jP.K itsctrlschsMolor vai bet H. Hart 60 cent. DEKRÏET Gewijzigde Aankondiging Motaris Middelkoop Koffiehuis dragende Zeugen Zenuwen Tandartsen Droge en Van Rhijn alleen VRIJDAGS Jtand ferforecrmacMtit Nieuws uit Kaatsheuvel Advertentiën. IE KOOP Marktberichten. Sport. Gemengd Nieuws. Voorloopig Bericht. Notaris JANSEN Bericht van Inzet. Notaris JANSEN Reuzenkoopje J C v. £ijkeknburff De Wijs en Braat, Notaris Middelkoop VERKOOPING P. Boezer. (MIJNHARDTSi meer te CONSULTEEREN zijn. R. v9 d. Linden, v&üsn ên ver koopen veilen en ver koopen rrr Uw LOONOPZAND. De heer J. D. E. van den Heuvel, is gekozen tot voor zitter van .Loonopzands Belang". De goedkeuring van het bestek voor de nieuwe Bijzondere Meisjes school is van hoogerhand verkregen, eerstdaags, vermoedelijk 30 dezer, zal reeds de aanbesteding plaats hebben. Op Zaterdag 21 dezer viert de Sophia's vereeniging haar Statiedag. Bij deze gelegenheid geeft het gezel schap 2 groote uitvoeringen op Zater dag en Zondagavond De eerste geeft een programma met bijna uitsluitend muzieknummers, op concoursen be kroond op de 2e verleend de tooneel- afd. Udenhout hare vereerende mede werking en zal opvoeren het drama „Neo of de martelaars der Catacomben" en verschillende komische voordrachten DUSSEN. Bij den landbouwer C. Rombout viel gisterenmiddag een van zijn beste koeien dood in de weide, vermoedelijk miltvuur. Naar men zegt een schadepost van ruim 400 gulden. Voor de gemeenteraadsverkiezing zijn 8 lijsten ingeleverd met tezamen 23 candidaten. R.K lijst in Dussen. Th van der Pluijm, aftr Ant. van Honzewijk, aftr. Jos. van Steen, aftr. Mejuffr van Steen. Adr. Verhoeven. RK. lijst in Dussen A Berm. RK. lijst in Dussen. J. van den Ooit Q. van Olst R.K. lijst te Hank. J. Leemans, aftr. J. van Baikom, aftr. W. v. d. Pluijm. R.K. lijst te Hank. M. v. d. Pluijm, aftr. F. Hermans. Adr v. d. Pluijm, aftr. A.-R in Dussen L. van Drunen, aftr Arie van Dijk. Verduin. C. H. in Dussen. G. v. d. Koppel, aftr. W. Middelkoop, aftr. A. van Krimpen, aftr. D. de Qraaff. L Hoevenaren. C. H in Dussen. Johs. van Dijk. De loting voor de plaatsing op de stemkaart heeft nog niet plaatsgehad. Kaatsheuvel, 20 Aprii 1923. Op 4 Juni hoopt de hooggeachte en beminde Herder (parochie Berkdijk) zijn zilveren priesterjubileum te vieren. Er heeft zich reeds een feestcommis sie gevormd, bestaande uit de heeren H. de Bruin, Th Ligtvofet, M. van Boxtel, W. van Kuik, F. Vugts, A. van Boxtel en P. Wagemakers, om dien dag zoo luisterrijk mogelijk te herden ken. Naar we vernemen is de commis sie druk bezig met 't inzamelen van gelden en ondervindt zij de volle sympathie der parochianen, 't Belooft een grootsch feest te worden. Apollo gaf Zondag zijn laatste winterconcort aan de donateurs. De saai was star goed beset, wat wei gedeeltelijk zijn oorzaak aal gehad hebben In de aaogekoodlgde opvoering van hat kluchtspel >De Loco-berge meester van Calmthoui* door de tooneelclnb T.A.V.E.N.U. De nummers welke de harmonie gaf, warea zeer verzorgd. Van de opvoering van het nummer der tooneelclub hebben ook velen zeer genoten. Het ontbrak niet aan gekke, rake kwinkslagen, welke de zaal vaak deden daveren van 't lachen. T.A.V.E N.U. beschikt over een stelletje geboren kluchtspelers. Door een N V. uit Amsterdam Is schoenfabriek met heeretshnl*, be woond door den heer J Scbrauwers, aangekocht. Reeds zeer spoedig zal er een schoenfabriek Ie gevestigd worden Door B. en W. is aanbesteed de de verbouwing van de R. K. Jongens school te Bergdijk. Ingeschreven werd als volgt Metselpost L. Luxtoburg f 923.-—, P. Mtchael f 685.C. Musters f 600.—. Timmerpos Fr. Cornelissen f 615. P. Michael f 595.—, Gebr. v. d. Hoven 1590.—, C. v. Hest f 568.—firma A Molenschot f 560.—, P. v. Onzenoord f 400.—. Schllderposi: Fr. Cornelissen f 650.-, Smit en De L*nge f 450 W. de Haar f396.41, J. Mols f255.—. LoodgieterspostP. Dieltjes f79.— P. H, Dekkers f 75. Gegund aan de laagste Inschrijvers. op de Dames-baan met 2 x 35, de heer B. van Zwol No. 2 Hamburger Telling met 96. Qroot Nationaal Kegelconcours De 's-Hertogenbossche] Kegelbond jubileert dit jaar, viert zijn eerste Lustrum. Buitendien vieren 2 clubs, aangesloten bij den 's-H. K B. grootere jubilea n I. „Alle Negen" het 40 jarig bestaan en „Steeds Beter" het 30jarig bestaan. Naar aanleiding van deze jubilea beuloot de 's Hertogenbossche Kegel bond van 16 Juni lot en met2 Juli a s. een Groot Nationaal Kegelconcours te or- ganiseeren, waartoe bereids de toe stemming van den Nederlandschen Kegelbond werd verkregen. Het concours, dat grootsch van op- zet zal worden, zal voor de Nederland- sche kegelaars een groote aantrekkings kracht bezitten, daar de Nederlandsche Kegelbond daaraan de groote Bonden wedstrijden en verder alle Kampioen schappen van Nederland heeft verbon den, zoodat op alle kegelbanen in het land in de komende weken het bekende lied zal klinken„Dat gaat naar den Bosch toe, enz". De Bosschenaars hebben er slag van hunne gasten waardig te ontvangen en wij twijfelen er niet aan of het concours in den Bosch zal een succes worden voor den feestvierenden Bond. T. W. E M. Zaterdag a.s. 21 April zal om 3 uur het keurig in orde gebracht terrein der IT W.E.M. feestelijk als voetbalveld worden geopend Een spannende wed strijd zal gespeeld worden tusschen eerste-klas spelers uit de bekende Rotterdammer elftallen Sparta, Neptu- nus, R.F.CSteeds Hooger en Excel sior, tegen veteranen uit Willem II, Tilburg. Namen als Sluijten, Hardebol, van Zwideren en Oosthoek, tegeri van Gerwen, van Beurden, van Son, Stevens e.a., spreken voor zich zelf en behoeven j geen verdere aanbeveling. Ter afwisse ling zullen waarschijnlijk voor en na den wedstrijd en tijdens de pauze motorraces op de baan gegeven worden, terwijl het aan goede muziek niet zal mankeeren. Wie na afloop van een prettig zitje houdt, vindt daartoe in en bij het [restaurant gelegenheid; het toegangs kaartje voor den voetbalwedstrijd geeft vrijen toegang tot het terrein der volks vermakelijkheden, zoodat hiervoor geen extra entré behoeft te worden betaald. Zondag 22 April zal de eerste compe titie wedstrijd verreden worden van de Zuid Nederlandsche WielerclubFede ratie. Doel dezer federatie is, om voor de drie districten Bergen-op Zoom, Eindhoven en Tilburg wedstrijden te organiseeren, waarna de districtkam pioenen op het eind van de compe titie om den kampioenstitel van het Zuiden zullen kampen, in den eersten wedstrijd komen tegen elkaar uit Veiox en Vitesse uit Tilburg en Swift uit Vucht. Zij zullen verrijden Uurs koppelwedstrijden in 2 manches elk met 2 klassementen iedere club komt met 3 koppels en 1 reserve koppel Het programma, aangevuld met sprint wedstrijden, inhaal en motorraces, is zóó rijk aan afwisseltng en het entrèe geld zóó laag, dat geen enkele sport liefhebber bij den wedstrijd mag ont breken. WAALWIJK. 22 April R W.B. II-W.S.C. II compt. Br. V B. 2 uur terrein R.W.B, te spelen. Deze wedstrijd vangt aan om 3 uur Naar wij vernemen zal Zondag a.s. om 5 uur W.S.C. een vriendschap- peiijken wedstrijd spelen tegen D.E.V.O den Bosch. Door het ai of niet uit steken der club vlag bij Hotel Geril* eal bekend gemaakt worden of de wedstrijd wel of niet doorgaat. WASPIK. A.s. Zogdag zal Bcabantia I alhier deelnemen aan den Zilveren Bilwed- «tfijd,uitgeschreven doo» S V.V. Sprang. KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel I speelt Zondag op eigen terrein 'tegen G.V.V. uit GoMe voo' de Kampioenscompetitie wan de B.V.B. Voor veertien dagea wist Kaatsheuvel haar eerste competitie io de Kamploesss- afdeeliog vso G.V.V. op 'e Twemter- rela te wirmeo met 21. We achten Kaatsheuvel natuurlijk goed Sa staat ook Zondag G V.V. vooral op eigen tesrela te kloppen, doch zoo au en dan zijn de kampioen hun goeds speeivorm kwijt, zooais Zondag jl. tegen W.S C. te Waalwijk. Met de uooólge samenwer king en vooral wat meer spc-lea op de belde vleugels zijn de onzen stukken steik'r. Vera Sfeeppatd en Ben Solar, danste nog onverdroten voOft. Auto's met reporters en andere belangstellenden volgden dsn rollenden dansvloer. wegens overcompleet Merk E. M. te Dordrecht EEN Merk Alberts Tevens zoo goed als nieuwe DAMESLEESTEN voor houten hakken en ook HEERENLEESTEN Adres 30682 WAALWIJK. Eierveiling Amsterdam. Amsterdam, 16 April 1923 Kipeieren Hoogste prijs f 6 05. Middel prijs f5.~. Laagste prijs f3.90. Eendeieren f4.75—f5.— Aanvoer 200.000 stuks. Handel matig. De Kegelclub „Alle Negen" heeft op het groot concours te Tilburg gister avond 281 punten gegooid, met 49 treffers van de 50 ballen. Mevrouw B. van Zwol staat No. 1 —Een sterk R.W.B.-elftal zal deelnemen aan de Seriewedstrijden van SVV. te Sprang en moet om half twee spelen tegen Berkdijk Zondag a.s. speelt Quick haar laatste comp.-wedstrijd tegen de Rood borstjes uit 's-Bosch op haar terrein alhier. Telkens zijn de wedstrijden tegen de Roodborstjes de spannendste van de competitie geweest en het leidt geen twijfel dat het Zondag niet minder spannend zal toe gaan. Wel is het Quick nog niet gelukt om van de Roodborstjes te winnen, daarom zullen zij er Zondag alles op zetten om te zegevieren. De Quick voorhoede zal eenigzins gewijzigd worden. Jongere krachten zullen hierin geprobeerd worden n.I. Brok en A v. Hilst, die resp. als links-binnen en mid-voor zullen fun- geeren, terwijl J. van Bladel in de achterhoede geprobeerd wordt Dat de Quickers er vooral aan denken steeds een open spel te houden en dat de middenlinie aan haar taak denkt van steunen der voorhoede. Niet zooals Zondag voor de rust toen men zich geheel liet insluiten en een geflatteerde nederlaag te boeken kreeg. Aan belangstelling zal het zeker niet ontbreken, want steeds hebben de Roodb. een groote toeloop van sup porters gehad. Aanvang half drie, Scheidsrechter is de heer van Belkum uit Zaltbommel. - Hedenmiddag (Zaterdag) spelen twee gecombineerde Quick XI tallen een wedstrijd om hieruit een Zomer Xl-tal te kiezen dat gedurende de Zomermaanden zooveel mogelijk vriend schappelijk en serie-wedstrijden tracht Do daoskrankzlnsigbeidio Amerika. De record-danser te Baltimore, dis na zija 42e nar ragend werd en de muzi kanten aan vloog, la ia een geslicht opgesloten, waarmee alweer de waar heid is bewezen van het spreekwoord, dat een krankzinnigengesticht een huis te, waarin men eenige gekken opsluit om de illusie te wekken, dat alle ande ren verstandige menschen zijn. Toch zou mee ook wel eens voer een plaats in zulk een inrlchtlsg moges om zie* voor miss Magdalene Williams, te Houston in Texas, Dat »hopelooze gevai* heeft 65 uren achtereen gedanst. Toen zij begon, had zij vier paar kou sen en eea paar goifschoenca aan es toen zij eindigde, was er van de kousea geen draad meer over, doch van de schoenen waren nog eenlge flarden terug te Vinden, waarmee da schoen maker een pracht van een reclame maken kan. Wat er van de juffrouw zelf over was, verkeerde in zulk een lamentabelcn toestand, dat mee »het« moest wegdragen naar eee Tuk«cb bad en de hulp van medici Inroepen voor de behandeling der gezwollen voeten en beenen. Deze zotheid woedt is Amerika als een epidemie, Laten uitzieken zou wel licht het verstandigste zijr, maar de ovetheld in den staat NcwYo>k du<fi dit toch niet aan, vindt wellicht dat de maatschappij er nog Iets bij verliezen zon, als eenlgen van die dwazen zicb dooddanstee. Daarom vaardigde zij een verbod tego dit »Maiaihon-daa- aet>« ui', doch met wettelijke bepsiia gen is nu eenmaal een ziekte niet te bestiijden. Toen men In een balzaal, waar weer zoo'n troepje patiënten bezig was, vernam, dat de politie in aantocht was, om er een eind aan te maken, Hei men dadelijk een vtschf auto komen, waarvan bet platform ruimte genoeg bood voor de record-dansende puren en er werden planken gelegd uit de balzaal naar de ante, xoodat zij al fox trottende de auto konden bestijgen. Toen de politie kwam, was de balzaal ledig, maar op den gr improviseerden dansvleer tuften de paren, steeds dan send, 20 mijlen ver door de straten vaa New-York, waarna de auto op een fei'yboot ging ea werd overgezet naar New-Jersry, waar men nog geen wet tegen de dansdwaasheld had gemaakt en in een balzaal van Jersey Ci y dan sten zij verder in de hoop, het record van 65 urea te kunnen slaan. Met hetzelfde doel begonnen Maan dagmorgen te New-York drie paren te dansen en ook zij werden door de po litie «lastig gevallendoch ook zij hadden daarop gerekend. De vracht auto stond al klaar en toen zij hoorden, dat de politie in aantocht was, stepten zQ daarop, met een man, die de fono graaf droeg, welke de muziek moest leveren en tuffen naar een ander dans- lokaai. Zoo daasten zij, steeds door de po litie achtervolgd, in vier lokalen en konden er toen geen meer beschikbaar vinden, dus dansten zij op de auto voort, die met zifn dansende vracht Dinsdag was aangekomen te Eastport, ia den staat Connecticut, na ruim 100 K M. te hebben afgelegd, twee rivieren te zijn overgetrokken ea la drie staten te zijn geweest. Dinsdagavond begoa- 860 twee paren teekenen van ver moeienis te geven, maar het derde paar, te Waalwijk, 30679 maakt bekend, dat in de maand MEI door hem in veiling zullen worden gebracht de navolgende goederen, eigendom van den heer C. VAN LOON, te Waalwijk Het woonhuis, waarin de slagerij, de schuur en stalling met aangrenzende woningen tuin en 5 woningen daar achter, geheel groot 11.50 aren. Het woonhuis is voor een winkelaffaire bijzonder gunstig gelegen op een der beste standen, terwijl de schuur met woning geschikt is voor landbouwbedrijf. te Waalwijk, bericht dat de goederen, eigen dom van den heer LEENHEERS zijn geveild, waarvan de uitslag is als volgt De fabriek met drijfwerk is in gezet en verhoogd tot f 18.000.— De machineriën in perceeien tot een gezamenlijk bedrag van1638.- Te zamen f 19638.— De massa-fabriek met machi neriën eveneens op f 19638.— De toeslag heeft plaats op Donderdag 3 Mei 1923 des avonds 7 uur in Hotel Gerris te Waalwijk, 30673 NOTARIS JANSEN. meer dan 500 bladzijde dik 30685 Aanbevelend, v/h Firma A. Wed. Helen WAAL W IJK. te HEUSDEN. Alle dagen verkrijgbaar Heusdensch riet en zoogenaamd Waalwijkseh riet aan concurreerende prijzen, vanaf eli gulden. Aanbevelend 30529 MADE. Op (Dinsdagen 24 April en 1 Mei 1923» telkens des avonds om 6Luur "ten herberge van L. F. VAN DONGEN te Ca- pelle, zal aldaar, ten verzoeke van de familie HUIJSMAN, in het openbaar onder CAPELLE Koop 1. Eene gunstig aan de Heistraat 'gelegen boerderij, be staande in een ruim huis met groote schuur met erf, tuin en bouwland, kadastraal bekend Sectie E nrs. 1684 huis, schuur en erf, groot 11,20 aren, 1735 bouwland, groot 6,85 aren en 412 bouwland groot 47,40 aren samen groot 65 aren 45 centiaren. AanvaardenHet kadastrale nummer 412, zijnde de akker strekkende naar den Loonschen- dijk met Kerstmis 1923het overige bij de betaling der koop penningen. Een perceel bouwland in de lange akkers met het gedeeite gelegen Noordwaarts, van het Bergsche pad naast het z g. Fort in 2 koopen waarvan combinatie bij den toeslag. In huur tot Kerstmis 1923 ge deeltelijk bij A. Snijders voor f 107 en gedeeltelijk bij de Wed. Sulsters voor f 8,80. Koop 2. Het gedeeite ten N. van het Bergsche pad Sectie E no. 1469 bouwland groot 45 aren. Koop 3. Het gedeelte ten Z. van het Bergsche pad Sectie F nos 264 groot 85,10 aren en 265 groot 14,80 aren. 30681 Samen groot 99,90 aren. te CAPELLE, zal op Woensdagen 2 en 9 Met 1923, telkens des avonds om 6 uur ten herberge van JOOST QUIRIJNS te Capelle, ten ver zoeke van zijne principalen in het openbaar HET VAN OUDS BEKENDE VAN BOEZER gunstig gelegen aan de Haven in de kom van Capelle, bestaande in een sterk gebouwd ruim Huis, waarin flinke gelagkamer, groote voorkamer, twee kleinere kamers en groote zolder, waarop een kamertje voorts EEN ERF, waarop een schuurtje, kad. bekend Capelle, sectie B no. 240, Huis, Schuur en Erf groot 3 aren 45 centiaren. Het pand is voor .verschillende doeleinden geschikt, De kooper kan den nog aan wezige herberginventaris voor billijken prijs overnemen. Te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. 30683 van een partij TE WAALWIJK op DONDERDAG 26 APRIL (Groote Markt) bij Café SUISSE. 30615 Capelle. komen tof rusf door'1 gebruik van k'Zenuw-hableM'ett Koker75ch zullen voorloopig 30687 KerMoekeo Vraag vooral dsochte voorden van de naam MUM HARDT

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 10