Slapeloosheid 438e Staatsloterij. Ingezonden Mededeelingen. als gevolg van warmte of van over spanning voorkomt men door het ge bruik van Mijnhardt's Zenuwtabletten Buisje 75 ct. De betaling der orders geschiedt nog altijd zeer langzaam. De lederprijzen hebben zich niette genstaande de aan den dag getreden tendenz tot daling der huiden en vellen prijzen, over het algemeen niet veran derd. V. v d. S Dezer dagen herdacht den heer P. van der Schans den dag waarop hi voor 25 jaar geleden in dienst trad bi de Factorij Van Gend Loos. Des morgens werd den jubilaris door den directeur met eenige toepasselijke woorden gecomplimenteerd en gehul digd als een man die steeds met liefde en ambitie voor de zaak heeft gewerkt. Als erkenning daarvoor boodt hij hem namens de Directie een gesloten couvert aan en alhoewel hij zelf nog kort als directeur hier werkzaam is, heeft hij reeds de ondervinding opge daan dat Van der Schans een zeer plichtsgetrouw man is en voor zijn collega's een aangenaam en bovenal een eerlijk en rechtschapen mensch. Van den directeur mocht den jubi laris een mooi geschenk als herinnering aan dezen dag ontvangen en van de arbeiders een groot portret in vergulden lijst. Na deze officieele huldiging veree- nigden de mannen van Van Gend Loos zich in een gezellig samenzijn. Hedenmorgen 5 uur werd de brandweer geallarmeerd. Brand was ontstaan in de beitsinrichting van de Rietmeubelfabriek „lndustria". De brandweer van voormalig Baard wijk was spoedig ter plaatse en tastte het vuur met een straal op de water leiding onmiddellijk aan. De auto-motorbrandspuit kwam even eens spoedig en nu wist men de vlammen, die door het vele hout dat boven deze inrichting was opgeslaan, gretig voedsel vonden en hoog op laaiden, spoedig te blusschen en den brand tot dit eene gebouwtje te be perken. De aangebouwde bergplaats en stoffeerderij bekwamen geen water schade, zoodat het bedrijf ongestoord kan worden voortgezet. De oorzaak ,van den brand is on bekend. Assurantie dekt, naar wij ver nemen. de schade. De heer C. Wouters alhier heeft het auteursrecht verkregen van de artikelen verschijnende van de hand van den bekenden schrijver Pierre l'Ermite in het Fransche blad La Croix. N1EUWKU1JK. Nationaal Zang-con cours Loonopzand. Nog slechts enkele dagen en gij zangers van Nieuwkuijk zult de eer hebben te verdedigen van uw plaats. Door taai geduld en aanhoudende repetities hebt gij het toch zoo ver gebracht, dank uw volijverigen en talentvollen directeur, dat gij in Loon opzand toch bij langen na niet den laatsten uit den strijd zult komen. Deze week dus nu nog eens flink uw uiterste best gedaan, misschien is dan uw succes nog grooter. Verleden jaar was 't voor U glorievol, laat dit voor U nu schitterend zijn. Laat 'n ieder individueel zijn best doen. Luister goed naar uw directeur en succes zal niet uitblijven. Evenals vorig jaar hopen wij U weer te mogen ontvangen zooals toen, maar liefst en dit is voorzeker Nieuw- kuijksch aller ideaal, als no. 1 uw vaandel sierde. Zangers van Nieuwkuijk wij wen- schen U van harte een goed succes in Loonopzand en in gedachten volgen wij U met een beklemd gemoed. Dat Fortuna U begeleide. Op de Zondagmiddag gehouden vergadering van het Ziekenfonds alhier werd tot bode benoemd M. van Noord. Verder besloot men met het betalen der contributie, waarvan de leden tot dusver vrijstelling was verleend, we derom als voorheen door te gaan. In haar jongste gehouden be stuursvergadering van de harmonie „de Eendracht" besloot men op Zondag 14 juni a si de nieuwe gebouwde kiosk plechtig te doen openen. Ter opluistering hiervan zal aan de Liedertafel „Oefening baart Kunst" alhier en de Harmonie „St. Cecilia" Haarsteeg hare medewerking worden gevraagd. Op Donderdag 28 Mei a s. zal door de leden van den R.K. Jongen- boerenstand alhier eene excursie worden gemaakt naar Wageningen, ter bezoeking van de landbouw hoo— geschool aldaar. VRIJHOEVE-CAPELLE. De Gemeng- de Zangvereeniging „De Heidebloem" en het muziekkorps van Kaatsheuvel j hopen Woensdagavond ten 7.30 uur bij J. Treffers het fanfarekorps „Sirena" een serenade te brengen met het be haalde succes te Wijk en Aalburg. ALMKERK. Op Zaterdag 6 Juni a s. zal alhier de Vooijaarspaardecmarkt worden gehouden. Naar wij vernemen zal op 15 Juni a.s. voor de Ant. Rav. Klesver. optreden de heer Th, Heukels van Rotterdam. J.I. Maandagmorgen had J. B. Branger, meelhandelaar alhier, het on geluk met zijn vrachtauto te Werken dam van den dijk te geraken met 't gevolg dat B. zijn been brak. Genees kundige hulp moest worden Ingeroepen. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 27 Mei '25. De heer G. de Beer, kantoorbe diende op het postkantoor alhier, slaagde te 's Hage voor het vakexamen telegraaf. De Heer H.Jacobs vierde Zondag j.I. zijn 25 jarig jubileum als lid der Kon. Eik. Schietvereniging „St. Jan." Bij monde van den voorzitter werd den jubilaris, die commandant van 't gilde is, een fraai souvenir'geoffreerd. Het groote belang dat een weke- Iijksche groentenmarkt voor onze plaats is, heeft de vereeniging „Kaatsheuvels Belang" doen besluiten een circulaire tot de bevolking te richten. Er mogen al eenige personen zijn die uit verkeerd begrepen eigenbelang meenen op min der faire wijze de markt te moeten afbreken, zoo de bevolking toont dat ze de instelling van K. B. waardeert, lijdt het geen twijfel of de wekelijksche groentenmarkt zal bloeien. De circulaire luidt als volgt 'L. S. Het Bestuur van „Kaatsheuvels Be lang" meent in het welbegrepen eigen belang onzer inwoners Uwe bijzondere aandacht te moeten vestigen op onze wekelijksche groentenmarkt. Ten einde de belangen van onze inwoners te dienen is indertijd tot deze markt besloten, in de volledige overtuiging dat daaraan voor allen meer dan eenig belang vastzit. Wil dit belang evenwel tot uiting komen en onze markt in de toekomst eenige beteekenis voor onze plaats krijgen dan is het noodig dat zij door het bezoek van de geheele bevolking wordt gesteund en bevorderd. Verwachten wij dan ook dat onze markt in den vervolge door allen in Uw eigen voordeel wordt bezocht, dan zal deze zich gaandeweg uitbreiden, waardoor naast het belang van U zelf ook het verkeersbelang van.onze plaats zal worden gediend, waartoe wij allen moeten medewerken. Het Bestuur van Kaatsheuvels Belang Waar wij eerst hedenmorgen de uitvoerige verslagen der opening der Apollo-zaal en 't Patronaatsgebouw ontvingen, moeten wij die tot onze spijt tot Vrijdag laten liggen. RED. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 26 Mei '25. De jaarlijksche processie naar Den Briel vertrekt van hier Donderdag 4 Juni om half vijf des morgens per extra-stoomboot. Gerekend wordt, dat men des avonds om 9 uur weer terug zal zijn. Zondag hield de Scherpschutters- vereeniging „St Blasius" haar gewone onderlinge wedstrijd. De prijzen werden behaald als volgt: 1, H. v. Diem2 C. Laros; 3. A. v. d. Oever; 4 J. Kuijpers; 5. P. v. d. Oever; 6 A van Ooijen7. A de -eeuw8 B. Baaijens9 F. van Jladel; 10 van Ooijen; 11 J de Waal12. H. van Strien. Des avonds werden zij in „Het Wapen van Amsterdam" door den leer Kantonrechter onder passende toespraken uitgereikt. KERKNIEUWS. Als Generaal der Paters Passio- nisten is gekozen de Hoogeerwaarde. Pater L. Kerkels, een Nederlander AGENDA'S. WAALWIJK. Woensdagavond 27 Mei. 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Donderdag 28 Mei 8'/3 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak" Gemengd koor. Vrijdag 29 Mei. 8 uur. Hotel Ver- wiel. Bijeenkomst van oud-studenten der vereeniging St. Thomas. 5e Klasse. Trekking van 25 Mei. f 1000 No. 6255 400 7086 17725 18273 20388 200 3599 10726 13139 14904 16988 17113 100 918 3269 5363 7545 8546 10907 11727 15942 16695 17859 SPORT. J.I. Zondag kreeg HEC een 14 nederlaag te 9llkken van Noad. HEC miste baar rechtshalf, wat natuurlijk een handicap was. Noad daarentegen verscheen met een prima elftal dat vast besloten was den eersten prijs te be machtigen. Toch kreeg Noad beslist veel meer dan zij verdienden. Noad- spelers verklaarden zelf dat de uitslag geflatteerd was en dat zi{ er van stonden te kijken dat er van HEC zoo'n groote kracht uitging. Reeds spoedig na het begin nam HEC de leiding door haar rechtsbinnen uit een snellen aanval. Dit was de Noad-menschen toch te sterk. Het gevolg was dat zij nog harder begonnen te werken. Maar ook HEC verslapte niet. Ia het veld was geen meerderheid te bekennen, maar voor doel was Noad gelukkiger. HEC heeft echter een eer volle nederlaag geleden. Het is zeker dat Noad een mooie kans maakt r.aar den eersten prijs, want dat de drie nog te spelen vereenigingen HEC nog een grootere nederlaag stoe zuilen brengen gelooven wij niet. De drie nog te spelen wedstrijden zijn tegen Zaltbommel I, R. W. B, I en Oranje-Wit. Deze komen ook In deze volgorde, zoodat dus met Pinksteren Zaltbommel aan de beurt is. Op de Zondag 1.1. gehouden serlewedstrijden te Zevenbergschen Hoek behaalde >Geertiuldenberg<, na achtereenvolgens van >Dordt« met 30 gewonnen en van »Oiasje-Wlt«, Zeven bergen, met 21 verloren te hebben, den tweeden prijs. Korfbalsport. B.L E.I. wist Zaterdagmiddag van »Hero* te Breda, met 12 1 te winnen. Oaze stadgenoot de heer J Kommers, lid van B.L E.I., heeft de ultnoodiging ontvangen en aangenomen om voor het stedelijk Bredaasch twaalftal uit le komen. DUIVENSPORT. WAALWIJK. Donderdag (Hemelvaartsdag) hield de postduivenvereniging »De Jeugdige Vliegers* een wedvlucht vanuit Mons. De prijzen werden behaald als volgt 1, 4 en 7 Tb. v. d. Geld; 2 H. Knippel8 3 K. Wassenaar5 A. Stam 6 en 9 Aar. v. Hilst8 C. de Peffer. Zondag hield bovengenoemde vei- eeoiging een wedvlucht vanuit Com- piegne, waarvan de prijzen werden behaald als volgt 1 en 15 A. Verhoeven 2, 6 en 11 Th. Trlmbach3 A. Stam 4 H Her- keiman5, 10 en 12 v. Huiten7 J. v. Veldhoven8 M, v. d. Heijden 9 H. Brans13 K. Broumels 14 K. Wassenaar; 16 G. de Gra?ff. lste overduif H. Henkelman. lste constateering 9 u. 31 min. 36 sec. WASPIK. De Postduivenvereniging >D-V. W.« te Waspik-Boven hield Zondag hare wedvlucht vanuit Mons (België) De prijzen werden behaald als volgt 1, 3 en 4 M. de Rooij2 H. v. Iersel 5 C. v. Ettcn 6 J. Verduln. GEERTRUIDENBERG. De postduiveayereenlging »Ko- ningin Wilhelmlca* hield Zondag j.I. een wedvlucht met oude duiven vanuit Complegne. De prijzen werden behaald als volgt 1, 2 en 9 H. Cornel3 C. Blok 4, 32 on 34 J Bakx5, 17 en 23 C. de Bont6, 10 en 26 J. de Vries 7 en 11 F. Voermans8 en 19 J. van Beek; 12 en 18 J. Scijers 13 en 29 B. Sperbel14, 25 en 31 J. Jonker; 15, 16, 27 en 33 A. Machlelsen 20 P. Boot; 21 en 22 S. Zijlmans; 24, 30, 36 en 38 A. v. Schouwen 28, 35 cn 37 A. Goossen. De duiven waren gelost om 6.20 u. en de eerste duif werd geconstateerd om 9 uur 29 min. 40 sec. De postdulvenvereenlgieg >De Luchtvaart*, gevestigd bij den heer Treffers, hield Donderdag 21 Mei een wedvlucht vanuit Mons. De prijzen weiden behaald als volgt: 1 A. v. Moergestel2 en 7 J. Hulst 3 P. Nleuweohuizen 4 J. v. d. Schans 5 en 6 G. Verhagen; 8J A Verhagen. lste overduif B. Wittebol. Wielrijden. 350 K.M. Rit door Noord Brabant. (24 Uur Rit). Aan den vooravond van het tweede groote wielersevenement in Brabant, na den grooten oorlog zijn wij in staat nefg eenige gegevens onze lezers mede te deelen. Vooreerst zij dan vermeld dat de inschrijving voor deze rit op 28 Mei a.s. laatste post sluit, inschrijvingen na dien datum ontvangen kunnen niet meer worden aangenomen. De bijeenkomst is bepaald op Zon- dag 31 Mei v.m. 10'/2 uur in het Sportpark „De Baronie" te Breda, al- waar aan deelnemers de noodige in structies zullen worden medegedeeld. Door vele sportliefhebbers in Bra bant werden prijzen beschikbaar ge steld en wel voor De verstkomende dame, voor jongste en oudste deelne mer. de verstkomende heer, de club met het grootste aantal deelnemers, enz. Alles bijeen belooft deze rit een succes te worden, gezien het enthou siasme op de verschillende rustplaatsen den deelnemers bereid terwijl de or ganisatoren alles in het werk stellen om deze rit zoo aangenaam mogelijk te maken. Zij die nog geen inschrijving op zonden worden aangeraden dit voor 28 Mei a.s. te doen bij den heer V. Rouppe v. d. Voort, Taaistraat 141 Vught. TiXburgsche Wielerbaan. Wat een drukte zal het zijn op dén 2en Pinksterdag op de T.W.E M. 1 Verschillende speciale attracties trek ken op dien middag geheel Brabant naar de Tilburgsche baan. Men zal op len en 2en Pinksterdag een groote groep renners door geheel Brabant zien rijden. Na een tocht van 350 K.M. komen deze renners op 2en Pinksterdag aan de T.W.E M. aan. Dan beginnen om 3 uur de groote wedstrijden. We noemen daarvan op de eerste plaats wedstrijden tusschen twee renners, die we zouden kunnen noemen de Hollandsche en Belgische Duivels op de baan, Hans Herculeyns, die pas alle records op den motor verbeterde, tegen den onversaagden Ed. Luycken, beiden op hun racemotor. D^n bestijgt Herculeyns zijn Aurea- wagen. een Italiaansche race-auto en rijdt daarmee over de baan, in wed strijd tegen Luycken op zijn motor. Dit is een wedstrijd, in Holland nog niet vertoond. Achter groote motoren komen drie stayers uit, n.l. Blekemolen, bekend om zijn snelle soepele ritten, die zich niet gemakkelijk laat verslaan, Leddy, die pas te Rijswijk in een voorgift- wedstrijd al zijn tegenstanders versloeg en den Belg v. d. Bosch, die pas op T.W.E.M. heeft getoond over welke rennerskwaliteiten hij beschikt. Ten slotte de wedstrijden voor ama teurs, waaraan renners uit geheel Brabant deelnemen. Roestenberg uit Rijen, v. d. Kloot uit Zunderl, v. d. Heyden uit Oud- Gastel Cocquit uit Bergen op Zoom, Wershoven uit Geldrop, v. Deursen uit Blerik, De Wilde uit Helmond, Lubse, Waterreus, Doornen uit Eind hoven. RECHTSZAKEN. Beleediging. Wegens beleediging stond terecht Gerdina J. de R. te Sprang. Als getuigen werden gehoord het echtpaar Meulman te Sprang. Gerdina werd veroordeeld tot f 10.— boete subs. 10 dagen hechtenis. Mishandeling. Het gerechtshof te 's Hertogenbosch uitspraak doende in hoogerberoep, veroordeelde W. F. C. te Genderen wegens mishandeling gepleegd te Waalwijk tot 6 weken gevangenisstraf. De rechtbank had 3 weken opgelegd. Alzoo van kwaad tot erger GEMENGD NIEUWS. Te Antwerpen zijn dezer dagen eenige inbrekers aangehouden, die in Noord Brabant geducht hadden huis gehouden, Het Hbld van Antw. deelt hieromtrent nog eenige bijzonderheden mede. De Antwerpsche politie had van de Nederlandsche bericht gekregen, dat brandkastdieven eerst te Eindhoven een brandkast hadden opengebroken en den volgenden dag te 's Hertogenbosch. In deze laatste stad hadden ze hun werk niet kunnen voleinden, daar ze door den huisbewaarder waren verrast. Deze vergezeld door zijn flinken waak hond, had de stoutmoedige schelmen op de "vlucht gedreven, en de vlucht was zoo overhaast' dat ze al hun materiaal ter plaatse moesten achter laten. Een der agenten van den Antwerp- schen rechterlijken dienst, het feit vernemende, herinnerde zich, drie be ruchte brandkastinbrekers tezamen te hebben gezien. Zij hadden hun rijwiel bij zich en trokken de Middenstatie binnen. Het spoor werd gevolgd en vastgesteld werd dat ze naar Limburg waren vertrokken. De geheele brigade werd op zoek gezonden, en alle drie werden aan gehouden. Een woonde te St. Maria- burg, een ander Borgerhout en een derde verkeerde in bankbreuk van bewaakzaamheid Natuurlijk beweerden ze, zooals alle boeven van beroep, van niets te weten en loochenden hard nekkig elke plichtigheid. In Nederland werden in een slatlon de briefjes weergevonden van hun rijwielen die ze ter bewaring hadden gegeven en waarvan de nummers geheel overeenkwamen met de nummers hunner rijwielen. Dit was voor de kerels nog niet voldoende om de feiten te bekennen, doch Dinsdagmorgen zijn andere bewijsstukken voor den dag gekomen heel ongewoon, doch die doorslaand waren. Door de Nederlandsche justitie wa ren namelijk bijzonderheden over de inbraak te 's Hertogenbosch mede gedeeld. De hond van den portier, die een kranige waakhond moet zijn, heeft nogal wat spel aan de inbrekers ge leverd. Het dier is herhaaldelijk op de schelmen toegesprongen en op zeker oogenblik moet één hunner een flinke knauw hebben gekregen in zijn „ach terwerk". De drie schelmen werden voor den dag gehaald en met afgestroopte broek moesten ze voor den wetsdokter visiet passeeren de uitslag was door slaande. Bij den een werd op het gedeelte van zijn Jichaam waar de rug van naam verandert, de schoonste afdruk gevonden van een hondenbeet die men maar denken kan. Zou dit bewijsstuk nu ook voor de rechtbank moeten gebracht worden. De rechterlijke brigade aangemoe digd, door dit buitengewoon succes zet haar opzoekingen voort. Nabij de Bretonsche kust heeft een verschrikkelijke scheepsramp plaats gehad. Tegenover Penmarch waren twee visschersbarken in gevaar, de „Berceau de St. Pierre" en dé „St. Louis"' Uit Penmarch vertrokken twee reddingsbooten, de „Dufour" en de „Contesse Poucher". Het gelukte den beiden reddings- 6ooten de twaalf opvarendente redden, doch toen zij naar land stevenden, werden zij door een ondergolf over vallen en beide reddingbooten ver dwenen in de diepte. Op één der omgeslagen schepen konden zich negen man van de red ders vastklampen, de vijftien overige verdwenen echter in de diepte, terwijl ook de twaalf geredde visschers om kwamen. zoodat in het geheel 27 man te betreuren zijn. Te Oss is gisteren de kolenbande- laar A. Z., die met vpounv en kinderen aan tafel zat, door den bliksem gedood. De winkelier W. Nverd door den blik sem tegen den grond geslagen en kreeg een Nvonde aan bet boofd. Het centrum van bet Westland is Woensdagmiddag tijdens een omveer geteisterd door een zNvaren hagelslag bij hevigen regenval. De koudegronds- teelten, als sla, bloemkool, uien, vroege aardappelen, natuurtomaten, tulpen, zijn zNvaar beschadigd of geheel ver nield. Ook de ontbloote raamaardbeien hebben geleden, en voor den bloei van de vrucktboomen en natuuraardbeien Nvordt gevreesd. DE QUICK-SERIE-WEDSTKIJDEN. Zondag 21 Mei had dc voortzetting plaats van dc serie-wedstrijden welke nog drukker dan 1.1. Don derdag bezocht waren. Het vertoonde spel was ook beter waardoor de voetbalsupporters van twee prachtige wedstrijden genoten hebben. B. V. V. uit 's-Roscli liet op liet laatst weten dat zij niet op kwamen, zoodat Quick dc tegenpartij van \V. S. C. werd. Niemand zal het spijten dat B. V. V. niet op kwam, want een wedstrijd welke thans gespeeld werd tusschcn de twee Waalwijk- sche clubs zou men als B. V. V. tegenstander was geweest niet gezien hebben. Hel deed gezellig aan, dat er, hoewel met vuur, toch zeer fair gespeeld werd en geen enkele wan klank gehoord werd. In een dergelijke verstand houding te spelen doet ons tie overtuiging schen ken dat men steeds op beider hulp kan rekenen wat voor clubs als W. S. C. en Quick onontbeer lijk is. Om 2 uur kregen we den wedstrijd Roodb. tegen Willem II. Reeds vroeg bestond hiervoor groote belangstelling, want men was er van overtuigd goed spel te zien. liet was dan ook een mooie wed strijd, vooral van de zijde van Willem II, die, laat ons gerust zeggen, onverdiend verloren heeft met 2—1. Om I uur de met groote belangstelling tegemoet geziene wedstrijd Quick-W. S. G. welke in een 1 overwinning voor Quick eindigde. Alhoewel W. S. C. toch in dc demi-finale kwam is er om het hardst gespeeld voor de overwinning welke ten slotte aan Quick ten deel viel met de ecnigstc gaol -door Stippent gemaakt. Van Draancn bij W. S. C. werkte schitterend en voorkwam een grootcre nederlaag. Het zal voor de Roodl). geweldig mee moeten looped om Zon dag van W. S. C. te winnen. Hun schoten zullen hard moeten zijn. Het program voor tweede Pinksterdag is nu: 2 uur N. O. A. I). tegen Kaatsheuvel. 3,15 uur W. S. C. tegen Roodb. 5 uur winnaars wedstrijd. Aangaande deze wedstrijden in liet volgende nummer meer. R. W. B. De wedstrijd te Oisterwijk is vpor R. W. B. een mooi succes geworden. R. W. B. speelt met twee invallers en is aanstonds na het begin in de meer derheid. De rechtsbuiten heeft spoedig succes als hij een mooi aangespeelden bal onhoudbaar in schiet 10 voor R. W. B.. De nationaal ge- streepten blijven aanvallend, terwijl O. het niet tegen de It. W. B. achterhoede kan bolwerken. R. W. B. wordt een penalty toegewezen doch deze wordt juist over de lat geschoten. Zeer onverwacht maakt O. uit een geharrewar voor het R. W. B. doel 11 gelijk. R. W. B. forceert aanstonds hier op een corner welke goed voor het doel komt en prachtig door dc centervoor wordt ingekopt. R. \V. B. blijft goed gesteund door de middenlinie steeds in de meerderheid en forceert verschillen de hoekschoppen, docli de voorhoede is thans niet meer zoo goed en treuzelt te lang, rust 21. Na de rust blijft R. \V. B. de meerdere docli O. werkt zeer hard, zoodat doelpunten uitblijven, het einde komt met een welverdiende overwinning voor R. NV. B. met 2—1. 11. NV. B. 2 speelde hierna tegen Oisterwijk 2 00. Het is voor R. NV. B. in alle opzichten een succesdag geweest, aangezien ook de fietstocht tot aller genoegen geslaagd is, waartoe de mooie om geving van Oisterwijk ook veel heeft bijgedragen. H. E. C. GEERTRUIDEN B ERG. GEERTRUIDENBERG. KAATSHEUVEL. POLITIERECHTBANK.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6