een Woonhuis Visthvjrkoop. i. C. MORTIER Ter slooping Notaris Canters creerd, met als pastoor de ZeerEerw. heer J. Nabuurs. SPORT. QUICK KAMPIOEN Onder enorme belangstelling is Zon dag 11. de zoo lang uitgestelde beslis singswedstrijd gespeeld tusschen Quick alhier en Gudok uit Tilburg op het D.E.V.O.-terrein te 's Bosch. Toen tegen 12 uur een lange rij autobussen voor het Wavi-station had den plaats genomen, bewogen zich honderden belangstellenden op en om de Markt om de spelers de beste wen- schen toe te voegen. Een groote menigte supporters reed met de autobussen mede, terwijl een 300-tal per fiets en per tram de reis meemaakten. Op het terrein te 's Bosch waren ook vele aanhangers aanwezig van Qudok om hun favorieten aan te moe digen. Onder de uitstekende leiding van den heer Voltijn, bijgestaan door de heeren Schouten en De Munter als grenswachters, werd de wedstrijd pre cies 2 uur begonnen, welke in een 3—2 overwinning voor Quick eindigde. Van dezen wedstrijd zullen wij in een volgend nummer een verslag geven, wijl door de grootsche hulde die Quick gebracht is, reeds plaats wordt gevergd. Niet zoodra hadden eenige postdui ven de mededeeling van de overwin ning gebracht, of het ging van mond tot mondQuick is kampioen. Spoedig verzamelden zich velen op het Marktterrein. Veel werd van hun geduld gevergd, want eerst tegen half acht arriveerden de spelers, nadat van te voren 5 autobussen de supporters hadden aangebracht. Aan het Hoekeinde, bij het café van den heer A. van Berkel, hadden de kampioenen van de aldaar gevestigde gezelschappen een bloemenhulde in ontvangst te nemen. Toen de auto de Markt naderde, steeg vanuit de menigte een luid ge juich op. De harmonie St. Crispijn stelde zich dadelijk op en gevolgd door de leden van Quick en een groote enthousiaste menigte, werd naar het clublokaal gemarcheerd. In de zaal van den heer J. Fransen aangekomen, werden spelers en bestuur toegesproken door den Voorzitter van Waalwijks Belang, den heer A. van Liempt, die met den secretaris, den heer Jan Tielen, de vereeniging met het behaalde succes kwam feliciteeren. In uitnemend gekozen woorden wees de Voorzitter van Waalwijks Belang er op wat door taaie volharding en ernstige oefening kan worden ver kregen. Hij spoorde hen daarom aan op den ingeslagen weg voort te gaan ter bevordering van de gezonde sport en van 't Vreemdelingenverkeer, waar Waalwijk nu van fijner voetbalspel zal kunnen gaan genieten. Namens Waalwijks Burgerij, waarvan hij in zijn kwaliteit als Voorzitter van Waalwijks Belang de vertolker is, wenscht hij de leden van Quick nog maals het beste toe en sprak de hoop uit dat de vereeniging moge groeien en bloeien. De heer Van Engelen, Voorzitter van Quick dankte in een mooie rede voor de gebrachte hulde, die zijne vereeniging op zeer hoogen prijsstelt. Zwaar is de strijd geweest, veel is over de hoofden der leden heen gegaan eer men zoo ver is gekomen, maar nu men het doel heeft bereikt waarvoor men 7 maanden heeft ge zwoegd, nu heeft een ieder zich tot taak, tot plicht gesteld om door voort durende oefening zich nog verder te bekwamen. Nadat de Voorzitter van Waalw'ijks Belang nog de mededeeling had ge daan dat de vereeniging een lauwer krans zou worden aangeboden, steeg uit de menigte een hartelijk applaus op. Eenigen tijd daarna huldigde de Voorzitter van de voetbalclub Juliana het Quick Xl-tal onder aanbieding van een prachtig bloemstuk, wat ten zeerste op prijs werd gesteld. Dat de leden nog lang in gezellig- samenzijn bijeen bleven en menig glas op het behaalde succes is geledigd, behoeft niet te worden gezegd. Zoo wel leden als supporters vierden ge zellig feest op dit prachtig succes. Maandagavond had de huldigings avond der spelers plaats. Het club lokaal was voor deze gelegenheid in een feestkleed gestoken en toen allen hadden plaats genomen Jiam de heer Van Engelen het woord. Spreker begon met de clementie der leden in te roepen, omdat zijn stem hem heeft begeven. Men moest daarom van hem geen fijne gestyleerde rede verwachten. De enkele woorden die hij zal spreken zijn woorden die hem uit het hart zijn gegrepen, woorden zooals zijn geest hem ingeeft. Op de eerste plaats roept hij allen een hartelijk welkom toe en feliciteert daarna het Xl-tal commissie met het groote, nog nooit voorgekomen succes. Namens het bestuur wil hij de spelers extra complimenteeren en danken voor het zwoegen en werken dat ze in het afgeloopen seizoen hebben gedaan. Men ziet wel dat een dergelijk succes niet alleen is weggelegd voor menschen van hoogeren rang ot staat of hoog- aanzien maar dat ook de werkman, de minder gesitueerde, een dergelijk groot succes kan behalen, Zeven maanden lang hebben de mannen van de blauw—witte kleur getracht te zegevieren en mij, aldus spr., hebben ze allen als uit een hartverklaard.dat ze alles zouden doen om dit jaar het kampioenschap te behalen. Velen zijn er toen nog geweest die dachten dat is maar een utopie, -maar ik, ging spr. voort, wist dat het niet onbereikbaar was. Ik wist dat door eendracht men sterk genoeg zou zijn om alle hinderpalen die ons ter be-, reiking van het gestelde doel in den weg zouden komen te staan, te over winnen. En nu zijn wij een jubileerende ver eeniging geworden. Met trots mogen wij nu op twee kampioens elftallen wijzen. Laat deze sportgeest zoo onder U blijven heerschen dan kunnen wij lang trots gaan op het insigne dat onze borst thans met eere siert. Werpen wij een terugblik achter ons dan moet wel worden erkend dat wat heden bereikt is, zoo maar niet voet stoots is te bereiken. Meermalen waren er leden die dan om dezen en dan weer om dien tegenslag de koppen omlaag lieten hangen, doch steeds heeft hij deze leden een riem onder het hart weten te steken, steeds heeft hij hen gezegd dat men alles moest trotseeren. Dacht men dan het gevaar weer voorbij te zijn, dan was het de post weer die iets onaangenaams kwam brengen. Dan was het een aanklacht tegen de spelers, dan was het een aan klacht tegen het bestuur en dan weer een protest, waarvoor men weken lang noodig had om het te onderzoeken. Het resultaat van dat alles is dat de vereeniging een pracht figuur heeft geslaan. Spr. zegt zelf naar Den Haag te zijn gegaan om hangende kwesties toe te lichten en omdat men daar weet dal hij steeds in zijn vereeniging op sportiviteit heeft aangedrongen heeft men daar ingezien dat wij hier niets anders beoogen dan het spelen van mooi en fair voetbalspel. Zoo zijn steeds de woedende golven stuk geslaan op de hechte rotsen waarop wij staan, Vervolgens biedt hij de spelers een lauwerkrans aan en hoopt dat de leden steeds't bestuur gehoorzaam zullen zijn, dan lijdt het geen twijfel of nog grooter succes is weggelegd. Ook de supportersvereeniging dankt hij voor alles wat ze hebben gedaan. De supportersvereeniging van Quick is er eene waarop de le klas veree- nigingen in het zuiden jaloersch zijn. Verder wijst hij de leden op de vele en groote werkzaamheden die de be stuursleden hebben te verrichten. Hij hoopt dat de onderlinge verstand houding zoo zal blijven, dan is voor Quick voorzeker nog een mooie toe komst weggelegd. Tenslotte dankt hij allen voor de grootsche ontvangst. Hij acht zich verplicht namens de leden allen daar voor te danken. Ook de plaatselijke pers dankt hij voor de wijze waarop men steeds van de kolommen gebruik heeft mogen maken. Hij hoopt dat de vereeniging van die gastvrijheid op dezelfde wijze gebruik zal mogen maken tot meerderen groei en bloei van de sport in Waalwijk. Met eenhoog het glas, Quick is tweede klas, eindigde hij zijne toespraak die luide werd toegejuicht. Inmiddels was een prachtige schat van bloemen en kransen aangebracht. Het eerst bracht de heer Schamber- gen, namens het bestuur van de R K. Waalwijksche Gymnastiekvereeniging, hulde aan Quick met het behaalde succes. Hij twijfelde er niet aan of het kranige elftal zal ook in de 2de klas vele overwinningen weten te behalen. Als daarna het volledig bestuur van W. S. C- de zaal binnen kwam, ging er een luid gejuich -op als een bewijs hoezeer men dit bewijs van sympathie op hoogen prijs stelde In een mooie rede huldigde de heer Jacq Spijkerman het kampioenselftal, daarbij de hoop uitsprekende dat de goede verstandhouding tusschen beide clubs van langen duur zal zijn. De heer Dekkers huldigde Quick namens R. W. B. Hij twijfelden er niet aan of ook in de tweede klas zal Quick een schitterend figuur slaan. De heer Van Engelen dankte de verschillende sprekers in warme en van humor tintelende taal. Van de supportersclub ontvingen de kampioenen een lauwerkrans, benevens f 100, om daarmede verder het veld af te rasteren. Er werden prachtige bloemstukken en lauwerkransen aangeboden door W. B., W.S C Juliana, R.W.B., Waalwijk sche R.K. Gymnastiekclub en tal van an dere personen, terwijl de heer L. v. Adel- berg 'n voetbal heeft geschonken, waar mede Zondag de huldigingswedstrijd wordt gespeeld. Vande Dames gymnastiekvereeniging „Vrij en flink" en van de Gymnastiek club „Kunst en Kracht" waren in den vorm van brieven, felicitaties binnen gekomen. Vervolgens waren er nog vele per sonen, die zich ten opzichte van de vereeniging niet onbetuigd lieten. Ook wij bieden Quick gaarne onze beste wenschen met het behaalde succes. Alvorens dit verslag te eindigen brengen wij een woord van hulde aan den onvermoeiden voorzitter van Quick, den heer H. v. Engelen, die na een jaar als voorzitter werkzaam te zijn geweest een groot aandeel heeft in het behaalde succes. Steeds toch was de Quick-voorzitter met woord en daad bereid om de belangen van zijn ver eeniging te behartigen en vooral in de afgeloopen dagen heeft hij nog meer als anders getoond een echt voorzitter van die vereeniging te zijn. In plaats van den heer H. i Meeth, die wegens drukke werk— zaamheden heeft bedankt als secre— taris van Quick, doch niet als lid j zooals de opinie van het publiek was, is als secretaris benoemd de heer B. Hornes alhier. H.E.C. J.l. Zaterdag beëindigde H.E.C. haar tournool met een overwinning op Oranje» Wit. Hiermede is het HEC-Tournool achter den rug. Noad heeft het beste resultaat en daarmee de zilveren draag- medailles behaald. Van de zeven gespeelde wedstrijden heeft er HEC vier gewonnen, een gelijk gespeeld en twee verloren. Dit is een mooie prestatie van HEC daar het allen sterke tegenstanders waren. De volle- dlgen uitslag is HEC-WSC 1—1, HEC--BVV 2-0, HEC—Gudok 1—2, HEC—Volt 6-2, HEC-Noad 1—4, HEC-RWB 1-0, HEC—Oraoje Wit 2—1. HEC kan met genoegen op dit tournooi terugzien. De wedstrijden heb ben allemaal een vlot verloop gehad. Het zijn mooie oefenwedstrijden voor HEC geweest. De belangstelling was echter maar matig te noemen. HEC heeft echter de N.V.B.ers goed partij gegeven en bewezen volkomen N.V.B.- fahig te zijn. R. W. B De serie* wedstrijden welke 1.1. Zondag aangevangen zijn, hebben de omstan digheden in aanmerkiog genomen nog tamelijk belangstelling gehad, de gure wind en het stof maakte een wandeling niet aangenaam. SVW tegen Boxtel eindigde in een overwinning voor SVW met 2—0. Boxtel had onderweg pech en was hier met 10 man, doch gaf goed parttj. SV W moest zich geheel inspannen om de overwinning te behalen. Vlijmen seinde reeds Zaterdag af wegens gebrek aan spelers. Kaatsheuvel was aanstonds bereid tegen WSC te spelen, terwijl WSC welwillend Kaatsheuvel een kans gaf door van hare papieren overwinning op Vlijmen af te zien, wat ten zeerste gewaardeerd werd. Beide elftallen heb ben eenige invallers. K. pakt aanstonds enthousiast aao, WSC speelt echter taktlscher en neemt spoedig door de centervoor de leiding, waarna de rust ingaat. Er wordt direct gedraaid en K. heeft al spoedig succes ais de rechts buiten met een mooien omhaal gelijk maakt. WSC blijft het beste van het spel behouden, K. speelt zoo mogelijk nog enthousiaster, met gevolg dat aan WSC een penalty wordt toegewezen welke door den rechtsachter onberis pelijk Ingezet wordt 2—1. K. geeft zich nog niet gewonnen, doch als even later de rechtsbinnen van WSC mooi aan de centervoor door geeft, schiet deze keihard juist onder de lat in. W. S.C. wint hiermede verdiend met 3 1. De heer Slaats leidde tot ieders ge noegen. A.s. Zondag HEC tegen Juliana, dit wordt voor de talrijke supporters een spanneGden strijd, tevens wofdtgespeeld RWB2—WSC2, waarna de loting plaats heeft tusschen SVW, WSC en de winnaar HEC—Juliana. Duivensport. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. In aansluiting aan ons vorig bericht betreffende het jaarverslag der Kon. Stoomschoenenfabriek A. H. v. Schijn- del alhier, deelen wij nog 't volgende mede De balans per 31 December 1924 ver meldt als activa: terreinen, gebouwen en arbeiderswoningen 100.000 (v. j. 95.000), machinerieën 30.000 (v. j. 25.000), motoren en electrische in stallatie 14.000 (onv.), werktuigen, gereedschappen en leesten 20.000 (onv.), kantoormeubilair 1,(onv.) expeditiematerieel 1,2000^ voorraden grondstoffen en afgewerkt fabrikaat 380.608 322,749), debiteu ren 449.072 526.805), effecten 100.938 99.813), installatie linnen- pfdeeling 14.000 (onv.), kas 27.475 11.501), deelname in andere onder nemingen 327.000 195.201), verbou wing fabriek 24.487 en als pas siva: gewone aandeden 500.000 (onv.) 6 pet. cum. pref. winstd. aand. 500.000 (onv.) pensioenfonds werklieden 4802 onafh. dividend cum. pref. winstcf. aan- deelen 1505 925), bankier en credi teuren 362.063 230.133), reserve 56.621 (onverdeeld dividend gew. aand. 2319 (onv.), dividend cum. pref. winstd. aand. 1924 6 pet. 30.000 (onv.) onverdeeld winst-saldo 30.274 De verlies- en winstrekening staat debet voor: interest 11.314 (5491), saldo winst 102.890 55.900) en cre dit voor: exploitatie arbeiderswoningen 451 1918), exploitatie-rekening 113.753 59.472). No. 22 Aanvullende voorloopige lijst van deelnemers der Internationale Tentoonstelling voor de Schoen- en Le derindustrie Waalwijk 1925. Smith Co., Zeist. P. H. Vloemans, Kaatsheuvel. Lederfabriek „Hollandia" Loon op Zand. A. Verwiel^ Waalwijk. Junker Ruh, A. G. Kurlsruhe i/B. Fr. Kessen, Enschedé. Kamer van Koophandel. Uit het jaarverslag der Kamer van Koophandel voor de Langstraat ontleenen wij het volgende: Groothandel en Grootnijverheid. De verbetering in den economischen toestand, die zich voor het district onzer Kamer begon af te teekenen in 1923, heeft, ook in 1924 aangehouden. Trouwens over het geheele land heeft het afgeloopen jaar verbetering ge bracht. De internationale verhoudingen op politiek gebied geven meerdere zekerheid, de valuta verhoudingen zijn verbeterd. Groote prijsschommelingen in groudstoffen en afgewerkte produc ten komen niet meer in die mate voort. De wederopleving van Duitschland deed een gunstigen invloed voelen op de uitvoercijfers, die aanmerkelijk ver beterden. Tot hei scheppen van vastere toestanden binnenlands heeft zeker ook de verbetering in den toestand bijge dragen. De beteekenende verlaging van de steenkolenprijzen heeft voor ver- schillende bedrijven eeu verlaging der productiekosten mogelijk gemaakt. Daartoe heeft medegewerkt de iets mildere toepassing der arbeidswetten. De zware belastingen, de lasten, voort vloeiende uit de sociale wetten, waar van de uitbreiding nog niet tot staan schijnt gekomen te zijn, de wijze waar op sommige dier wetten worden toe gepast zonder dat voldoende rekening wordt gehouden met de eischen der praktijk, blijven echter zeer zwaar drukken op industrie en handel en beletten in niet geringe mate het snelle en krachtige opbloeien der bedrijven. Ook voor wat handel en industrie in het district onzer Kamer betreft kan gelukkig worden gewaagd van eenige verbetering. De positie der schoenindustrie werd gunstiger. In het vorig verslag kon met groote voldoening worden melding gemaakt van de goede resultaten van de werking van het schoenenwetje. De omstandigheden ontwikkelden zich in voor de schoenindustrie gunstigen zin, zoo zelfs, dat de noodzakelijkheid kwam te vervallen om den tijdelijken maatregel tot belemmering van den invoer van schoeisel te bestendigen en werd de invoer met ingang van ljuli 1924 vrijgelaten. Dit viel ongeveer samen met de invoering van den goud mark, die onmiddellijk eene verhooging van het algemeene prijsniveau in Duitschland tot gevolg had en daar mede de verderfelijke ongunstige va lutaverhoudingen van de baan veegde. Zelfs werden nadien de rollen omge keerd en kon het Hollandsche fabrikaat gretig plaats vinden op de Duitsche markt, ware het niet, dat gebrek aan betalingsmiddelen aan het afsluiten van groote orders in den weg stond. De vrees voor herhaling van groote valuta importen uit België uit Frankrijk bij de daling van den Frank in het begin van het vorig jaar is niet bewaarheid. Valuta concurrentie van die zijde is niet van groote beteekenis geweest. Met voldoening kan worden getuigd, dat van al de schrikbeelden, die door de tegenstanders van het invoerverbod van schoenen werden vertoond, niets is terecht gekomen. Van prijsstijging der artikelen is geen sprake geweest, integendeel zijn die prijzen nog ge daald aan respressailles heeft geen enkele mogendheid blijkbaar gedacht. Dezerzijds is steeds betoogd, dat bij het herstel v»n ongeveer normale va lutaverhoudingen onze industrie steun in den vorm van invoerbelemmering niet van noode heeft en de feiten zijn er om aan te toonen, dat thans deze krachtig genoeg is hersteld om op eigen beenen te staan. Ondanks de groote moeilijkheden heeft zich zelfs eenige export ontwikkeld, waarvoor zich gunstiger perspectief zal openen, wanneer de lage Duitsche arbeids— loonen bij de stijging van den levens standaard aldaar, op den duur niet houdbaar zullen blijken. De schoenindustrie heeft zich weer tot vrijwel normale capaciteit kunnen opwerkenhier en daar kwamen zelfs beteekenende uitbreidingen tot stand. Werkloosheid, afwijkend van de nor male seizoenswerkeloosheid, kwam niet voor. De afzet der industrie bleef nog zoo goed als geheel beperkt tot het binnen land. De scherpe concurrentie daardoor veroorzaakt, die zich in het vorig jaar afteekende, is nog vinniger geworden. Ondanks de stijging der prijzen van de grondstoffen bleven de schoenen- prijzen vrijwel gehandhaafd Alleen eene zeer intensieve productiewijze kan eene loonende fabricatie mogelijk maken De strijd voor de technisch en finantiee) minder goed geoutilleerde bedrijven is dan ook hevig geworden en de kleinbedrijven voelen sterk den druk, uitgeoefend door de tot het uiterste opgevoerde productie van de grootere, betere dan voorheen georga niseerde en gefundeerde inrichtingen. Ook voor de lederindustrie bracht het afgeloopen jaar eene verbetering. Behalve de hiervoor genoemde alge meene factoren, die op de verschillen de takken van handel en industrie een gunstigen invloed hebben gehad, was natuurlijk de stijging van de productie der schoenindustrie, gepaard gaande mei eene grootere behoefte aan grond stoffen, van groot belang. Kreeg de schoenindustrie, zij het dan ook wat laat, enn ruggestem door de tijdelijke invoerbelemmering, de lederindustrie heeft het in de slechts tijden zonder eenige bescherming moeten stellen en heeft voor haar daardoor de periode van depressie langer aangehouden, dan voor de schoenindustrie het geval is geweest. (Wordt vervolgd). AGENDA'S. WAALWIJK. Woensdag 17 Juni 8'/i uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak" Gemengd koor. Donderdag 18 Juni. Musis Sacrum. Vergadering Vrijz. Dem. Bond. 8 uur. Zaterdagavond 20 Juni 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 21 Juni 127a uur. Matinée „Oefening en Vermaak" op de kiosk op de Markt. ADVERTENTIëN. te KAATSHEUVEL, Peperstraat. Inschrijvingsbiljetten tot en met 22 Juni, aan onderstaand adres, alwaar verdere inlichtingen en aanwijzingen verkrijgbaar 34902 Gunning voorbehouden. Firma P. H. VLOEMANS, Kaatsheuvel. Donderdagmorgen van 9-12 uur Vischverkoop in de Manege achler het Raadhuis. Aanvoer van33002 Schelvisch, Kabeljauw en Schol. Tarbot, Tong. De prijzen zullen in het aan. plakbord bekend gemaakt worden ontvangen. Ijzerhandel, 34883 WAALWIJK. te houden door te DRUNEN In Juni 192 5. Zaterdag 20, vóórm. 107a uur, in het „WAPEN VAN AMSTER DAM" te Heusden. 34829 VOETBAL. Op het tournooi der Voetbalvereniging „Geer- truidenberg" is Zondag hl. de eerste wedstrijd ge speeld tegen „Excelsior", Breda, welke gewonnen werd door „Geertniidenbcrg" met 6—2. KORFBAL. Door het niet opkomen van „Fluks" Zeven bergen, is deze belangrijke competitie wedstrijd voor B. L. E. I., Zaterdag niet doorgegaan. Zondag hield dc Postduivenvereniging „Prin ses Juliana" een wedvlucht van uit Orleans. Af stand 469 K.M. Dc duiven werden aldaar om 7 uur vrij gegeven. Dc eerste duif bereikte 't hok om 3 u. 35 m. 34 see, de laatste om 5 u. 36 in. 57 sec. Voorts: Jac. Vos 1, 2, 7, 10 11, 14 en 21; M. Broe ken 3, 1, 8, 17; B. Broeders 5, 6, 18; D. J. Kop 9, 13, 15. B. v. Dongen 12, 16 en 19; C. Rullens 20, A. v. Gils,"22 J. de Hcyde, 23 P. Kooyman 24. De Postduivenvereniging „Gevleugelde Vrien den" hield op Zondag een wedvlucht uit Orleans. Afstand 369 K.M. Om 7 uur kregen dc duiven al daar haar vrijheid. De eerste duif bereikte haar hok om 3 u. 40 min. 51 sec, de laatste om 3 uur 36 min. 53 sec., voorts als volgt: H. de Laat 1, en 2; G. v. Gils 3 en 4; H. Weiten Pzn, 5; P. v. d. Kor- put 6 en 7; A. de Rcyer 8 en 9; J. dc Jongh 10; M. v. Oorschot 11, H. Weiten Ruth 12. „Prinses Juliana" en „Gevleugelde Vrienden" hielden eveneens op Zondag van uit Orléans een Combinatie-wedvlucht. De duiven werden aldaar vrij gegeven om 7 uur, de eerste duif bereikte haar hok om 3 u. 36 min. 55 sec, laatste duif om 5 u. 35 m. 57 sec. Voorts als volgt: Jac. Vos 1, 2, 9, 13, 14, 17, 33; M. Broeken 3, 6, 10 en 21; H. de Laat 4 en 5; B. Broeders, 7, 8 en 22. D. J. Kop 11, 16 en 18. G. v. Gils, 12 en 19; B. v. Dongen 15, 20 en 26; II. Weiten I'z. 23; Korput 24 en 25; A. de Reyer 27 en 29; C. Rullens 28; J. de Jongh 30, M. Oor schot 31. H. Weiten Ruth 32; A. v. Gils 33; J. de Heyde 34; P. Kooyman 35. De Combinatie gevestigd bij den heer Jan van "Dun hield Zondag een wedvlucht van uit Bre- tignie. Uitslag: 1, 2, 5 en 7 P. v. d. Assem; 3 en 8 P. Stokkerinans4 N. Brokken; 6 F. Damcii; 9 C. d. Rondt, 10, 16, 20 en 21 M. Dijk; 11 J. v. Biel; 12 en 19 J. v. Dun; 13, 22 en 24 P. Remmeren; 15 en 18 A. Rlel; 17 en 23 J. Opperman. Eereprijs I». Stokkerinans. Ie duif om 11-58-33. laatste duif om 1-2-27. „Dc Getrouwe Duif" gevestigd in Euphonia hield een wedvlucht van uit Bretigny. Uitslag: 1 A. Snaphaan, 2 en 7 T. Mornen, 3, 4, 10 en 14 L. Mosselveld; 5 W. v. d. Velden, 6 en 17 P. Pijnen burg, 8, 13 en 16 J. v. Boxtel; 9 G. v. d. Linden, 11 11. Bergmans, 12 W. Remmeren, 15 A. v. d. Velden. De .Postduif gevestigd bij den lieer A. Rijken hield Zaterdag een wedvlucht uit Chlmay. Uitslag: 1 J. Köhlcr, 2 J. Treffers, 3 en 4 P. Rijken, eerste overduif H. v. Achterberg. De gevleugelde Vrienden gevestigd bij den heer P. Wagenmakers hield Zondag een wedvlucht van uit Bretigny. Uitslag: 1, 2, 8 en 11 P. Snoeren, 3, 5, 13 en 14 H. v. Boxtel; 1 en 15 K. v. Wanrooy; 6 K. v. Dongen; 7, 12 en 1G J. Sebrcchts; 9 G. v. Wanrooy; 10 H. v. Boxtel. Eereprijs K. Wanrooy; lc zetduif K. Dongen, 2e zetduif H. Boxtel; eerste duif 12-10-5, laatste duif 12-57-23. Wedvlucht der Postduivenvereniging „Ko ningin Wilhelmina", van uit Bretigny: 1 J. de Vries; 2, 3 en 4 H. Cornel; 5 P. Boot; 6 J. Snijders. Hooiliarlien

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6