Binnenland. Provinciaal ftteuws het niet langer, dan ligt de eooperatlë ais vanzelf te kijken. De heer Segeren meent dat zonder eenig bezwaar de gemeente wel borg kan en mag blijven voor Drimmelen. Voorzitter Ik zou ieder lid van de vereeniging laten teekenen. Segeren Azn. Dat is niet noodig want het bestuur teekent namens de vereeniging en dat is wettelijk Daarna komt de heer Roels, inge nieur van de P. N. E M. ter verga- dering en bespreekt de concept-voor waarde. In zijne bespreking wijst hij er op dat de Coöperatie hetzelfde betaald voor stroomafname dan de gemeente, alleen moet ze een afname van f 1600 garandeeren. Vroeger sloot de P. N. E. M. dergelijke transacties niet maar ze durft tegenwoordig wat meer op haar kap te nemen. De heer Segeren vraagt nog of de menschen die wonen langs den straat weg nabij het station van de electrici- teit kunnen profiteeren waarop de heer Roels antwoordt dat dit niet mogelijk is wijl een ondergrondsche kabel wordt aangelegd. De straatverlichting valt onderling te regelen. Stijnis. Tot achter aan de Haven komen wij niet, dus zal de gemeente daar zelf voor moeten zorgen. De heer Roels zegt dat dit een kwestie van ondergeschikt belang is omdat de kabelkosten niet meer zoo groot zijn. De heer Van der Veeken voelt er wel wat voor dat daar licht wordt aangebracht. Met het in- en uitloopen van schepen is dat zeer doelmatig. De Voorzitter dankt den heer Roels voor zijne toelichting en vraagt of dan in dezen geest zal worden besloten. Met algemeene stemmen wordt hier toe besloten. Bij de rondvraag wijst de heer Segeren op den slechten toestand van de afwatering bij Kaat Segeren. Naar hij heeft hooren zeggen moet de Wetering daarachter gelegen, heelemaal dicht zijn. De Voorzitter is ter plaatse geweest om een onderzoek in te stellen en kan mededeelen dat de zaak daar in orde komt. Vervolgens vraagt de heer Segeren of nog niet tot benoeming van leden moet worden overgegaan voor een bezuinigingscommissie. Voorzitter. De begrooting komt pas in September. Segeren Dat kan wel, maar de commissie is zoo maar niet klaar om alles na te zien. Voorzitter. Een commissie van twee of drie leden gaan met Burg. en Weth. bij het opmaken van de begrooting het een en ander na. Segeren. Het is meer gebeurd dat er in geen drie maanden vergadering is gehouden. De Voorzitter zegt toe dat er tijdig rekening mee zal worden gehouden. Stijnis Een buurman van me heeft me gevraagd om hier de vraag eens te willen stellen waarom hij geen antwoord krijgt op een adres, waarin hij om vermindering van het ver gunningsrecht heeft aangedrongen De Voorzitter zegt een dergelijk adres niet te hebben ontvangen, doch geeft klager in overweging bij hem te komen. Daarna wordt de vergadering gesloten. lande gemaakt In een gisteren te 's Gravenhage onder leiding van den heer F. K. J. Heringa chef der afdeeling handel en 1 nijverheid van het departement van arbeid, handel en nijverheid gehouden bijeenkomst van afgevaardigden van Kamers van Koophandel en Fabrieken waren 31 Kamers vertegenwoordigd. In deze vergadering werd besloten tot oprichting eener Vereeniging van Kamers van Koophandel en Fabrieken in Nederland en werden de door een commissie uit de Kamers opgestelde concept-statuten goedgekeurd. Tot de nieuwe vereeniging traden terstond 24 Kamers toe, terwijl 7 ver moedelijke toetreding toezegden5 Kamers waren niet vertegenwoordigd; van 3 dezer was bekend, dat zij niet toetreden. Bij acclamatie werd tot voorzitter der nieuwe vereeniging benoemd de heer j. A. E. Verkade, voorzitter der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zaanland te Zaandam, Naar het „Berliner Tageblatt" ver neemt hebben de groote Duitsche ko- perfabrieken in Zuid- en West-Duitsch- iand naar aanleiding van het feit, dat de voorbereiding van een uit- zonderings tarief voor het vervoer van kopererts via de Duitsche havens door het bestuur der Rijksspoorwegen telkens weer wordt uitgesteld, besloten, haar kopervrachten weer via Rotterdam in plaats van via Bremen te betrekken. Qemeld is reeds, dat de onderhan delingen tot regeling van de betrek kingen tusschen Nederland en Rusland binnenkort zullen worden voortgezet. De eerste samenkomst van de gedele geerden, die wederom in Berlijn zal plaats hebben, is thans bepaald op 24 dezer De onderhandelingen zullen, in ver band met een eventueel herstel van de diplomatieke betrekkingen in geval van de totstandkoming van een bevredi gende regeling, loopen over het geheel der tusschen beide landen hangende kwesties. Bij de Tweede Kamer is inge diend een wetsontwerp betoogende wijziging te brengen in de surséance van betaling en een ontwerp van wet betreffende voortzetting van het bedrijf na insolventie. De burgemeester van Groningen, rar. E. van Ketwich Verschuur, is Maandagmorgen op het siadhuis on gesteld geworden. Hij is per zieken auto naar zijn huis vervoerd en is daar in den middag overleden. Hij was 45 jaar en zeer gezien. In de vacature van wijlen mr. E. van Ketwich Verschuur zal tot lid van de Eerste Kamer gekozen worden ver klaard baron A. J. van Nagell van Ampsen. De Nederlandsche Spoorwegen zullen hun wagenpark uitbreiden met 450 kolenwagens van 20 ton. Er zijn 100 van deze wagens in Duitschland besteld; de overige worden hier te Waalwijk, 22 April 1924 De film van den intocht van burgemeester Moonen, die met de feestdagen in de Witte Bioscoop were afgedraaid, was werkelijk zeer interes sant en lokte veel belangstelling; de beelden waren uitnemend opgenomen, zeer duidelijk en gaven uitstekend weer den loop van den plechtigen intocht. De directie heeft wel succes van haar actief werken en wij vertrouwen dat deze film nog eenige malen op haar doek zal blijven, om nog vele afwezigen in de gelegenheid te stellen deze te zien. Ook de burgemeester en familie, daartoe uitgenoodigd, woonden Zater dagavond de uitvoering bij. Het seizoen der winteruitvoeringen is door de Liedertafel Oefening en Vermaak, in vereeniging met zijn Gemengd Koor, op loffelijke wijze gesloten. De traditioneele volksmatinée op eersten Paaschdag mocht zich in een druk bezoek verheugen. Het programma werd op alleszins verdienstelijke wijze afgewerkt. Minder druk bezocht dan gewoonlijk was het slotconcert op Maandagavond, wat echter niet belette, dat er over het geheel goed gezongen werd. Voora de Mannenkoren „Als d'avond daalt' van Andriessen en het grootsche toon werk „Jom Kipoer" van Oilman hadden een groot en welverdiend succes, wat mede gezegd kan worden van he zware, technisch moeilijke „De Stal" van v. d. Linden, door het Gemengd Koor. Een aangename afwisseling verschaf ten de sopraansolo „Seemans Loos" van Petric, gezongen door Mej M Mertens, die over een fraaie stem en een goede voordracht beschikt, en de tenorsolo „Herinnering" door den heer Jos de Bont. Beide solisten werden warm toegejuicht De heer Joh. Verhoeven, die koor en solisten op de piano begeleidde toonde, mede in het „Intermezzo" uit Paljas, welke uitmuntende kwaliteiten hij als accompagnateur en pianist bezit. Een keurige vertolking van die „Fahnenschwur uit Columbus" van Zöllner, waarvan de heer Ant. Kooien op de hem eigene wijze den zwaren baritonsolo zong, was een waardig slot van dit derde of laatste winterconcert, waarover zangers en directeur tevreden kunnen zijn. Een geanimeerd bal hield velen nog eenigen tijd in Musis Sacrum op prettige wijze vereenigd. Maandag (2en Paaschdag) gaf de R. K. Gymnastiekvereeniging „Kunst en Kracht" een welgeslaagde uitvoe ring welke zich niettegenstaande het vergevorderde seizoen in een tlinke belangstelling mocht verheugen. Zoo wel de verrichting der gymnasten als de leuke komische scènes vielen zeer in den smaak Vooral bij de oefenin gen der turners konden we een grooten vooruitgang constateeren en bleek er den laatsten tijd druk geoefend te zijn. Wanneer zij met dezelfde ambitie blijven werken, dan mogen wij voor de toekomst de beste verwachtingen van „Kunst en Kracht" hebben. Ook de afdeeling tooneel was bijzonder goed op dreef en bleek een zeer ge lukkige keuze van tooneelstukjes te hebben gedaan. Vooral met „Groote Lui" en „Mauke en Compagnon" is er onbedaarlijk gelachen. Het was in een woord een welgeslaagde uitvoering waarover het publiek zich zeer vol daan toonde. Vergadering der Boerenleenbank op Vrijdag 25 April 1924 des avonds ten 8 uur in het Bondsgebouw te Waalwijk. De heer C. de Ridder, rijks veldwachter alhier, is bevorderd tot Brigadier titulair. De vereeniging van Leeraren in het Schoenmaken hield gistermorgen in het hotel Verwiel alhier eene alge meene vergadering. Ongeveer 11 uur opende de Voor zitter, den heer Fred Hoek uit 's Bosch, de vergadering en heette alle aan wezigen welkom. Het speet hem dat niet meerderen gehoor hebben gegeven aan den oproep om heden hier in algemeene vergadering bijeen te komen want veel zal er op de excursie te leeren zijn. De aanwezigen, die hun vacantiedagen opofferen om alles maar goed te kunnen zien watTretrekklng heeft op het vak wijst er op, dat hun pogen om zich zooveel mogelijk op de hoogte te stellen, wordt gewaar deerd en ten zeerste op prijs gesteld, immers al wat men deze dagen van het volle bedrijfsleven zal zien, komt het onderwijs ten goede. Een leeraar die zijn ambt beschouwt als een roeping, als een levenstaak, zal niet gemakkelijk een excursie als heden wordt geboden van de hand wijzen. Leeraren die hun ambt be schouwen als een baantje blijven ge makkelijker van deze bijeenkomsten weg omdat het hun een opoffering kost. De vereeniging van leeraren voor Schoenmaken telt mannen die hun ambt als een roeping beschouwen, men weet dat men geen directe materieele belangen, maar idieele belangen bekomt en als alle leeraren zoo denken en zich bij de vereeniging aansluiten, dan gaat het bedrijf een mooie toekomst tegemoet. Vervolgens wijst spr. er op dat heden voor het eerst in Noord-Brabant in vergadering bijeen wordt gekomen en daarmede is afgeweken van de oude gewoonte om altijd in Den Haag te vergaderen. Hij voor zich acht het voor de vereeniging beter dat de ver gaderingen telkens op een andere plaats worden gehouden omdat daar door alle leden in de gelegenheid worden gesteld toch zeker zoo nu en dan de vergadering te kunnen bijwonen. Dat thans het eerst in Waalwijk de vergadering wordt gehouden komt omdat hier de schoenmakerij van ouds wordt beoefend en het centrum van de schoenindustrie is, waar voor de leden der vereeniging in menig opzicht veel valt te leeren. Hij durft dan ook vertrouwen dat deze dagen voor de leden hoogst genotvolle, maar bovenal leerrijke zullen zijn. Namens de vereeniging brengt hij gaarne een woord van dank aan de fabrikanten, die zoo bereidwillig zijn geweest om de leden in staat te stellen hun fabrieken te bezichtigen. Daarna werden door den heer Minke, 2en Secretaris, de notulen voorgelezen, welke onveranderd werden goedge keurd en vastgesteld. Tot het nazien van de rekening van den penningmeester werden be noemd de heeren Koudenberg uit Amsterdam en Leemans uit Amersfoort, terwijl als bestuurslid werd gekozen de heer Kooien uit Oisterwijk zulks ter vervanging van den heer J. de Bakker te Tilburg, die als zoodanig ontslag heeft genomen. Tot Secretaris werd herkozen de heer H, D. Vegt te 's Hage. Besloten werd de volgende vergade ring te houden op Maandag 4 Aug te Utrecht of Amsterdam De Voorzitter deelde vervolgens nog mede dat hij aangewezen is om voor de Nationale federatie voor vakop- eiding een concept gereed te maken van examen-eischen Hij voor zich zou gaarne zien dat twee leden hem daarbij assisteeren. Daarvoor werden aangewezen de heeren Beeker en Leemans. Daarna werd de vergadering gesloten enwerden 's middags de aangekondigde bezoeken gebracht. De commies-titulair mej N. A. Boelema te Waalwijk is belast met de waarneming van de post- entelegraaf- directie te Ravenstein. Algemeene vergadering van den Bosschen Diocesanen Mariabond op Woensdag 21 Mei 1924 te 's Hertogen )osch in restaurant „Lohengrin", Groote Markt. Ie. Ten 10 uur H. Mis met zang, op :e dragen door den Zeereerwaarden Heer N. H J van Riel, Geestelijk Ad viseur, in de Kathedraal aan het ver sierde Maria-Altaar (onder den koepel) De liturgische gezangen zullen worden uitgevoerd door het zangkoor „Steila Matutina" uit Druten. De plaatsen in den middelgang zijn gereserveerd voor de afgevaardigden en de leden der Maria-vereenigingen. Na de H Mis het Volkslied tot O. L. Vrouw van den Bosch door allen mede te zingen. 2e. Van elf uur tot half één lste ge deelte der vergadering, daarna pauze tot 2 uur, waarna voortzetting der vergadering in hetzelfde lokaal. In het vergaderlokaal bestaat ruimschoots ge legenheid tusschen de pauze iets te gebruiken. Agenda I. Openingswoord door de Presidente. II. Jaarverslag door de Secretaresse. Ill Jaarverslag door de Secretaresse der Bonds-Jeugdcommissie. IV. Financieel verslag door de Pen- ningmeesteresse en behandeling der Begrooting voor 1924. V. Mededeeling door de Presidente. VI. Verkiezing wegens periodieke aftreding VII Rondvraag, j VIII. Inleiding over„Het kort Pro gram van Sobriëtas", door den Zeer eerwaarden Pater Ildefonsus, O. Cap., Helmond. r IX. Inleiding over„De organisatie van het Jeugdwerk in Sobriëtas", door den Weledelen Heer Joh Benne, Amb tenaar der Bossche Diocesane Drank bestijding, Helmond. X. Slotwoord. Capelschen^Ijt: in een oogenblik tijds stond het geheele pand in lichte laaie, zoodat men ternauwernood tijd had om het vee uit den stal te verwijderen. Van den huisraad en herberginventaris kon niets worden gered Ook van de voet balclub RWB, die ruim 12jaar bestaat, werden een kleine honderd prijzen, bestaande uit medailles, lauwer takken en bekers, door de vlammen vernield. Onze motorbrandspuit was spoedig ter plaatse, doch behoefde geen hulp te verleenen aangezien het pand direct tegen den grond lag en er voor naast gelegen perceelen geen gevaar bestond. Naar wij vernemen moet de oorzaak van den brand toegeschreven worden aan een defect in den schoorsteen. Assurantie, alhoewel laag, dekt de schade Gisterenmiddag ongeveer half vier uur ontstond brand in het pand van den heer B. Kamp Leemans, van- oudsher bekend onder den naam „Sjo Versteijnen", gelegen op den Het historisch kasteel te Dussen dat op 26 April onder den hamer zal komen, is door een slooper ingezet voor f 12000 Bij het kasteel met aange bouwde kapel hooren 3'/4 H A land en een waterpartij Het kasteel van Dussen dateert van 1217. In 1288 werd het bewoond door ridder Jan van der Dussen, die met Jan, hertog van Brabant deelnam aan den slag van Woeringen Een over strooming ir» 1421 heeft het kasteel voor een deel verwoest, maar twee eeuwen later werd het weer opgebouwd. In latere jaren was het kasteel eigen dom van een Fransche grafelijke fa milie en nog tot voor korten tijd werd het bewoond door Carmelitessen uit Moulin in Frankrijk- Toen de zusters vertrokken bleef het slot onbewoond Het is te hopen, dat het historische kasteel en zijn prachtige omgeving voor de streek gespaard biijve. DRUNEN. Vanaf heden is de over weg der S S. wachtpost „Elshout" onbewaakt. Al zijn de gewone waar schuwingsborden geplaatst, met het oog op het drukke verkeer, is en blijft dit een zeer gevaarlijk punt, waarvoor niet teveel kan worden gewaarschuwd. Maandag voor de mannen en jongelingen en Dinsdag voor de vrou wen en meisjes, werd in de groote zaal der jongenscongregatie, door een eerw. Pater missionaris uit het missie huis te Roozendaal eene lezing ge houden met lichtbeelden. De eerw Pater die tien jaren in de missie heeft doorgebracht, besprak op eene tot heden hier nooit gehoorde wijze het missieleven van den missio naris en het lot der arme heidenen. Met buitengewoon talent en door prachtige voorstellingen, wist hij ge durende meer dan twee uren zijne talrijke toehoorders te boeien, die dan ook niet nalieten bij het einde, door milde giften hunne belangstelling voor de missie te toonen. Door de Liedertafel en Harmonie der Congregatie werd zeer verdienste lijk de avond opgeluisterd. NIEUWKUIK In het klooster der Eerw. Zusters alhier had op len Paasch dag een zeldzame gebeurtenis plaats. De Eerw. Pater Wannibaldus O. F, M. onlangs door den Bisschop van Roer mond te Weert tot priester gewijd, de eenige zoon van het echtpaar Mart van Steen en Lamb, van der Doelen, alhier in pension zou zijn plechtige eerste H. Mis in de klooster kapel komen opdragen. Al dagen te voren hadden de vrij gevige families van enkele Eerw. Zustersuit Holland's bloembollenvelden de schoonste paars witte tulpen en vurige hyacinthen gezonden, om de kapel, de spreekkamers, het geheele klooster op te smukken. Zaterdagmorgen 11 uur kwam de jonge priester met de tram aan, om de gelukwenschen zijner ouders, die wegens hun gebrekkigheid niet bij zijne H. Priesterwijdingkonden tegenwoordig zijn, in ontvangst te nemen en hen zijn eerste priesterlijke zegen te schenken Op Paaschzondag te 10 uur ving de plechtige Hoogmis aan in het kleine kapelletje dat ter deze gelegenheid allerkeurigst was versierd. Aan het altaar werd de neomist geassisteerd door den ZeerEerw Heer A. van Beek pastoor dezer parochie en den Eerw. Heer J. v. d. Heuvel, diaken van het Seminarie Haaren Door het Zusterkoor waaraan eenige vriendelijke meisjes uit ons dorp medewerkten, werden onder directie van den Eerw. Heer A. Verhoof, theologant van het Seminarie Haaren op voortreffelijke wijze eene meer stemmige mis van Haller en enkele kleine cantates gezongen. Het orgel werd gevoelvol bespeeld door den EdelAchtb, Heer C. v. d. Broek, burge meester oner gemeente. Na het Evangelie nam de Z.Eerw. Heer van Beek het woord om voor het aandachtig gehoor de ouders volgden gezeten in een leunstoel de H Mis en behalve alle huisgenooten zagen we ook talrijke familieleden en kennissen van den jubilaris om een felicitatie te uiten op priester en familie. Naar aanleiding van de machtsvolle Evangeliewoorden „Gelijk de Vader mij zond, zoo zend ik U" legde Z E. de verhevenheid van het priesterschap uit, beschreef de blijdschap welke wij allen vandaag om het Paaschfeest gevoelen maar die voor ons hier door de plechtigheid der le H. Mis nog verhoogd werd. Waar ter wereld gij U ook moogt bevinden, zoo besloot de Eerw. spreker doelend op het mogelijke missionarisschap van den jongen Franciscaan gedenk steeds aan 's Heeren altaar al diegenen, die U hier in Nieuwkuik bij Uwe plechtige eerste H. Offerande hebben omringd Na de H Mis betraden wij de groote spreekzaal van het klooster waar kunst vaardige handen, guirlandes geslingerd hadden waar het portret van den jubilaris prijkte tusschen wimpels en groen, enwaar de gerenomeerde Zuster kok haar best toonde gedaan te hebben, tusschen de bloemen die de tafel versierden, een feestmaal aan te richten. Des namiddags te half 3 uur deed de Eerw Pater Wannibaldus in onze Parochiekerk het H. Lof geassisteerd door onzen WelEerw. Heer kapelaan. Door het Zangkoor werd onder leiding van hun Directeur de heer A. v. d. Broek een plechtig Lof gezongen waar door het toonde, den luister en de feestvreugde nog te kunnen verhoogen. „Gij zijt priester in eeuwigheid" heeft de Brsschop den wijdeling toe gesproken, Ik heb U aangesteld om vruchten te dragen" zeide Christus tot Zijne leerlingen en hunne opvolgers. Dat het dan ook dezen priester gegeven zij. de groote schuren des Heeren op te vullen met vruchten, door zijnearbeid gerijpt, in missie of Vaderland. Het concours van Schutters— gezelschappen, gegeven door het Schuttersgilde „St. |oris" alhier ge durende de Paaschdagen heeft een schitterend verloop gehad. Van heinde en ver heeft men de vereenigingen zien komen opdagen en gedurende de beide dagen is er onderling hard ge streden om als overwinnaar uit'het strijdperk te treden Door den Ed, Achtb. heer Burge meester dezer gemeente werd op den len Paaschdag met een gepaste toe spraak het concours geopend waarna de strijd aanving. De personeele prijzen werden als volgt behaald le prijs f 15, A. v. d. Voord Uden- hout2e prijs f 10 Jos Berkelmans, Helvoirt3e prijs f 7 50 P. van Kuijk Udenhout4e prijs f 5 A Berkelmans, Heivoirt5e prijs P. Peijnenborg, Udenhout. Korpsprijzen werden behaald door: „De Vriendenkring" Helvoirt, eerste Eereprijs. „Prinses Juliana" Vlijmen 2e Eereprijs Weerbaarheid" Helvoirt, le prijs. „St. Catharina" Herpt, 2e „St. Sebastiaan" Udenhout 3e St. Barbera" Moergestel 4e Prinses Juliana" Vlijmen 5e St. Blasius" Heusden 6e „Prinses Juliana" Vlijmen 7e „St. Sebastiaan" Udenhout 8e „St. Joris" Udenhout 9e „St. Hubertus" Berkel 10e „Dionisius" Tilburg lie „St. Barbera" Moergestel 12é „St. Hubertus" Gemert 13e „St Maurits" Udenhout 14e Extra prachtige zilveren beker behaalde J. Besseling Udenhout. le Kampioenschap j. Besseling, Udenhout. 2e Kampioenschap Jos. Berkelmans, Helvoirt Koningskruisjos. Berkelmans, Helvoirt. De medaille voor het verstkomende gezelschap werd toegekend aan het gilde „St. Joris" Geldrop. Medaille voor de meeste viertallen „Prinses Juliana" Vlijmen Gedurende het geheele concours heeft er op en om het het concours- terrein een gezellige drukte geheerscht en heeft alles een ordelijk en aange naam verloop gehad. De verkoop van het Emmabloempje ten bate bestrijding tuberculose, op den len Paaschdag alhier gehouden heeft f 29.30 opgebracht. In een Zondag j.I gehouden ver gadering werd tot penningmeester der spaarkasvereeniging gevestigd in het Café van den heer G. Pulles benoemd E. Pulles. WaSPIK. Op Woensdag a.s. zullen in de Harmoniezaal tusschen 3 en 7 uur de goederen tentoongesteld worden welke op den hier geeindigden knip- en naaicursus vervaardigd zijn. Aan de bedevaartsreis naar Haken dover namen uit deze parochie 26 pelgrims deel. De R.K. leesbibliotheek, waarvan in den afgeloopen winter een goed gebruik gemaakt is, zal voor de zomer maanden op Zondag 27 April gesloten worden. Het zoo gunstig bekend staande R.K. Zangkoor voerde vandaag op verdienstelijke wijze de mis van Göller uit. Wijl deze mis volstrekt niet ge makkelijk is, is een woord van lof voor onze kranige zangers zeker niet mis plaatst. WASPIK. Naar wij met leedwezen vernemen, zal op 19 Mei as. de ZeerEerw. Overste van het R K. Lief degesticht worden overgeplaatst. Ge durende haar 7-jarig verblijf heeft ze zich doen kennen als een goede moeder, die door haar verstandig bestuur, zich de welverdiende hoogschatting niet alleen van haar medezusters en ver pleegden, doch van de gansehe pa rochie heeft weten te verwerven. Noode zien allen allen haar dan ook heen gaan en zij moge er van overtuigd zijn, dat zij in dankbare herinnering in aller harte zal blijven voortleven en dat het voorzeker ieders wensch is, dat God haar nog vele zegenrijke jaren moge schenken.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 2