van ambtenaren. Schrijven van het Nationaal Comité tegen het alcoholisme. Schrijven Commissaris der Koningin houdende opgave zuigelingensterfte. Al deze stukken worden voor kennis geving aangenomen. Van den bond van brandweercorp sen, waarbij Raamsdonk zich vorig jaar voor 1 jaar aansloot, was het verzoek ingekomen om voor vast aan te sluiten waartoe op voorstel van Burg Weth besloten wordt Ten slotte was van Ged. Staten nog het verzoek ingekomen om advies in de kwestie inzake de pensioensregeling met Ridder de van der Schueren te Oosterhout. Vorig jaar besloot de ge meenteraad in geheime zitting diens verzoek af te wijzen, waarna door Ridder de van der Schueren aan Ged Staten is gevraagd dit besluit niet goed te keuren Op voorstel van Bijrg Weth. wordt na eenige discussie besloten aan Ged Staten op verschillende gronden te ad viseeren, dat de raad geen termen aanwezig acht op het eenmaal genomen besluit terug te komen. 2. Ontwerp.verordening tot wijzi ging der verordering op de heffing van keurloon. Door de commissie voor de vleesch keuring wordt in verband met den gunstigen finantieelen toestand verla ging der keurloonen voorgesteld, welke in hoofdzaak hierop neerkomt, dat voortaan voor een rund of voor een paard f 5 in plaats van f 7 wordt gerekend en voor een varken f 2 50 in plaats van f 3.50 Zijlmans. Voor noodslachtingen moet dan ook dat tarief betaald worden Voorzitter Als het dier wordt goed gekeurd dan wel, anders betaalt men niets. Zijltnans Ik zou dit toch ook veria gen, want de menschen hebben er altijd een groote strop aan het vleesch brengt zeer weinig op. Men zou nu aan den keurmeester gaan vragen om het toch alstublieft af te keuren. Voorzitter. De meesten krijgen bij noodslachting in zoo'n geval toch een uitkeering uit het fonds Zijlmans. Dat is het juisthet fonds lijdt er zeer onder. Voorzitter, Daar zijn tot heden nog geen klachten hierover ingekomen en als het zoo erg was. zou het toch op den weg van den boerenbond gelegen hebben om daarop de aandacht te vestigen. Bovendien komen noodslach tingen zeer weinig voor zoodat die f 5 niet veel maken zullen. Besloten de voorgestelde wijzigingen goed te keuren. 3. Ontwerp-besluit tot vaststelling van het percentage, bedoeld in art. 5 der verordening op de heffing onzer plaatselijke inkomstenbelasting voor het belastingjaar 1925/1926. Besloten dit als vorig jaar op 1 pCt. te bepalen 4. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het publiek verhuren van eenige perceelen grond. Besloten B. en W. machtiging te verleenen tot het publiek verhuren van enkele kleine perceeltjes. De gewone verpachting van landerijen in het Dombosch geschiedt als steeds door den notaris en op nader met dezen te regelen voorwaarden. 5. Alsvoor tot inwilliging verzoek van het R K. Kerkbestuur van Raams donksveer, om de benoodigde gelden voor aanleg waterleiding in de bijzon dere School voor meisjes. Het gevraagde wordt zonder hoof delijke stemming toegestaan. 6. Benoeming van leden Stembureau ter aanvulling der vacatures, te weten in Stemdistrict I. van A. J. Lankhuyzen, plaatsver vangend lid II. van J. A. Dorrenboom, lid en UI van F. A. van Seters, plaatsver vangend lid. Gekozen worden respectievelijk de heeren Schoenmakers, J. van Woerden en J de Jong. 7. Benoeming lid van het hoofd stembureau voor de verkiezing van leden van den Gemeenteraad, ter voor ziening in de vacature ontstaan door het overlijden van A J Lankhuyzen. Benoemd wordt de heer J. v. Woer den. 8. Ontwerp-besluit tot wijziging der gemeente-begrooting, dienst 1924, Wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen 9. Aanbieding ontwerp besluit met plan tot vaststelling rooilijn in deze gemeente. De Voorzitter deelt mede dat B. en W. voornemens zijn een algemeene kaart van de gemeente te laten maken, waarop de raad dan nader de rooilijn op de verschillen ie plaatsen kan vast stellen. Voorloopig dient echter reeds een afstand te worden bepaald, b.v. van 8 meter, voor 't eventueel bouwen van nieuwe woningen. Deze afstand zal niet altijd gehandhaafd kun nen blijven; op sommige punten zal hij grooter, op andere weer kleiner behooren te zijn, doch dit kan de raad nog nader op de kaart aangeven. De raad gaat in princiep hiermede accoord. 10. Bezwaarschriften tegen aanslag in het schoolgeld. Besloten adressanten er op te wijzen dat deze aanslag geregeld wordt naar den aanslag in de Rijksinkomsten- belasting. De Voorzitter brengt hierna een tafel. De kosten van de verbouwing, zooveel mogelijk met instandhou ding van het bestaande gebouwtje zullen f 6000 bedragen. De mogelijkheid werd nog geopperd dat de Eerw. Zusters een schadever goeding voor den meer benoodigden grond zouden eischen, maar uit de uit. eenzettingen van den voorzitter bleek dat de zusters daar het recht niet toe hadden. De heer Zijlmans meende, dit laatste tusschen beiden te kunnen laten, daar de zusters toch niets zouden eischen Rondvraag. Van Dongen—Recter. Heeft de ge meente ook medezeggingschap in de bestrating van den Rijksweg door de Tramweg-Maatschappij. Dien zijn ze nu aan het repareeren, maar dat gebeurt op dusdanige manier dat hij vandaag of morgen weer stuk is, Voorzitter Ik heb den directeur van de tram aangezegd dat die weg weer goed in orde gemaakt moest worden maar wij hebben hem verder niets voor te schrijven hoe dat precies gebeuren moet Van Dongen Recter. Geeft de ge meente ook een subsidie aan de Tram Maatschappij Voorzitter op het oogenblik niet. Wel een paar jaar terug, toen gaven alle aan de lijn grenzende gemeenten een subsidie. Van Dongen—Recter. Als ze weer eens komen dan zou ik er eenige voorwaarden aan verbinden. Maar ik zou er toch in elk geval op willen wijzen Door een der leden wordt nog opgemerkt, dat destijds besloten is dat op den stoep bij den draai voor de Prins Hendrikstraat een rioleering gelegd zou worden, waarop de Voor zitter antwoordt dat zulks geschieden zal tegelijk met de nieuwe bestrating van de Prins Hendrikstraat. v. Dongen-Recter. Ik heb verder met groote verwondering in „De Echo" jelezen, dat de bewaking van den overweg Nieuwe weg zou worden opgeheven. Daar sta ik van te kij ken. 't Is daar een druk verbindings punt tusschen twee gemeenten Dat zou onverantwoordelijk zijn. Is er wel genoeg werk van gemaakt om dit tegen te gaan, anders zou ik nog al het mogelijke in het werk stellen om die afsluiting te behouden. Voorzitter. Op alle manieren en door alle mogelijke belanghebbenden is ge probeerd dit te voorkomen, maar men heeft eenvoudig bericht dat het verkeer gedurende twee maanden is opgeno men en dat uit het rapport bleek, dat het verkeer te gering was. En tegen dat argument is zoo weinig in te brengen. v. Dongen-Recter. Ik zou toch nog eens alles in beweging willen brengen, iet zelfs in de Kamer brengen. De boeren hebben daarin toch ook hun afgevaardigden. Voorzitter. Ik geloof niet dat de <amer dergelijke kwesties in behande- ing neemt Zijlmans 't Is een oude weg, waar alleen maar boeren moeten passeeren als er zooveel auto's passeeren moesten dan zou de afsluiting niet opgeheven zijn. Voorzitter. We hebben van alles geprobeerd. We hebben gewezen op het gevaar dat er zooveel kinderen moeten passeeren en zooveel land bouwers; ik ben er zelf nog voor naar Den Haag geweest, maar niets heeft mogen baten. Schoemakers Ik vind ook de mee ning van den heer v. Dongen zeer terecht, maar ik heb het volste ver trouwen, dat al het mogelijke gedaan is om de afsluiting te behouden, doch dat niets heeft mogen baten. Reeds sedert vorig jaar Maart zijn wij er al over bezig geweest. Ik kan me er echter best mee vereenigen, om nog eens met alle kracht te probeeren of er nog iets aan te doen is Voorzitter. Laten we dan van den raad uit nog eens een motie van afkeuring zenden. Met algemeene stemmen wordt daar toe besloten. v. Dongen-Recter. Ik meen dat er Zondags geregeld gedanst wordt bij Hilhorst. Wat is dat eigenlijk, een danscursus of bal of een geregelde dansgelegenheid. Voorzitter. Dat is een cursus De namen der leden moeten nauwkeurig worden opgegeven v. Dongen Recter. Dan ben ik ver <eerd ingelicht, ik had anders gehoord Nog andere leden beweren gehoord te hebben dat er nog al eens de hand mee gelicht werd met dien gesloten cursus, uitsluitend toegankelijk voor ingeschreven leerlingen. Voorzitter. Ik heb hetzelfde ook al eens gehoord en het laten controleeren en onderzoeken. Er wordt dus wel op gelet. Er bestaan daar 2 of 3 clubs elk geval blijven wij een oogje in tzeil houden. v. Dongen Recter. Naar ik hoor. blijkt er het lichtbedrijf heel goed voor te staan. Nu is er besloten om aan hen die meer verbruiken dan het maand gemiddelde over de laatste 3 jaren, over dat meerdere een goedkoopcr tarief te berekenen. Daardoor komt echter de grootste verbruiker het minst voor die vermindering in aanmerking. Zou dat gemiddelde niet kunnen wor den verlaagd? Voorzitter. Dan bereikt de commissie niet wat zij beoogt n.l. verhooging van vatting is overigens niet juist, want juist die.het meest gebruikt komt het gemakkelijkst boven het gemiddelde van de 3 vorige jaren. Het blijkt dus dat U niet zooveel gebruikt als toen. v. Dongen-Recter. Dat is een gevolg van den tijd, vroeger keek ik niet zoo nauw op een lichtje, maar thans doet men dat wel v. Dongen-Torman Men rekent naar het gemiddelde stroomverbruik der laatste 3 jaren. Daarvan is hoogstens 1 jaar nog eenigszins bevredigend ge weest, doch de andere 2 zijn malaise- jaren geweest, zoodat men op hei oogenblik vrij gemakkelijk aan een gemiddelde der 3 vorige jaren komt. De heer v. Dongen-Recter gaat hierna niet verder meer op de zaak in. Hij wil alleen nog even een woord van dank brengen aan den Voorzitter voor zijne Nieuwjaarswenschen bij het begin der vergadering geuit Wederkeerig biedt hij hem zijn beste wenschen en hoopt dat de Voorzitter nog lange jaren getuige moge zijn van een flinken bloei dezer gemeente onder zijn voor treffelijk bestuur Nadat nog enkele minder belangrijke vragen door den Voorzitter zijn be antwoordt, sluit deze de vergadering NIEUWKUIK. De heer van Leeuwen uit den Haag hield voor de leden van den inandenmakersbond alhier in het café van de Wed. F. Brok een propa- gandarede. In een schoone rede zette spreker het nut en de noodzakelijk heid uiteen van organisatie en wees de leden als Roomsche mannen op den moreelen plicht, die zij hierin te ver vullen hebben. I)e spreker oogstte een dankbaar applaus. In de gehouden jaarvergadering der tooneelvereeniging „Kunst na Ar beid" alhier werden tot bestuursleden gekozen de heeren W. de Bont en C. v. Baardwijk resp als penningmeester en secretaris. Men besloot verder op Zaterdag 31 Januari a.s. in het café van den heer G. de Bont een teeravond te houden. Door de liedertafel „Oefening baart Kunst" alhier zal op Zondag 8 Februari a.s. in de zaal van den heer G. de Bont haar jaarlijksche groote winteruitvoering worden gegeven. Wij twijfelen niet of voor velen slaat dus weer een genotvolle avond te wachten. Het beste succes zij haar toegewensclit. Tot administrateur van 't filiaal van den boerenbond werd benoemd de beer J. Wilgers. DRUNEN. De Biljartclub „de Ge zelligheid", gevestigd in het café van den heer M. Vissers, hield Woensdag avond haar eerste feestavond, waarbij ook de laatste aerie's werden gespeeld om 't koningschap. Dit werd behaald door den lieer M. Huisman, alhier, met een gemiddelde van 2.88; hoogste serie 22 en hoogst aantal punten in 10 stoo- ten G5. Voor den leden was het een recht gezelligen avond. Door den storm van Donderdag avond stortte van de pas gebouwde timmer winkel met annex bergplaats van de Gebr.'Jehoel alhier, een gedeelte van een muur in en werd de dakkedeb- king, uit zinken platen bestaande, ge deeltelijk van het gebouw geslingerd. HEBPT. Aan het concours dat ge geven zal worden door de fanfare .Oefening en Uitspanning" te Wijk bij Heusden, zal vermoedelijk ook deel nemen onze harmonie „de Eendracht". De bevolking onzer gemeente, die op 1 Januari 1924 G02 inwoners telde heeft in het afgeloopen jaar wat het getal inwoners betreft geen verande ring ondergaan en was alzoo op 1 Jan. 1925 wederom 602 inwoners sterk. Oudergewoonte gaf de Handboog- schutterij „Ons Genoegen" verleden Zondag haar groote jaarlijksche win teruitvoering in de zaal van den heer Leon van der Griendt alhier, de leden en zij die deze uitvoering bijwoonden hebben een genotvolle avond mee ge maakt. De hoofdnummers „De Boemel baron" en „Nanka eii Compagnon" werden zeer goed ten tooneele ge bracht.. Bijzonder viel ook in den smaak de comische voordracht „Instal latie van onzen Kobus', voorgedragen door en eigen creatie van onzen meer malen bekroonden humorist W. Kuijs. Ook de coupletten Donna Maria en „Jans Pommerans uit Nieuwe, Schans" welke ook door hem werden voorge dragen viel eenzelfde lot ten deel. Hun die deze middag- en avond voor stelling georganiseerd hebben komt een woord van lof en hulde toe voor 't genotvolle dat zij geschonken hebben. Ook den heer Ant. van Vrede die bij deze uitvoering als pianist optrad, heeft door zijn artistiek spel er veel toe bij gedragen om deze uitvoeringen te doen slagen. De Woensdagavond gehouden al gemeene vergadering van de handboog schutterij „Ons Genoegen" was zeer goed bezocht. Alleen was 't maar jam mer dat de rekening sloot met een na- deelig saldo van 45. De bestuursleden M. van Bokhoven, Gijsb. de Wilt, Gijsb. Piron en Wilh. van Sprang, voorzitter, secretaris, on dervoorzitter en penningmeester wer den wederom herkozen. Om nog eenige openstaande posten te voldoen werd besloten een geldlee- ning aan te gaan. Ook werd besloten voor het loopende jaar de contributie der werkende leden met 5 cent per maand te verhoogen. Na nog enkele kleine besprekingen werd de vergadering gesloten door den voorzitter. J.I. Dinsdagavond hield de afdeeling Sprang van den Ned. Chr. Fabrieksar- beidersbond, hare jaarvergadering in de zaal van den Chr. Volksbond. De Voorzitter, de heer C. Klootwijk, opende de goed bezochte vergadering op gebruikelijke wijze, waarna hij in een kort openingswoord de aanwezi gen hartelijk welkom heette. Spr. con stateerde met blijdschap dat de werk loosheid thans gelukkig vfcel minder is dan een vorig jaar. Hij spoorde de leden aan de organisatie steeds trouw te blijven. De secretaris bracht een zeer goed verzorgd jaarverslag uit, over de werk zaamheden in het afgeloopen jaar. Het ledental der afdeeling is weer stijgen de. De Penningm. bracht verslag uit over den finantieelen toestand de afd. De aftredende bestuursleden de hee ren H. Spierings, L. Varossieau, H. en A. Chabot, werden allen herkozen. De vergadering werd daarna op ge bruikelijke wijze gesloten. Jaarvergadering der „Hulpkas" verbonden aan de afd. Sprang van het Ned. Werklieden Verbond „Patrimo nium", op a.s. Zaterdag 31 Jan. des avonds 7 uur, in de zaal van den Chr. Volksbond. AgendaOpening, Jaarverslagen van Secretaris en Penningmeester, Be stuursvoorstellen, Bestuursverkiezing, Sluiting. RAAMSDONKSVEER. Tot Biblio thecaris van het Mannenkoor „Oefe ning baart Kunst" werd gekozen dhr. W. Dank Tz. v Voor den C. N. W. Bond treedt Woensdag a.s. op dhr. Broens uit En schedé, vrijgestelde van dien Bond. De Weled. Heer Vrijer Directeur van het Postkantoor alhier, is met in gang van 1 Februari verplaatst naar Boxmeer. Door de Bakkersvereenigingen R'veer en Geerlruidenberg is besloten geen wanbetalers aan te nemen als klanten. De kinderen der verschillende Veersche Scholen brachten een bezoek aan de „Reizende Natuurlijke Histori sche Tentoonstelling „Natura" liggen de in de Donge. Prof. Dr Honing uit Kampen treedt Zondag om half 10 en 's namid dags om 3 uur op in de Ger. Kerk. In de Veersche kerk om half 10 en in de Dorpsche kerk om 2 uur treedt Ds. Ewoldt a.s. Zondag op. GEERTRUIDENBERG. In de Ger. Kerk zal Zondag a.s. optreden dr. Ho ning uit Kampen. In de Ned. Herv. Kerk zal Zondag a.s. optreden dr. Koster. Donderdag 1.1. vierde het echt paar v. d. Hoven-Pieterman het gouden huwelijksfeest. Voor het huis was een prachtig versierde eerepoort aange bracht welke 's avonds schitterend ver licht was. Om 7 uur werd door het G'Bergsche Kinderkoor een serenade gebracht, terwijl door de naaste buur meisjes aan het gelukkige echtpaar een bloemenmand werd aangeboden. Te half acht bracht de harmonie Apollo" een serenade, terwijl op de markt potten met Bengaalsch vuur werden ontstoken. Na afloop maakte de harmonie nog een muzikale wande ling door de stad. MADE. Dezer dagen overleed te Drimmelen de oudste inwoner aldaar, de heer A. Iverkhofs. Hij werd 90 jaar en 4 maanden. Door den heer J. van Beek, werk tuigkundige op 't gebied van scheeps machines en motoren is dezer dagen te Drimmelen een ruim bouwterrein ge kocht om aldaar een ijzeren loods te bouwen groot 20 M. lang en 10 M. br. ter uitbreiding van zijn zaak. Ten bate van het Wit-Gele Kruis afd. Made zal weder een liefdadigheids uitvoering gegeven worden op 8 Febr. a.s. voor de dames en 15 Febr. voor de heeren in het patronaatsgebouw. De tooneelclub ,,'t Rozenknopje" met wel willende medewerking van de harmo nie St. Cecilia, zal opvoeren „Het Lied van Moeder", prachtig tooneelstuk en Koorzang van Toino. Een flinke op komst wordt gaarne verwacht, tot fi- nancieelen steun der zoo zeer nuttige vereeniging het Wit-Gele Kruis. Door de leden van den R. K. Boe renbond alhier zal op Zaterdag 31 Januari a.s. in het café van mej. Wed. D. v. d. Made een jaarvergadering ge houden worden des avonds om 6 uur, ter bespreking in hoofdzaak der paar- den-verzekering en verdere agenda. Zondag 1 Febr. zal Ds. Vink te Drimmelen des voorm. 10 uur in de Herv. kerk aldaar voorgaan en des avonds om half 7 een derde en laatste lezing houden voor dit seizoen. De lezing behelst het onderwerp „Legende van den wandelenden jood", bewerkt door Vermijlen. De lezing heeft plaats in de Herv. kerk aldaar. WASPIK. Tot plaatselijk deurwaar der is voor deze gemeente aangesteld de gemeenteveldwachter, de heer J. de Moor. Ofschoon nog geen bepaalde op roeping is gedaan voor secretaris der boerenleenbank, worden reeds door verschillende ingezetenen pogingen aangewend om deze betrekking mach tig te worden. DUSSEN. Naar wij vernemen kwamen op de papierfabriek vrouwelijke werk krachten te kort. Nu worden er echter eiken dag met een auto van den heer van Gooi uit Woudrichem meisjes naar hier gebracht en 's avonds weer schendijk en Woudrichem. Zondagavond is tusschen 6 en 7 uur ingebroken bij den heer W. Wa- gemakers te Hank (Peereboom). De dieven zijn waarschijnlijk door het raam binnengekomen, doch hebben zeker weinig van hun gading kunnen vinden, want alhoewel de boel door elkaar lag, wordt er niets vermist dan een z.g. „hordje" welk onder het ge opende raam stond. Een kind van H. stootte per on geluk tegen de koffiekan welke op de kachel stond, waardoor deze omviel en den inhoud op het kind terecht kwam. Het liep echter nog betrekkelijk goed af en de kleine bracht het er met een paar brandwonden aan zijn beentje af. Toen F. v. D. Dinsdag over het rijwielpad aan den rijksstraatweg te Hank reed, wilde hij juist naar de richting Dussen draaien toen hem iemand riep, waarom hij met alle kracht remde en spoedig stilstond. Juist kwam van de richting Hank een fietser aan en reed in volle vaart tegen v. D. zijn rijwiel, waardoor het achterwiel in elkaar werd gereden. Naar wij vernemen zal de fanfare „Wilhelmina" met Vastenavond eene uitvoering geven. Op 25 Maart moeten 4 personen uit onze gemeente worden ingelijfd in de Infanteriekazerne te Blerik nl. M. Schelle, J. A. Meijers, A. Raams en G. Bouman. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 30 Jan. 1952. Zondagavond om 7 uur gaf de Fanfare der H. Familie wederom een concert in het Patronaatsgebouw. Het programma omvat 12 nos., waaronder een achttal muziekstukken en een vier tal komische voordrachten. Op 19 Febr. a.s. zal de heer Alt, musicus te Bolsward, die zich hier reeds meermalen met succes deed hoo-t ren, in Concordia voor het Nut een opera komen behandelen, verduidelijkt door muziek en lichtbeelden. Naar we vernemen, hoopt de Fan fare „De H. Familie" deel te nemen aan het concours te Loon op Zand uit geschreven tegen Pinksteren. Woensdagavond had de eerste uitvoering van het gemengde koor „Crescendo" in ,,'t Wapen van Amster dam" plaats onder leiding van den be kenden Directeur van Heijst (Engelen). De verschillende nummers werden pri ma gezongen en de overtalrijke aanwe zigen hielden niet op of „Vlaamsche Kermis" moest worden herhaald. Daarna werd opgevoerd „Tropen- adel" en was boven allen lof verheven. De bijeenkomst werd beëindigd n\et een geanimeerd bal. SPORT. Men verzoekt ons overname van de volgende rectificatie uit het „Dag blad van Noord-Brabant" De Waalwijksche Briefschrijver men behoeft hem zoo maar niet met onzen correspondent te vergelijken acht het zich tot een plicht eene rectificatie in te zenden De verloting die aan de Waalwijksche voetbal- vereeniging geweigerd werd, kon onmogelijk toegestaan worden, daar door deze vereeniging een verloting aangevraagd werd voor een teer avond, terwijl zulks alleen wordt toegestaan voor een liefdadig doel einde, het gymnastieklokaal is wel ter beschikking gesteld van Quick en de scherpe bemerking van den briefschrijver berust dus op een in 'n verkeerd licht gestelde mede- deeling. W.S.C.—GUDOK. Indien de weersgesteldheid der laat ste dagen géén roet in het eten gooit, staat a.s. Zondag een voetbalwedstrijd op het programma, welke van enorm groot belang is voor onze plaats. Het Tilburgsche Gudok, welke vereeniging nog steeds ongeslagen aan het hoofd dezer afdeeling gaat, zal nl. den strijd tegen W.S.C. komen aanbinden. Zou W.S.C. morgen de eerste ver eeniging zijn, welke het enorm sterke Gudok den voet zal dwarszetten! Dit is eene vraag, welke zeer moeilijk te be antwoorden is en toch behoort zulks niet tot de onmogelijkheden. De thuis club heeft morgen veel voor op de tegenpartij en kan met volle gerustheid den strijd aanvangen, zenuwen etc. be hoeven haar ditmaal geene parten te spelen, factoren, welke zeer zeker bij de gasten aanwezig zullen zijn. Een kleine struikeling en zulks kan reeds noodlottig voor Gudok zijn. Laten de zwarthemden er rekening mede houden, dat ook in de tweede helft met hetzelfde enthousiasme ge speeld dient te worden als daarvoor en juist door deze geestdrift, wist Gudok zich tot de momenteele plaats op te werken. Dat er voor bovenstaanden wedstrijd welke onder leiding zal staan van scheidsrechter P. van Eggelen, zeer groote belangstelling bestaat, niet al leen in onze plaats, doch zoowel in de omgeving is vanzelfsprekend. Boven dien is een ieder benieuwd naar het schitterend spel, hetwelk er van deze Tilburgsche vereeniging uitgaat. De bezoekers gelieven er rekening mede te houden, dat de thuiswedstrij den van W.S.C. in het vervolg om half drie zullen aanvangen.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6