droegen gemiddeld per maand, de beide categorieën tezamen genomen voor Duitschl. 139 066 p. a f 224 000 is 42 °/0 België 36 869 p. f 63 000 is 1 2 °/0 Gr-Brit. 55 693 p k f 141.600 is 27 °/0 Het zal ons benieuwen, ot met den parikoers van den gulden tegenover den dollar de Amerikaansche uitvoer de kans schoon ziet ook weer los te komen, De gemiddelde maandelijksche uit voer in de afgeloopen tien maanden van 1924 beliep voor; lederen schoenen 29 229 p k f 162 300 10 230 o. af 16 700 stofschoenen tezamen 39 459p af 179000 waarbij Oct. met 42.322 p a f 181.000 zich gunstig onderscheidt. V.v.d.S Als tweede gediplomeerde (zieken Wijkkraamverpleegster van 't Wit-Gele Kruis alhier is aangesteld Zuster Reijnders. Hoewel we al heel moeielijk tot een operatie kamer kunnen komen en natuurlijk nog veel bezwaarlijker tot een modern ziekenhuis, wordt ook op dit terrein reeds iets gedaan en is aan 't initiatief van 't bestuur speciaal den voorzitter, van 't Wit-Gele Kruis, dat tegenwoordig zeer actiefis te danken dat binnenkort in de Mr van Coothstraat in 't pand vroeger bewoond door den heer Laarakker een zuigelingen-kliniek zal worden geves tigd. De juiste naam zal zijn R K Kliniek Wit Gele-Kruis Waalwijk. Hoofdzaak is de verpleging van zuigelingen, daarnaast kinderen tot circa 10 jaar, annex kraamkamer. Ook is aangeschaft een hoogte-zon-apparaat, hetwelk geleverd en gesteld wordt door de fa. Vermeulen te Nijmegen. De officieele opening wordt nader be paald en dan zullen we wel gelegen heidhebben op,een enjander nader terug te komen. Voor 't oogenblik willen wij gaarne het verheugende feit constateeren dat in de zorg voor de zuigelingen een nieuwe schakel wordt ingevoegd, die van 't groot belang zal blijken voor de verlaging der zuigelingen-sterfte in onze plaats. Hulde aan 't Wit-Gele- Kruis voor zijn initiatief en doorzetten De maandvergadering van den Int. Bond van Werkmeesters in de Schoenindustrie, die Zaterdag 29 No vember in Tilburg werd gehouden, had een uitstekend verloop. De heer Rudolf Grothe te Waalwijk, hield een voordracht over „Chroom looierij" van haar ontstaan in Amerika tot hare huidige hooge ontwikkeling De voordracht vond algemeenen bijval bij de aanwezige leden en gasten. In de aanstaande bijeenkomst welke 3 Januari as te Waalwijk plaats vindt, zal de heer Simon Neuss een voordracht houden over „de Schoenindustrie in Amerika". Zonder twijfel zal die voordracht zeer interes sant zijn, daar de heer Neuss de Ame rikaansche schoenindustrie vele jaren zelf meegemaakt heeft. In ons bericht omtrent het auto ongeluk nabij Berkel-Enschot, waarbij M Eekels werd gewond, is eene on juistheid ingeslopen. De auto der lederfabriek „Oisterwijk" werd niet bestuurd door den heer N. van Lies- boul maar door den heer Lorreman uit Tilburg. Voor deze onjuistheid onze excuses. Ged. Staten stellen voor aan de N V. Hollandsche Buurtspoorw gen te Tilburg in het exploitatie-tekort van hare tramlijn Drunen Heusden over 1922 (bedragende f 6501,63) eene pro vinciale bijdrage te verleenen van 25°/0 tot een maximum van f 1625. onder beding dat het Rijk en de belang hebbenden gemeenten onderscheiden lijk 50°/o en 25°/0 van het tekort voor hunne rekening riemen en dat de samenstelling en wijziging der dienst regelingen geschieden na overleg met B. en W. van Heusden. L.l. Woensdag 26 Nov. werd door het Zangkoor „St Jan" het Ceciliafeest gevierd in de zaal Hotel Verwiel. Na om 4 uur bijeen gekomen zijn, om een paar uur gezellig door te brengen met kaarten en biljarten, werd te 6 uur aan tafel gegaan en deed men zich goed aan een heerlijk diner, aangeboden door onzen ZeerEerw, Heer pastoor. Na afloop hiervan werd door het koor aan den ZeerEerw. heer Pastoor en Eerw. heeren kapelaans een feest programma aangeboden bestaande uit verschillende koren, dubbel-kwartetten en mooie liederen en duetten, ook op komisch gebied viel er te genieten, zoodat dit Ceciliafeect van 1924 weer zeer gezellig is verloopen. Omtrent „Lothe Leonard" de zangeres die heden avond in Musis in't 2e Abonnement Concert optreedt zegt de Haagsche Muziekreferent van de Maasbode in het nummer van 1.1. Maandag o m 't volgende Want deze zangeres is een zingende ziel in die beteekenis dat zij in ieder lied het summum weet te leg gen van „seeltsche Empfindung", dat zij haar innerlijke extase transponeert in de gave reinheid van hare wellui dende stem, in den groo'en rijkdom van haar technisch kunnen Haar stijlbegrip, haar doorpeilen vande psychischediepte der liedcomposities is van een univer seele kracht; haar plastische uitdruk kingskracht in klank en mimiek is sterk suggestief De stem heeft een wonder lijke charme aan timbre warmte een heerlijke klankkleurengamma staat haar ten dienste om haar rijk semiiment uit te beelden. Zij zong liederen van Schubert, Wolf, Tschaikoswsky en R. Strauss. Het zou werkelijk de moeite loonen de 22 ge zongen liederen alle afzondelijk te be wonderen in deze zielvolle reproduc tie, maar wij moeten met enkele po vere woorden volstaan om de weelde dezer zangkunst te prijzen. De Wolf liederen (een zevental) die slechts door weinigen naar hunne hooge waarde verklankt kunnen worden, werden door haar gezongen „umglanst von Him- melsflammen" om met haar slotgezang te spreken. Hoeveel kracht wist zij nog te ontwikkelen in het expansieve „Zu eignung„ van Strauss, welk een bel canto weelde in het Wiegenlied Het laatst«„Hat's gesagt, bleibt's nicht da bei, hadden wij juist van haar gaarne gemist. Enfin „'t blieb nicht dabei" want zij zong Schumann's „Widmung" nog als toegift Louis Schnitzler werd vanzelf geïn spireerd door zooveel zangschoonheid en begeleidde met exquisen smaak en prachtige styleering. Van de volle zaal geestdriftig applaus, toch nog te koel, dunkt ons. Lezing Dr. H. W. E. Moller. In zijn tweede lezing behandelde dr. Moller de dichter Herman Gorter, wiens ontwikkeling hij schetste eerst als sensitivistisch, later als socialistisch schrijver. Als sensitivist zocht Gorter vooral 't sterke rhythme in z'n verzen, later zelfs ten koste van de verstaanbaar heid. Z'n hoofdwerk „Mei" heeft nog in geringe mate de fouten van deze methode, en Gorter bewees met dat werk een dichter t: zijn van onover troffen verbeeldingskracht en rhyth- misch vermogen „Mei" is de zuiver aardsche tijdelijke schoonheid, die zich zoekt te ver eeuwigen door 'n vereeniging met Balder, die de „wereldziel" 't onver- gankelijke eeuwige schoone vertegen woordigt. Deze vereeniging van het tijdelijke en eeuwige blijkt onmogelijk, Mei wordt afgewezen en sterft. Z'n latere verzen heeft Gorter hoe langer hoe meer in sensitivistische geest geschreven, onder invloed van de critici Kloos en van Deijssel Ten slotte verstond niemand meer iets van sommige gedichten Toen kwam bij hem de omkeer: hij werd socialist, en ging nu volgens z'n nieuwe levens beschouwing zich uiten. Maar nu bleek duidelijk dat hij op deze manier geen schoonheid kon voortbrengenz'n socialistische verzen bereiken geen van alle de hoogte van z'n eerste werk. Dr. Moller droeg ter toelichting vele verzen van Gorter voor. Het publiek, dat even talrijk was als de eerste maal, toonde dezelfde belangstelling. Vrijdag 12 December wordt Frederik van Eeden besproken. Opheffiing van Kantongerechten Naar men verneemt, hebben de no tarissen in het Kanton Heusden zich in een breed gemotiveerd verzoek schrift tot de Tweede Kamer gewend, waarin bezwaren worden geopperd tegen de voorgestelde opheffing van een aantal kantongerechten. Adres santen wijzen er op dat die opheffing hoogst nadeelige gevolgen moet met zich brengen voor de notariaten op het platteland, vooral wanneer die ge paard gaat met wijziging der grenzen van de Arondissementen zooals dat vaak het geval is. De in steden geves tigde notarissen aldus luidt het be toog zien daardoor het gebied, waarin zij hunne ambtsbediening uit fenen in sommigen gevallen belang- ijk vergroot en zullen daarvan een dankbaar gebruik maken ten koste van de plhttelandsnotarissen. Wel is waar wordt in diezelfde ge vallen ook het ambtsgebied van laatst genoemden vergroot, doch alleen in theorie. Want zeldzaam zijn de geval- en, waarin stedelingen de diensten vragen van de notarissen der naburige dorpen, terwijl het daarentegen zeer gebruikelijk is, dat bewoners van het platteland door notarissen in hun na burige steden hunne zaken doen regelen. Op 3 Januari zal dr. A. C. M. van Moorsel te 's-Bosch, hier in deze streek ook zeer gunstig bekend 25 aren eerste geneesheer zijn van het Groot-Ziekengasthuis te 's Hertogen bosch. Er heeft zich een comité gevormd, waarvan o.a. de oud-burge meester jhr. P J J S. M. van der Does de Willebois en het Tweede Kamerlid jhr. mr. A. F. O. van Sasse van Ysseli eereleden zijn, om hem bij zijn jubilé te huldigen. In een circu laire, waarin de jubilaris de drijfkracht en de ziel van den bouw van het nieuwe ziekenhuis wordt genoemd, wordt medegedeeld, dat de jubilaris geen geschenk voor zich zelf wenscht doch wel een voor de verzorging der zieken en lijdenden hem aangenaam zal zijn. Het plan is om dr, Van Moorsel een bedrag aan te bieden, waarvan hij de bestemming zelf zal kunnen bepalen. De minister van onderwijs heeft aan de besturen der gemeenten, die met rijkssubsidie handelsavondscholen in stand houden en aan de besturen der van rijkswegen gesubsideerde bij zondere -handelsavondscholen meege deeld, dat het in zijn voornemen ligt een nieuwe leidraad vast te stellen voor de bezoldiging van het personeel der handelsscholen, met ingang van 1 lanuari 1925 Voor het personeel der avondscholen zullen daarbij dezelfde salarissen worden vastgesteld, welke vermeld staan op blz. 12 en 13 van den leiddraad 1923. De thans geldende overgangsbepaling ten bate van de leeraren aangesteld vóór 1 Sept. 1923 zal echter komen te vervallen, zoodat na 1 Januari 1925 voor allen zonder onderscheid de salarissen zullen gelden, die thans worden genoten door de op of na 1 September 1923 nieuw aan gestelde leeraren De minister noodigt de bovenbedoelde gemeentebesturen en bijzondere schoolbesturen uit tijdig die maatregelen te treffen, welke voor de invoering per 1 Januari 1925 vereischt worden en verzoekt hun voorts, vóór 15 December aan zijn departement in te zenden eene opgaaf van het totaal bedrag der salarissen, die volgens de nieuwe regeling in 1925 voor de school noodig zijn bij de berekening van het bedrag den plaatsaftrek toe te passen en de pensioenbijdrage van het per soneel afzonderlijk te vermelden. Donderdag werd door de Rijkswater staat aanbesteed het uitvoeren van bestratingen met keien op den Rijksweg Sleeuwijksche veer—Breda, onder de gem. Dussen en Raamsdonk, en op den Rijksweg Princenhage—Tholensche veer, onder de gemeente Hoeven, Wouw en Ber- gen-op Zoom. in twee perceelen. Raming perc. 1 f7300, perc. 2 f 9900. 1 v. d. Ven, Vlissingen, le perc. f8820, 2e perc. f 12.370 A Korteweg, Breda, massa f 16600 M Bakkeren, Princenhage, 2e perc f 8440 A v d. Stroom, Aalsmeer, le perc 6950, 2e perc f9170. O. Lange, Made. 2e perc. f 11.075 A. de Wit Raamsdonksveer, 1 perc f 5843. C v. Striem, Raamsdonk le perc. f6134 F. v. d. Pluijm Dussen, le perc. f6637 N V v.h. Oosters, Willemstad, massa f 16,960 fa. A. v. Dijk Petit. Bergen-op-Zoom 2e perc. f9410. C v. Loon, De Werken, le perc: f 5870 Th. Blijlevens, Made lepere.f6977 P. H. Kommers, Raamsdonksveer le perc f6748. H. Gelsing, Roosendaal, 2e perc. f 9475. H. Bunschot en J v. Kreij Hilligers berg. le perc. f6832, 2e perc. f9369 B. Bezems, Made, le perc. f6892. Nieuwkuijk. Trio W. Legh: le prijs N. van Mierlo; 2e prijs A. van Baard wijk Vlijmen. Patrijs Leghorn hanen: le prijs van Son, Vlijmen; 2e prijs A. van Baardwijk Vlijmen. Patr. Leghorn hennen: 2e prijs van Son, Vlijmen. Patr. Legh. trio le prijs L. v. d. Lee, Vlijmen. Zwart Minorca hanen le pr. W. van der Leeden, Nieuwkuijk. Zwart Minorca hennen le pr. W. v. d. Leeden Nieuwkuijk. Zw. Minorca, trio 2e pr. W. v. d. Leeden, Nieuwkuijk. Koekoek Plymouth Rock hennen le en 2e prijs A. aan Buul, Vlijmen. Koekoek Plymouth Rock trio 2e pr. A. van Buul, Vlijmen. Hollandsche Witkuif zwart Trio le prijs W. van der Leeden, Nieuwkuijk, tevens beste trio der tentoonstelling. Columbia Wyandotte trio le prijs W. van der Leeden, Nieuwkuijk. Ancona's trio: 2e pr. L. v. d. Lee te Vlijmen. R. Isl. Red. haan rosekammig: le pr. W. v. d. Leeden, Nieuwkuijk, tevens beste vogel der tentoonstelling. R. Isl. Red haan enkelkammig le pr. W. van der Leeden, Nieuwkuijk. R. Isl. Red hennen enkelkammig le pr. A. Overman, Vlijmen. R. Isl. Red trio enkelkammig: 2e pr. W. v. d. Leeden, Nieuwkuijk. Buff Orpington hennen 2e pr. W. van der Leeden Nieuwkuijk. Hamburger Zilverlaken haan le pr. L. van der Lee te Vlijmen. Alleen le en 2e prijswinners, tevens winners van eereprijzen namen we op. De tentoonstelling mocht zich beide dagen in een overdruk bezoek verheu gen. De jeugdige vereeniging „Nut en Sport" is op den .goeden weg. J. Teurlings, Keurmeester. VLIJMEN. De pluimveevereeniging „Nut en Sport" gevestigd in Café Peij- nenburg te Vlijmen hield Zaterdag en Zondag j.l. een in alle opzichten ge slaagde onderlinge tentoonstelling. Het ijverige vereenigingsbestuur be staande uit de heeren W. van Sprang, Voorzitter ;S. Winter, Secretaris en L. Daelmans, A. Boom en A. v. d. Griendt, krachtdadig geholpen door een enthou siast werkzaam tentoonstellingscomité bestaande uit de heeren H. Princen, Voorzitter, G. van Stokkum en v. d Griendt leden heeft getoond wat ook een jeugdige vereeniging kan prestee- ren als er met toewijding en opoffe ring gewerkt wordt. Een speciaal woord van hulde komt hier zeker aan de heeren Princen en de Winter toe, de twee oudste liefhebbers met jeugdig vuur en onverzwakte werkkracht. Toen we Zaterdag om elf uur in het lokaal van den heer Peijnenburg arri veerden zag het er keurig uit. In eigen- gebouwd e ruime hokken zaten een zeventigtal enkele en trio nummers ge rangschikt. In sommige klassen was aardig wat concurrentie. Naast drie wit Leghorn-hanen en zes hennen tel den we zeven trio's in dit ras. Jammer genoeg bijna alles ongewasschen. Behalve vier trio Patr. Leghorn trof fen we zes enkele nummers hanen en acht hennen. Ook verschillende andere klassen waren goed bezet. Vooral de heer W. van der Leeden uit Nieuw kuijk was met prima dieren vertegen woordigd waarmede-hij ook op de grootste shows een goed figuur zou maken. De voornaamste bekroningen laten we hieronder volgen. Wit Leghorn hanen: le pr. L. Baard wijk, Nieuwkuijk; 2e prijs Keetels Nieuwkuijk. Wit Leghorn hennen 2e pr. Keetels MADE. Zondag 9 December zal in de R. K. Werkliedenvereeniging een huis houdelijke vergadering houden in de St. Jozefszaal. Aanvankelijk was deze vergadering gesteld op 30 Nov. 11. Deze dagen gaf de dames-tooneel vereeniging, leden der Mariavereeni- ging, in een zaal van het Liefdegesticht St. Jozef een uitvoering met het blij spel „Vondeline". De uitvoering liep prachtig van stapel. Heden trokken verschillende ploe gen werklieden uit naar de Biesbosch tot het snijden en bewerken van riet, welk werk 8 a 10 weken kan duren en waar alzoo een groot deel der arbei ders weer werk vindt. De rondgang door St. Nicolaas gisteren door ons dorp gehouden bracht op 73.60 benevens eenige kleeding enz. Dezer dagen werd alhier door ac tiviteit van de post een brief afkomstig uit een Luxemburgsche. grensplaats besteld, die 8 a 10 dagen onderweg was geweest. Het adres luidde: Naam, Straatnaam, Holland. Geen wonder dat hij betrekkelijk lang heeft rond gezworven, doch ook is 't een wonder dat de brief ter bestemder plaats is aangekomen. De alhier gehouden film-uitvoe ring „Adoro te" op 27 en 28 November is druk bezocht dit blijkt ten duidelijk ste uit het feit, dat niet minder dan 330 gulden is ontvangen, bestemd voor een goed doeleinde. Onze dorpsgenoot, de heer A. G. J. Rombouts behaalde op de jl. Zater dag en Zondag gehouden Int. Pluim veetentoonstelling te Breda met een inzending kippen zijnde een trio goud- Wyandottes, den len prijs. WASPIK. Door B. en W. dezer ge meente werden een achttal doode iepe- boomen langs de Stationslaan, bij in schrijving verkocht voor 25.-. Ofschoon er bij den verkoop veel publiek was, werd er slechts één biljet ingeleverd, n.l. door den Heer Hitters te Raamsdonksveer. Op Maandag 8 December zal des avonds om 6 uur in de Harmoniezaal eene algemeene kringvergadering wor den gehouden voor de besturen van de Vincentius-vereenigingen uit deze en omliggende gemeenten. Bij ongeluk viel de dienstbode van den heer Raat, achterover tegen de kachel waardoor zij ernstige brand wonden aan den hals bekwam. Op Maandag 8 December zullen de adspirant-leden der congregatie hunne opdracht doen. Onder vele blijken van belangstel ling vierde onze hooggeachte dorpsge noot, de WelEerw. Heer A. de Glas, rector te Oir schot, in huiselijken kring zijn 12V2 jarig priesterfeest. Gaarne vereenigen wij ons met de vele geluk' wenschen, welke Z.Ew. en zijn ouders, die ons bisdom een tweetal priesters schonken, waarvan één reeds overle den, en die nog een tweetal zonen in voorbereiding hebben voor het pries terschap, heden mochten ontvangen. Moge God voor den Eerw. jubilaris nog een lange en voorspoedige priesterlijke loopbaan hebben weggélegd. Van de werf der N. V. Scheeps- bouwwerven v.h. P. en A. Ruijtenberg liep met goed gevolg te. water een sta len sleepkaan, groot 550 ton bestemd voor den heer A. Smits te Waspik. De kiel zal worden gelegd voor een kanaalschip groot 850 ton, voor reke ning van den heer Th. v. d. Horst te Druten. Voorts werd op haar andere werf te Waspik, v. h. Gébrs. v. d. Rij ken de kiel gelegd voor een sleepkaan, ter grootte van 550 ton, in aanbouw voor den heer M. J. Vermeeren te Was pik. DUSSEN. Zaterdagavond gaf dé fan fare „Wilhelmina" eene uitvoering in de zalen van den Heer J. J. Leemans alhier. Deze uitvoering mag in alle op zichten als goed geslaagd worden be schouwd. De zaal was goed gevuld en hoewel de stukken welke ten gehoore werden gebracht alle door leden-dille tan ten geschiedden kon men na ieder stuk aan het applaudiseeren best mer ken dat deze zeer in den smaak vielen. „Wilhelmina" mag dan ook gerust met trotsch op dezen avond terugzien en we hopen dan ook tevens dat ze weer spoedig eene uitvoering zal geven. Thans is men bezig met het ver beteren der brug aan den z.g. voorsten Hoek wat voorwaar een mooie verbete ring is te noemen daar deze brug den laatsten tijd voor 't verkeer van vrach ten gevaarlijk werd. Door de biljartclub „Nooit Vol leerd", gevestigd bij den heer L. Pen- nings-van der Pluijm te Mariapolder is een concours uitgeschreven waar aan als prijzen zijn verbonden: a. Seriespel een gerookte ham van ongeveer 25 pond voor 't hoogste aan tal punten ip drie beurten. b. een paar maatschoenen van 8, voor hem die in vorenbedoeld spel het meeste caramboles van rood over band maakt. Barak: een ham van ongeveer 20 pond voor het hoogste aantal punten hierbij behaald. Voor liefhebbers van biljarten dus om van te profiteeren. De prijzen gaan zonder uitstel af Zaterdag 6 December des avonds 8 uur. SPRANGCAPELLE. Vergadering an den raad dezer gemeente, te hou den op Vrijdag, den 5 December 1924, des namiddags ten 4 uur, ten raadhuize te Vrijh.-Capelle. AGENDA: 1. Opening. 2. Vaststelling Notulen. 3. Vaststelling voorwaarden van verpachting der opbrengst van de ha ven- en kaaigelden te Labbegat. CAPELLE. Tot diaken bij de Ned. Herv. Kerk werden her-benoemd de heeren J. de Groot en J. van Pelt, ter wijl tot ouderling werden her-benoemd de heeren A. Ros en J. Spierings, wel ke laatsten hun benoeming niet heb ben aangenomen. In hun plaats wer den tot ouderling benoemd de heer A. Verhagen en de diaken G. Koenen, in wiens plaats tot diaken werd benoemd de heer J. van der Schans Gzn. Bij de j.l. gehouden verkiezing van Notabelen der Ned. Herv. Gemeen te aan den Loonschendijk, werden als zoodanig gekozen de heeren G. Rozen- brand en C. de Roon. De heeren A. Hommel en G. Kui pers, werden respectievelijk gekozen tot ouderling en diaken bij de Geref. Kerk alhier, A.s. Woensdag zal in de zaal van den heer H. P. Mes een bioscoop-voor stelling worden gegeven, des avonds voor de grooteren en des middags voor de kinderen. Heden is de laatste scheepslading suikerbieten uit deze haven vertrokken. De aanvoer was dit jaar minder groot dan vorige jaren, hetgeen misschien een gevolg was van den vroegen vorst, waardoor de landbouwers hun bieten door het land naar het „Oude Maasje" konden vervoeren. Gedurende de afgeloopen maand werden in deze gemeente ter keuring- aangeboden 17 runderen, 1 kalf, 78 varkens en 15 geiten. In deze gemeente is een geval van besmettelijke ziekte roodvonk gecon stateerd en wel ten huize van den heer J. M. In de laatstleden gehouden ver gadering van kerkvoogden en notabe len werd tot kerkvoogd-penningmees ter aangewezen de heer D. Spierings te Loonschendijk. DRONGELEN. De lezing van den heer Ariëns, Rijksveeteelt-consulent te Ginneken, die op Donderdag 4 dezer, des namiddags ten 5 uur, alhier zal worden gehouden, zal plaats hebben in het café Nieuwkoop. Het onderwerp van den heer Ariëns is „Veeverbete- ring". NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. - De Raad dezer gemeente is bijeen geroepen tot bijwoning eener openbare vergadering ten raadhuize op Donder dag 4 December om 6 uur n.m. ter be handeling van: 1. Installatie van den heer G. Wij- demans als lid van den Gemeenteraad. 2. Benoeming van een Directeur der Steenkolengasfabriek tevens belast met het beheer der electriciteitsbedrij- ven. Op de aanbeveling staan J. L. M. Peerden, Inspecteur der Gasfabriek te Nijmegen en I. J. M. Teunissen, Tech nicus-te Leiden.

Echo van het Zuiden | 1924 | | pagina 6