Mieuws uit fieusden Nieuws uitKaatsheuvel. SPORT. Laatste Berichten. Gemengd Nieuws Advertentiën UUU 436e Staatsloterij. 1. lüüJ .1 Ingezonden Mededeelingen. Bi) Huidjeuk en ook bi) Muggenbeten geeit het inwrijven met PUROL dadelijk verlichting. Bij Apoth. en Drogisten. Onze stadgenoote mej. Augustina Mahieu slaagde dezer dagen te 's Her togenbosch voor het examen Machine- schrijven. Geslaagde genoot hare opleiding bij de Eerw. Zusters alhier. Opbrengst collecte voor de natio nale stichting Tehuis voor alleenstaande blinden van alle gezindten te Wolf- hezen, f44,10. Naar wij vernemen zal de brug over het Oude Maasje bij Doeveren worden hersteld, tengevolge waarvan de weg eenige dagen zeer waar schijnlijk 4 en 5 Augustus voor het verkeer zal worden afgesloten. Het werk zal worden uitgevoerd door den heer Schoep, aannemer alhier. Heusden, 24 Juli '24. Kaatsheuvel, 25 juli 1924. KAATSHEUVEL. le klasse 2de lijst. Trekking 22 Juli Getrokken prijzen. (Naar de voorloopige lijst Prijs van f 1500 13123 -1000 Naar wij vernemen luidt de juiste door 111 alle talen te zwtteen- CAPELLE. Zaterdag 19 Juli hield de Postd. ver- 12242 15559 - 400 8462 200 1721 19450 100 14374 18581 19436 Eerste klasse. Derde Lijst. Trekking van 23 Juli. f 5000 No. 1666. 5041. f 1000 10615 f 400 1768, 8557. f 200 8693, 16401, 21546 f 100 6491, 10318, 18570 le Klasse. Trekking van 24 Juli. Getrokken prijzen. Prijs van f 2000 22335. naam van den schipper, die met zijn rezin zijn vrouw en zes kinderen j.l. Vrijdag op de Zuiderzee is ver dronken, Roeland Tijelemans. Hij voer op het tjalkschip „Onrust". Dinsdagmorgen heeft de oudste en eenigst overgebleven zoon van den schipper, de 16 jarige Marinus, met le vensgevaar een meisje van 6 jaar gered, dat in de diepe zeesluis was gevallen Hij sprong van den hoogen sluismuur en slaagde er met uiterste krachtinspan ning in het kind behouden op den wal te zetten. Een kort. niet zeer hevig onwe- der ontlastte zich Woensdagavond half zeven boven Tilburg en omstrekenen ging vergezeld van een vreeselijke hagel slag, die onnoemelijke schade heeft aangericht. Stralen en wegen^waren bezaaid van boombladeren, die als het ware een groen tapijt vormden op plaatsen waar de hagelsteenen wegsmolten in den "aten avond lag op sommige binnen plaatsen nog een laag van tot 20 c M. dikte, welke deze morgen nog slechts weinig dunner is geworden. De schade aan veld en tuinvruchten is enorm, de haver ligt gebroken en plat geslagen, terwijl aardappelen en mangel- wortelen geheel doorboord zijn in de tuinen liggen de boomvruchten voor het grootste gedeelte afgevallen, terwijl de overige gewassen en bloemen voor het meerendeel zijn vernield. De glasschade is niet te overzien honderden en cjuizenden glasruiten zijn vernieldin tuinderijen zijn dezelfde op sommige plaatsen voor drie vierde ixedeelte aan scherven geslagen, terwijl de zich daaronder bevindende bloemen en planten voor het meerendeel onver koopbaar of totaal waardeloosheid zijn reworden. Ook het tenloonstellingsterein is niet »espaard gebleven en zal een grondige lerziening moeten ondergaan. Niette genstaande het minder aanlokkelijke weder trok de vernieling een vrij tal rijk publiek, Ook van omliggende dorpen komen treurige berichten binnen. Riel schijnt nog meer geleden te hebben, terwijl te Hilverenbeek de toestand veel gunsti ger zoude zijn, terwijl Udenhout zeer weinig schade zou geleden hebben. Prov. Crt. Naar wij vernemen vertrok de Argentijnsche vliegenier majoor Pedro Zanni Donderdagmorgen om vijf uur (24 Juli) van Schiphol om zijn vlieg tocht om de wereld aan te vangen. De majoor gebruikt voor dezen tocht uit sluitend Fokker-toestellen Majoor Predo Zanni zal in hoofdzaak de route volgen die gevolgd is door de Amerikaansche wereldvliegers, doch dan in omgekeerde richting. Echter zal hij niet over de uitgebreide hulp bronnen kunnen beschikken, die de Amerikanen hadden weten te schep pen. Hij beschikt over drie vliegtuigen en een reservemotor en op enkele landingsplaatsen over materiaal en reservedeelen. Oorspronkelijk zouden de vlucht mede maken een ingenieur en een luitenant, maar omdat de laat ste, luitenant Nelson Page door ziekte is verhinderd, gaat alleen mede inge nieur Beltrame van den Argentijnschen Militairen vliegdienst Majoor Zanni is tot het maken van de vlucht in staat gesteld door een inschrijving openge steld door de Argentijnsche Aero-club. De vlucht Amsterdam - Tokio wordt gemaakt op een Fokker C IV met 450 P. K. Napier Lion motor die tien uur in de. lucht kan blijven bij een kruis snelheid van gemiddeld 180 K.M Met het oog op den mede te nemen last is het vleugeloppervlak vergroot en zijn reserve-tanks ingebouwd. De ma ximumsnelheid is 250 K. M. per uur van dit toestel. De Stille Oceaan wordt overgestoken met een Fokker T 111 W met 450 P K. Napier-Lion motor Deze eendekker heefteen spanwijdte van circa 21 meter De lengte is 14 meter en de tankinhoud in voldoende om 15 uur in de lucht te blijven bij een kruissnelheid van 15U K.M. per uur. Majoor Pedro Zanni haalde in 1913 zijn vliegbrevet. Gisteravond hield de raad dezer gemeente eene openbare vergadering waarbij afwezig waren de heeren Tim mermans en Roggeveen. Bij de behandeling van de ingeko men stukken werd mededeeling gedaan dat van het Bestuur van den Binnen- polder van Waalwijk bericht is inge komen dat de weg nabij het Station in orde zal worden gemaakt en dat zulks reeds zou zijn gedaan indien men aan straters had kunnen komen. Van het bestuur van den Binnen- polder van Besoijen was een schrijven ingekomen waarin mededeeling wordt gedaan dat de Parallelweg geleidelijk zal worden verbeterd. Zonder discussie werd met alge- meene stemmen een voorstel van Burg. en Weth. aangenomen tot aankoop van het Kerkpad, toebehoo- rende aan J. van Loon voor de som van f 500. Vervolgens J werd nog besloten aan de Waalwijksche Gymnastiekvereeni- ging een bedrag van f 25 teverleenen als eene tegemoetkoming in de kosten van de tijdelijke huisvesting. Een voorstel van Burg. en Weth om aan den hoofd-ambtenaar ter Secretarie, die bij zijne benoeming tot Gemeente Ontvanger op zijn salaris met f 700 is gekort en daardoor dubbel werd getroffen, dit bedrag terug te brengen op f500, werd, na eenige discussie aangenomen, Tot leden van de commissie voor georganiseerd overleg werden benoemd inplaats van den heer Th. de Surmont de Bas Smeele, de Edelachtb. heer E. Moonen en inplaats van den heer W. Eibers, die ontslag als zoodanig heeft genomen, de heer P. v. d. Aa. Tot leden van de commissie van onderzoek voor de gemeenterekening werden gekozen de heeren Roggeveen, Smolders en Timmermans en tot leden in het College van Zetters de heeren H. Aarts en H. Both. VLISSINGEN. Hedennacht is brand uitgebroken in een tank met 1500 ton petroleum van de Ned. Petroleum en Asphaltfabriek. De brand ontstond ver moedelijk, doorjiat de gehuwde werk man Willebrand wou controleeren en de lantaarn in de tank liet vallen. De man is verbrand en 't geheele gebouw staat in lichte laaie. ZWOLLE. De voortvluchtige kas sier J. Brinkman te Deventer is te Bre- meb gearresteerd. CULEMBORG. Gearresteerd is de vroegere rechercheur van politie Ha verman, verdacht van de dader of medeplichtige te zijn aan den beken den moord in December 1923 op den landbouwer van Wiggen en diens zus ter. GOEDE RECLAME IS EEN UITSTEKENDE GELDBELEGGING. Te Vera Cruz (Mexico) ^ijn bij een cinemapaniek 20 kinderen onder den voet geloopen en gedood, 17 gewond. De paniek ontstond door het ont ploffen van een film. gezeteld te HEUSDEN, ontvangt klachten over onder werpen de volksgezondheid be treffende, en verstrekt dienaan gaande inlichtingen. Zij is samengesteld als volgt H PRINSEN te Haarsteeg, Voorzitter, W. C. STAL te Heusden. Dr. A. IOVERBOSCH te Almkerk. P. J. VAN GRIETHUIZEN te Werkendam A. VAN DE WIEL te Drunen. W. F. HILW1G te Heusden. F. H. RIJPSTRA te Woudrichem, H. J. VAN EGGELEN te Heusden, 32710 Secretaris. NIEUWKUIJK. Oen te komen tot oprtchtiog eener vakbond voo' hout bewerkers alhier, zal op Maandag 28 Juli a.s. hiervoor eene vergadering worden gehouden In het café van de Wed. F. Brok. Als spreker zal hiervoor optreden, naar we vernemen, de beer De Groot. RAAMSDONKSVEER. Zondag morgen zal er In de Herv. Kerk op't Veer leesdlenst worden gehouden, terwijl des namiddags op'c Dorp hoopt op te treden Ds. Anker van 's Graven moer, Voor de Ger. Kerk zal Zondag zoowel des middags als des morgens optreden Ds. Drost van Moordrecht. Van dhr. f, M. de Borst werden door de tram een zestal eenden dood gereden. Mej. Jo van Dongen slaagde voor de akte Handwerken L. O. Bij den inzet van 22.64.10 H A. bouw— «n welland werd ruim 156.600 geboden. H. Kamp slaa?de te Breda voor het Diploma B MULO examen. Bij bakker de B. bracht een zeug 18 levende zeugen ter wereld. An». Oosterling, leerling van de Herv MULO slaagde te Breda voor het VULO-'Xim»» diploma H. Den heer G. van Bokhoven werd bericht, dat htj slaagde voor het diploma .handelscorrespondentie In de Duitscbe taal. (N-d. Handelsinstituut.) HERPT. Gisteren maakte de Jonge Boerenbond onder gelelde van den Zeer Eerw, Heer Pastoor een uitstapje per autobus naar Nijmegen, 't Hoofddoel was de bezichtiging der H. Land stichting, Jammer, dat het weer niet pr(r trf'wrkt» A.s. Donderdag 31 Juli begint de jaarlijksche kermis. In 't vorig num mer plaatsten we een lijstje van ver makelij kheden enz. welke op het ker misterrein op de Markt en in de Gast huisstraat een plaatsje zullen vinden. Bij de beide harmonieën Euphonia en ■t,Apollo" zal het van ouds bekende kermisprogramma worden afgewerkt. In Euphonia treedt Donderdag om half 11 op het duo Cornelissen en Boe ren uit 's-Bosch. 't Harmonie-program ma laat natuurlijk niets te wenschen over. De toegang is dien dag voor H.H. Donateurs met hunne dames en geïn troduceerde vreemdelingen. Op Zaterdag 2 Aug. komt het duo v. Laar-Boelen uit Amsterdam op de planken. Naar we vernemen heeft dit duo overal waar het optreedt enorm succes, zoodat we kunnen veronder stellen, dat 't ook Zaterdag enorm druk zal loopen. Na den middag is het Bal op alle dagen zooals gewoonlijk. De zomervacantie begint voor onze scholen dit jaar op Woensdag 30 Juli en zal duren tot einde Augustus. Men is druk bezig met roggemaai- en. Op sommige perceelen staat het ge was zeer dun en is de halm klein. Op de meeste velden echter zien we prach tig lang stroo met lange goed gevulde aar, zoodat we op een goeden oogst mogen rekenen. Voor het le gedeelte van het no tarieel examen slaagde o.m. onze oud dorpsgenoot de heer Th. Stassen, thans woonachtig te Helmond. In plaats van Zaterdag 26 Juli zooals eerst was bepaald zal Woens dag a.s. 30 Juli een propagandadag ge houden worden voor den lotenverkoop der kioskloterij. De beide harmonieën Euphonia en Apollo boden zich aan om een muzi kale wandeling te maken door de stra ten. Eenige leden van onze gymnas- tiekvereeniging K. G. V. zullen de loten ondertusschen colporteeren. De ver schillende kermispotten zijn op Woens dag gedeeld, het kermistractement is ontvangen, dus iedereen koopt nog een paar nummertjes van de groote loterij bij, om zeker te zijn, dat geen enkel lot resteert en K. B. ons spoedig een flin ke kiosk kan bezorgen. GEVONDEN VOORWERPEN. Eenboodschappenzak; een rozen krans; een kerkboek; een beugel- tasch; een kralenhalssnoereen portemonnaie; een halsketting; een zilveren armband; een gouden oorbel; een sleutel; een kerk boek; een portemonnaie met inh.; een mes; een regenjas; een zilveren armband; een portemon naie met geld; een linnen zakje waarin portemonn. met geld; een gouden ring met steen; een papie renzakje'met geld; een rijwiel- pomp; een portemonn. met geld; twee bollen touw; 4 paar schoenen; een rozenkranszakje; een zilve ren beursje; een paardendek; een portemonn. met geld; een kerk boek; een regenjas; een reis- tasch; een rijwiel; een lot van K. B. VOETBALSPORT. WAALWIJK. Dinsdag 1.1. speelde de V. V. „De Avondster", gevestigd bfl den heer A. van der PInijm alhier, een vriendschappelijke wedstrijd tegen een elftal van W.S.C. op het terrein van laatstgenoemde vereenlging. Nadat belde elftallen door den fotograaf vereeuwigd zijn laat scheidsrechter Krie- laars beginnen. „De Avondster" was spoedig in de meer derheid en met half time was de stand 40. Na de rust gelukte het W.S.C. tweemaal te scoren, zoodat deze aardige ontmoeting eindigde met eene 42 overwinning voor „De Avondster". J.l. Zondag speelde H.E.C. een vriend schappelijke wedstrijd tegen „Aliance II" in Roosendaal. H.E.C. vertoonde een mooi en vlug spel, waartegen „Aliance" niet opgewassen bleek. Vooral na de rust waren de onzen op dreef en met een verdiende 52 overwinning kwam het einde. Het is zeer zeker een mooie prestatie van H.E.C. om Aliance II, die kampioen Is van de reserve tweede klas, z'oo'n nederlaag toe te brengen. Op Zondag 10 Aug. komt Aliance hier revanche nemen. SPRANG. J,l. Zondag speelde onze voetbalver. S.V.V. tegen Crecendo uit Loon-op-Zand een vriendschappelijke mat£h en wist deze wed strijd met 83 te winnen. Voor de rust was de stand 21 voor Crecendo. Zondag komt Heuvel II uit Tilburg op bezoek. Dit belooft weer een spannende wedstrijd te worden; "beide elftallen zpn vrijwel van gelijke sterkte, gezien de stand dezer clubs op het ranglijstje; S.V.V. staat no. 3 en Heuvel nó. 2.. Aanvang 2 uur. A.s. Woensdagmiddag, zulen twee elf tallen, gevormd uit supporters 'van S.V.V. een wedstrijd onderling spelen. Dit kan een mooie wedstrijd worden, waarbij de lach spieren van de toeschouwers in beweging zullen worden gebracht, als men weet dat verschillende achter 't bruine monster zul len loopen, die de veertig reeds gepasseerd zjjn. Enkele prijzen zijn biervoor beschik baar gesteld. DUIVENSPORT. WAALWIJK. Zondag hield de postduivenvereni ging „de Jeugdige Vliegers" een wed vlucht van uit Halle. De prijzen wer den behaald als volgt: I, 3, 18 Adr. Verhoeven; 2, 13, 16 J. van Huiten; 4, 17 P. van Bijnen; 5 Th. v. d. Geldt; 6 J. van Veldhoven; 7 J. van der Grindt; 8 Adr. Stam; 9 W. Meeuwis; 10, 11 M. v. d. Heijden; 12 Fr. van Delft; 14 Ant. van Hilst; 15 H. Knippels. WAALWIJK. Zondag 13 Juli hield de Postduivenver. „De Postduif" een wedvlucht vanuit Ven- dome. De prijzen werden behaald als volgt: Jac. Simons 1, 3, 4, A. van Eflck 2, W. v. Schijndel 5. Wedvlucht Schaerbeeck, jonge duiven Adr. Hensen 1, Muskens 2, 18, A. Stok- wielder 3, 7, 15, 22, J. van der Velden 4, 6 Hok de Luchtbode 5, 8, 9, 24, 25, Horman 10, 11, Jac. Simons 12, van Bladel 13 14, 23, A. Leijtens 16, 19, 20, A. van Ejjck 17 J. van Delft 21. Wedvlucht Bordeaux. Oude duiven. Hok de Luchtbode 1, 17, A. Pijnenburg 2, J. van Delft 3, 5, J. Schalken 4, 14, W. v. Muiekom 6, Adr. Hensen 7, 19, G. Sars 8, A. van Eijck 9, 13, J. de Graaff 10, 21, Adr. Stokwielder 11, Adr. Bakkers 12, Th. van de Griendt 15, Horman 16, A. Leijtens 18, P. van den Houdt 20, 23, Jac. Simons 22, Wedvlucht Habb. Jonge duiven. G. Sars 1, 19, Jac. Simons 2, 22, Adr. Stokwielder 3, 4, 5, 12, A. Pijnenburg 6, Hok de Luchtbode 7, 11, 17, Hermans 8, J. Schalken 9, Th. van de Griendt 10, J. van der Velden 13, 18, van Bladel 14, W. van Schijndel 15, Muskens 16, P. van den Houdt eeniging „de Postduif" gevestigd bij P. Rijken te Loonschendijlc een wedvlucht van uit Lier met jonge duiven. De uitslag was als volgt: 1 G. Vos; 2 J. Rijken; 3 W. Haver- hals; 4 J. Treffers; 5 H. van Achter berg;^ St. van Peer. Zaterdag wedvlucht met jonge dui ven van uit Schaerbeek. De Combinatie van postduiven verenigingen gevestigd bij den heer Jan van Dun hield een wedvlucht van uit Bordeaux. De duiven werden Zon dagmorgen 5 uur 40 m. gelost. Maandag arriveerden de prijswin- ners. Uitslag: 1, 8,10, 11, 21 P. v. d. As sem; 2 A. v. d. Ven; 3 A. Vrinten; 4, 23 J. Opperman; 5. P. Dekkers; 6, 19 P. Kemmeren; 7, 22 P. van den Mortel; 9 C. de Bondt; 12, 13, 17 H. Damen; 14 A. van Riel; 15 L. Ververs; 16, 18, 20 J. van Dun. Dat goed vliegen bij duiven geen toeval is moge blijken uit 't feit dat de heer P. v. d. Assem alhier dit jaar in de „Combinatie" den len prijs haalde van Bordeaux met dezelfde duif, waar mede hij dezen 't vorige jaar behaalde, terwijl de heer W. van Best in de ver- eèniging „de Getrouwe Duif" van Bor deaux no. 1 werd met een duif, waar mede hij 't vorig jaar in de „Combina tie" no. 2 was. Van beide vereenigin- gen zijn nog verschillende duiven weg. MADE. Zondag hield de postduivenver- eeniging „Prinses Juliana" een wed vlucht van uit Lier-JSelgië. Uitslag: D. J. Kop, 1. 4. 6. 12. 13. 15, 20, 28, 29, 31; A. Broeken 2, 21, 22, 23; P. Kooyman 3, 14, 16, 32; Jac. Vos 5, 7, 9, 10; B. Broeders 8, 17, 19, 25; C. Rullens 11, 18, 26; J. v. d. Heijde 27; van Dongen 30; v. d. Ven 33. Zondag hield de postduivenver. „De Gevleugelde Vrienden" een wed vlucht van uit Lier, België. De prijzen werden behaald als volgt: R. Weiten 1, 11; P. J. de Korput 2, 7, 8, 9, 12, 18; van Oorschot 3, 4, 19; G. van Gils 5, 6, 15, 16, 17, 22, 24; A. de Reyer 10, 13, 14, 23; Jac. Hoeve naar 20; J. Weiten 21, 25. Zondag hield de postduivenver- eeniging „De Luchtbode" van uit Eist een wedvlucht. Vrij om 9 uur. le duif getoond om 12.8.30. Laatste om 2.10.9. J. Thijssen 1; P. van Bragt 2, 9; J. de Wijs 3, 6; J. Diepstraten 7J. van Don gen 8. NIEUWKUIJK. Van de wedvlucht uit Vendome, ehouden door de postduivenvereeni- ftog »G. V. V.« werden al« volgt d' prijzen behaald A B'ok 1, 2P de Bont 3,4; Th Eethen 5, 6. Het kamptoensch^i. lei oude duiven werd brhaald doo Al Brok. Uitslag gecombineerde wedvluchi ier postduivenvereenigtogen Ni«-uw- kuük, Vlijmen en Drunen vanuit Ven lome was: H de Laa', Vlijmen 1, 2; A Brok, Nteuwkutik 3 5; J M v St^en, D unen 4; L Escb, Vltimee 6, 11P de Bjo>, Nieuwkuijk 7, 8 A M v d Ven, Vlijmen 9 j J v Vucb Vlijmen 10; Th v E-ihe ,N euwkuijk 12. Konlogspoule H. de Laat, Viljme. I en 2. Ee'Stgeteekende H. de Laat, Vlijmen. Zondag a.s. gecombineerde wedvluch vanuit Mons. KORFBAL." VRIJHOEVE-CAPELLE. Zaterdag j.l. speelde de koifbalvereen. ijubana* alhier de vastgestelde competitiewed strijd tegen >Zwanenberg< te Chs Alhoewel «Zwanenberg* haar uiterste best deed, wist sjnliaoa* voor de rusi den stand op 50 te brengen. Na dr rust veifliuwde de activiteit vaD «Zwa nenberg eenlgszins, zoodat «Juliana* dezen wedstrijd met 131 won. De onbeleefdheid was onze pittige juffer toch a te kras, en, zich geen oogenblik be denkend, spoedde zij zich naar het dak het was namelijk een plat dak waar zij 20, 21. De Postduivenverenigingen de Orde- nans en de L.V.K. hielden Zondag 13 Juli en weedvucht vanuit Schaerbeeck België. De prijzen werden behaald als volgt: H. van Corstanje 1, 4, 10, H. Donders 2, J. de Folter 3, 5, G. Mulders 6, 12, 18, W, v. Bokhoven 7, J. Kleijberg 8, Jos. van der Penne 9, 17, N. Lombarts SI, 19, P. van Beijne 13, 15, H. Hensen, 14, O. Lommers 16, N. van Riel 20. Aankomst eerste duif 9-42-17, laatste duif 9-58-59. SPRANG. De Postduivenvereen. „De Zwaluw" alhier houdt a.s. Zaterdag een wedvucht met jonge duiven vanuit Schaerbeeck. België. een jacht op den ongenooden gast begon. Deze vergenoegde zich met om de diverse sehoorsteenen heen krijgertje met haar te speen. Zij kreeg hem echter op een gegeven oogenblik van zoo dichtbij in de gaten, dat ze kon zien, dat het een net gekleed per soon was van omstreeks dertig jaar. Het kiekeboe-spelletje duurde echter niet lang, want de.man wist een trap van een der huurwoningen te bereiken en de straat op te hollen. Vóórdat de jongedame daar ook beland was, was hij reecfs uit het gezicht verdwe nen. Engelsche jongedames schenen over het algemeen kordater aangelegd, dan haar Hollandsche zusters. Herhaaldelijk kan men in de Engelsche bladen gevallen lezen, van pootige jongejuffers, die inbrekers of ande re misdadigers op de vucht drijven of in be dwang houden. Thans maken de Engelsche bladen weer melding van een sensationeele jacht, door 'n zekere miss Helen Adair, wonende Bury- street, te Londen, op een candidaat-inbreker gemaakt. Deze kranige jongedame sloot omstreeks middernacht haar venster op- de vierde éta ge welke zi) bewoont, toen zij, naar het dak kflkend, in een paar mannenoogen schouw de. Hoe aantrekkeijk zulk een gewaarwor ding ook in sommige gevallen kan zijn, in deze omstandigheid kwam het onze jeugdi ge schoone als een voldoende reden voor om zich boos te maken en nijdig naar boven te schreeuwen: „Wat voer jij daar uit. Hoor je hier soms thuis?" De man, aan wien de spiedende oogen toebehoorden, trok zich bedeesd terug en gaf van zjjn groote schroomvalligheid blijk

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 11