Aalia eene boerderij Sierjespeit, Rozetten en Strikken, knepjU-v. Jersel. De beroemde Fransch- Russische Film-Ster VERDER PRACHTIG BIJPROGRAMMA. Reclame. Telegrammen. Marktberichten. Advertentiën. Notaris VAN HAM Notaris Van Ham Notaris VAN HAM >ubliek verkoopen ONTVANGEN publiek verkoopen: publiek verkoop en baar schot gelijk. Beide partijen wer ken hard om het winnend punt, doch komt het einde met een gelijk spel. Een kwartier verlenging is dus noo- j dig. In de eerste helft wordt niet gedoel punt. In de tweede helft, waarin W. 2 overwegend sterker is en D.V.C. schijn baar uitgespeeld, doelpunt W. 2 ten 4e male en komt daardoor in de demi-1 finale. Morgen 13 dezer krijgen we dus de eindwedstrijden en komen om 2 uur in het veld W.S.C. tegen de Rood borstjes. Eerstgenoemde heeft het in de afgeloopen competitiewedstrijden niet tot een overwinning kunnen bren gen, integendeel werd beide malen verloren. Morgen krijgt W.S.C. derhalve een gelegenheid zich te rehabiliteeren en speelt zij in den vorm zooals j 1. Zondag tegen Noad, dan gelooven we vast dat de hier populaire Roodb. het niet gemakkelijk zal krijgen. Wij zien dezen wedstrijd daarom met groote be langstelling tegemoet. Om 3 uur zal Quick den strijd aan binden tegen Willem II2 Tilburg, dus een 3e klasser tegen 2e klasse. Alhoe wel op papier deze wedstrijd dus in het voordeel van W. 2 zou moeten uitvallen, heeft Quick reeds meermalen bewezen juist in dergelijke wedstrijden haar beste spel te kunnen ontplooien. Een Quick-overwinning is o.i derhalve geenszins uitgesloten en zoo zou de mogelijkheid nog kunnen bestaan, dat de beide Waalwijksche vereenigingen in de finale kómen, hetgeen de aan trekkelijkheid dezer wedstrijden natuur lijk nog meer zal verhoogen. Wij zijn daarom zeer nieuwsgierig hoe beide Waalwijksche vereenigingen zich hou den zullen. De finale tusschen de beide winnaars van bovengenoemde wedstrijden zal om half 5 aanvangen. Het lijkt ons overbodig het publiek nogmaals aan te sporen deze eind wedstrijden bij te wonen. Geen enkele supporter mag op dergelijke interressante wedstrijden ontbreken. De leden en donateurs van W S.C. worden er aan herinnerd voortaan steeds hunne diploma's bij zich te hebben, daar dit door de controle van politiezijde, welke in het vervolg ge regeld zal plaats hebben, verlangd wordt. KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel 1 verloor gisteren in Valkenswaard van Geenhovia met 1—2. Stand met rust 0- 0 Kaatsheuvel heeft tegen het 2e doelpunt geprotes teerd wegens off-side-bal. Onze jongens waren erg gedupeerd door het kleine zanderige veldje dat een goed spel voor hen onmogelijk maakte. Zondag j 13 Mei komt Geenhovia hier, we ge looven niet dat het Valkenswaard zoo gemakkelijk gaan zal op het Wilhelmina terrein de winnende puntjes in de wacht te sleepen. Door het bestuur van den B.V.B. is de wedstrijd Kaatsheuvel 1 -Vught die op den stand 3—1 ten voordeele van Kaatsheuvel door Vught voor 't j einde gestaakt werd, vernietigd. Ver moedelijk op 3 Juni a.s. moet Vught op Kaatsheuvel terrein overspelen, Vught krijgt twee winstpunten in mindering, een boete van 5 gulden en komt voor de onkosten te staan van den nog te spelen wedstrijd. Kaatsheuvel 2 speelde gisteren 6—6 gelijk tegen D.F.C. 2 uit Dongen. Stand bij rust 6—2 voor Dongen. Na rust wist ons 2e elftal de stand tot 6 —6 op te voeren. Door 't slechte weer was weinig publiek aanwezig. WASPIK. Op Zondag 13 Mei as. zal „D. V O." Dongen hier een liefdadigheids wedstrijd spelen tegen „Brabantia", evenals verleden Zondag ten bate van Van der V. in den pracht-film Carnavalsnacht. Geheel Nizza springt, lacht en zingt; de stad met zijn monarch, Koning Carnaval, is dol uitgelatenIn villa Olier heerscht een ander soort vreugde, daar zal dien dag bruiloft gevierd worden.... Niemand vermoedt echter, dat op het laatste oogenblik alles verijdeld zal worden. Als Jeanne, de verloofde, zich in haar bruidstoilet naar haar familieleden begeven wil, komt plotseling een in 't zwart gekleede vrouw haar kamer binnen, die de ont stelde jeanne gelast van haar huwelijk af te zien, terwijl zij haar weet te overtuigen, dat haar verloofde, Rouhain, haar bedrogen heeft. Jeanne schrijft een wanhopigen brief aan haarvader en vlucht weg om te sterven, gevolgd door de in 't zwart gekleede dame. Deze wordt, zonder zulks te vermoeden, ook op haar beurt gevolgd door Rouhain en zijn handlanger Carrier. Terwijl Carrier last krijgt om Jeanne te volgen en haar op het laatste oogenblik tegenhoudt, als zij zich van de rots af in zee wil werpen, wordt de dame in 't zwart door Rouhain achtervolgd, die gebruik maakt vati het gewoel van de Carnavalspret en haar ongemerkt kan naderen. Hij dreigt haar daarop met den dood, als zij aan Olier, de vader van zijn bruid, precies zegt wie zij is. De vreemdelinge blijkt echter niet zoo gemakkelijk te zijn, want ze weet hem handig op te slui ten, terwijl zij zich gemaskerd naar villa Olier begeeft. Als zij voor Olier haar masker oplicht, wankelt deze ontzet achteruit. Zij dreigt haar naam aan Jeanne te zullen openbaren, als die schurk Rouhain hier nog ooit binnenkomt. Door de komst van Jeanne wordt hun gesprek onderbroken en bepalen zij voor dienzelfden avond een samenkomst. Carrier, de redder van Jeanne, heeft haar het vertrouwen in Rouhain weer weten bij te brengen. Op het afgesproken uur ontmoeten Olier en de zonderlinge vrouw elkander. Uit het onderhoud blijkt dan dat zij vroeger mevrouw Olier heette en dus Jeanne haar dochter is. Een groot misverstand blijkt de schei ding te hebben teweeg gebracht. Zij doet mededeelingen waaruit blijkt dat Rouhain een ellendige schurk en moordenaar is. Nadat beide echtgenooten zich weer verzoend hebben, keeren zij naar de stad terug om Rouhain voor goed te verjagen. Deze zweert dat mevrouw Olier het met haar leven zal moeten boeten, dat zij alles verteld heeft. Hij weet haar in zijn auto te ontvoeren en wijst haar reeds den afgrond, waar hij zich van haar ontdoen zal, als plotseling Jeanne en Olier in hun anto komen aanrijden en hem den weg afsnijden. Mevrouw Olier weet zich op den weg te werpen, terwijl de schurk Rouhain, in het nauw gedreven, den afgrond tegemoet rijdt en er zich met zijn auto in stortJeanne verneemt dan van Olier en zijne echtgenoote ten slotte de waarheid en eindigt dezen Carnavalsnacht met een gelukkigen dageraad Noodseinen. Geen wonder, dat Moeder bij tijden prikkelbaar wordtHaar tobberig werk binnenshuis, wasschen, strijken, ver stellen, poetsen en de eindelooze huis houdelijke zorgen zouden door geen man verdragen worden. Wees voorzichtigPrikkelbaarheid, pijn in de lendenen en zijden, hoofd pijn, rugpijn, urinekwalen, zenuwach tigheid, en duizelingen zijn seinen van nierverzwakking. Om zich te hoeden voor ontwikke ling van de lange nasleep van nog ernstiger nierstoornissen, is het tijd om aan zich zelf te denken en de wor stellende nieren met Foster's Rugpijn Nieren Pillen te helpen. Dit speciale niergeneesmiddel is geen alles genezend middel het werkt alleen op de nieren en blaas, en het baat tegen pijnlijke verschijnselen van nieren blaaskwalen als nierzand, rheumatiek, steenvorming, waterzucht, ischias, spit, blaasontsteking en urinezuurvergifti- ging. Passend voor jong en oud, diende geen huis zonder Foster's Pillen te zijn. Verkrijgbaar in apotheken en dro gistzaken a f 1.75 per doos. 33 Duitschland—Nederland. De voetbalwedstrijd Duitschland— Nederland te Hamburg is geëindigd 0—0. Er is aan beide zijden slecht gespeeld, Duivensport. SPRANG. De postduivenvereen. „De Zwaluw" alhier hield Donderdag een wedvlucht vanuit Roosendaal. De prijzen werden behaald als volgt: le pr. W. M. Genuït, 2e. pr. A. Spuibroek, 3e en 4e pr. A. v. Zeist, 5e en 6e pr P. Poalides. WASPIK. De pasopgerichte postduivenver „Nog Sneller" hield heden een wed vlucht vanuit Bergenopzoom Precies half twaalf op voornoemde plaats los gelaten, kwamen de eerste twee juist half een aan. De 3e arriveerde 12 35. uur. le prijs H. Vleuter, 2e H. Langer- werf 3e P. Roovers. Er waren nog 2 overduiven van A. Vloeimans en H. Langerwerf, welke te 12.45 aankwamen. T. W.E.M. Tot voor enkele dagen zochten we nog het warmste plekje achter de kachel op, maar nu alles in de natuur de menschen naar buiten lokt, zal ook de T.W.E.M. haar beste beentje voor zetten. Op den 2en Pinksterdag zal de baan voor de groote motor-races ge opend worden We zullen daar Dickent- man, Lejour, Van Ruyssevelt en Kusch- kow ontmoeten, bekende renners tegen hier nog onbekende grootheden, die hun roem op andere banen gevestigd hebben. De sympathieke stayer Dickentman, die 't vorig jaar naar Liverpool werd afgevaardigd om bij de wereldkam pioenschappen de nationale driekleur hoog te houden, zal rijden tegen Lejour en Van Ruyssevelt, die onlangs bij de Belgische kampioenwedstrijden zoo schitterend hebben gepresteerd en tegen Kuschkow, wiens naam aan de Trep- towerbaan van Berlijn verbonden is. Een internationale wedstrijd dus, die veel spannends beloofd. Moord. Hedenmorgen is te Wagte, gemeente Diever (Drente), de vrouw en het één jarig kindje van A. Verlinden vermoord gevonden. De vader is voortvluchtig. De justitie stelt een onderzoek in. LONDEN, 10 Mei Reuter meldt Een Zwitsersche fascist heeft te Lau sanne den Sovjet-vertegenwoordiger Worofski, die als gedelegeerde der Russische regeering te Lausanne ver toefde, vermoord. Een nader bericht meldtDe Russi sche gedelegeerden Worofski, Ahrens en Dimitrief werden hedenavond in het hotel Cecil aangevallen, vermoedelijk door een fascist.Worofski werd gedood, de beide anderen werden ernstig ge wond. BRUSSEL, 10 Mei. In de stakings beweging is geen verandering ingetre den. Heden werd gestaakt bij den telegraaf- en telefoondienst te Luik en te Antwerpen. De goederentreinen loopen noch in de richting Antwerpen, noch naar enkele stations in de om geving van Luik. De openbare meening schikt zich in den toestandmen wacht af. Tengevolge van de transportmoei lijkheden is reeds een stijging ingetre den van de prijzen van levensmiddelen. 's HERTOGENBOSCH 9 Mei, '23 Op de markt van heden waren aange voerd 2389 stuks. 81 kalveren 1020 stuks hoornvee. 1055 biggen. 134 zeugen. 180 schapen-lammeren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien van f360—f450 p stuk. Kalfvaarzen van f275—f425 p stuk Magere ossen en koeien van f 200— f300 per stuk. Vette ossen en koeien le kwaliteit f 0 65 per pond. 2e kw. f 0,55 p. p. Pinken van f 125—f180 per stuk. Zeugen van f120—f190 per stuk. Biggen van f3.50—f4,— per week. Schapen van f 20—f 45 per stuk. Weilammeren van f 9—f 18 p. stuk. Handel varkens flauwer, overigens vlug. Waalwijk, 11 Mei 1923. Eieren5—7 cent. Varkens f 23—f 27. Zeugen f 115—f 125. Handel druk. Eierveiling Amsterdam. Amsterdam, 30 April 1923 Kipeieren Hoogste prijs f6.60. Middel prijs f6.—. Laagste prijs f4.75. Eendeieren f5.—. Aanvoer 175.000 stuks. Handel vlug. Heden overleed te 's Bosch onze getrouwe Oud-Mees terknecht 30787 DE HEER ANT00N DE VRIES, in den ouderdom van 64 jaar. Zijne nagedachtenis zal bij ons in aangename her innering blijven voortleven. Waalwijk, 11 Mei 1923. De Directie N. V. Koninklijke Stoom- schoenenfabriek A. H. van Schijndel. te KAATSHEUVEL, zal voor Jos. Dingemans, 24 en 31 Mei 1923. 's nam. 7 uur bij G. BEUNIS en G. W1JTVLIET te Loonopzand, op de Duiksche Hoef te Loon- op-Zand, groot 5.53 83 hectaren, in huur bij C. van Gorcum, tot op de gebruikelijke tijdstippen van eindiging in 1924. Te aanvaarden in het genot van de huurpenningen. 30786 te Kaatsheuvel, 30784 zal voor P. VAN FESSEM, Maan dag 14 Mei 1923. voorm. 11 uur bij G W1JTVL1ET te Loonopzand Eene groote partij nieuw gezaagde Hollandsche p 1 a n k e n. te KAATSHEUVEL zal ten verzoeke en ten huize van Mej. A. W. van der WEE, aan dn Hoofdstraat aldaar, Dinsdag 15 Mei 1923, voorm. 10 uur, k contant mahoniehouten chiffonnière, dito bureau, uittrektafel, andere tafel, 2 stoelen, ledikant, 3 veeren bedden, cocoskleed, nog een le dikant, ladetafel, lamp, 2 regula teurs, 2 spiegels, 4 schilderijen, cachel, glas-en aardewerk, wekker, jetroleumstel, reiskoffer, vlag, schraag, waschtobbe, waschbord, jalousiën, mes om hakken te maken, enz., enz. 30785 Groote sorteering Zie de speciale Etalage. 30781 Aanbevelend Carnavals-

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 10