P. de Bakker. Adriaan van Doom, I Ingezonden Stukken Sport. Reclame. Kerknieuws. Gemengd Nieuws. in Waalwijk van een hand den pols en van de andere den benedenarm. Dinsdagavond hield het Wit— Gele Kruis jaarvergadering ten raad- huize. Uit het verslag bleek dat door de Eerw. Zusters in 't afgeloopen jaar ruim 1200 bezoeken waren afgelegd. Het kapitaal der vereeniging bedraagt momenteel ruim f3100 Besloten werd rijwielen aan te schaffen voor de Zus- ters-verpleegsters. Tevens zal een on derzoek worden ingesteld naar de kos ten van aanschaffing voor de inrichting van een paar lighallen. Aan de Zusters werd warmen dank gebracht voor al hetgeen*^ zij in 't afgeloopen jaar voor de vereeniging deden. Hedenmorgen had de plechtige uitvaart plaats van het stoffelijk over schot van den heer J. H Hanff, die na een betrekkelijk kortstondige ziekte Zaterdagnamiddag op 55 jarigen leeftijd is overledenen leven was de heer H. onderwijzer aan de O. L. School alhier. De heer H. heeft zich als zoodanig doen kennen als een ijverig nauwgezet opvoeder der jeugd, die zijn geheele krachten in school aan de kinderen wijdde. Zelfs in zijn ziekte waren zijn gedachten nog immer bij zijn klas waarvoor hij zich tot den laatsten dag interesseerde. Onder zijne collega's, evenals in de andere kringen waarin hij verkeerde was hij een aangenaam rondborstig karakter, waarmede ieder een gaarne te doen had. Een honderdtal schoolkinderen volg de met alle onderwijzers, alsmede alle leden van het gezelschap Amoenitas, waarvan de overledene tijdens zijn leven gedurende geruimen tijd voorzitter en bestuurslid was de baar, een viertal prachtige kransen met zich dragend. Na de H. Mis zongen de kinderen bij de geopende groeve een plechtig afscheidslied eindigend met de smeek bede Pie Jesu Domine dona eis requiem. R 1. P. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.) blijven. Resultaat der vergadering is echter, dat besloten is den kiezers van Kaatsheuvel kond te doen dat No. 1 van lijst No. 8 moet gekozen worden om alzoo de R. K. Kiesvereeniging te steunen, 't Is heel wijs, dat er verder geen scherpe biljetten van de Kies vereeniging zullen uitgaan, 't Geeft niets dan haat en nijd Wat er van den anderen kant gebeurt, is voor rekening van die anderen, 't Toppunt van reclame in de rustige verkiezings actie is bereikt vorige week op de vergadering in den R. K. Gildenbond, waar de secretaris der R K. Kies vereeniging (menschen, leest goed publiek propaganda maakte voor de lijst Roestenberg. Kan 't mooierZoo iets is nog niet dagewesen, De ver zoekschriften om de lijst Roestenberg erkend te krijgen, blijven echter altijd nog in circulatie. De opstellers schijnen zelf aan indiening weinig waarde te hechten, 't Is intusschen een mooie reclame geweest voor de partij R. c.s voor zoover deze met afvallige Kies- vereeniging-leden te maken heeft. In tusschen zullen wij maar eens kalm den Donderdagavond afwachten. De uitslag kan nog verrassende verrassin gen brengen. JUSTUS Mijnheer de Redacteur! Mag ik voor onderstaande een klein plaatsje ia uw veelgelezen blad vragen. Bsj voorbaat cmjn dank. In het Raadsvetsiag. voorkomende la Uw laatste nummer, zie ik dat door B. ea W. naar aanleiding van een ver zoek van het Bestuur van den Boeren bond om Waspik aan te sluiten bij den Veekiing Waalwijk, wordt geadviseerd daarop niet in te gaan, doch om dit te doen bij Raamsdonk, waar de heer vaa der Wei ff, die tevens directeur is van den Vee- en Vleeschkeuringsdienst Raamsdonk. veearts is. De Voorzitter liet vooral uitkomen dat de heer v. d. Wei ff zich zeer vlug kan bewegen omdat hij een motorfiets berijdt en zelfs van plan is een auto aan te schaffen, terwijl de te benoemen veearts voor den KriDg Waalwijk, wlen als standplaats Capello zal worden aan gewezen, dus vlak bij ons, de zaak zoo maar op denzelfdcn voet sis altijd heeft plaats gehad, zal voortzetten. Zou de Vooizitter cu in ernst denken dat een jong, modern Veearts al zijn visites per pedes apo3tolosum zal af leggen. Zou bij nu weskehjk denken dat deze op zijn minst genomen, geen motorfiets zai gaan rijden Kom, geachte Burgervader, dat kan geen ernst van U zijn geweest. U hebt den heer van der Werft, die het veel te druk heeft door zijn beide ambten en zijn reeds zoo uitgestrekten kring, al te veel in het zonnetje willen zetten en beging daarbij de fout om Waalwijk als een uitgestrekte kring voor te stellen, waarin alles te voet zou moeten worden afgeloopen. Ik kan maar niet begrijpen waarom zich B. en W. zoo verzetten tegen een verzoek van belanghebbenden, t Is toch alleen voor de belanghebbenden dat er een veearts noodig is. Weten ambtenaren en renteniers nu beter wat voor den veestapel van be lang is dan de veehouders Kom, kom, wat zit hier nu achter? Landbouwers, denkt er morgen aan en brengt uwe stemmen uit op de boeren-candldaten. Waspik, 13 Mei. EEN VEEHOUDER. Wij hebben eenige passages, waarin verdachtmakingen voorkomen, moeten schrappen. RED. WAALWIJK. W S. C. Door den hevigen regenval, konden de wedstrijden van jl. Zondag niet doorgaan. Wij ver nemen, dat het Bestuur thans heeft besloten op Zondag a s. len Pinksterdag de finale van de Bekerwedstrijden te laten spelen. De volgorde der te spelen partijen blijft als op de affiches s aangegeven, dus 2 uurW. S. C —Roodborstjes. 3 uur Willem II2—Quick. 5 uurwinnaar len wedstrijd contra winnaar 2en wedstrijd. Om den Zilveren Quick-beker. Evenals andere jaren heeft Quick ook dit jaar bekerwedstrijden uitge schreven die, wat deelname betreft een schitterend succes voor Quick beloven te worden. Acht sterke vereenigingen hebben hiervoor ingeschreven waarvan wij verschillende tot heden nog niet op het Quick-veld zagen. Deelnemers zijn SV.W. Gorinchem (kampioen wes telijke 3de klas N V. B); D. V. C. Dongen Heero, Breda (Kantoor Xl-tal) Oranje Wit, TilburgB.V.V. 2 's Bosch W. S C ;R W B-H.E C. (kampioen R. K. V. B., Waalwijk. De loting heeft de volgende XI-tallen tegen elkaar gebracht. 21 Mei (2den Pinksterdag.) H E C —Oranje Wit. W. S. C -B. V. V 27 Mei: D. V. C -S. V. W. Heero—R W. B. Indien goed weer medewerkt beloven het uiterst spannende wedstrijden te worden, die een bezoek overwaard zijn Had Quick het vorige jaar prachtige prijzen wat de animo onder de spelers aanmerkelijk verhoogde, de prijzen welke Quick thans uitlooft overtreffen nog de voorgaande en zullen as Zaterdag geëtaleerd worden- R. W. B. Wegens het slechte weer is de finale van den Zilveren Bekerwedstrijd uitgesteld tot 2den Pink sterdag. lsten Pinksterdag begint de 2de serie wedstrijd Hiervoor is een zeer doel matige prijs uitgeloofd, n.I. een stel Doelnetten. Hoewel aanvankelijk besloten was 2den Pinksterdag te beginnen is men door de slechte weersomstandigheden genoodzaakt Zondag te beginnen. 2 uurSprang—Capelle 4 uurJuliana, Baardwijk—Olympia, Geertruidenberg. Dongen ea Brabaatfa alhier niet door gegaan. KAATSHEUVEL. De kampioenscompetitie-wedstrijd Kaaisheuvel I—Geenhovia I, V^ikens- waard vastgesteld op Zondag 23 Mei is door 't slechte weer niet kunnen doorgaan, zoodat Geenhovia de groote reis naar Kaatsheuvel tevergeefs heeft afgelegd Allerwaarschijnlijkst zal deze wedstrijd spoedig opnieuw worden vastgesteld. Zondag werd te Tilburg in Café .Central" een vergadering gehouden van den Zuid-Nederlandschen Scheids- rechtersbond Aanwezig waren de af gevaardigden van Tilburg, Breda, Helmond en Waalwijk. Het bestuur werd als volgt samen gesteld W Verstappen (Helmond), voorzitterJ, Konings (Tilburg), secre taris-penningmeester J C Vugts (Den Bosch), L Leijenhorst (Breda) en J. Hornes (Waalwijk), commissarissen. De reglementen én statuten werden na kleine wijziging goedgekeurd. Na eenige bespreking werd het be stuur gemachtigd aan de komende bespreking tot oprichting van een Nederlandsche Scheidsrechtersvereeni- ging deel te nemen en indien gewenscht ais lid van die vereeniging toe te treden. Duivensport WAALWIJK. Depostdulvenvereeölgiög »De Lncht- verkenners», gevestigd bij des heer W. vaa Helvolrt, hield Zondag l3Mei een wedvlucht vanuit Chimaij. De prijzen werden behaald als volgt 1 J. Leiitetss Gz., 2, 7, 8 A. van Eetee, 3, 7 Leijteos, 4, 13 G. Maas, 5, 6, 10 A. van Muilekom, 9 C. Lotn- mers, 11 Jos de Kloe, 12 C. Pullens, 14 A. Krol. Heesch, 12 17 27 W, Kemmeren, 1!4 F. v. d. Mortel, 15 P. v. d. Velden, 18 23 L Mosselveld, 19 J. Stokkermans, 20 A. Snoeren, 21 22 28 30 J. v. d. Linden, 24 29 J. Zijimans, 25 G. v. d. Velden, 26 M. van Gooi, 31 T. Snoeren, 32 J Hoevenaars, 33 A. Snaphaan. De Combinatie gevestigd bij den heer Jan van Dun, hield Zondag een wedvlucht vanuit Soignies. Lostijd vermoedelijk 8 uur. Uitslag: 1 11 28 Th. Ligtvoet, 2 37 P. Stokkermans, 3 9 A. Vloeimans, 4 26 C. de Bondt, 5 6 10 22 27 A. v. d Hoven, 7 34 36 39 J. Opperman. 8 19 31 A. v d. Ven 12 18 W van Beers, 13 P. v. d. Mor tel, 14 N. Broken, 15 23 24 A. Vrinten, 16 29 41 A. Lugters. 17 W. v. Best, 20 L. Ververs, 21 33 P. Kemmeren, 25 35 F. Michael, 30 M. Zacht. 32 38 40 P v. d. Assem le duif 9 3 23, laatste duif 9 20 25. heer H. P. M. V. eveneens verwon dingen van lichten aard, bekwam. De vijfde inzittende, de heer V.. werd over het hoofd van den persoon die naast den bestuurder zat, uit den wagen geslingerd, doch kwam er met den schrik af. Een passeerende auto, nam de gewonden op en bracht hen naar het nabijgelegen sanatorium Dennen heuvel, vanwaar zij na eenigen tijd huiswaarts konden keeren. Kaatsheuvel, 15-5-'23 Mijnheer de Redacteur! S.v.pl. nog een klein plaatsje in Uw Woensdag-nummer. Ik beloof 'fis het laatste wat U mij behoeft af te staan. Dank bij voorbaat! Justus. Aan snujfetende Dixi. Hoe is 't Dixi, niets meer vernomen We staan bijna op den vooravond van de stemming, jongenIk denk 't zal er gaan spannen. Me dunkt we leven zoo in een atmosfeer waarin we kunnen voelen, dat er een storm zal opsteken na de ongezellige rust, waarin we ons geplaatst voelden. Zooals ik verneem, heeft Maandagavond het bestuur der Kiesvereeniging eindelijk vergaderd. Men zegt, dat het er zoo koud, rustig naar toe ging, dat de secretaris is gaan loopen, bang als hij was anders in slaap te vallen Ook de waarnemend voorzitter had moeite om wakker te Leonidas I—Vitesse II 2 1. Zondag 1.1. legde Leonidas beslag op 't kampioenschap van den R. K. Voetbalbond, afdeelieg >Lacgstraat>, door n.I. van 't sterke Vitesse II uil Geertruidenberg te winnen, 's Is een mooie prestatie voor deze jonge club. Over den wedstrijd 't volgende: Als om ongeveer 2 uur scheids rechter Hornes beginnen blaast (welke zeer goed leidde) stellen beide elftallen zich op. De regen valt voortdurend, 't welk het spelen zeer bemoeilijkte. Toch werd er nog goed gespeeld. De wedstrijd was eigenlijk een voortzetting van een reeds half gespeelde, die door Vitesse gestaakt werd. Leonidus kon met 1—0 voorsprong beginnen, terwijl maar 50 minuten gespeeld behoefde te worden. Na twintig mlauten gespeeld te hebben,jmaakte de rechtsbuiten met een schitterend scbot den stand op 2—0. Even later ontstaat er een penalty op 't Leonidas-doel, welke door een prachtig schot in een doelpunt wordt omgezet 2—1. Na 10 minuten is het einde en heeft Leonidas verdienstelijk gewonnen. De stand van 't rangiijstje is als volgt t> v v o et tu ot et "3 I Leonidas I 8 5 2 1 12 15— 6 1.50 Vitesse II 8 4 2 2 10 16-12 1.25 D F.C. III 8 3 2 3 8 14—18 1 H.E C. III 8 2 2 4 6 15—18 07.5 DeSpartaanI8 1 2 5 4 10-16 0.50 WASPIK. IDoor het slechte weer is de lief dadigheidswedstrijd tusschen D.V.O. De postduivenvereen. »Bescijen» alhier hield Zondag een wedvlucht vanuit Brussel. Door omstandigheden kon de zending naar Moes niet verder. De prijzen werdeu behaald als volgt J. Treffers 1, 6. H. Hetjmans 2, 3,4,17 J. v. d. Houdt 5. A, Blom 7, 10. J. Verhagen 8,14. A. Bakkers 9,15,16. B. Treffers 11. Jos Alessie 12- R. J. Schoetnans 13. Cbr. Passier 18. Eerste oveiduif J. Trtfters. Tweede Overduif J. Verhoofstad. Eereprijs voor de twee eersfgetoocde duiven werd behaald door H. Heijmans. Zondag 13 Mei wedvlucht vanuit Chimaij. Zondag hield de postduivenvereen. »De jeugdige vliegers» een wedvlucht vanuit Chimaij. De prijzen werden behaald als volgt 1 C. v. d. Velden, 2 C. Berens, 3, 8 J. v. Huiten, 4, 7,10 H. Henkelmao, 5, 6 Th. Tdmbacb, 9 A. Verhoeven. WASPIK. De postduivenvereniging »D.V.W», gevestigd bij den heer C. v. Euen, hield een wedvlucht vanuit Soignies (België). Los om 8 uur. De eerste duif bereikte haar hok om 9.13, de laatste om 9 32. 1, 3 A. v. E-ten, 2, 6, 7 J. Timmer», 9, 11 C. Smits, 4, 8 G Poppe, 5 F. v. d. Mosselaar, 10 J, Ftjnsimaü, RAAMSDONK. Zondag 13 Mei hielden de post duivenvereenlglngen «Pdases Juliasa» en »De Vredesduif» gezamenlijk een wedvlucht vanuit Soignies. De duiven werden om 8 uur vrijgela'ec. Aankomst der eerste duif 9 3 45. De laatste arriveerde om 9 18 Ds prijzen werden behaald ais volgt: 1 J. Tempelaars. 2, 11 W. v. Dongen. 3, 5, 9 C. Hommel. 4, 8 M. Heiiblom. 6, 12 A de Ruijter. 7 W. Luijb'echts. 10 J, Kleboom. Overduif L. v. Schijtsdel. DRUNEN. De postduivenver. de „Vliegende Vrienden", gevestigd op het jongens patronaat alhier hield jl. Zondag een wedvlucht vanuit Chimay 190K.M., en wel met een groep Orleansvliegers en de andere Bordeauxvliegers. De prijzen werden behaald als volgt: Orleans vliegers. A. v. d. Veer, le, 4e en 9e pr j. Veltman 2e, 6e en 10 pr.M. Klomp 3e en 5e pr.L. van Drunen 7e pr.A. v. d. Steen 8e pr. Bordeaux vliegers: A. v. d. Veer le, 3e, 5e, 9e en 12e pr.M. Klomp 2e en 7e pr.; A. v. d. Steen 4e pr.; J. v. d Steen 6e en lie pr.J. Schapendonk 8e en 10e pr. NIEUWKU1JK. Zondag jl. hield de postduivenv. „G.V.V." een wedvlucht vanuit Chimay. De prijzen werden als volgt behaald C Coolen 1, A Brok 2 4 6 11, Th. van Eethen 3 10, van Steensel v. Loon 5 14, A. van Spijk 7 A. Samuels 8 12 13, W. van Falier 9 KAATSHEUVEL. De postduivenver, „De getrouwe Duif", gevestigd in Euphonia heeft tegen 20 Mei a.s. een groot concours uitgeschreven waaraan alle postduiven- liefhebbers van Kaatsheuvel kunnen deelnemen. De vlucht zal gehouden worden vanuit Noyon, Frankrijk, 260 KM. Door verschillende liefhebbers zij voor deze vlucht eereprijzen uitge loofd. Waar de duivensport alhier momenteel veel liefhebbers telt zijn wij er van overtuigd dat dit concours schitterend zal slagen, temeer daar alles in het werk is gesteld om de zaak zoo goed mogelijk geregeld te krijgen. De postduivenver. „De getrouwe Duif", gevestigd in Euphonia vloog vanuit Chimay. Uitslag: 1 3 8 16 P. Zijlmans, 2 9 j. Bergmans, 4 11 13 A. Damen, 5 7 10 C. Hamers, 6 P. van Het beste geneesmiddel voor een trage lever, schele hoofdpijn, verstop ping en slechte spijsvertering is een dosis Foster's Maagpillen. Deze pil len regelen de vloeiing der gal van de lever naar de ingewanden. Nu en dan een dosis Foster's Maagpillen verze kert goede werking van lever en inge wanden, en is het heste voorbehoed middel tegen een slechte gezondheid. Prijs per flacon van vijftig versuikerde pillen 0.65in apotheken en drogist zaken. Inzake den moord te Wapse, ver neemt de Asser Ct. nog de volgende bijzonderheden Vrijdagmiddag heeft de politie de omgeving afgezocht. Toen men hoorde, dat de dader 's morgens nog in een café te Wateren was gezien, waar hij een kop koffie en een boterham had gebruikt, zonder dat men iets verdachts aan hem bemerkte, zette de politie iet onderzoek in die richting voort. De bosschen werden van links naar rechts doorzocht. Als de moordenaar zich hier schui ïield, dan moest hij in de val loopen. ïn hij is in de val geloopen. Opge- aagd als een wild dier, geheel omsin geld, zag hij geen uitweg meer en de politie kon hem gevangennemen Na men het lijk van vrouw en kind .e zijn geconfronteerd, werd hij naar Dwingeloo overgebracht De man toonde niet de minste ontroering, toen men hem aan het bed bracht, waar zijn beide slachtoffers lagen. Hij heef' een volledige bekentenis afgelegd. 's Nachts om 1 uur heeft hij he schandelijk misdrijf gepleegd en eerst om half vijf 's morgens is hij de woning ontvlucht. Uif de brieven, die hij voor zijn ont vluchten geschreven heeft, blijkt, dat Bellijn het zich erg heeft aangetrokken, dat zijn vrouw niet langer meer met hem wilde samenwonen. Voorts wordt nog meegedeeld, dat Alberlje Wanningen, zijn vrouw, het bij haar ouders, die een eigen boer derij hebben, beter was gewend en dat zij zich op het kleine keuterboerderijtje met maar 1 koe en 4 varkentjes niet heeft thuisgevoeld. Buren wisten nog te vertellen, dat Bellijn sinds het jonge paar in de nieuwe woning zijn intrek had geno men, niet wilde hebben, dat zijn moe der, een goedaardig oud vrouwtje, maar steeds weer aan, spek en worst en andere huishoudelijke artikelen bij hem bracht. Hij wilde niet, dat alles alleen van zijn kant moest komen, Er heeft dus al eenigen tijd iets be staan dat den jongeman stil en terug getrokken zijn deed. Vermoedelijk heeft hij reeds geruimen tijd met het plan ot het plegen van den moord rond- geloopen. Nadat hij zijn afgrijselijk misdrijf had gepleegd, heeft hij nog den moed ;ehad om de koe in het land te laten en te melken. De varkens waren van voer voorzien en een melkbus was aan den kant van den weg gezet. De moordenaar is naar Assen over gebracht. Aneta seint uit Weltevreden d.d. 15 Mei: Een zware aardbeving heeft Maos geteisterd. Eenige bruggen werden vernield. De brug over de Serajoe is gescheurd. Spoor- en telefoonlijnen werden verwoest. Het station is aan de achterzijde gescheurd. Alle dienst woningen der Staatsspoorwegen wer den onbewoonbaargedeeltelijk zijn ze ingestort. Er zijn een drietal dooden te betreuren. Hulpbrigades zijn vanuit Batavia gezonden. Het spoorwegverkeer zal eenige dagen gestremd zijn. Werd in 't vorige jaar te Tilburg een ethnologisch congres gehouden, men zou kunnen zegden, dat nu de and- en volkenkunde te Tilburg aan schouwelijk zal worden voorgesteld en dat dit vak van wetenschap er onder iet bereik der massa zal worden ge bracht. 't Is wel een feit van beteekenis, wanneer een veertigtal missionarissen allen mannen, die jaren doorbrachten in de Indien, of in Afrika's binnen- anden of op de eilandengroepen van Australië en die in die jaren in de meest nauwe aanraking kwamen met menschenrassen van allerlei soort, in een stad als Tilburg komen verhalen van hun werk, van hunne bevindingen en ervaringen. Vooral wordt een en ander interessant, wanneer zij hunne jevindingen kunnen illustreeren door t vertoonen van allerhande voorwerpen, instrumenten, snuisterijen, wapenenen gewaden. Ook voor de natuurlijk his torie kunnen zij veel wetenswaardigs mededeelen. Zoo komt er te Tilburg een groot deel der beroemde vlinderverzameling van het bekende Museum van het Missiehuis te Steyl. Duizenden pracht exemplaren zullen er te zien zijn Maar deze week heeft geen uitslui tend wetenschappelijk doel. De bedoe ling is, dat de Missie-idee gepopulari seerd zal worden dat ieder katholiek nog eens ter dege doordrongen zal worden van zijn Missieplicht leder katholiek immers heeft door gebeden zoo mogelijk door daadwerkelijken steun mede te helpen aan de uitbrei ding van het Rijk van Christus. „Onbekend maakt onbemind." Zoo als dus een Indische week tracht ken nis bij te brengen van '(heerlijke land van Insulinde en door die kennis be langstelling. zoo tracht de Missieweek meer Missie kennis en Missie-belang stelling te brengen onder ons Roomsche volk. Te Tilburg, waar in de week van 27 Mei tot 3 Juni tevens een grootsche huldiging van den Tilburg- schen priester-missionaris Petrus Don ders wordt voortbereid, worden in die week minstens 30.000 bezoekers ver wacht. Wij mogen, gezien de nauwlettende voorbereiding, wel verwachten, dat deze week een schitterend succes zal worden. Ook buitenlandsche ethnologen zullen het woord voeren en talrijke sprekers uit den lande zeggen hunne medewerking toe. Tilburg werd onlangs genoemd: „De stad der zestien kerken", 't mag dus niet verwonderen, wanneer de Missieweek in déze stad op uit nemende wijze slager, zal. De pelgrims uit Rome zijn weder om in het vaderland teruggekeerd. Wegens verbouwing van Tapijten, Cocos, Wasdoek, Linoleums, Tafel- en Vloer- kleeden,Wollen loopers, enz., enz. 30795 Doet nu uw voordeel, (Voormalig Besoijen.) Schapenmarkt 31, 's Bosch. De heer Jac. S. te Bergen op Zoom reed Zaterdagmiddag met eenige vrienden naar België. Toen op den weg van Hoogerheide naar Putte plotseling het stuur weigerde. De bestuurder remde uit alle macht, doch kon niet voorkomen, dat de auto tegen een boom terecht kwam. De botsing was zoo hevig, dat de auto totaal vernield was. Het bleek dat de bestuurder zijn pols gebroken had, wat door den mede-inzittenden dokter F. werd gecon stateerd. Deze laatste bracht het er gelukkig zonder eenige ernstige kwet suur af. De heer J S. die naast den bestuurder gezeten had, bekwam door het verbrijzelen van de voorruit ver schillende verwondingen, terwijl de WACHT NIET tot den laatsten dag doch koop NU reeds uwen benoodigden Stroohoed, Overhemd Slappen Hoed oi Das voor de a.s. Feestdagen. Zwarten Stijven 30794 Hoed Reclame-prijs i 3.50. o. i» - - JX O O •a TD a «4 groole Uitverkoop

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 3