmondsche bevolking in angst over het uitblijven van een trawler. Deze toch was reeds veertien dagen uit en moest al vier dagen bin nen zijn. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag echter werd de boot te IJmutden binnengesleept door een En- gelsche vlsschersvaartuig. De schipper, met wlen wij een onder houd hadden zei, dat men door storm* weer de schroef was kwijtgeraakt en zoo drie dagen hulploos in stormweer had rondgedreven. De laatste 2 dagen was er zelfs geen voedsel meer aan boord. Op het laatst was de Eogelsch- man in het zicht gekomen, die hen naar Ilmulden bad gebracht. Hbl, Te Smilde (Dr.) is gisteren de 17-jarige A. te water getaakt en ver- dronken. Te Slochteren (Gron heeft op Oudejaarsdag een twist een nood- lottigen afloop gehad. Omstreeks 1 uur in den middag ontstond op het erf achter een boerderij een woorden wisseling tusschen den 20-jarigen K. F. en den 24-jarigen B. en den 34-jarigen W. De twist liep zoo hoog, dat ge noemde personen handgemeen werden. F., die minder goed bekend staat in de gemeente Slochteren, maakte daarbij gebruik van een mes, waarmede hij den beiden anderen personen ernstige wonden toebracht. W. werd door de messteken gedood. Hij Iaat een vrouw en twee kinderen achter. B., die onge huwd is, werd ernstig gewond en is naar het ziekenhuis te Groningen over gebracht. Zijn toestand was gister morgen redelijk wel F. is gearresteerd. Altijddurende aanbidding in het bisdom Den Bosch. Z.D.H. Mgr. A. F. Diepen, bisschop van 's Hertogenbosch, geeft in een schrijven aan de geestelijkheid en de geloovigen van zijn bisdom een regeling voor de „Altijddurende Aanbidding" in de kerken en kloosters, de instelling van welk werk door Mgr. op de slui tingsavond van het Eerste Bossche Dioceaan Eucharistisch Congres was meegedeeld. Mgr. heeft thans voorloopig aan wijzigingen gegeven, welke zullen wor den vervangen door een definitieve regeling, zoodra van Z. H. den Paus de aangevraagde aflaten en voorrechten voor deze zegenrijke instelling zullen zijn ontvangen. Met den eersten nacht van het nieuwe jaar is de Altijddurende Aanbidding in het Bossche diocees aangevangen. in een net burger gezin beneden de 20 jaar. R. K., niet Brieven onder no bureau v. d. blad. der advert. 30127 Zaterdag zijn iu het Hotel des Pays Bas te Amsterdam ve> Schillende diefstallen gepleegd ten nadeele van logeergasten. Van een dezer, den heer Granaat, zijn de kofiers opengebroken. De heer Granaat vermist een aantal sieraden als een langwerpige gonden b'och®, waarop in het midden een diamanteen bloedkoralen camee, voorstellend een vrouwekop, in goud gemonteerden voorzien van een mecha nisch knopje, waarmee de camee wordt geopend, die dan een mansportret laat zieneen antiek zilveren ring met granaten steeneen zwarte koordhan- ger, waaraan een vierkant stukje berg kristal met in het midden een smaragd een platina halskettinkje, waaraan 10 a 12 pareltjes co eenige diamanijeseen zilveren toiletspiegel, een antiek gouden ring met met zwart mansportret, enz., ter waarde van eenige duizenden gul dens. Ook in andere logeerkamers zijn de hotelratten geweest. Van deze diefstal en worden verdacht twee personen, eveneens logeergasten, die door een kamermeisje werden aangetroffen op een verdieping waar zij niet thuis be hoorden en, op de vraag, wat zij zochten, een onduidelijk antwoord gaven. De een Is ongeveer 31 jaar oud, lang ongeveer 1.60 M., hij draagt een kleine snor en heeft puisten in het gelaat. Hij noemt zich Eugèoe Herzog. De ander Is ongeveer 27 jaar oud, van Israëlle- tlsch type, met groote neus en achter over gekamd haar, hij draagt een don- j ceran jekker met bontkraag en een Het bestuur heeft de eer ter kennis van de leden te brengen le. dat dezer dagen de Con tributie zal opgehaald worden, die voor 10 Januari moet be taald zijn. 2e. dat op Woensdag 10 Januari 's avonds van 7 tot 8 uur in lokaal No 21 van den Gildenbond een commissie uit het Bestuur zal zitting houden tot het in ontvangst nemen van lijsten voor de Candidaatstelling van het lid maatschap der Provinciale Staten. Lijsten zijn te verkrijgen bij het Bestuur. De candidatenlijst, moet onderteekend zijn, door minstens 10 leden der Kiesver eeniging en moet een verklaring door de te stellen candidaten worden overgelegd dat zij een voorloopige candidatuur willen aanvaarden. 3e dat op Woensdag 17 Januari 's avonds om 8 uur een alge meene vergadering zal gehouden worden in de groote zaal van den Gildenbond om te stemmen voor den voorloopigen groslijst. 4e. dat de stemming over den groslijst zal plaats vinden op Zondag 18 Febr. en dat daarvoor nader tijd en plaats waar de stemming zal plaats vinden zal worden bekend gemaakt. 30128 Namens het Bestuur, E. W. KLIJBERG Pernot, Voorzitter. H. SURIG, Secretaris. J Gisteravond heeft een bestuursverga- tring van de R. K. Kiesvereeniging plaats gehad en is daarop besloten dat de contri- buitie dezer dagen zal opgehaald worden, en dezelve vóór 10 Januari moet betaald z^jn. Vïj vertrouwen dat de leden van de R. K. Kiesvereeniging van Waalwijk weer prompt hun contributie zullen betalen, en dat ineergégoeden een grooter bijdrage als de minimum-contributie, die maar 15 ets. per lia bedraagt, zullen storten. Men bedenk» wel dat van die 15 ets. con tributie 10 cent aan het Hoofdbestuur; moet afgedragen worden. Verder zal er ge legenheid zjji tot candidaatstelling op Woensdag 10 Januari 's avonds van 7 tot 8 uur in locaal 21 van den Gildenbond. De candidateulijsten moeten door minstens 10 leden ondertekend zijn en door de gestelde candidaten.eefl .schriftelijke verklaring wor den overgelegd, dat zij een voorloopige can- didatuUT willen aanvaarden. Op 17 Januari 's avonds 8 uur zal een algemeene vergade ring worden gehouden om te stemmen voor de voorloopige groslijst en zal de stemming over de definitieve groslijst plaats vinden, op Zondag 18 Februari. Hiervoor zal nader tijd en plaats waar de stemming zal plaats vinden, worden be kend gemaakt. Wjj bevelen een en ander in de belang stelling van onze R. K. Kiezers aan en waar nu kans bestaat dat de zetel voor de Pro vinciale Staten, die geruimen tijd met eere door een Waalwijken werd ingenomen, weer opnieuw door een Waalwijker zal bezet worden, is het zaak om thans die candida- tuur met kracht te steunen. De dienst WaalwijkWaspikDon ken der W.A.V.I. wordt Maandag 15 dezer Tvat. De Zonda; JulianaR.W.B. slechte weer. Maandag speelde Juliana tegen Quick en verloor in een slecht gespeelden wedstrijd met 52. De Juliana achterhoede was dit maal geheel buiten vorm, waaraan Quick de overwinning te danken heeft, terwijl de voorhoede menige kans verknoeide door hoog over of tegen den doelman aan te schieten. Juliana III speelde tegen Braban- tia uitslag 22. aangekondigde wedstrijd I werd afgelast wegens 't >WU' WU Het BESTE middel tegen Verkrijgbaar alleen in blauwe blikken doozen a 45 en 80 cis. bij Apothekers en Drogisten. Wacht U voor namaak en let op ons bovenstaand wettig gedeponeerd fabrieksmerk GABA.

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 3