PUROL Algemeene Ledenvergadering Wit-Gele-Kruis Notaris van Ham publiek verkoopen Dezer dagen had de landbouwer A. v B. het ongeluk zijn hand open te stooten, die ernstig opzwol Hij stelde zich onder medische hulp, die bloed vergiftiging constateerde. In den moestuin bij C. R. alhier kwamen drie meikevers uit den grond te voorschijn Menigeen voorspelt daar uit geen winter, alhans geen strenge vorst. Op 18 en 25 Januari a.s. zal door de tooneelvereeniging „O. B. K." het bekende prachtstuk „Neo" worden op gevoerd. Dit werk trekt reeds groote belangstelling. De door de gemeente aan gekochte brandspuiten zijn dezer dagen geprobeerd en bereikten met hare waterstralen o.m. het'hoogste punt van 't gemeentehuis, zoodat aan de gestelde eischen is voldaan DUSSEN. Al spelende raakte het zoontje van v. D. alhier een wieltje aan van een in beweging zijnde Electr. Dorschmachine bij den heer Vwaar door hij zijn duim zoodanig bezeerde dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen Dr de Groot constateerde dat dit lichaamsdeel ontwricht was en heeft het verbonden. De vrouw van A. van Moergestel kwam door de gladheid zoodanig te vallen, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Dr. de Groot ver leende hulp en constateerde dat haar arm gekneusd was De loterijv/ereeniging „Ons Ge noegen" gevestigd in het café van den heer P Weterings te Hank hield deze week haar jaarlijksche z.g. „potver- teering" met medewerking van den bekenden karakter-humorist W. Kuisch uit Herpt. Deze avond werd in gezellig samenzijn en afgewisseld door voordrachten doorgebracht en na af loop keerden allen voldaan huiswaar s. Het barak biljart-concours met als prijs een rijwiel is Zondagavond geëindigd. De prijs is gewonnen door P. V. met 187 punten van de 250. Op 24 er 25 Januari a s zal ook hier de film „Adora Te" worden ver toond in het Patronaatsgebouw. De boeren zijn tevreden, nu het vriest en 't is voor 't ongediert ook noodzakelijk, vooral voor de slakken, daar deze er veel zijn. zel-fs zoo dat er al landbouwers zijn die hun land waarop het koren reeds mooi Ie voorschijn kwam. weer om hebben moeten ploegen, daar alles was afge- vreten. C. R uit Almkerk reed met een kar manufacturen tegen een paal, staande bij het gemeentehuis waar door de kar onderst boven viel en alle manufacturen over straat verspreid werden. Gelukkig was de weg wat hard gevroren en nogal geen schade van beteekenis aan het goed. Na het ingeladen ie hebben kon hij zijn reis weer vervolgen Men moet er wat voor over hebben Zooals bovenstaand dacht zeker ook M V. alhier en toog Zondag op pad om zijn meisje een bezoek te brengen op de Made. Laten we hopen dat het bedoelden persoon daar beter is gegaan dan zijne terugreis was. Hij kwam n.l. van Made afgereden en zou zoo over Waspik naar Capelsche Veer rijden, doch had er zeker niet op gerekend dat daar de weg onder -water stond. Doch het was niet zoo ver en hij zou daarom maar door het water rijden, wat al niet mee valt, maar dan nog op den weg te blijven is de grootste kunst. Ook^voor V. althans, hij kwam terecht in een sloot naast den weg en duikelde even kopje onder, waarna hij zich weer op den weg wist te werken en kwam met den schrik en een nat pak verder vrij. Loop der bevolking van Dutsen over 1924. Aantal zielen op 31 December 1923, 3639, vertrokken 55 m.. 95 vr totaal 150, overl. 21 m 16 vr. totaal 37, totale vermindering 76 m. Ill vr is 187. gevestigd 33 m. 59 vr. totaal 92, geboren 56 m 55 vr. totaal 111, ver meerdering 203, werkelijke vermeerde ring 13 m. 3 vr. totaal 16. zoodat het zielenaantal op 31 Dec. 1924 bedroeg 3655. met bestek en teekening bezig. Uit het ververschingslokaal op het Wilhelminaterrein alhier zijn een twaalftal kopjes met schoteltjes, eigen dom van de club, ontvreemd. De politie heeft de zaak in handen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 13 Jan. 1925 De Zangvereeniging „Crescendo" geeft op 20 en 21 |an e.k. in het „Wapen van Amsterdam" haar ge wone winteruitvoering. Bovendien zal het blijspel in 3 bedrijven „Tropen- adel" van Wermeskerken worden op gevoerd. Op de scheepswerf kreeg de Ijzerwerker A. P. een stuk gloeiend ijzer tegen 't gezicht. Daar men het ergste vreesde, werd hij direct per auto naar 's Bosch vervoerd, waar meerdere stukjes ijzer uit het oog werden verwijderd. Naar wij vernemen zal dit ongeval gelukkig geen blijvende nadeelige gevolgen hebben. Viel er de vorige week op de werf een man overboord in de Maas. gisteren sloeg er een door de gladheid van een stelling evenzoo in de rivier en kwam er ook weer met een nat pak af INGEZONDEN STUKKEN. ver gezien, de eene deed hel openlijk de andere in 't geniep, wat echter door elk eerlijk speler moet veracht worden, We zijn hierin echter teleurgesteld doordat spelers van beide partijen zich hieraan schuldig maakten. l)c leiding van dhr. Vugts vonden we niet slecht, doch weten niet waarom hij voor een zelfde feit, alleen de rechtsbuiten van R. W. B. verder medespelen ontzegde. QUICK—H.E.C. I 0—4. De vastgestelde competitie-wedstrijd tusschen Quick 2 en H.E.C. I is in een verdiende docli geflatteerde overwin ning voor H.E.C. geëindigd. Twee doel punten kreeg H.E.C. cadeau door toe doen van een der Quick-hacks, die, voor den doelman goed te houden hal len van richting deed veranderen en zoodoende zelf doelpunten maakte. Het begin kenmerkte zich door* een sterker zijn van Quick, doch door het gladde terrein had men geen controle over den bal om goed te schieten. On verwachts nam H.E.C. de leiding uit een doorbraak om nog vöor de rust een tweede do&lpunt hij te maken. Na de rust was H.E.C. meestal in het offen sief en gaf de verdediging handen vol werk. Toch duurde het lang eer zij een doelpunt wisten te maken door den j rechts-buiten terwijl de rechts-half kort voor het einde succes had met een schot, wat door den Quick-back UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 11 Jan 1925. De 70-jarige jan v. Dommelen van de Lage Zandschel bleef gisteren, nadat hij van een bezoek van zijn buurman in huis terugkeerde, plotse ling dood. Hedenmorgen kwam 't paard van den landbouwer G. S. v. d. B. in de kar te vallen. Daar niemand in de nabijheid was kon de voerman niets anders doen dan door op den kop van 't dier te gaan zitten dit te beletten op te staan. Op zijn hulp geroep kwam een postbode en eenige boeren uit den omtrek toesnellen, die nadat de riemen waren doorgesneden met gezamelijke hulp 't dier uit zijn benarde positie wisten te redden. De heer Joh. Smits-Hesselmans gaat voor de harmonie Apollo een nieuwe zaal bouwen. Bij elke uitvoe ring almeer blijkt dat de tegenwoor dige ruimte bij Apollo krompen is, zoodat een nieuwe zaal met flinke afmetingen hier in een (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redacteur. Gelieve onderstaande te willen plaatsen in uw veelgelezen blad. Bij voorbaat dank Tot mijn zeer groote verwondering las ik in het Raadsverslag van Loon op Zand dat de beide Wethouders var. inzicht zijn veranderd, wat betreft-het missen van een gemeente-opzichter. Ik kan er niets aan veranderen, maar het doet mij en velen vreemd aan, dat nu de man -pas drie weken uit dienst is, dit gemis zichj al doet voelen. Men had toch dit vooraf kunnen be grijpen en 't maakt zoo den indruk of 't hier niet ging om het ambt. maar om den persoon. En ik vraag mij af is deze zaak wel gezond. Moest mijnheer v. d H. weg of wist men dan niet dat in een gemeente van bijna 10 000, eene gemeente met vier parochiën, van zulk een uitge strektheid met uitgebreide industrie, met gas. electriciteit en waterleiding dat daar een opzichter eigenlijk geen dag kan worden gemist. Wist een der wethouders als voor zitter van de Woningbouw „Volksbe larrg" niet dat men voor alle bagatel len een aichitect nooriig heeft? Ik laat wethouder de W. er nog maar buiten, maar men mocht toch van wethouder v. Bals ontwik keld man. die zelf uitgebreide zaken doet verwachten dat hij boven zulk een politiek verheven is en uitsluitend de gemeentebelangen op het oog hebt Waarom moet een oproep geschie den. waar v. d. H. toch eervol ontslag heeft gekregen, toch nieis gedaan heeft wat niet in den haak is en toch nog in de gemeente woont. Als de wethouders of een der raads leden hadden kunnen argumenteeren, dat zoo'n opzichter werkelijk een over dreven weelde is, dan had ik boven staande niet geschreven, want ik ben daar geen liefhebber van, maarik achtte mij thans verplicht, waar ik met velen al zoolang uitzie naar Aristide, maar die schijnt niet meer thuis te geven. Nogmaals dankend voor de plaats ruimte. J. B. DE LANGE. AGENDA'S. WAALWIJK. Hedenavond half opvoering „De Wraak der Kabouters" in den R.K. Gildenbond. Donderdag 15 Jan Lezing Vrouwen bond Werkliedenvereeniging Waalwijk Vrijdag 8 uur. Verg. Wit-Gele Kruis, in de zaal der Werkliedenver. Zaterdag 7 uur. Uitv. O. O. G. in de zaal van P. van Daelen. Zaterdag 17 Jan. 's Avonds 8'/2 uur Mannenkoor „Oefening en Repetitie Vermaak Zondag 18 Jan. 12'/4 uur Repetitie Mannenkoor „Oefening en Vermaak". Zondag 18 Jan. 12 uur Repetitie Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondagavond 7 uur uitvoering der liedertafel „Tot Bloei der Toon kunst" bij gelegenheid van de onthul ling van het nieuwe vaandel. Zondag 12 uur Algemeene Jaar vergadering der R. K. Gymn. Vereen. „Kunst en Kracht" in het Patronaats gebouw. 's-BOSCH. Concertgebouw, Donderdag 8 uur. „Barbier van Se villa". Italiaansclie opera. SPORT. VOETBALSPORT. R. W. B. De 2e wedstrijd tegen W. S. C. is weer gespeeld. Het is een wedstrijd ge weest waarin bij W.S.C. alles lukte en bij R.W.B. totaal niets. W. S. C. heeft de overwinning wel verdiend, doch veel te be- i 21 was ruim voldoende geweest, aan gezien R. W. B. hoewel met 4 invallers J B- spelende, zeker zoo goed- gespeeld lang gevoelde behoefte zal voorzien. heeft als W. S. C. We hebben in dezen De heer Snijers uit R'veer is reeds wedstrijd meerdere unfaire staaltjes verkeerd werd beoordeeld en in eigen doel getrapt. Zoodoende eindigde deze wedstrijd in een 40 overwinning voor H. E. C. De belangrijkste ontmoeting van het seizoen is de fameuse strijd tusschen Quick I en W. S. C. I. op Zondag a.s. op het Quick-terrein onder leiding van den laten klas scheidsrechter, den heer van Eggelen uit 'sBosch. W.S.C.—R.W.B. 4—1. W.S.C. heeft haar eersten thuiswed- stfijd in het nieuwe jaar gunstig inge zet, eindelijk weder eens een overwin ning, welke echter alleszins verdiend was. Behoudens het eerste kwartier, waarin R.W.B. zich geducht roerde, be hield W.S.C. gedurende den resteeren- den tijd steeds een groot overwicht. De rust ging in met een 31 voor sprong. In de tweede helft' was het hoofdzakelijk een strijd tusschen de voorhoede der thuisclub en de verde diging van R.W.B. De doelman der gasten wist op keurige wijze, zij het dan ook met steun van lat en paal, zijn doel te bewaken en zijne vereeniging voor een groote nederlaag te behoeden. Slechts eenmaal.wist W.S.C. in deze periode te doelpunten. Scheidsrechter Vugts, die nogal du- bieuse beslissingen gaf, drukte iedere poging tot ruw spel onmiddellijk den kop in, doch zag zich niettemin tegen het einde van den wedstrijd genood zaakt een R.W.B.-speler wegens hand tastelijkheden van het terrein te ver wijderen, terwijl een andere speler der bezoekers wegens ongepaste uit drukkingen jegens genoemden arbiter, eenzelfde lot onderging. Ook het 2e elftal van W.S.C. behaal de een mooie 50 overwinning op Dongen III. DRUNEN. Zondag 11 Jan speelde D.V.O een comp-wedstrijd tegen Juliana 111 Waalwijk. Als scheidsrechter van Riel beginnen fluit, stel en teide elftallen zich op. Juliana trapt af en zet stevig op, zoodat binnen weinige minuten tijds de rechtsbinnen van Juliana no 1 het nakijken geeft Hierop is D V.O ontmoedigd, zet goed op, de bal kogelt op r doch het wil niet lukken Eindelijk krijgt D.V.O. succes Als de back van Juliana een fout be gaat. den bal met handen aanraakt wordt deze gestraft met penalty. Deze wordt in een prachtig doelpunt om gezet. Eindelijk is het rust en de stand is gelijk 1 1. Na de rust is D.V.O. niet meer te houden Juliana is geheel ingesloten, zoodat no. 2 al direct achter den doelman van Juliana ligt te rollen. 2—1. Zoo heeft D.V.O. Drunen 7 puntjes er in weten te rollen De uitblinkers van D.V O. waren midhalf en centervoor D V.O. moet nog één uit wedstrijd spelen is deze gewonnen, dan zal er in Drunen gezongen worden w^t er nog nooit gezongen isD. V. O. is kampioen Dus D V.O.'ers houdt moed en Drunen wordt weer ver vernoemd. KAATSHEUVEL—T.S.C. 4—1. In een door K. S. W. vooral na de rust goed gespeelden wedstrijd is het mogen gelukken T.S.C. er met flinke cijfers onder te houden eu ze heb ben door deze overwinning weer de 3e plaats op het ranglijstje ingenomen. K.S.W. trapt af en heelt reeds bin nen 3 minuten succes. Wooning lost een bard schot op doel, de T.S.C.-doel- man stompt den bal terug. Wagenma kers vangt het leder op en plaatst het in het net 10. K.S.W. blijft sterker doch kan het voorloopig niet meer in doelpunten uitdrukken. Bij een T.S.C.-aanval wordt overgeschoten. Na ruim een half uur wederom een T.S.C.-aanval. Rechts buiten lost een schot op doel. Snoeren laat den gladden bal uit zijn handen vallen, de middenvoor van T. S. C. is er als de kippen bij om den bal in het net te plaatsen 11. Hiermede gaat de rust in. Nadat K.S.W. na de rust eenige ma len over en naast heeft geschoten, komt het binnen-trio mooi combineerend op het T.S.C.-doel af, handig wordt de ver dediging gepasseerd en Wagenmakers plaatst den bal langs den uitloopenden doelman in het net 21. Bij een Kaatsheuvel aanval bewerkt de T. S. C. rechtsback in het bekende gebied den bal met de hand. De hier voor toegestane penalty wordt door den T.S.C.-doehnan gestopt. Eens denken we T.S.C. te zien doel punten doch op 1 meter voor doel wordt overgeschoten. Wanneer na een half uur spelens de T.S.C. verdediging in het nauw wordt gebracht, wordt er op den doelman terug gespeeld, doch buiten zijn bereik, komt de bal in liet net 31. Een T.S.C.-aanval wordt door 't Groen mooi onderbroken. Nog 5 minu ten. Een hoekschop op het T.S.C.-doel en het leder komt bij de Beer terecht die het mooi voor doel plaatst en Wa genmakers kopt den bal geheel buiten bereik van den T.S.C.-doehnan in de touwen 41. Hiermede komt 't einde. Scheidsrechter Wagenmakers was goed. I. Namen der Clubs Gudok Quick Kaatsheuvel Devo TS.C. W SC. R.W.B 7D tu x Cl 7 7 9 6 10 9 8 3e Klasse 4 3 4 3 3 2 0 II. N.V.B. 5 I 2 2' a a a5 o S E 2 acs ox re 018 7 11 1 57 0 16 9 10 1,43 2 17 13 11 l 22 2 13 9 7 1.16 4 17 23 9 0 90 4 13 16 7 077 7 6 22 1 0,13 Afd. B. Namen der clubs a co o Kaatsheuvel x 1-1 2-21041 3-1 W.SC. 3-1 x 0-3 4 15-0 Quick 2-2 x 3-0 1-0 1-1 KWB, 0 0 x 1-4 1-5 T.SC 2-1 1-1 4-4 1-0 x 1-3 Devo 5-1 3-2 x Gudok 3 0 2-0 5-3 1-1 1 1 x Ingezonden door J v, W. te K. GEERT-UIDENBERG. Door het niet opkomen van Bredania III heeft Vitesse Zondag de zoo zeer begeerde en noodige puntjes niet kunnen verdienen Voor het zoo talrijk aanwezige publiek was 't een groote teleurstelling Geertruidenberg I heeft buiten gewoon haar best gedaan Met drie invallers is het hen nog gelukt de Zwarte Duivels te Breda te kloppen De stand voor de rust was nog 0 0, de eindstand 0-1. Geertruidenberg II is het minder meegeloopen tegen hun bezoekers St. Willebrord Ze leden nl de neder laag met 0 12 De stand bij rust was 0—7. Geertruidenberg IL wist zelfs van 2 pinal'ys nog niet P1 profüeeren KERKNIEUWS. Z D. H. de Bisschop van 's Her- togenb sch heeft den hoogeerw heer Mgr. F, J. M. Lambermont op diens verzoek om gezondheidsredenen onder dankbetuiging eervol ontslag verleend als pastoor te Appeliern en heeft be noemd tot pastoor te Raamsdonk den weleerw. heer L. C. J. M van Hees wijk, die kapelaan was te Tilburg ('t Heike), tot pastoor te Appeltern den zeereerw. heer W. F. Becx tot pastoor te Hurwenen den weleerw. heer G. A van den Oord, tot kapelaan te Groes beek den weleerw heer L. M. J. Janssen, tot kapelaan te 's Hertogenbosch (H. Leonardus) den weleerw. heer A. van den Broek, tot kapelaan te Tilburg (Hoefstraat) den weleerw. heer J. H. Bakx, priester van het Seminarie, en tot kapelaan te Helmond (H. Lambertus) den weleerw. heer G. M M Brandsma assistent aldaar. Herroeping. Ondergeteekende, die voorjaren als pater Coelestinus Capucijn Kerk en klooster verliet, diep betreurende al wat hij in het verleden heeft misdre ven. herroept bij dezen met een rouw moedig hart de dwalingen, die hij door woord en geschrift heeft ver spreid, en de aanvallen, die hij tegen de H. Kerk en haTe bedienaren heeft gericht. Hij hoopt met Gods genade door een boetvaardig leven eenigs- zins te herstellen de ergernis, die hij door zijn gedragingen in het verleden heeft gegeven. H. J. VAN VORST. Ginneken, 2 Januari 1925. Bovenstaande rouwmoedige schuld bekentenis en herroeping mochten wij ontvangen met verlof deze in de bladen te publiceeren.x om zoover mogelijk de gegevens ergenis te her stellen. Dienvolgens verzoeken wij al de ka- tholitke bladen deze over te nemen Tevens durven wij den heer H. J. van Vorst in a Ier gebeden aanbevelen, opdat God hem sterke en hemde genade- der volharding schenke. De Bisschop van Breda f P, HOPMANS. („Sancta Maria"). RECHTSZAKEN. De zaak Mevr. Desmet. Naar aanleiding van de uitspraak van het Amsterdamsche hof, inzake Desmet is de vraag gerezen„Zal de Hooge Raad dit arrest wederom ver nietigen. of zich bij de uitspraak neer leggen Van rechtskundige zijde wijst men ons op art 347 Wetb. van Straf vordering, luidend „In geval de beklaagde is vrijge sproken, op grond dat deszelfs schuld niet is bewezen, kan de cassatie van het vonnis of arrest door den procureur- generaal bij den Hoogen Raad alleen vervolgd worden in 't belang der wet, zonder den vrijgesprokene te be- nadeelen". De vrijspraak van beklaagde is dus definitief. Vriendelijk Te Raamsdonk werd een militair aangeroepen terwijl hij per fiets voorbij reed. De soldaat stapte goedig af, in de meening dat J. v S een 38-jarige landbouwer uit Raamsdonk, misschien ongesteld was Doch hij mankeerde niets, maar was gewapend met een bietflesch, waarmede hij den soldaat pardoes op het hoofd sloeg. Beklaagde werd wegens die mishandeling ver oordeeld tot 6 weken gevangenisstraf. In hooger beroep luidde de eisch bevestiging 'van het vonnis. Nat ion a le l'tu imveeten 1 oomtelling. (Vervolg.) De prijzen werden behaald door: WYANDOTTEN. Wit- Oude Hanen. le pr. J. Teurlings te Kaatsheuvel. Wit- Oude Hennen. le en 3e pr. J. Teurlings te Kaats heuvel. Wit- Jonge Hanen. le pr. -I. Teurlings te Kaatsheuvel: 2e pr. H. J. Stokwielder te Waalwijk; 3e pr. W. van Beurden te Tilburg. Wit- Jonge Hennen. le en 2e pr. .1. Teurlings te Kaats heuvel 3e j)r. W. van Beurden te Til burg. Wit trio's. le pr. -I. Teurlings te Kaatsheuvel; 2e pr. R. Adriaanse te Waalwijk. Patrijs Oude Hanen. le pr. C. Kamsteeg-Trommelen, te Eindhoven. Patrijs- Oude Hennen. le pr. C. Kamsteeg-Trommelen, te Eindhoven. Patrijs- Jonge Hennen. 3e pr. C. Kamsteeg-Trommelen te Eindhoven. Zilver- Oude Hennen. 2e pr. P. J. Elshout te'Kaatsheuvel 3e pr. P. de Loos te Tilburg. Zilver- Jonge Iïanen. Ie pr. I». de Loos te Tilburg; 2e pr. H. Versteeg te Waalwijk. Zilver- Jonge Hennen. le pr. P. de Loos te Tilburg; 2e en 3e pr. F. A. J. van Liempt te Elshout. Zilver- trio's. 2e i>r. P. de Loos te Tilburg. Goud- Oude Hanen. Ie pr. M. A. -1. van Liempt te Waal wijk. Goud- Jonge Hennen. le pr. M. A. J. van Liempt te Waal wijk. Goud- trio's. le pr. L. II. J. Lambooij te Drunen; 2e pr. M. A. J. van Liempt te Waal wijk. Columbia- Oude Hanen. le pr. C. Kamsteeg-Trommelen te Eindhoven. Columbia- Oude Hennen., le pr. L. P. van Iersel-de Beer te Tilburg; 2e pr. C. Kamsteeg-Tromme len te Eindhoven: 3e pr. Hoenderpark ..Minorca" te Xieuwkuijk; 3e prijs C. Heesters te Tongerle. Columbia- Jonge Hanen. le en 3e pr. A. Edelbroek, Dongen; 2e pr. L. P. van Iersel-de Beer te Til burg. Columbia- Jonge Hennen. le pr. L. P. van Iersel-de Beer te Tilburg; 2e pr. A. Edelbroek te Don gen; 3e pr. Jos. de Loos te Tilburg. Columb ia- trio's. le pr. F. van Well te Waalwijk; 2e en 3e pr. L. P. van Iersel-de Beer te Tilburg. Pcncelled- trio's 3e pr. P. van Oscli te St. Michiels- Gestel. ORPHINGTONS. Buff- Jonge Hanen. 3e pr. J. v. d. Schans te Capelle N.B. Buff- trio's. 2e pr. A. Verwiel te Waalwijk. PLYMOUTH-ROCKS. Gestreept- Oude lianen. le pr. L. P. v. Iersel-de Beer te Til burg; 2e pr. Joh. Hamers-v. Hooff te Tilburg. Gestreept- Jonge Hanen. le pr. P .J. Elshout te Kaatsheuvel; 2e pr. A. Pol te Waalwijk; 3e pr. J. W. van Dongen te Dongen. Gestreept- Jonge Hennen. le pr. J. Leijtens-v. d. Leest te Heus den: 3e pr. A. Pol te Waalwijk. Gestreept- trio's. 2e pr. P. D. Nouwens, Kaatsheuvel. RHODE-ISLANDS. Enkel kam- Jonge Hanen.. le pr. Hoenderpark „Minorca" te Xieuwkuijk; 2e pr. H. van Woensel te Kaatsheuvel. Enkel kam- Jonge Hennen. le pr. H. van Woensel te Kaatsheuvel; .le pr. II. Blok-de Vries te Waalwijk. Enkel kam- Trio's. le pr. H. van Woensel te Kaatsheuvel 2o pr. Hoenderpark Minorca te Nieuwkuijk. Roze kam- Jonge Hanen. 2e pr. Hoenderpark Minorca, Nieuwkuijk. Roze kam- Jonge Hennen. 2e pr. Hoenderpark Minorca, Nieuwkuijk. Roze kam- Trio's. 2e pr. Hoenderpark Minorca, Nieuwkuijk. BARNEVELDERS. Oude Hanen. 3e pr. A. Edelbroek te Dongen. Oxide Hennen. le pr. P. Adriaanse te Waalwijk; 2e pr. J. W. van Dongen te Dongen; 3e pr. W. van Heescli te Waalwijk. Jonge Hanen. 2e pr. G. W. Kooijmans te Waalwijk; 3e pr. J. W. van Dongen te Dongen. Jonge Hennen. le pr. W. van Heesch te Waalwijk; 2e pr. J. W. van Dongen te Dongen; 3e pr. G. W. Kooijmans te Waalwijk. Trio's 2e pr. J. W. van Dongen te Dongen. HOLLANDSOHE HOENDERS. Hamh. Zilverlaken- Oude Hennen. le pr. B. A. van den Berg te Waalwijk. Hamb. Zilverlaken- Trie's. le pr. C. Oomen te Tilburg; 2e pr. P. J. Hornnian- de Graaff, Waalwijk. Hamb. Zioart- Oude Hanen. le en 2e pr. H. P. van Rumund, Ginneken. Hamb. Zioart- Oude Hennen. le, 2e en 3e prijs H. P. van Rumund te Ginneken. Hamb. Zioart- Jonge Hanen. le en 2e pr. H. P. vap Rumund te Ginne ken. Hamb. Zwart- Jonge Hennen. le en 2e pr. H. P. van Rumund te Ginne ken. Hamb. Zwart- Trio's. le en 2e pr. II. P. van Rumund te Ginne ken. LAKENVELDERS. Oude Hanen. le pr. P. .1. Elshout te Kaatsheuvel. HOLLANDSCHE witkuiven. Blauw- Oude Hanen. le pr. .1. C. L. van der Geld te Waalwijk. Blauw- Oude Hennen. le pr. .1. C. L. van der Geld te Waalwijk. Zioart- Jonge Hanen. le pr. .T. Verwiel, Waalwijk; 2e pr. Hoen derpark Minorca, Nieuwkuijk. Zioart- Jonge Hennen. le pr. .T. Verwiel te Waalwijk. ANCONA'S. Jonge Hanen. le pr. F. .T. vau El te Ivamerik; 2e pr. C. J. Smits te Tilburg; 3e pr. C. de Roude te Waalwijk. Jonge Hennen. le pr. C. de Ronde te Waalwijk; 3e pr. F. J. van El te Ivamerik. SUSSEX. Hermelijn Oude Hennen. le pr. .1. M. Kuickuic, St.. Mieliiels-Gestel. Wit-Zwart Jonge Hennen. le pr. J. M. Knicknic, St. Michiels-Gestel. AUSTRALORPS. Zwart- Jonge Hanen. le pr. H. van Woensel te Kaatsheuvel. Zwart- Jonge Hennen. le, 2e en 3e pr. II. van Woensel te Kaats heuvel. Zioart- Tx-io'8. le pr. H. van Woensel te Kaatsheuvel. FAVEROLLES. Zalm-kleur- Oude Hanen. le pr. E. A. Koops te Hilversum. Zabnkleur- Oude Hennen. Ie en 2e pr. E. A. Hoops te Hilversum. Zalmklcur- Trio's. le pr. .T. M. Knicknic, St. Miehiels-Gestol. B. KRIELHOENDERS. NED. SABELPOOTKRIELEN. Porcel. Roodb.'- Oude Hanen. le pr. Mevr. .T. v. d. Mortel-Houben te Tilburg. Borrel. Roodb.- Oude Hennen. le pr. Mevr. .T. v. d. Mortel-Houben te Tilburg. JAV A-KRIELEN. Zioart- Hanen. le pr. Andr. Sohoute, Wijk N.Br.; 3e pr. P. de Loos te Tilburg. (Wordt vervolgd.) ADVERTENTIëN. aj Verwonding* WAALWIJK op Vrijdag 16 Januari '25 des avonds ten acht uur, in de zaal v. d. R K. Werkliedenbond. Agenda 1. Opening. 2. Voorlezing notulen. 3. Jaarverslag Secretaris. 4. Jaarverslag penningmeesteresse met verslag commissie van onderzoek. 5. Verkiezing van twee bestuurs ledenwegens periodiek aftreden van de heeren Fr Smolders en Jan de Graaff. Deze zijn her kiesbaar. 6. Verkiezing van een bestuurslid wegens bedanken van den heer Adr de Graaff. (Leden kunnen candidaten stellen bij de heeren C. Witlox en Jan de Graaff. Lijsten moeten minstens 10 handteekenii gen bevatten. Ook voor de periodiek aftredende leden kunnen candidaten ge steld worden.) 7. Voorstel tot verhooging con tributie. 8. Rondvraag en Sluiting. Het Bestuur C. WITLOX, Voorz. JAN DE GRAAFF, 34007 Secretaris. te Kaatsheuvel, zal voor den Heer C. BRAAT, Zaterdag 17 Januari 1925, 's namiddags 2 uur aan het Hotel v.D. ASSEM, aldaar 34062 eene groote partij nieuw gezaagde Latten, Ribben, enz. KAATSHEUVEL. c T3 u OJ OJ 0/3 &C C V 0/ ET o OJ T" C/3 c C U 5 3 3 "O X C O» re U cn 1-1 O '5 Cé. O c/6 <V Q Z* O "O 3 O

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6