ven wie de scholen het goedkoopst wil schoonhouden. Voor de Heistraat zijn twee inschrijvingsbiljetten ingekomen die beiden 600 vroegen. Die hebben natuurlijk met elkaar afgesproken en voor de Vrijhoeve is er geen enkel bil jet ingekomen. Michael. De gemeente heeft geen woning, dus moet ze er een in orde laten maken, wat ook al weer geld kost. Voorzitter. Daarom wordt, zoo lang er nog geen woning is daarvoor 100 disponibel gesteld. Michael. Dat Raadhuis in orde maken kost geld. Van Willigenburg. Dat moet toch in orde gemaakt worden, wil men het ex- ploiteeren. Oerlemans. Ik dacht dat we dat zou den verkoopen. Voorzitter. In Sprang toch niet, want daar is het achterste gedeelte van mij zelf en daa* lean u niet anders verkoo pen dan de zijgevels en voorgevel. De heer Kerst zou het woord onge huwd willen laten vervallen want het kan ook voorkomen dat een ongehuwd persoon die met zijn zuster samen woont, naar de betrekking zou willen solliciteeren. Ook zou het kunnen ge beuren dat iemand een heel goed bode zou zijn maar dat hij geen vrouw heeft, wel een dochter om het Raadhuis schoon te houden. Verheijden. De gemeente krijgt steeds meer kostgangers, daar kan men op rekenen. Middelkoop. Ik zou die 100.voor vergoeding van huishuur bij de oproe ping laten vervallen, 300.— voor borgstelling is dat voldoende. Van Willigenburg. Men moet het voor die menschen ook weer niet te moeilijk maken. Verheijden. Dat is tegenwoordig zoo moeilijk niet meer. Men kan er zich voor laten verzekeren. Denkt er maar aan dat ze bijna geen flikker te doen hebben. De Secretaris zet uiteen wat er te doen is en merkt op dat vooral het innen der kwitanties veel tijd vraagt. Dan moeten ze weer eens terugkomen en dan weer eens zijn de menschen niet thuis. Wordt besloten het woord onge huwd te laten vervallen. Benoeming van een Havenmeester. Voorzitter. Burg. en Weth. stellen voor daarvoor J. L. van der Linden te benoemen en hem dan 10 pet. van de opbrengst te geven. Wij kunnen dan meteen eens zien of nu werkelijk de haven niets meer opbrengt. Van Willigenburg. Het kan geen be zwaar zijn, want hij woont er vlak bij. Voorzitter. De benoeming geschiedt van jaar tot jaar. De heer van der Linden wordt hier na met algemeene stemmen benoemd. Voorzitter. Voor lantaarnopsteker willen wij benoemen van Wijlen, de tijdelijke monteur van 't electriciteits- bedrijf. Zooals de heeren weten ge schiedt dit gedeeltelijk al door een meter en we stellen voor dat ook hier zoo te laten inrichten. De heer Middelkoop heeft daartegen geen bezwaar mits maar zorg gedragen wordt dat de lantaarns bij de brug en het sluisje bij donker weer kunnen blijven branden. De Secretaris merkt op dat zulks goed kan worden geregeld door een aparte schakelaar aan te brengen. De veldwachter kan deze lantaarns dan wel bedienen, dat is geen bezwaar. De heer Michael wijst er op dat het 's avonds al heel donker kan zijn en zou daarom gaarne zien dat de lan taarns worden ontstoken. Voorzitter. Het is nog geen 1 Octo ber. Dan gaan ze pas aan. Bij ons ook en daar is het ook erg donker. De heer Verheijden merkt op dat waar electrische straatverlichting is, gerust eerder dan 1 October het licht kan branden aangezien men toch moet betalen. De heer Middelkoop wijst er op, dat het gemakkelijk zou zijn indien de monteur telephonisch zou zijn te be reiken. 's Avonds wanneer hier of daar stoppen springen kon hij dan aan stonds opgebeld worden. Verheijden. Daar schiet je niet zoo veel mee op, want tot half acht kan men maar telefoneeren. De heer Van Willigenburg geeft gaarne toe dat het een gemak is maar een gemak dat weer geld kost. Secretaris. Als je hem 30.extra geeft zal hij wel aansluiten. De heer Michael vreest dat men, wil men hier een klok aanbrengen, men een deel van 't net zal moeten ombou wen wat veel kosten met zich brengt. Wordt besloten daar eerst een onder zoek naar in te stellen en deze zaak in een volgende vergadering af te hande len. Tot klokopwinder wordt benoemd A. Waarts op een salaris van 80.p. jaar. Verschillende leden dringen er op aan dat in het vervolg de klok wat meer op tijd zal loopen. Aanbieding gemeente-rekening over 1923. Wordt in handen gesteld van een Commissie van onderzoek bestaande uit de heeren Zwart, Middelkoop en Moonen. Aanbieding verslag Rotterd. Electr. Maatschappij. Voorzitter. Ik zal dit rapport de Com missie voor het electriciteitsbedrijf ter handstellen zoodra het in de vergade ring van Burg. en Weth. is geweest Het rapport is nogal niet lijvig. Verheijden. Maar daar staat toch genoeg in. Voorzitter. Ja, ze willen wat omhoog gaan. Vervolgens deelt de Voorzitter mede, dat de verkoop van den afbraak van de speelplaats der school in Sprang 66.heeft opgebracht. Hoogste bie ders waren de Gebrs. van Willigen burg. In verband met den hoogen water stand is aan den Minister van Water staat een telegram gezonden met ver zoek te willen bevorderen dat het wa ter geregeld wordt afgevoerd opdat men hier niet onder water komt te staan. De Minister schrijft dat tengevolge van een defect aan een der machines van het stoomgemaal Keizersveer, niet tijdig met het malen is kunnen wor den begonnen, doch dat die verloren tijd zal worden ingehaald. De Minister wijst er echter nog na drukkelijk op dat de bemaling alleen behoeft te geschieden voor die lande rijen die door de verlegging van den Maasmond daarop recht hebben gekre gen. Voorzitter. Nu is aan de polderbestu ren de medewerking gevraagd om in dezen onhoudbaren toestand hun mede werking te willen verleenen. Burg. en Weth. stellen voor om de hoornen staande aan den toegangsweg van het station Kaatsheuvel-Capelle en die staande nabij het station Capelle- Nieuwevaart, te rooien en te verkoo pen aangezien daarin de ziekte voor komt en Amerikaansche eiken daar voor in de plaats te zetten. Michael. Ik geef u in overweging om, zulks met het oog op het plant- recht, een boom te laten staan. Later kan die wel worden weggedaan en een andere er voor in de plaats gepoot. De Voorzitter zegt daar rekening mee te zullen houden. Adres van de Vereeniging voor het Volksonderwijs, houdende het verzoek de schoolplichtige kinderen die tus- schen schooltijd op straat worden aan getroffen niet aanstonds door de poli tie naar de school te laten brengén, doch eerst de ouders in kennis te stel len. Voorzitter. Bij de vaststelling van de politie-verordening zal met dat ver- zöek rekening worden gehouden. Vaststelling politieverordening. Door den Secretaris wordt de veror dening artikelsgewijze voorgelezen. Bij het artikel waarin 't vloeken op openbare wegen wordt strafbaar ge steld, merkt de heer Michael op, dat hij zich daar niet mee kan vereenigen en stelt derhalve voor het artikel te schrappen. Secretaris. Door den Bond tot bestrij ding van het vloeken is gevraagd dat artikel in de politie-verordening te brengen en dat schrijven is aangehou den tot de vaststelling van de politie verordening. Voorzitter. Acht u het bezwaarlijk zooiets in de verordening op te nemen. Michael. Ja. Middelkoop. Ik ook, want het hoort niet in de politie-verordening thuis. Verheijden, Ik zie er ook niets in. Zooiets moet men vanaf den kansel bestrijden en helaas wordt dat maar al te weinig gedaan. Ik geloof dat, als van dien kant eens wat invloed wordt uit geoefend men heel wat meer zal berei ken dan wanneer men in een politie verordening een dergelijk artikel gaat opnemen, want dan staat men aan het gevaar bloot dat men corruptie en chantage krijgt en alle andere moge lijke beroerdigheid. Als men de pik op iemand heeft, dan zal er op worden ge let, dat zal men zien. Neen, dat men vanaf den kansel dat kwaad maar eens ga bestrijden. Van Willigenburg. Ik vind het eigen aardig dat de meeste Nederlanders geen bezwaar hebben dat het schenden van Hare Majesteits naam strafbaar wordt gesteld en wel bezwaar hebben als men strafbaar stelt in dien men de Hoogste Majesteit's naam misbruikt. God belasteren behoeft niet straf- tê worden gesteld, ik begrijp de logica niet van een dergelijke redeneering. Men spreekt van dwingende bepalin gen of wat ook, maar worden er niet vele bepalingen getroffen en bepalin gen in. de wet opgenomen in het belang van het lichaam en zou er dan geen enkele bepaling mogen zijn in het be lang van de ziel wat toch heel wat voornamer is dan het lichaam. Ik geef toe, dat in de kerk ook dat kwaad moet worden bestreden maar ik ben er ook vast van overtuigd dat de burgerlijke overheid den plicht heeft daaraan mee te werken. Michael. Wat is vloeken. Van Willigenburg. Gods naam vloe kend of verwenschend gebruiken. Som mige menschen hebben dat zich tot een. gewoonte gemaakt en hinderen daar mede in hooge mate een andere groep van menschen. Bovendien is het toch verre van beleefd. Oerlemans. Het is een kwestie van opvoeding. Kerst. Eensdeels hen ik het met den heer Verheijden eens dat dit kwaad vanaf den kansel moet worden bestre den. In school en kerk moet men er tegen strijden en dat wordt ook al reeds gedaan, daar hrengt men 't volk beschaving bij, maar dat neemt niet weg dat de burgerlijke overheid zich aan een dergelijke zaak mag onttrek ken. In vele plaatsen is een vloelcver- bod in de verordening opgenomnn en naar het schijnt werkt zoo'n bepaling uitstekend. En waarom zou men het hier niet doen. Men spreekt allemaal van bindende bepalingen maar waarom wordt be paald dat iemand op de openbare wegen een zeis niet bloot mag dragen? Omdat hij daardoor een ander niet zal kwetsen en waar men een groote lage volks met vloeken kwetst, moet daar voor een bepaling in de verordening worden opgenomen. Als men voor de veiligheid van het lichaam bepalingen maakt moet men dat toch ook zeker voor de ziel, die tenslotte toch 't voor naamste is, doen. Ook mag wel bedacht worden dat 't vloeken een verderflijken invloed op de kinderen heeft. Verheijden. Het is een misbruik, dat geef ik toe, maar dat moet bestreden worden niet door een bepaling in de politie-verordening maar door de men schen steeds op het verkeerde daarvan te wijzen. Kijk eens naar het drank misbruik. Hoe ontzettend is dat niet afgenomen en in Amerika waar men dwingende bepalingen daarvoor is gaan treffen, neemt het lang niet zoo af, integendeel wordt er alles bedacht om aan jenever te komen. Het gaat juist als met de kinderen. Als je zegt, pas op, niet aan de suikerpot komen, dan komen ze er juist aan. De heer Middelkoop stelt voor om 't woord Godslasteringen te laten verval len en de rest van het artikel te laten staan. Oerlemans. Een dergelijk verbod heeft geen zin want het geldt alleen voor de openbare wegen. Stel nu dat iemand den een of ander eens wil pla gen, dan gaat hij op een erf of in een poort of wat ook staan vloeken dan kan niets worden gedaan en iemand die in drift of bij schrik zich een vloek laat ontvallen, zou direct proces-ver baal worden opgemaakt. Een groot man van de Christelijk Historische partij, niemand minder dan Prof. Slote- maker heeft herhaaldelijk gewaar schuwd tegen het opnemen van een vloekverbod en dat is toch zeker wel iemand van onverdachte reputatie. Hij zegt, en heeft het meermalen geschre ven, dat men met een vloekverbod te ver gaat en de vrijheid te veel aantast. Kerst. Daar kan ik wel weer 10 an dere gezaghebbende personen tegen over zetten die zeggen dat een bepaling wel dient te worden opgenomen. De heer Middelkoop acht een bepa ling als deze niet wenschelijk omdat de bevoegdheid om proces-verbaal te maken veel te beperkt is. Michael. De overheid mag ook niets doen wat het beginsel van de een of andere partij is. Kerst. Dat is geen beginsel van de een of andere partij. De gemeente heeft te kijken wat in het algemeen belang is en dat is niet door te zeggen vloek maar raak. Rijken. Dat wordt niet gezegd. Ik ver kies ook niet dat iemand vloekt, maar ik verkies ook niet als iemand eens uit drift zich een vloek laat ontvallen, dat hij dan een proces-verbaal krijgt. Middelkoop. Gaat het tegen zooveel ge kunt, maar begint niet met proces verbaal te geven. Iemand die schrikt laat zich gemakkelijk eens een woord ontvallen. Verheijden. Wat den een vloeken noemt, noemt een ander een natuur verschijnsel en in den bijbel staat daar omtrent ook iets*in dien geest. Voorzitter. De bedoeling is dat men het woord Gods niet vloekend mag ge bruiken. Oerlemans. M.i. is een verbasterde vloek even erg. Verheijden. En Fransche vloeken. Kerst. Die verstaan ze niet. Neemt eens een proef voor een jaar. Na nog eenige discussie, waarbij geen enkel nieuw gezichtspunt wordt geopend brengt de Voorzitter het voor stel om het vloekverbod op te nemen in omvraag dat met 6 tegen 5 stemmen wordt verworpen. Voor opneming stemden de heeren Verhoeven, Zwart, Moonen, Kerst en van Willigenburg. Tegen de heeren Michael, Rijken, Oerlemans, Verheijden, v. d. Hoeven en Middelkoop. De heer Middelkoop verklaart zich tegen een artikel waarin staat dat het verboden is punten te hebben op een hek dat niet de hoogte van 2 meter be reikt. Hij wijst er op dat alle hekken die van ijzer zijn gemaakt, bij wijze van versiering een punt hebben. Boven dien mag men een muur voorzien van glasscherven want het heeft niet noo- dig dat iemand daar over heen klimt. Wordt besloten het artikel te laten vervallen. (Wordt vervolgd.) BINNENLAND. De Koningin naar de manoeuvres. H.M. de Koningin gaat a.s. Woens dag 's avonds 7 uur 43 min. per trein van Den Haag over Rotterdam en Eindhoven naar Americaaankomst aldaar 10 uur 50 min. In den trein wordt overnacht, Vrijdagmiddag 1 uur 57 n.m. gaat H.M. van America over Eindhoven naar Tilburg; aankomst aldaar 3 uur 50 min.vertrek 6 uui 25 min. over Den Bosch en Arnhem naar Het Looaankomst aldaar 9 uur 15 min. Gistermiddag heeft minister De Visser tijdens de huldiging van Lode- wijk van Deyssel bij Kleykamp te Den Haag medegedeeld, dat H M. de Konin gin den heer Van Deyssel ter gelegen heid van zijn 60en verjaardag heeft benoemd tot ridder iq de orde van den Ned. Leeuw. Bij Kon. besluit is bevorderd tot officier in de Orde van Oranje Nassau de heer J. P. van Term, hoofdredacteur van de Limburger Koerier te Maastricht. In de vaderlandsche pers is de heer Van Term als om strijdt'gehuldigd om zijn groote belangrijke verdiensten voor de katholieke zaak. In het feestnummer van de Limbur ger Koerier stonden Wele bekende Ka- tholieken};bijdragen af, onder wie rni- I nister jhr. mr. Ch. Ruys de Beeren- brouck. De revolutie-eischers hebben op de groote trom geslagen voor anti oorlog en ontwapening. Wat de ware bedoeling is? Politiekniet anders. Het Volk van Zaterdagavond heeft een plaateen geknevelde arbeider. Er boven staat„Onze eerste ont- wapeningsleuze". Er onder„Los van Colijn Ziedaar de eigenlijke grond van de gisteren geschopte kinderachtige herrie voor een misbruikte leuze. Te Oosterhout werd Zaterdag een Hanze Landdag gehouden door de middenstanders van den kring -Breda. De Landdag was druk bezocht en werd geopend met een 1H. Mis in de St. Janskerk, waarna een reünie volgde in hotel Koppelpaarden, waarop het woord werd gevoerd door den voorzitter der afdeeling Oosterhout den heer J. Schoen makers en den algemeenen voorzitter den heer Charles Frencken. Vervolgens trok men in optocht naar de Markt, waar de toewijding plaats had aan het H. Hart en de geestelijke adviseur rector Seffers een toespraak hield. Hierna begonnen de verschillende afdeelingsvergaderingen, waarna de Landdag werd besloten met een groote algemeene vergadering in hotel Kop pelpaarden. Op die vergadering hield de heer Chr. Jansen een rede en sprak de heer Francken het slotwoord. De Nederlandsche landbouwcon- sulent te Parijs meldt, dat de Fransche regeering de invoerrechten voor eenige levensmiddelen heeft verlaagd, zooals hieronder is aangegeven. Buiten werking zijn gesteld het coëf ficiënt 2'/2 voor boter en geconden seerde melk met suiker en geconser veerde groenten het coëfficiënt 2 voor bewerkte vleeschwaren, gerst en gerste- meel en het coëfficiënt 3 voor rijst en rijstmeel. Voorts is het coëfficiënt voor harde, z g. Hoilandsche gruyère kaas verlaagd van 3"/a tot 1.7 dat voor zachte en andere kaas van 3 tot l'/j. De Commissaris van Politie te Leiden vestigt nogmaals de aandacht op zijn verzoek tot opsporing van de verblijfplaats van Celia Ligtvoet, geb. te Leiden 6 Dec. 1890, huisvrouw van J. H. van Wijngaarden, wonende te Leiden, Beschuitsteeg no. 9. Overneming in de nieuwsbladen wordt verzocht. Het secretariaat der Nederland sche Jaarbeurs deelt mede, dat de elfde Jaarbeurs in totaal werd bezocht door 34 372 personen tegen 25.056 personen, die de vorige najaarsbeurs bezochten Het aantal bezoekers der voorjaarbeurs bedroeg 38.656. WASPIK. Door de biljart club „Het Groene Pommeransje", gevestigd bij den heer H. van Iersel, zal vanaf 27 Sept. tot 9 Nov. een concours gehouden worden. Er zal gespeeld worden op een 2e klas Wilhelmina biljart. Op Zondag 28 Sept. zal hier een bloempjesdag gehouden worden ten bate der R. K. Drankbestrijding. Zondag 21 Sept. j.l. werd hier in de kerk van den H. Bartholomeiis de kinderzegen gegeven ter eere van den H. Cornelius. Van deze gelegen heid werd door honderden, ook van naburige plaatsen, gebruik gemaakt. Heden Woensdag 24 Sept. werd hier een tentoonstelling gehouden van goederen, dezen zomer vervaardigd op den naaicursus, door de Eerw. Zusters gegeven. Op Zondag 5 October zal de R. K. leesbibliotheek geopend worden. Het mag een verblijdend verschijnsel heeten, dat het aantal abonné's dezen winter bijna dubbel zoo groot is als het vorig jaar. MADE. De heer Adr. Verhagen had het ongeluk zich bij het aanzetten van zijn auto vrij ernstig aan de hand te verwonden. Dr Houpst verleende ge neeskundige hulp. De man die op de Veemarkt Maandag 1.1. het ongeluk had f 100 te verliezen, heeft dit bedrag terug ont vangen. Naar we vernemen, zal vanwege de reederij „De Thor" op het steiger- hoofd te Drimmelen een ijzeren lantaarn paal van pl m. 6 a 7 M. hoogte, waarop een electrische lantaarn met rood glas, worden geplaatst voor de veiligheid der scheepvaart. Dit werk is ter uit voering opgedragen aan den heer C. de Kroon, electricien. Zondagnamiddag brandde bij den landbouwer A. v. Dongen, Stationsweg te Drimmelen, de groote schuur met den daarin geborgen oogst als tarwe, rogge, hooi en stroo, benevens pl.m. 200 H.L. aardappelen, wagens en land bouwgereedschappen, geheel uitook zijn daarbij nog 2 varkens in omge komen. De woning, die niet aan de schuur verbonden was, is gespaard gebleven. GEERTRUIDENBERG Onze stad- genoot de heer W. S. is benoemd tot verpleger aan het krankzinnigengesticht te Noordwijkerhout, Deze week is de voormalige goederenloods van de S S. alhier in gebruik genomen door den N,C. Boe renbond. Het clublokaal der postduiven vereniging „Koningin Wilhelmina" alhier is verplaatst van café Marktzicht naar het café van L v. Diem in de Koestraat. Zondagavond werden de inwo ners alhier om goed tien uur allen naar buiten geroepen door het luiden van het brandklokje van de Vischmarkt. Maar het bleek, dat de brand buiten de kom der gemeente was. Vanuit de bolwerken had men een goed gezicht op den brand, die zooals men later vernam te Drimmelen was. De schuur met den binnengehaalden oogst van landbouwer v. Dongen aldaar is ge heel afgebrand. Naar we vernemen worden er pogingen aangewend 'n Nutschool in onze gemeente te krijgen. Onze oud-stadgenoot de WelEd. Z Gel. Heer Th. van Berkesteijn, heeft zich als geneesheer gevestigd te Zaan dam. Wij twijfelen niet, te oordeelen naar hetgeen bovengenoemde heer bij veie gelegenheden als dokter hier ge presteerd heeft, of het zal hem in z'n nieuwe standplaats voorspoedig gaan. Op een Zaterdag 11. gehouden vergadering, werd de voetbalvereni ging „Vitesse" geheel gereorganiseerd. Zoo Vitesse het op die vergadering opgestelde elftal in 't veld brengt, zal Vitesse nog een grooter succes halen als in de vorige competitie. Het club lokaal is tevens overgebracht naar het café der Wed. v. d. Pluijm. Aan het kinderkoor der Gem. Zangvereniging alhier, zal ook een afdeeling tooneel worden toege voegd. Alhier zal een correspondentschap gevestigd worden der incassobar.k. ALMKERK. Bij mej. de Wed. Groe- neveld te Nieuwendijk (gem. Almkerk) staat thans een appelboom voor de 2e maal in bloei, voorwaar een zeld zaamheid, aangezien de weersgesteld heid niet gunstig is. Toen mej. v. H. alhier per fiets een boodschap moest doen in een winkel, bemerkte zij bij 't naar huis gaan, dat haar rijwielplaatje was ver dwenen. De heer joh, v. d. Stelt te Nieu wendijk (gem. Almkerk) is door 't Mannenkoor „O. G." benoemd tot Eere-voorzitter dier vereeniging. Tot onderwijzer v. d. Bijzondere School alhier is benoemd (met ingang van 1 Dec. a.s de heer R. Faber van Gorinchem. J.l. Donderdag raakte een kind van den heer de P. te water, door hulpgeschrei begaf een zieke dochter zich te water, ook de moeder sprong erbij om te trachten beiden er uit te halen. Gelukkig wist een der buren alle 3 van een wissen dood te redden. Op de j.l. gehouden Land- en Tuinbouwtentoonstelling te Zevenber gen behaalde de Coöp. Zuivelfabriek „Altena" alhier 3 eerste en 2 tweede prijzen. MARIAPOLDER, De Kermis alhier is zeer aangenaam en in volle vrede verloopen. Waalwjjks Belang. BEZOEKT DEN FOKVEE-DAG TE WAALWIJK, OP DONDERDAG 25 SEPTEMBER a.s. IN DE Mr. van COOTHSTRAAT. NIEUWS UIT HEUSDEN. Op de najaarskeuring voor springstieren, Vrijdag 19 dezer alhier gehouden, werden 37 stieren aange boden, waarvan de volgende 14 wer den goedgekeurd. Een roodbonte van H. v. d. Leeden te Bokhoven, een zwartbonte van A. Buis te Hedikhuizen. een rood bonte van J. C. Winkel te Hedikhui zen, een roodbonte van A. Nieuwkoop te Heesbeen, een zwartbonte van Gebr. Oerlemans van der Schans te Dron- gelen, een zwartbonte van L. van der Beek Jz, te Genderen, een zwartbonte van Wed. Bleijenberg te Wijk, een zwartbonte van D Hoeflaken te Wijk, een zwartbonte van W. Hendriks te Wijk, een zwartbonte van Van der Staak te Oud-Heusden een zwartbonte van Chr. A. J. van Herpt te Herpt, een zwartbonte van J Klijn te Elshout een zwartbonte van Verhoeven te Herpt en een zwartbonte van Jac. Buis te Herpt. De lessen aan de Nuts-teeken- school zullen wederom aanvangen 1 October e.k. Aanmelding is vereischt vóór Zaterdag 27 Sept. HERPT. De landbouwer H. K. werd door een koe, die hij naar de weide bracht, zoodanig op den grond ge worpen, dat hij bewusteloos bleef liggen. Na eenigen tijd werd de man aldus door een voorbijganger opge merkt en door een passeerende autobus naar huis getransporteerd, waarna ge neeskundige hulp werd ingeroepen. De man is thans weer bij kennis en bevindt zich weer tamelijk wel.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 2