Notaris A SCHAAP Eenige Meubelen en Huisraad, Firms P. Qdsnkirchan Notaris A. SCHAAP f 2250.- Groote jaarlijksche Houiverkooping Notaris JANSEN verkoopen Notaris A. Schaap f 5000.-- E R F HU IS. Notaris R. Schaap Notaris Canters "agenda's. publiek verkoopen publiek verkoopen verkoopen het verenigingslokaal haar 2e Winter- uitvoering. Kon het kluchtspel „Johan als Rentenier" eens flink doen lachen, het tooneelspel „Redding in Nood" bracht het gehoor in een meer ernstige stemming. Tot lof der spelers moet gezegd, dat zij zich onberispelijk van hun taak kweten en het talrijke publiek een zeldzamen avond bezorgden. Maandagmorgen kwam zekere J. met zijn fiets in flinke vaart de Putterstraat ingereden en 't ging par does tegen een auto aan. Qelukkig sloeg hij achterover, zoodat hij het er goed afbracht: zijn fiets echter heeft haar beste dagen gehad Den autobe stuurder treft hoegenaamd geen schuld. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. RECHTSZAKEN. Wraak Gebroeders ,J. K., A. K. en P Kr uit Vlijmen hadden aldaar op 2 Jan. den 64 jarigen Q. Kuijs opgewacht en mishandeld en wel zoodanig dat de getroffene onder behandeling van den dokier moest worden gesteld. Het heette dat Kuijs bij gelegenheid van het „Biergild" vieren den vader der gebroeders een blauw oog had geslagen, 't Was altijd te doen. De jongens waren het moede en zouden gezamenlijk op voormelde wijze voor vader partij hebben getrokken. Het O. M. eischte tegen ieder der beklaagden 4 weken gevangenisstraf. De officier kwalificeerde de mishande ling als een brutaal feit. De verdediger mr. Loeff uit Den Bosch wees er op, dat er tusschen beide families een haat bestaat, die yan geslacht op geslacht voortduurt, 't Is als een smeulend vuur, dat van tijd tot tijd weer eens uitlaait. Kuijs was ook altijd aan den gang. De jon gens, die gunstig bekend staan hadden eenvoudig voor vader opgenomen, die pas zelf door Kuijs een blauw oog was geslagen. Pleiter kwam tot verzoek om voor waardelijke veroordeeling Uitspraak 26 Febr. 1925. De getroffene is tegen ongevallen verzekerd, doch wegens kosten voor doktersrekening verzoekt Kuijs eene schadevergoeding van f 32.75. 6 December 1871, studeerde aan de seminaries van het Bisdom den Bosch en werd priester gewijd 12 Juni 1897 Na in 1918 tot kapelaan te zijn be noemd te Geldrop, werd Z Eerw. in December 1902 naar de Parochie der H. Catharina te 's Bosch verplaatst. Slechts 3 jaren bleef hij in deze functie om daarna zijn geheele kracht te kunnen schenken aan de Roomsche Drankbestrijding. In 1905 werd hij benoemd als Directeur van Sobriëtas De Zeereerw. heer L. Simonis is lid der Staatscommissie tot „Droog- legging" van Nederland. Het vorige jaar werd Z.Eerw. be noemd tot pastoor te Aalst. Rector Simonis was ook eenige jaren adviseur van dén R.K. Leder- bewerkersbond. Z. D. H. de Bisschop van 's-Her- logenbosch heeft benoemd tot pastoor Ie Ileeze bij Eindhoven den Zeereerw heer C. W. J. de Bruijn, tot pastoor te Ooij tn Persingen den weleerw. heer W. H. A. Smulders, die kapelaan was Ie Boxtel (H. Petrus) en tot kapelaan Sc (1 roesbeek den weleerw. heer H. W. M. Daniels, die kapelaan was te Raams- rionk. Verder heeft Z.D.H. aan den hoog- cerw. heer Mgr. A. .1. M. Mutsaers, pas toor le 's-Hertogenbosch (H. Petrus), op diens verzoek onder dankbetuiging eervol ontslag verleend als geestelijk adviseur van den Bosschen Diocesanen Werkliedenbond en heeft benoemd tot Geestelijk Adviseur van dezen Dioce sanen Bond den weleerw. heer J. J. de Kroon, kapelaan te 's-Hertogenbosch (H. Petrus); van de R. K. Werklieden vereeniging te 's-Hertogenbosch, Groes- beek en Loonopzand de weleerw. hee ren kapelaans resp. J. A. J. Paijmans (parochie H. Leonardus), F. M. J. Hou- braken en Th. A. M. van Hoek; van den kring Nijmegen van den Bosschen Dioc. Werkliedenbond den Weleerw. heer K. J. Aarts, kapelaan te Nijmegen (St. Anna); van de al'd. Nijmegen van den R. K. Officiersbond den weleerw. heer ,J. van de Sande, kapelaan St. Ste phanos; van de afd. Grocsbeek van den Ned. R. K. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel, den weleerw. heer kapelaan F. W. .1. Houbraken en van de R. K. Studie- en Debatingclub „Lu- men et Veritas" te Tilburg den wel eerw. heer F. Th. Siemer, Leeraar aan het St. Odulphus-Lyceum. (St. Janski.) WAALWIJK. Woensdag 18 Febr. 7 uur. R. K Vrouwenbond. „Geertrui van Oosten". Tooneelclub. (Alleen voor leden)Zaal R. K. Werkliedenvereeniging. Woensdag 18Febr. 8V2 uur Athletiek- oefeningen voor de Quick-leden in de Openbare School. Woensdag 18 Febr. 8 uur. jubileum- Uitvoering „Vooruitgang zij ons Doel". Musis Sacrum. Donderdag 19 Febr. 7 uur. Cursus-les „Eerste Hulp bij Ongelukken", in het Gymnastieklokaal. Donderdag 19 Febr. 7 uur. R. K. Vrouwenbond. „Geertrui van Oosten". Tooneelclub. Ook voor Dames-Niet- leden. Zaal R.K. Werkliedenvereeniging. Vrijdag 20 Febr. Alg. Vergadering R. K. Kiesvereeniging, Werkliedenver eeniging, 8 uur. Vrijdag 20 Febr. 8 uur Repetitie Franchemont. Zaterdag 21 Febr 9 uur. Repetitie Mannenkoor „Oefening en Vermaak" Dinsdag 24 Febr. Waalwijks Gem Zangvereeniging, geen repetitie. Algemeene Politieverordening der Gemeente Waalwijk. Artikel 15. GEMENGD NIEUWS. KERKNIEUWS. Zaterdagnacht is plotseling over leden de ZeerEerw, Heer L. Simonis, pastoor te Aalst. Lambertus Johannes Antonius Nico- laas Simonis werd geboren te Dreumel Volgens 'n bericht uit New-York is door dr. Leonard van het Joh. Nop- kins-ziekenhuis na langdurig onder zoek en proefnemingen een kiemen- doodende stof samengesteld, welke zal dienen 0111 de ontsteking der nieren en urinewegen te genezen. In sommige gevallen was de ontste king binnen 48 uur genezen. Hel nieuwe geneesmiddel draagt den naam van hexyresorcinol. Volgens een blad is deze stof 50 maal sterker dan koolzuur doch voor het mcnschclijk. lichaam absoluut onscha delijk. Te Eindhoven zijn Zondagnacht twee agenten van politie, die een dron ken man wilden arresteeren lastig ge vallen door drie personen, die te ken nen gaven te zullen beletten, dat de ar restant werd meegenomen. Een van hen bracht op een gegeven oogenblik den agent Brok een steek met een mes toe. De andere agent loste een schot in de lucht waarop het drietal de vlucht nam. De arrestant werd naar het poli tiebureau^ gebracht en de gewonde agent werd in een café binnen gedra gen, waar bleek dat hij in de borst ge stoken was. Een dokter achtte 's mans overbrenging naar 't ziekenhuis nood zakelijk; de verwonding is echter niet levensgevaarlijk. In verband met het gebeurde is nog dienzelfden nacht de 32-jarige P. T. R. uit Eindhoven, die zeer ongunstig be kend staat, aangehouden. Prinses Flora, vroeger de echtge- noote van Frank Jay Gould, thans ge huwd met een Albaneeschen prins, heeft op een bal te Parijs een paarlen- collier Ier waarde van ongeveer drie honderd duizend francs verloren. Maandagavond omstreeks 10 uur zijn F. v. d. P. en de 18 jarige E. V. door de duisternis misleid in 't kanaal aan de Enschotschestraat te Tilburg geraakt. Tijdige hulp redde v. d. P., doch mej. V is verdronken. Abonneert op en Adverteert in tyDE ECHO VAH HET ZUIDEN het meest gelezen blad in de Lang straat en Omoenimn Het is verboden op wegen, in de kom der ge meente, meer dan zes stuks vee los te drijven of te doen drijven. Onder „vee" worden in dit artikel verstaan: koeien, kalveren, ossen, varkens en paarden. Artikel 16. Ieder, die op wegen of in openbare wateren eenig, hem niet toebehoorend voorwerp van waarde vindt of opvischt, is verplicht binnen tweemaal vier en twintig uren daarvan aangifte te doen op het politiebureau. Artikel 17. Het is verboden op wegen muziek te maken, vertooningen le geven, het beroep van liedjeszan ger uit te oefenen, toespraken te houden of een misvormd of verminkt lichaamsdeel te kijk te stellen, zonder schriftelijke vergunning van den Burgemeester of van een door hem daartoe aan gewezen ambtenaar. Artikel 18. Het is verboden op wegen of op voor het pu bliek toegankelijke plaatsen vuurwerk, waaron der ook begrepen zoogenaamd „klein vuurwerk", af te steken zonder vergunning van Burgemeester en Wethouders. Artikel 19. Het is verboden op of aan wegen met kaarten, dobbelsteenen of met of om geld te spelen. Artikel 20. Het is verboden op wegen het voetbalspel uit te oefenen of andere spelen, die voor het publiek of de omwonenden hinderlijk zijn, zoomede te schoppen of le trappen tegen ballen, bussen, stee- nen of andere dergelijke voorwerpen, of met pijlen of katapulten te schieten. Artikel 21. Hel is verboden op of aan wegen: a. te zingen, indien door een beambte van poli tie is gelast zulks na te laten; b. rumoer te maken door overluid te schreeu wen of anderszins; c. iemand lastig te vallen, hetzij met aanbie dingen om diens goederen te dragen of hem den weg le wijzen, hetzij op eenigerlei andere wijze; d. iemand uitte schelden, na te schreeuwen of uit te jouwen. Artikel 22. Het is verboden tegen de gevels der huizen of op of tegen de daarvoor geplaatste hekken, aan wegen gelegen, te spelen, te zitten, te klimmen, te liggen of te leunen, tenzij met verlof van den eigenaar, bewoner of beheerder. Eveneens is het verboden, onnoodig op de wegen te gaan zitten of te liggen. Artikel 23. Het is verboden op wegen zich zonder nood zaak zoodanig op te houden of te blijven staan, dat daardoor liet vrije verkeer wordt belemmerd. Artikel 24. Bij gelegenheid van een vechtpartij, twist of andere, tol een toeloop van menschen op wegen aanleiding gevende gebeurtenis, of indien zich omstandigheden voordoen, die vermoedelijk tot stremmnig van het verkeer zullen leiden, is een ieder verplicht onmiddellijk zijn weg te vervolgen of zich in een bepaalde richting te begeven, wan neer. hiertoe door den ter plaatse dienstdoenden politieambtenaar of beambte het hevel gegeven wordt. Artikel 25. Het is verboden zich op de wegen te vertoonen in kleederen van de kunne, waartoe men niet be hoort. Artikel 26. Hel is verboden, zich op de wegen te vertoonen, h^t aangezicht geheel of gedeeltelijk met een mas ker bedekt of op eenigerlei wijze onkenbaar gemaakt, tenzij met vergunning van Burgemees ter en Wethouders, met dien verstande dat deze ontheffing wordt verleend door den Burgemees ter, wanneer hel eene openbare vermakelijkheid betreft. Artikel 27. Het is verboden, ongekleed te zwemmen of te baden, dan wel te zwemmen of te baden op eigen dommen van anderen zonder vergunning van den eigenaar of rechthebbende van het water, of zulks te doen, mits gekleed in zwembroek of zwempak, op korteren afstand dan 400 Meter van wegen. Voor zweminrichtingen kan van het in dit arti kel bepaalde voor zooveel noodig, door Burge meester en Wethouders ontheffing worden ver leend. Artikel 28. Het is verboden, gevaarlijke of wilde dieren rond te leiden tenzij met schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders. Artikel 29. Hel is verboden op wegen optochten te houden of muziekuitvoeringen te geven, tenzij met ver gunning van den Burgemeester. I)e deelnemers aan verboden optochten of mu ziekuitvoeringen zijn verplicht, op last van de politie onmiddellijk uiteen te gaan. Artikel 30. Het is verboden, zonder daartoe bevoegd te zijn: a. zich le bevinden in kreupelhout, plantsoe nen of op grasperken behoorende lot den open baren gemeentegrond, buiten de tot weg bestem de deelen; b. hoornen, heesters of bloemgewassen, staan de op of aan wegen of in grasperken, te beschadi gen of van bloemen te berooven; c. vanaf 1 April tot 1 November in weilanden te zitten of te liggen, of op de graskanten van bermen van wegen of bouwlanden te loopen, te zitten of te liggen; d. hor 'en cf vee t~ aa 1 erir.gen vast t-e binden. SPORT. GEERTRUIDENBERG. Zondag 11. maakte „Vitesse" een vergeefsche reis naar Breda II. waar het terrein werd afgekeurd Ook door het niet opkomen van „O.D.O." bij „Geertruidenberg" ging deze wedstrijd voor „Geertruidenberg" niet door. te WAALWIJK, zal bij inzet op Vrijdag 27 Febr. en bij toeslag op Vrijdag 6 Maart 1925 telkens om 7 uur des avonds ten koffiehuize van jAN KLERKX te Elshout Voor den Heer A, COX te Heusden 1 de zeer gunstig gelegen perceelen weiland aan den Pro vincialen weg naar Heusden bij het Fort. KOOP 1 Het Noordelijk per ceel ong. 80 Meter aan den weg Kad. Oudheusden A 942 en ged. 944 en 946 groot ong. 72 aren. KOOP 2. Het Middengedeelte ong. 100 Meter aan den weg, Sectie A 944 en 946 ged. groot ong 64 70 aren. KOOP 3. Het Zuidelijk ged. ong, 215 Meter aan den weg, Sectie A 930 groot 48 40 aren. Bij den toeslag komen de per ceelen in Massa II. het Bouwterrein, zeer gunstig gelegen nabij den over weg van het Station Drunen, bijzonder gelegen voor fabrieks terrein. kad. Drunen B 1673 als: KOOP 4. Het Bouwterrein Zuid, groot ong. 5.78 aren. KOOP 5. Het Bouwte rein Noord, groot ong 5 78 aren. KOOP 6. Het Bouwteriein West, groot ong 8 90 aren. Te aanvaarden bij betaling koopsom. 34256 te WAALWIJK, bericht dat het WOONHUIS MET ERF EN TUIN aan de le Zeine te Waalwijk van de erven TH. A. TRIMBACH is ingezet en verhoogd tot 34230 Toeslag Dinsdag 24 Fe bruari a.s. des avonds 7 uur in Café FRANSEN te Waalwijk. Dagelijks kan verhoogd worden. BINNENLAND. De rijksmiddelen hebben in januari f40 85 millioen opgebracht, tegen f35 96 millioen een jaar geleden. Het verschil is bijna geheel te danken aan de rijwielbelasting, die f4.28 mil- lioen opleverde. (Oec. en fin. med.) op PLANTLOON gem. LOONOPZAND. te WAALWIJK, zal ten verzoeke van de Heeren TIMMERMANS q q aldaar op Vastenavond Maandag 23 Febr. 1925. des voormiddags 10 uur op Plantloon Eene groote partij zware Sparren, Opleggers, Hop en Boonstaken. Voorts 45 koopen zwaar Eiken-, Elzen- en ander Schaarhout. 8 koopen Schaarhout op de Kavracht bij Dirk Oerle- mans (deze vooraf te gaan zien) 40 koopen droge Musterd. Bijeenkomst precies om 10 uur bij S 0 ij e r s. Inlichtingen geeft Corn. Boons op Plantloon. 34239 ADVERTENTIëN. te WAALWIJK, bericht, dat het HOOILAND te Waalwijkgenaamd „De Visch- bank" is ingezet en verhoogd tot Toeslag Vrijdag 20 Februari 1925 des voormiddags om 11 uur in Hotel VERWIEL te Waal- wijk Dagelijks kan verhoogd worden. 34255 te WAALWIJK, zal op Donderdag 19 Februari 1925, des namiddags 2 uur, ten sterfhuize van den Heer TH. TRIMBACH, le Zeine alhier, waaronderKabinet, Eiken kastje, Beelden, Kandelaars, Schilderijen, Hangklok. Stoelen, Tafel, Gor dijnen, Bed, Keukengerief, 2 Kinderwagens, Kachels, enz. Te bezichtigen een uur voor in de z.g. BIEZEN (Loonsch Hoekje) nabij den Roestelberg ONDER LOON-OP-ZAND. te Drunen zal op Dinsdag 24 Februari 1925 voorm. half tien precies Voor Mevr Wea. fos. Loeff-v. Dijk. 60 koopen lange, zware en dunne liggende mast geschikt voor allerlei ge- riefhout. 10 koopen staande mast. 4 koopen mastentakken. 12 koopen knuisten. 8 koopen beukentakken ge schikt voor erwtenrijs. Inlichtingen geeft Joh. van der Sanden, Loonsch-Hoekje, dagelijks werkzaam in de Biezen. 34248 or vren o. Opticien, 31822 25 Vuchterstraat 25, s-HERTOGENBOSCH. Telefoon Intercommunaal 176. Fabriek van kunstledematen, Breuk- en Buikbanden, Rbchthouders, Platvobtzolen etc Spreekdag alle Dinsdagen. (Wordt ve' vclgd). Kaatsheuvel. 17 Febr. 1025. De Hoenderclub „Kaatsheuvel" hield Zaterdag een propaganda-vergadering. I)n zaal van den heer Joh. Smit was tamelijk goed bezet. De heer Tuerlings opende met een welkom de vergadering en sprak zijn spijt uit. dat het eerste punt der agenda, wegens 'tniet inkomen van een definitief besluit der Bredasche N.C.B. eiermijn, niet kon worden afgehandeld. De heer .Tos. Boshouwers, de l>ekende pluimveedeskundige, hield een lezing over: Hoe kan ons 't kippenhouden aangenaam en voordeelig zijn. Achtereenvolgens besprak hy de middelen, noodig om tot dat doel te ge raken. Op de eerste plaats de huisvesting, de inrichting van het hok, de licht-, lucht en ventilatiekwestie, de ruimte voor elk dier noodig. enz., enz. Op de tweede plaats de keuze van dieren, niet gebonden aan een be paald ras, doch afhankelijk van de omstan digheden. verder de voeding en verzorging, het broeden en opfokken der kuikens, het betrekken van broedeieren, de tijd van broe den en de behandeling hij ziekten. IIi1 sloot met de beste wensclien voor de club van Kaatsheuvel. De heer Tuerlings dankte den spreker voor zyn onderhoudende, zakelijke, leerzame en amusante lezing en sprak de hoop uit dat velen hun nut hieruit zouden trekken tot eigen voordeel en tot groei en bloei der vereeniglng. Drie Zondagen achtereen noodlgde het Kon. Muziekgezelschap „Euphonia" zijn Do nateurs uit tot bijwoning van een concert in hare zaal. De uitvoering van Zondag j.l. was vooral niet de minste van de drie. De har monie „St. Crispijn" uit Waalwijk, was het, die Zondagavond een concert aanbood, als tegenprestatie voor 't concert door Euphonia In Waalwijk gegeven. Niemand der toehoor ders kan spijt gehad hebben Zondag een paar uurtjes naar de goede muziek geluisterd te hebben. Het Waal wij ksche corps maakt reu zen vorderingen en al staat bcgrjjpelijleer wijze gesproken de muziek die gegeven wordt niet op zoo'n hoogte wat technische moei lijkheid betreft, als we van onze heide corp sen gewoon zijn. dit wil vooral niet zeggen, dat ze voor het gehoor minder aangenaam zou zijn. De uiterst correcte stemming en sublieme snmengang van de harmonie ver goeden hier alles. Zoowel in de koornummers als in de heide solonummers viel dit ten zeerste te roemen. De heeren Jos. Korthout en C. Didden gaven blijk hun instrument volkomen meester te zijn en beschikken over een uitmuntende voordracht. Gaarne zien we het Waalwijksche corps nog meermalen hier verschijnen. Zelden trok een vergadering der Maria- veereeniging zóóveel belangstelling als de feestvergaderlng van Zondag j.l. De gro'ote, keurig ingerichtte zaal was stampvol. Geen wonder. Mevr. Brouns van Besouw uit Den Bosch hield met hare bekende welsprekend heid, een lezing overDe taal der bloeine in het zieleleven van den mensch. Ruim een uur hield zij haar aandachtig gehoor geboeid en er was slechts één roep over de keurige voordracht der bekende spreekster. Om half acht stroomde andermaal het nieuwe patronaat vol. De R.K. Fabrieks- nrbeiderebond hield er hare jaarvergadering. Na afdoening van eenige huishoudelijke aangelegenheden, hield de heer Mooyman uit den Haag een feestrede, die warm ap plaus oogstte. De attractie van den avond was een gratis tombola onder alle aanwe zige leden om een dertigtal fraaie prijzen. Een keurcorps uit Apollo" gaf ter afwisse ling, onder leiding van den heer A. v. We zenlek, goede muziek ten gelioore. Bij den heer Th. van Boxtel is een spaarclub opgericht „Nooit Strop", die bij haar oprichting reeds een dertigtal leden telde. K.S.W. hield Maandag in haar club lokaal een feestavond. Het bestuur had een kleine gratis-verloting georganiseerd. De heer Wooning, die naast goed voetballer tevens uitstekende zanger is, gaf met zijn wellui dend krachtig barytongeluid verschillende solo's ten gehoore. In gezellig samenzijn werd bij een glaasje en de verzorging van den inwendigen mensch, de avond doorgebracht. Donderdag 10 Februari zal de heer J. Tuerlings, pluimveeteeltleeraar alhier, voor de eiervereeniging te Waspik een lezing hou den over de huisvesting der hoenders. WAALWIJK. QUICK. Van (le drie vastgestelde com petitie-wed strijden is er Zondag 1.1. slechts een doorge gaan, en wel Quick II tegen Baardwijk. Deze wedstrijd eindigde in een verdiende overwinning voor Baardwijk, alhoewel 40 wel een beetje geflatteerd is. Baardwijk is een goed Xï-tal dat voor geen enkele club uit de afdeeling onder behoeft te doen. Quick 3 tegen W.S.C. 3 werd een minuut na de hervatting der tweede helft door den scheidsrechter afgelascht toen de stand 3 0 was ten voordeele van Quick. De beweeg reden om den wedstrijd te staken, zullen we maar niet nader onderzoeken, doch velen kwam deze beslissing vreemd voor omdat 't op een moment gebeurde dat het niet regen de. Quick 3. geen moed verloren, de sterkste zal toch winnen. Quick 4H.E.C. 3 werdom 12 uur ge speeld onder voortduren den regen en daar om voor do rust afgelascht. De stand was toen 10 ten voordeele van H.E.C. Zondag a.s. zullen we Quick I wederom aan Het werk kunnen zien en wel tegen T. S.C. uit Oosterhout. Daar het voor Quick van groot belang is om te winnen, zal het een spnnnende wedstrijd worden, welke onder leiding staat van den heer IJpelaar uit Til burg. R.W.B. De wedstrijd R.W.B.D.E.V.O, is door het slechte weer een mislukking .geworden Het terrein was voor den middag, hoewel zwaar, goed bespeelbaar, toch was de consul genood zaakt de wedstrijd R.W.B. 2H.E.C. af te lasschen. Om het middaguur begon het ech ter te regenen en werd het terrein zeer slecht, bovendien stond er nogal water op. Het was dus aan den scheidsrechter over gelaten of er gespeeld zou worden en tot verbazing van R.W.B. zoowel als van D.E. V.O. keurde dhr. Horsten thans het veld goed. een veld. dat een modderpoel was ge worden werd nu bespeelbaar verklaard. De wedstrijd zelf was niét veel bijzonders en het was meer geluk dan wijsheid wat ge presteerd werd en D.E.V.O. was de gelukki ge. al willen we niet ontkennen dat den Bosch wel iets sterker was. De jongere R. W.B.-krachten hebben echter uitstekend par tij gegeven, de terreinomstahdigheden in aanmerking genomen. Was het terrein droog geweest dan hadden we beslist een goeden wedstrijd gezien, want ook nu was de jeug dige voorhoede dikwijls zeer gevaarlijk. Wij wachten op een hetere gelegenheid om te zien wat er gepresteerd kan worden. D.E.V.O. had het eerste punt, doch spoedig maakte R.W.B. gelijk, waarna D.E.V.O., doordat de hal via den modder doorschoot, met 21 leid de, met na de rust het 3e punt. Maandag 20 Februari wordt het 17o jaar feest van R.W.B. gevierd met een bal in café D. van der Zaken. Wij hopen Zaterdag hier nog op terug te komen. UITSLAGEN N. V. B. AFDEELING I. Westelijke le klasse. Blaow-WitFeyenoord 01 UnitasA.S.C. 3—3 SpartaQuick 41 AFDEELING II. Westelyke le klasse. E.D.O.Stormvogels 2—^2 Excelsior-Ajax 43 H.B.S.V.O.C. 6—1 D.F.C.R.C.H. 7—3 AFDEELING III. Oostelijke le klasse. HengeloVitesse 21 EnschedéGo Ahead 00 AFDEELING IV. Zuidelyke le klasse. B.V.V.—De Valk 0—1 N.A.C.—Wilhelminn 3—0 Willem II—M.V.V. 1—2 P.S.V,Bredania afgekeurd 2e klasse. Noad 2Nac 2 0—0 MiddelburgBreda 31 V.V.V.—V.S.C. 2—0 Eindhoven 2De Roodborstjes 10 3e klasse. MevoTerneuzen 12 Bergsche BoysB.O.Z. 12 Vlissingen IIStavast 12 ZeelandiaGoes 30 Wilhelmina 2--P.S.V. 3 3—0 De Valk 2—Willem II 2 2—1 Reserve 2e klasse. Bredania 2Willem II 3 00 AFDEELING V. Noordelijke le klasse. FrieslandFiisia 03 AlcidesLeeuwarden 27 Achilles—G.V.V. 5—1 A r\ r\ ry PSi

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6