Groenieokweekerij I. van Es, irij. HEROPENING A.s. ZATERDAG en ZONDAG De Exodus uit het Oude Testament H E TZU1DEN TENTOONSTELLING. A. SCHILDERS, Bierlaagh-v. d. Heijden Bakapparaat „Modern". IJzeren Siijboo nmelens, 2 pals, 12.10. Het Mste dal de cinematoüraHe ooit schiep. DAMES üj - nijplanken, tanzhlokkei choenrekkei Gekookte Ham Het machtige Bijbelverhaal Zij» die iets te vorderen hebben van de Internationale Tentoon stelling voor de Schoen- en Leder-Industrie Waalwijk 1925, worden dringend verzocht hunne rekeningen binnen 8 dagen in te dienen. 35230 Het Bestuur. Verzuim niet de Etalage te bezichtigen Bierlaagh-v. d. Heijden, Het is 'n paramountfilm. fl. Bonis, Besoije i' i Ford Truck- en Bestelwagen week. ADR. A P P E LS, VAN DE A' PX Roothaert Brandsfo fenhandel W A A L W IJ K. ANTHRACIET, EIERKOLEN, STUKKOLEN, NOOTJES. Petroleum Rookstellen fabrieksprlj zen Weck glazen en toestellen. Fl. 1730.— 1-ton Truck Chassis FL 1140* Metelectr. startinstaliatie FL1300* De officier van justitie te Maastricht is naar Hulsberg vertrokken. Een circa 30-jarig motorrijder reed gistermiddag omstreeks half zes op den N.Z. Voorburgwal te A'dam in de richting van de Paleisstraat. Vermoede lijk werd hij plotseling onwel, althans ter hoogte van de stalhouderij van de Gebr. Korthof geraakte hij zijn stuur kwijt, met het gevolg dat de man met vrij groote vaart tegen een fietsrijder opbotste. Motorrijder en fietser kwamen te vallen. Eerstgenoemde werd door den Geneeskundigen dienst in be wusteloozen toestand naar het Binnen gasthuis vervoerd. Gisteravond was hij nog niet bij kennis. De fietsrijder kwam er met den schrik en eenige schrammen af. De motor is geheel vernield. Gistermorgen is bij Varssevelc de postbode Ditzel door een trein bi een overweg overreden en gedood. Vannacht. 1 uur heeft op den Utrechtschen Straatweg bij Oosterbeek een auto, die uit de richting Arnhem kwam, den fietsrijder Van Vlaanderen uit Arnhem aangereden De man werd in bewusteloozen toestand en bloedende door de politie aangetroffen. Een dokter was spoedig ter plaatsehij achtte opneming in het ziekenhuis noodzakelijk. De man is per auto naar het stedelijk ziekenhuis te Arnhem vervoerd. De auto is doorgereden Van wie hij is, is onbekend. Ten huize van den schoenmaker te Dieren is een twist ontstaan tusschen hem en een klant, den 40- jarigen arbeider Chr. J., ook ut Dieren die zoo hoog liep, dat de schoen maker zijn klant eerst dreigde mei een hamer en hem daarna een schoen makersmes ter hoogte van het hart in het lichaam stak, waardoor het slacht offer levensgevaarlijk werd gewond. De dader is door de politi aangehouden. De kappersbediende uit Utrecht' die Zaterdagochtend tusschen de Bilt en Zeist onder de tram is geraakt en ernstig verwond naar de rijkspolikli niek te Utrecht werd overgebracht, is overleden. Maandagavond is op den Singe te Deventer een auto-ongeluk gebeurd Daar passeerde met groote snelheid een vrachtauto van de firma H. U. In de stuurkast zaten met den bestuurder S. W.. G H. W.. A. V., en H. G F Omdat de stuurkast voor vier personen niet voldoende ruimte bood zat een van hen op de knieën van een ander. In de bocht, bij het lijkenhuisje van het ziekenhuis, schijnt een der passa giers tegen den bestuurder te zijn ge botst; deze raakte het stuur kwijt, waardoor de auto in volle vaart tegen een boom reed. Het voertuig werd totaal vernield. S. W. en G. H. W. bleken zwaar gewond te zijn en be wusteloos, ze zijn naar het ziekenhuis gebracht, waar G. H. W. vannacht bij kennis is gekomen. V. en G. zijn licht gewond. Zondagmiddag is op den Zeeweg bij Overveen een auto in brapd ge raakt, waarin zes personen gezeten waren. De inzittenden wisten spoedig den auto te verlaten en den brand met zand te blusschen. De motor is geheel verbrand. Eigenares van den wagen was mej. Kuiper uit Den Haag. Zondagochtend was de winkelier Stern in zijn manufacturenwinkel te Coevorden bezig met het met benzine schoonmaken van een pak. Ineens viel naar zijn bewering, het fleschje ben zine en een brandende sigaret op een cocosmat en in den tijd, dat Stern naar achteren liep om een emmer water te halen, was alles in lichte laaie komen te staan. S. die alleen thuis was kon zich nog met moeite redden. De brand breidde zich snel uit en de winkel van Stern en het aangrenzende cafe van H. Meiboom werden een prooi der vlammen; de naastliggende perceelen vatten op enkele punten wel vlam- doch de brandweer wist verdere uit. breiding van den brand te voorkomen De marechausseestelteen onderzoek in. S.was goed verzekerd. Meiboom slechts heel laag. Bij den laatsten is nog voor f6000 tabak verbrand, toe- behoorende aan zijn zoon. Zondagnacht is de watermolen met graanmagazijn van de firma Nijssen te Sittard afgebrand. De 72-jarige D. H. Cohen uit Am sterdam, die Woensdag te Amersfoort door een auto is overreden en met een ernstige schedelbreuk in hel zieken huis aldaar was opgenomen, is, gister ochtend naar hel Hdbl. meldt, over leden. Deze week zijn te Gorinchem in 3 gezinnen eenige personen ernstig onge steld geworden door het gebruik van rookvleesch. De menschen werden eenige uren nadat zij het vlcesch ge nuttigd hadden zeer onpasselijk en kregen hooge koortsen. Nu zijn zij in zooverre hersteld, dal zij liet lied weer kunnen verlaten. Een mooi voorbeeld. Het Vad. vertelt: Dezer dagen wilde een bekende in dustrieel met zijn auto Borculo bin nenrijden. Men weet, dat dit nu niet meer zoo gemakkelijk gaat en dat de m •rcchaussee toeristen aanhoudt. Ook ditmaal werd de auto tegengehouden. De bezoeker legde zich onmiddellijk bij hel verbod neer, doch vroeg om een collectant, daar hij een gift wenschte ai' te dragen. De collectant kwam al gauw en de bezoeker zei: Hier is 500 gulden! En hier is 500 gulden van mijn vrouw! En hier is 50Ó van mijn doch terEn hier is 500 gulden van mijn chauffeur De marechaussee kwam toen tusschenbeide en zei: Omaar dan mag u natuurlijk wel passeeren! Neen antwoordde de .bezoeker, - ik wil mij aan de bepaling houden; dat waar t' om gaat is nu afgedragen en als om 5 uur de versperring opgehe ven wordt, kom ik wel terug! v./h. „Pomona", Grootestraat W A A L W IJ K Telefoon 162. BURGERLIJKE STAND. DRUNEN. Over de maand Augustus. <1 choren: Willem A. z.v. II. Klerks-van Wijk. .Johannes W. z.v. Joh. v. Wijk-v. d. Lee. .Johanna H. d.v. Jac. v. Gor- cum-v. <1. Putten. Godefrida M. d.v. Adr. v. Spijk-Jongeburth Johanna Al. d.v. Godefridus van Helvoirt-Ha- mers. Petrus A. z.v. Hendr. Berg- mans-v. d. Wiel. Cornelia d.v. Hendr. Maas-v. d. Hoven. Martinus A. z.v. Mart. d. Munnik-Jozeu. Overleden: Johannes Klerks 37 j. .Johanna v. Rommel wed. van P. van Hclvert 70 j. Petrus .1. Stevens echtg. van Maria v. Asten 31 j. Johannes Kouwen berg echtg. van Johanna Mulders 48 j. Jan W. Dekkers echtg. van Maria Knippels (57 j. lfwwcMjken Mart. X. Klerks 3,1 j. en Petronella Tielemans 3,(5 j. Lambertus v. d. Tjee >1 j. en Johanna Brok 20 j. Tomaten 15—25 ct. per K.G. Snijboonen 25 ct. per K.G. vlug Princessenboonen 25 ct. per K.G. Wortelen 0,10 ct. per bos. Postelein 0,10 ct. per K G. Krooten 0.08 ct. per bos. Kropsla 0,07 ct. per krop. Alle artikelen worden direct aan huis bezorgd. 35227 SPORT. G EERTRULDENBERG. „Geertruidenberg" speelde Zondag „1.1. tegen St. Willebrordus", op de se riewedstrijden van D.E.S. en verloor met 30, zoodat zij direct afvielen en niet in de finale kwamen. Naar we vernemen heeft de Ivorf- balclub „B.L.E.I.", zich uit de competi tie terug getrokken. Dageijks verkrijgbaar Haas, Bief, Oesters, Vinken, Carbonade, Rib, Lappen, Schijfrollade, Fricandau, Saucijsjes Worst, Gehakt, Lever, Nieren, Reuzel, Enz. enz. De grootste zindelijkheid wordt bij 't bereiden in acht genomen. STEEDS IN VOORRAAD. Beleefd aanbevelend, Grootestraat 225, - WAALWIJK. Tusschen Markt en Mr. v. Coothstr. Telefoon 56. Versche Varkenszult 30 ct. per pond. 34739 StoombiljartfabrieK TILBURG. 318 35185 Beste en concurreerendste adres voor Alles wordt direct aan huls bezorgd. VAN 1 vl. 3 vl. 4 vl. 1 1,25 f 3,80 f 6,50 Het wonder der Kookkunst 35037 Beleefd aanbevelend, a./d. Markt, WAALWIJK. 35229 Zendt in den Schoonmaak uwe GORDIJNEN, DEKENS enz. ter behandeling naar de 34312 Oudste en meest moderne inrichting. TILBURG.Telefoon No. 146 TIMMERMAN. ël. startinstallatie, stakebody en ge sloten zitplaatC f. o. b. Rotterdam h:.r, Geheel Nederland zal erover spreken Van 5—12 September organiseert Ford een speciale Truck week. Alle Official Ford Dealers hebben dan alle modellen van Ford-vrachtwagens, bestelchassis en Runabouts met lichte bestelwagen-carrosserieën voorhanden, om aan ieder, die het wenscht, een demonstratie te geven» Een prachtgelegenheid dus voor ieder, die transportmiddelen voor zijn bedrijf noodig heeft, om te zien welke groote voordeelen en gemakken deze Trucks en wagens voor een klein bedrag bieden» Welke eischen Uw bedrijf ook stelt, gij kunt overtuigd zijn, dat gij met een Ford de hoogste waarde voor Uw geld krijgt en dat deze U het meest economisch en doeltreffend vervoer biedt. Gaat U bij Uw dichtstbijzijnden Official Ford Dealer ovfcrtUigen, dat de aanschaffings- en exploitatiekosten, het benzineverbruik, de slijtage, de waardevermindering van een Ford Truck lager zijn dan van welk ander vervoermiddel ook. En behalve deze voordeelen wordt Uw Ford nog gesteund door een Service» die nergens ter wereld zijos gelijke hfceft. Fl. 1670.— Fl. 1125.— t. o. b. Rotterdam Even rekenen VOETBAL. KORFBAL. FLORA-BIOSCOOP JE TIEN V?-1 t-tÖÜ TfOCtt ffiCf I i I-ton Truck met electr. startinstal- latie, stakebody en open zitplaats Chassis (500 K.G.J Motor Company of Rolland Van HclmonU&a&t» Rotterdam, Vergelijk de pri)-. zen van Ford on- derdeelen met die van welken ande ren auto ook, be reken dan eens hoeveel U met een Ford bespaart,

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6