Zichtbaar aangedaan dankte de Zeer- Eerw. heer Pastoor voor dit groot blijk van aanhankelijkheid. Dat zijn werken wordt gewaardeerd stelt hij op prijs en dat men uiting geeft aan zijne aan hankelijkheid op eene manier als heden door de parochianen gedaan is voor hem eene dubbele voldoening en eer. Hij dankt gaarne voor de heerlijke woorden van den woordvoerder van 't comité, voor de beste wenschen en vooral ook voor het aangeboden prachtig geschenk dat tot in lengte van dagen getuigenis zal afleggen van de liefde en aanhankelijkheid. Die liefde, die aanhankelijkheid heden hem zoo bijzonder betoond, zullen voor hem een spoorslag zijn om op den ingeslagen weg voort te gaan. Blijven werken zoolang hij kan zal hij doen voor het eeuwige heil en zooveel als in zijn vermogen is ook voor het stoffelijk heil. Om dit alles te kunnen bereiken, daarvoor blijft hij gaarne op aller medewerking en zeker van de leden van het comité die hij bijzonder dank zegt voor de groote moeite en opofferingen ten zijnen opzichte.rekenen. Van de receptie die nu volgde werd een zeer druk gebruik gemaakt. Honderden en honderden hebben per- soonlijk hun jubileerenden pastoor willen gaan feliciteeren. Het feest werd verder met familie in huiselijken kring doorgezet. 's Avonds ten half acht werd door het R. K. Zangkoor eene serenade gebracht en om 8 uur door de Lieder- 1 tafel „Oefening en Vermaak", direct daarop gevolgd door de harmonie van de R K. Werkliedenvereniging. Door den heer Th. Festen werd den jubilaris namens het Zangkoor, door den heer Aug. v. d. Heijden namens de Liedertafel en door den heer F Passier namens de Harmonie toege sproken Telkenmale beantwoordde de Z Eerw. heer pastoor op de hem eigen manier. Het zal wel onnoodig zijn te ver melden dat deze serenades een onge kende menigte van volk zoowei van hier als van omliggende gemeenten op de been brachten, wat een aangename drukte in de straat bracht. De officieeie feestdag heeft een prachtig en waardig verloop gehad De belangstelling, de hartelijke deel neming door geheel de parochie en de gemeente geuit op zoo tal van wijzen, moeten den jubilaris wel terecht diep getroffen hebben en voor hem een hernieuwd bewijs zijn van de liefde, de waardeering, de dankbaarheid die men hem toedraagt en dit is juist wat het feest zoo intens hartelijk, zoo spontaan heeft doen zijn, omdat het geheel is voortgekomen uit het hart der hem toevertrouwde geioovigen. Vandaag wordt het feest voortgezet voor de kinderen bij de Eerw. Zusters. Vrijdag bij de Broeders en Donderdag heeft de grootsche huldiging plaats door den RK. Vrouwenbond. De ver gadering begint om 7 uur en niet als gewoon, om half acht. 0. D. S voor het eerst in Waalwijk op het Quick terrein aan de Watertoren Openbare vergadering van den Raad der gemeente Waalwijk op Vrijdag 30 Mei 1924 des namiddags 63/4 uur. AAN DE ORDE 1. Ingekomen stukken. 2. Wijziging der verordening tot verdeeling der werkzaamheden tus- schen de Ambtenaren van den Burg. Stand. 3. Voorstel tot vaststelling van ver ordeningen op de heffing en invorde ring van vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank in het klein. 4. Voorstel tot aankoop van een perceeltje grond in de Eerste Zeine van F Pennirigs 5. Voorste! tot wijziging der verorde ning op de heffing en invordering van leges ter secretarie en van rechten wegens verrichtingen van den Ambte naar van den Burg Stand. 6. Voorstel tot bepaling van het bedrag der door den Administrateur van het Gemeentelijk Woningbedrijf te stelle,1 zekerheid. 7. Voorstel tot het aanbrengen van gasverwarming in het gebouw der Openbare School in de Stationstraat 8. Aanbieding gewijzigde verorde ning ingevolge artikel 1 der Woning wet (Bouwverordening). Voor de Maandag in Hotel Gerris gehouden belangrijke verkoo- ping van huizen, behoorendc aan de Kinderen Marks, was groote belang stelling De uitslag was ais volgt: Koop 1 Het Café van den heer Mahieu in de Stationstraat is gekocht door den heer J. van Engelen-Staal voor f 3500 Koop 2: Twee daar achter gelegen woningen door den heer J. van Engelen- Staal voor f 2000. Koop 3Het „Kippenslraatje" door den heer M. Schambergen voor f 4500. Koop 5Het huis in de Groote straat waarin café wordt gedreven door den heer J. van Drunen gekocht door den heer J. Spapens voor f4500. Koop 6, 7 en 8Een blok van 3 woningen aan het Hoekeinde een winkelhuis met werkplaats en woning en nog een winkelhuis met woning alles gelegen aan hel Hoekeinde, door den heer Jos v d Houdt voor f 13.100 Koop 10: Twee winkelhuizen naast de R.K. Kerk in de Grootestraat door den heer C Marks voor f 20.500. Koop 11: Winkelhuis met koper slagerij, thans bewoond door den heer C Marks, door den heer P van Loon voor f6800. Koop 12: Twee woonhuizen in de Grootestraat bewoond door de heeren F Marks, Proveniers en Rombouts door den heer Fr. Marks voor f 9800. De geheele verkooping heeft dus opgebracht de som van f 63 950 Aan ons verslag betreffende de Gastentoonstelling behoeven we niet veel meer toe te voegen We kunnen vertellen dat het bezoek Vrijdag, Zater dag en Zondag zeer druk is geweest en de tentoonstelling een groot succes is geweest, dat zich 't best demon streert in het groot aantal kachels en andere artikelen die verkocht zijn en 't welk op 't gasverbruik in onze plaats van grooten invloed moet zijn. Vooral Zaterdagavond bij de verloting was het overvol, zoodat velen niet toe gelaten konden worden. Een bal be sloot deze geslaagde tentoonstelling, waarvan de ondernemende directeur alle succes heeft gehad en waarvan de fabriek en de gemeente de goede vruchten moeten plukken. Was de tentoonstelling eerst bepaald tot Zaterdagavond, men heeft z nog tot Zondag verlengd speciaal om den bakkers uit Waalwijk en omstreken gelegenheid te geven een demonstratie bij te wonen die door den heer Vissers uit Tilburg Zondagmiddag met het kanonstelse! voor verwarming van bakkers-ovens werd gegeven Er was veel belangstelling en ook hier zijn de resultaten voor 't oogenbtik en zeker voor de toekomst goed te noemen Men werd overtuigd van de groote waarde van dit systeem om de groote zindelijkheid en de betrekkelijke geringe aanschaffingskosten en 't weinige gas verbruik. De hulde aan den heer Plevier directeur der fabriek en organisator der tentoonstelling gebracht, onder schrijven wij gaarne om tai van redeneti. Ook zijne heipers. o. a d n heer Bank mag een woord van lof niet onthouden worden. De uitslag der verloting is als volgt Zaterdagmiddag ging een proces sie uit de parochie van O L. Vr. alhier ter bedevaart naar Elshout, Een plechtig lof werd aldaar gecelebreerd en een bezoek gebracht aan de kapel Ten 6 uur keerden de pelgrims weer huis waarts. Op de Zaterdag laatst gehouden ontmoeting tusschen een tiental van den Bosschen en een tiental van den Waalwijkschen Kegelbond, wist Waal wijk te winnen met meerderheid van 83 hout. zoodat de beker naar Waalwijk is verhuisd. De heer J. Timmermans Wz. directeur van „Noord-Braband" en oud wethouder enz onzer gemeente her dacht 1.1. Zondag zijn 90sten verjaar dag Wij bieden hem gaarne onze harte lijke felicitaties. Bij de gehouden aanbesteding voor het verfwerk van 40 arbeiders en 8 middenstandswoningen werd inge schreven als volgt: W. Oudberg, 's-Hage f 2836 W v. d. Heiiden Waalwijk f2167 De Po o ij Boxtel f 1849 Van der Waals Zn. Capelle f1778 Smits Kaatsheuvel f 1750 J Marks Waalwijk f 1700 Gebr Roos, Ridderkerk f 1650 A Holster Waalwijk f 1500 Tentoonstelling 1925. A.s. Vrijdag 30 Mei om 10 uur voor middag zal te Waalwijk in 't hotel Verwiel eene inleidende vergadering gehouden worden terzake de Groote Internationale Tentoonstelling die in Waal ijk in 1925 ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan van den Ned. R. K. Bond van Schoenfabrikanten zal worden georganiseerd. Aan de orde zal worden gesteld 1. Opening en inleiding door den Voorzitter 2 Samenstelling der leiding van de Tentoonstelling a Beschermheer b Eere-comité c. Eere-voorzitter d Indeeling in comité's (Hoofdbe stuur en Dagelijksch Bestuur der Ten toonstelling zijn benoemd vanwege den Bond 3. Samenstelling der comité's. 4 Bespreking werkzaamheden der comités 5 Rondvraag A.s Vrijdag wordt wederom eene vergadering gehouden van de commis sie tot organisatie van een grooten fokveedag in September a s Deze commissie bestaat uit vier leden der fokvee verenigingen er. twee leden van „Waalwijks Belang". Zou 0 D S. winnen van B. V V.? Donderdag op de Qnick serie-wedstrijd. GRATIS Auto vervoer naar de Quick-serie va" 3'/»- Onder zeer vele blijken van belangstelling mocht de heer H. Dnessen, die zich door zijn aange- "naam karakter in aller sympathie mag verheugen, gisteren den dag herdenken waarop hij voor 25 jaar geleden als correspondent bij de Levensverzekering Maatschappij Noord-Braband in dienst trad Gedurende ai die jaren heeft de heer Driessen zich doen kennen als een sympathiek, ijverig en plichts getrouw employé die steeds alles wat in 't belang der Maatschappij kon zijn tot in de kleinste bijzonderheden wist te bevorderen. Namens de directie werd hem daar- voor door een der directeuren den heer Mr. B. Timmermans dank gebracht en als bewijs van waardeering voor dit alles een gesloten couvert overhandigd. De heer Th. van Mierio complimen teerde den jubilaris namens het perso neel en bood hem een prachtige pendule met coupes aan. Den namiddag werd daarna genoeg lijk onder elkaar doorgebracht. Ook wij bieden den jubilaris onze beste wenschen. Moge hij nog heel veel jaren doorbrengen in dienst der onderneming, die hem zeer dierbaar geworden is, ELSHOUT. Zondag was het weder om de groote processie-dag. De drie kleur wapperde en een prachtige eere- boog was voor de kerk opgesteld. Tal van vreemdelingen waren tegenwoordig, o m de H Familie van Vlijmen met de harmonie Concordia, voorts de H. Familie van Berlicum. Pater van Veghel uit Heeswijk droeg eene plechtige H Mis op met assistentie der kapelaans Willems en Serrarens. Na de H. Mis ging 't in processie naar de kapel Te half elf werd door Pater Dr. M. J. Ondersteijn, prior van het Norber tijnerklooster te Heeswijk, met assis tentie van Pater de Jong alhier en Pater Verlinden te Heeswijk een solemneele H. Mis van dankzegging opgedragen. Het zangkoor, versterkt door leden van naburige zangkoren, voerde op ver dienstelijke wijze een vierstemmige Mis van Halier uit onder leiding van Pater van Veghel. Vervolgens werd het Tan tum Ergo gezongen, met een solo van den heer Boom uit Baardwijk 's Middags kwamen, al was het weer niet mooi tal van vreemdelingen naar het genadeoord om getuigen te zijn van den luisterrijken omgang; er was ook een processie uit Dreumel De kerk was te klein om allen te kunnen bevatten. Na het Lof had de plechtige omgang plaats waarbij het beeldje van de Wonderbare Moeder van Elshout werd meegedragen talrijke bloemen en emblemen, vaandels en vlaggen vonden in den stoet een plaats. In den stoet gingen tevens mede tal van bruidjes, zusters met schoolkinde ren, geestelijken, onderwijzers met kinderen, de harmonie der jongens congregatie uit Drunen, de burge meester, verschillende congregaties, studenten van Onzenoord en een deputatie der H. Familie te Berlicum, alsmede vele bedevaartgangers Biddend en zingend ging men naar de kapel, alwaar de kapelaan der parochie een schoone toespraak hield Te half vijf trok men weer kerk waarts in de kerk werd de plechtig heid met den zegen besloten. Het aantal pelgrims kan op 3000 geschat worden. DRUNEN. Voor de aanstaande ker mis, die op Zondag 1 Juni begint, zijn de volgende staanplaatsen verpacht een Bioscoop, een Opendraaimolen, 1 een Zweefcaroussel, een hoeplaspei, een Vergenoegingspaleis. twee Gebak kramen. vier Koek- en Suikerkramen, een Palingkraam, twee Galanteriekra mer SPRANG-CAPELLE. (Vm. Sprang.) Donderdag (Hemelvaartsdag des mor gens 9.30 uur hoopt in de Geref. Kerk alhier voor de Gecomb. Geref. Kerken van Vrijh.-Capelle en Sprang op te treden Ds. G. H. de Jonge. Op Hemelvaartsdagmorgen 9.30 uur hoopt in de Ned. Herv. op te treden Ds. J. Kolthers J I. Zondagavond omstreeks half zes uur had in de Besoijensche Steeg een ernstig ongeluk plaats, wat be betrekkelijk goed is afgeloopen. De landbouwer v. Z alhier, met een klein kind, een jongen van .omstreeks 7 jaar, gezeten in een melkwagen reed van de weide huiswaarts, toen juist de tram richting Waalwijk naderde. De hond schoot plotseling recht op de tram af. Beide inzittenden werden uit het wagentje geslingerd. Z. bekwam geen noemenswaardig leisel, doch het jongetje kwam met een tramwagen in aanraking en werd enkele meters mee gesleurd. De machinist wist gelukkig de tram spoedig tot stilstand te bren gen. Met een ernstige en diepe wonde aan het achterhoofd, alsmede minder ernstige verwondingen aan armen en beenen werd de ongelukkige kleine opgenomen. Dr. J. v. d Meulen alhier was spoedig ter plaatse, die een noodverband legde, waarna het jon getje per tram werd vervoerd naar het café Pullens, alwaar de geneesheeren v d. Meulen alhier en Langemeijer uit Waalwijk den gekwetste verder behan delden. Per brancard werd het jongetje naar de woning zijner ouders vervoerd. Vreesde men aanvankelijk voor hersen schudding, thans vernemen wij dat de toestand redelijk wel is en de hoop op beterschap niet is uitgesloten. CAPELLE Vorige week Dinsdag was het voor P Groen en echtgenoote een heugelijke dag, daar zij dien dag hun 50 jarig huwelijksteest vierden Aangezien op hun verzoek wegens familieomstandigheden, geen buitenge wone drukte van deze bruiloft gemaakt was, ging zij in alle stilte voorbij. De rangeerder A Konings, werk zaam op het station Kaatsheuvel Ca pelle, is over geplaatst naar Nijmegen. -- Donderdag had het echtpaar P. Sprangers op de Nieuwevaart alhier het voorrecht hun gouden huwelijks feest te vieren. Door de jongelui uit de buurt was voor het huis een prachtige eerboog geplaatst, welke des avonds door talrijke electrische lampjes verlicht was. Den geheelen dag ondervond het jubileerend echtpaar ruime belangstel ling, die zich in woord en daad uitte, terwijl ons muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" het gouden echtpaar des avonds onder geweldige toeloop van volk een sernade bracht, bij welke ge legenheid de oudjes door den president van het gezelschap in hartelijke be woordingen werden gelukgewenscht. De korfbalclub „Juliana" uit deze gemeente speelde j.l. Zaterdag te Til burg een competitie wedstrijd voor den N.Br. korfbalbond tegen O.N A aldaar. Deze wedstrijd eindigde in een 3-1 overwinning voor het Tilburgsche twaalftal. Donderdag zal voor de Ned Herv. gem alhier optreden Ds.A. Meijers. des voormiddag te half tien uur. Bij den landbouwer v. B. alhier stierf j 1. Zondag een paard tengevol ge van koliek. Voorwaar een groote schadepost. WASPIK. Door Burg. en Weth, is ana den heer H. J. van Bourgondiërs vergunning verleend tof het plaatsen van een electro-motor van 2 P.K. Voor bedevaartgangers naar Brielie bestaat voor dit jaar gelegenheid zich aan te sluiten bij de processie van Geertruldenberg op Dinsdag 3 Juni a.s. Bij de publieke aanbesteding vaa een huls voor den landbouwer J. Gennesen alhier, bouwkundige de haer A. de Busje, werd ingeschreven als volgt J. van den Broek, Waspik, metselwerk f 2768. A. de Graauw, Waspik, timmerwerk f 1935.— A. de Graauw, Waspik, massa f 4695. A. Mufsaers, Waspik, metselwerk f 2460. Gsbrs. Boom, R&amsdonk, timmerwerk f 1700. P. de Graauw, Waspik, massa f 4020.— Van onwaarde 1 biljet. Het werk werd gegund aan den heer P. de Graauw. RAAMSDONK. Het hevig onweer, dat Woensdagavond boven ons dorp woedde, en dat gepaard ging met geweldige regenbuien, heeft heel wat schade aangericht. Bij T. sloeg de bliksem in en vernielde een aantal ruiten. De vrouw van K., die met een kind op den schoot zat, werd achter over geslagen, doch bekwam geen letsel. Ten slotte sloeg hij op de electrische geleiding in de Raadhuisstraat en in verscheidene huizen sprongen de lamp jes kapot De juffrouw S. geraakte door plotseling uit te wijken met flets en al in een sloot. Gelukkig wist men haar nog juist bijtijds te redden, zoo dat zij er met een stel natte kleeren en den schrik van af kwam. Het mond- en klauwzeer woedt ons voor liet hoogere, voor het beste Zeer betrekkelijk is de waarheid van het woord de men-sch leeft niet van brood alleen en waarheid is veeleer dat de menseh als zoodanig, 't menscheHjke in den raensch, van brood in het geheel niet leeft. Doch we weten, al zal ik uit den aard daarover thans niet uitwijden, dat het hoo gere slechts leeft op grondslag en voor waarde van het lagere en zoo zal van zelf uwe belangstelling en uwe zorg ook gaan in de richting van de maatschappelijke en zui ver stoffelijke belangen van degenen die aan Uwe leiding zjjn toevertrouwd. Uwe eigentltjke taak ligt op ander terrein en die taak juist eischt de volledige overgave van alle persoonlijke gaven. Ik moge hier verwijzen naar een bekend woord van Schiller uit das Lied v. der Gloeke de arbeiden dan Von der Stirne heisz linnen soil de Schweisz Sail das Werk den Meister loben Toch der Segen komt van oben. Als inwendige kracht zich veruitwendigt is het betere in den mensch werkzaam en onder den zegen van boven groeit zijn arbeid dan tot vruchtdragendheid en werkelijke waarde. Een tweede woord van Th. it Kempis moge hier aanhaling vindenZonder liefde heeft een werk geen waarde maar alles wat uit liefde geschiedt brengt rijke vruchten voort. Het woord liefde hier genomen in zeer al- gemeenen zin, in den zin van toewijding, al truiisme. begeestering voor het hoog gestelde doel. Hier schieten de gaven van een sterk gestel, frissche en opgewekte arbeidslust en helder verstand te kort en wordt een beroep- gedaan op gaven van hart en gemoed die wij de uwe weten en die wij in U waardeeren. Slechts één bewijs dat die geest en die bezieling U drflven wil ik noemen; 't zjjn Uwe toespraken en preken. Wie de menigte weet te ontroeren zooals Uw woord dat ver mag roert niet materieele maar geestelijke snaren der Qeist spricht nur zum Q-eiste en waar die hoorbaar en voelbaar wordt is toewijding en liefde de bron waar uit hij opwelt. Voelbaar vaak sine strepitu verborum ik mag hier herinneren aan enkele hoogte punten uit den dienst, van dezen mrogen bjj de slotwoorden van de feest-predicatie van Kap. Sanders bij de benedictio bjj het te Deum was in de ademlooze stilte die heerschte, in de bewogenheid van Uw stem, in den jubel-zang en de smeekbede uwer choristen voelbaar een band die ons allen vereenigt over de beslommeringen van het werk van eiken dag heen, ons vereenigt in de hoop op hooger leven die niet verijdeld wordt. Vervolgens omvatte die vereerende op dracht U aan te bieden een geschenk als be- wjjs van ons aller waardeering als bewijs van ons medeleven met uw werk Uw werk dat culmineert in de stichting van een nieuwe monumentale kerk in onze parochie wetend dat daarop uw werk geheel gericht is dat daarin Uw levensdoel zich manifesteert en verwerkelijkt, was voor uwe parochianen de richting aangewezen in welke ze hadden te zoeken wilden ze u een geschenk aanbieden waarvan met vertrouwen kon worden ver wacht dat het uwe instemming zou hebben, dat het uwe wenschen zou treffen. Zuiver altruïstisch echter waren Uwe pa rochianen niet gestemd bij de bepaling van hun geschenk vindt niet de ware genegen heid haar begin bjj zich zelf? Toen zjj be sloten op uw Priester-feest U aan te bieden het Hoofd-altaar voor uw kerk wilden zij zeiven, persoonlijk en allen zonder uitzonde ring mede-werken aan en bijdragen tot het heerlijk monument dat ge in onze gemeente sticht en we vertrouwden daarbij op goeden grond tevens een geschenk te kiezen dat U persoonlijk voldoening zou geven en... zou doen blijken van onze gevoelens. Materieel dus maar tevens als symbool ideëel van bedoeling is ons geschenk. Materieel wjj zjjn verheugd als totaal der bijdragen door ai uwe parochianen (van elk en een ieder zonder uitzondering) voor dit schoone doel bjjeen gebracht te kunnen noemen een bedrag van niet minder dan 10.000.—. Toen het Comité in zjjn eerste vergadering besprekingen hield over het U aan te bieden geschenk werd door een onzer leden vermeld een verhaal naar hjj zeide uit den volks mond volgens welk men den knuppel hoog in den perenboom moest mikken om kans te hebben op een rjjken buit. (wat niet recht streeks in den worp werd geraakt zou door dat naar den top van den boom gericht was in den val nog vruchten treffen). Welnu op dat advies heeft het Comité het gewaagd hoog te mikken en wjj meenen in onze ver wachting niet beschaamd te zjjn. Wjj kunnen hier aan toevoegen dat ge gronde gegevens en verwachtingen ons doen vertrouwen eerlang aan het ontwerp voor het hoofd-altaar van den architect den heer Valk geheel te kunnen uitvoering geven. Ideëel zoo zeide ik is ons geschenk door zjjn bedoeling en als symbool onzer gevoelens jegens u. En hier moge ik voor de derde en laatste maal me beroepen op een woord van Th. Kempis volgens het welk niet alleen het ge schenk van degenen die ons genegen zijn, maar veeleer de genegenheid dergenen die het schenken moet worden in het oog gevat. Zoo moge dan Hoog-geaclite Jubilaris in lengte van jaren voor U en voor uwe opvol gers ons geschenk verrijzen en staan in het midden en als centrale punt der kerk als een teeken van onze genegenheid jegens U, onzen pastoor, als een teeken ook van onze medewerking waar 't gold de verwezenüjjking van uw hoog gesteld doel; waaraan ik ten slotte namens al uw parochianen den wensch moge toevoegen datwanneer gjj, voortzet tend uw verheven ambt de Heilige geheimen zult vieren in Uwe nieuwe kerk aan het Hoofd-altaar U heden door de parochie aan geboden Gij de voldoening moogt smaken uw levensdoel verwezenlijkt te zien in het waarachtig belang en het ware heil uwer parochianen. UITSLAG VERLOTING GASTENTOONSTELLING. No. 1682 Witte eotrifoortafel. 1820 Groen geëm gaseomfoor 1 pits rond. 952 idem. 1 pits vierkant. 1402 Witte comfooi'tafel. 26S9 Kleine aluminium pan. 3722 Groen geëm. gaseomfoor. 1 pits rond. 2617 idem idem. 2641 idem. 1 pits vierkant. 2230 idem, idem. 1121 Zwarte comfoortaïel. 3017 Groen geëm gaseomfoor 1 pits rond. 39 idem, 3 pits. 2796 idem 2 pits klein. 2574 Compleet keukenrek. 1686 Wit geëm gaseomfoor, 2 pits. 3962 Groen geëm. gaseomfoor 1 pits rond. 3764 Gaskachel. 2102 Groen geëm gaseomfoor. 1 pits rond. 3392 idem idem. 250S Zwarte comfoortafel. 3757 Groen geëm. gaseomfoor, 1 pits rond. 604 idem. 1 pits vierkant. 864 Wit geëm gaseomfoor, 4 pits. 3101 Bakoven 2650 Groen geëm. gaseomfoor. 1 pits rond. 784 idem, idem. 1815 idem. idem. 2501 Marmer schemerlampje. 2092 Groen geëm. gaseomfoor, 1 pits vlerk. 1474 idem, idem. 343 idem, 1 pits rond. 1376 idem. 2 pits. 2957 Bakoven. 1860 Nikkel dienblad. 2884 Groen geëm. gaseomfoor, 1 pits rond. 1841 idem, 2 pits. 164-1 idem. 1 pits rond. 3988 idem, idem. 397 idem. idem. 3379 idem. 1 pits vierkant. 2683 idem. 1 pits rond. 1635 idem, 1 pits vierkant. 889 idem. idem. 715 idem, idem. 3454 idem, 1 pits rond. 2636 idem. idem. 424 Nikkel dienblad. 1993 Groen geëm. gaseomfoor. 1. pits rond. 2560 Heetwater apparaat. 131 Groen geëm. «aseómfoor 1 pits vlerk. 1180 idem. 1 pits rond. 3700 idem, idem. 13S6 idem, idem. 2985 idem, 1 pits vierkant. 1059 idem, 2 pits. 3706 idem, 1 pits rond. 3681 idem. idem. 1215 Bad en Geijser. .3323 Groen geëm. gaseomfoor 1 pits vlerk. 642 Zwart, gasfornuis, 3 pits. 1505 Groen geëm gaseomfoor. 1 pits rond. 763 idem, idem. 3944 idèm, idem. 3397 Wit Geëm. kolen en gasforn. gecomb. 928 Groen geëm. gaseomfoor 1 pits rond. 3770 Broodtrommel. 3612 Groen geëm. gaseomfoor 1 pits rond. 1286 Groote aluminium pan. 2006 Groen geëm. gaseomfoor, 2 pits rond. 855 Groen geëm. gaseomfoor, 1 pits rond. 3687 idem, idem. 3773 iclem, idem. 3426 Alluminum ketel. 3664 Groen geëm. gaseomfoor. 1 pits rond. 378 idem, idem. 1024 Wit geëm. gaseomfoor. 3 pits. 3245 Groen geëm. gaseomfoor. 2 pils. 558 idem. 1 pits vierkant. 2647 Marmer schemerlampje. 3702 Groen geëm. gaseomfoor. 1 pits rond. 3435 idem, idem. 3716 idem, idem. 271 idem, idem. 3641 idem, idem. 2033 Idem, 2 pits 2840 Idem, 1 pits rond. 128.3 idem, idem. 2638 idem, idem. 1530 Wit geëm kooktafel. 2108 Groen- geëm. gaseomfoor, 1 pits rond. 1389 idem, idem. 3861 idem, 2 pits. 330.3 idem, 1 pits rond. 2281 idem, idem. 96 idem, 2 pits. 2449 idem, 1 pits vierkant. 987 idem, 2 pits klein. 470 idem, 3 pits klein. 3096 idem, 1 pits rond. 1424 idem, 1 pits vierkant. De hoofdprijs is gevallen op no. 1215 in 't bezit van den heer Schambergen-vari Noofl, St. Antoniusstraat.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 2