BE Etm VtH HET IBIIIE1I. Tweede Blad Binnenland Buitenland No. 59. Woensdag 23 Juli 1924. Oudergewoonte zal ons blad in de a.s. kermisweek slechts éénmaal ver schijnen en wel V r ij d a g 1 Augustus. Advertenties worden ingewacht tot 9 uur. De Administratie. De Minister van Financiën maakt het volgende omtrent de Rijwielbe lasting bekend De Rijwielbelasting treedt in wer king met ingang van 1 Augustus as. Het belastingmerk moet, met de daar op voorkomende teekening naar buiten naar alle zijden goed zichtbaar zijn bevestigd hetzij aan de balhoofdbuis of aan één der buizen van het stuur; hetzij binnen 15 centimeter afstand van het stuur, aan de bovenhuis van het rijwiel. De hoofden van gezinnen, die in de Rijksinkomstenbelasting over het loopende belastingjaar niet zijn of worden aangeslagen en voor het rijwiel, dat zij voor hun beroep of bedrijf noodig hebben, volgens art 1. laatste lid der wet, kosteloos een belasting merk wenschen te ontvangen, moeten zich daartoe in persoon aan melden ten kantore van den ontvanger der accijnzen over hun woonplaats, teneinde aldaar een schriftelijke aanvraag te doen. Voor het jaar 1924 kan deze aan vraag niet worden gedaan vóór 25 Juli a.s.. Personen als hiervoren bedoeld, die binnen het Rijk hun werk hebben, doch elders wonen, moeten hun aan vraag doen ten kantore van den ont vanger der accijnzen over de plaats, waar zij hun werk verrichten Niet hier te lande wonende personen die voor een tijdelijk verblijf binnen het Rijk gebruik willen maken van de vrijstelling, volgens art. 4 letter g der wet, moeten zich daartoe voorzien van een kaart, die pp persoonlijke aanvraag verkrijgbaar is bij de ontvangers der invoerrechten aan de landgrens en op de losplaatsen. Hun aanspraak op de vrijstelling moeten zij voor den ontvanger aanne melijk maken De eerste zendingen stamboekvee, in Oostfriesland door een daarvoor aangekomen commissie gekocht, zijn gisteren naar Japan verzonden In verband met het bericht over de oprichting eener R. K. Handelshoo- geschool won de Msb. te bevoegder plaatse inlichtingen in Men kon hier het bericht in zekeren zin bevestigen, dat n.l. indien werkelijk tot oprichting van een R, K. Handelshoogeschool zou worden overgegaan, deze zal wor den gevestigd te Tilburg, De opening zou dan in September 1925 plaats hebben. Ter Londensche conferentie is door de commissie, welke beraadslaagt over de opheffing der panden, besloten deze afhankelijk te stellen van de ver vulling door Duitschland van de vij voorwaarden, onlangs door de com missie van herstel gesteld. Er hadden gisteren belangrijke finan ciers besprekingen plaats in verband met de kwestie der 800 miliioen leening en de daarvoor vereischte waarborgen In ^Frankrijk gaan meer en meer stemmen op onder de Katholieken om de door Elzas-Lotharingen inge zette actie, over te nemen in gehee het land en een machtige campagne te beginnen tegen de laiciteitswetten Vandaag is de tentoonstelling te Wembley drie maanden geopend. Tot en met Maandag is zij door 7 684.403 kijkers bezocht. Willen echter de onkosten goed gemaakt worden, dan moeten daar de volgende 15 weken nog ongeveer 22.400 000 bezoekers bijkomen, wat neerkomt op gemiddeld 250.000 per dag. Dit is een hoog getal, doch als het weer maar me wil werken, hoopt men een heel eind te komen. JAARMARKT TE WAALWIJK OP DONDERDAG 24 JULI 1924. Openbare Vergadering van den Raad der gemeente Waalwijk, te houden op Vrijdag 25 Juli a.s., des namiddags om 63/* uur ten raadhuize. Aan de Orde 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aankoop van het „Kerkpad". 3. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging der begroo ting 1924. 4. Aanvulling der Commissie voor Georganiseerd Overleg in verband met het overlijden van den Voorzitter dier Commissie en de ontslagname van het lid W. P. C. Eibers. 5. Ontwerp-besluiterTtot het aangaan van geldleeningen. 6 Aanbieding der gemeente-rekening over-1923 en eai benoeming van een Commissie van onderzoek. 7. Voordracht ter benoeming van twee leden in het College van Zetters wegens periodieke aftreding van de heeren H. A. Aarts en H. Both. 8. Reclames belastingen. Op het te 's Gravenhage gehouden examen slaagde voor de akte Np. Schoenmaken, met bevoegdheid tot het geven van onderwijs aan lagere en middelbare scholen, de heer J. C. L. van der Geldt, alhier, die naar we vernemen te onzer plaatse de eerste laezitter is van genoemde akte. Mej. A. C.P. Stijnis alhier, slaagde voor het examen Rijksklerke bij de Directe belastingen - Donderdag .17 Juli slaagde te s-Hage voor het examen coupeuse met 9'l2 punten mej. Corrie v. d. Griendt, alhier en Vrijdag 18 Juli daarna voor het examen Leerares met i punten. Zij genoot hare opleiding bij Mevr. Hendrikx—Knapen, te Utrecht. Zeer zeker eene bijzondere kranige prestatie waar geslaagde den 17-jarigen eeftijd nog niet heeft bereikt. Mej. Cor v. Heijst slaagde bij tiet dezer dagen gehouden examen machine-schrijven. - De heer J Pulles-Aarts bekend door zijn heerlijke gebakjes waarin lij een erkende specialiteit is, heeft ?ijn bedrijf uitgebreid en geheel ge moderniseerd. Behalve eenige van de meest nieuwe machines is ook aangebracht een tieete luchtoven van de allernieuwste constructie Door de nieuwe vindingen die aan dezen mooien grooten, in witte glazuursteen opgetrokkén oven zijn aangebracht, is de heer Pulles-Aarts n staat gesteld om op de meest hygiënische wijze zijn producten in een minimum van tijd af te leveren - Maandagmiddag ten 2 uur had op de bovenzaal van Hotel Riche te Tilburg eene buitengewone algemeene ledenvergadering plaats van den Ned. R K. Bond van Schoenfabrikanten Nadat door den Voorzitter eenige mededeelingen van huishaudelijken aard waren gedaan, stelde hij aan de orde de bespreking omtrent een voor stel tot wijziging van het Collectief Contract voor de Schoenindustrie 1922 Uit de gehouden besprekingen bleek dat de meerderheid met de voor gestelde wijzigingen niet kon meegaan waarom werd besloten deze aangelegen heid nogmaals aan te houden opdat een en ander eerst nog eens in de afdeelingsvergaderingen nader onder het oog kan worden gezien Een voorstel tot wijziging van het arbitrage-reglement werd aangenomen, evenals het voorstel i z toetreding van den Ned. Bond van Chr. Fabrieks- en Transportarbeidersbond tot het Collec tief Contract voor de Schoenindustrie 1922. Vervolgens werd nog aan de orde gesteld een voorstel i.z de in 1925 te houden Tentoonstelling. Over deze aangelegenheid had eene geanimeerde gedachtenwisseling plaats, met het gevolg dat wordt besloten tot den vorm Vereeniging volgens de wet 1855 De heer Chr. Vesters te Kaatsheuvel, die lange jaren een zeer actief lid van het hoofdbestuur is geweest, heeft als zoodanig ontslag genomen. Thans kunnen wij aangaande de komende demonstratie van turnveree nigingen in grove trekken aangeven, wat er dien dag zal vertoond worden. De demonstratie omvat als gymnas tisch gedeelte 1. den Optocht, 2 Vrije oefeningen in standen, uit te voeren door alle deelnemers, 3 het oefenen aan de werktuigen, 4 groepen of pyramiden. Als athletisch gedeelte zijn daartus- schen ingelascht1 estafette-ren, 2 de hindernisbaan, 3 het touwtrekken. Voor optocht, groepen en de athle tische nummers worden prijzen uitge loofd. Reeds zijn verscheidene medailles toegezegd o.m. van „Waalwijks Be lang". De afdeeling v. h. Roode Kruis te dezer plaatse zal op het terrein aan wezig zijn, ten einde bij eventueele ongevallen de vereischte hulp te kun nen verleenen. Het geheele programma zal kort en vol afwisseling zijn, zoodat het geduld der toeschouwers niet te lang op de proef zal worden gesteld. Bovendien zal er zooveel mogelijk voor zitplaatsen gezorgd worden. Ook van het gemeentelijk politie corps werd medewerking toegezegd, waardoor de zekerheid verkregen wordt dat de bezoekers van elk onderdee der demonstratie volkomen kunnen ge nieten en het uitzicht, zooals elders meermalen is voorgekomen, niet belet wordt door de deelnemers of door menschen, die op het terrein niets te maken hebben Al,s het weer meewerkt staat ons een schitterend sportfeest te wachten Door de politie alhier is tegen de B., uit Sprang, die bezig was een hond met een klomp op den kop te slaan,proces-verbaal opgemaakt wegens dierenmishandeling. Bij onderhandsche aanbesteding door het Architectenbureau van Ree en Bossaerts te Waalwijk, van den bouw van een vergaderzaaltje van den heer Holtzer-Passier te Waalwijk, is het werk aan den laagsten inschrijver den heer C Timmermans, te Sprang, opgedragen voor f 1827. Bij C. Klerks polderveldwachter, re autoriteiten gaven door hun aanwe- wonende Schoolpad Waalwijk, is een zigheid blijk van hun belangstelling geit komen aanloopen, die aldaar terug tfc bekomen is. De aandacht wordt gevestigd op de in dit nummer voorkómende adver tentie der R. K. Academie voor Bouwen de en Beeldende Kunsten, afdeeling der R K Leergangen te Tilburg, waar gelegenheid gegeven wordt voor op leiding voor schilder en beeldhouwer, vooral ook voor kerkelijke kunst, als mede voor opzichter en architect en de verschillende teekenactes voor Mid delbaar en Nijverheidsonderwijs. Inferlocale keuring van Fokvee te Waalwijk. Door den Prov. Bond van Rundvee- fokvereenigingen in West-Noordbrabant werd in hare laatste vergadering van April 1924 besloten, wederom een fokveedag te doen houden en wel dit jaar te Zevenbergen, bij gelegenheid der Land- en Tuinbouwtentoonstelling, die aldaar gehouden zal worden van 9—12 September 1924. Dit besluit vond wel algemeene instemming, maar enkele fokvereeni- gingen waren er, die voor het bestaan hunner vereeniging het wenschelijk achtten, dat er een keuring bij hen ter plaatse, of in de onmiddellijke nabij heid gehouden werd, daar de fokvee- dagen, die gehouden worden, door gaans voor hen moeilijk te bereiken zijn. Het gevolg hiervan was, dat, naast den centralen fokveedag te Zevenbergen nog enkele interlocal reuringen gehouden zouden worden, door de betrokken fokvereenigingen zelf te organiseeren. Dit gaf aanleiding tot een bespreking tusschen de vertegenwoordigers der okvereenigingen van Almkerk, Raams- donk, Elshout en Herpt, waarbij men besloot een dergelijke keuring te houden in het centrum der streek, waarvoor Waalwijk werd uitgekozen. Almkerk meende zich terug te moeten trekken vanwege den verren afstand van Waalwijk; de overige vereenigingen besloten evenwel toch door te werken. Zoo zal dan op Donderdag .25 September 1924 deze keuring te Waalwijk plaats hebben bij gelegen heid der St. Bavo of najaarsmarkt. Er werd een commissie gevormd uit de leden der drie vereenigingen, die trachten zal den grondslag voor deze reuring zoo hecht mogelijk te doen zijn. Daartoe werd ook de mede werking verzocht van het bestuur van Waalwijks Belang, dat deze mede werking ook verleende door deze keuring krachtdadig te steunen. Nu meende de Commissie evenwel deze keuring niet alleen te moeten be palen tot deelname van de drie fokver eenigingen, doch zij besloot deze keu ring ook voor anderen open te stellen, waarom zij daarvoor een bijzondere afdeeling inrichtte. De redenen hiervan schuilen ook voornamelijk daarin, dat deze streek bij de Provinciale Commissie voor de veefokkerij in Noodbrabant niet hoog staat aangeschreven Immers, in het verslag dier commissie over 1920 lezen wij ,ln 't district Waalwijk is op 't gebied „van veeverbetering nog v-eel te doen In 't Land van Heusden en Altena „bespeurt men daarvan echter nog „weinig. In 't verslag over 1921 „In dit district wil het met de vee „fokkerij maar niet vlotten, 't Is en „blijft het meest achterlijke district „van heel de provincie In 't verslag over 1922 „Hoelang zal 't nog duren, dat „'t district Waalwijk, dat een der „eerste plaatsen kon innemen, op het „gebied der veefokkerij bij alle distric „ten ver ten achter blijft En het verslag over 1923 zegt: „In 't algemeen handhaaft Waalwijk „zijn oude reputatie geringe aanvoer „en mindere kwaliteit. Wanneer zal di' „eens beter worden De Commissie meende daarom een beroep te moeten doen op alle vee houders en fokkers uit de Langstraat en het Land van Heusden en Altena om door inzending van goede dieren deze keuring krachtig te steunen opdat deze slechte reputatie verbeterc worde en moge dan deze keuring het fundament worden voor een krachtige opleving der rationeele veeteelt in deze streek. Veefokkers uit deze streek, steunt deze keuring door uwe inzending Programma's en inschrijvingsbiljetten zijn verkrijgbaar bij Chr. A. J. van Herpt ie Herpt. Burgemeesters, Statenleden en andere personen steunden reeds door he' schenken van prijzen. Herpt, 18 Juli 1924. CHR. A. J. v. HERPT. Secretaris der Interlocale keurin te Waalwijk. Onder begunstiging van het heer lijke zomerweder hadden op 15 dezer alhier verschillende paardenkeurin gen plaats. Door 't gemeentebestuur was weder om uitstekend voor het keuringster rein gezorgd. De sproeiwagen was aan wezig en bracht de monsterbaan in voortreffelijken toestand, zoodat zoo wel de aangeboden dieren, als keu- ringscommissiën, eigenaren en belang stellenden genoten van de verfrischte omgeving. De Edelachtb. Heer Moonen en ande- Door de medewerking van den Heer G. J. W. Branderhorst en anderen had de keuring een vlot verloop/ Te 9 uur ving de keuring van Stam- aders met afstammelingen vanwege de Provinciale regelings-commissie v. Paardenfokkerij in Noordbrabant aan. Hiervoor werd aangeboden de 4- jarige hengst „Holand" van de Coöp. Vereeniging tot verbetering vari het Paardenras in het land van Heusden en Altena te Meeuwen, met ongeveer 25 veulens. Uitgeloofd werden 10 pr. van 5.voor de beste afstammelin gen, wier moeders in het stamboek in geschreven waren. De moeders moesten mede worden getoond. Bekroond werden 10 veulens, toebe- hoorende aan A. van der Beek Mz. te Babiloniënbroek, G. J. W. Brander horst te Eethen (3 stuks); D. van Buil en te Meeuwen, G. van Èverdingen te Heusden, J. van Bergeyk Az. te Wijk, P. Dibbits te Almkerk, A. A. van Vugt te Dussen en J. van den Heuvel te Gendesen. Als juryleden fungeerden de heeren G. Costermans te Beuningen en van Balen te Asperen. Te 10 uur begon de keuring vanwege de Coöp. Vereeniging tot bevordering der Paardenfokkerij in het Land van Heusden en Altena. voor afstammelin gen van haar hengst „Holand". Uitgeloofd waren 15 prijzen a 5, Een dertigtal veulens werden aangebo den. De M. C. Commissie bestaande uit de heeren Kolonel Kromhout, A. Koog en C. Costermans was zoo welwillend om deze rubriek te bqoordeelen. Geprimeerd werden 15 veulens, tóe- belioorende aan B. Branderliorst te Eethen, A. v. d. Beek te Babiloniënbroek, J. Burghout Eethen, J. van den Heuvel te Genderen (2 stuks), J. de Waal te Wijk, D. van Buuren te Meeuwen (2 stuks), J. Tim mermans Wz. te Waalwijk, G. v. Ever- dingen te Heusden, G. J. W. Brander horst te Eethen (3 stuks), J. P. Dibbits te Almkerk en J. van Bergeyk te Wijk. Daarna werd de keuring gehouden tot toekenning van het militaire certi ficaat 1925 aan merriën. Hiervöor wer den 51 merriën aangeboden. Aan de volgende 39 werd het M. C. toegekend de 13-jarige donkerbruine Polli van A. dé Haan te Drongelen; de 6-jarige vos, bles Floralia V. Ba- nus van J. v. d. Heuvel te Genderen; de 5-jarige vos, bles Gina V. Cala- dijn van dezelfde. de 5-jarige bruine Garda V. Gardist van B. Branderhorst te Eethen. de 12-jarige vos Bertha V Cicero van kinderen H. Verhoeven te Dussen; de 11-jarige bruine Albana I. V. Fritz van A. v. d. Beek Mz. te Babilo niënbroek. de 11-jarige zwarte-witvoet Agrita, V. Ehrenberg, de- 18-jarige zwarte-witvoet Mina, V. Harras II, de 5-jarige donkerbruine-witvoet Gi- wanka V. Iwan alle drie van G. J. W. Branderhorst te Eethen. de 11-jarige donkerbruine Aakje, V. Ehrenberg, de 15-jarige kastanjebruine Anna, V. Ehrenberg, de 6-jarige schimmel Felfrodie I, V. Belfrad. de 5-jarige lichtbruine Gukje, V. Ca- ladijn, de 7-jarige kastanjebruine bles En- geline, V. Elegant V, alle 5 van D. van Buuren te Meeuwen. de 7-jarige koffievos bles Efia, van G. van Èverdingen te Heusden. de 15-jaïige zwarte bles Nelly, V. Ci cero, de 20-jarige koperbruine witvoet III V. Harras, de 10 jarige donkerbruine Badine, V Prins Hendrik alle drie van J. van Bergeyk Az. te Wijk. de 13-jarige bruine Wera, V. Ehren berg van J. W. Burghout te Eethen de 9-jarige goudvos Cora XXXVIII de 6-jarige bruine Fiatta I, V. Sigis mund, beide van J. P. Dibbits te Alm kerk. de 10-jarige bruine Bedussa I, van L A. van Eethen te Andel. de 4-jarige roodbruine Hajansa, V Dirigent v. C. A. Koekoek te Almkerk. de 10-jarige zwartbruine Balbine I, V. Cicero van G. J. Hartgers te Doeve ren. de 10-jarige zwarte Batonia I, V. Ci cero van G. Millenaar te Andel. de 14-jarige zwarte Gamone, V. An- gelo, de 11-jarige zwarte Lydia ex Queeny, V. Generaal beide van J. Timmer mans Wz. te Waalwijk. de 5-jarige zwarte witvoet Gicera, V. Cicero van A. W. Verhoeven te Herpt. de 11-jarige goudvos Aranka, V. Cicero, de 3-jarige roodbruine Itopia, V. Sigismünd, beiden van H. Smits te Waspik. de 13-jarige roodbruine Aline, V. Equier, de 9-jargie donkerbruine Carita, V. Ehrenknabe, de 14-jarige roodbruine Dina II, V. Cicero, de 8-jarige zwarte witvoet Dot, V. Utz, cje 5-jarige kastanjebruine Gea, V. Iwan, de 5-jarige goudvos Gienetje, V. Ca- ladijn, de 4-jarige bruine Hestia, V. Cala- dijn, de 20-jarige donkerbruine Ida, V. Diamanth, alle acht van Gebr. Oerle- mans-vander Schans te Drongelen. de 8-jarige bruine witvoet Diska, V. Adriaan van A. A. van Vugt te Dussen. de 3-jarige bruine Immamenta, V. Balder van Wed. de Bont te Raams- donk. Aan het Antwoord van Ged. Staten op de afdelingsverslagen ont- eenen wij 't volgende Volgens de toelichting nopens de verbetering van de steenslagwegen, gegeven door den hoofdingenieur van den provincialen waterstaat, zou aan stonds een kapitaal van F3.528.200 worden gevorderd om te kunnen tot stand brengen de in het voorloopig opgestelde plan opgenomen verbete ringen. De mogelijkheid bestaat dat* met dit kapitaal kan worden volstaan. chter, ook is de mogelijkheid aan wezig dat de wegen, welke met een eenvoudige spramex behandeling wor den in stand gehouden, op den duur jeter kunnen worden voorzien van een deklaag in asphaltbeton, klein- plaveisel of dergelijke. In dit laatste geval zou derhalve voor den ombouw van de steenslagwegen op een verder verschoven tijdstip andermaal een aanlegkapitaal noodig kunnen blijken, doe groot dit zou moeten worden, is op het oogenblik niet te bepalen. Het rapport draagt het kenmerk, dat niet alles op eene kaart wordt gezet, maar dat in verschillende richtingen verdedigbare oplossingen tot verbete» ring van de steenslagwegen worden aangegeven. Wat de schulden betreft merken Ged Staten op, dat van het totaal der schulden van ruim 22 miliioen voor ruim 21 miliioen is aangegaan om de noodige fondsen te erlangen tot electrificatie van de provincie en dat de overige schuld van het gewest het betrekkelijk geringe bedrag van nog niet één miliioen gulden bedragen, tegen f434.000 in 1914. Deze schul denlast drukt niet rechtstreeks op het provinciaal budget, doch wordt ge dragen door de P.N.E.Mdie aan haar verplichtingen tegenover de pro vincie steeds heeft voldaan. Voor renten en aflossingen van andere dan electriciteitsleeningen, dus van leenin gen, die werkelijk op het provinciaal budget drukken en ten laste der provinciale belastingbetalers komen, is op de begrooting voor 1924 geraamd f104.000, tegen f 75.000 op den dienst 1914 of slechts f29.000 meer. De Burgemeestér van Ridderkerk geeit, ter voorkoming van teleurstelling, in overweging, alvorens in relaties te treden met de wed. P. A. Deurmijer of P. C. Deurmijer, ook wel zich noe mende, firma Deurmijer, wonende aan de Donkschelaan 53, te Bolnes, bij hem aan het Politebureau te Ridderkerk, inlichtingen in te winnen Genoemde personen hebben in ver schillende provinciën in de dag- week en ilustratiebladen laten opnemen een reclameprijsvraag, waarin een woord als „Koekoekklokken" „muziekuitvoe ring", wordt aangegeven, uit welk woord getracht moet worden het meest aantal woorden te verzamelen. Om hier aan mede te kunnen doen, word o. a. als voorwaarde gesteld, dat het aantal in te zenden woorden vergezeld moet gaan van een bedrag van 37 cent aan postzegels. De prijzen, waarvan de hoofdprijs tien gulden is, blijven op herhaald schrijven van belanghebbenden achter wege. Opnéming van het bovenstaande in de nieuws-advertentie-en illustratie bladen gewenst. DRUNEN, Begunstigd door het schoone weder, had Zondag ca het Lof de optocht plaats der H. Kindsheid, die om het ongunstige weder Zaterdag was uitgesteld, De volgorde van dec stoet was als volgtOfficier te paard, met zouaven en nationalen Vaan der H. Kindsheid en vanen van H. Maria en H. Jozef Manderijn te paard, omringd door Chineesche meisjes en Chtneesche slavinnetjes; Praalwagen Klcdje Jezus; Vanen van den H. Rozenkrans, Blijde, Droevige en Glorierijke Mysteries Harmonie der Jongenscongregatie Groep H. Johannes met schaap, H. Agnes, H. Viaceatius, H. Koningin Elisabeth met hofdames en edelknapen, omgeven van weesmeisjes H. Familie met Engelen Praalwagen O. L. Vr. v. Lourdes, voorafgegaan door Herder innen en Pyreneesche meisjes met bloemenslingersGeloof, Hoop en Liefde, gevolgd door Missiezusters met Arabische meisjesVanen Hulde en LiefdeBisschop met Chineesche jon gens en slaafjes; Witte Paters; Har monie »De Volharding* Tippo Tip met knecht en DajakkersPraalwagen Goede Herder; Missionarissen te paard Ridder van Malta. Tusschen de groepen gingen afdee- lingen jongens en meisjes. Het geheel was werkelijk schoon en indrukwekkend en een woord van dank en hulde aan den onvermoeiden heer Directeur en de ijverige zelatricen, is hier geenszins overbodig. VLIJMEN. Begunstigd door liet prach tige weder had Zondag alhier het feest der H. Kindsheid plaats. Ten ruim vier uur trok een prachtig gecostumeerde optocht door liet dorp. Onze gemeente-politie, met mede werking der burgerwacht, was als altijd op haar plaats, en opende de stoet gevolgd door een héraut te paard. Verder, wagen voorstellende Christus, die zijn apostelen

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 5