LI Keukenmeid KUNSTDRUK» Café „De Korenbeurs" Max; Govaerts. Gedurende de Kermis Banjo-Band Bohemia grootste pol der kermis een heerlijke, geurige sigaar le rookee. Mieuws uit fieusden Nieuws uitKaatsheuvel. Kerknieuws. Sport Gemengd Nieuws. Advertentiën een net 2e Meisje, speciaal toe op is een lekkere Sigaar! Optreden van het Elite-gezelschap en van een Soubrette, Zondag en Vrijdag M A T I N E. VRUCHTENWAFELS CAPELLE. Vorige week hebben 43 leerlingen der hoogste klasse van de O. L school rin de Kom alhier, onder leiding van het onderwijzend personeel, een tweedaagsche schoolreis naar Arn hem en omstreken gemaakt. Na aankomst met de trein te Arnhem werd een boottochtje gemaakt naar Hevea-dorp, waar een bezoek gebracht werd aan de uitspanning „Huis ter Aa". Vervol gens werd gewandeld naar Oosterbeek, waar een extra tram gereed stond, die hen naar Velp vervoerde, waarna door de Roozendaalsche laan gewandeld werd naar het kasteel Rozendaal, in welks park met de kettingbrug en de „Bedriegertjes" kennis werd gemaakt. Hierna werd gewandeld naar de uit spanning „De Geitenkamp", waarna nog een bezoek werd gebracht aan de steenen tafel,waarmede het programma van den eersten dag was afgewerkt. Den volgenden morgen werd „Burgers dierenpark" en het openlucht museum bezocht -en na den middag werd nog een bezoek gebracht aan Sonsbeek met het hertenkamp en het aquarium. Tot slot werd nog een bezoek gebracht aan de stad Nijmegen, waarna de kleinen met de laatste trein hoogst voldaan huis waarts keerden. Bij het vorige week aan de Rijks normaallessen te 's Bosch gehouden overgangsexamen werden o.m. bevor derd onze dorpsgenooten J. Cové en L. Sterrenburg van de tweede naar de derde klasse. WASPIK. Vrijdag ontving onze ge achte dorpsgenoot de heer Aat. Tabbers bericht, dat hij geslaagd was voor zijo examen Fransche handelscorrespon dentie. Hij ontvitg zijne opleiding bij den heer Van Imbeek, leeraar aan de R.^Katb. Hoogere Handelsschool te Waalwijk, die hem in den kortst moge- lijken tijd voor dit diploma klaar maakte en wlen hiervoor een woord van lol niet mag ontbonden worden. Dit succes is echter te meer ver meldenswaard, wijl de heer Tabbers, die pas 19 lentes telt, thans in het bezit is van zes diploma's en wel Einddiploma Handelsschool, diploma Vereeniging van Leeraren, diploma Mercnrius, benevens diploma's voor Dultsche, Eogelsche en Fransche han delscorrespondentie- Voorwaar een knap student, wien we gaarne een eeresalaut brengen voor zulke buitengewone prestaties. Als iets zeldzaams Ja de eieren- productie mag gemeld, dat een kip van den heer C. S. een tweelingel legde, dat zijn twee eieren met de schaal aan elkander verbonden. Het vreemde ei had veel bekijks. Onze geachte dorpsgenoot de heer E. Jonkers slaagde voor zijn eind examen H. B. S. Naar wij vernemen heeft de heer A. Boeren, wegens hoogen leeftijd ontslag genomen ais bestuurslid en voorzitter van den polder tKlein Waspik*. Voor de tweede keer geniet de Zeereerw. heer pastoor van Biebrbich a. Rijn van de buitengewone gastvrijheid van den Zeereerw. heer pastoor alhier. Naar wij vernemen zal Zijn Eerw. hier enkele weken blijven, RAAMSDONK. Zondagnacht hebben brooddronken kerels, om hun balda digheid te uiten, een koe van land bouwer v. D. met een dolkmes een diepe snede toegebracht De eigenaar vond 's morgens zijn heest zwaar gewond in de wei liggen. Qn middelijk werd door de politie een ondei:70ek ingesteld- Doc>rverkeerdu'^e wÜken botsten in de Julia. "<a'aan twee wie,rijders- op elkaar. Een' dur fietsen b"week daarbij. Door de politik werd. Proc;es verbaal opgemaakt voor ht nie' "tornen der verkeersregelen. De kermis behoord Wêef tot het verleden. De algemeene in druk d'e we er van hebben is goed. 't Was er niet zoo druk als verwacht werd, doch het publiek heeft zich de heele w^ek best geamuseerd. Vooral in de danszalen ging het er opvallend jolig naar foe 15 Augustus zal de rijvereenig'ing Juliana een groot nationaal concours houden, op een wei van den heer M. de Roon, achter het station. Voor» het publiek zal een tribune opgeslagen worden. Eenige muziek gezelschappen zullen de feestelijkheden opluisteren. ALMKERK. Op Woensdag 30 Juli zal, naar wij vernemen, des voormiddags 9 nar alhier een M. C. kerning plaats hebben van merriën van 2 jaar en ouder, en tevens van hengsten met afstammelingen, Tot opperbrandmeester is alhier benoemd de heer P. M. Pouli. Mej. H. P. Kohier alhier werd gepasseerde week bi) 't overgangs examen aan de Rijks Hoogere Burger school te Gorlnchem bevorderd van de le naar de 2e klasse. Gepasseerde week hadden de heeren J. K. en Jac. K. het ongeluk elkander zoodanig met de Oats aan te rijden, dat voor eerstgeooemde genees kundige hulp moest worden ingeroepen. WARME DAGEN! DE LINDEBOOM IJSWAFELS (in 4 natuurlijke vruch- tensmaken.) Zéér verfrisschend! MANDRI MANDARINO- VOOR DE LUNCH BIJ DE AARDBEIEN MOCCA-TRIC-TRAC, INGEZONDEN MEDEDEELINGEN. dat hij bij het jongste examen slaagde voor Rijksklerk, waarvoor hij zijn op leiding genoot van den heer J. H. Verhoeven. Maandag slaagde te Breda voor de akte Hoofdonderwijzer onze stad genoot, de heer Ad. Verhoeven. Kaatsheuvel, 23 juli 1924, Tot volontair ter secretarie alhier is benoemd de jongeheer Joh. v. Woensel alhier. Door B. en W. dezer gemeente werd op heden (Vrijdag) ter voorziening in de vacature Fr. J. A. M Monchen thans ambtenaar ter secretarie te Was senaar benoemd, G. v d. Wildenberg volontair ter secretarie te Oisterwijk. In de vergadering der afd. Kaats heuvel van den R.K. Schoenfabrikanten- bond is besloten om omtrent^Jiet vrij geven in de kermisweek geen bindende bepaling te maken. Naar we vernemen geven sommigen de geheele week vrij, terwijl anderen alleen de kermisdagen vrij geven en de andere drie vrije da gen voor andere gelegenheden bewaren. Naar we van bevoegde zijde ver nemen, zullen we dit jaar de navol gende attractie's op de kermis aan treffen een kinderdraaimolen, een schommel, een theatre met wonder- spin, een vijftal suikerkramen, een palingkraam, een werptent en ga- lanteriekramen, een schiettent, Hoef nagels Danssalon en een gebakkraam, alsmede ijscowagens. Jammer, dat we dit jaar de zoo gaarne bezochte bios coop van Riozzi zullen moeten missen Door het laat verstellen der kermis toch, is bedoelde bioscoophouder bezet voor een kermis elders, op hetzelfde tijdstip. Laten we hopen, dat ter plaatse nog een flinke attractie verrijst. Door de gemeentepolitie werd alhier bekeurd v. d. S. wegens het op on noodig kwellende wijze vervoeren van pluimgedierte. Niet minder dan 65 kippen, waren gepakt in eene berg ruimte, nauwlijks groot genoeg voor de helft. Door de politie, werd bij slager de Graaff een dolle koe doodgeschoten, waarvan we vorige week meldden dat ze op weg van den veetram naar de slagerij was losgebroken. Van de firma v. Amelsfoort v. Boxtel ontving de vereeniging Kaats heuvels Belang een prachtige Hermo- nan-Camera 9 x 12. die als 2e prijs voor de Kiosk-loterij zal worden uit geloofd. Volgende week zullen we alle ontvangen prijzen met de schenkers vermelden. Heusden, 22 juli '24. De heer J. Vos, klerk bij den Rijksontvanger, ontving de mededeeling MIJNHARDT's Staal Tabletten 90 ct. Maag-Tabletten 75 ct Zenuw-Tabletten 75 ct. Laxeer Tabletten 60 ct Hoofdpijn-Tabletten 60 ct. Bij Apoth. en Drogisten. Plaatsruimte en tijd beletten, om heden nog veel te geven over de schitterende ontvangst van kardinaal van Rossum, die van IJmuiden^per Batavier voer en vervolgens in Amster dam. Het moet overweldigend geweest zijn, tal van geparviseerde booten vormden een eere escorte met duizen den belangstellenden, die Z.E. een ongekende enthousiaste ontvangsi hebben bereid. Maar ook aan den wal was de belangstelling ongekend, veel grooter zegt zelfs een N. R. Crt. dan bi eenig vorstelijk persoon. De eerste kerkelijke plechtigheic werd gehouden in de St. Willebrordus kerkwaar Mgr. Callier een toespraak hield, beantwoord door kardinaal van Rossum! Wij komen op een en ander nader terug. 436e STAATSLOTERIJ. Een 13 jarige jongen is van een schuit in het water aan de Da Costa- kade te Amsterdam gevallen en ver dronken. Te Wageningen is de 14-jarige J. v. d. B. bij het zwemmen in de haveu verdronken. Het Gerechtshof te 's Hertogen- bosch uitspraak doende veroordeelde Willen Coppens, 67 jaar, koopman te Eindhoven, met verniettiging van het vonnis der rechtbank conform de straf der rechtbank tot 6 jaar gevangenisstraf, wegens mishandeling met doodelijke afloop op zijne echtgenoote. Naar uit Kaapstad wordt gemeld, lijden de bezitters van landerijen langs de Zuidzijde der Sable Game Reserve in Transvaal ernstige schade door het verlies van vee, veroorzaakt door de nachtelijke roofpartijen van leeuwen Men schat, dat niet minder dan 3000 leeuwen op het oogenblik de Reserve onveilig maken GEVRAAGD primo Augustus of later, in klein gezin, voor Tilburg, tegen flinke huur BEKWAME EN NETTE liefst boven 25 j. en reeds als zoodanig hebbende ge diend, ook R K., beiden van g g. v. Brieven Bureau dezer Courant onder No. der advertentie. 33039 »->WIJ LEGGEN ONS als; ET1QUETTEN, CATALOGI Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten. HET GROOTSTE GENOT VOOR H.H. ROOKERS Wenscht U daarvan met Kermis eens te profiteeren Probeert dan eens ons merk 33081 LAPAZ-ZANDBLAADJES in den prijs van 6, 8, 10 en 12 cent* Verkrijgbaar bij A. Verster-puqucstioij. Levert deze merken H.H. Winkeliers aan fabrieksprijs. 33084 6 PERSONEN met medewerking van den heer D l D D E N. VRIJ ENTREE. is Deze zijn in groote keuze en concurreerende prijzen verkrijgbaar in het bekende Sigaren magazijn van 33059 Tegenoverde Mr. van Coothstraat. uitzendt om de wereld te gaan bekeeren, een tweede wager met prachtige kerk met •opschrift: ..Gij zijt-Petrus en op deze stee'n- rots zal ik mijne kerk bouwen", gevolgd door Apostelen, Priesters, Zusters, bekeerden en heidenen. Hiertusschen was een wagen, voorstellende Maria de Koningin der Apos telen, de Moeder der Goddelijke Genade. Eindelijk de laatste wagen, voorstellende de wereld van thans. Men ziet daar Jezus we derom staan, maar nu in liet bloedig kleed van Ztjn lijdén, de menschlieid beschouwen de voor wien Hij eenmaal met overgroote liefde Zich heeft opgeofferd. Slechts een vijfde gedeelte Van het volk ziet men Hem dankbaarheid toewuiven, terwijl de groote meerderheid nog den blinddoek voor oogen heeft. Eindelijk volgde de harmonie „Con cordia", die als steeds gaarne op haar post was om met hare opgewekte tonen den stoet op te Iflisteren. Een woord van bijzondere hulde en dank moet gebracht worden aan onze ZeerEerw. heeren kapelaans, die alles zoo prachtig weten te regelen en alles in orde weten te brengen. 'RAAMSDONKSVEER. Door een kwaad willige werd een rund van A. W. v. D. met een mes aan de dij verwond. Dlireu .T. P. Eemans en Simonis-Pope- lier werden op de Bakkerij-tentoonstelling te 's-Bosch, beiden met hun inzendingen be kroond. Zondag wordt in de Herv. Kerk ge collecteerd voor het Ziekenhuis-fonds. De volgende personen hadden het ge noegen met gunstig gevolg examen af te leggen W. van Raamsdonk naar 4e klas H.B/S. te 's-Boseh Steijlen .naar 2e klas R.N.S. te Breda: Marta. Sneep naar 3e klas R.N.S. te Breda H. van Dongen AWzn. naar 4e klas H.B.S. te BredaP. van Dongen-Torman naar 2e klas H.B.S. te Breda; D. van der Waals naar 5e klas Handelsschool Waal wijk. -De kermis behoort weer tot het ver leden. Wat was. het een slappe kermis. Weinig „vermakelijkheden" op liet Heere plein. Alleen de dansgelegenheden hadden nog al wat te doen. Doch dat was ook alles. RAAMSDONKSVEER. Het programma van het op 15 Aug. te geven Nationaal Con cours tiippique door de Rij vereeniging Ju liana, op het terrein van den WelEd. heer M. de Roon, nabij het station Raamsdonk, is als volgt: Aanvang 1.30 uur n.m. I. Aangespannen type landbouw-tuig- paard. Ie prijs 25 en verg. zilv. m-d.2e pr. f15; 3e pr. 10; 4e pr. 3. Inleggeld 4. II. Aangespannen type landbouw-gebruiks- paard, uitsluitend voor deelnemers uit de gemeente Raamsdonk. Ie pr. 102e pr. 7.503e pr. ƒ5; 4e pr. 2.50Inleggeld ƒ2.—. III. Aangespannen tweespan type land- bouw-tuigpaard voor boerenwagen. Ie pr. 202é pr. 103e pr. 5. Inleggeld 4. IV. Ringsteken door dames. Prijzen: Luxe voorwerpen. Inleggeld 2. V. Schoonrtjden met wagentjes door Da mes vergezeld van een heer. Prijzen Luxe voorwerpen. Inleggeld 2. VI. Demonstratie door de Rij vereeniging. VII. Ringsteken in galop. Prijzen: ƒ10, ƒ8, ƒ5, ƒ4 en ƒ2. Inleggeld ƒ2. VIII. Humoristische wedstrijd onder de leden. Naar wij vernamen moeten de inschrij vingen, vergezeld van inleggelden en signa lement 'der paarden voor 5 Aug. bij den Secretaris geschieden. GEERTRÜIDENBERG. De kermis be hoort weer tot het verledende heele week is er overal veel pret gemaakt. Zondagavond trachtte een jongeling uit Oosterhout die pret te storen, door een vechtpartij- uit te lokken, doch hij kwant van een koude ker mis; hij kreeg een bierglas op het hoofd en moest den bak in. Na een goed uur daar te hebben vertoefd en aan de politie te hebben beloofd, dat hij onmiddelijk naar huis zou gaan, is hij losgelaten, doch in plaats van naar huis te gaan, is hij direct weer naar het café gegaan om zijn tegenstander op te zoeken, hetgeen hem niet gelukte; hij werd dadelijk weer gegrepen en voor de tweede maal het hok ingeduwd, waar hij den nacht heeft doorgebracht. De Badinrichting hier ter plaatse heeft dit seizoen reeds 3670 bezoekers gehad, voor waar een groot getal naar verhouding het zielental. Het is ook een prachtige inrich ting. Steeds versch water, mooie kleedka mertjes, ondiep en diep bassin. Er wordt ook les gegeven in zwemmen, duiken en springen van de wipplank 2.per sei zoen. Vreemdelingen betalen 15 cent per keer. Geopend voor de dames iederen werk dag behalve Woensdag en Zaterdag, van 3 uur tot half zes n.m. Woensdag en Zaterdag van 10 uur tot half 12 v.m. Zondags van 3 uur tot kwartier voor 5 n.m. Voor de heeren iederen werkdag behalve Woensdag en Zaterdag van 6 tot 8 uur n.m. Woensdag en Zaterdag van 2 tot 8 uur n.m. Zondag van 5 tot 7 uur n.m. MADE. Bij de Woensdag j.l. gehouden aanbesteding te Rijsbergen van het afbreken van de bestaande brug en het bouwen van een bogenbrug over de Aa of Weerijs, werd ingeschreven door de heeren André Verhagen 8696. Theod. Bijlevens 8643. C, Verwater Co. 8499, allen te Made. Het twee-jarig jongetje van A. van V., Dreef te Made, kreeg een vork in den pols, die zoodanig werd gekwetst, dat geneeskun dige hulp moest worden ingeroepen, welke door Dr. H. verleend werd. In het nieuwe schoolgebouw kreeg de schilder B. van Riel, eenzwaren radiator op zijn voet, die zeer ernstig gekneusd werd. Dr. Houpst verleende hem geneeskundige hulp. Men verneemt dat gisteren in den vroe gen morgen bij de werklieden A. en Th. al het bleekgoed is ontvreemd; ook ging het gerucht dat een derde wasch, in de Voorstr. ontvreemd is. De beide eerstgenoemden wo nen op „Hansdjjk" alhier. Dë gemeente Made c.a. schrijft uit het eerste gedeelte der geldleening van 40.000, groot 15.000, rentende 6 pet. Onze vroegere dorpsgenoot, de post bode, L. Boor, thans te Alem, is met ingang van 16 Juli j.l. benoemd tot Kantoorhouder der posterijen, aan het hulppostkantoor te Nuland. DRUNEN. A.s. Zaterdag n.m. 8 uur, zal door Proff. G. de Recht, in het café van den heer M. Vissers alhier, een biljart-seance gegeven worden, met prachtige kunst- en fantasie-stooten. Wijl ieder gratis toegang heeft, mag géén enkel biljartliefhebber deze gelegenheid laten voorbijgaan. Eenige vooraanstaande dorpsgenooten hebben zich mede ten doel gesteld, te ijve ren voor de verfraaiing van ons dorp. Tot dat doel hebben zij voor het komende jaar een tuinwedstrijd uitgeschreven. Bij de be oordeeling zuilen dan slechts enkel de tuin tjes vóór de huizen aan de straatzijde in aanmerking komen. Wij juichen dit streven ten zeerste toe, te meer daar het na ver loop van enkele jaren ons dorp een mooi aanzien zal geven. Laat niemand, die in de gelegenheid is, achterwege blijven, hoe klein het stukje grond voor zijn woning ook moge wezen. Reeds begint er slapte in het schoe nenbedrjjf te komen. Er zijn enkele geheel werkloozen en meerdere gedeetelijk. (WED. B. VAN DOESBURG) wafels (gevuld met de natuurlijke mandarijnvrucht, geen essence.) Bijzonder lekker als het heet is. een paar pakjes ESPERANTO- WAFELS (voedzaam, croquant, edel van smaak. Hyg. verpakt.) smaakt verrukkelijk DEOR1GINEELE FROU-FROU (met den Lindeboom) gevuld met slagroom. pikante koffiesmaak-wafel, juist geschikt voor 't warme seizoen. Ie Klasse. Trekking- van 21 Juli. Getrokken prijzen. Prijs van 20000 No. 5948 Idem 1000 Nos. 12119 en 12708. Idem 100 Nos. 11342 en 13021. Idem f 100 Nos. 1629, 4500, 7096, 9040, 9248, 11139, 11731, 14289, 17287. Trekking van 22 Juli. Getrokken prijzen. Prijs van 1500 No. 13123. Idem 1000 Nos. 12242 en 15559. Idem 400 No. 8462. Idem 200 Nös. 1721 en 19450. Idem 100 Nos. 14374, 18581, 19436. W.S.C.—L.S.V. 4—4. Bovenstaande wedstrijd welke jl. Zondag alhier gespeeld werd, eindigde in een gelijk spel 44 Ondanks de warmte werd van beide zijden met animo gespeeld en stond het spel vooral in de eerste speelhelft op hoog peil. Nadat L.S.V. na een kwartier spelens uit een doorbraak de leiding wist te nemen, maakte W.S.C. nog voor de rust drie prachtige doelpunten tegen en werd met 3—1 voor de thuisclub gedraaid. In de tweede helft werd niet met die snelheid gespeeld als daarvoor en was het spel iets matter. Nadat er ongeveer een 25 minuten gespeeld was, gelukte het aan L.S.V. om in een minimum van tijd drie doelpunten te fabriceeren en zoo de lei ding te nemen. Volgens onze meening waren twee doelpunten hij oordeelkundig opstellen wel te voorkomen geweest. Even voor tijd wist W.S.C. nog gelijk te maken, met welken stand het einde Kamp-Leemans zal R.W.B. zich ook hier door een bevredigend aantal bezoekers werd bijge woond. R. W. B. Nu door bereidwilligheid van de Redactie de kwestie R.W.B. in der minne is opgelost kan ook R.W.B. weer van de rubriek Sport gebruik maken, wat R.W.B. in 't bijzonder en de Sport in 't alge meen zeker ten goede zal komen. R.W.B. hield 1.1. Zondag haar algemeene jaar vergadering, welke in tegenstelling met vorig jaar, door nagenoeg alle leden werd bezocht. Het Jaarverslag gaf blijk van vele werkzaam heden, vooral de momenteele uitbreiding van het terrein kost veel'moeite en geld, doch mede door de royale houding van den terreineigenaar dhr. Kamp-Leemans zal R.W.B. zich ook hier door werken. De bestuursverkiezing gaf den volgenden uit slag: Voorzitter A. van Oostrum; Vice-Voorz. J. Hooij- maaijer; Secr.-Penningm. M. van Vugt; Comm. C. Holster; W. van Kampen; A. van Seist; Jac. Passier; P. Dekkers. Elftalcomm. H. Veltmeijer; Jan van Osch; C. van Kampen. Nog werd gememoreerd het door R.W,B. II zoo prachtig behaalde kampioenschap. Op 101724 Augustus geeft R.W.B. een bekerwedstrijd waar voor reeds eenige sterke vereenigingen hebben in geschreven. KAATSHEUVEL. Onder matige belangstelling speelde Zondag Theole uit Tiel tegen Wilhelmina. Van weers zijden werd een goed spel gegeven, waarin echter geen der partijen een blijvende meerderheid wist uit te drukken. Het einde kwam met 33. DE RUITERSPORT. Men meldt uit Parijs: Voor de dressuurproef op de Olympiade behaal den de vier Nederlanders de eerste vier plaatsen. (Duivensport in een volgend nummer. Red.) gecostumeerde wedstrijden werden gehouden, ge volgd door prijsdansen. De tuinen waren prachtig geïllumineerd, wat met de bonte kleeding der feestvierenden een fantastisch geheel vormde. Bij het bal-champêtre hadden de leden van het orkest zich in witte bakkerskleeding gestoken, de bekende baretten op het hoofd. De avond werd besloten met taptoe. Zondag was ^le laatste, niet de minst drukke dag der tentoonstelling. Om vier uur had de uit reiking plaats der talrijke bekroningen, waarna werd geconcerteerd. Om 9 uur werd de buitengewoon geslaagde ten toonstelling officieel gesloten. Voorts volgde wederom een tuinfeest, waar bij concert werd gegeven door het Koninklijk Muziek korps van Goulmy Baar aangeboden door het gemeentebestuur. De Tentoonstelling is bezocht door 30.000 per sonen.- BREDA. B. en W. stellen den raad voor: le. ter vestiging van een veemarkt grond in den Belcrumpolder, ter grootte van ongeveer 5000 vier kante Meter, op nader te stellen voorwaarden ter beschikking te stellen 2e. een crediet te verleenen van 54.500 to aanleg en inrichting van bedoelde veemarkt; 3e. B. en W. te machtigen, maatregelen te treffen tot inrichting van een veemarktbedrijf op den voet van art. 114bis der Gemeentewet. \s-H ERTO GEN BO S CHZaterdagavond werd de Internationale Bakkerij-tentoonstelling opgeluis terd door een speciaal Oeteldonksch tuinfeest. Het was er enorm druk. Het koninklijk muziekkorps van Goulmy en Baar had er wel de muziek voor uitgezocht. Pas was het „HopMariannekeingezet of de echte Oeteldonkschc stemming was er. „De Raad van Elf" in „ambtsgewaad' leidde den avond, waarbij - I H. Kolsteren-La Garde.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 6