v SPORT. Dc heer Van Dongen-Torman zegt dat bij de begrooting met dal alles re kening is gehouden en dal ook vol doende van een en ander wordt afge schreven. De Voorzitter merkt nog op dat dooi den accountant er ook op gewezen is dat op de Meters meer moet worden af geschreven. De heer Van Dongen-Torman zegt dat de afschrijving van dc Meters niet heeft plaats gehad, maar dat daarte gen over staat dat de afschrijving van al hel overige vrij hoog is geweest. Spr. voelt er nu niet zoo heel vfcl voor om het nageslacht zoo buitenge woon te laten profiteeren. Valt het jaar wat mee, dan kan van die meters nog extra wat worden af geschreven, dat is een maatregel die door alle zaken wordt toegepast. Voorzitter. Het bedrijf moet safe zijn en alles moet niet op hel kantje afgaan. Even als een particulier bedrijf moet men voor een behoorlijke winst zorg dragen. De heer Van Dongen-Torman is het daarmede eens, maar hij wil opmerken dat men toch eerst voor een behoorlijk tarief moet zorgen. De Voorzitter meent te mogen be twijfelen of een verlaging van 2 cent per K. W. U. van invloed zal zijn op liet meerdere verbruik. Meer zal ge werkt moeten worden 0111 nieuwe aan sluitingen te krijgen, want die zijn in den laatsten tijd steeds 't zelfde geble ven. Dat verlaging 't verbruik niet doel toenemen, heeft men reds eenmaal kun nen zien. Van Dongen-Torman. Verlaging is een propaganda voor het bedrijf. Zijn de prijzen billijk, dan zullen de inen- schen eerder genegen zijn om aan te sluiten. De heer Schoenmakers zou zeker ook de stroom voor krachtafname willen verlagen wat voor de kleine kracht verbruikers wel noodig is. Die prijs is in de laatste tijd steeds zoo gebleven. Zoo is het ook een bezwaar voor velen die slechts enkele maanden in het jaar gebruik maken van den stroom, o.a. de boeren, dat ze steeds 2 meterhuur per maand moeten betalen, ook al gebrui ken ze in 8 maanden niets. Wordt besloten dat door Burg. en Weth. een en ander in overleg met de Commissie voor het lichtbedrijf nog eens zal worden nagegaan. De begrooting voor het Vleeschkeu- ringsbedrijf wordt vastgesteld, de ge wone dienst op 6.382 en de kapitaals- dienst op 50.000. De heer Van Dongen-Recter zegt dat op de begrooting een post is gebracht van 50.000 Voor het bouwen van een slachthuis. Hij vraagt of de slagers in gevolge de wet de slachterijen reeds hebben ingericht zooals is voorgeschre ven en zoo niet of er met die menschen al voeling over een en ander is gehou den opdat ze geen onnoodige onkosten maken. De Voorzitter zegt dat het niet alleen een abattoir betreft. Nagegaan moet nog worden of er ook een koelhuis bij gemaakt zal worden. Hij maakt zich sterk dat, waren de prijzen niet ver laagd, men er mee had kunnen komen. Echter zal met de slagers nog verdei worden onderhandeld. De heer Schoenmakers meent dat een koelhuis minder noodig zal zijn om dat de slagers tegenwoordig allemaal in het bezit van een ijskast zijn. De Voorzitter zegt dat juist deze kwestie nog nader onder het oog moet woorden gezien. Hij heeft van een ge meente vernomen dat men juist van de koelinrichting de zaak kan drijven om dat daar zooveel ijs wordt afgenomen. De slagers van Raamsdonk en Geertrui- dcnberg zullen er een druk gebruik van maken, die van Waspik en Made niet, wijl de afstand voor deze men schen wel wat groot is. Over het alge meen genomen voelen de slagers hiel en in Geertruidenberg er veel voor, om dat ze beter op een abattoir kunnen slachten dan dat ze thuis hun slachterij naar de eischen van de wet moeten gaan inrichten. Van Dongen-Recter. Dat geloof ik ook wel, want naar ik hoor moeten de meesten dan al gauw een paar duizend gulden onkosten gaan maken. Voorzitter. De practijk wijst dat duidelijk uit. In steden komen de sla gers uit de omgeving dikwijls uren ver om er te slachten. Vaststelling gemeentebegrooting. In het rapport der Commissie van onderzoek wordt 0.111. gevraagd of het niet mogelijk zou zijn, dat door een organisatie van de politie, de nacht wacht op het dorp en de bodediensten, wijl de tegenwoordige functionaris binnen afzienbaren tijd den dienst zal verlaten, door de agenten kan worden waargenomen. t Burg. en Weth. doen in hun nota van antwoord weten, dat e erst de vraag dient te worden overwogen, of door het opdragen van de nacht- en bodediensten aan de politie de belan gen van dezen dienst niet ernstig wor den geschaad. Om daaromtrent zekerheid te hebben is het alleszins gewenscht, dat proef-1 nemingen worden gehouden, hetgeen dan ook mettertijd zal gebeuren. Blijkt dan dat het gaat, dan kunnen die kos ten worden bespaard. De heer Zijlmans meent dat de kos ten van gemeentereiniging nogal hoog zijn. Hij vraagt of het ophalen van vuil opnieuw wordt aanbesteed. Naar zijne mecning zullen er wel zijn die lager zul len inschrijven dan voor 448. De Voorzitter zegt dat voor 192G daartoe niet meer kan worden overge gaan, omdat de bepaling bestaat dat drie maanden van te voren het contract moet worden opgezegd. Burg. en Weth. hebben dit niet gedaan omdat die de meening zijn toegedaan dat het vuil goed wordt opgehaald. Van Dongen-Recter. Het is fll eens eenmaal geprobeerd 0111 het goedkoo- per gedaan te krijgen en het gevolg daarvan is geweest dat het ophalen van vuil toen heel wat te wenschen heeft overgelaten. De heer v. Woerden zegt dat men moet betalen zoo dat de menschen hun plicht kunnen doen, want naar het loon wlordt er gewerkt. Hij vreest ook dat, als men daarop gaat bezuinigen men veel klachten zal gaan krijgen. Door den heer Schoenmakers wordt er op gewezen dat de sloot, loopende van de Zustersschool naar de Konings straat, veelal wordt gebruikt voor storting van vuil, hetgeen in de Com missie aanleiding heeft gegeven lot de vrouwenschoot te Heerlen geen subsi die te verleen en. Voorgesteld wordt 0111 aan liet Wit- Gele Kruis en Groene Kruis een sub sidie te verleenen van 25 cent per con- tribueerend lid. De heer de Jong zegt dat liet met den finantieelen toestand van liet Wit- Gele Kruis zeer treurig is gesteld, zoo treurig, dat, wordt geen flinke subsidie gegeven, hij bang is dat de vereeniging ook al wordt door liet bestuur alles ge daan om ze op de been te houden, de vereeniging niet zal kunnen blijven be staan. Het nut van een dergelijke ver eeniging behoeft bij niet uiteen te zet ten, een ieder zal daarvan wel zijn overtuigd. Hij dringt aan 0111 daarom 50 cent per lid subsidie te verleenen, ook voor liet Groene Kruis. Met dit bedrag komt men nog lang niet uit de lasten, maar liet bestuur hoopt door het houden van een fancy- fair nog wat geld bij elkaar te krijgen. De Voorzitter denkt dat dan een be drag van ƒ500 aan subsidie zal uitge geven moeten worden. De heer Lankhuijzen zegt dat aan niets het geld zoo nuttig is besteed, dan aan deze beide vereenigingen en bij acht de verdeeling op die wijze ook bet zuiverst. De heer Schoenmakers vraagt wat zal worden gedaan als in Raamsdonk (Dorp), ook een dergelijke vereeniging wordt opgericht, waarop de Voorzitter Het Gei neen tehuis te Kautshrueer. vraag of deze sloot niet door een rio- leering kan worden vervangen. De Voorzitter zegt dat men zich met het betrokken polderbestuur in ver binding zal stellen. Deze zal zich dan wel weer met de Woningbouwvereeni- ging „Volksbelang" in verbinding stel len. Door de bewoners aldaar wordt liet. vuil steeds in den sloot geworpen en 0111 ilag en nacht een politieagent daar neer te zetten, gaat ook niet. De heer Lankhuijzen zegt dat de pol der de sloot zoo dikwijls kan ophalen als hij wil, maar hij binnen 8 dagen weer dicht zit. Hij acht demping de beste weg, vooral omdat de kosten niet zoo groot zijn. Groote rioolbuizen be hoeven niet te worden aangelegd. De lieer van Dongen-Recter wijst op den sloot in de buurt van de woning van den Voorzitter. Daar is al meermalen op gewezen. De Voorzitter zegt dat die tegen woordig goed is en geregeld wordt schoongehouden. De lieer Van Dongen-Recter zou toch liever zien, dat die daar ook wordt dichtgemaakt. I)e Voorzitter meent dat men dan daar alles dicht zou moeten maken, wat z.i. jammer zou zijn, omdat die sloten daar een eigenaardig cachet geven. De heer Schoenmakers zegt dat door een huurder van een perceel grond if* gevraagd dit weer te mogen inhuren. De Voorzitter vreest dat men dan van kwaad tot-erger zal vervallen. De heer v. Woerden meent dat men de hoogste opbrengst krijgt als het land telkenjare wordt verhuurd. De heer Lankhuijzen moet dat ont raden omdat het land dan uitgemer geld wordt. De heer Van Dongen-Recter geeft 111 overweging 0111 liet land door Burg. en Weth. te laten verhuren, zooals hun 1 na overleg met de betreffende comm. 1 antwoordt dat dan de eteriijkheid vergt dat ook dezelfde subsidie wordt gege ven. Hij wil echter opmerken dat de vereenigingen uit het Veer, als daarom wordt gevraagd, ook daar hun steun moeten verleenen. De heer Van Woerden geeft in over weging te bepalen dat de minimum con tributie 50 cent moet bedragen, waar toe wordt besloten. Met algemeene stemmen wordt daar na besloten 50 ct. per lid subsidie te verleenen. Besloten wordt aan de Landbouwver- eeniging een subsidie toe te kennen van 100 als tegemoetkoming in de onkos ten van het onderwijs. Van Dongen-Recter. Hoe staat het met het bouwen van een bkrak. Voorzitter. Men weet nog niet hoe het met de plannen van de Zusters staat. Daarna wordt de begrooting vastge steld. de gewone dienst op 210.571.63^ en de kapitaaïdienst op 165.623.90. Een verzoek van L. P. Dubbelman te Raamsdonksveer, 0111 gebruikmaking van een gedeelte der havenkaai over een lengte van 20 Meter, wordt voor waardelijk ingewilligd tegen een ver goeding van 60.— per jaar. De Voorzitter zegt dat een vorig jaar 50 opcenten zijn geheven op de ge bouwde eigendommen, wat op een abuis heeft berust. Er had niet meer dan 40 pCt. geheven mogen worden, zoodat een zes a zeven honderd gulden te veel is i geind. Wordt besloten voor 1926 maar 30 opcenten te heffen. i De heer van Woerden wijst nog op den slechten toestand aan de Haven. De Voorzitter zegt dat daar na af- loop van den bietentijd verbetering zal worden aangebracht. Daarna gaat de Raad over in geheim Comité. liet best voorkomt, waartoe wordt be sloten. De Voorzitter merkt op dat deze commissie uit twee leden bestaat. Hij acht het beter ze uit drie leden te doen bestaan, waarmede de raad accoord gaat. Tot derde lid van deze Commissie wordt daarna benoemd de heer Zijl- mans. De heer Schoenmakers zegt dat in de Commissie de vraag is besproken of in het electriciteitsbedrijf op verschillende zaken niet kan worden bezuinigd. Zal met de Commissie onderzocht worden. Wordt besloten aan de R.K. Vroed- VOETBALSPORT. WAALWIJK. QUICK. Zondag 1.1. speelde Quick .1 haar derde comp. wedstrijd, wat tevens haar derde over winning was. Thans was het H.E.C. 3 dat van Quick 3 moest verliezen en wel met 31. Het was een aardige ontmoeting met goede spelmo menten. Quick 2 speelde vriendschappelijk tegen W.S.C. 2 en won met 30. De Quickers speel den thans stukken beter dan tegen Kaats heuvel en verdienden de overwinning ruim schoots. Voor a.s. Zondag staat misschien wel de belangrijkste ontmoeting van de competitie voor Quick.I op het program, n.l. tegen het sterke Middelburg 1. Deze club was reeds enkele jaren kampioen van de Zuid. 2e klas, doch faalde telkens in haar promotiewedstrij den. Van heinde en verre zullen de voethal- supporters opkomen 0111 deze ontmoeting te zien. Middelburg is voor hier een geheel on bekende wat voor elk voetballiefhebber een reden te meer is 0111 hier naar te komen zien QUICK. Middelburg komt! De gesprekken in voet balkringen loopen aanhoudend over Middel burg. De club die we tot beden hier nooit zagen, de kampioensclub van bet seizoen 1G24'25. We hebben tot heden hier gezien. Dosko' en Alliarfcè, doch nu we Middelburg krijgen overtreft deze al de voorgaande wed strijden. En direct dringt bij ous de vraag naar voren, hoe zal Quick zich hiertegen houden, zou Quick kunnen winnenWe zul len maar kalm den wedstrijd afwachten en gaat Middelburg met de overwinning naar huis. dan verwondert ons dat geenszins. Middelburg met baar eerste klas backstel, Steur en Vader, twee spelers, die liün naam op voethalgebied reeds lang gemaakt heb ben. Hun raid-half Romoyn behoort tot de beste uit de afdeeling, die een reuzensteun is voor de verdediging. Daarbij komt Mid delburg versterkt met den nieuwen mid-voor Suykerbuyck, die volgens „Ons Zuiden" over een schitterend schot moet beschikken. Alles laat zich aanzien dat Quick de sterkste club uit de afdeeling krijgt, waartegen onze Blauw-Witten het hard te verantwoorden zul len hebben. Al zfln er in onze plaats enkele .voetbalwedstrijden, toch durven we gerust de voetbal-supporters aan te raden naar den wedstrijd Quick-Middelburg te komen zien, want nog nooit zai men in Waalwijk een dergelijke ontmoeting hebben aanschouwd. Het Middelburg XI-tal arriveert met den trein van 1 uur in Waalwijk, terwijl de wed strijd om HALF DRIE aanvangt. Quick II speelt te Kaatsheuvel tegen Berk dijk. Quick III tegen Baardwijk en Quick IV tegen R.W.B. III. W.S.C. - Voor a.s. Zondag staat vastgesteld de wedstrijd W.S.C.Oisterwyk, alhier. Daar zeer zeker de nieuwe Kerk a.s. Zon dag nog niet in gebruik genomen zal wor den. zal bovenstaande wedstrijd wellicht uit gesteld worden, event, zal eene wijziging in het programma gebracht worden, door el ders te siM'Ien. D.E.V.O.—W.S.C. Alhoewel aanvankelijk voor morgen een thuiswedstrijd voor W.S.C. tegen Oisterwijk was vastgesteld, is deze wedstrijd uitgesteld daar liet voor Oisterwijk niet mogelijk was 0111 half een te spelen, een en ander in ver band met de ligging van bet. terrein naast de Kerk. Thans heeft de N.V.B. alsnog ingelascht de zeer belangrijke, wellicht reeds beslissende wedstrijd D.E.V.O.W.S.C.. op het terrein van DEVO in Hintham. Voor beide partijen, die thans aan liet hoofd der ranglijst gaan, staat zeer veel op het spel. Het zal er dan ook in Hintham enorm spannen en een vin- nigen, doch laat ons veronderstellen, eerlij ken wedstrijd worden. Wat DEVO betreft, zoo hebben wij reeds vorige week hier en uit de diverse andere successen kunnen con- stateëren. dat deze Bosschenaren dit jaar over een zeer sterk elftal te beschikken heb ben en kunnen wij deze ploeg als een dei- sterkste. zoo niet de sterkste in deze afdee ling beschouwen. Wat zal WSC morgen hier tegenover stellen? Een kans, doch een zeer kleine, bestaat. 0111 e°nig succes te behalen, door 11.1. te zwoegen van het -begin- tot het eindsignaal. Geschiedt zulks en wordt van meetaf geestdriftig aangepakt, dan zien wy den uitslag direct niet zoo met angst tege moet. Morgenavond zal bekend zijn of WSC öf DEVO aan het hoofd dezer afdeeling zul len gaan. De reis wordt per bus gemaakt, vertrek half twaalf van Hotel Gerris. Ook voor supporters bestaat gelegenheid de reis mede te maken en kan men zich hiervoor uiterst heden (Zaterdag) opgeven bij de heeren .Taeq Moonen en Joh. Hombergen. - Voorts speelt WSC III thuis 0111 12 uur tegen de Sporters uit Druilen, terwijl het Ilde elftal in Kaatsheuvel speelt. R.W.B. S November staan wederom 3 wedstrijden officieel vastgesteld. RWB I gaat by HEC I op bezoek. RWB II ontvangt HEC II op het RWB- terrein. RWB III gaat op bezoek by Waalwijk IV. Alle belangrijke wedstrijden. Zaterdag speelt RWB IV tegen WSC IV op het WSC-terrein. R. W. B. Na den wedstrijd tegen Kaatsheuvel des tijds op het R.W.B.-terrein gespeeld, waren wy er van overtuigd, dat R.W.B. onverdiend verloren had en dit was beslist geen egoisme, te meer niet. omdat we door het gelijke spel van Zondag 1.1. in onze overtuiging versterkt zijn. ondanks 2 invallers. Niettegenstaande 1.1. Zaterdag met veel bluf door Kaatsheuvel werd verklaard'dat zelfs een kleine overwinning voor hen niet voldoende zou zyn, en de huid van R.W.B. dus reeds verkocht was, heeft Kaatsheuvel zich tenslotte met dit gelijke spel tevreden moeten stellendat komt nu van zelfover schatting. R.W.B. heeft dit gelijke spel vol komen verdiend, daarenboven speelde onze doelman, met een bezeerde hand, wat hem het eerste doelpunt kostte. Allen hebben hard gewerkt, vooral onze halflinie met lifikshalf als uitblinker. Er is nogal forscli gespeeld. R.W.B. bleef echter binnen de perken, van K. werden 2 spelers door den scheidsrechter gewaarschuwd. Over het geheel is het geen slechte dag voor R.W.B. geweest. R.W.B. 2 hoewel met 10 man, verloor van Kaatsheuvel II met G1. R.W.B. 3 deed het echter heel wat beter en klopte Drunen 2 liefst met 82. H.E.C. Het debuut van H.E.C. in den N.V.B. is niet erg gelukkig geweest. Devo won met niet minder dan 51. Het dient echter direct gezegd dat de uitslag zeer geflatteerd is. De oorzaak van deze nederlaag is uitsluitend te wijten aan den keeper. De reservekeeper, die het vorige seizoen meermalen buitengewoon goede wedstrijden heeft gespeeld, stond 1111 onder de lat. Het bleek echter een misluk king. De zenuwen speelden hem zoodanig parten, dat hy de gemakkelijkste ballen nog niet hield. Drie van de vijf goals had hij ze ker moeten voorkomen. Hieruit blykt reeds voldoende dat de rest van het elftal wel tegen de gasten was opgewassen.. Toch heeft Devo een goed elftal, dat zeer zeker een ernstig woordje zal meespreken voor het bezetten van de bovenste plaats. Hoewel II.E.C. dus, een groote nederlaag heeft geleden, behoeft de toekomst toch nog niet zoo donker te worden ingezien. A.s. Zondag krijgt H.E.C. R.W.B. op be zoek. De wedstryd Quick 2H.E.C. 2 was uit gesteld. H.E.C. 3Baardwyk 2 eindigde in een 43 overwinning voor Baardwijk, niet tegenstaande H.E.C. 3 voor de rust met 30 leidde. Baardwyk 3H.E.C. 4 ging wegens een misverstand niet door. H. E. C. Zooals gemeld krijgt II.E.C. morgen R.W.B op bezoek. De elftal-commissie heeft het elftal gewijzigd en ziet er als volgt uit: M. Verhuist. A. BrokM. v. d. Schans. A. v. d. Wiel—.T. BergmansJ de Werd Th. v. d. WielJ. VerhoofstadA Verhoof- stadJ v. DelftK. v. d. Schans. We zijn benieuwd wat morgen de uitslag zal zijn. R. W. B. is goed in vorm. wat het gelijke spel van j.l. Zondag in Kaatsheuvel getuigt. Het zal H.E.C. dus niet gemakkelijk vallen 0111 R.W.B. van het lijf te houden. Beide ploegen zullen 0111 het hardst werken 0111 de overwinning te behalen, zoodat we derom een spannende wedstryd te wachten staat. We hopen dat vele sportliefhebbers de zen belangrijken wedstryd zullen by wonen en dat spelers en toeschouwers zullen mede werken voor een goed regelmatig verloop. Ook de reserves van bovengenoemde twee elftallen zullen morgen elkaar bekampen. H.E.C. 4 speelt om 12 uur tegen Baard wyk 3. JULIANA. Zondag j.l. speelde Juliana een Comp.-wed- stryd voor de 3e klasse N.V.B. tegen Oister wijk. Voor de rust speelde Juliana een goede partij en Oisterwyk komt slechts sporadisch over de helft. De Oisterwyk-doelman krygt het zwaar te verantwoorden en is in schitte renden vorm. Eindelyk moest hy bezwyken voor '11 schot van den linksbinnen en Juliana leidt mei 1O. Spoedig daarna gaat de rust in, 11a de thee denkl iedereen aan een flinke Juliana-overwinning, maar zoo goed de Ju- liana-lui voor de rust speelden, des te slech ter waren zij 11a de rust. Het gelieele elftal was uil vorm en het wilde niet vlotten. Ois terwyk ziel kans met een kopbal geiyk te maken, 11. Thans gaat Oisterwyk het met forsch spel probeëren en de scheidsrechter moest enkele waarschuwingen uitdeelen Ju liana probeert op te halen, maar het pech- duiveltje was met henzelfs '11 kogel springt via den binnenkant van de paal wederom 't veld in. Even voor het einde maakt Oister wijk door een misverstand in de achterhoede er 21 van en won alzoo zeer gelukkig. Dat de geel-zwarten in de meerderheid waren, hlijkt. wel hier uit dat er niet minder dan corners op het Oisterwyk-doel zijn gegeven en by Juliana'slechts 2. Waren de Juliana-lui in gewonen worm geweest, dan had men hier minstens met 41 moeten winnen de Ois- terwyk-ploeg viel ons danig tegen. Juliana 2 heeft nog steeds victorie, thans was H.E.C. 3 het kind van de rekening, of schoon H.E.C. hier een voorsprong had van 3—0 gaven de reserves den moed niet op. en lieten voor het einde aanbrak den H.E.C.- doelman vyfmaal visschen en won alzoo ver diend met 53. JULIANA. Zondag a.s. komt Juliana wederom in den strijd voor de comp. 3de klasse N.V.B. en wel tegen Kaatsheuvel. Onze geel-zwarten zullen heel wat heter moeten spelen dan Zondag j.l. tegen het zwakke Oisterwyk, willen zij tegen Kaatsheuvel succes hebben. Maar het is reeds meermalen bewezen dat Juliana tegen sterke vereenigingen haar beste spel ontplooit en daarom hebben wij wel vertrou wen in de Juliana ploeg. Daar het een span nende"'wedstryd belooft te worden is een druk bezoek aan het Jul ia na-terrein aanbe volen. Aanvang 2 uur. Juliana 2 speelt 0111 12 uur tegen Quick 3 voor den B.V.B. Hier zal de beslissing val len wie een goede kans maakt naar den eere-titel. Juliana 3 gaat naar H.E.C. 4. KAATSHEUVEL. Een 32 overwinning op R.W.B. T te Besoyen was voor Kaatsheuvel I een niet te schitterend resultaat; een 22 gelyk spel Zondag j.l. op eigen terrein kunnen» we nog minder roemen, 't Schynt dat K'heuvel T te gen 't forsch spelende R.W.B. niet gemakke lijk zy'11 vorm te pakken kan krygen. Geeft dez-> uitslag de krachtverhouding der clubs weer? Niemand die 't spel wan Zondag 1 No vember volgde, zal dit getuigen. Verreweg het grootste gedeelte van den tyd werd 't spel op de R.W.B.-helft gespeeld. Slecht schieten, onfortujn en een enkel misverstand tusschen de spelers onderling, brachten bo vengenoemd resultaat. Scheidsrechter van Vugt was streng in zijn beslissingen en kreeg vooral na thee druk werk met uitballen van R.W.B. We konden niet steeds al zijne be slissingen deelen. Wat 'tspel betreft. Na eenig heen en weer gedobbel geeft Woning reeds 11a 3 minuten Kaatsheuvel de leiding, 10. Daarna blyft het doelverkennen van weerszyden. Na een half uur spelens maakt R.W.B. gelyk en nog geen 5 minuten later weet Besoyen zelfs door een misverstand in de verdediging, de lei-, ding te nemen.Kaatsheuvel neemt echter spoedig revanche, als v. d. Zande de. nieuwe linksbuiten, met- een mooi schot 22 maakt. Na de thee begint Kaatsheuvel te dominee- fen. R.W.B. verdedigt met man en macht. Onophoudelijk gaat de bal uit wat geen fraaie vertooning is. Intusschen verstrykt langzamerhand de tyd. Een paar mooie scho ten van Stryp gaan tegen de lat. Eens zelfs zien we hem via den onderkant der boven lat doelpunten, doch dit schot ontgaat den scheidsrechter, waarna met 2—2 heft, einde komt. R.W.B. was zeer tevreden met dezen uitslag. Beter succes had Kaatsheuvel II 0111 12 uur tegen R.W.B. II. Doelman Vloemans toonde zich uiterst bekwaam onder de lat. Met G1 werd R.W.B. IT huiswaarts gezon den. G EERTRUI DENBERG. Wegens het feest van Allerheiligen zijn de vastgestelde competitiewedstryden voor Geertruidenberg en Good-Luck niet doorge gaan. Good-Luck II speelde een vriendschap- pel y ken wedstryd tegen R'vèer. De G.-Luck'- ers wisten met 7—0 hun meerderheid te too- 11011. Stand met de rust was 40. Het protest inzake den wedstryd Good- Luck IBoeimeer I, als zou de Good-Luck- spelér L. de Keizer ongerechtigd zyn voor Good-Luck uit te komen, is door den B.V.B, afgewezen en behoeven de Good-Luck'ers al zoo geen vrees te koesteren Leentje's te moe ten missen. Good-Luck I krygt de Zwartjes I uit Ulvënhout op bezoek. Daar de Zwartjes als een goede club bekend staan, zal het voor de Good-Luckers uitkyken worden. Good-Luck II speelt te 12 uur tegen de Zwartjes II. Te Ulvënhout. moesten de beide puntjes gelaten worden, maar 't was toen ook de eerste competitiewedstryd, voor een ongetraind elftal. Vooruit Good-Luelvers eens aangepakt, dan kan het resultaat best an ders zyn.

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 6