om wat toezicht te houden, hij zou dan meteen een beetje opzichter kunnen spelen over de landerijen. De heer Dobbelsteen vindt het een beetje typeerend dat men een aanvrage om ontslag uit de courant moet ver nemen. Was de ontslag-aanvrage op een andere manier bekend geworden, dan had hier een woordje aan hem gewijd kunnen worden. Voorzitter. Hij had zelf liever dat er niets van bekend werd. In Mei heeft hij het mij gezegd dat hij bij den Commissaris der Koningin ontslag zou aanvragen. Hij kan geheel buiten ons om zijn ontslag aanvragen. Het ontslag is nu 15 Juni ingegaan. Dobbelsteen. Heeft hij plan om in Hedikhuijzen te blijven. Voorzitter. Als hij onbezoldigd veld wachter kan worden, dan geloof ik van wel. Met een kleine vergoeding zal hij wel tevreden zijn. Wordt hij het niet, dan zal hij misschien trachten ergens anders zijn domicilie te kiezen. De heer Van Hemert meent dat niet gemakkelijk tot aanstelling van een onbezoldigd veldwachter wordt over gegaan. De Voorzitter merkt op dat zulks wel wordt gedaan. Op meerdere plaat sen in de omgeving is men er al toe overgegaan. (Zelfs rijksveldwachters worden nog wel eens benoemd Dobbelsteen. U spreekt van toezicht, maar we hebben toch nog een veld wachter. Van Vrede. Burg. en Weth. zijn toch aangesteld om toezicht op de landerijen te houden. Van Engelen. Dan kan men wel zeggen dat we geen arbeiders meer noodig hebben ook, dat Burg en Weth. voor de wegen moeten zorgen. Van Vrede. Dat is heel iets anders dan 't opzicht houden. Van Hemert. Men heeft de maré- chaussées toch ook nog. Winkel. Die ziet men even en dan zijn ze weer weg. Die laten hun controleboekje afteekenen en dan zijn ze weer weg. Heeft men nu een on bezoldigd veldwachter, dan is er toe zicht, vooral op de jeugd. Als ze maar weten dat er iemand is die waakt, scheelt het al. Maar de heeren moeten het zelf weten. Zooals nu krijgen ze misschien nooit meer de kans. Van Hemert. In het benedenland zijn zooveel gemeenten vereenigd en daar heeft men toch ook maar een veld wachter. Waarom zou dat hier ook niet goed gaan. Winkel. Wijk is aaneen gebouwd, maar Hedikhuijzen is heelemaal van alles afgesloten. Van Hemert. Daar heb je dan Doe veren, Heesbeen en Genderen Daar is er maar een en dan heeft men daar de Maas nog wel tusschen. Voorzitter. Als men er in het geheel geen noodig had, was nog gemakke lijker. Van Engelen Als men op die manier wat politietoezicht kan hebben is het toch wel goed. Ik woon nogal wat ver af, maar dan ziet men toch wel, dat zoo nu en dan wat politietoezicht toch wel noodig is. Van Vrede. Laten we eerst nog eens afwachten en eens afzien of er behoefte is aan politietoezicht. Winkel Het gevoelen in Hedikhuijzen is, dat men gaarne zal zien dat voor wat politietoezicht wordt gezorgd. Maar nog eens, men moet zelf maar weten wat men wil. Van Engelen. Het is toch wel goed te keuren zoo iemand te benoemen. Winkel. Ge zoudt 'm telkens voor een jaar kunnen benoemen. Het voorstel van Burg. en Weth. in omvraag gebracht, wordt met 3 tegen 2 stemmen verworpen. Voor stemden de heeren Van Enge len en Winkeltegen de heeren Van Vrede, Dobbelsteen, Van Hemert en van den Brand. Van Vrede. Laatst heeft wethouder van Engelen nog gezegd dat men goed met een veldwachter zou kunnen vol staan. Voorzitter. Daar gaat het nu niet meer over. Er is al gestemd. Dobbelsteen. Nu moet van Mierlo zeker het huis van de gemeente huren. Dus dan zal de huurwaarde van dat huis nog vastgesteld moeten worden. Voorzitter. Ik weet niet of hij zal trachten een andere woning te krijgen. De geschatte huurwaarde is nu nog f 200. Van Hemert. Het huis is slecht, maar er is nog al flink wat grond bij. Winkel. De woning is heel slecht maar toch zou er met niet al te veel onkosten veel in orde zijn te maken. Van den Brand. Ik zou de huur maar op f 150 stellen. Met algemeene stemmen wordt daartoe besloten. Bij de rondvraag komt de heer Dob belsteen terug op het onderhoud van de wegen en wijst er op dat bij de behandeling van de begrooting beslo ten is dat er steeds iemand op den weg zou zijn. Zoo'n besluit moet ook uitgevoerd worden. Voorzitter. Dan kan men wel een werkman er bij nemen. Dobbelsteen. Er is toch een werk man die geregeld in dienst is en dan gedurende den zomer nog dikwijls een hulp. Voorzitter. Er is er nu een vrij om zijn hooi binnen te halen. Ze zijn niet voor vast aangesteld. Van Hemert. Hoe Is het met hun pensioen. voorziner. uai is nog steeas nan- gende. Alleen wanneer ze voor de ge meente werken wordt er geplakt. Het pensioen zal worden gekocht naar gelang de gemeente voor hen heeft betaald dus naar gelang ze hebben verdiend Dobbelsteen. Er is een man op noodig. In het voorjaar zijn de gaten ook dicht gegooid. Voorzitter, ja en die rijden ze er nu uit. Van Hemert. Dat is niet waar, wat ze toen dicht gemaakt hebben zit nu nog goed, zelfs op het slechtste eind nog. Dobbelsteen. Het is er heel wat beter dan een vorig jaar. Voorzitter. Nu, nu is het overal goed, maar laat het maar eens winter worden. We zullen trachten nog wat grint te krijgen Van Vrede. Hoeveel heeft de ver pachting opgebracht. Door den Secretaris wordt een en ander nagezien waaruit blijkt dat deze heeft opgebracht de somma van f8451.50. Dobbelsteen Het wordt tijd dat de tuin van de school wordt verkocht. Wordt daar al wat werk van gemaakt. Het is nu nog een goeden tijd en daarom zou ik den datum van verkoop vaststellen. Voorzitter. Dan moet men nog be palen hoe men het zal doen. Van Vrede. Het besluit is toch al goedgekeurd om den tuin achter de woning te verkoopen. Voorzitter. Omdat men toen over het huis ook heeft gesproken dacht ik dat men dat dan tegelijk wilde doen en dan had men de zaak anders moeten indeelen. Dobbelsteen. De bedoeling heeft niet voorgezeten om het huis te ver koopen, alleen maar het achterste gedeelte van den tuin, omdat er be hoefte was aan bouwgrond en dat gedeelte moet men nu maar eens spoedig gaan verkoopen. Voorzitter. Ik dacht dat men nog wel eens op het besluit zou zijn teruggekomen, dat wordt wel eens meer gedaan. Het is heel verkeerd om een ge deelte van dien tuin te gaan verkoo pen, maar dat wil men nu niet inzien omdat het de school betreft. Dobbelsteen. U moet begrijpen dat het algemeen belang boven moet gaan. Voorzitter. Ik begrijp de bedoeling goed. Dobbelsteen Of ge het nu goed of niet goed begrijpt doet er niet toe, als nu de datum maar vlug wordt vastgesteld. Voorzitter. Er is gesproken van een gulden per Ma. Dat is toch al heel weinig, want vroeger verkocht men daar de moerasgrond voor. Het is toch een beetje al te belachelijk om daar die goede grond voor f 1.per M2. te gaan verkoopen. Het is geen vergelijking, maar ik begrijp het wel, 't is maar te doen om het kwijt te zijn, 't is maar omdat het van de school is. Dobbelsteen. Met die praatjes hebben we niets te maken. Van Hemert. Wij verkoopen het omdat zulks in het belang van den Middenstand is. Voorzitter. Ik weet wel, 't is omdat de school er bij staat. Dobbelsteen. Met die praatjes hebben we niets te maken. Als de datum nu maar vlug wordt vastgesteld is het goed. Van Vrede. Hoe gaat het morgen met het stembureau in Hedikhuijzen. Voorzitter. De secretaris is ziek. Van Vrede. Ge hebt nu toch een waarnemend secretaris. Voorzitter. Daarvoor hebt ge toch op de begrooting niets willen uittrekken. Van Vrede. Het Is toch al z'n leven geweest dat de secretaris de rommel in orde maakt. Winkel. Ik dacht dat gij daar wel bekwaam genoeg voor waart. Van Vrede. Praatjes hebt gij genoeg, maar mijnheer de Voorzitter, ik zeg dan dat ik morgen niet thuis ben. Voorzitter. Dat moet u weten, dan valt de stemming in duigen. Dobbelsteen. Hier heb ik zitting en daar is geen secretaris voor noodig. Voorzitter. Ik sluit de vergadering. Er ontstond nog een geweldige dis cussie waarbij het heftig toe ging. Ingezonden Mededeelingen. MIJNHARDT's Staal-Tabletten .90* Maag-Tabletten. 75 Zenuw-Tabletten .75* Laxeer-Tabletten 60<* Hoofdpijn-Tabletten 60 BUITENLAND. Volgens het voorloopig resultaat der Duitsche volkstelling zou de bevolking van Duitschland, de 750 000 inwoners van het Saargebied niet medegerekend per 15Juni jl. ongeveer 62'/2 millioen zielen hebben bedragen. Het aantal mannen vertoont naar verhouding tot dat der vrouwen weder een toeneming; volgens de jongste volkstelling vond men in Duitschland 1074 vrouwen op de 1000 mannen; in 1919 was dit aantal 1101, in 1910 waren de vrouwen met 1029 op de iuuu mannen in ae meeruerneiu. Het aantal inwoners der groote steden bedroeg 16,373,480 tegen 15 586.499 in 1919 en 15,190.456 in 1910. De zeven grootste steden van Duitschland zijn thans Berlijn met 3,968 888, Hamburg met 1,059.533, Keulen met 690,113, Munchen met 671,548, Leipzig met 660,140, Dresden met 608,025 en Breslau met 538 331 Sedert 1919 is deze volgorde niet, sedert 1910 eenigszins veranderd. De acht grootste staten zijn Pruisen met 38.138,460, Beieren met 7,398.991, Saksen met 4 970,301, Wurtemberg met 2,591.340, Baden met 2,319,581, Thüringen met 1,624,675, Hessen met 1.350.986 en Hamburg met 1.134.112 inwoners. Deze volgorde is sinds 1910 niet veranderd. Graaf Crawford verklaarde in een rede te Gillingham, dat de tijd was aangebroken voor de Eng. reg. om aan de Russische regeering mede te deelen, dat, wanneer deze zou voortgaan met haar aanval op Groot-Brittannië in China, Britsch-Indië en elders de diplomatieke betrekkingen zouden worden verbroken en de Russische gezant te Londen zal worden terug gezonden. Een particulier telegram uit Rome aan de Msb. meldtDieven hebben door een In het gewelf der tweede zaal van de St. Pieterschatkamer aan gebrachte opening, rich tot de schat kamer toegang verschaft en er een groot aantal kostbaarste voorwerpen ontvreemd. Naar uit het eerste onderzoek ge bleken Is, zijn o.a. meegenomen een zware met een grooten safüer en bril janten bezetten ring een kostbare ver gulde met briljanten en robijnen ver sierde ciborie, geschenk van den aarts bisschop van Orleans aan Z.H. Paus Plus IX z.g.voorts een compleet gouden rijk met briljanten, paarlen en edelgesteente versierd altaarstel en een groot aantal andere waardevolle voor werpen. Uit de wijze, waarop de dieven zich tot de schatkamer toegang hebben verschaft, alsook uit de door hen ge dane keuze der schatten leidt men af, dat zij op de hoogte moeten zijn ge weest van de plaatselijke toestanden en van den Inhoud der schatkamers. De dieven hebben een ladder, een touw, electrlscbe lampen en andere In strumenten, waarvan ze zich bij hun afschuwelijke daad bediend hebben, ter plaatse achtergelaten. De misdaad moet dagen lang te voren zijn voorbereid. De autoriteiten zijn van den diefstal in kennis gesteld en begonnen on middellijk een uitgebreid onderzoek. De verdenking viel op metselaars en schilders die daar werkzaam waren. Eenlge van deze werklieden zijn reeds gearresteerd. De inbraak in de St. Pieterskerk te Rome is opgehelderd. De daders zijn gearresteerd. De ontvreemde kost baarheden zijn teruggevonden enkele ln beschadigden toestand. De dieven hadden een paar kostbaarheden stuk geslagen of eerst de juweelen eruit gerokt. Ook hadden zij reeds toe bereidselen getroffen om het gestolen goed te smelten. De diefstal was ge organiseerd door een juwelier en een schoenwinkelier. Deze had reed9 voor den diefstal koopers voor den buit gezocht en zoo was de polite op het 9poor van de daders gekomen. Ia zijn winkel is de heele bult gevonden. De diefstal zelf was, naar men dadelijk vermoed had, gepleegd door de met selaars en ververs die in de kerk werkten. Minister Janssen deelt in den Belgischen Senaat mee, dat de be— grooting 1925 een tekort heeft van 410 miljoen, waarvan hij 200 miljoen hoopt te vinden uit achterstallige belastingen. Barbatus, een Gentsch schrijver over financieele toestanden, schrijft over den frank: De frank daalt langzaam maar zeker. Nog nooit is hij aan het dalen gegaan met meer zekerheid, zoodat hij heden op 110 Fr. staat voor een pond. Onze frank stijgt en zakt „in sym pathie" zooals men het pleegt te noemen met de Fransche frank Laat ons de redenen van den laatsten val der franken naspeuren. De fout van de zakking ligt grooten- deels aan den slechten politieken toe stand, in de verscheidene landen van Europa en elders. Tweedens de overdreven invoer rechten welke geheven worden door de landen onderling, wijl ze allen aan het voeren zijn van den duchtigslen handelsoorlog dien de wereld ooit heeft gekend. Derdens aan de moeizame en schier onmogelijke regeling van de te be talen oorlogsschulden door de vroegere oorlogvoerende landen gemaakt en die Duitschland niet wil of kan betalen. Of 't niet willen is of niet kunnen, daar wordt sinds zes jaar dag aan dag door al de groote geleerde financiers over geredekaveld Gevolg: zakking van den frank, vlucht van de kapitalen naar den vreemde en onze frank zakt mee. Maar onze frank zakt eveneens om een andere reden, die niet afhangt van het feit dat ons franksken den kring loop van het fransche betaalduiveltje beschrijft. Maar onze frank zakt wijl het nu aan het licht gekomen is dat wij 10 uuaru sc Amerikaschulden waarmede wij heel zeker niet meer hadden gerekend. Minister Van de Vljvere heeft de toestand te Thielt verleden Zondag klaar uiteengezet. Gedurende zijn ver blijf in het Ministerie van Geldwezen werd een leening aangegaan in Amerika en Amerika schoot geld op voorwaarde dat wij ons accoord verklaarden met de schulden van tijdens den oorlog en dat wij beloofden te betalen met jaarlijksche afkortingen zooals Engeland heeft gedaan. Dit beteekent een verdere lijdensweg voor België op het oogenblik dat wij met een democratisch Ministerie staan, dat alle sociale verbeteringen had belootd. Dit is nu denkelijk weer uitgesteld. Eerste bekommernisde val van onze frank en de middelen om de redplanke te kunnen bemachtigen. Ook de Fransche frank is steeds dalendeer schijnt in Frankrijk op schandelijk lichtzinnige wijze met de financieele landsbelangen te zijn omge sprongen. BINNENLAND. H. M. de Koningin en Z. K. H. de Prins zullen op Vrijdag 28 Augustus een bezoek aan Haarlem brengen. Zaterdag j.l. heeft H. M. de Ko ningin de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer in audiëntie ont vangen. Maandag heeft H M. de Koningin den vice-president van den Raad van State, mr. dr. W. F. van Leeuwen, en Mgr. dr. W. H. Nolens, voorzitter der R. K fractie der Tweede Kamer ter conferentie ontvangen, voorts mr. Schok king en de heer Schaper. In een vergadering van de Cen trale Antirev. Kiesvereeniging, Zondag avond te 's Gravenhage gehouden, deelde minister Colijn mede, dat hij Zaterdagmorgen de cijfers voor 1926 heeft vastgesteld en dat die begrooting sluit. Uit Londen wordt aan de „Vos- sische Zeitung" gemeld .Naar wij van betrouwbare zijde vernemen, heeft de Duitsche gezant te 's Gravenhage Zaterdag een démarche bij het Nederlandsche Ministerie van Buitenlandsche Zaken ondernomen om te vernemen of de Nederlandsche regeering bereid is als gastvrouw op te treden voor een internationale con ferentie over de veiligheidskwestie, die in den a.s. herfst gehouden zal worden, zoodra de voorloopige onderhandelin gen tusschen Duitschland en de ge allieerden tot succes hebben geleid." Van goed ingelichte zijde verneemt de „Tel." dat als deze conferentie plaats heeft, dit in Augustus zal zij o, omdat men haar beëindigd wil hebben vóór de Volkenbondsvergadering begint. In Den Haag is Maandag volgens het Volk, een conferentie gehouden tusschen dr. K. H. de Jong, oud voor zitter van het Verbond van Actualisten en de heeren H Schilthuizen, Driessen, Heemskerk, Linze en Liefaard. om te komen tot de oprichting van een Nederlandsch Fascistisch Verbond. .Het Centrum" deelt mee: In de veronderstelling dat Z.Exc. mr. P. J. M. Aalberse als minister van arbeid zal aftreden, is hem een be langrijke plaats in de hoofdredactie van het dagblad „Het Centrum" aan geboden. Mr. Aalberse heeft dit aanbod in zeer ernstige overweging genomen. In een vergadering van de Centr. Antirev. Kiesvereeniging, Zondagavond te 's Gravenhage gehouden, deelde minister Colijn mede, dat hij gister morgen de cijfers voor 1926 heeft vastgesteld en dat die begrooting sluit. Het zou aan den vooravond der verkiezingen uit politiek propagandis- tisch oogpunt een pracht bericht ge weest zijn voor Colijn en voor de rechtsche regeering. Wat men Colijn of der Regeering ook verwijt, een verkiezingspolitiek heeft men niet gevoerd. Men heeft de kiezers waarlijk niet naar de oogen gekeken, maar alleen gelet op het landsbelang. Het doel is nu bereikt. Waar franken en andere muntwaar den scheef blijven koersen, staat onze gulden gaaf. Leg daar eens verkiezingsartikelen naast van den allerlaatsten tijd Evenwel, de simpele daad is er nu. De begrooting 1926 is sluitend. De grondslag voor wat verder ge beuren kan en moet, is er. Het is een goede boodschap. (,D. v. N.") SPORT. VOETBALSPORT. DUIVENSPORT. WAALWIJK. BURGERLIJKE STAND. DRUNEN. SPRANG-CAPELLE. GEERTRUIDENBERG. Bij Apoth. ea Drogisten. WAALWIJK. R.W.B. R.W.B. I te Boxtel tegen Boxtel I, voor het tournooi, heeft huiten verwachting, uit stekend party gegeven. R.W.B. was niet 4 Invallers, Boxtel speelde eveneens niet eeni- ge invallers. Voor de rust waren beide par tyen even sterk, doch er werden geen doel punten gemaakt. Na de thee, heeft Boxtel, mede doordat onzen mid-half geblesseerd is en slechts op halve kracht speelt, eenig overwicht en neemt met een mooie kopbal de leiding, docli even later brengt onze rechts-binueu vanaf het middenveld den bal alleen op en maakt met een mooi doelpunt geiyk, 11. Boxtel ziet dat het niet gemak kei yk gaat en zet er alles op. Onze keeper heeft echter totaal niets te doen en is hier door niet in conditie en wordt nog 2 maal gepasseerdeinde 31 voor Boxtel. Deze behalen, doch onze achterhoede was enorm op dreef. Onze voorhoede was te licht om tegen het r obus te spel van Boxtel succes te behalen. KAATSHEUVBL. Zondag a.s. om half 3 n.m., heeft de 2e ontmoeting plaats van het groot voetbal- tournöoi van K.S.W.. I)e populaire Tilburg- selie amateursclub is op 12 Juli de gast. Reeds meermalen mochten wy T.A.C. tegen K.S.W. zien uitkomen en telkens moesten we getuigen dat dit sympathiek elftal op gevoelig spelen en een fraai spel mag roe men. Daarby heerscht er tusschen K.S.W. en T.A.C. een zeer kamerandscliappeiyke geest, die het spel van Zondag a.s. niet an ders dan ten goede kan komen. GEERTRUIDENBERG. Door het niet opkomen van H. K.S. uit Breda, op het Geertruideuberg-tournooi, is deze wedsti-yd uitgesteld. KORFBAL. Zaterdag 1.1. speelde B.L.E.I. tegen Fluks, Zevenbergen. Na een vlug spel maakt voor B.L.E.I., mej. J. Timmermans de lei ding. Maar even daarna weet Fluks geiyk te maken, 11, welke z.y spoedig op een 21 voorsprong weten te brengen. Met dezen stand komt de rust. Na de rust weet Fluks haar voorsprong tot 41 te vergrooten, maar dan is 't ook met hen gedaan. B.L.E.I. geeft nu een praelitparty korfbal te zien, waarin voor al de heeren J. Kommers, B. Timmermans en van Suyiekom uitblinken. De stand wordt, dan ook op 44 gebracht. Even voor liet einde weet echter een der Fluks-spelers, uit gedekten stand te doelen, 't welk de scheids rechter allerwaarschyniykst ontgaan was en toegekend wordt. Zoo verliest B.L.E.I. on verdiend voor de tweede maal van deze ver- eeniging. Postduivenvereniging „De Postduif". Vlucht Orleans 28 Juni 1925. Duiven los zes uurwind Noord. Eerste duif 2.38.34 uur. Laatste pryswinnende duif 4.48.49 uur. Pry zenA. Leytens 1 en 5, Hok de Lucht bode 2, 4 en 23, L. v. d. Pennen 3 en 14, Adr. Hensen 6, 10 en 26, Allessie 7 en 24, v. Eyok 8, 11 en le overdulf, de Jong 9, Hornman 10, Simons 12 en 25, J. v. Delft 13, 17 en 2e overduif, J. Schalken 15, Th. v. d. Griendt 18, Muskens 19, Pynenburg 20, van Haperen 21, Jac. v. d. Pennen 22, Stokwielder 27. Speciale pryzenWisselbeker A. Leytens. Voor de twee eerstgetoonden, de eerst aan gewezen. den 2e prys en den oudsten prys- winnenden doffer „Hok de Luchtbode". Voor de le en de 5e prys A. Leytens. Voor doffer 1922 en de meest behaalde pryzen na loting met „de Luchtbode", Adr. Hensen. Voor den laatsten prys Stokwielder. Voor elfden prys en eerste overduif van Eyok. Voor middel- pi-y's L. van der Penenn. Voor 22e prys Jac. van der Pennen. Voor 2e overduif J. van Delft. Voor 10e prys Hornman. Voor eerste overjarige duiven Allessie. le aangewezen en totale scheerweg „de Luchtbode", 2e aangewezen van Eyck. GEERTRUIDENBERG. Zondag 1.1. hield de postdnlvenvereeni- ging Koningin Willielmina, een wedvlucht met jonge duiven vanuit Wouw. De duiven werden gelost om 8 uur en de eerste hereik- te haar hok om 9 uur 25 min. MADE. Zondag hield de postduivenvereniging „Prinses Juliana" een wedvlucht vanuit Corbeil, 380 K.M. afstand. De duiven werden vrijgegeven om O uur. Van de geheele zen ding duiven zijn er tot dusverre slechts 2 terug, zoodat gedacht wordt door weers gesteldheid de duiven verspreid en verdwaald zfln geraakt. Over de maand Juni 1925. Geboren Margaretha A. d.v. II. Liefting-Smits Maria P. d.v. Adr. v. d. Wiel-Mimpen Martinus J z.v. P. van Drunen-Smits Cornelia Th. M. d.v. M. H. Huisman-Vissers Johannes C. z.v. Joh. B van de Wiel- Klerks Johanna M P. d.v. Ger. L. Mim- pen-van de Wiel j\dr. J. z.v. Leon. L. Kok-de Jong Adriana W. d.v. Simon A. Timmermans-Koks Antonius N. z.v. L. Kivits-de Wit Antonia d.v. H. v. Hulten- Verlioeven Cornelia F. d.v. Johan J. Boom-van den Hoven. Overleden P. van Venrooy. echlg. van Martina Laar- aeker GO jaar Adrianus Brok, wedr. van Wilhelmina v. Hoorn 72 jaar Arnoldus Klerks wedr. van Gysberdina van Son 81 jaar. Gehuwd Robertas Robben, wedr. van A. M. van Krieken 44 jaar en Adriana van Rooy 23 j. Over de maand Juni 1925. Geboren Hendrik Mnrinus z.v. D. de Bie en P. van Campen Arie z.v. G. Boer en C. van dei- Kolk Cornelia Teuntje d.v. A. Vos en T. van Campen Petronella d.v. P. van der Kolk en M. van Enkhuizen Maria Wil helmina d.v. J. T. van Rooy en A. Taktor- Johannes Hendricus z.v. J. H. Kinsterr en H. Kleinloog Adriana .Toostdina d.v. J. v. d. Hoek en A. II. Treffers Hendricus Johannes z.v. A. H. Aussems en M. A van Dongen. Gehuwd J. den Ilartog, oud 46 jaar en I. M. Oer- lemans oud 30 jaar. Overleden M. M. in 't Veld, oud 25 jaar P. van Esch, oud 21 jaar, echtg. van W. M. de Bie Adriaan Ophorst oud 68 jaar wedn. van A. de Jong. DIJSSEN. Over de maand Juni 1925. Geboren Antonia A. d.v. A. W. Leeggangers en A.. van den Bosch Nicolaas A. C. z.v. A J II. van Ilonsewyk en M. P. de Bont Eli sabeth d.v. H. J. Verhoeven en C. J. Stange Bartholomeus P. z.v. P. A. Achterberg en P. M. Kommers. Ovcrlcdeni A. A. H. van Ilonsewyk, wedn. van Wil helmina Huiberdina de Bodt, 66 jaar An na Joslna de Vries echtg. van Antonle van Druuen 64 jaar. Geboren Johanna d.v. G. van Tilborg-.Tansen Wilhelmina Catharina d.v. C. J. A. van Blerk-Marela Johannes z.v. J. v. Don- gen-Schaap Wilhelmina Teuntje d.v. J. C. Kortland-Noordhoek Franciscus Jo hannes Hermanns z.v. F. J. H. Crane-Sweep Adrianus Matliias z.v. J. B. van Strien- Goossens Jacobus Johannes z.v. O. .T, Kerremans-Rasenberg. Overleden Johannes Hendrikns Zyimans oud Ta z.v. M. C. Zyimans-van der Kruys Uor.- nelia Goossens, oud 5 jaren d.v. C. Goos- sens-Renniers Catharina v. Alphen, oud 54 jaren, gehuwd met J. Krooswyk. Gehuwd Adrianus Cornelus .Tanssens, oud 25 jaren en Franeina Philomena Sophia Driessen, oud 28 jaren.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 2