De uitslag was dan als volgt: H. van Breugel, Clarinet B, Eerste Afdeeling. Eerste prijs met 562/3 punten. M. van Loon LznSaxophone Alt, Tweede Afd. Eerste prijs met 59 punten en Eereprijs zijnde: Gouden Medaille. A. van Loon Mzn., Clarinet B, Tweede Afd. Eerste prijs met 59 punten en Eereprijs zijndeGouden Medaille. P. van Loon Lzn Saxophone Tenor, Eerste Afd. Eerste prijs met 59'/* punten en Eereprijs: Gouden Medaille plus f 10, waarbij nog een bijzonderen lof der jury voor het hoogst aantal der punten tot dan toe behaald. Wij zouden onvolledig en tevens onbillijk zijn in onze beschouwing en onze felicitatie, indien wij niet naast onze muzikanten een eeresaluut brach- ten op de eerste plaats aan den alom bekenden en zeer begaafden toon kundige den heerA. J Roeien te Breda, instructeur onzer Harmonie, die met vaste hand van deze dilettanten als het ware beroepsmuzikanten heeft gemaakt. Op de tweede plaats aan den be geleider op de piano, den heer J. Hombergen Jr., gediplomeerd piano- leeraar te Tilburg. Deze nog jonge musicus heeft door zijne zeer accurate en vaardige begeleiding zeker veel bijgedragen tot den behaalden uitslag; getuige hiervan is de extra felicitatie, die de heer Hombergen na zijn accom pagnement vanwege de Jury mocht ontvangen. Ten slotte komt een woord van lof toe aan den Nestor onzer Harmonie, den vader van twee onzer gelauwerde en gevierde solisten, in den persoon van den heer Leonardus van Loon, die met onverflauwden ijver voor ons korps nog als werkend lid en leer meester van jeugdige leerlingen werk zaam blijft en voor wien het zeker eene gelukkige voldoening moet zijn, dat twee zijner zoons met zooveel lauweren gekroond zijn. NIEUWKUIJK. Begunstigd door ten- minste geen regen en het frissche Meiweer, trok Zondag 1.1 in het vroege morgenuur de processie der H Familie onder leiding van hun Directeur, den WelEerw Kapelaan en onder bege leiding van de welluidende, opgewekte tonen der harmonie naar Elshout. En direct kan gezegd worden dat deze processie wederom uitstekend is geslaagd. Buiten de bebouwde kommen werd op heen- en terugreis zeer devoot gebeden en Marialiederen gezongen, terwijl de harmonie in de straten rijkelijk hare marschtonen liet hooren Ongeveer twaalf uur arriveerde de processie in de Kerk alhier, alwaar na een klein dankgebed de ontbinding plaats had. Onder leiding van den ZeerEerw. Heer Pastoor zullen Donderdag as de congreganisten ook ter bedevaart naar Elshout gaan NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 13 Mei '25. Heden morgen om half twaalf werd het vijf-jarig meisje van H. v.d. Heijden wonende bij v. Boxtel in de Stations weg bij 't oversteken der straat nabij de Stationsweg door een open Ford Auto van de firma Weterings uit Ois terwijk aangereden. Van het linker voorwiel-spatscherm ontving het kind een slag tegen 't hoofd. Bewusteloos werd het opgenomen er op advies van dokter Hueber terstond naar Tilburg vervoerd. Eerst in Tilburg kreeg de kleine het bewustzijn weer, waar het onderzocht zal worden of operatief moet worden ingegrepen. Den bestuur der van den wagen treft in 't geheel geen schuld. Heden morgen om 8 uur ontstond brand in de woning van J. Keinmeren aan den Horst alhier. Het vuur greep zoo snel om zich heen dat van den inboedel niet veel kon gered worden. Ook de woning der Wed. v. Laarhoven brandde uit. De woningen waren eigen dom van Mej. A. Verhiel. De inboedel van P. K. was laag, die van de Wed. v. L niet verzekerd Oorzaak onbekend. Dezer dagen is begonnen met de aansluiting van perceelen aan het bui zennet der waterleiding. We willen er belanghebbenden opmerkzaam op ma ken, dat aansluitingen die thans niet tot stand komen, gevaar loopen, nadien lang op zich te doen wachten, daar het personeel der West-Noord-Bratantsche Waterleiding Mij, na afwerking der gecontracteerde aansluitingen wederom naar elders vertrekt. SPORT. Voetbal. Quick—S.V.W. 3-4. Onder groote belangstelling speelde Quick tegen S.V.W., welke wedstrijd in een onverdiende nederlaag voor Quick eindigde. Na een zeer enthousiast begin van S.V.W., komt Quick meer opzetten en geeft de S.V.W. verdediging volop werk Deze is voor haar taak berekend en stelt haar voorhoede in de gelegen heid om aan te vallen. Na een kwartier spelens neemt S.V.W. de leiding en een minuut later maken zij een tweede doelpunt. Thans nam Quick het ernstiger op en in een kwartier tijds maken zij drie prachtdoelpunten. Met 3—2 voor Quick gaat de rust in. Na de hervatting fanatieke aanvallen der S.V.W.ers, die afgeslagen worden. Quick zit ook niet stil en brengt meer malen een bezoek aan het S.V.W.-doel, doch hun verdediging was in de tweede helft zeer solied en maakte de Quick- aanvallen onschadelijk. Bij een S V.W. doorbraak doelpuntte hun mid-voor van dichtbij, waardoor de stand gelijk was. Was aller ver wachting dat Quick nog wel een doel punt bij zou maken, hierin kwam men bedrogen uit en het tegendeel gebeurde. Als S.V.W. een aanval forceerde, doelpuntte hun rechtsbinnen, doch ge bruikte hiervoor zijn handen, wat den scheidsrechter ontging. Wel was dit doelpunt houdbaar, doch daar Meeth dacht dat de scheidsrechter zou fluiten, deed hij geen moeite om den bal te keeren. Zoo kwam het einde in een 4—3 overwinning voor S.V.W., alhoe wel een gelijk spel de verhouding beter had weergegeven. H. E. C. J.l. Zondag speelde HEC haar tweeden tournooiwedstrijd tegen GUDOK. Het is de HEC ers niet mogen gelukken een overwinning te behalen. Niettemin heeft HEC goed partij ge geven en slechts met groote inspanning is GUDOK er in geslaagd met een oneven goal te winnen. Vrouwe Fortuna was wederom niet aan de zijde van HEC anders was de uitslag beslist wel andersom geweest. Reeds de eerste 5 minuten had HEC twee prachtkansen om te scoren. Op onbegrijpelijke wijze wist de GUDOK achterhoede nog doel punten te voorkomen. Zoo'n tegenstand hadden de GUDOKKERS blijkbaar niet verwacht. Zij pakten daarom wat steviger aan met gevolg dat ook de HEC-achterhoede aan het werk werd gezet. Deze bleek echter voor haar taak volkomen berekend en gaf aan de vlugge GUDOK-voorhoede geen schijn van kans. Er werd een flinke partij voetbal gespeeld en tal van mooie momenten kwamen voor. Tot doelpunten kwam het echter voor de rust niet. Ook na de rust werd er aan beide zijden hard gewerkt. Als na circa een kwartier spelens de GUDOK-voorhoede weer eens aanvalt moet de HEC- keeper zwichten. 0—1. Nog geen twee minuten daarna weer een vluggen aanval van GUDOK en voor de tweede maal verdwijnt de bal in het HEC doel. De HEC ers zijn hierdoor echter niet ontmoedigd en gaan onverwijld weer tot den aanval over. De rechtsbuiten geeft mooi voor, de rechtsbinnen vangt het leder op schiet ineens fraai in. 1—2. Zoo ontstonden in 5 minuten tijd 3 goals. Hoe er naderhand ook nog gezwoegd werd, tot doelpunten kwam het niet meer, zoodat het einde kwam met een kleine zwaar bevochten over winning voor GUDOK. HEC heeft een eervolle nederlaag geleden en kan op een goed gespeel den wedstrijd terugzien. Voor a s. Zondag staat er op het programma HEC I—BW 2. We hopen hier nog nader op terug te komen. De Voetbalvereeniging K.S.W. heeft het plan opgevat, binnenkort een voet bal tournooi uit te schrijven, waaraan groote prijzen zullen worden verbon den. Verschillende sterke clubs zullen voor deze wedstrijden worden uitge- noodigd. GEERTRUIDENBERG. Wederom heeft .Internos" ge toond „Vitesse" de baas te zijn. Het zijn nu wel geen competitie-cijfers (7—0), maar hun overwinning is toch weer verdiend. Voor den wedstrijd bood L. de Vries, namens Vitesse, de Internos captain een bloemstuk aan en wenschte de vereeniging geluk met het zoo schit terend behaalde kampioenschap, waar op deze eenige woorden van dank sprak namens zijn club en Vitesse nog vele siccessen toewenschte. Direct na den aftrap krijgen we een vlug op en neergaand spel te zien, waarbij de beide keepers aan 't werk worden gezet. De Vitesse-supporters voorspellen al een gelijk spel, hopen al op een kleine Vitesse overwinning, maar als er een 20 minuten gespeeld is weet de Internos midvoor er 1—0 van te maken. Vitesse valt nu stevig aan en de verdediging, waarin vooral de back de Jong, en de midhalf Timmermans schitterden, voedde de voorhoede uit stekend, maar deze weet de haar ge boden kansen niet te benutten, Zoo treedt de rust in. Direct hierna heeft Vitesse pech, als van Suijlekom met een prachtigen omhaal tegen de lat schiet. Door een fout der backs krijgt Internos haar 2e doelpunt. Vitesse is nu zelfs in de meerderheid, maar doelpunten blijven uit. Opeens breekt de Internos midden voor door en zendt onhoudbaar no. 3 in 't net. Zoo komt 't einde met een 3—0 nederlaag, een tegenpunt had Vitesse echter wei verdiend. Rotterdam—Uruguay 0-7. Deze wedstrijd kenmerkte zich door de superioriteit van de Uruguaysche ploeg. Het Rotterdamsche elftal had weinig of niets in te brengen hoewel het uitstekend speelde. (Ingezonden.) Geachte Redactie! Ondergeteekende zag onderstaande regelen gaarne in Uw blad .De Echo van het Zuiden", waarvoor ik U bij voorbaat hartelijk dankzeg. DE NEGENDE OLYMPIADE IN AMSTERDAM. Het zal geen nadere uiteenzetting behoeven, welk een geweldige teleur stelling er is gebracht onder geheel sportlievend Nederland, door het ver werpen door de Tweede Kamer van het Regeerings-voorstel, om aan de Olym pische Spelen een garantie van f 1.000.000 te voteeren. Onnoodig tevens hier in den breede na te gaan de meer dan treurige hou ding die onze Tweede Kamer zich heeft gegeven in het oog der andere naties, vooral van hen die er zoo op stonden deze komende Olympiade in hun mid den te zien, tegenover hen ook, die met trots en vreugde de taak op zich namen de vorige Olympiaden tot stand te brengen en zoo succesvol mogelijk te doen zijn. Hierover nog te schrijven heeft geen zin, genoeg is hierover gezegd in de Tweede Kamer door de diverse verdedigers van het voorstel, en ondergeteekende zal dan ook bij voorbaat zeggen dat hij over het voor stel zelf, geen verdere polemiek zal voeren. Wat echter wel degelijk noodig is, dat is dat wij allen, sportliefhebbende Nederlanders, terwille van onze eer en goeden naam op internationaal sport gebied, met man en macht moeten ijveren, om trots den te missen steun van regeeringswege, toch de IX Olym piade in ons landje te doen plaats hebben. Wij moeten ons scharen, als één man, aan de zijde van het N.O.C. dat in zijn manifest tot het Neder- landsche volk het volgende als zijn onherroepelijke meening heeft ver klaard De Olympische Spelen moeten in 1928 te Amsterdam worden gehou den Dit kan, wanneer het geheele Nederlandsche volkhet Nederlandsch Olympisch comité in dezen arbeid steunt en allen daartoe eendrachtig samenwerken. Waar dus het N.O C. thans hoofd zakelijk is aangewezen op den steun van vereenigingen en particulieren mogen wij dus niet aarzelen om mede daadwerkelijk steun te verleenen. Alom in den lande zijn enthousiaste stemmen opgegaan vanuit alle rangen en standen der Maatschappij, dat er finantieele steun verleend zal worden. Nu reeds zijn flinke beduidende be dragen gestort, veelbelovende toezeg gingen gedaan door de meest voor aanstaande vereenigingen en autoritei ten op elk gebied. Clubs en comité's maken zich op om geldinzamelingen te houden op verschillende manieren. Waalwijk en de Langstraat mogen niet achter blijven. Waalwijk waarvan zoo pas nog geschreven werd, dat het bezit een verbluffende urbaniteit, com- mercieele durf, dat het zit vol van op- tismisme. Dat Waalwijk dat zooveel sportvrienden en beoefenaars telt, dat Waalwijk zal gewis en zeker gehoor geven aan de roepstem van het N.O.C. Het zal naar eigen kracht willen medewerken, om ook een parel te zetten in den kroon, welke met groote trots gezet zal worden op het werk van het tot standkomen der IX Olympiade in ons vaderland, een Olympiade die majestueuzer, machtiger en beroemder zal zijn dan de vorige die in diverse landen hebben plaats gevonden, alleen reeds omdat zij zal zijn tot stand ge bracht door vele en zware finantieele offers, de energie en de solidariteit van de Nederlandsche sportwereld zelf. Welaan dan sportbeoefenaars en sportvrienden uit Waalwijk en de Langstraat, het is bij deze dat ik een oproep doe tot U allen. Een oproep tot eendrachtige medewerking aan de totstandkoming der IX Olympiade in ons eigen Holland. Laat ook ons Bra banders toonen dat wijs ports-men zijn in hart en nieren, dat wij Zuidelijken meevoelen welke belangen er op het spel staan. Besturen van alle sportclubs van Waalwijk en omgeving, bespreekt allen deze week op Uwe vergaderingen op welke wijze wij het beste resultaat kunnen bereiken. Als binnen zeer korten tijd in dit blad een oproep zal staan tot een bijeenkomst om te komen tot oprichting van een flink comité, dat zal werken voor het be oogde verheven doel, laat al de sport verenigingen dan enkele afgevaardig den zenden ter bespreking der verdere plannen. Ook sportliefhebbers buiten de vereenigingen staande zullen daar dan welkom zijn. Elke bijdrage zal door het N.O.C. in dank worden aan vaard. Evenveel prijs zullen zij stellen op het penningske van den werkman als op de groote som van den kapi talist. Hollanders toont U waard. Onze Tweede Kamer heeft ons een mooie gelegenheid gepresenteerd om weer eens voor de zooveelste maal te toonen aan alle naties der wereld Hoe een klein volk groot kan zijn I H. v. ENGELEN, Voorzitter der voetbalclub „Quick". Korfbal. Zaterdag 1.1. speelde B.L.E.I haar eerste competitie-wedstrijd tegen Lage- Zwaluwe. Als scheidsrechter fungeerde C. Zijlmans. Direct zien we Z op BLEI's korf afgaan, maar doelen gelukt hun nog niet. Na eenigen tijd een vlug op en neer gaand spel, doelt Lage— Zwaluwe. BLEI speelt nu wat ze halen kunnen, maar aan de korf blijft't geluk uit. Geregeld zien we Kommers op den rand der korf werpen, maar de gelijkmaker komt maar niet. 't is of dit onfortuin BLEI ontmoedigt en 't is nog maar alleen Kommers die goed korfbal te zien geeft, maar even voor de rust wist men toch de stand nog gelijk te maken. Na de rust is 't spel wat vinniger en komen beide partijen er beter in en weer weet Z de leiding te nemen. 2—1. Maar spoedig maakt B. Timmermans er met een pracht worp 2—2 van, spoedig gevolgd door no. 3. De BLEI verdediging speelt nu fanatiek en Z krijgt geen kans om zelfs maar aan doelen te denken en zoo blaast de scheidsrechter 't einde met eene 3—2 overwinning voor BLEI. Over 't algemeen genomen vonden we het spel van BLEI wel iets te kort en verwachten dat er met een meer open spel nog meer succes te behalen is. Wielrijden. 350 K.M. Rit door Noord-Brabant. Deze rit, die door de Zuid-Ned. Wielerclub Federatie op Zondag 31 Mei en Maandag 1 Juni (Pinksteren) wordt georganiseerd, blijkt wel een succesrit te zullen worden. Van vele zijden komen de inschrij vingen binnen en hebben zich reeds meerdere vooraanstaande personen be reid verklaard in het eere-comité zitting te nemen. Het inschrijfgeld k f 2.50 wordt nogal hoog geacht, maar men dient te weten wat daarvoor wordt gegeven, indien de rit wordt volbrachteen gratis toe gangsbewijs middenterrein T.W.E.M. tijdens den wedstrijd na aankomst 2e Pinksterdag (waarde pl.m. 4 gulden), diploma en een herinneringsdraag- medaille. Voor de leden der bij de Z.N.W.F. aangesloten vereenigingen bedraagt het inleggeld f2.00. Clubs of groepen welke samen wenschen te rijden, dienen hunne in schrijvingen collectief op te geven, daar de nummering geschiedt naar ontvangst van de inschrijvingen. Deelnemers van biiten de provincie Noord-Brabant moeten bij inschrijving opgeven merk en nummer van het rijwiel. Daar de gemiddelde snelheid 16!/a K.M. per uur bedraagt en de afstand in 5 wegvakken, met 4 maal 1 uur rust is verdeeld, kan deze rit door ieder worden volbracht, zoowel dames als heeren. Verder zij nog vermeld dat de in schrijvingen uitsluitend geschieden bij den heer V. Rouppe v.d.Voort, Taai straat 141 Vught, met duidelijke ver melding van naam, voornamen, volledig adres, geboortejaar en datum. Inschrijvingen welke niet vergezeld gaan van het inleggeld, worden als niet ontvangen beschouwd. Zondag hield de Postduivenvereen. >De Jeugdige Vliegers4 een wedvlucht vanuit Noyon. De eerste duif werd ge constateerd 10,47,50. De prijzen wer den behaald als volgt 1, 10, Th. Trlmbach. 2 Ant. van Hilst. 3, 7, 11, A. Stam. 4 W. Meeuwis, 5, 12, H. Henkelman. 6, 18, M. v. d. Heiden. 8 A. Verhoeven, 9 G. de Graaff, 13, 14, J. v. Veldhoven. 15 H. v. Wees. 16 Th. v. d. Geld, 17 J. van Hulteo, 19 K. Broumels. 1ste overdulf H, Knippels. De Postduivenvereen. »De Reisduif*, gevestigd in het café Elshout, hield Zondag een wedvlucht vanuit Noyon. De prijzen werden behaald als volgt 1, H. de Wit, 2, 7, A. van Spijk, 3, 6, 8, 11, J. v. d. Steen, 4 Th. Verhoe ven, 5 P. van Dommelen, 9 J. Brok, 10, 12, Th. Elshout-Jehoel. Eerstgetee- kende H. de Wit. Koningspoule 1 H. de Wit, 2 A. van Spijk. Speciaal 1 H. de Wit, 2, 4, A, van Spijk, 3 P van Dommelen, 5 Th. Elshout. Kwartjes- poule 1 A. van Spijk, 2 Th. Elshout. Zondag 11. hield de postduivenver- eenlging >Koningln Wilhelmlna* een prijsvlucht met oude duiven vanuit Soyon. De duiven werden gelost om 7 uur en de eerste bereikte haar hok om 10 uur 54 min. 56 sec, De prijzen werden behaald als volgt F. de Vries 1, 20, 24. C. de Bont 2, 23. H. Cornel 3. J. Jonker 4, 9,10. Sperber 5, 7. A. Machlelsen 6, 31. i. Sweep 8, 21, 25. C. Voermans 11, 14. P. Boot 12. A. Kerremans 13, A. Goossens 15, 28. J. de Vries 16, J. v. 3eek 17, A. de Vries 18, 32, 34. J. v. Alphen 9. J. Verhagen 26, A. v. Schou wen 27, J. Snijers 29, W. v. Glis 30, J. Vermeeren 33. W. van Best 1, J. van der Linden 2, 4, 23, A. Snaphaan 3, 10, 11, 13, W. Kemmeren 5, A. Pijnenburg 6, 24, J. van Boxtel 7, 8, 9, 18, P. Pijnenburg 12, Th. Llgtvoet 14, Bergmans 15, 17, 27, J, Stokkermans 16, W. v. d. Velden 19, F. de Beer 20, 21, M. Zwaans 22, Mosselveld 25, Gloudie 26. >De Wilhelmlnabode*, gevestigd bi] den heer C. v. d. Assem. Wedvlucht vanuit Noyon. De prijzen werden be haald als volgt H. Brekelmans 1, 7,17.Th. Emmers 2, P. Laros 3, 13, P. Emmen 4,12, 20, P. van Es 5, 10, G. van der Ven 6, 19, W. Sulten 8, M. Llgtvoet 9, 16, M. Mathijsen 11, Ant. de Nijs 14, J. Corstaoje 15, M. Damen 18. De combinatie gevestigd bij den heer Jan van Dun hield Zondag 12 Mei een wedvlucht van uit Noyon. Uitslag 1. 3, 4 W. Lugters2, 22 P. Stokkermans 5 N. Brokken6, 30 H. Damen; 7, 38 Jos. de Man; 8,25, 31, 32, 34 M. v. Dijk9, 20, 36, 37 P. Kemmeren 10, 23 M. Zacht11 J. Opperman 12 Joh. v. Riel13,15,16 P. v. d. Assem; 14 J. v. Duo; 17,27 P. de Mortel; 18, 21 A- v. Riel; 19. 28 F. Damen24, 33 A. v. d. Ven 26, 29 A. Vrlnten 35 M. Donders. Ie duif 10.48.52; Laatste duif 1131.18. Eereprijzen 1. M. Zacht, 2. J. v- Dun, 3, A. Vrlnten, 4. H. Damen. »Nog sneller* gevestigd bij Jan v. Heeswijk. Wedvlucht Noyon, Uitslag I. 16 J. Couwenburg2, 5, 9 J. Em mers 3, 12, 15 Ch. Heeswijk4 H. v. Dongen 6, 17 W. Oomes 7. 8 G. Snoeren; 10, 11, 18 C. Contanje 13, 14 H. Montée. Ie duif 10, 36, 51Laatste duif 11. 7, 24 WASPIK- De postduivenvereeni ging D. V. W. hield Zondag haar wed vlucht van uit Mons, België. De prijzen werden behaald als volgt: A. v. Etten 1 en 2; C. Smits 3 en 4; J. Timmers 5; J. Fijneman 6, 10 en 12; A. G. Poppe 7 en 9; J. Borgmans 8; M. de Rooij 11, H. v- Iersel 13. MADE. Zondag j.l. hield de post- duiv. Vereen. „Oranje Boven" een wed vlucht van uit Soignies, afstand 128 K.M. Gelost om 8 uur. De eerste duif bereikte haar hok om 9 u. 35 min. 29 sec., de laatste om 9 u. 48 min- 3 sec. Verder als volgt: P. van Gils 1, 2, 5 en 8 en 14. P. Gouverneur 3, 4, 7 Jac. Hoe venaar 6, 9, 12 en 13. P. Thijssen 10 en 11. Zondag hield de postduiv. Ver. „Prinses Juliana" een wedvlucht van uit Mons en Vilvoorde, afstand 147 K. M- De duiven werden om 8 u. 15 m. los gelaten. De eerste duif bereikte haar hok om 10 u. 28 m. 59 sec., de laatste om 10 u. 14 m. Verder als volgt: A. de Reyer 1 en 5; D. J. Kop 2, 13 en 27; Jac. Vos 3 en 26; P. Kooyman 4; B. v- Don gen 6 en 8; M. v. Oorschot 9; v. d. Kor- put 10; C. Pullens 12 en 18; M. Broe ken 14, 15 en 19. G. van Gils 16, J. de Heyde 17, A. Gils 28- Zondag hield de Postduivenver. „Gevleugelde Vrienden" van uit Mons en Vilvoorde, afstand 147 K.M. een wedvlucht. De eerste duif bereikte haar hok om 10 u. 30 m. 9 sec. de laatste 0111 10 u- 53 en 2 sec. Na loslating ter plaat se om 9 u. 30 min. Verder als volgt: A- de Reyer Jzn. 1, 2, 3 en 10, v. Oorschot 4 en 11, P. v. de Korput 5, 6, 7 en 12, G. v. Gils 8, A. C. de Laat 9, C. Remers 10, L. v- Reythoven 11, H. Weiten Hz 12. Combinatie wedvlucht der post duivenvereen. „Prinses Juliana" en de „Gevleugelde Vrienden" op Zondag 10 Mei uit Mons en Vilvoorde afstand 147 K. M. De eerste duif bereikte haar hok om 10 uur 28 min. 59 sec., de laatste om 10 uur 54 min. 9 sec. Verder als volgt: A. de Reyer 1, 5, 7 en 21; D. J. Kop 2, 13 en 27. Jac- Vos 3 en 26 Kooymans 4, B. v. Dongen 6 en 9; B. Broeders 8 en 18. H. v. Oorschot 10 en 22 v. d. Kor put, 11, 12, 15 en 28; Rullens 14 en 24, M. Broeken 16, 17 en 25; G. v- Gils 19; H. de Laat 20; J. de Heyde 23; C. Re- niers 29; L. v. Reythoven 30, A. v. Gils 31. KAATSHEUVEL. GEERTRUIDENBERG. DUIVENSPORT. WAALWIJK. DRUNEN. GEERTRUIDENBERG. KAATSHEUVEL. Postduivenvereeniging >De Getrouwe Duif*, Euphonia. Wedvlucht vanuit Noyon. Uitslag:

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 3