Bailiir. 1Mb ea Waals 11. DlenslH Notaris JMfdddkoop INBOEDEL Deurwaarder Gerris 3 3 TWEE HOOFDNUMMERS. sssr GLORIA SWANSON DE ACHTSTE VROUW VAN BLAUWBAARD. De trots der Palomars." Marktberichten. Te Huur: NotarisVan Ham A. L. Verappe. uur: WAALWIJ K. ZONDAG 11 OCTOBER, 6 en 81 Norma Talmadge Pola Negri. Een groote Wild-Westfilm Prijzen als gewoon. Wegens vertrek. Notaris JANSEN verkoopen Gevraagd publiek verkoopen: HET IS NU TIJD Gez. Wagemakers, Gez. Wagemakers e te devies! Reeds twee jaren later kwam Euphonia te Tilburg in de le afdeeling uit en wist wederom den len prijs machtig te worden en den 2en prijs lecture vue te behalen. 1897 zou ons corps weer een trap hooger voeren. Slechts één keer was Euphonia uitgekomen in de le afdee ling. Den Bosch zou haar te hooren krijgen in de afdeeling uitmuntend heid en ook in die afdeeling kronen met de hoogste lauweren den len prijs met een verguld zilveren Lauwerkrans en een kunstvoorwerp. KUNST EN LETTEREN. Maartje Offers is de soliste in het 1ste abonnements-concert van het Rotter- damsch Philharmonisch Orkest, Maan dagavond 12 dezer in den Grooten Schouwburg. Op haar verzoek is het aanvankelijk vastgestelde Liszt Wagner- programma eenigszins gewijzigd en daaraan toegevoegd een tweetal aria's uit Saint Saens' „Samson et Dalila". („Printemps, qui commence", en „Mon coeur s'ouvre a ta voix"). Het orkest speelt Liszt's „Préludes" en van Wagner de Ouverture „Tannhauser" de voor spellen „Lohengrin" en „Meisterslnger". Maartje Offers komt Woensdag in Musis bij 't concert der Liedertafel. Beethoven-avond te 's Bosch. Donderdagavond hebben wij te 's Bosch het eerste der drie abonne mentsconcerten, die dit seizoen door het Utrechtsch orkest gegeven worden, bijgewoond. Het was in alie opzichten een vol slagen succes. De groote zaal van 't Concertgebouw was geheel bezet. Het programma, uitsluitend gewijd aan Beethoven, begon met de trotsche Coriolanus Ouvertvre. Daarna het onvolprezen vioolconcert met als solist Francis Koene. Na de pauze de Eroica Symphonie. Wel dus Beethoven in al zijn groot heid. Het is voor de Bosschenaren wel een groot voorrecht dit eerste rangs orkest met zijn genialen dirigent Evert Cor nells dezen winter drie maal in hun midden te mogen hooren en zien. De twee volgende concerten Mozart- Diepenbrock en Slrauss-Mahler avon den zullen natuurlijk op een even hoog plan staan. Wij kunnen dan ook niet nalaten om onze lezers aan te sporen van deze eenige gelegenheid een groot orkest te hooren gebruik te maken. Het was een grootsch succes èn voor gezelschap, en solist en ook voor de ondernemers met Dr. Caspari aan 't hoofd. BUITENLAND. Uit Locarno wordt nog geseind: Naar men uit betrouwbare bron ver neemt, riep Streseman na afloop van zijn besprekingen met Luther, na diens uitstapje met Briand enkele bevriende journalisten bijeen, wien hij verheugd mededeelde, dat de onderhandelingen buiten verwachting snel \verliepen, zoodat hij overtuigd is, dat er een accoord bereikt zal zijn nog voor de Polen en Tsjechen aan de con ferentie deelnemen en wel op een basis van volmaakte tevredenheid der Duit- schers. Berlijn meldt draadloos dat Briand in zijn onderhoud met Luther van de oorspronkelijk geëischte waarborging door Frankrijk van het oostelijk pakt heeft afgezien. Frankrijk zou thans buiten het pakt om een verklaring over de waarborging van Polen's veiligheid willen afleggen. De correspondent van het Berl. Tagebl. geeft een andere lezing. Vol gens hem heeft Frankrijk voorgesteld, het Oostelijk pakt naar beide kanten te waarborgen, zoodat een vredesver- stoorder in het Oosten, zij het Duitsch- land of Polen, Frankrijk tot tegenstan der zou krijgen. BINNENLAND. Door den Minister van Waterstaat is ingesteld eene Commissie met de opdracht a. de vraag te overwegen welke taak de Staat ten aanzien van den radio-omroep (broadcasting) heeft te vervullen b. ter volledige regeling van het broadcasting vraagstuk, voorzoover de Staat baarbij betrokken is, de Regee ring van advies te dienen en ter zake voorstellen te doen c. de tijdelijke maatregelen aan te geven, welke noodig zullen zijn om, in afwachting van de tot standkoming van de definitieve regeling, den radio- omroep in Nederland te kunnen uit voeren. Als leden van die Commissie zijn aangewezenJhr. Mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck, oudminister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw te 's-Gravenhage, tevens voorzitter; J. J. G. van Dijk, oud-minister van Oorlog te 's Gravenhagemej. Dr. N. A. Bruining, secretaresse van de Cen trale Commissie voor het Vrijzinnig Protestantisme te GravenhageMr. A. van der Deure, voorzitter van de Nederlandsche Christelijke Radio-Ver- eenigir.g te Bennekom dr W. G. van Koeverden, gedelegeerde van den RoomschKatholieken Radiohond te Culemborg ;L. H.Perquin, gedelegeerde van den Roomsch Katholieken Radio- bond te AmsterdamJhr. dr. J. W. H. Rutgers van Rozenburg, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal te BaarnG. baron Tindal, voorzitter van den Hilversumschen Draadloozen Omroep te Laren (N. H); A Veder, voorzitter van de Nederlandsche Ver- eeniging voor Radioteiegrafie te Rotter dam C. Werkhoven, secretaris van het Partijbestuur der Sociaal-Democra tische Arbeidspartij te Amsterdam. Ter voorlichting op technisch gebied is aan de commissie ter beschikking gesteld een afzonderlijke commissie van bijstand. Als leden van de Commissie van Bijstand zijn aangewezeu A. Dubois, directeur van de Nederlandsche Sein- toestellenfabriek te Hilversum; dr. B. van der Pol, natuurkundige te Eind hoven Jhr. A. S. C. Stoop, hoofdin genieur Siemens en Halske filiale Den Haag te 's-GravenhageL. W. Velu, directeur der Bell Telephone Mfg. Co. afd. Nederland en Koloniën, te 's-Gra venhage; W. Voogt, secretaris van den Hilversumschen Draadloozen Omroep te Hilversum. Ingediend is een wetsontwerp, beoogende de heffing van de vermo gensbelasting en verdedigingsbelasting 1 op te dragen aan het dienstvak der directe belastingen In plaats van aan dat der registratie, en om eenige wij zigingen te brengen in de heffing der Inkomstenbelasting Dezer dagen werd het R. K. Middenstandscongres gehouden waar verschillende prae-adviezen over „over heid en personeel" werden behandeld. De slot-vergadering werd bijgewoond door Mgr. Callier, die 't woord voerde en o. m. zeide, dat zijn tegenwoordig heid inderdaad een bewijs is van zijn belangstelling in den middenstand. Ondanks overdrukke bezigheden wilde mgr. door persoonlijke tegenwoordig heid zijn waardeering te kennen geven voor de organisatie en vooral aan degenen, die in den moeilijksten tijd tijdens de vlucht van duizenden leden de leiding hebben bewaard en de organisatie hebben in stand gehouden. Ik heb gelezen, dat duizenden uwe organisatie hebben verlaten het waren degenen, die het hardst klaagden. Met hen heb Ik weinig medelijden, of liever ik heb medelijden met hun gebrek aan inzicht en aan solidariteit. Ik dring erop aan, dat alle R. K, middenstanders in de R. K. organisatie komen. Wanneer dit de vrucht moge zijn van dit Congres en van mijn kort woord dan feliciteer Ik uwe organisatie en mijzelf. KERKNIEUWS. Zooals herhaalde berichten uit Rome reeds hebben gemeld, zal op 31 December dit Heilig Jaar worden besloten met de plechtige proclamatie van het maatschappelijk koningschap van Christus en de opname van een daaraan gewijd feest in den kalender der Kerk. De H. Vader zal een en ander nog officieel aankondigen en aan het Christenvolk verklaren in eene encycliek. RECHTSZAKEN. Een moeilijke kwestie. L. v. d. L., mandenmaker te Vlijmen, was door den Kantonrechter veroor deeld ter zake van overtreding der Visscherijwet te Haarsteeg. Mogelijk geldt het hier een civiele kwestie. De zaak kwam in hooger beroep in behandeling, doch werd uitgesteld tot 22 Oct. a s. Overtreding Jachtwet. A. M v. d, H., 24 jaar, landbouwer te Loon op Zand was door den Kanton rechter veroordeeld tot f 15.— boete subs. 10 dagen hechtenis, wegens over treding der Jachtwet. 'tGing hoofd zakelijk over het al dan niet vergunning hebben door beklaagde. Met bevesti ging van het vonnis eischte het O.M. f5.— boete subs. 3 dagen hechtenis. Mr. van Besouw, Den Bosch pleitte vrijspraak. Polkahaar en de Veiligheidswet Bij het Kantongerecht te's-Hertogen- bosch had het rechterlijk college zich te verdiepen over het gevaar dat 'n polkakop bracht in verband met de veiligheid. 't Was bepaald vermakelijk; de stroeve rechtspraak ging er voor deze gelegenheid dan ook eens voor uit de plooi en ieder glunderde. Als beklaagden stonden terecht ter zake van overtreding der Veiligheids wet de heeren H. en M. H. passe mentfabrikanten te 's-Hertogenbosch. De controleur der Veiligheidswet had twee fabrieksarbeidsters aan het werk getroffen, die de haren niet hadden opgestoken. En vermits los hangende haren worden geacht met 'n machine in aanraking te kunnen komen gebiedt de wet, dat de fabrieks arbeidsters 'r coiffure in die richting in orde is. „Ik kan 'r toch eerst 's morgens niet allemaal gaan kappen voor ze de fabriek ingaan" mopperde een der beklaagden. „Een der twee meisjes heeft polka haar, en de andere draagt ze zóó kort, dat er geen speld in gedraaid kan worden". „Kunnen er dan geen staarljes van gevlochten worden vroeg lachend de Kantonrechter. „Ik geloof het niet, ik ben geen deskundige" aldus weer de fabrikant, „maar ik weet wel. dat wij er niets aan doen kunnen. Een arbeider met een lange snor zou dan even goed met dien snor een gevaar opleveren voor de veiligheid, als een meisje met polkahaar De controleur gevraagd naar de mogelijkheid van het opsteken der haren antwoordde: „Ik ben ook geen „specialiteit" in het oordeel over polkahaar. Ik constateerde alleen, dat twee fabrieksmeisjes de haren hadden loshangen. „En ik ben ook geen „specialiteit" mompelde de kantonrechter. Toen volgde er een oogenblik stilte. „Maar" hernam toen de kanton- rechter „als ze nou 'ns allemaal 'n muts opzetten Dan waren alle be zwaren in de fabriek ondervangen". Intusschen er moest worden recht gedaan. „En zijn die haren nu nog op die lengte?" vroeg de Kantonrechter weer. 'kWeet het niet" aldus de fabrikant wrevelig ,'t is twee maanden geleden, dat we er voor bekeurd zijn. Misschien zijn ze wel wat gegroeid. Ik ben óók geen „specialiteit". Het O.M. achtte het ten laste ge legde bewezen en eischte tegen ieder der twee fabrikanten twee maal f5.— boete, subs, tweemaal 3 dagen hech tenis. Is het Drongelsch kanaal een bevaar baar water Voor de rechtbank werd de be handeling voortgezet van de strafzaak in hooger beroep tegen C. M76 jaar, visscher te 's-Hertogenbosch, door het kantongerecht veroordeeld tot 50 cent boete wegens overtreding der Visscherijwet, door te visschen in het Drongelsch kanaal. Het O.M. eischte bevestiging van het vonnis. De verdediger Mr. Adelmeijer steun de beklaagde in diens beroep op art. 13 der Visscherijwet en pleitte op juridische gronden ontslag van rechts vervolging. Beklaagde voegde er nog een be toog aan toe en de president besloot „De rechtbank zal het nu wel uit maken". Het drama in de Schiestraat te Rotterdam. Het O.M. bij de Rotterdamsche recht bank eischte tegen den politie-inspec- teur M. en den agent S. wegens opzettelijken doodslag 3 maanden ge vangenisstraf met ontzeggipg van het recht om bij de politie te dienen voor den tijd van 2 jaar. Beide politie-ambtenaren hebben bij hun nachtelijke jacht op twee „land haaien" met hun handlangers, verdacht van berooving en die als zeer gevaar lijk bij de politie bekend stonden, te Rotterdam, den met het geval niets uitstaanden molenaar Ambrosius neer geschoten, tengevolge waarvan deze spoedig overleed. Bioscoop, AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 10 Oct. Witte „Ich liebe dich", 8 uuf. Zaterdag 10 Oct. 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 11 Oct. 12 uur. Repetitie Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 11 Oct. 12'/2 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", mannenkoor. Musis Sacrum. Zondag 11 Oct. Witte Bioscoop, „Ich liebe dich", 6 en 8Vj uur. Zondag 11 Oct. Flora Bioscoop, „De achtste vrouw van Blauwbaard" en „De trots der Palomars", 6 en 8'/2 uur. Zondag 11 Oct. 6 uur. Groot Bal bij P. v. Daelen. Maandag 12 Oct. 8 uur. Algemeene ledenvergadering van de R.K. Werk- liedenvereeniging in de groote zaal van den R.K. Gildenbond. Dinsdag 13 Oct. 8'/2 uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging voor alle leden. Woensdag 14 Oct. S'/a uur. Athle- tiek-oefening Quick-leden openbare school. Waalwijk, 7 Oct. '25. Eieren 12 ct. Varkens f 13—f 17 's Hertogenbosch, 7 Oct. 1925. Op de marlet van heden waren aangevoerd 2126 stuks: 1081 stuks hoornvee. 89 kalveren. 841 biggen. 34 zeugen. 81 schapen—lammeren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien van f 285—f 460 p. st. Kalfvaarzen van f 275—f 440 p. st. Magere ossen en koeien van f 165—f 270 Vette ossen en koeien van f 0.571 pd lekw Vette ossen en koeien van f 0.50 pd 2e kw Pinken van f 150—f 215 per stuk. Zeugen van f 95—f 170 per stuk. Biggen van f 2.50—f2.75 per week. Schapen van f 25—f 50 per stuk. Lammeren van f 20—f 33 p. stuk. Aanvoer goed, handel redelijk Eierveiling Amsterdam. Gehouden op 5 Oct. en 8 Oct. 1925. KipeierenHoogste prijs f 12.05. Middel prijs f 10.—10 50 Laagste prijs f 8.— Eendeie ren f 7.75—8.00 Totaal aanvoer 140.000 stuks. Handel traag. RECTIFICATIE. In 't raadsverslag van Waalwyk in 'tno. van 1.1. Woensdag zyn een paar fouten in geslopen. Er staat o.a.Uwe regeling vervat in 't antwoord betreffende bet op kosten van bet bedrijf by wonen van vergaderingen, bevreemdde de commissie ten zeerste; dit moet zijn bevredigde, enz. Rij bet Armbestuur van Waalwijk be- merktén wy een fout, moet zijn maakten wy een fout. RED. ADVERTENTIëN. in de GROOTESTRAAT Brieven onder No. der advert, a. h. Bureau v. d. Blad. 35422 te Waalwijk, zal ten verzoeke van den Heer H. A. VAN HOOF le Waalwijk, in het openbaar Het door hem bewoonde, goed onderhouden Huis met grooteni ~TT Tuin en Woning, kadastraal be-van F" Hoffman te Capelle. kend als gemeente Besoiien Sec-I Tegen 1 November gevraagd een nette eenigszins met koken bekend. AdresMejuff. GEERS, 35420 WAALWIJK, Apotheek. GEMENGD NIEUWS. We lezen in de „Vrijheid" Het zijn de meest bewogen oogenblik- ken in het huishoudelijk leven, vooral voor de vrouw des huizes, wanneer er gasten aan tafel komen. Eén, toch, die gaat wel op de hoop mee twee loopt nog los, maar als heter vijf, zes, zeven en nog meer worden en de tafel het aanzien van een feestdisch krijgt dan wordt het erger. Dan staat heel spoedig het huis overeind en heerscht er een zenuwachtige gejaagdheid in salon en keuken, Stel eens voor dat ge duizend gasten kreeg. Zooiets kan alleen de allergrootste restaurant-inrichting overkomen en dit aantal is zoo groot, dat 'tde allergrootste zelfs die zenuwachtige gejaagdheid moet bezorgen. Het Scheveningsche Kurhaus heeft het stoute stuk bestaan, op Woens dag 9 September, 1036 gasten aan tafel te hebben ente eten te geven. En wat een gastende elite der Ne derlandsche boerenbevolking, ver- eenigd in den bekenden F. N. Z. In de groote Kurzaal zaten er 850, op de galerij nog een twee honderd. We hebben even op de galerij gestaan om die 850 aan tafel te zien zitten. Het was allervermakelijkstde typische boe ren, in hun eenvoudige pakjes te zien te midden dezer mondaine wereld van het Kurhaus. Maarhet diner. 1036 personen krijgen een bord os senstaartsoep. Wie weet hoe groot de plas soep is die 1036 borden vormen en wie weet hoeveel ossenstaarten schuld hebben aan die plas? 1036 porties gestoofde zeetong. Is er geen gevaar dat de zeetong door over- bevissching in verval door uitroeiing komt 1036 Porties gebraden lamsvleesch. Arme lammetjes, in welke -regimenten zijt gij ter slachtbank geleld om deze 1036 eetgragen een moment van ver fijnde smaakvoldoening te geven 1036 Brusselsche kip. Een epidemie onder 't edele ras der kippen kon geen grooter slachting op èén moment aange richt hebben dan ten gerieve van deze 1036 magen is geschied. Ossenstaarten, zeetongen, lammeren, kippen, gij hebt een slechten dag be leefd, ge zijt ten offer gevallen aan het zilveren jubilé van den F. N. Z die het een voorrecht vond dat meer dan duizend vriendinnen en vrienden naar den Haag kwamen om deze slachting onder het gedierte der wereld aan te richten. En wat te denken van het Kurhaus, i dat in staat is op éèn dag zoo'n mas sa-moord op haar geweten te nemëh en al deze stomme dieren in meest verfijnden vorm ter tafel te brengen Voor de keuken een toppunt van ener gie ontwikkeling. van krachtprestatie, van organiseerend talent. Geen oogen blik heeft het gehaperd met de distri butie. Stel je voor, dat dit was geschied, terwijl de groote distributie-dictator Posthuma de leiding van het festijn had De ossenstaart kwispelde te juister tijd, de zeetong zwom aan op het voor hem vastgestelde moment, de lammeren traden aan, de kippen dansten binnen zonder eenig mankeeren. Het ijs met gebak was welvarend, het Westlandsche fruit, volmaakt rijp, de koffie lekker van temperatuur, pre cies op bevel van de directie. En de groote distributie-dictator glom van vergenoegheid over den onberispelijken gang van zaken. Was het niet een zeer merkwaardige speling van het lot, dat zijn belde rechterhanden de namen droegen vanGeluk en Krediet? 1036 menschen zullen verhalen over het land hebben gebracht na dit feest. Het platteland heeft v/eer eens gezien, dat men in de steden ook wel iets kan van organiseeren. Deze pénétration pacifique van het land in de stad heeft stellig iets goeds uitgewerkt en de zeetongen, de lam meren en de kippen hebben niet ver geefs hun leven geofferd op het altaar van den F. N. Z. In den nacht van Woensdag op Donderdag vervoegde zich bij de po litie te Groede zekere S. uit Oostburg die te kennen gaf met een vuurwapen door zijn arm te zijn geschoten en met een theepot een slag op het hoofd te hebben gekregen, waardoor een diepe wonde ontstond. In verband daarmede is dienzelfden nacht in zijn woning aangehouden zekere G. de H. te Groede die een volledige bekentenis aflegde, terwijl het vuurwapen (pistool) werd gevonden op een bleekveld achter zijn woning. (Midd. Crt.) Men meld uit Exloo De 61-jarige arbeider K. Dte Valthermond (Dris op zoodanige mishandeld, dat een zijner polsen op twee plaatsen is stuk geslagen. On middellijk is het slachtoffer naar het ziekenhuis vervoerd. De dader G., een bekende van de politie, is reeds gevankelijk naar Assen overgebracht. Dinsdag werd te Woensel de 30 jarige ongehuwde arbeider J. v. S. onder hevig verzet gearresteerd, v. S. bleek het gemunt te hebben op het leven van zijn zwager, zekeren E. met wien hij eenigen tijd geleden hoog- loopende ruzie had gehad en hem toen bedreigd had. Dinsdagmiddag toen van E. in de Kruisstraat aan het werk was, wilde v. S. hem met een mes een steek toe brengen, doch van E., gewaarschuwd door een heer, die het zag gebeuren, draaide zich om en weerde den slag met een schop af. Hierdoor werd van S. licht gewond en koos hij het hazenpad. Het departement voor antiquitei ten te Cairo heeft een aanvang gemaak met de werkzaamheden om de be roemde sfinx te reinigen en van het monument o.m. het overtollige zand te verwijderen. Het ligt ook in de bedoeling om de rug van de sfinx te versterken, daar hij bedenkelijke scheuren vertoont. Bij dezen schoonmaak heeft men een graf ontdekt. Het schilderwerk van het interieur is prachtig, doch de sar- cophaag is leeggeroofd LAATSTE BERICHTEN. Benoeming. Z. D. H. Mgr. A. F. Diepen heeft benoemd tot moderator der R.K Lycea te 's Hertogenbosch onzen stadgenoot, den WelEerw. Heer J. v. Loon, die kapelaan was te Vught. te Capelle, bericht dat de goederen in veiling voor den lieer A. J. OCKERS te Dordrecht in bod staan als volgt: Koop 1 op 2200, Koop 2 op 700, Koop 3 op G60, Koop 4 op 410, De toeslag blijft bepaald op Woensdag 14 October 1925, 's na middags om G uur ten herberge en gemeente Besoijen Sec tie D no. 1037, groot 10.70 aren. Het pand is gunstig gelegen te Besoijen aan de Grootestraat. Het huis bevat beneden: 4 ka mers, keuken en bijkeuken; op de eerste verdieping 5 kamers, daarboven zolder en is voorzien van gas- en waterleiding electrisch licht. lerstond te aanvaarden. De woning is verhuurd aan A. Blom voor 2.per week. Betaaldag der koopsom uiter lijk 15 December 1925. De verkooping zal geschieden te Waalwijk, te weten: De inzet op DINSDAG 27 OC TOBER 1925 in hel café van J. van der Meijs en de toeslag op DINSDAG 3 NOVEMBER daar na in het café van A. Holtzer- I'assier, telkens des avonds uur. 35425 35427 te Kaatsheuvel, zal 12 en 26 October 1925 resp. bij P. WAGEMAKERS in den Berk dijk en bij TH. VAN BOXTEL aan de Kruisstraat aldaar, telkens 's avonds 7 uur PUBLIEK VERKOOPEN EEN HUIS IN 2 WONINGEN, ERF EN TUIN aan de Molen straat te Kaatsheuvel, plaatselijk gemerkt B 449 en 450 kadastraal B. 3527 en 4878, groot 6,80 aren, eigendom van Christiaan van den Houdt. Het onroerend goed kan ter stond voor zoover verhuurd, in het genot der huur verder in eigen gebruik en genot aanvaard worden. 35428 op Handelskantoor. Brieven onder No. der adver tentie Bureau v. d. blad. 35388 te Waalwijk, zal Maandag 12 October a.s., s nam. 2 ure, ten verzoeke en ten huize v. den lieer J. KLOMP te Waalwijk a. d. St. Ant.straat 45 te Waalwijk, wegens vertrek INBOEDEL, w.o. compleet huiskamer-ameu blement, stoelen, tafels, electr. lampen, klok, 2 nieuwe geëm. vulkachels, enz. enz. Een uur voor den verkoop te zien. 35426 UW KINDEREN Levertraan Levertraan Emulsie o f Levertraan Emulsie met MOUT-EXTRACT bereid te geven. Het beste adres hiervoor is Drogisterij. KAATSHEUVEL Ge verzekert U dan prima kwaliteit en concurreerende prijzen/ Alleenverkoop voor Kaatsheuvel 35424 HOOFDSTRAAT. O S3 Hierin leveren wij alle voorkomende werken aan sterk concurreerende prijzen. Specialiteit in: GRAFMONUMENTEN EN SCHOORSTEENMANTELS. Daar wij deze maand vele aanvragen krijgen voor het vernieuwen en schoonmaken van monumenten verzoeken wij beleefd voor hen die met 2 NOVEMBER hun monument opgehaald willen hebben zich tijdig op te geven. 35421 Beleefd aanbevelend, EERSTE LANGSTRAATSCHE EN WAALWIJKSCHE STEENHOUWERIJ Waarom heeft de FLORA BIOSCOPE dit seisoen zoo een groot succes Door hare schitterende en met zorg gekozen programma's. De grootste filmsterren komen in onze programma's voor zooals Voor Zondag in de buitengewone prachtfilm 35423 6 ACTEN 99 4 ACTEN FLORA BIOSCOPE

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 10