Nieuws uitKaatsheuvel. 1 1 435e STAATSLOTERIJ. Kerknieuws. Sport. Gemengd Nieuws. Laatste Berichten. I a s 1 i i 1 s s heijdea (N/Br.) een vacatarebeurt te vervallen. Na aanvulling van een vacature- predikantenplaats te Drlmmelen door den predikant Vlok, zijn la dezen ring nog drie vacatureplaatsen t.w. Dongen, Tetheijden en Lage Zwaluwe. Zondag 6 April a.9. zullen 160 Eerste Communicanten tot de Plechtige H Communie worden toegelaten. Maandag speelde een jongen van 10 11 jaar op een boomtak die boven een moddersloot hing. De tak brak en het ventje zakte tot over de ooren in den modder weg. Gelukkig dat een voorbijganger hem direct hulp bood, zoodat hij uit zijn neteligen toestand spoedig werd bevrijd. De moedercursus, die den 19.*n Maart met de opgegeven 8 lessen ge ëindigd was, zal op verzoek van vele moeders, die de lessen niet allen hebben kunnen volgen, op denzelfden dag, tijd en plaat9 herhaald worden. Het vijfjarig zoontje van J. v. Gils alhier, had het ongeluk zich met een pot kokende booeen deerlijk aan een been te branden. Dr, Houpst verleende geneeskundige hulp. In de R. K. Jongensschool wordt centrale verwarming aangebracht. De installatie is opgedragen aan de Rot- terdamsche Centrale Verwarming Mij. Heden trof den dag-voerman P. v. Dongen alhier voor de tweede maal in een maand een zwaar verlies. On geveer drie weken geleden stierf Z'jo eenig werkpaard. Na aankoop van eert ander paard, stierf dit ook beden. Hoewel de verzekering tegemoet komt, is dit toch een groote schadepost. wii Kaatsheuvel, 26 Maart 1924. Zondagmiddag om 12 uur hield „Kaatsheuvels Belang" een vergadering in Euphonia. De convocatie voor deze vergadering luiddeL. S. Bij de kwestie omtrent de regeling van open stelling van het postkantoor alhier, is andermaal dringend de behoefte ge voeld om eene vereeniging te bezitten, die ten allen tijde de belangen van onze plaats zoowel voor de industrie als den middenstand en tevens voor alle andere voorkomende gevallen kan behartigen. Door dezen noodigen wij U, als bijzonder geïnterresseerde bij den bloei en vooruitgang onzer plaats, persoonlijk uit op de vergadering van Zondagmorgen om 12 uur precies in de zaal van Euphonia. Wij twijfelen er niet aan of U zult door uwe tegenwoordigheid blijk geven van de belangstelling die van u voor dit doel verwacht wordt. Niet komen is in dezen de zaak tegenwerken. Als we eendrachtig willen, kunnen we wat bereiken. De laatste zinsnede van de oproeping moge misschien iets te veel beweren ten opzichte van sommige afwezigen, het voorloopig bestuur meende, het groote belang dat een K.B. voor onze gemeente zijn kan voor oogen gehou den, in 't algemeen hierdoor niet te veel beweerd te hebben. Dat het gros der burgerij er eveneens zoo over dacht, bleek wel uit de schitterende opkomst. Tot in de hoeken was de zaal bezet. Onder de aanwezigen merk ten we op den WelEdel Achtb. Heer J L. v. Besouw, Burgemeester, J. van Ham, Notaris, J. Rozeboom, Rijksont vanger, W. L. M. de Both, geneesheer, M. v. d. Wee, Gem. Secretaris en verder bijna alle notabelen onzer plaats, terwijl van meerdere anderen bericht van verhindering met sympathie betuiging met 't doel der vergadering was ingekomen. Om kwartier over 12 opende de voorzitter van het voor loopig bestuur van K.B. de heer J. Tuerlings de vergadering met een kort woord van welkom en dank voor de overdrukke opkomst. Hij kon hieruit met volle vertrouwen reeds nu cohcIu- deeren dat de vergadering reusachtig zou slagen. Spreker zeide, overtuigd te zijn, geen bewijzen meer te behoeven leveren, dat een vereeniging als K B. voor onze plaats een noodzakelijk iets was. De vergadering van deze week in verband met de kwestie openstelling postkantoor heeft dit weer een keer te meer bewezen. Dat het voorloopig bestuur van K.B. met niet meer voortvarendheid de destijds opgenomen taak heeft behartigd, hoopt spreker dat niet tot onnoodige debatten aanleiding zal geven. De minder schitterende opkomst de eerste vergadering is hier mede oorzaak van geweest. Voor 95 pCt. wil echter spreker deze nalatigheid schuiven op 't voorloopig bestuur en dan wil hij zelf het leeuwendeel dier schuld dragen. Hij hoopt echter de vergadering hem hier eenigszins in wil verontschuldigen om gepasseerde huise lijke omstandigheden; meer wil spreken ter inleid ng om niet noodeloos de vergadering te rekken niet zeggen. Hij wil heel gaarne ieder die het woord verlangt gelegenheid geven op- of aanmerkingen te maken, doch verzoekt deze niet onnoodig te rekken. Daar niemand het woord verlangt stelt spreker voor over te gaan ter behan deling der door het voorloopig bestuur ontworpen statuten. Daar deze grooten- deels conform zijn aan de statuten van andere vereenigingen van datgenre veronderstelt hij deze tot weinig discussie aanleiding zïïïïër^gëvën; Terwijl de statuten behandeld en zonder wijziging goedgekeurd worden circuleert de presentielijst tevens geldend voor opgave als lid, tegen een contributie van f 1,50 'sjaarsdoor de zaal. Niet minder dan zeven en negentig heeren gaven zich door hun handteekening als lid der vereeniging op. Hierna werd overgegaan tot het kiezen van een vast bestuur, bestaande uit 7 personen. Om de stemming te vergemakkelijken gaf de Voorzitter in overweging zoo mogelijk de keuze te bepalen uit een aanbevelingslijst van een vijftiental heeren hiervoor voor gedragen. Op voorstel van eenige heeren werd het bestuur tot 9 leden uitgebreid. Staande de stemming werd de WelEdel Achtb. heer Burgemeester het eere-voorzitterschap der vereeni ging aangeboden. Er werden uitge bracht negentig stemmen De uitslag was J. L. v. Besouw Burgemeester 80 St., L. v. d. Horst 76 St., M. van Nieuwstadt en J. Tuerlings 74 st., J van Ham 72 St., W. L M. de Both 63 St., Chr. Vesters 58 St., M. v d, Wee 58 stC Roestenberg 51 St., J. van Kemenade 45 St., die onderling de functie's zullen verdeelen. Verder bekwamen de heeren J. Roozeboom, A Schalken, Jac. v. d Assem, P. Eibers, L, v. d. Hoven enz. nog eejj beduidend aantal stemmen Met een kort woord van dank sloot de voorzitter om goed 2 uur de ver gadering. Moge de vereeniging K. B groeien en bloeien en veel tot stand brengen voor 't welzijn van onze plaats. Jubileum Dr. W. L. Af. de Both. Heden vierde onze geachte genees heer Dr. W. L. M. de Both de dag dat hij zich vóór 25 jaren als genees heer in onze plaats vestigde. Ofschoon op verzoek van den jubilaris alle uiter lijk vertoon zooveel mogelijk achter wege gelaten werd, wapperde reeds reeds in den vroegen morgen van tal- looze huizen de driekleur. Om 8 uur werd in de R.K. Kerk een H. Mis van dankzegging opgedragen Het Zangkoor voerde zeer verdienstelijk de 3-stemmige Mis van Perosi uit Om 11 uur begon de officieele receptie ten huize van den Jubilaris. De woning, zoowel gang als kamers waren in een bloementuin herschapen. Naast een prachtig bloemstuk van het huldigingscomité, merkten we bloemen op van het Wit-Gele-Kruis,verschillende plaatselijke vereenigingen, vele particu lieren, verschillende collega's doktoreH uit de omgeving, van diverse maat schappijen en instellingen tot van ver buiten Kaatsheuvel. Het huldigings comité met eere-comité, het Wit-Gele Kruis en het Armbestuur waren de eersten die op de receptie verschenen. De Voorzitter van het comité de WelEd. Heer M v. d. Wee, Gem. Secr. sprak namens het comité. We geven de prachtige speech hier in zijn geheel weer Geachte Jubilaris. Als Voorzitter van het Comité ge vormd uit uwe patiënten om U bij gelegenheid van uw 25-jarig Jubileum als geneesheer te dezer plaatse te huldigen, is het mij een voorrecht het woord te mogen voeren. Zoo gaarne hadden wij gezien dat Mevrouw uwe Echtgenoote daarbij in goede gezondheid ware tegenwoordig geweest. Naast een getrouwe en liefdevolle gade is zij in uwe practijk als geneesheer gedurende een lange reeks van jaren bovendien geweest uw steun en ijvervolle medewerkster en is het te begrijpen dat zij, één zijnde met U ook in dit feest, in oprechte mate in de gevoelens deelt welke U op dezen dag bezielen. Mogen de bloemen welke wij haar hedenmorgen hebben geoffreerd een onderpand zijn van onze hartelijke deelneming in hare ongesteld heid evenals ook van de felicitaties welke wij zoo gaarne persoonlijk tot haar hadden gericht. Ik moge daaraan de hoop ei den vurigen wensch toe voegen, dat zij spoedig geheel hersteld moge zijn van de ziekte welke haar zoo geruimen tijd reeds aan het bed heeft gekluisterd. Wanneer ik U verder van harte complimenteer met het zilver dat U heden als geneesheer te dezer plaatse siert, dan doe ik dat over de hoofden onzer commissieleden heen namens al uwe patiënten en verdere belangstel lenden, die op zoo spontane wijze uiting hebben willen geven aan hunne gevoelens om U op dezen dag een huldeblijk aan te bieden. Ik doe dit namens alle rangen en standen welke U in onze commissie vertegenwoordigd vindt. Daarmede niet voldoende re presenteert onze commissie personen uit de verschillende corporaties en vereenigingen, terwijl ik, excuseer mij even het persoonlijk, U als ambtenaar der gemeente tegemoet treedt om een collega die reeds sedert 25 jaren het ambt van gemeente geneesheer vervult te feliciteeren. Voeg ik daalrnaast dat in de Com missie is opgenomen mijn broer als vertegenwoordigend het huis dat U bij uw intrede in deze plaats opnam, dan moge deze laatste aanwijzing U herin neren aan de eerste dagen die U nu 25 jaren geleden in onze plaats door bracht, evenals ook, naar ik hoop aan mijne moeder zaliger, die U zooveel sympathie toedroeg. Zoo terecht wordt de 25-jarige ver vulling eener positie een mijlpaal genoemd in 's menschen leven. Onwil- oogenblik stil te staan, alvorens met nieuwen moed voorwaarts te stevenen op den weg welke voor ons is afge bakend. En wanneer men dan zijn gedachten bij het verleden laat verwijlen dan moet het tot dankbare vreugde stemmen indien men zooals bij U, kan en mag wijzen op een alleszins wel besteed medisch leven. Niet zelden, zwaar en moeilijk, hebt gij uwe taak opgevat in het volle besef dat uwe therapeutische kennis moest worden dienstbaar gemaakt aan het lijden van zoovelen, die naast God, met vertrou wen naar de behandeling van den geneesheer uitzien. Gij hebt hen weten te ontvangen met de beste zorgen, terwijl gij uwe zieken het vertrouwen, zoo hoog noodig voor hun gestel, wist bij te brengen. Daaraan moest door U niet zelden worden ge paard een groote mate van humaniteit nu uwe werkkring U in directe aan raking bracht met alle lagen der maatschappij en op den bodem stond van het practische leven. Voor dit alles G. J. hebt gij gedu rende 25 jaren uw beste krachten en uwe volle wetenschappelijke kennis gegeven en past het ons U onzen meest hartgrondigen dank te brengen Van de zijde uwer patiënten kon die dank niet beter tot uiting komen dan door de spontane wijze waarop zoo geheel vrijwillig, zonder eenigen aan drang, werd bijgedragen om U op dezen dag als blijk van erkentelijkheid onzerzijds een passend geschenk aan te bieden. In overleg met U is de keuze daartoe gevallen op een boeken kast, welke wij U hierbij mogen of- freeren. Wij hopen dat deze kast een sieraad moge zijn voor uwe kamer, dat zij tot in lengte van dagen U moge herinneren aan den dag waarop uwe patiënten U dit huldeblijk bij gelegenheid van uw 25-jarig iubileum hebben willen aan bieden en dat van den inhoud nog menig weienschappelijke gedachte tot heil van onze zieken mogen uitgaan. G. J. Ik wensch U nogmaals van harte geluk met dit jubileum. Moge ook uw verder leven, gewijd aan de medische wetenschap, evenals tot heden gedragen worden door liefde tot uwen arbeid, moge die arbeid door God gezegend worden, moge hij in alle opzichten vruchtbaar en succesvol zijn voor onze zieken en moge ook eenmaal in de beste omstandigheden uwerzijds het gouden feest worden gevierd van uw gewaardeerd verblijf in ons midden. (Wordt vervolgd.) Jaarmarkt te Waalwijk op Donderdag 27 Maart. Zenuw-stillend en Zenuw-sterkend zijn Mijnkardt's Zenuwtabletten. Ie Klasse. Trekking van 24 Maart. Getrokken prijzen. Prijs van f 5000 No. 3 Prijs van f 1500 No. 20915 Prijs van f 1000 No. 2883 17770 Prijs van f 400 No 14633 17277 Prijs van f 200 No. 8695 14760 Prijs van f 100 No. 9088 13958 22718. Ie Klasse. Trekking van 25 Maart. Getrokken prijzen. Prijs van f 1000 No. 10977 400 3753 200 4520 15081 100 751 4218 4676 18268 20055 Z. D. H. de bisschop van 's Her togenbosch heeft benoemd tot pastoor te Macharen den zeereerw. heer J. M. Terwindt; tot pastoor te Maasbommel den weleerw. heer J. M. Goosentot rector van het Liefdegesticht te Hint ham den weleerw. heer 1. C. M Broekmantot rector van „Huize Assisië te Udenhout den weleerw. heer H. J. M van Kemenade, die cor rector was aldaartot pastoor te Lith den weleerw. heer P. van de Linden kapelaan te Eindhoven (Stratum)tot pastoor teBiest-Houtakkerden weleerw. heer J. F. C. M. Lombarts, kapelaan te Boekeitot pastoor te Kerkdriel den weleerw. heer M. B Maassen en tot rector van het Moederhuis der Zus ters van het H. Hart van Jezus te Moerdijk den weleerw. heer M. Was- senberg, kapelaan te Tilburg (Heuvel). Z. H Paus Pius XI heeft den zeer eerw. heer P. Th. Goosen benoemd tot pastoor te Drunen. W.S.C. A s. Zondag staat voor W.S.C. wederom een belangrijken thuiswedstrijd aangegeven. Ditmaal zal Kaatsheuvel haar partij komen geven. W.S.C. III wist ook in haren laatsten wedstrijd in Kaatsheuvel met 3—0 te zegevieren, daarmede ongesla gen het kampioenschap in hare afdee- ling behalend, welke keurige prestatie niet onvermeld mag blijven. De pers- en propaganda-com- missie van Quick heeft een groote sport- en propaganda-vergadering be legd op a.s. Maandag 31 Maart 's avonds ten 8 uur in Musis Sacrum. Na ope ning door den voorzitter zal de heer J. Konings, scheidsrechier le klas van den N. V. B. een lezing houden over 't voetbalspel. Ten slotte zal overge gaan worden tot definitieve oprichting eener Quick-supporters-vereeniging. We komen hierop Zaterdag nog terug. Roodborstjes—Waalwijk (Quick) 2—0. In een van beide zijden minder goed gespeelden wedstrijd had deze ont moeting plaats. Om 2.15 blaast scheids rechter P. van Besoijen, die dezen wedstrijd verdienstelijk leidde, beginnen en verschijnt Quick met 2 invallers voor de Gebr. Verhilst. Er staat een harde wind schuin over het terrein en de regen plast nu en dan met stroomen neer. Direct na aftrap gaan de Roodb. tot den aanval over en moet de Quick- verdediging alle zeilen bijzetten om het gevaar te bezweren. Al aanstonds blijkt dat de verdediging zeer gehandicapt is door het niet meespelen van de Gebr. Verhilst en 10 minuten na het begin forceeren de Roodb. hun eersten hoek schop welke, goed genomen, geen resultaat oplevert. Dan brengt de Quick- voorhoede een tegenbezoek en twee maal achtereen ontkomt het Roodb.doel op zeer gelukkige wijze aan een door boring. Het spel gaat dan langen tijd vlug op en neer met de Roodb. iets in de meerderheid. Talrijke goede schoten worden op het Quick—doel gelost, maar de keeper is in uitstekenden vorm en met groote kalmte maakt hij alle schoten onschadelijk. De Quick- voorhoede kan met haar gewijzigde opstelling niet de noodige kracht en snelheid ontplooien, wat ook mede is toe te schrijven aan het slechte terrein. Nog een hevige schermutseling voor het Quickdoel welke eindigt in een overwinning voor doelman Korthout, dan komt rust met blanken stand, Direct na de hervatting komen de Roodb overdonderend opzetten, doch alles wordt door de Quick—keeper voorloopig geretourneerd tot hij einde lijk voor een kort scherp schot van Verheugt moet zwichten 1—0. Hard wordt aan beide zijden gewerkt. De voorhoede der Roodb. is in deze periode zeer gevaarlijk, telkens weer moet de Quickdoelman de handen uit de mou wen steken en meerdere malen wordt zijn werk door het publiek met applaus beloond. Dan even een misverstand tusschen de Quick-backs en de Roodb. linksbinnen jaagt het leder ver buiten het bereik van den keeper in het net. Alles wordt door Quick in het werk gesteld om de eer te redden, maar tevergeefs. Een geweldig schot van Van Lier kan de Roodb doelman juist over de lat tippen. Als scheidsrechter van Besoijen inrukken blaast hebben de Roodb. hun laatsten wedstrijd ge wonnen. Quick had een tegenpunt verdient. Doelman Korthout was de beste speler van het veld. Juliana—Longa 5—2 Zondag jl speelde Juliana een com petitiewedstrijd voor de 1ste klasse B. v, B. tegen de sterke Longa reserves uit Tilburg. In een voor de rust vooral goed gespeelde wedstrijd hebben de geelzwarten op schitterende wijze revanche genomen Over den wedstrijd het volgendeals de scheidrechter om 2 uur 30 laat beginnen verschijnt Longa met negen spelers terwijl Juliana met de gewone opstelling uit komt. Longa wint den toss, Juliana trapt af en gaat direkt op het Longa doel af en de linksbinnen bezorgt met een goed ge richt schot aan luliana reeds de leiding 1—0, Als het spel twintig minuten oud is weet dezelfde speler den stand tot 3—0 op te voeren. Longa pakt stevig aan en speelt een mooi combi natie-spel en weldra weet de uitstekend spelende Leijne den stand op 3—1 te brengen. Juliana zet er alles op om hun voorsprong te behouden en even voor dat de rust aanbreekt weet de linksbuiten den stand op 4 1 te brengen Na de rust nemen de Juliana- jongens het te gemakkelijk op en weldra krijgt Leijne de kans met een voor den Juliana—doelman onhoudbaar schot den stand op 4—2 te brengen. Als er nog een kwartier is te spelen, is juliana sterk in de meerderheid en weet de Juliana-midvoor den stand tot 5—2 op te voeren. Als de Longa- doelman nog enkele kogels van de Laat te verwerken krijgt, blaast de scheidsrechter einde en heeft Juliana een verdiende zegen behaald. Op het spoorwegemplacement te Heerlen isgistermiddageen rangeerende goederentrein, die teruggezet werd op op een stootblok geloopen. De achterste wagen, een bagagewagen, liep over het stootblok heen en kwam terecht in het onderste gedeelte van het hooge sein huis, waarvan de muren in stukken vielen. In dit gedeelte van het seinhuis bevonden zich de trekstangen en draden der wissels van dit deel van het spoor wegemplacement. Deze braken, waar door de wissels en seinpalen van dit gedeelte van het emplacement niet meer bediend konden worden, zoodat de treinen aanvankelijk niet meer het station Heerlen binnen konden komen. Aanzienlijke treinvertraging was hier van het gevolg. De stoomtram Oldenzaal Losser Gronau is gisterochtend bijna geheel ontspoord, Persoonlijke ongelukken zijn niet voorgekomen. Aan den Schoterweg te Haarlem is gistermiddag een vrij ernstig ongeluk ge beurd Een militaire fouragewagen kwam om drie uur van de cavaleriekazerne. Ter hoogte van de Cronjéstraat schrok het paard van een militaire motorrijder, waardoor de wagen den trottoirband raakte. De kisten waarmee de wagen beladen was, sloegen door de spiegel ruit van den bloemenwinkel van E H Jan sen. De bestuurder, de milicien Schutte, werd van den wagen geslingerd en geraakte onder de uit de uitstalkast te rugvallende kisten. Gewond werd hij opgenomen en per brancard naar de kazerne gevoerd. Het paard had zich losgerukt en verwondde eenjvoorbijganger. Het werd daarna ernstig, De schade is aanzienlijk. Gisteren is te Bemmel een zekere B., die op de Betuwsche tram wilde springen, er onder geraakt. Biede bee- nen werden den ongelukkige afgereden. Zijn toestand is zeer gevaariijk. Ten huize van Dr. de Vries Robles in de Kanaalstraat te IJmuiden is door ongewenschte gasten een nachtelijk bezoek gebracht, waarbij een som geld en verschillende voorwepen van waarde werden medegenomen. Van den dader nog geen spoor. Te Maastricht is ingebroken bij den slager B., aan de Kesselkade. De dief heeft zich o.m. meester gemaakt van een geldbakje met f 20 en een portefeuille met 500 francs. Te Eysden hebben ratten leelijk huisgehouden onder de kuikens van den heer L. Niet minder dan 278 beestjes werden van kant gemaakt. Een dolle hond heeft in het dorp Capimietro, nabij Napels, een paniek teweeggebracht. Deinwonners vluchtten in hun huizen en begonnen, eveneens als razenden, door de ramen te vuren. Het gevolg van de schietpartij was, dat de hond ongedeerd wist te onfkomen, doch dat 34 inwoners zwaar werden gewond. Een Fransch militair vliegtuig, dat boven het vliegveld te Raynack (Syrië) cirkelde is naar beneden gestort. On middellijk na den val raakte het in brand, de drie inzittende vliegers kwa men in de vlammen om. Vrijdag is de groote landbouwhal te Frankfort a d. Main verbrand met alle voorraden chamicaiien, tabak en hout. die er in waren. De schade is zeer groot. Twee brandweermannen zijn gedood. Gisteravond omstreeks 9 uur is op den Broekhovenschen weg te Til burg de 42 jarige bakker Van L uit de St. jozefstraat aldaar door een auto aangereden. Hij kreeg een schedelbreuk en is vanmorgen in het gasthuis over leden. Het ongeluk geschiedde, toen de bestuurder van den auto, A. de R., te vens eigenaar van den huurauto, om keek, of het achterlicht wel brandde. De auto is in beslag genomen. Gistermorgen drong een onbeken de man de woning binnen van den heer Stahlman, directeur van de Vul- canwerf te Hamburg. De man verlangde dat hem een millioen Mk. zou uitbe taald worden. Een binnenkomend be diende schoot den indringer neer. Te Sefton, nabij Christchurch (Nieuw Zeeland) werden vijf trekpaar den door bijen zwermen overvallen en vier der dieren gedood. De eigenaar dreef zijn viervoe ters langs den weg voort toen een 30 tal bijen kolonies haar korven verlieten en de trekdieren aanvielen. Ofschoon de eigenaar zelf leelijk door de insecten gestoken werd, wist hij de twee voorste paarden los te maken. De twee dieren renden in de richting hunner stallen, maar de andere werden dadelijk blind gemaakt en door de bijen gedood. Een der losgemaakte paarden stierf nog voor het den stal bereikte. PARIJS. De Senaat heeft heden de Regeerings voorstellen inzake de civile en Militaire uitgaven verworpen. Poin- carré heeft daarop zijn ontslag-aanvrage ingediend. V lf',1 i S t 71 i i 4 Gasverstikking. Zaterdagmiddag is een 72-jarige lost- werkman in een kelderwoning aan de Elandstraat te Amsterdam door gasver stikking om het leven gekomen. De buren rooken een sterke gaslucht en stelden een onderzoek in, waaruit bleek, dat de bron van gastoevoer in den kelder was. De deur daarvan bleek gesloten en na deze openge broken te hebben, vonden ze den ouden kel derbewoner levenloos op een bos stroo liggen. De politie constateerde, dat twee gaskranen openstonden, welke vermoedelijk door den ouden man zelf geopend waren, nadat hij in beschonken toestand was thuis gekomen.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 6