ieqerv der\ K voor di OO ets per 1 o est z kee blikje BAL Oefening en Vermaak'' 1K. Dienstbode. Notaris J. Stöaap Visciiverboop. VOORDRACHT-AVONDEN 1925-26 Vrijdag 6 November „De Vlaamsche KnslteietiN m den oorlof. Mijnhardts ZenuwtableHen In elk doosje bevindt zich een verrassing. Verkiezing vraagt R. K. Vrouwenbond - Waalwijk. ALGOM A-KOOKCURSUS. des avonds 8 uur in de achter zaal van HOTEL VERWIEL le DENDERMONDE over Toegangsprijs fl.25. door nuttige fin. instelling. Ruime bijverdienste voor actieve personen. publiek verkcopen INBOEDEL, WAALWIJK. Op allo plaatsen in Hoard-13ra ban t De collecte voor de Generale Kas bracht ongeveer f40 op. Donderdag 5 Nov. treedt dhr. Broen, propagandist voor den C. N. Werkl. Bond in openbare vergadering alhier op. Hoewel de spreker, Ds. Rijnders door onvoorziene omstandigheden ver hinderd was op te treden, ging de vergadering eind vorige week toch door; een der leden sprak ongeveer 3 kwartier. De collecte bedroeg f 19. MADE. Toen het 11-jarige zoontje van N. Mook wonende in den Duin van de school huiswaarst keerde, viel hij over een uitstekende steen met het noodlottig gevolg dat hij zijn pols brak. Dr. Houpst uit Made heeft den jongen Ingezonden Mededeelingen. ZenuwsH llend - Zenuwsterkend Glazen Buisje 75cl. Bij Apoth.en Drogisten Maandag j I, te Zevenbergen in functie getreden als gemeente-ontvanger. Het Waterstaatspersoneel van „Eendracht maakt Macht". De afdeeling „Maasmond" van bo- vengenoemden Bond hield Zaterdag j.I. haar afdeelings-vergadering «te Dussen, bij den heer J. Leemans Bij de salarisbespreking werd o.m door r_ de vergadering de volgende motie aan- verbonden, waarna hij huiswaarst kon genomen. keeren. Handelscurcus. We vernemen dat zich reeds 28 leerlingen hebben aan gemeld. De lessen zijn begonnen. Op de Maandag gehouden vee markt alhier werden 52 stuks hoorn vee en 15 stuks biggen aangevoerd. De prijzen waren als volgtVetvee f 1.10 a f 1.15.; Kalfkoeien f 450 a f 550; Kalfvaarzen f 325 k f 450; Muntigen f 200 k f 250Hokkelingen f 110 a f 140; Kalveren f 75 k f 100 Nuchtere kalveren f 10 a f 15; Biggen f 17 a f 28 per stuk. Handel matig. De heer J. Kuiper, die onlangs slaagde voor het tweede gedeelte van het notarieel examen, is thans geplaatst als volontair bij notaris Scholtens te Oudenbosch. Van A. de P. alhier werd Zater dagavond te Breda zijn portemonnaie met flinken inhoud gerold. Bij de politie is aangifte gedaan. Woensdag 18 November a s. her denkt de heer T. de Visser dat hij voor 25 jaar benoemd werd als organist in de Ned. Herv. kerk te Made. De zoon van A. Rovers alhier die de fraterschool te Raamsdonksveer bezoekt en als naar gewoonte zijn fiets op de speelplaats zette, bemerkte dat zijn belastingplaatje gestolen was. Bij de politie is aangifte gedaan. De laagste voor de levering van brandstoffen van Made c.a. zijn de heeren C. Broeken en P. de Kroon alhier. Het 7-jarig dochtertje van den heer P. J. Jansen kwam in den met tegels bedekten gang te vallen, met het gevolg dat het meisje met haar voorhoofd op den vloer viel, waardoor zij een bloedige wonde bij het oog opliep Dr. Houpst verleende genees kundige hulp. GEERTRUIDENBERG. Heden 3 November herdacht de Heer Arend Faro te Raamsdonksveer den dag waarop hij voor veertig jaar in dienst was getreden bij de firma Huysman Lank huyzen. Aangezien de jubilaris dezen dag, in huiselijken kring, op feestelijke wijze wenschte te vieren, kwamen de ven- nooten hem te zijnen huize hun geluk- wenschen aanbieden. De oudste firmant, de Heer P. A. v. Dongen, overhandigde den jubilaris een gesloten couvert en gaf daarbij op hartelijke wijze uiting aan gevoelens van erkentelijkheid voor de buitenge wone zorg en trouw waarmede zijn baas Faro altijd voor de belangen der zaak gestreden had. De Heer Van Dongen vond het het intersant, hier tevens te vermelden het feit, dat hij vóór 5 jaren in den- .zelfden geest heeft kunnen spreken tot zijn anderen baas Jan Kommers, die nu nu vijf en veertig jaar in zijn dienst is en daaraan dezer dagen op aangename werd herinnerd, door het ontvangen van de zilveren medaille van Oranje-Nassau. Spreker zou het zeer op prijs stellen indien ook zijn baas Faro te zijner tijd deze onderscheiding te beurt zou vallen en spreekt de hoop uit, dat beiden nog vele jaren voor hun resp. gezinnen behouden zullen blijven. Op genoeglijke wijze en onder vele bewijzen van hartelijke belangstelling van collega's en familieleden werd de dag verder doorgebracht. Donderdag a. s. te 7 uur zal er in de Ger. Kerk alhier een dankstond voor 't gewas gehouden worden, welke geleid zal worden doords R. de Jager uit Nunspeet. De zilveren eeremedaille van Oranje Nassau is toegekend aan den heer J. Kommers, persbaas bij de fa Huijsman Lankhuijzen alhier. DUSSEN. De typhus heeft te Hank wederom een slachtoffer geëischt, thans een meisje van 13 jaar, dit is het tweede slachtoffer uit dit gezin. Naar wij vernemen zou de ziekte thans sta tionair zijn, 't ware te hopen. Een zoontje van L. v. M zou deze week vleesch gaan bezorgen voor een slager. Met de mand voorop de fiets kwam hij terecht in de rivier „De Dusse". Met den schrik en een nat pak kwam hij vrij. Een paard van den landbouwer van D. geraakte in een sloot. Met be hulp van eenige"personen, wist men het dier op het droge te brengen. Het dochtertje van P. D. zou juist een paar emmers water gaan halen, een beetje haastig om spoedig ook eens naar het paard te gaan kijken, zou ze eerst gauw haar emmers vol scheppen en naar huis brengen, doch haastigen spoed is zelden goed, wat hier ook weer bleek, ze liep zoo hard dat ze zelf pardoes te water liep. Ze wist er zelf uit te spartelen en verloor er alleen een emmer bij. Naar wij vernemen heeft Ds. E. van Voorst te Kootwijk bedankt voor het beroep bij de gecombineerde Geref, kerk van Dussen en Meeuwen. De heer H. J, H. van Gooi is De afdeeling „Maasmond" van de vereenigmg van Personeel in dienst bij den Rijks Waterstaat „Eendracht maakt Macht" in vergadering bijeen op Zaterdag 24 October 1925 bij den heer Leemans te Dussen, Betreurd de aangenomene houding der Regeering inzake de uitkeering in eens aan het Rijkspersoneel. Gezien de verslechteringen die het personeel vooral in de 3e klasse stand plaatsen heeft moeten ondergaan o.a. 8'/2 pCt. pensioenaftrek, 8 pCt. be staande aftrek, een salarisverlaging van 15 pCt., woningaftrek 10 tot 15 pCt. en f 24 tot f 35 aftrek voor dienst- kleeding, is den finantieelen toestand van het Waterstaatspersoneel slechtte noemen. Spreekt de verwachting uit dat de Regeering haar aangenomene houding zal herzien en alsnog een duurtebij- slag zal geven, omdat er aan haar personeel vooral in de 3e klasse standplaatsen recht zal worden gedaan. Besluit deze motie ter kennis te brengen van de Regeering, Hoofdbe stuur en Pers. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 3 Nov. 1925. Door den Raad dezer gemeente zal op Donderdag 5 November a.s. des voorm. ten 10 uur, een openbare vergadering worden gehouden ter be handeling van 1 Ingekomen stukken en mededee- ling kasopneming. 2 Aanbieding der Gemeentereke ning over het dienstjaar 1924. 3 Benoeming van een commissie tot onderzoek dezer rekening eveneens voor de gemeentebegrooting voor het dienstjaar 1926. 4 Verzoek om ontslag van den heer A. Moonen, als onderwijzer aan de O. L. School te Kaatsheuvel. 5 Benoeming van een onderwijzer. 6 Verzoek van den heer J. A. jehoel, onderwijzer aan de O. L. School te Kaatsheuvel om buiten de gemeente te mogen wonen. 7 Verzoek van bestuur van de Vereeniging tot stichting en instand houding van een school met den Bijbel te Loonschendijk om beschikbaarstel ling van een kachel. 8 Vaststelling instructie voor den Gemeentesecretaris. 9 Verzoek van het Bestuur der Hoenderclub Kaatsheuvel om beschik baarstelling van een eereprijs voor da op 16 en 17 Januari a.s. ie houden tentoonstelling. 10 Verzoek van J. H. C. Wilke, broodbakker te Berdijk om verlaging van de door hem te betalen huishuur. 11 Vaststelling werkliedenreglement. 12 Vaststelling verordening op het bestuur van het gas- en het electrici- teitsbedrijf. 13 Vaststelling verordening op de levering van gas. 14 Vaststelling op de levering van electriciteit. 15 Vaststelling installatievoorschrif ten voor de gaslevering. 16 Voorzieningen met betrekking tot de overname van het beheer van het electriciteitsbedrijf per 1 jan 1926 nadere vaststelling van het stroomta- rief en andere voorstellen vervat in bijlage 5. 17 Verzoek van J. Christiaans om eervol ontslag, als hulpfitter aan de steenkolengasfabriek, zulks per 7 No vember a. a. CL - 1 I *1 - NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 3 Nov. 1925. In - de jaarvergadering der Heusdensche Harmonie zijn de af tredende bestuursleden de heeren Dr. Auër, A. van der Kolk en M. van Diggelen herkozen. Bij beschikking van den Minister van Financiën is met ingang van 1 Nov. de adj.-inspecteur der Dir. Belastingen, de heer Sweens, die be last was met de waarneming van het belastingkantoor alhier, vervangen door den heer Wethmar, surnumerair bij genoemden dienst. De Gemengde Zangvereeniging „Crescendo" is voornemens vermoe delijk 18 Nov. een uitvoering te geven, waarbij o.m. zal worden opgevoerd „Mijnheer de Senator", Op den Nustavond van morgen (Donderdag) op Concordia treedt als spreker op de heer Dr. van der Sleen uit Haarlem met het onderwerp; „Onze veenplassen". RECHTSZAKEN. handen thuis, anders ga je voor nog langer de gevangenis in. De uitspraak luidde 1 maand ge vangenisstraf. Kort en krachtig. E. S. huisvrouw J. v. H. te Waalwijk werd ter verantwoording geroepen wegens beleediging van een andere juffer, doch ze was niet verschenen Nu des te eerder was de zaak afge- loopen. Kort en krachtig luidden eisch en uitspraak wegens beleediging f 10.— boete subs. 10 dagen hechtenis. Nog eens het Drongelsch Kanaal. De rechtbank heeft het vonnis be vestigd waarbij de oude visscher C. xM. M. te 's Hertogenbosch veroordeeld werd wegens overtreding der Visscherij- wet. door te visschen in het Drongelsch Kanaal. Hiermede is opnieuw uitgemaakt tevens dat het kanaal van Drongelen géén bevaarbaar water is. En liefhebbers van waterbewoners weten het nu, dat ze de wemelende visschenwereld in het Drongelsch Kanaal met rust moeten laten Wederspannigheid. M. C., schoenmaker te Kaatsheuvel, een die volgens de politie zeer on gunstig bekend staat, was weer eens lastig geweest en pleegde wederspan nigheid tegen de politie. 'tKost hem f20.— boete, subs. 14 dagen hechtenis. Beklaagde was niet verschenen. Vrijgesproken. De rechtbank te 's Hertogenbosch, uitspraak doende in hooger beroep, vernietigde het vonnis van het Kanton gerecht te V/aalwijk, „waarbij A. M. v. d. H. 24 jaar, landbouwer te Loonop- zand, wegens overtreding der Jachtwet werd veroordeeld tot f5.— De rechtbank sprak den beklaagde vrij van de aanklacht. Correspondentie. Wegens gebrek aan plaatsruimte moet de sportrubriek tot een volgend num mer blijven liggen. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag 5 Nov. 8 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Rose Marie. Vrijdag 6 Nov8 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Rose Marie met Symphonie. Vrijdag 6 Nov, 8 uur. Letterkundige lezing. Wies Moens. De Vlaamsche Kunstbeweging na den oorlog. Hotel Verwiel. Vrijdag 6 Nov. Witte Bioscoop „Het wonder der Wolven", 8 uur, Zaterdag 7 Nov. Witte Bioscoop, „Het wonder der WoIven"6 en 8'/2 uur. ADVERTENTIëN. Z'n woede bekoeld. Ph. H. v. E. te Waalwijk had't land aan vrouw D. te Waalwijk, omdat zij de schuld is raar hij zegt dat hij uit de vaderlijke macht over zijne kinderen door de rechtbank is ontzet. Beklaagde staat zeer ongunstig be kend en moest zich voor de Politie rechtbank verantwoorden wegens ver nieling. Met stoïcijnsche kalmte stond hij te verhalen, dat hij met een bijl alle ruiten in de woning van vrouw D. had vernield en zijn woede nu bekoeld was. Hij vroeg tevens of er geen ter men waren om die vrouw óók eens te vervolgen en verder verkocht hij praat jes die den president hem deden waarschuwen ze nog te herhalen, anders zou hij ook daarvoor met de Justitie te doen krijgen. Getuige P. D. huisvrouw D., had haar lesje geleerd Ze ratelde maar door, zoodat de president moest aan manen „Maar, stil nu toch 'ns" i Haar verhaal kwam hierop neerdat beklaagde gedreigd had haar te zullen „kapot maken" als ze uit de rechtzaal zou komen Z'n kinderen, aldus getuige, zijn he.ni door den Voogdijraad ontnomen en nou zegt hij maar dat 't mijn schuld is Hij zegt, dat ie niet drinkt, maar hij kwam bij ons voorbij zoo zat als 'n kanonHij heeft al de ruiten in m'n huis stuk geslagen en m'n naaimachine er bij, dat nou twintig gulden aan reparatie kost. Hij had de bijl in z'n zak zitten. De president wees den beklaagde op diens misdragingen en besloot„Je kinderen zijn je ook al moeten afge nomen worden". „Da's haar schuld" antwoordde be klaagde onverschillig kalm. Het O. M. eischte 2 maanden ge vangenisstraf. „'t Is treurig, 't is veel", aldus be- klaagde. De president vermaande hem ernstig; houdt je mond voortaan en houdt je GEBOREN HENDRIK Zoon van J. DE JONG en W. B. C. DEJONG- Snijders 's Grevelduin-Capelle, 31 Oct. 1925. 35519 Ondergeteekende betuigen hier mede hun hartelijken dank voor de vele bewijzen van belangstel ling en vriendschap ondervonden bij hun 25» jarig diénst- jubileum, in het bijzonder aan den WelEd. Heer Vermeulen, Stationchef, en het personeel van de Staatsspoorwegen alhier. Deze dag is voor hen tot een onvergetelijke gemaakt. F. VAN OERS. M. VAN OERS Jansen. Waalwijk, 3 Nov. 1925. 35520 Voor de vele bewijzen van deelneming ontvangen bij het overlijden van onze onvergetelijke Moeder Antonia Pulles Weduwe van Petrus Hendrikus van den Houdt, betuigen wij onzen hartelijken dank. FAMILIE VAN DEN HOUDT. Waalwijk, 3 Nov. 1925. 35521 te geven door de Liedertafel op Maandag 8 Nov. Toegankelijk voor h.h.hon. leden. Entrée voor niet leden een heer f heer en dame 1 1.50. Aanvang 8 uur. Agent gevraagd voor verkoop v n LAND- en TU1NBOUWZADEN en verder VRUCHTBOOMEN. Provisie 25%- 35523 J. TEN BRUGGEN CATE. Opgericht in 1909. ALBERGEN. van leden voor de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Langstraat. Op 17 November 1925 zal de verkiezing plaats hebben ter vervulling van 4 plaatsen in de afdeeling Grootbedrijf en 4 plaat sen in de afdeeling Kleinbedrijf, openvallende door periodieke af treding op 1 Januari 1926. Op dien dag kunnen van 9 uur v.m, tot 4 uur n m. bij den Secre taris der Kamer WaalwijkRaad huis, Kamer No. 3) candidaten worden opgegeven door indiening van eene verklaring, onderteekend door ten minste 15 kiezers. De verklaringen moeten verge zeld gaan van eene schriftelijke mededeeling van den candidaat, dat deze bereid is eene candida- tuur te aanvaarden. De hiervoor bestemde formu lieren zijn vanaf 3 November 1925 kosteloos voor de kiezers ver krijgbaar ter Secretarie van de Gemeenten, behoorende tot het district der Kamer, alsmede ter Secretarie der Kamer. De Voorzitter van het Hoofdstembureau B TIMMERMANS. Waalwijk, 2 November 1925. MEVR.-SIEMER, Mr.v.Cooth- straat Waalwijk per 1 December a.s. of eerder een flinke 35526 te Waalwijk, zal op Donderdag 5 November a,s. des nam. 2 uur ten huize WED. P. PISTORIUS, Westeinde, Besoijen: waaronder eiken Kabinet, Lade tafel, Ledikant, Tafel, Stoelen, Spiegel, Bed met toebeh Huish. gerief, Kruiwagen, Waschtobben, Ketel, enz. 35524 Te bezichtigen een uur voor den verkoop. Donderdagmorgen van 9-12 uur Vischverkoop in de Manege achter het Raadhuis. Aanvoer van33002 Schelvisch, Kabeljauw en Schol Tarbot, Tong. 5 Lessen in het koken door zeer bekwaam Vëkman van 9 tot en met 13 November a. s. PROGRAMMA; 9 Nov.: Hors d'Ouvre varié. Diverse soepen. 10 Nov.Diverse Visch- en gratinschotels. 11 Nov.: Opgemaakte Vieeschschotels. 12 Nov.: Gebak en Taarten. 13 Nov.: Soufflé's en Pudding. Eerste Cursus. f 4 50 voor leden. Telkens van 9V211 */a uur- 12 f5.— voor met-leden. Vervolg Cursus. f4,50 voorleden. Telkens van 21/2-4'/2 uur. j f5.— voor niet leden. Voor inlichtingen en inschrijvingen zich le wenden tot: Mevr. MOMBERS—Smelt, Mr. van Coothstraat. Mevr. DONKERS—van Hulten, Vooim. Baardwijk. Mej. A. VERWIEL, Voorm. Besoijen. 35527 Voorverkoop van kaarten en plaatsbespreking in het Sigarenmagazijn Fa. TH. PULLES. 35525 Alleen personen met veel rel. en goede ref. gelieven zich aan te bieden onder No. der adv. Bureau van dit blad. De RECLAME-CAMPAGNE voor ST. NICOLAAS moet in de a.s. week beginnen. Winkeliers van Waalwijk denkt er op dat dit blad in de Langstraat en Omgeving en 't Land van Altena al gemeen gelezen wordt. Laat deze eenige gelegenheid om de aandacht op uwe artikelen te vestigen niet voorbijgaan. Gij traag, anderen graag! In verband met de publicatie der eere-prijzen voor de groote nationale pluimvee-tentoonstelling de Hoenderclub „Kaatsheuvel" waarvoor „De Echo" bereidwillig zijn kolommen beschikbaar stelt, en hetgeen hierover door sommige nlet- oordeelkundigen wordt gezegd, is het niet van belang onbtloot hierover eenige regels te schrij ven. Bij velen lieersclit een totaal verkeerde mee ning omtrent die eereprijzen. Bij een te houden tentoonstelling worden de dieren door een keurmeester gekeurd en wordt hun een prijs toegekend naar gelang hun meer dere of mindere overeenkomst met de eischen, die aan een model dier gesteld worden. Het lentoonstellings-comité bepaalt vooraf, wat aan deze prijzen is verbonden b.v. Ie prijs 1, of 1,50 of 2,enz., 2c prijs 0,50 of 1,enz. enz. Deze klasse prijzen worden be streden uit het inschrijfgeld en de andere mid delen der tentoonstelling-geveilde vereeniging. Naast deze klasse prijzen kunnen aan sommige dieren nog eereprijzen worden toegekend, die echter ook vooraf worden uitgeloofd b.v. een medaille voor de mooiste Patrijs Lcgh. liaan oud, eenlïcker voor de beste inzending in W.vaiidot- tes, een lauwerkrans voor liet hoogste aantal punten in postduiven gekeurd op vliegvermogen, etc. etc. Evenals elke andere tentoonstelling- gevende vereeniging worden deze ereprijzen hoofdzakelijk bijeengebracht door schenkingen van personen of vercenigingen, die of wel de pluimveeteelt In haar geheel, ofwel het streven der vereeniging, ofwel één of ander ras sympa thiek geztiul zijn. De prijzen als eereprijzen ge schonken moet de vereeniging ook als zoodanig uitloven en verantwoorden, 't Is niet de bedoe ling liiervcn lets in kas over te houden, dan alleen de niet gewonnen prijzen. Personen die zelf willen aanwijzen aan welk ras zij een eereprijs wensclicii toe te kennen, kunnen dit steeds doen en in de meeste gevallen zal met dien wensch rekening worden gehouden. Alleen bij overlading van prijzen op één ras, zou hiervan billijkslialve moeten worden afgeweken. Duidelijkheidshalve gaven wc deze uiteenzetting, omdat we vernamen dat cr personen waren, die meenden dat de ge schonken eereprijzen niet steeds terecht zouden komen. En in „De Echo", èn in 't vraagprogram ma, dat binnen l weken verschijnt, én in de offi- cieelc Catalogus tijdens de tentoonstelling wordt alles wat inkomt met naam en van, en bestem ming gepubliceerd. Intussclien heeft tie Hoender club Kaatsheuvel vooral niet over belangstelling te klagen. Momenteel mocht zij reeds 136 eereprij zen ontvangen, waaronder meer dan een dozijn eerebekers, diverse kransen en lauwertakken, een massa medailles en kunstvoorwerpen en vele geldprijzen. Zoowel de burgerij uit Kaatsheuvel als omgeving geeft blijk van appreciatie van 't geen de Hoenderclub dezen winter gaat onder nemen. Ingekomen prijzen voor de groote nationale Pluimveetentoonstelling der Hoenderclub Kaats heuvel, ingekomen na Donderdag 29 October: Jonge Juffr. Mitzi Ivicsling, medaille; N. C. B., Afd. Kaatsheuvel, Zilveren Beker; N. N., Zilveren Beker. H. v. Woensel, le Tent. Sccr., 2 zilv. mcd.; P. Jansen, 2e Tent. Sccr., verzilverd duiventil; N. N., 1 medalle v. hoenders; N. N. 1 med. v. duiven; Elndhovensclie Pluimvccclub, 1 zllv. medaille; Dames Gez. v. Bommel, Kunstvoorwerp; A. v. Roermond, Zilv. medalle; Fa. A. J. v. Roermond, 2,50; J. Kicsling, Tilburg, 1 medaille; Jongenheer A. Kouwens, 1 medaille; L. v. Cromvoirt, Bonbonière; Wed. C. M. de Bondt, 2,50; P. J. van Boxtel, 2,50; M. Zwaaf, Breda, Beker; Bakker, vertcgenw. der fa. Gompcn, 2,50; P. v. d. Veldcn-Zacht, 5, N. N., Kaatsheuvel, verg. zilv. medaille. In de bestuursvergadering der vereeniging „Kaatsheuvels Belang" is besloten ook dit jaar 't St. NIcolaasfeest te vieren evenals het vorig jaar. Als commissie hiervoor is benoemd: M. A. v. d. Wee; J. Tuerlings, J. v. Ham; M. J. v. Nieuwstadt en Chr. Vesters. De halfjaarlijksche vergndering zal Maandag 9 Nov. in de zaal van den heer Joh. Smits gehouden worden, alwaar dit punt zal besproken worden en tevens de Kon. Erk. Harm. Apollo zal gehuldigd worden met haar 40-jarig Jubileum. Het huldeblijk der be volking zal dan door den Voorzitter van K. B. aan 't jubileerend gezelschap worden aangebo den. Apollo zal dien avond een klein concert aanbieden. Zondag 8 November geeft liet Kon. Mu ziekgezelschap „Euphonia" zijn eerste win ter-concert. liet bestuur beeft getracht voor opening van 't wintel-programma iets te heb ben dat reeds enkele malen bewezen heeft by' 't publiek in den smaak te vallen. De Bo- heemsclie Gezusters Chlebna zullen ander maal in Euphonia optreden. Allerwege oogst dit kunstenaressen-trio nog groot succes. Het. muziek-minnend Kaatsheuvel weet bij onder vinding wat dit drietal eenvoudige meisjes presteert, waarom een aanbeveling tot be zoek geheel overbodig is. Verschillende muzikanten der Kon, Erk. Harm. „Apollo nemen Zondag S en Zondag 15 November te Drunen aan bet solisten-con cours deel. De inschrijvers van heden zijn hoofdzakelijk muzikanten, die tot lieden nog niet aan en solistenconcours deelnamen, zoo dat Apollo kans maakt, zijn lange rij van be kroonde medewerkers wederom vermeerderd te zien. Wij wenschen het corps met zyn ijve- j rige executanten geluk en de jongens veel succes By de onderhandsche aanbesteding is 't I bouwen van 3 Middenstandswouingen voor rekening van den lieer J. Schalken, architect N. J. Sneers te Raamsdonksveer, opgedra gen aan G. J. van Oostrum, aannemer te Kaatsheuvel. TJ] 1 WISS mis, Hoofd-aMn en Agenten gevraagd LO LO co RJr ro

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6