B K. Dienstbode Dienstbode. STIKMEESTEA Jficuwe Malta 5prittg-aardappeUti. Notaris K. Schaap KISTDBDKWËDH. HALT! J. Goedhart en Zn. Inboedel en Café-Inventaris verkoopen i 280.- speciaal toe 0P ïaai nier, wanneer men er over praat, krijgt ge bovendien nog een kwaai antwoord. Voorzitter. Hij heeft er toch geen last van en ook geen uitgaven te maken De heer van Son Neen, maar als hij het maar niet wil hebben. Voorzitter. De raad kan er dus ge noegen mee nemen dat er aan Van Bokhoven gevraagd wordt hoeveel hij er voor moet hebben het pad over zijn perceel te doen doortrekken. Dus in eens afkoopen De raad gaat hiermede accoord. Wordt toezegging gedaan hieraan gevolg te geven. De heer H. Mostermans vraagt of van Son zijn rekening van het pad al heeft opgemaakt. De heer van Son zegt deze al afge geven te hebben. De heer H. Mostermans vraagt hoe of het er in de hei bijstaat, of de eikels al uitkomen. De Voorzitter zegt dat er alles goed bijstaat. Niemand meer het woord verlan gende, sluit de Voorzitter de vergadering met den Chr. groet. SPRANO-CAPELLE. (Vm Sprang.) A.s. Maandag 11 Mei. zal het Chr. Gem. Koor „Looft den Heer", in het Geref. Kerkgebouw haar eerste uit voering geven.' Het programma ziet er welverzorgd uit en bevat een 11-tal nummers, waaronder een duo voor sopraan en alt en sopraan solo. Op deze uitvoe ring zullen de heeren Stoffels (orge en de Ligt (viool) hunne medewerking verleenen en enkele muzieknummers ten gehoore brengen, wat de waarde van deze uitvoering niet weinig ver hoogd. Eene aansporing om deze uit voering te gaan bezoeken mag dan ook overbodig geacht worden. Aanvang half acht. De lSjarige L. V., slagerknecht bij den heer van R. te Waalwijk werd j.l. Woensdagmiddag zoodanig door een bgest gestooten, dat hij een zeer ernstige wonde aan zijn voorhoofd, juist boven het rechteroog opliep. Na voorloopig verbonden te zijn, moest hij zich onder heelkundige behandeling van Dr. v. d M. alhier stellen Vreesde men aanvankelijk voor het behoud van zijn oog, naar we ver nemen is hiervoor geen gevaar. CAPELLE Na de gehouden lezing door het tweede Kamerlid de heer Braat uit Hekelingen waarbij bleek, dat Z.Ed nog niet zoo belachelijk is, als Heeren Kamerleden of groote bladen zich wel voorstellen, heeft men uit vooraanstaande kringen uit Capelle en omstreken met het Land van Altena besloten deze Heer hier eveneens te candidateeren voor dezen Noord— Brabantschen kring. WASPIK. Om ook de arme kinderen der Chr. School in de gelegenheid te stellen het schoolreisje naar Nijmegen te kunnen meemaken, werd een bloempjesdag georganiseerd. De op brengst bedroeg f 32.30. Onze hooggeachte dorpsgenoot de ZeerEerw. pater E. de Wit, mis- sionnaris op de Philippijnen, is 1 Mei scheep gegaan, om de terugreis naar het vaderland te ondernemen, zoodat hij omstreeks juli hier verwacht kan worden. Dat hem na een jarenlange scheiding een welkome ontvangst te wachten staat, zeker niet het mins van de zijde zijner geachte familie, valt licht te begrijpen. Een 50-tal kinderen mochten Donderdagmorgen het voorrecht sma ken voor den eersten maal tot de H. Tafel te kunnen naderen. Voor de ouders en de onschuldige kleinen een gewichtig en treffend moment in het leven. WASPIK. Naar wij vernemen zal er in den loop van dezen zomer na afloop van den oogst, door Eerw. Paters Carmelieten, een begin worden gemaakt met het bouwen van een kerk en klooster te Waspik-Boven. De hiervoor benoodigde grond is reeds aangekocht. Hierdoor zal voor de bewoners van dit gedeelte onzer gemeente in eene sinds lang gevoelde behoefte worden voorzien. RAAMSDONKSVEER. Zondagmor gen om half tien zal er in de Dorpsche Herv. Kerk leesdienst worden gehouden, terwijl des namiddags op 't Veer om half drie hoopt op te treden Ds. Meijer van Capelle. Prof. Dr Bouman van Kampen treedt Zondagmorgen om half tien op in de Ger. Kerk en des namiddags om 5 uur. De heer B A Kramer werd ge kozen tot 2e Voorzitter van den Chr. Nat. Werkm. Bond. De kleine A. F. viel van 'n stoel en brak daarbij een sleutelbeen. GEERTRU1DENBERG. Gedurende April passeerden 1731 op en afvarende vaartuigen met een gezamenlijken inhoud van 187843 ton de rolbrug. De Heer C. F. Jansen, onder wijzer aan. de R K. Jongensschool is benoemd tot hoofd der school te Esch bij Boxtel Voor de Evangelisatie treedt Zondagmorgen om half tien op Ds. Hoogenraadt uit Breda Zondag a.s. zal de harmonie „De Eendracht" uit Raamsdonksveer, alhier een concert geven op 't marktplein. Vrijdagmorgen half zeven kreeg schipper Kuijsten uit Made, op de hoogte van de werf der Gebrs. Neder- hof, een slag van de giek en viel daardoor in 't water. Ijlings toegeschoten hulp mocht niet meer baten. Vrijdag middag is zijn lijk bij de bakens opgedregd. In de Ned. Herv. Kerk zal Zondag a.s. om 10 uur optreden Ds. Koster In de Ger. Kerk hoopt Zondag a s te half tien en 5 uur op te treden prof dr Bouwman uit Kampen. Tevens zal er collecte gehouden worden voor de Vrije Univers'teit te Amsterdam Donderdagavond ontstond er ruzie tusschen eenige schippers en eenige Bergsche jongelui Al vechtende werden de schippers aan boord gebracht Gelukkig liep het echter met eenige vuistslagen af. ALMKERK. Op Woensdag 13 Mei as 's nam. 7 uur hoopt de Herv. Schoolvereeniging alhier, eene leden vergadering te houden in de Chr. Herv School Toen de landbouwersknecht W. R alhier, met een stok over een sloot wilde springen, brak deze en viel bovengenoemde in het water, gelukkig wist hij zich spoedig op 't drooge te brengen en kon hij flink opgefrischt zijn reis naar huis vervolgen. Naar wij vernemen heeft de ver koop van Emmabloempjes voor Alm- kerk en Uitwijk opgebracht de som van ruim f 54 MADE. 4 Mei werd voor de jubi larissen A. Akkermans en echtgenoote, die op 3 Mei 50 jaren in den echt verbonden waren, door den ZeerEerw. ïeer pastoor des morgens een H. Mis opgedragen. De buuitschap had zich beijverd een prachtboog voor de woning te zetten. In den boog waren electrische lampjes aangebracht, die des avonds, toen de steeds welwillende harmonie „St. Cecilia" hun een serenade bracht, een prachtig effect maakten. Dat bij het gunstig weer veel belangstellenden waren, is als vanzelf sprekend. De harmonie gaf mooie toepasselijke num mers ten beste. De eerzame oudjes, die nog vrij kras zijn, waren voor zooveel eer hun bereid, dankbaar gestemd. Den 19 Mei a s. zal het 40 jaar geleden zijn, dat het alhier geachte echtpaar de heer Jac. van den Elshout en mej. P. van Oosterhout in den echt traden. Twee hunner kinderen, een zoon en een dochter, zullen op dien gedenkwaardigen feestdag in het huwe lijk treden. Nu dezer dagen de Herv. predikant ds P. H Brandt te Molkwerum het door de Herv Kerkeraad van Lage Zwaluwe uitgebracht beroep heeft aan genomen, vervalt weder een vacature- predikantenplaats in de Kringbuurt van Made. Waren er voor kort 5 vacatures, thans zijn deze op 2 teruggebracht en dit zijn de Herv. Gemeenten Dongen en Terheijden (N.-Br.), die alsnog vacant zijn. Zondag 10 Mei zal alhier des voorm. 10 uur in de Herv. Kerk voorgaan ds. Th. J. Mudde. Des namiddags geen dienst. In de opslagplaats van den heer A. Verhagen, aannemer te Made, kreeg de werkman L. van Made een stuk ijzer tegen zijn gezicht, dat deerlijk gewond werd, terwijl hij een tijd be wusteloos bleef liggen. Medische hulp werd hem verder verleend. ADVERTEN TieiN. GEBOREN: ftlwine Dochter van A, KR1CK. A. KR1CK Hendriks. Waalwijk, 6 Mei 1925. 34705 Eenige kennisgeving. Bij deze brengen wij onzen hartelijken dank aan allen voor de vele blijken van belangstelling bij gelegenheid van ons 25jarig huwelijksfeest ondervonden. W. N. KUIJSTEN. H. A. KUIJSTEN-Quirijns en Kinderen. Sprang, 7 Mei 1925. 34704 Tegen 1 eene flinke Juli GEVRAAGD bij J. A. DE KORT VAN ERP. Mr. van Coothstraat 11, WAALWIJK- Wasch buitenshuis. 34706 Mevr. RAMING Verschure te Waalwijk VRAAGT tegen 1 Juli een flinke 34707 GEVRAAGD voor een groote schoenfabriek te N-Br. 34701 Brieven onder nummer der advertentie Bureau van dit Blad. heeft ontvangen grooten voorraad eerste kwaliteit 34703 Levert steeds prima kwa liteit GROENTEN, FRUIT en SPAANSCH FRUIT. Ook nog voorradig beste BRAVO AARDAPPELEN. Beleefd aanbevelend, Grootestraat 15 c., WAALWIJK. Deurwaarder QERR1S te WAALWIJK, zal publiek k contant MAANDAG 11 MEI a.s. snam. 2 uur te Baardwijk „Laageinde" ten huize en ten verzoeke der Erven MART. DE KORT Kasten, w 0. Mahoniehouten en iken, tafels, stoelen, kachel, klok, jeddegoed, spiegel, ledikant, keu- cengerief, waschfornuis, winkel- jank met opstand, weegschaal, a s c u 1 e, gewichten, partijtje coloniale waren,benevens knoops gatenmachine, kippen met haan, enz. enz. WOENSDAG 13 MEI a.s. 's nam. 2 uur te Waalwijk aan de Grootestraat nabij het Post kantoor aan het café voorheen bewoond door Jos. van Drunen, ten verzoeke van den Heer JOH. SPAPENS Complete Café-inventaris, waaronder goed loopend biljart met toebehooren, regulateurklok, jalouziën, 24 s toelen, 5 tafels, kolomkachel, parapluiestandaard, flesschen, karaffen, glaswerk, buf fet met spoel- en lekbak, enz. enz. Één uur vóór den aanvang der beide verkoopingen bezichtiging der goederen. 34701 Op Zondag 10 Mei des nam. uur zal in het café J. van Alphen een algemeene vergadering van het Varkens fonds gehouden worden. Agenda: Mededeelingen inentingen verloop daarvan, te bespreken door een deskundige. Gisterenmorgen bereikte ons het droevig bericht, dat schipper J. van der Kr. uit Made, ter hoogte van de scheepswerf der Gebrs. Tak te Geer- truidenberg. een geweldige slag van de giek kreeg, die hem over boord sloeg zoodat hij in de diepte verdween zonder boven te komen. De ongelukkige man is 27 jaar oud en laat een vrouw en drie kinderen achter. te WAALWIJK, maakt bekend dat het bouw terrein te Baardwijk van den Heer SCHOENMAKERS is inge- zet op Toeslag 12 MEI a.s. des avonds 7 uur bij W. VAN HELVOIRT te Baardwijk. 34708 ui WIJ LEGGEN ONS Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten, u"<nrnrnn( _'s> nnn nart imizcnucii lust. en yver dien arbeid voortgezet. Gö hebt dan ook in den afgeloopen tyd niet alleen op uitstekende wij ze vervuld de werkzaamheden, die het secretarisschap O op de schouders legde, inaar daarnaast zijt gy bovendien geworden een figuur, die in het sociale en gosdienstige leven van Pru- nen met eere mag worden genoemd. Als vader van een groot gezin, wensch ik U daarom van harte toe, dat deze Uwe jn- bileumdag, waarop gy met zooveel vreugde >p het verleden kunt terugzien^ zal blijven ingeprent in de harten van Uwe hier aan- ÏJRUNEN. Enkele weken geleden hadden wy het genoegen liet eerst te kunnen ver melden dat onze gemeente een zeldzaam feest zou gaan vieren. Donderdag 7 Mei toch zou het 40 jaar zyn geleden dat de heer Pr. van Drunen werd benoemd tot gemeente-ontvanger en de heer M. Veltman voor 25 jaar tot gemeente-sec retaris. Reide jubilarissen zyn te populair, hebben steeds te veel voor Drunen geleefd, dan dat deze dag ongemerkt zou voorbij gaan. Woensdag brachten de liarmoniën De Vol harding en die van de Congregatie, den heer Van Drunen een serenade. Wegens familieamstandigheden was de Secretaris buiten de gemeente en kon men hem derhalve de eer niet betuigen, die men hem zoo gaarne had gebracht. Nadat De Volharding eenige lustige mar- schen had doen hooren, nam de Voorzitter van de harmonie, de heer L. Sikkers, het woord. Ily huldigde den ontvanger voor de wyze waarop hy 'steeds zijn functie heeft waar genomen en sprak do hoop uit dat zijn op volger de voetsporen van den pubilaris zal drukken en dat de heer Van Drunen nog lange jaren van een welverdiende rust zal mogen genieten. F. VAN DRUNEN. Gemeente-Ontvanger. De heer Van Drunen dankte voor de hem gebrachte hulde en sprak de hoop uit dat de harmonie in groei en bloei mag toenemen. Daarna kwam de harmonie der Congre gatie aan Tie beurt. Nadat een fiksche, mooie marscli was ten gehoore gebracht, nam de Z.Eerw. heer pas toor Goossens het woord. Z.Eerw. bracht de gelukwenschen van alle aanwezigen en niet het minst van de armen uit de gemeente, die niet tegenwoordig zijn, maar waarvoor de heer Van Drunen steeds een vriend en weldoener is geweest, niet alleen als arm- meester, maar ook als particulier. Wij weten, geheel Drunen weet het, hoe gaarne de jubilaris in stille goed deed. Zichtbaar aangedaan dankte de jubila ris den Z.Eerw. heer pastoor en de leden van de harmonie voor de attentie, die hij zeer op prijs stelt, hem bewezen. Donderdagmorgen reeds vroeg wapperde in de omgeving van het Raadhuis en van de woningen der jubilarissen het nationale dundoek. Bloemen en tal van felicitaties in den vorm van kaartjes en telegrammen, hadden de jubilarissen in ontvangst te nemen. Ten 11 uur had een buitengewone raads vergadering plaats. De Raadszaal was feestelijk versierd en behalve de raad, die geheel voltallig was; waren aanwezig familieleden benevens den edelachtb. heer F. van Liempt, burgemees ter te Elshout, A. van Liempt, secretaris te Waalwijk, de heer M. van der Wee, secre taris te Kaatsheuvel en de Z.Eerw. heer pastoor Goossens met de beide kapelaans. Toen de jubilarissen door de raadsleden Elshout en Muskens waren binnengeleid opende de Voorzitter de< vergadering met den Chr. groet en sprak als volgt: Het is voor my als burgemeester van Dru nen, een, zeer groote eer, dat ik op dezen voor de historie van onze gemeente, zoo merkwaardigen dag, in ons midden mag begroeten, twee jubileerende gemeente-amb tenat'on, die gedurende een groote reeks van jal'cn hunne beste krachten aan Dru nen's welzijn hebben besteed. Het heuglijk feit, mijnheer de secretaris en mijnheer de gemeente-ontvanger, dat TJ n.l. heden den dag herdenkt, waarop gi resp. 25 en 40 jaar geleden voor het eerst in dienst dezer gemeente kwaamt, is voor my een zeer welkome gelegenheid, om U in deze buitengewone raadsvergadering, na mens de geheele burgerij, onzen grooten dank en tevens hartelijke gelukwenschen aan te bieden. Toen een kwart eeuw geleden, mijnheer de secretaris, Uw vader in datzelfde ambt door TI werd opgevolgd en gij als jeugdig secre taris in deze zelfde raadszaal werd geinstal leerd, kreegt. gij tot moeilijke tank den zeer goeden naam van Uw vader lioog te houden die gedurende zoo'n lang tijdsbestek aan de gemeente Drunen was verbonden geweest. Welnu, in de vervulling dier taak, my'n hoer de secretaris, zijt gij volkomen geslaagd Als jong gediplomeerd ambtenaar, besla gen met degelijke vakkennis, toogt gij des tijds onmiddelijk met grooten lust en ijver aan den arbeid en met Gods zegen hebt gij M. VELTMAN. Gemeente-Secretaris. wezige kinderen, om hun een gids te zijn op len weg, dien ook zij in hun leven hebben e volgen. Mijnheer de secretaris, uw rusttijd is nog niet gekomenmoge gy nog zeer vele jaren in de prettigste samenwerking, zooals ik deze van U heb mogen ondervinden, werkzaam zijn op onze gemeente-secretarie, tot heil van Drunen en tot voldoening van U zelve. En wanneer ik thans, mijnheer de ge meente-ontvanger, my tot U, als jubillaris richt, dan wordt ik een weinig verlegen, om dat ik als jong burgemeester, bier het woord moet richten tot een 'ambtenaar, die gedu- ende 40 lange jaren op zulk een uitnemen de wyze de schatkist van Drunen heeft be heerd en gedurende bijna 40 jaren op zulk een rechtvaradige wijze bet lastige ambt van secretaris-penningmeester van het bur gerlijk armbestuur heeft uitgeoefend. De onkreukbare eerlijkheid en groote plichtsbetrachting, waarmede gy vanaf het begin van Uwe indiensttreding, tot 'op den dag van beden, Uwe heide functies hebt ver vuld, hebben U dan ook doen zijn, niet al leen een hooggeschat ambtenaar, in den meest gunstigen zin van bet woord, maar hebben U bovendien doen worden een groot vertrouwensman van ontelbaar velen, ik mag wel zeggen, in de geheele streek. Als bezadigd en practisch man, begaafd met een zeer helder verstand, waart gy bo vendien de oprichter en medeoprichter van vele instellingen, die de belangen der bevol king, inzonderheid der boeren bevolkin raakten en de uitstekende gang van zaken van den plaatselflken boerenbond en de plaatselijke boerenleenbank, is o.a. voor een niet gering deel juist aan Uw helder inzicht te danken. En wanneer gy naast dit alles nog tyd hebt kunn n vinden, om ook in charitatieve godsdienstige vereenigingen een zeer la kende te zijn, toont zulks wel overduidelijk aan, hoe werkzaam uw leven tot op heden is geweest. Mijnheer de gemeente-ontvanger, U hebt gemeend, wegens vergevorderden leeftijd, op 15 Mei a.s. uwe gemeentelijke functies te moeten neerleggen. Ik kan niet anders doen, al betreur ik het ten zeerste, dat ik in U zulk een uitstekend ambtenaar zal moeten missen, dan Uw besluit eerbiedigen. Van ganscher harte wenscht de geheele gemeente U de zoo ruimschoots verdiende rust toe. Familie van de jubilarissen, die hier aan wezig zyt, waaronder ik op de eerste plaats mag begroeten de beide echtgenooten, ook aan U, namens de burgerij onze meest op rechte gelukwenschen. Wij hopen van harte, dat gij nog lange jaren de beide jubilarissen in de beste gezondheid in uw nfidden zult mogen behouden. Ten slotte, heeren jubilarissen, het ge meentebestuur heeft gemeend te moeten zor gen, dat deze dag niet zonder een aanden ken voor TJ zou voorbijgaan. Namens de geheele gemeente, bied ik U daarom, als dankbare uiting, voor alles wat gy l>eiden in den afgeloopen tyd voor Dru nen en de bevolking gedaan hebt, aan U, mijnheer de secretaris, dit buffet en aan U, mijnheer de gemeente-ontvanger, den leu ningstoel en dit gouden horloge aan. Mogen deze geschenken in Uwe respectie ve gezinnen voor U en de Uwen een voort durende herinnering zfln, van de ware hoog achting, die de bevolking van Drunen aan zijn jubilarissen toedraagt. Een luid applaus volgde op deze op ge voel vollen toon uitgesproken rede. De heer A. v. (1. Wiel, sprak als oudste gemeenteraadslid namens de leden van den raad. Mijne Ileeren, Ofschoon liet nu overbodig lykt, en het mij onmogelijk is iets aan dc woorden van on zen Edelaclitbaren Rurgemeester toe te voe gen, kan ik toch niet nalaten, als oudste lid van den raad, u jubilarissen, zij het dan op bescheiden manier, namens mijne mede leden, van harte te feliciteeren op dezen dag: Het is my niet mogelijk om datgene aan te halen, wat door U beiden in het af geloopen tijdperk in het belang der gemeente is gedaan. U, mijnheer van Drunen, die gedurende 40 jaren met de meeste nauwkeurigheid en nauwgezette plichstbetracbting, deaan TJ op gedragen werkzaamheden, steeds zoo zui nig mogelijk hebt verricht, wij zyn TT daar dankbaar voor en wij hopen dat gij nog ve le jaren in de beste gezondheid van de U thans verleende rust zult kunnen profiteeren. Ook U, mijnheer Veltman, onze hartelijke gelukwenschen bij uw 25-jarig jubilé. Mo gen de jaren die TJ nog als secretaris aan onze gemeente zullen verbonden houden, voor TJ aangename jaren zijn, waarin gy u steeds in opgeruimdheid en in de beste ge zondheid van Uw taak zult kwijten en een maal een welverdiende rust met de uwen zal mogen beleven. Dat deze woorden met Gods hulp in ver vulling zullen gaan in ons eenige wensch. De gemeente-ontvanger, de heer van Dru nen,. dankte in de volgende bewoordingen Edelachtbare Heer Rurgemeester, leden van den Gemeenteraad, enz. en verdere belangstellenden, Ofschoon geen spreker- zijnde, meen ik toch vreplicht te zijn een enkel woord in het mid den te brengen. Hartelijk dank voor de. schoone felicitatie welgemeende wenscuen naar 'zoo even door den Ed. Achtb.' Heer "Burgemeester, namens TJ allen tot mij gericht, alsmede voor het schoone cadeau mij geschonken. Het zal voor mij eene voortdurende aangename her innering zijn. Wanneer ik een blik werp in het verleden en ik zie veertig jaren terug, komen er on willekeurig vele herinneringen in mijn geest terug. Benoemd tot Gemeente-Ontvanger alhier op 7 Januari 1885. welke benoeming niet ge heel volgens de gemeentewet was geschied", ben ik weder benoemd op 7 Mei daaropvol gende. dus juist 40 jaar geleden, ofschoon ik naar aanleiding van mijn eerste benoe ming reeds den 17en Maart in functie was. Ongeveer vijf jaren nadien ben ik be noemd tot regeerend ^Yrmmeester van het Burgerlijk Armbestuur alhier, later als secretaris-penningmeester. Gaarne had ik nog eenige'jaren gegeven aan mijnen werkkring, maar mijn zwak ge stel en vergevorderde leeftyd nopen mij hier van af te zien en mijne werkzaamheden aan jonge krachten te geven. Het grootste genoegen by mijn scheiden als gemeente-ambtenaar, is de overtuiging gehandeld te hebben, zooals mijn afgelegde eed my voorschrijft. Ook wat betreft de betrekking van Arm- meester men ik die vervuld te bebben met liefde voor de armen en met inachtneming der zuinigheid voor de gemeente. Vooral de stille armen en wezen trokken op de eerste plaats mijn aandacht. Het was zulk een voldoening voor mij in het. geheim goed te doen. Met deze overtuiging zeg ik dan vaarwel als gemeente-ambtenaar aan U allen. Moge onder uw bestuur met eendrachtige samenwerking, de gemeente meer en meer vooruitgaan, onder leiding van onzen hoog- geachten Burgemeester en medewerking van onzen geacliten Secretaris en nieuw benoem den Ontvanger. Zoodoende zal mijn harte- wcnsch vervuld worden dat het de gemeente Drunen welga. Ik heb gezegd. Daarna pam de heer Veltman het woord en zei Het is mij. een aangename plicht u allen hartelijk te danken voor de joviale hulde mij gebracht en liet schoone cadeau mij aan- reboden. Ik dank de leden van den raad daar ten zeerste voor, alsook voor de pret tige samenwerking en de medewerking die ik steeds van hen heb mogen ondervinden en ik zeg u toe dat ik op den ingeslagen weg zal blijven voortgaan. Ook de gemeenteambtenaren betuig ik hier gaarne myn hartelyken dank voor de werkelijk aangename wijze waarop ik met hen heb moge samenwerken. Daarna sloot de Voorzitter de vergade ring en* werd op het Raadhuis receptie ge- huoden, waarvan door velen gebruik werd ;emaakt. Wij merkten o.m. op den oud-burgemeester Van Huiten, Ds. Van Vlugt, hoofden van scholen en tal van andere personen. Gaarne voegen ook wij onze wenschen bij de vele die de jubilarissen dezen (lag be reikten en liopen dat zij nog vele jaren onder de bestq, omstandigheden te midden der hunnen, mogen doorbrengen.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 7