f DE ECHO VAN HET ZUIDEN sport! TWEEDE BLAD. i«|5 PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 10 Maart 1925. In de Maandagavond gehouden jaarvergadering van het centraal bestuur van het Operatiekamerfonds werd de heer M. A. J. van Liempt herkozen als Voorzitter Het jaarverslag van den penning meester werd goedgekeurd, daaruit bleek dat de stand der kasmiddelen was, na algeheele afbetaling van de aangeschafte instrumenten, een bezit van f 7418 82. Hierbij komt nog f 1000 van de ge- meente en plm. f500 gekweekte rente Aan toezeggingen van fabrikanten, werkliedenvereniging, Roode Kruis enz. is nog een bedrag te stellen van f 9655, zoodat in totaal eventueel be schikt zou kunnen worden over een bedrag van plm. f 20 000 hierbij moet nog opgemerkt dat nog slechts een negental fabrikanten zijn aangezocht om steun. Omtrent den stand der kwestie kunnen wij alleen vermelden, dat op deze vergadering aan het bestuur werd medegedeeld dat de waarschijnlijkheid bestaat, dat men dit jaar nog tot een goede oplossing zal komen inzake de oprichting der Operatie-kamer. Voor de a. s. Internationale Hondententoonstelling op Zondag 25 April a. s. hebben de volgende keur meesters hunne benoeming aangeno men A. Stevens, Gorinchem. Alle vari- teiten Herdershonden, uitgezonderd Duitsche Herdershonden. A. v. d Marck, Rotterdam. Duitsche Herdershonden. J. G. Dulfer, Rijswijk. (Den Haag.) Jachthonden, alle variëteiten en terriers. Médard Kessler, Westmalle (B Overige hierboven niet genoemde ras sen en variëteiten (speciaal kleine rassen.) Als ringsteward zijn benoemd de heeren Phons Kasteleijns, Eindhoven. Schoonderwald, Eindhoven. Jan Verwiel, Waalwijk. j. Teurlings. Kaatsheuvel. Met ingenomenheid vernemen we voorts dat de bekende vereeniging van liefhebbers van Duitsche Herders in Nederland V. D. H, die plm 1400 leden telt eene club-tentoonstelling aan bovenstaande expositie heeft verbonden Deze D H. show zal de de deelname aan onze eerste tentoonstelling zeer zeker aanmerkelijk vergrooten en aan belangrijkheid doen winnen Het Hoofdbestuur der Intern Tentoonstelling voor de Schoen— en Lederindustrie Waalwijk 1925 heeft besloten het bouwen der tentoonstelling niet te gunnen volgens de inschrijvin gen der aanbesteding op 28 Febr. 1.1. Zij heeft het werk onderhands opge dragen aan de firma Wed. A. Aarts Zn te Waalwijk No. 12, Voorloopige aanvullende lijst van deelnemers aan de Inter nationale Tentoonstelling voor Schoen en Lederindustrie Waalwijk 1925. Fa Vincent Hoffmans Zn.Waalwijk. Fa. Gebr. van der Steen, Reijen. N. V. Ver. Ned. Rubberfabrieken, C.R.E S. Economie Schoenfabrieken, Heveadorp. Coöp. Ver. Amsterdamsche Huiden club, Amsterdam. Bij de Maandag gehouden aan besteding voor het sloopen van drie arbeiderswoningen en het ter plaatse bouwen van een dubbele middenstands woning, voor rekening van de ge meente, werd ingeschreven als volgt J. v. d. Meijs f 12 177 C Michaël. Capelle f 10.995 Gebr. Michaël, Vrijh Capelle f 10.918 H. Maas, f 10 600 H. van Dongen, R'veer 110 370 A. H. Kramers, Genderen f 10 273 J. den Teuling f 9 780 C. Pennings, Sf. Mich. Gestel f 9 450 Het werk is aan den laagsten in schrijver opgedragen. Zondag 15 Maart, des namiddags ten 4 uur, zal de R K Bond van Post-, Telegraaf- en Telefoonpersoneel „St. Jan", afdeeling Waalwijk, in de zaal den Gildenbond (ingang Bibliotheek) eene algemeene vergadering houden waarin de Bondsvoorzitter, de heer M. v d. Broek eene lezing zal houden. Deze vergaedring is voor alle belang hebbenden toegankelijk gesteld. Naar wij vernemen hoopt het echtpaar Schoemans-van Ree, Station straat alhier, 27 April het zeldzame feit te herdenken dat het voor 60 jaren in het huwelijk trad, het zeldzaam voorrecht dus de diamanten bruiloft te vieren. ln Hotel Verwiel had gisteren avond de 4e ontmoeting en daarmede eindwedstrijd plaats van biljartvereni ging K. B. C. te Kaatsheuvel en Hotel Verwiel alhier. In de 3 speelavonden die vóór dezen wedstrijd reeds zijn gehouden wist „Hotel Verwiel" op hare zustervereni ging in totaal een voorsprong te behalen van 148 caramboles. Ook gisteren avond was het lot onzen spelers gunstig, wijl het concours is geëindigd met een overwinning van „Hotel Ver wiel" in het geheel met 223 punten, tuur zilveren biljart daarmede eigen dom geworden van onze biljartclub Deze prachtige prijs werd door den Heer J. van Kemenade. Voorzitter van Kaatsheuvel onder eene keurige toe spraak onze vereeniging aangeboden, waarvoor de heer Groenen hartelijk dank bracht. Hebben de Kaatsheuvelsche biljarters het dus voor ditmaal moeten afleggen een feit is het, dat zij zich in het algemeen genomen flink hebben ge houden en hun kracht niet moet worden onderschat. De verschillende speelavonden hadden een zeer prettig verloop, wat zeker mede is te danken aan de gastvrijheid en de jovialiteit van de K. B. C. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Langstraat houdt eene vergadering op Donderdag 19 Maart a s. waarin o.m. aan de orde zal worden gesteld bespreking van de voorgestelde „Weeldebelasting" en het rapport der Commissie Nolting inzake reorganisatie van den post- en tele graafdienst. geen voordeel voor de gemeente zouden hebben opgeleverd. Ik meen evenwel dat, waar de prijzen van het drukwerk niet meer van dien aard zijn als voor heen, het verschil van sommige werken, vooral verslagen van gemeentebedrijven niet meer in die mate is, dat we ons nog langer met een product tevreden moeten stellen dat zeker den naam van surrogaat ten volle verdient. W. SANDERS. Als men zoo nu en dan ziet, welk drukwerk er mee gemaakt wordt, dan mag met recht van „surrogaat" worden gesproken. Bond van R K. Statenkringorganisatie's in den Rijkskieskring 's Hertogenbosch (R. K. H.) Op Zaterdag 14 Maart a.s. wordtin „Lohengrin" te 's Hertogenbosch de vergadering gehouden van bovenge- noemden bond, omvattende de Staten kieskringen 's Hertogenbosch, Eind hoven, Helmond, Heusden, Grave. De agenda vermeldt o. a bespreking der candidaten voor het lidmaatschap der Tweede Kamer, voorloopig aan bouwde woningen. 7. Voorstel tot het aangaan eener kisgeldleening. 8. Bespreking kermls-aangelegec- heden. 9 Bespreking overname Rijksgrooden 10. Herzlenlog salaris personeel G E.B. 1L. Ooderzoek geloofsbrieven van A C de Kroon, benoemd tot lid van den Raad. 12. I>gekomen stukken. 13. Rondvraag. Oate stadgenoot P. Hoenderop, kommies 2e klasse, is verplaatst van Geertruidenberg naar Afferden (gem. Bergen). Dinsdagmiddag had P. v, d. P. het ongeluk bi) de werkzaamheden in de bakkerij bij W. een pan kokend Waalwijk vertrekt te Loonopzand een vrij ernstig ongeval plaats gehad. Een Eerw. Zuster ziekenverpleegster van de Dochters van het H. Hart te Tilburg, die sinds eenigen tijd voor nachtverpleging telkens met deze tram naar Loonopzand vertrekt, had den conducteur gewaarschuwd bij de halte „van Beugel'' te stoppen. Ditgeschiedde echter niet en toen de Zuster het be merkte sprong zij uit denham met het gevolg dat zij kwam te vallen en een 50 a 60 meters werd meegesleurd Een hand werd afgereden terwijl de Zuster verder ernstige kwetsuren bekwam. Het trampersoneel heeft er niets van bemerkt en eerst tien minuten later werd de Zuster gevonden en in een nabijzijnde woning opgenomen. Dr. Lobach van Loonopzand achte directe bt.lag o«r *i)n .echtera.m te Meen, toedieni der laatste H.H. Sacramenten waarbtf hij ernstige brandwonden opliep. Dr L*ps verleende de ee«ste hulp. Zij die ten opzichte van deze beide gewezen hetzij door de afdeelingen, hetzij doorgroepen i-ndividueele kiezers, zulks in verband met de samenstelling van het politiek advies door het Advi seerend College in zijne bijeenkomst op 20 Maart a.s. punten belangen hebben voor te dragen, worden verzocht daarvan zoo spoedig mogelijk mededeeling te doen aan het Bureau der Kamer. Heden herdenkt het hier en in de omgeving algemeen bekende en geachte echtpaar H. Michael-Kuijsten den dag waarop het voor 50 jaar ge leden door den echt werd verbonden. Op uitdrukkelijk verlangen van de jubilarissen bleef alle uiterlijk feest i betoon achterwege. Echter heeft zich j toch een commissie uit de buurt gevormd om het echtpaar, dat aller hoogachting geniet door een bloemen hulde bewijs aller sympathie te geven. De commissie bestaat uit de heeren H. v. Tussenbroek, H. Meeth. C Eibers, Casteleijns. P. Bergmans, G. Bergmans, A. v. Es, A. Spierings, P. Bergmans Mz. en Alph. de Kort. Onder een toepasselijk woord van den heer H. Tussenbroek, werd het prachtige bloemstuk hedenmorgen aan geboden, waarvoor de jubilarissen en familie hartelijk dankzegden. Nog van talrijke zijden mocht het echtpaar vele bewijzen van belang stelling ontvangen in den vorm van bloemen, telegrammen, mondelinge felicitaties, kaartjes, enz. Ook wij bieden de geachte jubila rissen onze hartelijke felicitaties. Bij de behandeling van het ont werp Weeldebelasting in de Kamer van Koophandel te Tilburg gaf de heer Jos. de Pont, voorzitter van den Tilb. Schoenfabrikantenbond, als z'n meening te kennen, dat de schoenindustrie behalve dan enkele maatwerkers eer voordeel dan nadeel daarvan zal ondervinden. Dit in tegenstelling met het Telegraaf-interview van den heer os. Klijberg te Waalwijk. Er werd een ommissie benoemd bestaande uit de eeren F. Mutsaerts, J. de Pont, S B. Dawes en C. Pierson om den Minister nkele gedetailleerde meeningen te ennen te geven. Ten aanzien.van de P.N E.M. werden mededeelingen gedaan over eene con ferentie der commissie ad hoe uit de Kamers, van den Raad van Toezicht I der P.N E.M. onder presidium van den Commissaris der Koningin. Na een voorbereiding van ge- ruimen tijd, waaraan verschillende- vergaderingen zijn besteed, heeft de gemeentelijke woningbouw-commisie, voorstellen gereed voor den raad, betreffende huurherziening en ver— hcoging van gemeente woningen. 151 woningen, alle arbeiderswoningen behalve de laatst gebouwde in de St. Crispijnstraat. vanaf de Eerste Zeine tot het St. Antoniusplein vallen hieronder, waarvoor een gemiddelde verhooging van rond 50 cent per week wordt voorgesteld Met dit voorstel heeft ook een nivelleering der huren plaats, en worden deze bepaald naar de grootte der woning en de ligging Voor een 3 tal woningen geldt het een verlaging, en verder verhoogingen van fO.10 tot f 1.— per jaar rond f4000. opbrengst beteekent. De thans geldende waarborgsommen zullen echter niet verhoogd worden. Nu is het voorstel tweeledig. Ge noemde bedragen gelden alleen voor de bewoners van thans, terwijl voor eventueel nieuwe huurders de huur prijs gemiddeld 25 ets. per week hooger zal zijn. Met de commissie indertijd benoemd in een vergadering van huurders van gemeente woningen zijn deze voor stellen besproken. Noodgedwongen omdat de re geering huurverhooging eischt, en mede omdatde gemeentebijdragen ondragelijk zijn moeten deze maatregelen ge nomen worden. i Voor 1925 bedraagt het offer der gemeente voor den woningbouw rond f40 000.— of V8 van den geheelen Hoofdelijken Omslag Afgescheiden van huurverhooging zou dit voor 1926 wel aanmerkelijk minderzijn, maarniettemin nog zeer hoog. Wij lezen in een der vakbladen de volgende verklaring van den heer Ingezonden Mededeelingen. Als uw Kinderen zich bezeerd hebben gebruikt dan on middellijk PUROL Prijs per Doos 30 ct. VRIJ HOE VE-CAPELLE, 10 M^art. Geschrokken van een vrachtauto, ge raakte hedenmiddag het paard van den aardappelkoopman D. Hoogakker op hol. Daar bet spoedig tot stilstand werd gebracht, zijn er geen ongelukken te betreu'en. CAPELLE. Door bijzondere omstan digheden kan de vergadering der A R. Kiesvereerlging Donderdagavond a.9. niet dporgaan. WASPIK, 9 Mrf. De keuring voor sprlngstieren uit deze gemeente zal plaats hebben Op Maandag 23 Maait te Waalwijk. Op het gisteren te Haarlem ge houden concours behaalde Wasptks Manneokwartet den 3en prijs in de le afdeeling. De prijs der biggen 19 den laatsten tijd stijgende. Voor 6 a 7-weeksche besteedt men f 16 f 20 per stuk De prijs der vette varkens daarentegen is niet hoog. Schoon gewicht betaalt men 47 cent per pond. RAAMSDONKSVEER. Ouder lel- dlrg vao Mevr. Tigchelaar, Mej. A. J. v. Dongen en Zuster van V?eumlngen werd een naaikrans opgericht. Door de Rolbrug voeren in Febr. in bet geheel 1560 vaartuigen mei een totaal inhoud van 155247 ton. Dhr. B v. Achterberg, die ge kozen was tot lid van het Bestuur der A.R. Kiesvereenlglng heeft voor die biooemlog bedankt. Tot bestuarslid van het G'oene K uls werd herkozen D'. B Knaap. RAAMSDONK. Door het loozen uit de waterleiding is de Havenstraat ernstig beschadigd. Een groote massa grond is in den sloot gestort. Door den aannemer J. Klein, alhier, zal voor rekening van den landbouwer W. Knaap, een boerderij gebouwd worden op het weiland naast café Huis ten Halve. De voorjaarskeuring van spring- stieren van tenminste 1 jaar, zal voor deze gemeente plaats hebben te Oosterhout. op Vrijdag 20 Maart v. m. 9,30. De jongelingen van de lichting'26 moeten worden gekeurd ln het St. Henricusgebouw op 't Veer, 18 en 20 April a. s Deze week ontving Zr. Maria Alfonsia, hoofdverpleegster in 't gasthuis op het Dorp bericht, dat zij is overgeplaatst naar het moederhuis in perm7erkh,mr! Schlnde' V°oraLde. zie.en 0tUt7 volgend nummer. meer huur- j van dagen, die zij al 6 jaar met de MADE. Dc we.-kman W. ZHImans, weikzaam op de steenfabriek »De Douge«, bad het ongeluk een steepen massa op zijo band te krijgeD, wiardoor zija pols ernstig werd gekneusd. D'. J. H. verleerde hem geneeskundige hulp. Dezer dageu werd B. de B ik, de vermoedelijke dader van den moord aanslag ofa P. S evens, gevankelijk naar het buis van bewaring te B eda ge bracht. De toestand van P. S. moet zeer ernstig, zijn. Mej. B. Ligtvoet had het ongeluk met haar fiets in een vrij diepen sloot te geraken. Bovendien brak ze bij dien val haar been. Op haar hulpgeroep kwam weldra hulp opdagen. Na een voorloopige geneeskundige behandeling werd zij naar het S Igoatius-Ziekechuis te Breda overgebracht. Het bouwen van een woonhuis met landbouwschuur en veestalllogcn voor rekening van C. Rozenberg, werd opgedragen aan H. Ligt voet voor met selwerk en het timmerwerk aan Gebr. Hessels te Mado. Op de heden gehouden veemarkt waren aangevoerd 27 stuks hoornvee eg 62 biggen. Prijzen golden als volgt vetvee f 1.10 a f 1.15 per KG. Kalf- koeinn f 425 k f 525. M.lkkoeieo f 325 a f 400. Kdfvaarzeo f 325 h f 375, Mumigen f 250 a f 300. Hok- kelmgen f 100 f 150 Kalveren f 60 a f 80. Nuchtere kalveren f 18, f 20 en t 25. Biggen f 15 a f 18 Ovedoo- per9 f25 af 35. Handel vrij druk. Vrijdagmorgen overleed alhier, na voorzien te zijn van de H.H. Sacra menten der Stervenden, een der meest geachte Ingezetenen van Made, n.l. de WelEd. Heer M. A. van Gastel, in den ouderdom van 83 jaar. Zondag liep de aangekondigde biljart-wedstrijd af die In 't café J. v. Alphen Marktplein, Is gehouden. De gelukkige winner was de heer P. van Teterlng met 153 punten. De prijs is, zooals reed9 was vermeld, een vet varken van pl.ra. 200 pond, Ia no. 19 van »De Echo van het Zuiden* van 4 Maart komt een bericht voor van 3 baggerbakken te bouwen op de scheepswerf vac Gbr Neder hof. Er staat dat ze groot zijn 253, dat moet zijo eltr 3003 inhoud. DUSSEN. Tof agent voor het Centr. Bietenbureau Zevenbergen is aangesteld de heer J Leemans. De prijzen der bieten voor het Centr. Bietenbur Zevenbergen zijn als volgt lste levering 30 Sept. 1925 f21 2de 3 Oct. f 20.-. 3de 10 f19 50. 4de 24 f 17 50. 5de f 16.-. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Dussen op Vrijdag 13 Maart 1925 des namiddags te 3 uur. Agenda 1. Ingekomen stukken en mede deelingen. 2. Verkoop bouwgrond in wijk C. 3 Kasgeldleening. 4 Landarbeidersstichting 5 Vaststelling kohier Hondenbe lasting. 6. Verzoekschrift „Krekeldraai". Verslag vergadering Burgerwacht noodzakelijk Hoewel haar toestand gisteren nog ernstig was, is zij toch per ziekenauto naar het klooster te Tilburg v:rvoerd. UIT KAATSHEUVEL. grootste toewijding verpleegde, zullen deze geachte religieuse noode zien heen gaan. Zaterdagmiddag werd, onder groote belangstelling het nieuwe spuit- materiaal op de waterleiding beproefd. De resultaten waren bevredigend en het nieuwe brandweerpersoneel gaf al blijken van routine. In de haven liggen een partij klinkers ter lossing. Naar we vernemen zijn deze bestemd voor de Prins Hendrik- str Nadat de buizen der waterleiding gelegd zijn, is de herstrating van dat (gedeelte geen overdadige luxe. GEERTRUIDENBERG. Openbare vergadeiing van den Raad der ge meente op Vrijdag 13 M-»art 1925, des mlddag9 2 uur, op het Gemeentehuis. Te behandelen zaken 1. Wijziging keurloonen voor de keuring van vee en vleesch. 2. Vooi9tel van Bu<"g. en Weth. tot aanleg van een riool bij de huizen van S. Kalker. 3. Vaststelling kohier Hondenbelai- W. Sanders, die inderiijd. in den ge-ting, dienst 1925. meenteraad van Gouda voorstelde over te gaan tot aanschaffing van een Kantoordak machine. „Ik meen hier te moeten verklaren, dat ik het niet met u eens ben, dat 4. Voorstel van Burg. en Weth. tot verkoop der oude brandspuiten. 5. Aanvrage M. Lucas tot aankoop van bouwterrein. 6. Aanvrage bouwvereen. meerder LOONOPZAND, 6 Maart. In tegenwoordigheid van het Bestuur der afd. Loonopzand vao den Boerenbond had hedenavond plaats de sluiting van een tweejarigen Landbouwwlntercursu*, gegeven door dhr. J J. Leenaarts, laDdbouwood-rwijzer te Kaatsheuvel. Bij het examen, loopecde over de verschillende vakken mocht blijken, dat de leerliogen aa*dig wat kennis hadden opgedaan. Dhr. Leenaarts be sloot zijne lessen met een kotte toe spraak, waarin bij het Bestuur van den Boerenbond dank zegde voor de ge toonde belangstelling en zijne tevreden, beid uitte over den ijver, waarmede de cursisten steeds de lessen hadden ge volgd eo daardoor zijn werk hadden veraangenaamd. Tea slotte sprak dhr. J. B. van Opstnl als voorzitter van den Boerenbond, zijn voldoening uit over het afgelegde examen. Hij bedankte den leeraar voor de met zooveel vrucht gegeven lessen en spoorde de cursisten aan het geleerde ln toepassing te brengen op hun bedrijf en door verdere studie hun kennis bijtte houden eo uit te breiden. Welverdiend werd het di ploma uitgereikt aan P. J. B'oeders, A. v. d. Hoven, A. de Jong, C. J. Kemmereo, J. de Kort, P. K»oot, J. Oerlemaos, A.'J. v. Rooil, A. C Vrlnten. Zondagavond heeft met de tram Kaatsheuvel, 10 Maart 1925 Tengevolge van het steeds toe nemende gebruik van electriciteit bijzonder aan kracht is de leiding in onze gemeente reeds veel te licht. Plannen zijn reeds ingediend om met een ondergrondschen kabel het electrisch net te verzwaren. De heer A. Reijnen gaat recht tegenover het gemeentehuis een benzine tank met benzinepomp plaatsen van de Continental Petroleum Mij De publieke houtverkooping, welke hedenmorgen voor de gemeente in de Verlengde Hoofdstr gehouden werd, bracht de som van f 302,75 op. De weilanden, groot 16 H.A., gelegen op het Heersch zijn vorige week door de gemeente publiek ter beweiding verpacht. De opbrengst ging ver boven de raming en bracht niet minder dan f 2470 op. Deze en de volgende maand wordt voor ver'oofden uit onze parochie zoowel vrouwen als mannen een retraite gegeven. Voor de mannen van 16—19 Maart in 't retraitehuis „Loyola" te Vught, voor de vrouwen van 4—7 April in 't Cenakel te Tilburg. Het nieuwe patronaat „St. Jan Baptist" zal naar wij vernemen eerst na Paschen voor 't doel waarvoor 't gebouwd is, in gebruik worden ge nomen. Momenteel worden reeds ver schillende vergaderingen, welke anders in de R K. Gildenbond moesten worden afgehandeld in 't nieuwe groote ge bouw gehouden. De groote jaarvergadering der Coöperatieve Vereeniging „Broeder hulp" welke was vastgesteld op Zondag 22 Maart wordt om bijzondere omstandigheden reeds op 15 Maart a.s gehouden. VOETBALSPORT. WAALWIJK. WSC-DEVO 2-0. WSC wistj.l Zondag eene verdiende 2—0 ovsrwinning op Devo te behalen. Het veld was uitstekend bespeelbaar, ondanks de overvloedige hagel- en sneeuwbuien welke des morgens ge vallen waren. De belangstelling was echter miniem en het was veel te guur weder om naar een wedstrijd te komen zien. WSC laat Devo tegen den straffen wind aftrappen. Aanvankelijk wil het bij beide partijen niet vlotten en was zulks aan de gladheid van het terrein te wijten. De thuisclub raakt echter eerder ingespeeld. Hare voorhoede mist echter diverse kansen, terwijl een strafschop naast geschoten werd Ook de Bosschenaren, welke een bezoek bij het vijandelijke doel trachten te brengen, brengen het grootendeels niet verder dan de achterspelers. Met blanken stand wordt van doel gewis seld. In de tweede speeihelft pakte de thuisclub beter aan, door de voorhoede werd thans vlot gecombineerd en vooral de^rechterwing wist herhaalde malen mooi op te brengen. Het eerste half uur bleef WSC domineeren en wist hare meerderheid in twee doel punten uit te drukken. In de laatste tien minuten trachtte Devo nog op te halen en kwam sterk opzettenevenwel de achterhoede der thuisclub, welke zich dien middag wederom van hare soliede zijde liet biijken, wist de tegenpartij in bedwang te houden en zoodoende den stand onveranderd te laten. Het programme voor a s. Zondag voor den NVB is nog niet bekend gemaakt, doch kan als zeker worden aangenomen, dat voor a.s. Zondag (15 Maart) de wedstrijd WSC—Gudok ingelascht zal worden, in welk geval wij a.s. Zaterdag op deze belangrijke wedstrijd zullen terugkomen. Nader wordt ons medegedeeld dat inmiddels de wedstrijd WSC Gudok voor a s. Zondag definitief is ingelascht. QUICK. Zondag hebbsn do lagere Quick XI-tallen zich geheel gegeven en hun tegenstanders flink onder zich gehouden. Quick 2 won met 4—1 van W.S.C. 2 in een wedstrijd waarin de Quickers vooral sa dc rust prachtig speelden en de overwinning volkomen verdienden. Quick 3 speelde tegen

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 5