Nieuws uit fïeusden. Nieuws uit Kaatsheuvel Rechtzaken. dap zoodat het een pracht-avond zal in het café van den heer Pulles. Ook worden. De entrée is laag, dus ieder hier waren de enkele uren van samen- kan ervan genieten. komst maar al te vroeg verloopen en Met 't oog op de kerkelijke diensten keerde ieder hoogstvoldaan huiswaarts. begint 't concert precies om 8 uur- A.s. Zondag wordt de R.K. Volks bibliotheek wederom geopend ten 12 uur voor 't publiek en ten 4 uur voor de donateurs. VVij vestigen de aandacht op de algemeene vergadering der vereeniging »Waalwijks Belang» die a.s. Dinsdag avond in Musis Sacrum wordt gehou den. Onder de punten der agenda treffen we o.m, keuze van een lid van 'c bestiiur, een onderwerp zeker steeds van groot belang. Vergissen wij ons niet dan zullen ook andere zaken van beteekenis ter sprake komen, zoodat w3 thans weer, als den hatsten tijd naar gewoonte, een druk bezoek ver wachten. Bedroeg de belasting op de publieke vermakelijkheden een vorig jaar tot en met September f 3800.15'/», thans bedraagt die slechts f 3332.28'/». De malaise doet zich dus ook hierop geducht gevoelen. Zondagmorgen ten 12 uur geeft de Liedertafel «Oefening en Vermaak» stuk aangeboden. Zondagavond zou men met het roei- staat aangeschreven. Bij de Koepoort had zich de harmonie bootje het wachtende voLk aan Keizersveer ZooalS thans te voorzien is zal het opgesteld en toen Z.Ed.Achtb. daar arri- overzetten. Toen er negen rijwielen in het j volgende jaar, evenals dit jaar weder veerde, begroette Apollo met een mooie bootje lagen, kantelde 't bootje zoodat deze om uitbreiding moeten plaats hebben, marsch het nieuwe hoofd der gemeente. j rijwielen er afschoven en in den Maas te- Ook de fabrikanten begrijpen het Omgeven door een groote menigte werd j recht kwamen. Met behulp van eenige per- J belang Van het volgen van een CurSUS, -- - 1 sonen kon men de rijwielen weer op het daar er in de fabriek geen gelegenheid gedaan De afdeeling heeft dan ook het royement niet uitgesproke», doch het Bondsbesiuur gewezen op het feit dat Lombat ts is geroyeerd door den weik- liedenbond en dat volgens het be staande reglement men geen lid van een vakafdeeling kan zijn als men geen lid is van ds werkliedeenvereeniglng. Het aantal door deze gemeente te leveren mllitie-pllchtigen bedraagt dit jaar slechts 19, zoodat vermoedelijk tot no. 31 maar behoeft op te komen. Het aantal bij het Correspon dentschap der Internationale Arbelds bemiddeling aihler ingeschrevenen be draagt 167 tegen 374 op het corres' pondeerend tijdstip van het vorig jaar. De Directeur van het Postkantoor alhier vestigt er de aandacht van be langhebbenden op dat door eene wij- zieing in de technische inrichting der centraal-telefoonposten te zijnen kantore yrijh.-capellu Geref. Kei voortaan de abonnés niet meer doorp°ndas des v m- 930 uu": '®esdienst den oproependen aangeslotene zelve namiddags e uur ds. g. h. de Jonge. behoeven te worden opgebeld. GABELLE. Het door deze gemeente te Hierin wordt voorzien door de den dragen aandeel in de lichting 1924 bedraagt centraalpost bedienende ambtenaren. J WASPIK De brand van den molen in den nacht van Dinsdag op Woensdag leverde een fantastisch schouwspel, dat uren in den omtrek gezien kon worden. De ongeveer 35 M. hooge molen geleek een vuurspuwenden berg, uit welks ramen de vlammen, als vurige tongen zich een uitweg baanden en hoog op laaiden, terwijl een regen van vonken knetterend uiteenspatte in de hel ver lichte ruimte. Aanvankelijk meende men dat belendende gebouwen, waarvan velen met riet gedekt, een prooi der vlammen zouden worden, Gelukkig was het bladstil en konden enkele rappe mannen, waaronder de familie A. van den Wassenberg zich bijzonder onder scheidde, met gaarden en stokken ge wapend, het rieten dak van de boerdrij van mej- de Wed. Bink beklimmen welke het meest van den vuurregen te i lijden had. De familie v. d. Wassenberg mag voor dit heldhaftig optreden tegen het vernielende element, waardoor de wijk Benedenkerk met zijn groote kan gegeven worden tot onderricht en opleiding in het vak om deze reden sporen zij hunne jeugdige krachten aan tot het schoolbezoek. Het grootste getal der leerlingen is uit Tilburg, de overige uit de omlig gende plaatsen. De lessen worden gegeven als volgt Bovenwerken. Het modelleeren, snijden en stikken met bijbehoorend theoretisch onder richt, calculatie, materialenleer en anatomie. Onderwerken De hand-en machinale schoenmakerij in verschillende systemen met theore tisch onderricht, het demonteeren en monteeren der machines. B. J. Kaatsheuvel, 5 Oct. Men zal dus kunnen volstaan met aan te geven het verlangde nummer. Maandag 15Oct as geeft de so ciëteit T.A.V. wederom haar jaarlijksch bal in Musis-Sacrum Stonden de vorige I gQjj00j a Loonschendijk de heer m. c. bals dezer vereeniging reeds alom be-1 Rtjken alhler kend om hunne gezelligheid, goede leiding en fijne muziek, ditmaal zal het bekende ensemble Van den Akker optreden, versterkt met volledig Jasz- band, iets nieuws dus voor Waalwijk. Zeker is het, dat den bezoekers een gezellige avond wacht. Introductie alleen bij het bestuur. Aanstaanden Zondag des voorm. half tien hoopt Ds Wolthers uit Sprang te voormalig Besoijen in de Bediening des Woords voor te gaan, bij welke gelegenheid Z Ew. den candidaat Schlemper, als Bedienaar des Woords en der H. Sacramenten zal bevestigen, terwijl des namiddags 2 uur Ds. Schlem per zich aan zijne gemeente zal ver binden door het houden eener intrée predicatie Er zal een collecte gehouden worden voor de noodlijdende predikanten in Duitschland en Oostenrijk. De Zondagen 23 en 30 Sept waren voor de beide Handboogschut tersgezelschappen „Eendracht maakt Macht", gevestigd in het Café van den heer Pulles, en het gezelschap „Entre Nous", gevestigd bij den heer A. van Berkel, een paar genoegelijke dagen. Zondag 23 Sept. had op uitnoodi- ging van „Entre Nous" een onderlinge schietwedstrijd plaats in de doelen van daS llad de plechtige installatie plaats van ryde by nlij een gunstig gehoor zult vinden, den heer V. Berkel. De voorzitter van den nieuwbenoemden burgemeester den J gteunend op Godshulp en Uw aller mede- Entre Nous" sprak een kort woord weiEd. achtb. Heer Bianchi. van welkom tot de sympathieke ver eeniging „Eendracht maakt Macht", waarna de heer W. v. Heesch, voor zitter van „Eendracht maakt Macht" en tevens voorzitter van den Bond van Handboogschuttersgezelschappen in de te hulp en wist door het nat houden dig dekte direct voor 50 in het nadee' der daken, verder gevaar voor uitbrei- ife sald0- DoOT de comitéieden is daarop ding te voorkomen. De spuitgasten, bij de andere heeren caféhouders aan- onder leiding van den burgemeester, ^kiopt met het gevolg dat dank zij de mit- die zeer spoedig ter plaatse was, kweten d® bijdragen van vele hunner; een bijdrage zich uitmuntend van hunne zware taak det' biljartclub k. b. c. en van den eere en de motorspuit, die reusachtige Voorzitter van 't Hoofdcomité de balans hoeveelheden water in den brand wist thans kloppend is gemaakt kunnen worden, te werpen, heeft thans vooral hare Door een Ambtenaar der werkeloos- buitengewoon hooge waarde doen ge- heidskassen is geconstateerd dat verschil- voelen. Ongeveer half vijf was de brand, die ongeveer half een uitbrak, gebluscht Van den molen is niets overgebleven dan de kale muren, ter wijl het pakhuis eveneens totaal is vernield. De eens zoo trotsche molen biedt dan ook een treurigen aanblik. besloten Raadsvergadering gehouden in ver- Omtrent de oorzaak van den brand tast men nog in het duister, ofschoon het vermoeden steeds meer veld wint, dat deze moet worden toegeschreven aan het broeden van schors. RAAMSDONKSVEER. De prijs der boter ging den laatsten tijd geregeld omhoog. Nu betaalt men f 1.30 per pond, terwijl de prijs ongeveer half juni slechts 90 cent was. Naar wij vernemen, valt de op brengst der bieten nog wel mee. Geschat wordt op 20 25000 K.G. per H.A. De prijs der aardappelen bedraagt hier f4.— f4.25 per H.L. Zondagmorgen zal er leesdienst op 'tVeer gehouden worden, terwijl des namiddags op 't Dorp hoopt op te treden de ZeerEerw. Heer Ds. v. d. Vlugt uit Drunen. Gedurende de maand September werd aan het Postkantoor R'veer en de daaronder ressorteerende hulp-post- cantoren ingelegd f 17.505,89 en terug betaald f4888,99. Door de Rolbrug passeerden de afgeloopen maand 1305 op- en af varende stoombooten en zeilschepen. De totaal inhoud was 128.324 ton. TILBURG. Wederom zijn met Octo- ber de avondcursussen aan de Am bachtsschool te Tilburg ook voor de afdeeling „Schoenmakerij" begonnen. Als bewijs dat door de toekomstige vaklieden, de noodzakelijkheid wordt ingezien, van goede practische en theoretische opleiding, diene, dat nog nooit door zulk groot aantal leerlingen aan de cursussen, zoowel aan dag school als aan avondschool werd deel genomen. Wegens plaatsgebrek zijn nog velen naar een volgenden cursus verwezen. Deze groote deelname vindt ook wel zijn oorzaak in de degelijke opleiding der leerlingen, zoowel in de andere vakken, als in het schoenvak, waardoor deze school dan ook hoog Mishandeling met zwaar lichamelijk letsel Voor de Bossche Rechtbank stond terecht H. M. K. uit Heesbeen. Be klaagde had op 22 April Jan Colijn aldaar in het donker aangevallen en hem in het gezicht geslagen, zóó ernstig, dat hij nagenoeg geheel het licht uit het linkeroog kwijt is. Beklaagde had verkeering met Jansje Colijn, een zuster van den getroffene. i incert niet om 71/» maar DRUNEN. Het aandeel door deze ge meente te dragen van de tot gewoon dienst plichtige ingeschrevenen voor de lichting 1924 bedraagt 8. De nieuw benoemde onderwijzer aan nu naar het Raadhuis gereden. Daar bevon den zich behalve eenige familieleden de Re genten van de Godshuizen benevens de ge meente-ambtenaren en een groot aantal de school in het dorp A. A. F. Verhoeven te j belangstellenden. Heusden heeft zijne betrekking als zooda- j >g-a(lat alle leden hadden plaats genomen, nig aangenomen. De benoemde zal 6 October de lleel. mr ^llard was afwezig neemt de in dienst treden. beer Scherp het woord en zegt Met 1 November a.s. wordt op de jon- Geachte Burgemeester, genscongregatie een Rijkscursus geopend Het heeft H.M. behaagd U te benoemen voor Gymnastiek, waaraan jongens van 18 („t burgemeester van Geertruidenberg. tot 20 jaar kunnen deelnemen. wij wensohen U geluk met die benoeming Vele jongens zullen wel weer zooals voor- en roepen U en TJwe echtgenoote een harte- heen, van deze nuttige lessen voor llchame- lijk welkom toe. lijke ontwikkeling gebruik maken. Aan mij is de plicht en de eer te beurt Het S. H. J. Bestuur verstrekt alle iulich- gevallen U als zoodanig te installeeren en tingen. ELSHOUT. Donderdag, een uur was het op het terrein aan den Heusdenschen weg, alhier, alwaar de fok- en controle vereeni ging „De Vooruitgang" gevestigd in deze gemeente een fokveedag of keuring hield, zeer levendig. 82 pracht-exemplaren, waar op de vereeniging trotsch mag gaan, ston den in rubrieken aan de lijn, waarvan 29 stuks stamboekvee en 17 stuks fokregister, la de zaal Masls Sacrum eea Voiks- I terwijl het overige jong vee was. matinée. O.m. zal worden ten gehoore De Rflksveeteeltconsulent en de lceur- gebracht »Neerlands Heil». meester waren vol bewondering en lof dat - Naar aanleiding van ons vorig de Vereeniging „Vooruitgang" in korten bericht betreffende het royement door tjjd zooveel eer aan haar naam bewezen de vakvereenlglng van den heer A. had, want inderdaad was zij in dit kortston- Lombast!?, vernemen wij, dat dit ten dig tijdsverloop zeer vooruitgegaan, deele onjuist Is aangezien volgens de De belangstelling was nog grooter dan Statuten een afdeellog het rr yement verleden jaar trots het slechte weer. Niet I functie past het mij zeker een woord van niet kan uitspreken, doch dat zulks alleen tal van bezoekers maar ook bezoek- I eerbiedigen dank uit te spreken aan H.M. door het Hoofdbestuur moet worden j aters van hiel' en elders waren op het ter- de Koningin en aan de Raadslieden der rein aanwezig, en ook vele boeren jonge- I Kroon, die door mijne benoeming blijk ge- dochters, die zich gaarne een nat pak heb- I geven hebben van het groote vertrouwen ben getroost, want soms viel de regen bij dat Zij in mij hebben gesteld mag dus den ambtsketen overhandigen. Van ganscher harte wensch ik U toe, dat ge, gesteund door de Raadsleden die U voor zeker terzijde zullen staan, er in slagen moogt de belangen der gemeente, zonder aanzien des persoons op de beste wijze te behartigen. Ik hoop dat de kleine uitbreiding die on ze gemeente reeds heeft verkregen, onder Uw beheer nog grooter omvang zal aanne men. Aan het einde mijner toespraak gekomen wensch ik U op Uw verdere loopbaan Gods besten zegen toe. (Bravo'). De Burgemeester thans het woord nemen de, zegt: M. H. Bij de aanvaarding van mijn nieuwe Beroepen tot predikant bij de Ned. Herv. gem. aan den Loonschendijk, Ds. J. Gunning te Lage V.uursche. Benoemd tot tijdelijk hoofd der Chr. stroomen, om zulk een prachtige veestapel bijeen te zien. SPRANG-CAPELLE. (Voorm. Sprang). Ds. Woltea-s, predikant der Ned. Herv. Kerk alhier hoopt a.s. Zondagmorgen in de I Ned. Herv. Kerk in voorm. Besojjen in de Bediening des Woords voor te gaan. Des avonds ten half zeven hoopt Z.Ew. voor zijne gemeente alhier op te treden. Des voorm. geen dienst. - A.s. Zondag des voorm. 9.30 hoopt Ds. G. H. de Jonge in de Geref Kerk alhier voor zijn gemeente op te treden Ik geef U allen de oprechte verzekering, niets onbeproefd te zullen laten om mij dit vertrouwen waardig te betoonen. U, mijnheer Scherp, dank ik voor de mij toegesproken hartelijke woorden en geef u de verzekering dat ik alles zal doen om aan de verwachtingen te voldoen. Heden worden de zorgen van een belang irflke gemeente als Geertruidenberg, een zeer oude plaats welke reeds in de 7e eeuw wordt vermeld, aan mjj toevertrouwd. Ik kan niet op ervaringen wijzen, welke ik als bestuurder eener gemeente heb op gedaan, doch wensch ik hier uitdrukkelijk ook veel te lijden. VRIJH.-CAPELLE. A.s. Des droge brengen. Zoo gaat er nu haast geen Zondag voorbij of er gebeurt daar iets, dan dit en dan dat, doch het ware te hopen dat aan het overzetten met een roeibootje eens spoedig een einde kwam en dat dit vervoer middel eens spoedig vervangen werd door een brug. Er is hier dit jaar nogal witte kool, doch roode is er niet zooveel. Beide hebben echter veel te lijden door de rupsen, men ziet er verschillende staan waarvan de bla deren totaal zijn afgevreten. Men is bezig de nieuwe Bergsche Maas onder deze 'gemeente te baggeren met een baggermolen. Door den Raad dezer gemeente is be noemd tot onderwijzeres in wijk C Mej. 't Hoen uit Sliedrecht. De prijzen der aardappelen beginnen toch minder te worden. Men besteedt thans van 2.75 tot 3.50 per H.L. De personen welke ontslagen zijn aan de papierfabriek „De Maasmond" hebben nagenoeg allen werk gevonden in het veld met aardappelen rooien en bieten steken. Hrusd'!), 5 Oc\ 1923 De heropening der Nutsbibliotheek heeft plaats Zaterdagmiddag 6 October a.s. op den gewonen tijd. De R. K. Tooneelvereeniging „Kunst en Vermaak" is voornemens Zondag 21 October een uitvoering te gaan geven te Vlijmen. Voor de leden der Congregatie van O. L. Vrouw zal hier van 18 tot 21 October een triduum worden gehouden. KAATSHEUVEL. De le Loon op Zandsche Politiehon denclub gevestigd bjj den heer Jan van Ber- kel heeft het plan opgevat nog dit jaar een demonstratie te geven. Het reuzensucces dat de demonstratie ter gelegenheid der Ju bileumfeesten gehad heeft mag de club ge rust een reden zijn om op meer dan vol doende belangstelling te mogen rekenen. In een vergadering door het Hoofd comité tot viering der Jubileumsfeesten te A.s. Zondag zal voor de Ned. Herv. De verschillende koolsoorten hebben I te vel.kiaren dat ik mij tot taak gesteld heb, alhier zeer te lijden van een rupsenplaag, I al mljn krachten aan te wenden om het wel Op verschillende plaatsen zijn deze geheel I 7yu van Geertruidenberg te bevorderen en kaal gevreten. De knolrapen hebben hiervan de belangen <jezer gemeente en van alle in gezetenen te behartigen m t inachtneming van de striktste onpartijdigheid. M.H. Raadsleden, ook Uw taak is de be langen dezer gemeente te behartigen. Me nigmaal zal ik Uwe voorlichting behoeven en vertrouw ik op een krachtdadige mede werking Uwerzijds en een aangename sa menwerking. Hoe tegenstrijdig of uiteenloopend onze meeningen ook soms eens mogen zijn, laten wij steeds eikaars meening respecteeren, dan alleen zal ons werk tot resultaat leiden en het belang der gemeente het best worden gediend. M.H. Wethouders. Meer dan met de Hee- gem alhier optreden Ds. Jonkers uit Was- I ren Raadsleden zullen wij moeten samen- pik des nam. te half drie uur. werken. Moge onze samenwerking zich ken- HERPT. Dezer dagen werd door den I merken door overeenstemming en w ec er rijkszuiVelconsulent, den heer Tonkes Strult I zjjdsche waardeering. te Breda, hier aan 13 leerlingen van den M.H. de Secretaris. Uwe werkzaamheden melkcursus examen afgenomen. Daar het als eerste ambtenaar der Gemeente-Adnn- ,-ee mede niet in goede conditie verkeerde, nistratie brengen met zich, dat wij dage- werd aan niemand een diploma uitgereikt lijks met elkaar verkeeren en vertrouw ik en besloten het examen over te doen in het voorjaar omstreeks medio Mei. WASPIK. Aangewakkerd door den feilen Noorden-wind, begonnen gisteren de zware, halfverkoolde balken onder in den molen weer lustig te branden. De buren, bevreesd voor verder brandgevaar, verzochten den burgemeester om het gebruik der motor spuit, welke gisteravond nog in werking werd gesteld en uitbreiding van den brand wist te voorkomen. Op Zondag 21 October zal 't Wit-Gele- op Uw algeheele medewerking en aange- namen omgang. Doch niet alleen op U, maar op alle amb tenaren ter secretarie, den heer Gemeente- Ontvanger, Politie en overige Gemeente- Personeel, doe ik een beroep op medewer king. Ik verklaar dat ik alle belangen van een ieder zal behartigen zooveel als moge lijk is, maar tegenover deze belofte vei-lang ik uitdrukkelijk dat zij allen met al de dadenkracht die in hen is, hun plicht zul len doen. Geachte Ingezetenen van Geertruiden- Kruis 's avonds om half zeven in de Harmo- Dank voQr de vriemleiijke en feeste- i J L ii fl a n I niezaal een algemeene vergadering houden Punten van behandeling 1. Herziening huishoudelijk reglement. 2. Verkiezing van een nieuw bestuurslid. Wij hopen en vertrouwen, dat de leden door hunne talrijke opkomst hunne belang stelling zullen toonen voor deze nuttige vereeniging. GEERTRUIDENBERG. Donderdag-mid lijke wflze waarop U mij in Uwe gemeente ontvangen hebt, dank aan allen die. er toe hebben bijgedragen dezen dag voor mij tot een onvergetelijken te maken. Ik vertrouw op Uw aller tegemoetkoming en Uw aller medewerking, die mijn taak ten zeerste zullen verlichten. Weest er van overtuigd, dat wie het ook zij, rijk of arm, jong of oud, U ten alle werking aanvaard ik het ambt van Burge- Op uitdrukkelijk verlangen van den bur- I meestel. del. Gemeente Geertruidenberg. gemeester was uiterlijk feestbetoon achter- I Langdurig applaus. wege gebleven. Echter, de belangstelling I Hierna sloot de Voorzitter de vergade was er niet te minder om want van schier I rbig. alle woningen wapperde het nationale dun- I yan de receptie die daarna plaats had, doek, terwijl een groote menigte belangstel- I werd een zeer druk gebruik gemaakt. Langstraat, ccn krachtig woord van j enden zich V. 't Raadhuis hadden opgesteld. I Voor 'het Raadhuis bleef het tot in den aanmoediging tot de jonge schutters Ongeveer 2 uur werd Z.Edelachtb. aan I avond druk. De harmonie die een muzikale Van „Entre Nous" Sprak. Hierna had j de grens van de gemeente, nabij Staten- I rondgang deed, zorgde voor een aangename de onderlinge schietwedstrijd plaats, dam> door den waarnemend burgemeester, I gtemming onder het publiek, en het moet gezegd er werden ver- den heei' Snberp en de leden van den Raad schillende mooie series gemaakt. Hierna benevens den Secretaris, afgehaald, werd de avond verder genoegelijk in Re leden vau deu raad werden door den het clublokaal doorgebracht. beer Scherp voorgesteld en daarna wead Zondag 30 Sept. had de gebruike- door een.dochtertje van den heer C. Jansen lijke tegen-ontmoeting plaats, ditmaal aan Mevroiiw Bianchi een prachtig bloem- DUSSEN. De toestand van de juffrouw die Zondag bij het motorongeluk een lichte hersenschudding bekwam is vooruitgaande doch zij zal nog wel eenige dagen hier moe ten verblijven. Kaatsheuvel bij Mej. de Wed. Smit gehou- boerderij;envó or'aï voor" een "ernïtigen j daa bracht de Voorzitter van 't Comité, ver ramp gespaard bleef, een woord van omtrent de fiaaati*n, T hetfc f' lof niet onthouden worden. Later, toen j ult dlt verslag Meek dat de kas met een te de brand reeds geruimen tijd gewoed kort van ruim 100.- sloot. Een viertal had, kwam de Waspiksche motorspuit caféhouders, op die vergadering tegenwoor- lende werkloozen alhier nog van de steun regeling trokken, ofschoon zij achterstallig waren in 't betalen van contributie aan de vakvereeniging. Zooals we in ons Woensdag-nummer reeds mededeelde is Woensdag-morgen een hand met de steunregeling. Zooals men ons thans mededeelt ter publicatie was op die vergadering tegenwoordig een vertegenwoor diger van den Minister van Arbeid n.l. de heer de Vries. De bestaande steunregeling werd in verband met de werkverschaffing besproken. De heer de Vries deelde mede de steunregeling, zooals die momenteel in onze gemeente werkte niet kon gehandhaafd bltjven. Namens den Minister moest hij er op aandringen de bestaande steunregeling, zooveel mogelijk in een werkverschaffing om te zetten. Aan de hand van deze mede- deelingen en de gehouden besprekingen be sloot de raad de werkverschaffing weder om krachtig ter hand te nemen. In het ver volg zal dus van al degenen die gelden uit de werkloosheidskas ontvangen werk ge- eischt worden. Voorts besloot de vergadering mede op oorschrift van den Minister om de werk loosheidscommissie ui't te breiden. Op voor stel van B. en W. waren hiervoor reeds be noemd de heeren A. Snaphaan, A. Vrinten en J. yan Lier, met den heer J. de Wijs als Voorzitter. In een later gehouden vergade ring der commissie werd voorgesteld aan den Minister ter benoeming verder voor te dragen de heeren W. van der Wee, W. Da- men en J. van Gestel. Tevens zal aan de betrokken vakvereenigingen te Kaatsheuvel en Loon op Zand verzocht worden ieder één lid aan te wijzen, dat eveneens in de commissie zitting neemt.

Echo van het Zuiden | 1923 | | pagina 9