VROOM 6 DREESMANN Nieuws uitKaatsheuveK. 435e STAATSLOTERIJ. Sport. Gemengd Nieuws. Mieuws uit fieusdesi. 4.90 4.99 2.90 ue opvoering voiueea mei aan ue gestelde verwachtingen. Natuurlijk is dit niet bedoeld voor „Schylock", die was evenals altijd in één woord schitterend Wat Bouwmeester van dezen hoofdrol weet te maken is zoo overbekend en van zoo bijzondere creatie, dat we daarover niet veel meer behoeven te zeggen De overigen van 't gezelschap mochten we noch om spel noch om dictie bewonderen, het ging dikwijls zoo vlug dat ze bijna niet te volgen waren. Neen, dan waren de actrices en acteurs in „Vriend Frits" veel meer te roemen. Niettemin hopen we dat Bouwmeester ook in de toekomst onze plaats in zijn tournee zal behouden, al is het dan desnoods om te kunnen genieten van zijn spel. Zooals in de laatste raadsvergade ring werd medegedeeld, was een nieuwe vuilniswagen besteld. Deze is thans aangekomen en in dienst gesteld, 'tls een buitengewoon practische wagen, die vanboven is verdeeld in vier afdeelingen, die door 't overhalen van een staaf, elk afzonderlijk voor gebruik geopend en daarna gesloten worden, zoodat geen vuil eruit kan Is de wagen vol, dan wordt hij van achter opengemaakt en geheel achterover geworpen en zoo geledigd, 't Is een uitstekend stuk werk, dat geheel hier is vervaardigd door de heeren Brok, wagenmaker en Castricum, smid, die er alle eer van hebben. Zij, die een jachtakte wenschen, kunnen zich vervoegen op het politie bureau, om een desbetreffend verzoek schrift, dat, na ingevuld te zijn, op het politiebureau moet worden inge leverd. Het groot symphonie-concert.dat gisteravond in Musis door het Waal- wijks Symphonie-gezelschap werd ge geven, was goed bezocht, vooral als men in aanmerking neemt het verge vorderd seizoen en de warme tempe- ratuur, die niet bevorderlijk kan zijn aan 't bezoek van zaal-uitvoeringen. Niettemin doet het ons genoegen dat velen waren opgekomen uit be langstelling voor deze vereeniging, o. m. ook onze burgemeester en me vrouw. Ook hetgeen dezen avond werd gegeven was werkelijk ieders belang stelling overwaard en gaf duidelijk te zien wat ambitie, ijverige studie en goede leiding vermag, want alles was weer stukken^beter dan de vorige uit voering. Ook de medewerking van Mej. M. Heijmans, sopraan te Utrecht, heeft veel tot het uitstekend slagen van den avond bijgedragen. Zij heeft in ver schillende nummers doen genieten van haar mooi geluid en goede voordracht. Deze jeugdige zangeres, die vermoe delijk aan 't begin harer loopbaan staat, belooft zeer veel voor de toekomst, maar ook voor het heden geeft zij zeer veel schoons met haar mooie, goed geschoolde stem en eenvoudige, sym pathieke voordracht. Vooral mogen we roemen Nocturne en d'Une Prisone van R. Hahn, speciaal dit laatste was schitterend. Als toegift kregen we Zon nelied van Cath. van Rennes. Zooals we hierboven schreven, was het symphonie-gezelschap al bijzonder op dreef. Er werd in verschillende en niet de meest gemakkelijke nummers te genieten gegeven van een zuiver en gevoelvol samenspel. We noemen hier Ouverture Titus van Mozart en Andante Cantabile van Tschaikowski, voorts de Intermezzo A D. Oper. Cavalleria Rus- ticana van Mascagni en het lieve Se renade de Mandoline. Een feit is het dat het gezelschap enorm is vooruitgegaan, wat we zeer zeker mogen toeschrijven aan de groo- te studielust, de werkelijke ambitie der leden, maar niet minder aan de uit nemende en kunstzinnige leiding van den directeur, den heer A. A. Groot, die op dit gebied dan ook een uitste kende naam heeft en terecht. Wat hij hier in dezen korten tijd tot stand wist te brengen, zegt genoeg. Hem hiervoor onze hulde, alsook aan het ijvervolle bestuur der Symphonie. We doen tenslotte een beroep op aller steun, vooral van jongeren en ouderen, met ambitie voor de muziek, om zich als werkend lid van dit ge zelschap op te geven, men kan nog eenige krachten best gebruiken. Op Vrijdag 23 Mei a.s. des voor- middags lO'/a uur zal in Hotel Verwiel een vergadering gehouden worden van de fokvereenigingen van Almkerk, Raamsdonk, Elshout en Herpt, teneinde te komen tot een interlocale keuring van fokvee te Waalwijk. De heer A. Th. Ariëns, Rijksveeteeltconsulent voor Noordbrabant, zal mede aanwezig zijn. Medewerking is verzocht aan het bestuur van Waalwijks Belang. Naar wij vernemen zal de raad dezer gemeente op Vrijdag 30 dezer in vergadering bijeenkomen. O.m. zal dan aan de orde worden gesteld een ontwerp gewijzigde bouwverordering Maandagavond ontlastte zich boven onze gemeente en omgeving een ernstig onweder. In de machine fabriek van den heer C. v. d. Heijden is de bliksem ingeslagen en vernielde een schoorsteen. In het schoolhuis aan den Loonschendijk sloeg de blik sem ook in, doch richtte geen schade aan. De schoenfabrikanten die op de Jaarbeurs te Keulen hebben geëxpo seerd, zijn over de resultaten zeer tevreden. Voor Duitsche rekening zijn er groote orders geplaatst kunnen worden, zoodat deze fabrikanten voor- loopig volop werk hebben. Gisteren speelden een zestal spe Iers van de Vuchtsche Biljartvereni ging een vriendschappelijken match met de Biljartclub Hotel Verwiel. Er werden gespeeld partijen van 80 punten. Het resultaat van dezen wedstrijd was Waalwijk Th. v. d. Sanden 68 J. Spapens 80 A. v. Roessel 75 A. van Hilst 80 H. van Laarhoven 80 H. Driessen 51 Totaal 434 Vucht H. Couwenberg J. van Asten J. van Rooij H. Hermans H. Linsen H. Denissen 80 31 80 58 14 80 Totaal 343 zoodat de Biljartclub Hotel Verwiel heeft gewonnen met 91 punten. Tegen Maandag 2 Juni heeft de Vuchtsche Bilj.-vereeniging B. H. V. uttgenoodigd. Voor deze wedstrijden werd door den heer Vink, (hoewel nog kort in Waalwijk woonachtig, doch om zijn biljartsport in de club en daarbuiten reeds bekend), welwillend een medaille beschikbaar gesteld. De heer P. Letschert alhier, inspecteur van politie, is benoemd tot keurmeester der keuringen uit te schrijven door de Koninklijke Nederl Politiehond vereeniging te houden in Augustus, September en October van dit jaar. VLIJMEN. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Woensdag 21 Mei 1924, des namiddags ten half acht ure,, ten Raadhuize alhier. Te behandelen onderwerpen: 1. Ingekomen stukken. 2. Gemeenteverslag. 3. Voorstel van Burg. en Weth. tot wijziging van de bezoldiging van de verloskundige. 4. Alsvoor tot wijziging van de Instructie van den Armenarts. 5. Alsvoor tot het aangaan van eene 2e onderhandsche leening van kasgeld. 6. Alsvoor tot onderhandsche ver huring van a. een stukje land aan j. de Groot b. een stukje dijk aan W. de Vaan. c. een stukje gemeentegrond aan A. Kievits. 7. Alsvoor tot wijziging van de algemeene plaatselijke Politie-verorde- ning. 8. Alsvoor tot herziening der ver ordeningen op de heffing en invorde ring van keurloon en leges. 9. Alsvoor tot wijziging der be grooting. Kaatsheuvel, 21 Mei 1924. Van lichting 1925 uit deze ge meente werden 52 dienstplichtigen goedgekeurd, 21 voorgoed ongeschikt en 2 tijdelijk ongeschikt bevonden, terwijl er 4 niet voor de keuring ver schenen. In de maand April werden alhier 36 personen geboren en stierven 13 personen.Het vertrek beliep 41 per sonen, terwijl er zich 34 vestigden, Het jaarlijksch onderzoek der verlofgangers van de lichtingen 1913, 1914 en 1915 zal voor deze gemeente gehouden worden te Waalwijk, Mr. Loeffstraat, oude raadhuis op 23 Juni a.s. 's voormiddags 10.30 uur. Herhaaldelijk doen zich hier nog gevallen van mond- en klauwzeer voor. Negen gevallen werden reeds gecon stateerd, waarvan de meeste echter van onschuldigen aard. Heusden, 20 Mei 1924 5e Klasse. Trekking van 19 Mei. Getrokken prijzen. Prijs van f 1000 No. 7957 21694. 400 4179 12992 13865 200 4859 16725 100 2417 7873 1076L 10852 11263 18142 19879 22318. Vijfde Klasse. Tweede Lijst. Trekking van 20 Mei. Prijs van f 1000 No. 2126 14304 16126 18476 19784 20829 400 15065 17747 200 17725 22142 100 6419 2861 12293 1311915952 19124 19342 22397. Voetbal. WAALWIJK. H.EC.—R.K. Bosch Elftal 3-1. J.l. Zondag had de wedstrijd tusschen bovengenoemde ploegen plaats, welke door H E.C. verdiend werd gewonnen. 4 E.C. speelde, niettegenstaande zij met twee invallers uitkwam een goeden wedstrijd. Het Bossche elftal wist al spoedig de leiding te nemen. Daarna was H.E C. tot de rust in de meerderheid en wist dit door een tweetal doelpunten uit te drukken. Na de rust een vlug en op en neer gaand spel met beide doelen om beurten in gevaar. Als de rechtsbuiten van H.E C. weer eens doorbreekt besluit deze zijn ren met een hard schot dat doei treft 3—1. Het Bossche elftal komt nu meer in den aanval, maar „Tienus" bleek niet e passeeren en stopte de moeilijkste ballen, zoodat met dezen stand het einde kwam. H.E.C. kan op een goed gespeelden wedstrijd terugzien en het is voorwaar een mooie prestatie om van deze sterke ploeg te winnen. In het Bossche elftal waren alle op een enkele uitzondering na, goed, maar er zat nog niet genoeg verband n het elftal. Toen na de rust de spelers een beetje aan elkaar gewend waren ging net reeds veemeter en we gelooven wel dat, als dit elftal elkaar goed leert verstaan, dat er een groote kracht van uit zal gaan. Voetbal. Op waardige wijze heeft Quick haar competitie-wedstrijden beëindigd. Quick I won van Vucht met 4—0, terwijl Quick 2 van Baardwijk 2 met 21 won. De wedstrijd Quick—Vucht was een voortdurend sterker zijn der Quickers en was dan ook de Vucht doelver- dediger niet zoo schitterend geweest, de score zou zeker verdubbeld zijn geworden. Evenals andere jaren heeft Quick ook thans serie-wedstrijden uitgeschre ven. Kon Quick telken jaren op schit terende deelname trotsch gaan, de deelname van thans overtreft al de voorgaande in Waalwijk gehouden serie-wedstrijden. Door de volgende clubs wordt deel- genomen H.C.W. Dordrecht, B V.V. 's-Bosch, S V.W. Gorinchem, O D S. Dordrecht, R..W.B Waalwijk, Wilhelmina Kaats heuvel, Achilles Tilburg en Zaltbommel. De loting bracht de volgende XI- tallen tegen elkaar. Zondag 25 Mei. 2 uur H.C.W.—R.W.B. 4 uur S.V.W.—Zaltbommel. Donderdag 29 Mei (O.H. Hemelvaart.) 2 uur Wilhelmina—Achilles. 4 uur O.D.S.—B.V.V. Zondag 1 Juni heeft de finale plaats. Het Quickterrein zal keurig in orde worden gemaakt, terwijl er vanaf de markt naar het terrein Autobussen zullen rijden tot gratis-vervoer der toe schouwers Een keurige collectie prijzen zijn aan de seriewedstrijden verbonden, lsie prijs medaille met 11 zilveren draag- bekertjes2de prijs Beker3de prijs Lauwerkrans4de prijs medaille5de prijs Draagmedaille voor den speler welke de meeste doelpunten maakt; 6de prijs medaille voor de verslkomen- de vereeniging. De Olympische Spelen te Parijs. De loting voor het voetbaltournooi. Nederland—Roemenië. Uit Parijs meldt men den uitslag van de gisteravond gehouden loting voor de le ronde van het Olympisch voet baltournooi, welke uitslag luidt Nederland Roemenië, 27 Mei, 4 uur, Stadion van Colombes. Frankrijk Lethland' 27 Mei. Ierland Bulgarije 28 Mei. Winnaar Zwitserland-Litauen win naar Turkije—Tsjecho Slowakije, 28 Mei. België Zweden, 29 Mei. Egypte winnaar Hongarije-Polen, 26 Mei, Luxemburg winnaar Spanje-ltalië, 29 Mei. Winnaar Amerika—Estland win naar Joego Slavië—Uruguay. I ingezonde n Mededeelingen MIJNHARDT'S Zenuw-Tabletten 75 ct. Laxeer-Tabletten 60 ct. Hoofdpl|n-Tabletten 60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. In de haven te Muiden is Zater dagmiddag een 6 jarig jongetje ver dronken Men meldt uit den Haag Bij de gisteren op den Leidschen Straatweg gehouden 20 K.M. betrouw- baarheidsrit van de 's Grav. Wieler- ver. Excelsior had een ernstig ongeluk plaats hetwelk aan den Delftenaar C van Dam het leven kostte. Het was een wedstrijd voor B en C klasse renners waarbij de A klassers Brinkman en v. Dam voor training mede zouden rijden De start had plaats bij K.M. paal 2 en nauwelijks waren de ren ners 150 M vertrokken of er had een ernstige aanrijding plaats. Uit de rich ting Leiden kwam een auto de renners tegemoet terwijl een andere automo biel van den Haag komende, de ren ners passeerde en plotseling naar links uithaalde. Brinkman en v. Dam, die schuin naast den auto reden, werden naar den linkerkant van den weg gedrongen en reden beiden met volle vaart onder den in tegenover gestelde richting aanrijdende auto. Den chauffeur van den wagen, waar mede het ongeval plaats had, treft geen schuld. Deze haalde snel uit naar rechts, zoo zelfs dat hij met de rechter wielen in den graskant reed. Toch kon hij niet verhinderen, dat v. Dam onder den motor geraakte en met een zware hoofdwonde onder de machine werd uitgehaald. Brinkman kwam met enkele schrammen vrij terwijl zijn rijwiel totaal vernield was. In de auto, welke het ongeluk had v. Dam aar. te rijden, werd de zwaar- gekwetste naar de stad vervoerd. Aan het Roode Kruis aan de Jan van Nassaustraat kon men het slachtoffer niet opnemen aangezien geen dokter aanwezig was De getroffene werd toen vervoerd naar het Diaconesse- gesticht Bronovo aan de Laan v. Meer- dervoort. Zijn toestand was hopeloos daar bij een onderzoek bleek, dat de hersenpan geschonden was. Om even twee uur overleed het slachtoffer zon der bij kennis te zijn geweest. De auto, welke de aanleiding was van het ongeluk, reed in snelle vaart door, zonder te stoppen of zich iets van het ongeval gelegen te laten liggen. Een der renners slaagde er in op een rijwiel, hem achterna gaande, het num mer op te nemen. Gistermiddag stelde de recherche reeds een uitvoerig onderzoek in bij de getuigen van de zoo ernstig afge loopen aanrijding. Naar verluidt zal het lijk door de justitie in beslag genomen worden. Gistermorgen heeft te Helmond het 6-jarig dochtertje van den heer De Wit bij het aansteken van een gaskom foor zoo ernstige brandwonden beko men, dat het kind aan de gevolgen daarvan is overleden. De kleeren var. de kleine waren in brand geraakt. ingezonden Mededeelingen. Doorzitten en Stukloopen schrijnen en smetten der huid, verzacht en geneest men met Purol. Abonneert U op en Adverteert in „DE ECHO VAN HET ZUIDEN?', het meest gelezen bind in de Lang straat en Omgeving. arninniitimmniiiiiiiiiiin[iinniiiiiiiiiiinfiiiiiiiiiiniimiiiniiiiiiiinniinniiiiniiiniiiniiiiiiiiiniiniiiiiü van de Afdeeling 17.9© 19.06 8.9© 45 85 95 2.75 riiiiiiiimiiiiimiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiimijiiiiiiiiiuiiiiiiiuiuiimiiiiiiiiiiiiiiuiiiuiiiiiiiiiiiuuiiiiiiiHuniiK Maandagavond hield het Ziekenfonds eene buitengewone algemeene vergadering, die slechts matig was bezocht. De Voorzitter, de heer Van Huiten, zegt, na de aanwezigen eerst een woord van wel kom te hebben toegeroepen, dat het Bestuur het noodig heeft geoordeeld een spreker uti te noodigen om de voordeelen van de Invali diteitswet uiteen te komen zetten aangezien al meermalen is gebleken dat door het onbe kend zijn daarmee 't fonds en de menscben, groote nadeelen hebben geleden. De heer Van Weezink, ambtenaar van den Raad van Arbeid te Tilburg begon met te wijzen hoe de wet is tot stand gekomen om daarna de groote voordeelen ervan uiteen te Van de grootste beteekenis is het dat de inenschen zorgen dat steeds de zegels wor den geplakt, want alleen wanneer daarvoor goed zorg wordt gedragen heeft men recht op de vele en groote voordeelen die de wet biedt. Ook bij werkeloosheid, ziekte of andere omstandigheden moet men zorg dragen dat wordt doorgeplakt en heeft men dit gedaan, dan heeft men aanspraak op geheel vi'tje verpleging in Gasthuis, Sanatoria, Herstel lingsoord enz. alsook op weduwen-, wezen- en ouderdomsrente. Hij wees ook op het verkeerde systeem dat velen er op nahouden n.l. wanneer ze van arbeider patroon worden, ophouden met plakken. Men verliest daardoor vele aanspra ken die men kan blijven behouden indien men vrijwillig met plakken voortgaat. Door verschillende personen werden na afloop van de lezing vragen gesteld die dooi den spreker werden beantwoord. De Voorzitter dankte den spreker voor de uiteenzetting en hoopte dat alle aanwezigen er hun voordeel mee zouden doen, waarna de vergadering werd gesloten. De Z.Eerw. Pater A. J. van der Wee, uit Kaatsheuvel, vau de Sociëteit der Witte ruiers van iutrumutu aju.vïgeneau; ïia~eeir 3-jarig verblijf hier te lande., waar hij werk ten/oor de Procure te Boxtel, 19 Juni a.s. naar Urundi terugkeeren. ZijnEerw. vertoef de reeds 26 jaar in de missie van Centraal- Afrika en stichtte daar 7 missieposten. Bjj velen hier te lande is hij welbekend, daar hij de laatste jaren onvermoeid op de missie- tentoonstellingen de bezoekers de noodige verklaringen gaf. Tegelijk met hem zal de Eerw. Broeder Hyacinth (Melissen uit Stand- daarbuiten) naar de missie vertrekken. Maandagmorgen had de plechtige uit vaart plaats van den heer Jac. v. d. Assem. De begrafenis had op last van den dokter reeds Zaterdag-avond plaats gehad. De be langstelling was zeer groot. Verschillende corporaties en deputatie's gingen den stoet vooraf o.a. de Biljartclub K.B.C. alhier, de biljartclub „Hotel Verwiel" Waalwijk en de voetbalvereeniging K. S. W.de le Loou- op-Zandsehe Politiehondenclub en 't zang koor, terwijl een tweetal kransen in den stoet werden meegedragen. Het zangkoor- voerde de driestemmige Mis van Perosi uit. Algemeen werd de heer van den A. geroemd om zijn amicaliteit en eerlijkheid in den omgang. Hij was voor iedereen de jovialiteit zelve. R. I. P. Voor 't concert Zondag door Apollo aan geboden bestond veel belangstelling. Het muziek-programma bestond uit een keur van nummers. De vertolking was zeer goed. Stem ming, samenspel en voordracht lieten niets te wenschen over. De ouverture „Stradella van Flotow en het Ballet Egyptien van Imigini vielen bijzonder in den smaak. De tooneelvereeniging „Tavenu" gaf het blijspel in één bedrijf „De huurling van no. 18". Er werd uitbundig gelachen met de kod dige zetten uit dit oerkomisch nummertje, vooral de heeren N. van der Heijden als Snijders, en G. Lips als Willem Vinke speel den hun rol uitmuntend. Het opkomend on weer van Zondag-avond verhaastte het einde van het concert. Voor de tweede maal sloeg de blik sem in onze gemeente in. Juist was de heer A. van Oversteeg, Hoofd der O. L. School aan den Looaselien Dijk met vrouw en kind van 't bed opgestaan en bevond zich aan 't hoofdeind van 't ledikant, toen de bliksem met oorverdoovend lawaai in de schoorsteen sloeg, door de kachelbuis op de slaapkamer kwam en daaruit weer verdween door een groot gat in 't plafond te slaan. De geheele kamer was vol roet en zwaveldamp. Van den inboedel werd niets beschadigd, terwijl ook de inwoners met den schrik vrij kwamen St. .TOAOHIMSMOER. Als éen bizonder- heid dient vermeld, dat bij den landbouwer P. Oerlemans wonende op 't Galgeneind een veulen is geboren met slechts drie pooten. Het dier ziet er overigens zeer gezond uit. Tal van belangstellenden en nieuwsgierigen zijn gisteren dit natuurwonder komen bezich tigen. Het voornemen bestaat in Juni de kin deren der kindsheid in optocht door de stad te laten trekken, zooals vroeger meermalen geschiedde. In den stoet zullen voorkomen groepen betrekking hebbende op de Missie etc. De meikevers zijn zoo overvloedig in de omgeving, dat ze hier en daar, vooral in het wilgenhout, maar voor het grijpen zijn. De jeugd trekt er op uit en in een ommezientje heeft men een sigarenkistje vol. Werkelijk een goede opruiming. Hoewel we in de afgeloopen week ruim schoots ons deel kregen van 't onweer, zijn er geen ongelukken te betreuren. In 't naburige Doeveren echter sloeg Zondagnacht de blik sem in bij den landbouwer B„ doch veroor zaakte slechts onbeduidende materiëele schade. HERPT. Dinsdagmorgen werd door den Z.Eerw. Heer Timmermans, pastoor der pa rochie, de eerste steen gelegd der nieuwe kerk. De plechtigheid werd bijgewoond door vele Heeren Geestelijken uit deze streek en van elders. Bovendien deden vele parochia nen door hun tegenwoordigheid van hunne belangstelling bljjken. W. S.C.-TERREIN. De jl. Zondag plaats gevonden beslissings wedstrijden hadden tot resultaat, dat Waal wijk II met 21 wist te winnen van Baard wijk II, terwijl R.W.B.II met 20 de meer dere bleef van Kaatsheuvel II. De zomerelftallen van W.S.C. en H.E. C. spelen heden, Woensdagavoud, een oefen wedstrijd op het terrein van W.S.C. Aan vang 7 uur. Koehaar Loopers de nieuwste a a kleuren, zeer solide 65, 49 «94 Boud6toopersdiv kleuren,m eg 70Va c.M1.95- SO c.M VelvetLoopersgrijsm geki. o ae rand, 70 c M. 2.75, 50 c.M li7V Axminster Loopers 70c M a a A 4.90 3.90, SO c.M 3.90,du9W Axm.nsSer Tapijt prima En- gelsch fabrikaat Vilttapijt voor randen langs a OA karpetten, zeer sterk. 3.80, d&. «7 w Wilton Loopers prachtdes- 85 A sins, onverslijtbaar, 70c.M. hangmatten fijn gevlochten. AA nieuwe kleuren. 55. 45, 39, ear Voordeurmatten extra dik. fijn m a gevlochten2.40, 98 75, 4 Sr Ruige Mat ®H effen en gekl vS >1 B ijzersterk3.40, 1.95, 1.49 Lederen Matten practisch, e <J|B onverslijtbaar 2.40, 1.75, I.«99 China Matten sterke, effen en AA gekleurd421/a, 371/2, Ch!na Matten nieuwe dessins, AB dicht geweven, 2 x 3.... 1.45, SreP Damast Matten voor woon- b en slaapkamer, 2x3I mi 9 Twisted Matten extra dik, a QA zeer solide, mooie dessins «9.*rW Vloerxeii breedte 200 c.M m ,s »|S 1.70, 183 c.M. 1.30,115 c.M. lilW Linoleum mod. dess, prima a JA druk,200c M 2.40,183c.M Graniet Inlaid 20 kleuren, a oa extra solide kwaliteit«9«»W Moiré InlaEd zeer mooi voor A AB randen om karpetV groote so teering6150 5.50, KurkparkOt geruischloos, mm BA solider dan eikenhout p. M2 m iVV Triolln voor vochtige vloe ren, diverse kleuren. Parket Inlaid groote sor- Samoa Matten fijne serre Matten 140 x 180 160 x 240 180 x 270 Cocosloopers en Tapijf. breed 60 70 100 2QO c.M. Ondanks de prijsstijging der Cocosartikelen, verkoopen wij tijdelijk nog tegen bovenstaande extra lage prijzen.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 6