SE EGifi VA ■M DERDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 19 Sept. 1924. Naar wij mei genoegen vernemen gaat het Waalwijksche Symphonie- orkest uitstekend vooruit, zoowel wat aantal leden als ambitie en resultaat betreft. Deze vereeniging' die slechts twee jaar bestaat, zal zich waarschijnlijk binnenkort kunnen verheugen in eene volledige bëzetting, ook wat betreft blaasinstrumenten. Zij zal dan bestaan uit pl.m. 40 leden, waaronder een flinke bezetting violen en cello's, terwijl de blaasinstrumenten aan uitstekende krachten zijn toevertrouwd. Het zal dan als 'tware een unicum in Noord-Brabant zijn wat volledigheid betreft. Zondag had op de doelen „Entre Nous", gevestigd in Café Van Berkel alhier, de jaarlijks terugkeerende ont moeting plaats met de handboog- schuttersvereeniging „Eendracht maakt Macht" uit voormalig Baardwijk. De wedstrijd, die begunstigd werd door mooi weer, had voor beide vereeni- gingen een prettig verloop. Er werd menig goed gericht schot gelost en bleek dan ook uit dezen strijd dat er onder beide vereenigingen goede krachten schuilen. Te ongeveer half elf keerde ieder hoogst voldaan huis waarts. Bij het 1.1. plaats gehad hebbende koningschieten onder de leden van „Entre Nous" wist het lid Frans Slaats beslag te leggen op den koningstitel en is deze schutter zoodoende de eerste koning van dit gezelschap. Een kindje van den heer C had het ongeluk een waterketel van het gas-machine te trekken, zoodra het een groot gedeelte van het kokende water over z'n lichaam kreeg. Voor de deer lijk verminkte kleine moest direct ge neeskundige hulp worden ingeroepen. Wij vestigen de aandacht op het groot bal, dat de sociëteit T A V. a s. Maandag in Musis geeft, met jasz-band muziek van de familien van den Akker. Waalwij ks Belang. BEZOEKT DEN FOKVEE-DAG TE WAALWIJK, OP DONDERDAG 25 SEPTEMBER a.s. IN DE Mr. van COOTH STRAAT. Wij vestigen er de aandacht op dat a.s. Donderdag de Mr. van Cootli- straat voor het verkeer wordt afge sloten met het oog op de te houden Pokvee-dag. De algemeene vergadering der Kynologen-Vereeniging „Waalwijk en Omstreken", die bepaald was op Maan dag a.s., kan alsdan met doorgaan en is nader vastgesteld op Dinsdag 30 September in „Musis Sacrum". De Bally Schukfabriken A. G., wier aandeelen zich in handen bevinden van de C. F. Bally A. G. (de Holding maatschappij) heeft over 19231924 een netto-winst gemaakt van 745.943 francs, na aftrek van het verliessaldo over 19221923 ad fr. 554.752. Daar van is fr. 100.000 gereserveerd, fr. 45.943 op nieuwe rekening gebracht en fr. 600.000 besteed tot uitkeering van 5 pet. dividend. De Holding Gesel 1- scbaft zelf keert 8 pet. dividend uit; zij zal haar zetel naar Zürich verplaat sen en zich, om zich geheel te wijden aan handel en finantiën, losmaken van de eigenlijke fabricage der Bally Schuhfabriken A. G. in Schönenwerd. Deze fabriceerde in het boekjaar 19231924 in haar 13 fabrieken te Schönenwerd, Dittikon, Aarau, Gra- nischen, Schotland, Reitnau, Frick, enz., totaal 3.157.679 paar schoenen bij een werktijd van 52 uren per week. Er is omgezet voor 8.640.000 francs. De algemeene onkosten en belastingen vergden fr. 4.710.000, de interesten fr. 1.100.000, de afschrijvingen fr 1.700.000 (In 1921'22 werd fr. 2.510.000 ver loren, welk verlies thans gedekt is met de winst in 19221923 ad fr. 955.000, met de winst in 1923'24 ad fr. 1.300.000 en met opoffering der vroe gere reserve ad 1 millioen francs.) Omtrent het bezoek van H. M< de Koningin aan Tilburg op Vrijdag 26 September a.s,, vernemen wij de volgende bijzonderheden. H. M. zal met een gevolg van acht personen op 26 September om 3,50 uur te Tilburg arriveeren en aan het station verwelkomd worden door den burge meester. Door Stationstraat, Nieuwland- straat en Heuvelstraat wordt naar het Heuvelplein gereden, alwaar de ge meenteraad met genoodigden on geveer 80 personen zich op een tribune zullen bevinden. Voor H. M. wordt een afzonderlijke zetel ingericht. Tot de genoodigden behooren de Commissaris der Koningin, de leden van Gedeputeerde Staten, enkele leden van Provinciale Staten, het gemeente bestuur van Den Haag, de leden van de commissie tot oprichting van het Ruiterstandbeeld, de burgemeesters van Den Bosch, Breda en Eindhoven, leden van de rechterlijke macht, de Tilburg- sche Eerste en Tweede Kamerleden, de hoofden van takken van dienst in de gemeente. De weder-opstelling van het stand beeld zal worden verricht met een rede door den burgemeester en worden gevolgd door een zanguitvoering van enkele zangverenigingen, onder direc- ervolgens wordt een rijtoer gemaakt door de stad, waarbij H. M. wordt vergezeld door haar gevolg, den com missaris der koningin en den burge meester. Middelerwijl begeven de wethouders, de leden van den raad en de genoodig den zich naar het gemeentehuis, om H. M. de Koningin bij aankomst te begroeten. in de plechtige zitting van den'raad zal H. M. de Koningin een rede uit spreken, waarna de thee wordt gebruikt. Na afloop der zitting komt de Til- burgsche bevolking in défilé H. M. begroeten. De honneurs bij de thee zullen worden geleid door mevrouw mr. J. van de Mortel, terwijl een kleindochter van het oudste raadslid, den heer F. N. Mannaerts, een bloemenhulde mag aanbieden. Het vertrek is bepaald op 6 30 uur. DRUNEN. J.I. Maandagmorgen om streeks 9 uur vertrok de processie van Drunen-Heusden en omliggende plaat sen naar Kevelaer. Met de groote schare pelgrims ging wederom mede de har monie van het jongenspatronaat, die thans de bedevaart voor den 25sten keer opluisterde. Haar vaandel zal des wege met een zilveren medaille gesierd worden. Voor het vertrek werd op het perron een mooi nummer ten gehoore gebracht. Na een niet al te voorspoedige reis kwam men te 1 uur in het genade oord aan, waarna de bedevaartgangers zich naar hun „Gasthof" begaven. Te half vier vertrok men in processie van het station naar de kerk alwaar de HoogEerw. heer Wouters, Deken van Heusden, een welkomstwoord sprak en de hoop uitte, dat deze bedevaart veel nut zoude hebben. Vervolgens had een plechtig Lof plaats, waarbij de harmonie de Lof zangen begeleidde. Daarna werden de gouden en zilveren medailles, welke uitgereikt zouden worden, gewijd Al vorens tot de uitreiking over te gaan sprak deken Wouters een gelukwensch, waarbij hij opmerkie, dat hij in 20 jaar nog nooit zooveel gouden en zilveren medailles had uitgereikt. Ook de har monie van Elshout, die 25 jaar haar diensten aanbood, sprak hij een geluk wensch en woorden van dank toe. De WelEerw. heer kapelaan van Haarsteeg hield daarop een indruk wekkende predicatie. Te 7 uur verzamelden de pelgrims zich bij de kerk van Oud Kevelaer voor den fakkeloptocht, die een prach- tigen aanblik opleverde Na de genade kapel bezocht te hebben, werd de stoet ontbonden. De tweede dag werd begonnen met een algemeene H. Communiete half zeven droeg de HoogEerw. heer Deken een H. Mis op voor de overleden leden der broederschap, terwijl te kwart over negen een plechtige Hoogmis tot in tentie van Z. H. den Paus werd ge celebreerd. Onmiddellijk daarna werd de processie opgesteld tot het bidden van den H. Kruisweg. Onder den „Boom" werd een indrukwekkende j predicatie gehouden. Na dezen'Kruis- i weg verzamelde men zich weer aan j de Genadekapel. In de vergadering van bestuur en broedermeesters deed Deken Wouters verslag over de twee laatste boekjaren De kas bleek er niet rooskleurig uit j te zien. Besloten werd de bedevaart voortaan weer in Augustus te houden. Den broedermeester A. van Bokhoven j uit Haarsteeg zal het volgende jaar een eere-teeken worden uitgereikt wegens zijn goude^i jubileum. Thans heeft hij de gouden medaille ontvangen. Te 4 uur had een plechtig Lof plaats, waaronder afscheidspredicatie. Te 5 uur werd de terugreis aan- i vaard; de bedevaartgangers arriveerden te 9 uur te Drunen-Heusden. CAPELLE. Onder leiding van de heeren E. Colét en Adr. Verheijden maakten de werkende leden der ge- i mengde zangvereeniging 't Rozeknopje j.l. Woensdag een pleizierreis naar Arnhem en omstreken, waar o.m. een bezoek werd gebracht aan Bronbeek, Het Openlucht Museum en Sonsbeek. Hoogstvoldaan keerde het gezelschap met den laatsten trein huiswaarts. Onze vroegere predikant Ds. J. j H. v. Paddenburg, thans te Elspeët, j ontving een beroep naar de Ned. Herv. Gem. te Dinteloord. In onze gemeente worden pogin gen in het werk gesteld om in de j Nieuwstraat een nieuwe zangvereeni- I ging op te richten. A.s. Zondag zal in de Ned Herv. Kerk alhier optreden Ds. A. Meijers en wel des morgens half tien en des namiddags half drie. In de Ned. Herv Kerk aan den Loonscheridijk zal as. Zondagmorgen half tien leesdienst gehouden worden, terwijl des namiddags half drie Ds, Wolthers uit Sprang zal optreden. RAAMSDONKSVEER. Zondag zal zoowel des na- als des voormiddags in de Herv. Kerk gecollecteerd worden voor het Chr. Blindeninstituut te Zeist, j Voor de Herv. Gem. treedt Zondag Ds. Ewoldt des voormiddags om half tien op 't Veer op en des namiddags om half drie op 't Dorp. Ds. Laarman, Pred. der Ger. Kerk te Klundert, treedt Zondag om halftien en om vijf uur op voor de Ger. Kerk op 't Veer. De prijs der boter werd ineens gebracht op f 1.40 per pond. Waarlijk wel duur voor de consumenten. GEERTRUIDENBERG. De damclub D.C.S.I.D alhier zal dezen winterspe len in de competitie der 2e klas Bra- bantsche Dambond. Wij twijfelen niet of D.C.S.I.D. zal menig succes kunnen boeken. De wedvluchten voor den bond voor de postduivenverenigingen „de Reisduif", „Koningin Wilhelmina" en j „de Luchtpost' zijn voor dit seizoen afgeloopen. Er wordt nu getracht nog een onderlinge wedvlucht te houden. Zondag a.s. zullen er dooreenige jonge dames bloempjes verkocht wor den ten bate van Sobriëtas. j Dinsdagmiddag hebben 23 lote- lingen voor den dienst in 1925 in Made aan de loting deelgenomen. Woensdagmiddag zijn de buizen der waterleiding alhier geprobeerd, het water ging met kracht om hoog op sommige plaatsen. Het zal nu niet lang meer duren of wij zullen er van kunnen profiteeren. Zondag 5 Oct om 3 uur zal al hier, de zomertijd weer worden terug gebracht op den gewonen zonnetijd. Het kampioenschap voor oude duiven, in de postduivenvereeniging „de Reisduif" alhier werd behaald door den rooden doffer met ring no, N. 1-22-20410 eigenaar P Broeders Ter gelegenheid van de bede vaart voor St. Cornelis te den Hout, rijden dagelijks van hieruit autobussen heen en weer, van welke druk gebruik wordt gemaakt. Deze week is men alhier begon nen, met het steken van suikerbieten, zoodat de campagne aan de suikerfabr. alhier niet lang meer zal uitblijven. Dit zal voor vele menschen weer een goede werkverschafing zijn. Als nieuwe bestuursleden der R.K. Kiesvereeniging alhier worden genoemd de heeren J. Zijlmans Br., Merrienboer en M. Rijperts. Deze week werd in de Brander straat alhier, door Mej. Bakker, een nieuwe modiste zaak geopend. Daar dit nu de eenige is te Geertruidenberg, zal ze ongetwijfeld goed rendeeren. Waalwij ks Belang. BEZOEKT DEN FOKVEE-DAG TE WAALWIJK, OP DONDERDAG 25 SEPTEMBER a.s. IN DE Mr. van COOTHSTRAAT. MADE. Maandag 15 Sept. verloor een kleinen landbouwer op de veemarkt alhier een bankbiljet van f 100. De eerlijke vinder zal ter politiebureele, waar door den verliezer aangifte is gedaan een goede belooning ontvangen. Zondag 21 Sept. a s zal de heer Ten Hoven te Tilburg des voorm 10 uur in de Herv. Kerk alhier voorgaan, terwijl ür Vink, eveneens desv.m. 10 uur te Drimmeien zal optreden. Alhier is op het demonstratie terrein der honden gevonden een kora len armband met gouden slot en bij de politie gedeponeerd, aldaar terug te bekomen De postduivenvereenigingen „Prin ses Juliana" en „De Gevleugelde Vrien den" nemen beiden deel aan de Pleynes prijswedvlucht vanuit Chimay, waarvan de uitslag later wordt bekend gemaakf. Deze vlucht is voor Prinses Juliana en De Gevleugelde Vrienden de laatste in dit jaar. In een dezer nachten zijn bij den heer G Rullens, Voorstraat te Made gestolen 8 jonge kippen en 3 hanen, broed 1924. Ofschoon zijn hond heeft aangeslagen, is dit door hem noch door zijn vrou^r gehoord Dader of daders onbekend. Aan de woning van het Hoofd der O. L. school worden de noodige voorzieningen gemaakt, terwijl hij tij delijk te Waalwijk kan blijven wonen. De heer L Ligthart alhier is aan gesteld tot Werfagent der Waterleiding. Naar we vernemen, bestaat het voornemen de R. K. Kerk alhier van nieuwe banken te voorzien. ALMKERK. Jl. Zondag werd in de Gerf. Kerk alhier een gift van f 100 gecollecteerd respectievelijk f 50 voor den armen en f 50 voor de kerk. J.l. Maandag sloegen twee paarden gespannen voor een boerenwagen van den heer S. alhier (bestuurd door diens knecht J. S. in het bouwland op hol) een der paarden kwam in de sloot terecht, terwijl S. onder de wagen kwam en zich aan zijn schouder be zeerde As Zondag hoopt Ds. Both Ned. Herv. pred. als naar gewoonte weer voor zijne Gemeente op te treden en wel des 's morgens en des 's avonds. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Door de loyale 'sportiviteit van W. V. Quick, de opofferende bereid willigheid der R K. Gymnastiekvere niging K G. V. en de steeds royale medewerking der Kon. Harmonie Apollo is de vereeniging Kaatsheuvels Belang andermaal in de gelegenheid Sport- feesten te organiseeren. De uitvoerin gen van 30 Augustus ter gelegenheid van de Koninginnedag vielen jammer lijk in 't water De W. V. Quick be loofde ons destijds den wedstrijd over te komen spelen en wat Quick belooft, volbrengt deze kranige, levenslustige club. Een grooter offer bracht nog onze Gymnastiek-vereeniging K. G. V. Toen i Zondag a,s. bij de sportfeeslen hare gewaardeerden steun te verleenën, had den juist de. beste harer leden inge schreven voor de 50 K M. marschwed- strijd te Breda en 't inleggeld reeds gestort Overtuigd dat een niet volledige club niet dat kon presteeren wat 't publiek van K. G V. verwacht, gaven de jon gens andermaal de voorkeur aan me- 1 dewerking met K. B boven het zekere succes dat hun weer in Breda te wach ten stond. Zoodoende beschikt K. B Zondag a.s. over sportverenigingen die de belangstelling van onze plaats en de omgeving wegdragen. Het mede werken der Kon. Harm. Apollo daar entegen verzekert het succes van den dag. De ontmoeting Quick I—Kaatsheu vel I belooft een spannende te wórden- Kaatsheuvel zal met haar nieuwe op. stelling mogelijk geworden door de combinatie met B V.V. uitkomen We geloven de sterke Waalwijksche club thans een waardige tegenstander te kunnen bieden, daarom is de wedstrijd een goede oefening tegen 't a.s. sei zoen Van de belangstelling van K.G.V. zijn we overtuigd. We hebben ze laatst nog kunnen constateeren op 't Horst terrein van den heer J. v. Berkel en we mogen veronderstellen dat deze belang stelling niet verminderd zal zijn na de successen die K.G.V. sindsdien be haalde. Buiten de sportuitvoeringen is echter de muziek van Apollo reeds alleen een bezoek waardig. Leden van K B. hebben op vertoon van hun lid maatschapskaart vrijen toegang. Voor niet-leden is het entréegeld stede lijke belasting inbegrepen slechts 40 ct. en 25 ct. De heer M. Monchen, directeur der Gem. Gasfabriek alhier, heeft om gezondheidsreden ontslag^uit zijn be trekking aangevraagd. Momenteel is aan den heer M, een ziekeverlof van een maand verleend. De fabriek staat thans tijdelijk onder leiding van de WelEd. heer v. Mierlo uit Tilburg. Op de 3e Jaarbeurs voor Schoe nen en Leder te Amsterdam, welke Maandag a.s. een aanvang neemt zul len van Kaatsheuvel uitkomen de fa's Schalken-v. V.ugt, P. H. Vloemans en W. van Nieuwstadt Zonen. Zaterdagmorgen zal Dr. 't Hoen uit Utrecht, circa 600 Hoenders der leden der Hoenderclub „Kaatsheuvel" inenten tegen diphterie en pokken. De hoenders met de entstof van Prof. ten Blieck, tegen deze ziekte ingeënt zijn 't komende winter-seizoen niet vatbaar meer voor deze algemeen verspreide ziekten. Zondag 21 Sept gaat de club een excursie maken naar het bekende Hoenderpark „De Betuwe", van Gebr. Welieman in Buurmalsen. We lazen in „de Echo" van deze en de vorige week een bericht uit Nieuwkuik over 't schieten op post duiven. Ook in onze plaats waar dui zenden dezer dieren gebonden worden, klaagt men den laatsten tijd dat zoovele duiven gemist worden. Dieren van drie jaar en ouder, die in 't hok uitgebroed en opgefokt zijn, blijven op een goe den dag plotseling weg. We hoorden van een groote liefhebber, die in een paar weken tijd een dozijn zijner beste overjarige dieren kwijt raakte. Ook hier rijst het vermoeden, dat er op de dieren geschoten wordt. Kegelconcours stand 18 Sept. Vrije baan A Kegelaars. 1 J. Kemme- ren 5 x 45, 2 M Musters 2 x 45, 3 C v. d Linden 1 x 45, 4 P. Kemmeren 6 x 44, 5 J Hanff 43—3 x 42. Vrije baan B. Niet-kegelaars. 1 W. van Wezel 43, 2 J. Teurlings (45 inge. trokken) 40—2x 39, M. Best 40-2 x 38, G. de Beer 35, 33, Heufkens Breda 35, M. Nieuwstadt 34. J. de Vries 2 x 33. KorpswedstrijdHoudt de Plank I 361, Waalwijksche Kegelclub 334, Allen negen 1 305, Houdt de Plank II 304. Hoogste Korpswerper Cox, Waal wijk 85. Zondag a.s. wederom hooge dag prijzen. tot Gardiaan te 's-Bosch P. Cherubi- nus, tot Vicarius P. Stanislaus; tot Gardiaan te Sluiskil P. Accursius, tot Vicarius P. Stephanus; tot Gardiaan te Rilland P. Theodo- sius, tot Vicarius P. Eleutherius; tot Gardiaan te Velseroord P. Man- suetus, tot Vicarius P. Ernestus; tot Gardiaan te Amsterdam P. Fa- bianus, tot Vicarius P. Quirinus; j tot Gardiaan te Udenhout P. Pancra- tius, tot Vicarius P. Benedictus; tot Gardiaan te Rotterdam (Katen- drecht) P. Aemilius, tot Vicarius P. Cyprianus tot Praeses te Rotterdam (Charlois) Pater Robertus. Verder werd gekozen: tot Secretaris Provinciaal Pater Alber- tus; tot Procurator der Missies P. Anastasius; tot Directeur van het Seraphijnsch Seminarie te Langeweg Pater Tarcisius. NIEUWS UIT HEUSDEN. Dè Heer J. F. Lammers, maré- chaussée onzer brigade, slaagde voor het diploma van den Alg. Ned. Politie bond. Nadat de Raad van Herpt zich met meerderheid van stemmen ver klaard heeft tegen annexatie en zoowel de Raad als de Commissie alhier met algemeene stemmen, heeft ook de Raad van Oud-Heusden (Elshout) eenparig hetzelfde besluit genomen. Het verlangen tot vereeniging bij de ingezetenen blijkt er dus nog niet te zijn. Of het baten zal? KERKNIËUW^^ 1 In het voortgezet Provinciaal Ka pittel der Paters Capucijnen werden benoemd tot Gardiaan te Velp Pater Crescen- tius, tot Vicarius Pater Polycarpus; tot Gardiaan te Handel P. Rufinus, tot Vicarius P. Cajetanus; tot Gardiaan te Langeweg P. Jozef, tot Vicarius P. Mauritius; tot Gardiaan te Tilburg P. Gauden- tius, tot Vicarius P. Silverius; tot Gardiaan te Babberich P. Liber- tus, tot Vicarius Pater Danië; tot Gardiaan te Breda P. Richardus, tot Vicarius P. Angelus; tot Gardiaan te Helmond P. Chi-ysos- SPORT. Voetbalsport. WAALWIJK. R. W. B. Zondag 21 Sept. heeft R.W.B. de eer het seizoen 1924—25 te openen met den wedstrijd R.W.B.—T.S.C Ooster hout. Dit kan vast en zeker reeds een spannende wedstrijd worden, beide partijen willen natuurlijk het seizoen goed beginnen, zoo mogelijk met een overwinning. De overwinning zal echter niet gemakkelijk te behalen zijn, aan gezien we ondanks we nog niet over ge gevens beschikken, beide vereenigin gen van gelijke sterkte beschouwen. De vorige ontmoeting op het R.W.B.- terrein wist R W.B. na zwaren strijd met 2—1 te winnen, wat toen moge lijk was, kan ook nu bereikt worden R.W.B.-ersIndien gij U zonder uit zondering geheel geeft, en tot het laatste moment met enthousiasme en overleg te werk gaat, kan er wel suc ces behaald worden. T.S,C, zal er echter ook zoo over denken, daarom niet ge aarzeld doch steeds aanvallend op treden dan is het buitengesloten dat gij overrompeld zult worden. Wegens dienstplicht speelt R.W.B. met een in- aller. Aangezien dit de eenigste en eerste competitiewedstrijd is in onze plaats, en de overige vereenigingen vrij zijn, kan er zeer zeker veel pu bliek verwacht worden, men kan een aantrekkelijke wedstrijd verwachten. Aanvang half drie terrein R.W.B. De vereeniging Belcrum Breda is als nog opgenomen in de 3e klas B. Om 4 uur R.W.B.3—Quick3 vriend schappelijk. Maandagavond had in het café van den heer A. v. d. Pluim een bij eenkomst plaats van enkele jongelui om te bespreken de oprichting van een voetbalclub. Na enkele besprekingen werd hiertoe overgegaan en de club den naam gegeven van R. O. D. Dit elftal speelt reeds Zaterdag tegen een sterke combinatie van S.V.V. uit Sprang. De opstelling is als volgt P. Korthout, Quick, M. Pulles, J. v. Breugel. Quick, H E C. G. v. Breugel, A. Wijkmans, Quick, M V. V. J. v. Hofstad H.EC. B. H#nse, J. v. Kampen, A. van Hulst, Quick, N.A C Quick, J. v. Kuik, G. Krielaert, B.V.V. H.EC. W.SC. Uitgenoodigd door de bekende tweede kiasser Boxtel, gaat W.S C. morgen een wedstrijd spelen in genoemde plaats. Zij, die de reis wenschen mede te maken, gelieven er rekening mede te hóuden, dat om half twaal per tram naar Tilburg gereisd wordt en verder per trein naar Boxtel. W S C. speelt op het terrein al hier om 2 uur een wedstrijd tegen H E C III. SPRANG. Zondag a.s. zal de voetbalveree- niging S.V.V. een wedstrijd spelen tegen de voetbalvereeniging Heuvel uit Tilburg. Aangezien dat S.V.V. de laatste wedstrijden een goed spel heeft gegeven en Heuvel ook een goede ploeg is zal dit een fraaie wedstrijd worden. Dus een ieder die hiervan genieten wil maakt dat hij op a.s. Zondag aanwezig is. Aanvang om 2 uur. S.V.V.—Quick, Waalwijk 1-1. J1. Zaterdagmiddag werd op het terrein van S V.V. alhier de aange kondigde wedstrijd gespeeld tusschen de bovengenoemde clubs. Als scheidsrechter v. Zeist de elftallen in 't veld fluit, stellen beide ploegen zich met eenige invallers op. De eerste aanvallen zijn voor Quick, doch deze leveren niets op. Dan komt S.V.V. er ook goed in en zijn om beurten beide doelen in gevaar. Er werd hard gewerkt van beide zijden om de leiding. De linksbuiten van S.V.V. schiet hard in, maar de doelman van Quick stopt op keurige wijze en zoo gaat 't spel van doel tot doel en komt de rust met blanco stand. Na de rust weer het vlugge spel, waaruit S.V.V. een prachtig schot lost, maar de keeper is niet thuis. Ook Quick onderneemt een gevaarlijke door braak, die met een corner afloopt Ö---& X X1XU1XUÜ

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 9