Notaris Middelkoop Notaris Middelkoop Notaris Middelkoop Aanbesteding, jtct beste en goedkoopste adres een ijzeren Bakoven r GERUIS HET VOORDEELIGSTE C. J.MARKS K «r nWAALWIJK. Burgerlijke Stand. Nieuws uit Beusden Correspondentie. Advertentlën Marktberichten. publiek verpachten f 2575.- f 150.- aanbesteden Maandag 2en Pinksterdag 3 uur. Grootestraal 91 Tel. 89. WAALWIJK. Zomerdijk 305 Te koop Gaskachels, Gasfornuizen, Gastafels, Gasovens, Gascomforen T. W. E. M" - TILBURG. muziekliefhebbers /renter groote )luyhen motors». Koppelwedstrijd voor ftmateurs Hlotorraee j BANDELOcque publiek verkoopen: Grootestraat 114 en Grootestraaf 160. dringt zich te veel aan den voorbij ganger op. Mijn wensch in mijn vorig ingezon den stuk uitgedrukt, zal thans in ver vulling gaan, tenminste in het verslag der raadsvergadering van de vorige week las ik, dat het in de bedoeling ligt 0111 de Bouwverordening te wijzi gen èn daarin een welstands-bepaling op te nemen, waaraan de gebouwen moeten voldoen. Het is nog wel niet besloten, maar de zaak is toch in stu die, hetgeen een stap in de goede rich ting is. M. de R., als er iets is, wat ons aller sympathie moet hebben, dan is het wel deze zaak. Te lang toch is er in den laatsten tijd in de Langstr. maar raak gebouwd. Ik wil mij echter beperken tot hetgeen in Waalwijk zooal den laat sten tijd gebouwd is en kom dan tot de droevige ervaring dat de Mr. v. Cootli- straat geheel verknoeid is. Ten eerste liet oude Hauze-gebouw, daarover zijn we het allen eens, dat dit gebouw niet op zijn plaats staat. Stond dit gebouwd in een gedeelte waar de aangrenzende hoogere perceelen direct tegen aanslo ten, dan kon het er nog mee door, maar zooals het thans staat is het een „doorn in het oog" voor iedereen. Tweedens de fabriek van Timtur, waar men thans bezig is 0111 er eenige verdiepingen op te bouwen. Ook dit gebouw staat niet in deze omgeving. Wanneer het vrij stond in de open ruimte zonder belendingen, kon zulks het oog van den toeschouwer bevredi gen, maar dan liefst met een achter grond van liooge boomen en aan de voorzijde lagere boomen. Want iedereen zal het toch met mij moeten erkennen, dat die groote open ruimten, die ingenomen worden door de ijzeren ramen met glas. niet rustig aandoen. Ook de Stationsstraat wordt met den dag leelijker. We hebben daar ver leden jaar eenige huizen zien verbou wen tot winkels, waar men om ruimte te winnen, den voorgevel heeft verhoogd terwijl het daarachter gelegen kap-ge- deelte is weggewerkt. Om het toch vooral maar mooi te maken, heeft men boven het platte dak nog een gedeelte laten uitsteken bij wijze .van balus trade en M. de R., ik wed dat men nog niet eens op het platte dak kan komen van binnen uit. Waar is dan toch die balustrade voor? Zeker om het mooi te maken! Nu het was mooier geweest als men het platdak had laten zien in zijn horizontale lijnen en goedkooper ook. Bij de groote kerk aan de Haven, heeft men de perspectief van de kerk met toren geheel en al verknoeid door het kantoortje van de fa. Mortier. La ten de ontwerpers toch eens meer op de omgeving letten, waar hun uiting ge plaatst. moet worden. Maar genoeg daarover, het zal thans den langsten tijd wel geduurd - hebben, dat men zoo maar bouwt zonder meer. Maar M. de R., het doel van mijn schrijven was er echter een geheel an dere reden. Ik wenschte n.l. den Raad onzer gemeente er op te wijzen dat het misschien doelmatig was om deze wel- htands-bepa 1mg verder uit te breiden, door er een artikel in op te nemen, dat men ook niet vrij is in het soort van gebouw dat men hier of daar wil plaatsen. Wanneer te zijner tijd, uitbreiding aan de Gemeente wordt gegeven en men gaat nieuwe straten projecteeren, dan zag ik gaarne de fabrieken naar den buitenrand van de gemeente ver plaatst, zooals men zulks ook in de groote steden placht te doen. Het cen trum is daar voor winkels, banken, café's, woonhuizen, enz., enz., de bui tenrand vormt een fabrieksgordel, zoo dat men in het bewoonde gedeelte zoo min mogelijk last ondervindt van de fabrieken. Zulks zou m.i. te bereiken zii-n door een bouwverbod op de gron den te leggen, die in hét centrum ge legen zijn. Moge ik door dit schrijven bereiken, dat het laatste woord in de Raadsver gadering over deze voorname zaak nog niet is gesproken, dan ben ik overtuigd dat zulks in het belang is van Groot Waalwijk. U nogmaals dankend voor de ver leende plaatsruimte, verblijf ik Uw abonné, X. Y. Z. Besoijen, 2 Juni 1924. Heusden, 5 Juni 1924. Oen len Pinksterdag neemt de harmonie deel aan 't concours te Boschden 2en doet - zulks de Fanfare der H. Familie, terwijl de Gem. Zangvereenlglng «Crescendo» uitkomt In den wedstrijd te Loon-op- Zsnd. Mogen zij succes hebben i De jaarlijksche bedevaart naar Brlelle vertrekt van hier per stoomboot Donderdag 12 Juni om half vijf v.m. De vaste muziektent der Harmonie en der R.K. Fanfare wordt 14 Juni plechtig In gebruik' genomen tevess heeft dan de overdracht dezer tent aan de gemeente plaats. De collecte voor steun aan Nederlanders In bet buitenland op Donderdag 5 Juni beeft in deze gt- naeeete oppeb'acbf f 50.79. In plaats van kaarten. De Heer en Mevrouw VERMEULEN-Willekes hebben de eer kennis te geven van de geboorte van hun Zoon Hubertus Willem. Waalwijk, 6 Juni. 32872 Burgem. v. d. Klokkelaan 5. P. Boz. Een beschrijving over de resultaten der Schoenenwet, met de zelfde cijfers, stond reeds in ons blad, vroeger dan in eenig ander nieuws blad. 't Heeft dus nu geen zin meer. Red. Waalwijk, 6 Juni '24. Biggen f 9—f 12. Eieren 6 7 cent. te CAPELLE, zal op Vrijdag 13 Juni 1924 des namiddags om 5 uur ten herberge van L. F. VAN DONGEN te Capelle VOOR HET SEIZOEN 1924. Voor de Provincie Noordbrabaut. 1. Den zoogenaamden Capel- schen Dijk, strekkende van het koffiehuis van Kamp tot aan de Keistraat te Waspik, in 6 perceelen. 2. De zoogenaamde „Qroote Bruinvisch". Voor een Heer Janus Timmermans te Capelle. Onder VRIJHOEVE CAPELLE. Vijf perceelen HOOIORAS ten Zuiden en ten Noorden van het afwateringskanaaltje. Voor de Besturen van de Waterschappen in Nederveen, Klein Waspik en de Westensche Buitendellen. De wegen van deze Water schappen. Voor den heer A.P.de Bruijn te Vrijh -Capelle Ruim 10 H.A. HOOILAND, lig gende onder Waspik in de moerassen ten Noorden van den Margospolder. langs de Leij en daarvan om tweemaal te hooien 7 perceelen, liggende elk in 2 meten, door paaltjes aangeduid. Om éénmaal te hooien 4 perceelen eveneens afgepaald, zijnde het overige schraalhooi Voor Mej de Wed. A. Sagt te Raamsdonk. Onder 's GRAVENMOER. Een perceel HOOILAND, ge naamd „Beijster" aan de Va rt, groot 56 70 aren om tweemaal te hooien. Voor den heer P. Straver te Waspik. Ruim 5 hont HOOILAND achter zijne looierij nabij het Midden huis om 2 maal te hooien. Voor den heer W. v. d. Schans te Heemslede. Een perceel HOOILAND aan de Vaart om 2 maal te hooien, groot 44,40 aren. Voor den heer Ar ie Zwart te Capelle. a. Het HOOIGRAS van een perceel dries over de spoor- lijn achter A. van Wijlen in de Heistraat, groot ongeveer 89 aren. b. De TOEMAAT van voorm ld perceel om te beweiden met jong vee tot 1 Oct. Voor den heer L. Broekhoven- van Dongen te Waspik. Het HOOIORAS van een perceel in het Zuidbroek onder Meeuwen, Sectie D nr. 24, groot 1.24 80 HA. Voor den Heer G. van den Hoek te Capelle Het HOOIORAS van den dries achter de stee, groot ruim 4 hont, 32884 e Capelle zal op V R IJ D A G 13 JUNI 1924 des voormiddags om 91/» uur in „de Korenbeurs" te Waalwijk PUBLIEK VERPACHTEN: Onder Waalwijk over de Hooi gracht. a.. Voor den Heer C. de Roon Mz. te Capelle: Het twaalfde perceel, genaamd „de 20 Hont" in twee perceelen. Het achtste perceel, genaamd „de 18 hont" in twee perceelen. Een perceel, genaamd „de 12 hont", naast het vorige. b. Voor den Heer E. C. van Dissel te Goes: Hooigras van een perceel over de Hooigracht, groot 2.03.40 H.A. De toemaat van dit perceel om te weiden. c. Voor Mevr. de Wed. W. C. Vermeulen te Capelle: Hooigras Sectie A nr. 195, groot 1.59.70 H.A. Hooigras naast het vorige per ceel Sectie A nr. 196 groot 1.6220 H. A. De toemaat van voormelde per ceelen om te weiden. d. Voor den Heer W. B. Rij ken te Capelle: Het hooigras van een perceel op de Eerste brug, het vijfde perceel Oost, genaamd „16 hont". Het hooigras van een perceel daar achter, genaamd „12 hont". ONDER BESOIJEN. e. Voor de Hervormde Kerk van Sprang: Hooigras van het vijfde stuk over de Oude Straat, groot 2.24.20 H.A. 32885 De Toemaat van dit perceel om te weiden. f. Voor den Heer A. M. Rijken te Capelle: Het hooigras van het acht en veertigste stuk over de Oude Straat genaamd „13 hont" Sectie A nr. 224 groot 1.92.50 H.A. De toemaat van dit perceel om te weiden. in Uw rug, lendenen of spieren. Pijn door rheumatiek, jicht, podagra, ischias, stram heid, stijven nek en rheumatische zenuw pijnen. Probeer eens Akker's Klooster balsem. Hij maakt uw spieren lenig, geneest alle ongemakken en lijden, die door boven genoemde 'ziekten ontstaan. Neem heden eens een proef. Morgen zijt gij verbaasd en tevreden over de uitwerking er van. Jii, W" 5C IS? te Capelle, bericht, dat het perceel Dries aan den Loonschendijk te Kaatsheuvel in veiling voor den Heer M. VAN DER WAALS te Utrecht, in bod staat op Voorts dat het huisje nabij de Schans te Capelle, eigendom van A. COMBEE in bod staat op De toeslag blijft bepaald op Donderdag 12 Juni des avonds ten 6 uur ten herberge van C. VERHAGEN te Capelle. 32883 Op Woensdag 11 Juni a s zal den heer jOH. VAN HEL- VOIRT ten zijnen koffiehuize in de Putstraat te W a a 1 w ij k, 's avonds te 8 uren Het bouwen van een Schuur, waarin stalling voor vee en paarden, waschhuis en bergplaats voor landbouwproducten. Bestek ter lezing en teekening verkrijgbaar ten zijnen huize a 50 cent. Aanwijzing op het terrein 2 uur tevoren en inlichtingen te bekomen bij den Bouwkundige J. VAN DIJCK. 32887 Wat biedt U het a s. Waalwijks Festival? Dit biedt U een paar genot volle dagen op gebied van Muziek en Zang. 32875 Wat biedt U Jacobs Muziekhandel? Deze biedt U boven hare rijke afwisseling van Muziek, Zang en Voordrachtnummers, de nieuwste modellen in [VERHAGEN België. Holland. -K BRINKHOF 32879 daarna tusschen twee amateurs. Entrée-prijzen 12,-, 11,25, 10,60. Kinderen 25 cents. Voor Auto's, Motoren en Rijwielen bergplaats op het terrein. Huishoud- en Pompadourboezelaars. Nachtponnen, Sloopen, Damespantalons. Combinations voor Dames en Kinderen. Keper Vrouwen- en Mansbroeken. Corset lijfjes, Dames- en Heerenstofjassen, Sporthemden met bijpassende boorden. Wollen en Katoenen Kousen, Flockousen. Schoolkousen. Gordijnen, Franjes, Vitrage. Waschechte Tafelkleedjes. Bebétruitjes, Broekjes en Mutsjes, ook in doosjes als compleet garnituur. Bebépakje, Truitje op hals gesloten. Luierhemdjès, Doopjurkjes, Lakentjes ën Sloopen. Zijden Napolitaines. Gummibroekjes. Badcostuums voor Dames en Heeren. Zwembroeken. 32833 Gij kent hare kwaliteit. Deze zal zij handhaven. MUZIEKHANDEL b. d. Haven WAALWIJK. (Esser) 32883 binnenwerks 1,10 bij 70 cM. groot. Kardsteenen Mortisr met stamper: eenige Taart vormen en nog eenig Gereedschap voor de bakkerij, alles aan zeer billijken prijs. Te bevragen bij G. D. VAN BAVEL, Groote Straat, Waalwijk. Algemeen ontwikkeld persoon, goed administratief onderlegd, reeds jaren op flinke Schoen- fabriekwerkzaamzijnde, volkomen bekend met calculatie en kost- prijsberekenig, wenscht van betrekking te veranderen Ook genegen als REIZIGER werkzaam te zijn. 32886 Brieven onder No. der adv. aan het Bureau van dit blad. Ter WAALWIJKSCHE STOOM DRUKKERIJ ANTOON TIELEN, WAALWIJK, zijn o. m. ver schenen 1. De StanzerlJ, van den heer Alois Stütz. Prijs f 6,— geb. 2. De StikkerlJ, van den heer A. Stütz (beknopte uitgave 10.50. 3. Gewijde Uren, verzen van kapelaan Bijnen. Ingenaaid 11.50. Gebonden in prachtband f 2.40. 4 Hirtacus, Bijbelsch tooneel- spel door kap. A. van Delft, Prijs f 1.25. 5. Brigida, Bijbelsch minne spel voor dames-tooneel, kapelaan Van Delft. Prijs 10.90. Zullen binnenkort verschijnen Altaar- geheimenissen, van Vondel, verklaard en toe gelicht door A. v. Delft Pr. Liederenbundel voor R.K. Scholen van Zr. Teresa. te Waalwijk, 32870 zal Dinsdag 10 Juni a s. 's nam. 2 ure te Waalwijk ten huize des tijds bewoond door J. ARLER, Schilder a. d. St. Ant. Straat ten verzoeke van den Heer Curator in diens faillissement contant Eenige Meubelen en Huisraad, w. o mah penantkast, 2 tafels, waschtafel met marmeren blad, groote spiegel, 2 persoons ijzeren ledikant, kinderledikantje, geëm. keukenkachel, diverse stoelen, gascomfoor, gordijnen, wekker, potten pannen en verder keuken- gerief Voortseen heerenrijwiel, kinderwagen, dubbele 10 sports ladder, trapje, partijtje lakken, verfwaren, kwasten etc. Een uur voor den aanvang der verknoping te zien, Duidelijk is gebleken, dat in het gebruik zijn. Baden, Kinderbaden, Géijzers steeds in groote ver^^idenheid. 32871 ren naar GeciTuidenbel'g;. Cornelis B. Bouwens naar Geertruidenberg. Hubertus J. Blankers naar Loonopzand. Anna dc Graaf naar Loon- opzand. Huiberdina Damen naar Waalwijk. Hendrik C. van Koeveringe-van der Schans naar Woudrichein. Petrus A. Broekmans naar Geer truidenberg. ALMKERK. Burgerlijke Stand over de maand Mei 1924. Geboren. Pieter en Adriaan zonen van C. Kolff en J. van Eeten. Willem zoon van J. van Olst en I. v. d. Wiel. Pieternella dochter van G. v. d. Nat en A. Nieuwenhuizen. Anna Gerdina d. van Z. Wijnnnds en .T. H. Dekker. Gijsbert Ger- rit Jólian zoon van P. van Haaften en Joha. Bal. Jan Willem zoon van J. Vink en G. Vink. Adriaan z. van C. P. Noordeloos en A. van Helden. Willem zoon van A. van Anrooy en A. de Jong. Frans z. van P. van Vugt en H. de Ruiter. Wilhelmina Geertruida d. van G. Vink en C. van Vark. Trijntje dochter van C. Paaimans en C. Slagmeulen. Gehuwd. G. Prins oud 35 jaar en A. Heiblom oud 39 j. J. A. van Breugel oud 33 j. en J. Pruijssen oud 28 j. T. Lievaart oud 28 j. en D. van Vugt oud 31 j. Overleden. Pieter Kolff oud één dag. Adriaan Kolff oud 2 dagen. Paulus de Graaf oud 9 dagen. Job Teuling oud 74 jaar. Pieternella Jansen oud 3 maanden. Willem Hendrik de Graaff oud 29 jaar. DRUNEN. Burgerlijken Stand over de maand Mei. Geboren. Helena M. dochter van Ger. van Gor- cum-van Noort. Petrus M. zoon van Johannes Mommersteeg-Possemus. Cornelis L. zoon van Wouth. Heijmans-Dekkers. Ardina M. dochter Vs: Wilh. van Deurscn-Rooijakkers. Martinus zoon van Adr. v. d. Wiel-Klerks. Catharina J. dochter van Mart. Couwcnberg-Boelen. Elisa beth A. dochter van Hendr. Maas-v. d. Hoven. Hubertus A. zoon van Simon Timmermans-Koks. Petronella d. van Alb. Vennings-de Bruin. Helena M. dochter van Wilhelmus van der Wiel- van Noort. Elisabeth M. d. v. Mart. Klerks-van de Ven. Cornelis G-. zoon van Andries Broer mij n-van Aalst. Overleden. Wilhelmus Th. Molenbrugge echtg. van Adriana A. Huizing, 66 j. Andries L. van Delft 5 jaar. Gehuwd. Adrianus F. v. d. Wiel 32 j. en Maria C. Mimpen 31 j. Daniël B. Most 26 j. en Arina H. van Seters 25 j. Franciscus de Laat wedr. v. Adriana van Engelen 52 j. en Antonia Smits 51 j. Wilhelmus G. Netten 31 j. en Anna M. Pul les 24 j. Robert van Drunen 11 j. en Maria Peters 18 j. WASPIK. Burgerlijke Stand over de Maand Mei. Geboreiv. Tlieresia Maria d. v. Leonardus Fitters en Maria Anna Vos. Petrus Cornelis zoon van Marinus Schouten en Elisabeth de Haan. Hen- rica Maria d. van Marinus J. IJpelaar en Hen- drika Maria Bakker. Antonia Johanna dochter van Lambertus Johannes Pols en Maria Francijna van Hooren. Johanna Grada Maria dochter v. Martinus de Wit en Johanna Maria Lucassen. Hendrikus Lambertus zoon van Petrus Johannes Emmers en Adriana P. J. van der Vleuten. Gehuwd. Adrianus van Kuijk 27 j. en Maria M. Mateijseii 27 j. Willem van de Born 24 j. en Johanna A. Paans 27 j. Ondertrouwd. Cornelis Bergmans 30 j. en Jo hanna C. Kuijten 30 j. Adriaan Neijssen 22 j. en Adriana H. Verschuren 19 j. Gijsbertus Sukkel, weduwnaar van Jannetje Rotschenk, 63 jaar en Maria F. C. van Strien 42 j. Overleden. Nicolaas Cornelis Meijs 5 j. Mar- garetha Rozenbrand 3 maanden. Maria Ok- kers 5 m. Aaltje G. Faro. 5 j. Gerdina Johanna Werther 1 j. LOONOPZAND. Burgerlijke Stand gemeente Loon op Zand. 14—28 Mei 1924. Geboren. Antonetta Joanna d. van Jacobus Petrus Oerlemans en L. M. W. Brands. Johanna Maria dochter van Joh. Damen en M. M. Jacobs. Adriana Henrica Maria d. v. W. J. IJpelaar en Joh. M. Opperman. Lconarda Martina Maria d. van Adr. v. d. Wouw en Hendrika Ligtvoet. Jacobus zoon van Jacobus Oudendijk en M. A. Fatels. Henricus Gerardus zoon van Jos. Joh. Opperman en Lamb. Ma. Snoeren. Gerdina Antonia Josepliina d. v. P. de Nijs en Cornelia Baal. Cornelis Joacliim zoon van Adr. Zijlmans en .Jac. Joh. Vos. Adriana Wilhelmina d. v. M. van Dongen en Joh. van Dongen. Gerdina Francisca Maria d. v. Fr. Laros en Cath. Ligt voet. Marinus Maria zoon van L. van Boxtel en H. van Corstanje. Johanna Maria d. v. Ger. Grootzwagers en Joh. M. van Dongen. Wilhel mus Gerardus, z. v. J. C. Snoeren en Wilh. van Boxtel. Overleden. Anna Maria Oosterwaal, wed. van Willem Frederik Greven, oud 89 j. Johanna Maria Coleta Leermakers oud 7 dagen. Jacobus Johannes Cornelis van den Assem echtgenoot van Cornelia Hendrica van Berkel oud 40 j. Henri cus Maria Scliavcmaker oud 19 m. Anna Pieter nella Klootwijk oud 72 jaar. Gehuwd. Marinus Joseplius van de Ven oud 36 jaren en Johanna Gerarda Robben oud 31 j. Hubertus Johannes Blankers 24 j. en Anna Huiberdina van Moergestel 29 j Martinus Voogd oud 25 j. en Wilhelmina Adriana Beek oud 23 jaren. Cornelis van der Lee oud 30 j. met Catharina Maria van Loon oud 28 j. Cor nelis-Johannes van Mosselveld 35 j. en Wilhel mina Elisabeth Klijn oud 34 j. Josephus Wil helmus van Dongen, weduwnaar van Johanna Maria van den Broek oud 32. j. met Godefrida Allegonda Zijlmans, wed. van Adrianus Schonis oud 31 j. Paulus Cornelis van den Hoven oud 31 j. met Maria Johanna de Kort oud 32 j. Nicolaas Cornelis van Kuijk oud 30 j. en Carolina Isabella Cornelissen oud 27 j. Bcrnardus Al- phonsus Cools oud 32 j. en Theodora de Graaf oud 29 j. Adrianus Petrus Schoenmakers oud 31 j. en Elisabeth Maria Beunis oud 27 j. Christianus Cornelis' Kooien oud 36 j. en Jacoba Musters oud 27 j. Gertrudis Adrianus Chris tianus van Riel oud 26 j. en Elisabeth van Luxem burg, oud 34 jaren. RAAMSDONK. Burgerl. Stand van 15 Mei 1 Juni. Geboren. Adrianus L. zoon van Johannes J. Blom en Wilhelmina M. Snijders. Gcerdina P. dochter van Adrianus J. de Jongh en Antonia A. Verschure. Maria A. d. v. Johannes B. de Bont en Allegonda C. Zijlmans. Hendrikus J. M. znon van Leonardus C. Klein en Adriana P. de Bont. Antonetta C. M. dochter van Dionisius P. van Alpherf en Hendrika Smits. Huibcrtus zoon v. Antonius H. Iliner en Barbara v. Delft. Joachim A. z. v. Thcodorus H. de Bont en Anna C. P. Vissers. Anna d. van Adrianus van Beugen en Gerdina M. Blom. Petronella J. M. d. v. Petrus J. Gamers en Johanna C. Nouwens. -- Wouterina d. v. Jacobus de Hoogh en Petronella A. van Ham. Theodora d. v. Mathijs de Wtys en Johanna H. Kicboom. Bastiaan z. v. Marinus II. van S+rien en Gerdina A. Bax. Marinus z. v. Cornelis H. van Strien en Anna A. Brenders. Martinus D. zoon van Christoffel Treffers en Agnita G. Smits. Overleden. Wilhelmus de Bont 4 mnd. zoon van Johannes H. en Bertha Koreman. Wilhelmina E Boelaars 2 jaar. Dorothea P. Tempelaars 80 jaar wed. van Hendrikus de Bont. Adrianus H. van Kappel, 5 mdn. zoon v. Cornelis en Dymphna M. Zijlmans. Adriana van der Pluyin 77 j. echtg. van Cornelis Vermeer. Huihert van Strien, 91 j. wednr. van Engelina Kamp. Huwelijksaangiften. Petrus J. Timmers jm. 28 j. en Petronella van Helvert jd. 25 j. Petrus J. Zijlmans 22 j. en Jacoba M. van Gils 19 j. Cor nelis A. Verschuren 28 j. en Cornelia Fens 28 j. Hendrik de Vries 36 j en Catharina M. A. Bou- wens 22 j. Adrianus van Dam 36 j en Antonetta C. Fasen 38 j. Antonius J. de Groot 23 j. en AdriaVia P. Drijvers 22 j. Johannes H. Ooine 24 j. en Lucia A. Waas 22 j. Jan Anton ie Ver meulen 26 j en Digna W. van den Hoek 26 j. Huwelijken. Antonius Schuurmans 25 j. en Hui berdina Damen 26 j. Cornelis H. de Meyer 27 j. en Johanna WT. Broeders 24 j. Elisius M. van Seeters 26 j. en Adriana H. de Meyer 25 j. Gevestigd. Joachim H. van Tiel van Geertrui denberg. Wilhelmus G-. van der Wielen van Geertruidenberg. Nicolaas J. GrüterLentink en gezin van Apeldoorn. Sebastiaan F. van Dongen van Made en Drimmelen. Marinus C. Fonteine-van den Wijngaard en kind van Woudri- cliem. Marinus M. Magielse van Zevenbergen. Jacob Speiksma van Roosendaal c.a. Vertrokken. Johanna Snijders naar Breda. Hendrik van Dongen naar Made. Felix L. Bas- 1ings naar Venlo. Cornelius H. Witzel-van Gils en gezin naar Oosterhout. Johannes F. M. Rijn- ders-Helmond en gezin naar Heusden. Bastiaan M, Suybroek naar Heusden. Catharina Vermee- U 99 De juiste wet voor: Louis van WellAppels. CJacobsiZn. 6ASTENT00NSTELLIN G.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 10