Ingezonden Mededeelingen. Tegen Slapeloosheid, Overspanning. Gejaagdheid, Prikkelbaarheid en Examenvrees, gebruikt men de Zenuwstillende en Zenuwsterkende Mijnhardt's Zenuwtabletten. RECHTSZAKEN. Donderdag 9 Oct. wordt voor de rechtbank te 's-Hertogenbosch be handeld de strafzaak tegen H. Boom, die beschuldigd wordt van doodslag gepleegd op Frans Brekelmans te Helvoirt op 6 Maart van dit jaar. De rechtbank zal zijn samengesteld als volgt Jhr. van Nispen tot Sevenaer, Vice-president, rechters Beckering van Loenen en Manders, Officier van Jus titie mr. Vermeulen. Als getuigen zijn gedagvaard A. v. Rijswijk, Herbergier te Helvoirt P. Ties te Helvoirt, H. Kroes te Helvoirt, Q de Weerd Rijksveldwachter Neder- hemert, W. van Huiten, landbouwer Cromvoirt, J. Faro wachtm. marechaus- sée te 's-Bosch, J. van Son, landbou wer.te Haarsteeg, A. van Rijswijk burge meester Helvoirt, W. Verhulst, arbeider te Helvoirt, E van Broekhoeven Gem. Veldw. Helvoirt, H. Bronkhorst en J. de Leeuw, marechaussées te 's Bosch, A. v. Dun Rijksveldw. te Helvoirt, B. Mettrop, Arts Deskundige Chr. van Ledden Hulsebosch. Scheikundige, tevens als deskundige, J. lmhoff Schei kundige, tevens als deskundige. DRUNEN. Zondag gaf de harmonie „De Volharding" onder directie van den heer A. van Huiten, een goed ge siaagd concert, tot sluiting van het seizoen. De nummers werden allen zeer goed uitgevoerd, vooral de bari tonsolo door den heer J. van Wezel was zuiver en werd met gevoel voel gespeeld. Wij werden nog vergast op eenige zangnummers, waaronder vooral de solo's door den heer J. IJpelaar ons bizonder bekoorde. Wij hopen in het vervolg ook van het vocale geregeld te genieten. In het bizonder viel ons op het keurige, van reeds veel kennis getui gende orgelspel van den jongenheer Jo Verhoeven. Deze jeugdige musicus belooft veel en kan in de toekomst een groote kracht voor „Volharding" zijn. Jammer dat het weer niet mede werkte, anders was de tuin te klein geweest, daar het publiek bewijzen geeft, behoefte; te gevoelen aan der gelijke uitspanningen. Ondanks den regen en koude was de tuin vrijgoed bezet en hadden vele van hun belang stelling doen blijken. Een woord van lof aan het kranige bestuur is hier zeker niet misplaatst, daar dit vooral oorzaak is dat wij nog al eens van muzikale uitvoeringen kunnen genieten. Ook een bizonder compliment aan den heer G. Kuipers, die zijn talent om feestterreinen te versieren en te verlichten, geheel be langloos heeft gegeven Naar wij vernemen zal a s. Zater dag n.m. door den heer Th. Elshout in zijn caféf de aanbesteding plaats hebben der nieuwe harmoniezaal voor de Volharding. De doele Constantia, gevestigd bij den heer Elshout, hield Zondag te gelijk met het concert der harmonie een schietwedstrijd op gelukspapier dat. ondanks het slechte weer, een uiterst aangenaam verloop had. Na afloop werden door den Voorzitter, den heer M. Elshout eenige hartelijke woorden gesproken en de leden aan gespoord om met dezelfde vriendschap onder elkaar en ambitie te blijven voortgaan. Daarna werden, na een gloedvolle rede door den beschermheer, den heer A. Hooijmaijer, de prijzen uitgereikt. Na nog eenige gezellige uren ging ieder zeer voldaan huiswaarts. 's-HERTOGENBOSCH. Inden ouder- dom van bijna 71 jaar is alhier over leden de heer H. J. L. M. van Sche- vichaven, van 1875 tot 1894 ingenieur en van 1894 tot 1916 hoofdingenieur van den provincialen waterstaat in Noord Brabant. Hij was ridder van den Nederl. Leeuw SPRANG-CAPELLE (Vm. Sprang.) A.s. Vrijdagavond zal in een der lokalen van de school voorchristelijk Onderwijs, alhier de gewone jaariijk- sche Ouderavond worden gehouden. Van 5 6 uur zal het werk der leerlingen in de lokalen worden ten toongesteld. 6—6 45. Zingen van de leerlingen der hoogste klasse. Uitreiking van Getuigschriften aan eenige oud-leer- lingen. Des avonds ten 7 uur Ouderverga dering. De Voorzitter der schoolvereeniging de WelEerw.' Heer Ds. Nolthers, hoopt alsdan een enkel woord te spreken, alsook het hoofd der school de WelEd. Heer Dijk. Verder zal deze bijeenkomst worden opgeluisterd door muziek en zang. J1. Zaterdagavond reed alhier een motorrijder in volle vaart op een hooi wagen in, waarschijnlijk door het slechte licht dat hij op zijn motor had. zoodat hij den wagen niet op den weg zag. De motorrijder vloog van zijn motor de motor moest geheel van onder den wagen worden vandaan gehaald. Met den schrik en enkele schram men aan armen en beenen kwam de berijder vrij. De motor had nogal averij opgeloopen. CAPELLE. Bij besluit van Ged. Staten dezer provincie d.d. 1 October, G. no. 345, werd aan den dienst plichtige C. Kommers alhier, no. 7 der lichting 1923, voor goed vrijstelling van den dienstplicht verleend. Genoem de vrijstelling berust op art. 15 der Dienstplichtwet. De heer G. A. S de Bas heeft zijn benoeming tot bestuurslid der gemengde zangvereeniging „Het Roze- knopje" aangenomen. Mej. D. Rijken behaalde bij het dezer dagen gehouden examen haar diploma voor het knippen en naaien van dames- en kinder-onder- en boven goed. Zij genoot haar opleiding bij de Eerw. Zusters te Waspik. J,i. Zaterdag nam een twaalftal van de korfbalclub „Juliana" alhier deel aan den seriewedstrijd te Tilburg. Er werd gespeeld tegen een twaalftal van „Volt", welke wedstrijd eindigde in een 4—1 overwinning voor Juliana. Gedurende de maand September werden ter secretarie alhier voor de vleeschkeuring aangegeven: 61 varkens, 15 runderen, 1 kalf en 7 geiten. WASPIK. Op Zaterdag 11 October zal des namiddags 2 uur in de oude openbare school de kostelooze inenting of her-inenting plaats hebben. De Roode Kruis-collecte bracht in deze gemeente f 16,20 op. De R. K. leesbibliotheek werd Zondag geopend. De ZeerEerw. heer pastoor kon niet nalaten zijn dank en zijn buitengewone tevredenheid te be tuigen over het groot aantal lezers, dat zich had aangemeld. Met 1 Nov. a.s. zal de nieuwe Zuster-wijkverpleegster zich vestigen bij den heer B. Roovers, waar tevens de verplegingsaitikelen zullen worden ondergebracht. Een gedeelte van het Kerkpad, dat tot heden geheel met klinkers was bestraat vanaf het dorp tot het afr wateringskanaaltje, zal van keien wor den voorzien. Deze bestrating schijnt, met het oog op de zware vrachten, sterker en voordeeliger te zijn, dan die met klinkers. RAAMSDONKSVEER. Doordat de beetwortelfabriek „De Statendam" deze week, vermoedelijk Donderdag, gaat draaien, zullen verschillende Veerenaren aldaar gaan werken. De machinist van het Zuider stoomgemaal te Keizersveer, de heer Kool, werd overgeplaatst naar Linnen bij Roermond. De heer C. Prins, kapitein van de boot „Sirene Desiré" heeft den Rijksdienst met pensioen verlaten. Weinig ging er om op de beurs; geschoten tarwe gold l0'/2 cent. Eigen heimers f4.—, Roode Star f5.—. Naar wij vernamen werd op de begrooting door den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen f 5000 uitgetrokken voor de restauratie van den toren der Dorpsche kerk. Van den landbouwer K. lag een vaars des morgens dood in de weide. Het kadaver werd begraven. Het suikergehalte der bieten schijnt niet tegen te vallen. Wij vernamen dat een levering zelfs 17.1 pCt. gehalte had. Vorige week stierven hier 4 varkens aan de vlekziekte, zooals ons medegedeeld werd. Door de bakkers werd de brood prijs verhoogd met 1 cent en gebracht op 18 cent per 8 H.G. bruinbrood. GEERTRUIDENBERG. Gedurende de maand September passeerden door de Rolbrug alhier 1698 schepen, met een gezamelijken tonneninhoud van 162Ö82. Met ingang van Zaterdag 1.1. is de Volksbibliotheek der Mij. tot Nut v/h Algemeen, Dep. Geertruidenberg e. o. weer geopend, eiken Zaterdag van 3—4 uur. De heer J., onderwijzer aan de Bijz. R. K. Jongensschool alhier, komt in alphabetische volgorde voor op de candidatenlijst voor Hoofd der O.L.S, te Lith. De aanvoer van suikerbieten is sedert Maandag begonnen. Als het weer wat meewerkt, zal de campagne in de laatste helft dezer week 'n aan vang nemen. Naar men verneemt is eene aan- vrage gedaan, tot het verkrijgen van 'n stuk grond ter grootte van 1000 M2 voor een opslagplaats voor steenkolen aan de verlengde Spoorhaven alhier. Onze stadgenoote mej. P. Krols is benoemd aan de R.K. Bijzondere Meisjesschool te Udenhout. Op eene Vrijdagavond in Hote' „Centraal" door eenige ingezetenen gehouden bijeenkomst werd besloten een vereeniging op te richten, welke het doel heeft meerdere uitbreiding te bewerken van het Handelsonderwijs in Geertruidenberg, alsmede het ónder- richt in vreemde talen te bevorderen. Als bestuurders van het comité zul len optreden de heeren F. H. M. Baars, A. C. ter Berg en J. M. Lucas, die de plannen nader zullen uitwerken. Dezer dagen kwam mej. S., alhier gelogeerd, tot de onaangename ont dekking, dat zij haar portemonnaie, welke ongeveer twaalf gulden bevatte, vermiste. Met ingang van 1 October is de Havenkazerne met aanhoorige gebou wen overgegaan, van het departement van Oorlog naar dat van Financiën. Binnenkort kan de verkooping van het complex gebouwen worden tegemoet gezien. De bankwerker C. v. I. die den Iaatsten tijd hier werkzaam was en voor enkele jaren wegens bezuiniging aan de centrale werkplaats der S. S ontslagen was, is dezer dagen weer in z'n vorige betrekking aangesteld. Naar wij vernemen gaat de ver koop van huizen, der familie H. de Wit-van der Pluijm, die deze week zou plaats hebben in Hotel C. Stal niet door. Alhier zal een knipcursus worden gegeven in Hotel C Stal, onder directie van mej. Hendriks Knapen uit Utrecht. Zondagnacht overleed onze ge achte stadgenoot de Weled. Heer H. C. L. Scherp, in leven langen tijd Wethouder en Gemeenteraadslid. De overledene zou binnenkort z'n gouden jubileum als president der Harmonie „Apollo"* vieren. Woensdag a.s. zal de ter aardebestelling plaats hebben. MADE. We vernemen dat de land bouwer J. van Dongen op zijn bouw land een aardappel Eigenheimer rooide, welke niet minder dan 1 K.G. en 2 Hectogram woog. Uit louter baldadigheid werd een dezer nachten in de Kloosterstraat, heel wal onrust verwekt, door met geweld op deuren en vensters te slaan. Zelfs bejaarde echtelieden bleven niet van deze flauwe pretmakerij verschoond. Bij de gehouden aanbesteding van sluiswerken te Veere (Z.) was de heer A. Verhagen, aannemer te Made, de laagste inschrijver voor f 16225. Bij het eindigen van den Zomer tijd, zal a.s. Zondag in de Herv. Kerk alhier te 2 uur met de Godsdienst oefening begonnen worden. Op de heden alhier gehouden veemarkt waren 63 stuks hoornvee en 3 manden biggen aangevoerd. De prijzen golden als volgt: Vetveefl.10 a 115 per Kg., kalf koeien f 400 a f 450. kaifvaarzen f 325 a f 375, muntigen f 200 a f 225, hokkelingen i 90 a f 125. kalveren f 60 a f 75, biggen van f 9 tot en met f 13 per stuk. Ondanks vrij veel bezoek, was de handel slap. ALMKERK. Naar wij vernemen, hoopt voor de A-R. Kiesvereeniging te Nieuwendijk (gem. Aimkerk) binnen kort op te treden de heer J. Schouten, lid der Tweede Kamer. 29 Sept. j 1. herdachten onze dorpsgenooten M. v. d. S. en A. de R. onder vele blijken van belangstelling te Nieuwendijk hunne 50-jarige echt- vereeniging. Des avonds bracht het fanfarecorps „Cresendo" de jubileeren den een serenade, welke de feest vreugde nog verhoogde. Op de j.l. Vrijdag gehouden najaarspaardenmarkt alhier werden ruim 360 stuks aangevoerdhandel levendig. KERKNIEUWS. Z. D' H. de Bisschop van 's-Herto genbosch heeft benoemd tot Godsdienst leeraar aan den R. K. Middelbaren avondcursus te Waalwijk den weleerw. heer H. W. J. Martens, kapelaan „St. Jan" tot geestelijke adviseur van Hout bewerkers, Meubelmakers, Behangers en aanverwanten Vakgenooten den wel eerw. heer A. F. S. van den Brekel, kapelaan „St. Petrus", tot Moderater van den „Katholieken Kring" te Eind hoven den weleerw. G. H. Daandels, kapelaan „H. Catharina". INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redacteur, Mogen wij nogmaals U verzoeken om opname van het onderstaande in Uw veel gelezen blad, waarvoor bij voorbaat onzen welgemeenden dank. Wij deelen onze medeadressanten inzake de navordering voormalig Be- soijen mede dat wij ons gericht hebben tot den Raad onzer gemeente met onderstaand schrijven ingevolge de deze week ontvangen aanmaning. Wij vertrouwen dat U allen zich op ons ingenomen standpunt zult plaatsen en zich met ons schrijven zult kunnen vereenigen. Wij voelen ons in dit zakelijk meeningsverschil met het thans opge worpen argument sterker als te voren. Van de Kroon hebben wij bericht ontvangen dat aan ons verzoek niet kan voldaan worden. Tevens voldoen wij hiermede aan onze afspraak elkander van deze zaak op de hoogte te houden. De Echo van het Zuiden onzen warmen dank voor de ons welwillend afgestane ruimte. Het Comité. Waalwijk, 7 October 1924. Den Edelachtbaren Raad der gemeente Waalwijk. Ondergeteekenden nemen hierbij be leefd de vrijheid het volgende onder Uwe welwillende aandacht te brengen. Wij hebben Uwe aanmaning om tot betaling van de navordering 1921 over te gaan ontvangen en moeten U mede- deelen, dat, hoewel wij gehoorzaam willen zijn ann het wettig gezag, het ons ten eenemale onmogelijk is aan deze aanmaning gevolg te geven. Afgescheiden van de U reeds meer malen ontvouwde bezwaren zijn wtj thans in staat een nieuw argument in 't geding te brengen, 't welk ons de betaling van deze belasting verbiedt. We zijn van meening dat ieder mensch die de dingen onbevangen beoordeelt, zal moeten toegeven dat de kwijtschelding van deze navorde ring der verschillende aangeslagenen geen verband houdt met, en niet even redig de financieele draagkracht der betrokkenen is. Wijl het hier gaat over gelden uit de publieke kas zoo voelen wij ons thans volkomen gerechtigd U met kracht te verzoeken al onze medeadressanten van 13 Dec. 1923 deze navordering geheel kwijt te schelden en de reeds door ons betaalde penningen terug te storten daar wij naar onze meening allen hierop dezelfde aanspraak kunnen laten gelden. Wij vertrouwen dat zult kunnen voelen voor ons geopperd bezwaar en af zult zien van Uw voornemen om dit geld af te laten houden van onze inkomens die wij niet kunnen missen en waarop in het onderhevig geval onze gezinnen volkomen en ten volle alleen recht hebben. Wij bevelen ons verzoek in Uwe ernstige aandacht aan en spreken de hoop uit dat U dit verzoek zult kun nen billijken en een gunstige beslis sing onzerzijds zult willen nemen. Met de meeste Hoogachting, In afwachting, J. Buddingh. J. Nieuwenhuizen. W. Schalken. M. Blok. A. Wiimondt. BURGERLIJKE STAND. GEERTRUIDENBERG. Over de maand Sepiember. GeborenPieternella C dv M. Ra- dings—de Bodt Johanna E M dv J J van Dongen—.Dirven Antonia E C dv J J Langermans—Pijnenburg Cornelia W dv G H Heijne—Zijl mans Adriana J dv J Verwijmeren van Erp Bastiana dv B Zijlmans —de Groot Johanna H dv J Ver- meeren—Goossens. OverledenAntonia Anna Maria Meijers gehuwd aan Gerardus Broe ders 53 j Cornelia Wilhelmina Heijne 8 dagen. Gehuwd Franciscus de Lange 48 j en Cornelia M M Sweep 36 j. In den tuinHet weer wordt onbetrouw baar breng daarom de planten, welke gij wilt overhouden, onder glas. Ontdoe de Ge raniums van de bladeren en breng ze naar binnen; snijd de Fuchsia's in tot een paar centimeters van het oude hout. In deze en de volgende maand kunt ge bollen van Gla diolus, om in bloei te trekken, in een kou den bak plaatsen, of, wat nog beter is, in potten zetten5 bollen In een potje van 14 a 15 c.M., gevuld met bladaarde en zand; bedekking 1 c.M. Zet de potten eerst een handbreed onder den grond, later, in Decem ber in een gematigde kasechtei* niet dicht bij het licht. Haal erwtenrijzen en boonen- stoklcen, voor het gaat vriezen, uit den grond, ontdoe ze van ranken en loof, verbrandt dit, als het ziek is of als er ongedierte in zit, anders brengt ge het op de mestvaalt; de touwtjes of banden kunnen 't volgend jaar weer dienenruimt de slechte stokken op en zet de nog bruikbare op een hoop tegen elkaar aan. Plant nu Tulpen, Hyacinten, Crocussen, voor de voorjaarsperken. Eerst ouden koemest of paardemest opbrengen en onderspitten; afstand der Tulpen en Hya cinten 10 c.M., een handbreed onder den grond. Crocussen bloeien wat vroeger, ze passen daarom minder bij de anderemen legt de bollen dichter bij elkaar, 5 c.M. en kan deze ook in het gras planten. Als uw bloemperken leeg zijn, dan kunt ge er voor 't vroege voorjaar Vergeet-mij-niet opbren gen 't kan op niet te schralen grond, zon der mest;'echter vr(j diep spitten. Bjj tijdig planten ontwikkelen ze zich nog voor den winter flink en hervatten dan na den win ter direct hun groei. Dekking is niet noodig. Bloemkool en slaplanten, buiten gezaaid, moeten nu op den bak worden verspeend of verplant. Van de sla, welke het eerst in den bak is gezet, legge men thans de ramen dichtstraks ook de anderelucht wordt dan niet meer ingelaten. Zie, aleer ge de ramen sluit, eerst de bakken nog eens goed naonkruid, rupsen, slakken, worden ver wijderd. De kropsla mag niet te dicht bij het glas staan, met het oog op mogelijk be vriezen. BOSSCHE RECHTBANK. T. S. landbouwer, 20 jaar te Woudrichem, thans gedetineerd, beklaagd ter zake dat hij op of omstreeks 21 Juli 1924, te V^ou- drichem, met 't oogmerk van wederrechte lijke toeëigening heeft weggenomen een bank biljet van 40.toebehoorende aan J. Kant, althans aan een ander dan aan hem, beklaagde. Eisch 8 maanden gevangenisstraf. De rechtbank heeft bevolen een psichia- trisch onderzoek in te stellen naar de geest vermogens van beklaagde. Uitspraak volgt nader. J. S., 21 jaar, zonder beroep, te Eind hoven, thans gedetineerd, beklaagd ter zake dat hij op 12 Juli 1924 te Oirschot, met het oogmerk zichzelf wederrechtelijk te bevoor- deelen, II. Roest heeft bewogen hem 6 af te geven, door haar listiglijk en bedriegelijk, in strijd met de waarheid, een samenweefsel van verdichtselen te vertellen, waardoor genoemde H. Roest, werd bewogen, hem, be klaagde, 6 ter hand te stellen, veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf, conform den eisch. F. K., 26 jaar, loswerkman te Eindho ven, thans gedetineerd, beklaagd ter zake, dat hij in den nacht van 4 op 5 Juli 1924 of daaromtrent, te Eindhoven, met het oog merk van wederrechtelijk toeëigening,heeft weggenomen een bankbiljet van 25.— en een van 10.en 2 zilverbons van een rijksdaalder, althans een bedrag aan geld, toebehoorende aan C. A. Graumans, restau rateur te Helmond, althans aan een ander dan aan hem beklaagde, veroordeeld tot 5 maanden gevangenisstraf. De eisch was 8 maanden. Gered Ze stonden er met z'n dertienen, allemaal landloopers, alzoo het ongeluksgetal. Onder hen was F. S. v. d. B. uit de buurt van Eindhoven. Alweer een slachtoffer van den drank. Maar voor de rechtbank deed ie duizend mooie beloften en zou zoowaar voortaan steeds koffie drinken. „Maar de koffie verandert zoo dikwijls in jenever," merkte de president op, die zijn Pappenheimers wel kent. Pater Ildefonsus O. C., had voor den zwakkeling getracht deze uit de „Schans" te houden en verzocht onder belofte van lei ding en toezicht voor den landlooper om voorwaardelijke veroordeeling. Beklaagde wist van blijdschap over die bescherming, niet hoe hij 'thad en stotterde voor en na maar over „Mijnheer Ildefonsus". De recht bank zou het verzoek van den pater in over weging nemen. Toen het ongeluksgetal bij de uitspraak weer een lange rij vormde, wees de president op een schrijven van Pater Ildefonsus, houdende bericht, dat deze een kosthuis had gevonden en waarschijnlijk ook werk voor den klant bovenbedoeld. „En", vroeg de president, „ben je nu voornemens, je absoluut te gedragen, naai de leiding van Pater Ildefonsus, die 'tnu zoo goed met je voor heeft?" „Ja, edelachtbare, en ik drink nooit klare jenever meer," beloofde beklaagde. „Hoeveel bedraagt je uitgaanskas?" vroeg de president weer. „Een daalder heb 'k, edelachtbare", was het antwoord. (Precies genoeg voor een kaartje enkele reis Helmond.) „Nu, dan kunt ge er vandaag nog mee naar Helmond komen. Maar ga nu dadelijk en loop eerst niet naar de herberg. Denk er aan, dat de veroordeeling voorwaardelijk is", waarschuwde de president. „Neen, edelachtbare", lachte de gelukkige, „ik ga rechtstreeks naar Pater Ildefonsus". We hopen dat 'tgoed moge gaan. M eikver valscMng. Voor het Kantongerecht te Den Bosch stond terecht N. d. W„ 44 jaar, landbouwer te Empel, beklaagd ter zake van melkver- valsching. Bij de keuring was gebleken dat beklaagde 39 pet. water bij de melk had ge daan de tweede proef melk was vervalscht met 22 pet. water. Eischtweemaal 75 boete subs, twee maal 1 maand hechtenis. Tégen F. v. d. G„ 83 jaar te Engelen, die 30 pet. water door de melk had geknoeid, zal na nader onderzoek de eisch van het O. M. worden gesteld. Een bok geschoten. W. S. te Bostel was uitgegaan om een reebok te schieten, doch hij mikte op een eend. De jachttijd voor waterwild was reeds gesloten en zoo kwam het dat de jager toch een bok schoot, maar in den vorm van der 25 pop, welke hij tegen zich hoorde eischen, voor het schieten op een eend, terwijl dan ook nog zijn jachtgeweer zal worden ver beurd verklaard. Je moet toch maar pech hebben. s 's-HERTOGENBOSCH. In de Zaterdag te 's Hertogenboscli gehouden vergadering van den Bond van R.K. Iiijkskieskringorganisa- ties in den Rijkskieskring 's Hertogenboscli, (R.K.H.), kwam o.m. aan de orde het op maken der voordracht van 6 personen voor het adviseerend college, volgens art. 6 van het nieuw algemeen Kiesreglement. Gekozen werden de heeren F. G. Canes, burgemeester te Ravenstein, kring-voorzit ter van den N.C.B.C. Foppele te 's Herto genbosch, Lid der Prov. Staten, vice-voorz. van den Bosschen Dioc. R.K. Werklieden- bond, directeur der districts-Arbeidsbeurs Jos. Meijring te 's Hertogenbosch, voorzitter der Bossche Dioc. R.K. Middenstandsver- eeniging; P.J. C. Strik te Stiphout, hoofd der school aldaar, Lid der Prov. Staten, hoofdredacteur van „de Katholieke School" A. v. d. Ven, burgemeester te Son, kring voorzitter van den N.C.B.J. J. de Vlam te Eindhoven, Lid der Ged. Staten van Noord- Brabant. Tot plaatsvervanger van den voorzitter R.K.H., mr. dr. van Rijckevorsel, Lid van de Tweede Kamer; in het Bondsbestuur werd gekozen de heer M. van Hout, vice- voorzitter R.K.H., burgemeester te Helmond.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 2