iu juni i*zo TWEEDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 9 Juni 1925. As Zaterdag zal vanwege „Waal- wijks Belang" een concert gegeven worden op de Markt. Ten 7'/a uur zal de Chr.Oem. Zang- vereeniging „Hallelujah" de volgende nummers uitvoeren 1. Loflied. E. Wiltbayer. 2. Nacht. J. van Herwaarden. 3. Morgen. Fr Roeske. 4. Woudzang. lsr. Oilman. Ten 8lj2 uur Concert door de har monie „St. Crispijn". Programma 1. Marche les Artistes. Pas redoublé J. B. Minne. 2. Procida, Ouverture F Andiieu. 3. Cavatine de l'Opéra „Anna Bolena" Donizetti1. (Solo voor clarinet, door den heer J Klijn) 4. Fantaisie sur l'Opéra „La Somnambule" Bellini. Pauze. 5. Marche des Cotillons F. Popy. 6. Mon Pays, Concerto voor Trombone W. v. Perck (Door dhr C. Didden) 7. La'Féeauxyeux Bleus Ouverture A Govaert. 8. Colonel Bogey, Marsch Alford. Het Zilveren-priesterjubileum van den ZeerEerw. Heer Adr. v. Erp is in de St. Clemensparochle alhier met groote plechtigheid gevierd. Maandagavond kondigde feestelijk klokkengelui het zoo lang verbeide en voorbereide feest aan. Vele rappe handen waren toen nog ijverig in de weer om aan de versiering verlichting enz. de laatste hand te leggen. En laten wij hier aanstonds aan toevoegen dat degenen die een en ander hebben daargesteld, ook werkelijk eer van hun werk hebben. Er v/as maar een roep over de fraaie, sobere doch kunstzinnige versiering van de kerk, de prachtige eereboog voor het kerk plein, de smaakvolle versiering van de pastorie. Alle overdrevenheid en drukte is in de versiering vermeden. Voor den ingang van de pastorie is van fraaie tapijten een keurig bal dakijn opgericht, terwijl eenige groote planten aan weerszijde en bloemen langs de vensters deze versiering vervolmaken. De eereboog welke voor de kerk is opgericht, geschraagd door twee reus achtige wiite zuilen, is van bijzonder fraaien stijl. Een paar toepasselijke spreuken, welke hierop zijn aangebracht en eenige fraaie planten en bloemen geven aan het geheel een smaakvol cachet. De versiering van de kerk is zooals het overige zoo sober mogelijk maar niet minder smaakvol. Het portaal is geheel met Perzische tapijten behangen en verder met fraaie planten versierd. Van de wanden der kerk als mede van de balustrade van het koor hangen ook keurige tapijten neer. Alle spitsbogen zijn op handige manier met klimop afgezet Vanuit het gewelf van het middenschip hangen vier lange guirlandes van klimop omlaag, waar tusschen een reusachtig bloemstuk prijkt. Aan de pilaren en wanden zijn prachtige tropheën aangebracht in de wit-gele kleuren met schilden waarop toepasselijke spreuken. De middelgang is met tapijten bedekt. Het priesterkoor prijkt ten slotte in een keurige versie ring van palmen, bloemen, kaarsen, tapijten, enz. De feestdag werd ingezet met eerie algemeene H. Communie van de kin deren en ook de oudere parochianen naderden in grooten getale tot de H Tafel tot intentie van den beminden herder. Des morgens vroeg reeds wapperde van alle huizen de driekleur en gaf aan de parochie een feestelijken aanblik. Te circa kwart voor tien werd de ZEw jubilaris, afgehaald door een stoet var. bruidjes, het feestcomité, zijn Eerw. broers, misdienaars enz plechtig in zijn prachtig versierde kerk geleid. Bij het binnenschrijden zong het gemengd mannen- en jongenskoor hem het „Vivat in aeternum" toe. Te 10 uur ving de plechtige H Hoogmis aan, opgedragen door den ZEw. jubilaris, geassisteerd door zijn beide Eerw broers, de ZEw. pater Urbanus O C M als diaken, en den WEw heer J. v. Erp, kapelaan te Hees bij Oss als subdiaken. Ceremoniarius was de ZEw. heer Jos v. Erp. professor van het klein-seminarie. De wisselende liturgische misge zangen werden zeer schoon door het knapenkoor uitgevoerd keurig ge nuanceerd en zeer zuiver van toon en uitspraak. Het gemengd mannen- en jongens koor onder leiding van den W.Eerw. Heer v. Berkel zong op alleszins te loven wijze de Missa Decima Sacris Solemniis van Albert Franssen. Door den Z.Eerw. pater Urbanus O. C M wérd de feestpredicatie ge houden. De gewijde spreker begon met de vreugde te schetsen van den jubilaris zelve, zijne familieleden, zijn kennissen, zijne parochianen alsook van de zielen die aan zijn priester- aroeiu nun eeuwige zangneiu uanxen. Hij schetste in ontroerende bewoor dingen de hooge beteekenis van het priesterambt, door den jubilaris thans 25 jaar met groote liefde en toewij ding bekleed Wij hebben op dit zeldzame feest alle reden tot juichen. Vooral de moeder van den Z Eerw. jubilaris, die thans mede aanwezig is, mag zich heden wel gelukkig prijzen. Hoe lang had zij vroeger den dag verbeid waar op haar droom in vervulling zou gaan en haar oudsten zoon de H. Priester wijding ontvangen zou en 25 jaren lang heeft zij nu reeds van zijn pries terlijken arbeid getuige mogen zijn. Ook alle familieleden, die zich terecht zoo gelukkig achten en er een eer in stellen een priester in hun mid den te hebben, wenschte hij van harte geluk met dit jubileum Ten slotte bood hij ook alle paro chiar.en zijne gelukwenschen aan. Ook zij verheugen zich met de familie over dit feest van hun pastoor, die gedu rende die enkele jaren dat hij over de St. Clemensparochie is aangesteld zulk een groote toewijding en liefde voor de hem toevertrouwde geloovigen heeft aan den dag gelegd. Als pastoor is hij de uitdeeler van Gods genadenhij staat in ons midden als een „bonus pastor" een goede herder; als een andere Christus draagt hij voor ons het H. Miscffer op en smeekt dari over ons allen Gods zegen af; van zijne lippen vernemen wij de kwijtschelding van onze zonden de stervenden sterkt hij door de genademiddelen der H. Kerk. Het heeft spr. getroffen, dat alle parochianen zoo ijverig bezig waren met de voorbereidingen van dit feest Ook de jubilaris zelve had hem gezegd, dat hij zulk een algemeene belangstel ling niet had kunnen verwachten. Het bewijst, .dat er een innige band bestaat tusschen de parochianen en hun pastoor. Danken wij God op dezen dag dan voor de vele genaden ons geschonken en bidden wij ook voor de toekomst Zijn rijksten zegen af over dit priester lijke leven, opdat hem nog eenmaal de gouden kroon moge sieren. Na het laatste Evangelie zong het gemengd koor het „Tu es Petrus" en bij het plechtig uitschrijden uit de kerk nogmaals het „Vivat in Aeter- num." Te 12 uur begon de receptie waarvan zeer druk werd gebruik gemaakt. Burgemeester en Wethouders onzer gemeente, verschillende raadsleden, verdere vooraanstaande personen, ver tegenwoordigers van vereenigingen en zeer vele parochianen, gaven van hunne belangstelling blijk. Gedurende de middaguren bleef de feestviering in den uitgtbreiden familie kring beperkt 's Avonds werd door de harmonie „St. Jan" en de liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst"op de bij de pastorie opgeslagen kiosk een concert gegeven, dat begunstigd dobr fraai zomerweer een enorme belangstelling trok De harmonie bracht een zeer uitge breid programma, waaronder ook de concoursr.umrners, op uitnemende wijze ten gehoore en bewees wederom flink te zijn vooruitgegaan De liederiafel zong een viertal koren waaronder een jubileum cantate. Jammer dat vaak door het drukke, rumoerige verkeer, zooveel van den zang verlore i ging. Tot slot werd „Hij leve lang" van v. Paschen gezongen. Na afloop van het welgeslaagde concert bleef er nog tot zeer laat een drukte en een feestelijke stemming heersc'nen in de St. Clemensparochie. Het is 'n algemeene feestvieringgeweest die op waardige wijze heeft vertolkt de toegenegenheid die de Z Eerw. jubilaris bij zijne parochianen geniet, Hedenavond wordt in het Patronaats gebouw de huldigingsavond gehouden, waarbij door verschillende vereenigin- gen geschenken aan den jubilaris zullen worden aangeboden, Door de R K. Gymnastiekvereeniging „Kunst en Kracht" en het R K. Zangkoor zullen respectievelijk eenige ^gymnastische oefeningen en enkele zangnummers worden uitgevoerd. Deze avond is alleen toegankelijk voor mannen en jongens boven 16 jaar. Morgenavond huldigingsavond voor de vrouwen en meisjes, terwijl morgen voormiddag de schoolkinderen der Eeiw Zusters den pastoor hunne ge schenken zullen aanbieden en daarbij verschillende aardige stukjes zullen uitvoeren. Door het Wit—Gele Kruis is een circulaire verspreid waarin woidt ge wezen wat moet worden gedaan om de hooge zuigelingensterfte tijdens de zomermaanden te voorkomen. Wij raden alle moeders aan de in deze circulaire gegeven wenken zeker op te volgen. Maandagavond hield de Demo cratische partij in de zaal Musis Sacrum eene algemeene vergadering waarin Prof J E. Heeres sprak over het onderwerp Nationale ontwapening. De heer van Gent opende de bijeen komst, die. slechts door zeer weinigen werd bijgewoond, heette de aanwezigen en in het bijzonder prof. Heeres, wel kom en deelde mede, dat de Demo cratische partij, de partij is voor ieder een, onverschillig tot welken godsdienst men behoort Prof. Heeres zette in een lang betoog uiteen, dat Nationale Ontwapening in het belang is van de menschheid. Van de gelegenheid tot debat werd uuor meuianu gcuiuiN gcuiddiw. Zondagmorgen bemerkte de heer J Plevier dat een zekeren B. in het zwembassin in de diepte verdween. Aanstonds sprong hij te water en wist den drenkeling, die reeds bewusteloos was, op het droge te brengen alwaar hij, nadat men de kunstmatige adem haling had toegepast, spoedig tot het bewustzijn terug trad. Later viel een ander gekleed te water die spoedig door den heer Henke op het droge werd gebracht Vooral moet het streng worden, ont raden, dat niet geoefende zwemmers op het diepe gedeelte gaan. Maandagavond ten 8 uur had in het Bondsgebouw de Algemeene en Jaarvergadering van de afdeeling Waalwijk van den Ned. R. K. Fabrieks- arbeidersbond plaats. De vergadering was weer slecht bezocht. Dertig nieuwe leden werden ge ïnstalleerd. Het jaarverslag van den secretaris werd goedgekeurd. Tot bestuurslid werd gekozen L. Schapendonk en tot leden van den bestuursraad de heeren Ant Verhoeven, De Joflgh, C. v. d. Velden en L. Schapendonk. Het finantieel verslag van den Nat. Bond kon de meeste leden niet be vredigen, waarom besloten werd eene nadere specificatie daarvan te vragen. Op verzoek van de vergadering heeft de heer Nic. van Gorcum. die als voorzitter heeft bedankt, zich be reid verklaart deze functie alsnog te blijven waarnemen totdat het bestuur geheel voltallig zal zijn. Bij de rondvraag wees de Eerw. adviseur er op hoe vóór den oorlog de leden méér liefde voor hun vak- vereeniging gevoelden, dan dit thans het geval is. Was dit voor het bestuur prettig omdat men daardoor de belangen van de leden beter kan dienen, ook voor de leden, voor de geheele goede zaak was zulks beter. Het Zangconcours te Tilburg. De uitslag van den Zondag gehouden zangwedstrijd uitgeschreven door het mannenkoor „De Vereenigde Zangers" luidt als volgt Tweede afdeeling le prijs-met al gemeene stemmen, zangvereeniging „Mignon" Heerlen tevens directeurs- prijs. 2e prijs Rumpens Mannenkoor. 3e prijs A Helmond's mannenkoor. 3e prijs B Mannenkoor Onderlinge Oefening, Antwerpen. 4e prijs A Mannenkoor „Orpheus" Rotterdam 4e prijs B Oudenbosscher mannenkoor. 's Hertogenbossche St Jansmarkt. De groote Reclame—St. Jansmark* wordt te 's Hertogenbosch gehouden op Woensdag 24 Juni 1925. Een comité ter voorbereiding is ge vormd uit de beide Marktbonden hier ter stede gevestigd D.V.V, (Federatie van 'Marktkooplieden in Nederland) en den R.K Bond van Marktkooplieden „St. Antonius". Als Voorzitter van het comité treedt op de Heer H, Lissauer, als Secretaris de Heer G. H. Jimmink, terwijl als penningmeester aan het comité is toe- gevoegd de Heer L. Floris, afdeelings chef ter secretarie en secretaris der gemeentelijke Marktcommissie. Een keur van medailles en prijzen voor den étalage wedstrijd aan die markt verbonden is reeds beschikbaar gesteld, terwijl een ju-y uit vooraan staande personen op gebied van kunst, van nijverheid en handel den wedstrijd zal beoordeelen. Het comité zal er prijs op stellen de „Brabantsche muts" wier verschijning dezer dagen een gebeurtenis bleek, in al hare variaties aanwezig te zien. Wat een kleur zal dat geven aan de toch reeds zoo mooie Markt, welke door het Gemeentebestuur voor deze gele genheid smaakvol zal worden versierd. Carillonspel door den kundigen stads beiardier en in den avond concert op het marktterrein wordt van gemeente wege aangeboden. Als „Pluvius" dien dag eens thuis blijft, wordt een druk bezoek van bui ten verwacht. Het „Welkom Vreemdeling" klinke dien dag nog meer dan anders den buitenman tegen. HERPT. Tot hoofd der R K Bij- zondere School alhier «s benoemd de heer P. A, de Man, onderwijzer aan de St Jozefschool te Enschedé. De vereenigingen op ons dorp beginnen thans wel een klinkenden naam te gaan krijgen. De handboogschutterij „Ons Genoe gen" kan naar geen wedstrijd gaan of zij komt overladen met prijzen terug; terwijl in haar eigen wedstrijd Ant van Hoven het tot koning heeft ge bracht. De oude Schuts „St. Catharlna kwam uit Vlijmen terug met twee prijzen terwijl met het vogelschieten op Kermis Dinsdag de prijzen gewon nen werden door Joh. van Hoven, Corn, de Kort en Joh v. d. Wensch. De harmonie „de Eendracht" ging naar 't concours en bracht een len prijs mede, ja heeft zelfs om een directeursprijs moeten kampen. SPRANG-CAPELLE (Voorm SD'aog) Naar wij vernemen hoopt a.s. Maan dagavond alhier la openbare vergade ring voor de A.R. Kleevereeoiglng op te tredea Proff. Dr. Hugo de Vieaer van Utrecht. voor oe uoireKKiDg van uuoiu der Chr, School alhier, hebben zich reeds een 8-tal «ollicltaoteo aangemeld. De heer G de Beer alhier slaagde re 's Hage voor het vak-rxtmea tele- grafi?. Geslaagde en familie hartelijk gefeild' eerd. CAPELLE. Aan den heer J. Sterren burg stationsarbeider bij het station Capelle—Nieuwevaart is op zijn ver zoek daartoe gedaan eervol ontslag verleend uit deze betrekking met in gang van 7 Juli j.l. A. s. Vrijdag hoopt het echtpaar H. van Suylekom alhier zijn gouden huwelijksfeest te vieren. Ongetwijfeld zal het hun dien dag niet aan bewij zen van belangstelling ontbreken. Het muziekgezelschap Kunst na Arbeid heeft besloten deel te nemen aan het dezen zomer te Waalwijk te houden festival uitgeschreven door de Liedertafel „Oefening en Vermaak" en wel op 29 Augustus e.k. De extra collecte met Pinksteren gehouden in de Ned. Herv. Kerk al hier heeft ruim f58 opgebracht. J. I. Zaterdag speelde de korf balclub Juliana een competitiewedstrijd tegen de Philips uit Eindhoven op het Julianaterrein alhier. Deze wedstrijd eindigde in een 10—2 nederlaag voor Juliana. Ds. A. Meyers alhier maakte j 1. Zondag zijn gemeente bekend dat hij voornemens was voor het op hem uitgebrachte beroep naar de Ned Herv kerk te den Bommel te bedanken. Gedurende de maand Mei werden ter secretarie voor de Vleeschkeurings- wet aangegeven 44 varkens. 17 runde ren en 12 geiten, WASPIK. Op het feest van H. Sa cramentsdag zullen hier de kerkelijke diensten worden gehouden als op Zondag. -i- In de gisteren gehouden verga dering der Maria-vereeniging werden tot bestuursleden gekozen de dames W. Klusen Francois, G. Langerwerf en C. Kamp. De weleerw. heer kapelaan hield eene boeiende lezing Bij loting viel een keurig beeldje van de H Theresia ten deel aan mej Lina van den Broek. RAAMSDONKSVEER. Gedurende de maand Mei werd aan het Postkantoor alhier ingelegd f 16744,51 en terug betaald f 1133301. In openbare vergadering treedt Woensdagavond op in het St. Henri- cusgebouw de HoogEdelGestr. Heer Beumer, lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal. -- Tot lid van het Bestuur van den polder „Achter de Hoeve" werd ge kozen dhr. Andr. Kommers Czn. en tot voorzitter dhr, C. M. Sagt. De heer Sneep werd gekozen tot lid van den Raad van Toezicht der Boazbank. De woning bewoond door den heer L. v. d* Waals, Hoofdstraat, bracht bij verkoop slechts f 2575 op. (Inzet f 2200) Zondagmorgen zal in de Veersche Herv. kerk de bediening van het Heilig Avondmaal plaats hebben. Door de Kerkeraad der Ned. Herv. Gem. werd het verzoek van het Bestuur van het Chr. Mannenkoor om in de kerk een uitvoering te mogen geven, niet ingewilligd. Een droevig voorval had Zondag, namiddag op de Donge plaats. De 15 jarige eenige zoon van de heer Chr. van Pelt ging zwemmen en ver dronk daarbij Het lijk was betrekke lijk spoedig opgedregd. MADE. Zon dagvooi middag ontstond brand In een tietschelf, staande op de opslagplaats aan de haven te Drimmelen Ofschoon getracht werd te blusschen, mocht dit niet gelukken, zoodat ook de 2 daarnaast staande schcLeo aangetast werden co aangewakkerd door den wind, mede tot den grond verbrandden. Vermoedelijke oorzaak is het wegwerpen van lucifers of branden de eindjes sigaren. Men zegt dat verzekeriog gedeelte lijk de schade dekt. E genaars waren A. van Loon te Drimmelen en Jul. en Math, de Wijs te Made. Een nader bericht luidt dat niet 3 rietschelven, doch 12 schelven door brand en water zijn vernield. De be rokkende schade bedraagt, zegt men pl.m. f 15000 k f 16000. Op de dezer dagen gehouden aanbesteding ten stadhnlze te B<eda door B. en W. van de rloleering van de «Belcrumpolder* waren 27 Inschrij- vlngsbtljetten ingekomen. Hoogste Inschrijver f 64.200 P. Zwanen te Tilburg. Laagste f36756 Tn. Rovers te Made. Guoning aangehouden. Door B. en W. van Made c.a. zijn dezer dagen benoemd tot brand meesters, Afd. Standpijp en Water leiding als volgt K log 1 W. P. Meone, Adelstraat. Kring 2 Johao Segeres Azn. Markt straat. K Ing 3 Johan Hessels, Nleuwstraat. K log 4 J. L- Ooijens, Voorstraat. K ing 5 W. Geers, S'atlonsweg. Tot Hoofd- of Oppeibrandmeester A. van Beek. De bankwerker B. V. te Drim melen kreeg van een motorlier, die bij 't opdraaien met geweld temesloeg, een alag tegen 't hoofd, waardoor hij eeoigcn ma uowumeiour uicei liggen en z'n oog nogal getroffen werd. Hem werd medische bnlp verleend. GEERTRUIDENBERG. Het aantal badbr.zookers der badtorsch'lng van de zwemclub «Goertruldenberg* bedroeg van 2 t/m 8 Juni Datum Dam. Heer. Kind. Temp. 2 Jual 14 3 47 19° 3 3 12 63 19® 4 35 17 71 20® 5 23 15 73 21® 6 5 36 87 22® 7 14 28 96 23® 8 20 33 93 23® -- Gedu'ecde de maand Mei pas- seeiden 1704 vaartuigen met een totaal johoud van 179447 ton de rolbrug. Zondagavond 1.1. gaf de harmonie «Volksvlijt en Volksvermaak* alt Was pik alhier, een goed geslaagd concert op het Marktplein. Na sfljop hoopten alle toehoorders, deze ba-mooie dezen zomer nog verscheidene malen hier te kunoen hooren. Donderdag des avonds 8 uur, zal op verzoek der Vrijzinnig-Democra tische Bond. door de heer J Kortland van Schoonhoven een lezing gehouden worden in hotel Centraal Onderwerp Waarom nationale ontwapening? MARIAPOLDER. Den 12den Juli zal de Eerw. Heer P. v. d. Pluijm te Rome de H. Priesterwijding ontvangen. LOON-OP-ZAND. Do feestelijkhe den, georganiseerd bi) de herdenking van het goaden jubilé van «Echo der Duinen* zijn afgeioopen. J.l. Zaterdag namiddag was 't Dog een echt kinder feest J 't woelige volkje had pret In de verschillende wedstrijden, zooals zak- loopen, eierdrageo, blindeman—spelen en zoo meer, en niet minder de ouders en de vele aanwezigen, 's Avonds gaf de «Sophia's Vereeniglng* een mooi, goed bezocht concert. De kermesse d'é was ook geopend. 1. Zondag trok de jubHeereude ver eeniglng te 1 uur begeleid door de belde plaatselijke harmoniëa en verge zeld door besturen der deelnemende gezelschappen, de Feestcommissie en den beschermheer jhr, H. Veihcijen, den Eere-voorzltter, den heer Van der Meeren en den eenigen nog in leven lijnden mede-oprichter der liedeitafel den heer C. Dankets, in landauer naar het Feestterrein, nadat de eetewijn In de feestzaal was aangeboden onder een haitrlijke toespraak vai> den Voorz. van het Feestcoml den heer Van Opstal. Het Festival werd met een paar mooie nummers onder directie van den heer Van Baast geopend, waarna het door de 8 deelnemende vereenigingen werd doorgezet. De uitgeloofde prijzen ad f25.— vielen bij loting ten deel aan «Concordia* alhier en oe Fanfare te Heusden. 's Avonds te 8 uur konden de talrijke 'nehoorders genteten van een prachtig Feestconceit, gegeven door het G'oot Strijkorkest «Ad Altiore* alt Tilburg onder directie van den heer H. van Abeelen. De kermesse d'é had ook veel bezoek. Jammer dat het «Schitterend vuur werk*. waarvoor met du zendevllegende blaadjes vooral in Tilburg, reclame was gemaakt, niet kon afgestoken worden. Op 28 Met waren de kisten met het materiaal reeds per spoor afgezonden, de monteur van de firma Katz uit Lelden, de leverancierster, was 's mor gens reeds per auto gearriveerd, heeft nog bi) de stations te Tilburg en Waalwijk onderzoek gedaan, doch de kisten waren zoek. Door den heer J. v. d. Heuvel werd deze groote teleur stelling aan de honderden aanwezigen bekend gemaakt tijdens hot feestconceit. Met trots mag de liedertafel met haar wakker feestcomiié op de afgeioopen feestelijkheden gedurende 5 dagen terug zien alles is, afgezien V8n die eene teleurstelling, schitterend verloopen. Hulde en dank mag haar gebracht worden met den hartgrondigen wenscb, dat ze eenmaal in vollen groei en bloei, bekroond met de hoogste eereprijseo, baar diamanten feest moge vieren. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 9 Juni'25. Zaterdagavond had de huldiging plaats der Gem Zangver. „Crescendo" en „Ver. Heusdensche Harmonie", namens de ingezetenen De eerste werd een zilveren lauwerkrans aangeboden, de laatste een bedrag in geld, om daarvoor een instrument aan te koopen. Hierna gaven beide op de tent aan de Vischmarkt enkele Nos. ten beste, waarna bovendien belangeloos door de Fanfare uit Wijk een concert werd gegeven, dat volkomen aan de hooge verwachting beantwoordde en waarvan als 't ware de geheele gemeente onverdeeld genoot. In de bijeenkomst der Fanfare op Maandagavond werd den Directeur, de Heer Van Heivoort uit Nieuwkuik, namens de vereeniging een blijvende herinnering aangeboden wegens zijn vele verdiensten voor de vereeniging. Het huldeblijk bestond in een keurigen dirigeerstok met inscriptie en werd dankbaar aanvaard. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 10 Juni '25. De Hoenderclub "Kaatsheuvel" hield gisteren (Dinsdag)avond maand vergadering bi] den heer Joh. Smit-

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 5