Zondag 22 November. Maandag 23 November 0.75 i 1 MUSIS SACRUM, WAALWIJK. opvoering van door T.A.V.E.N.U. NA AFLOOP BAL. w.s.c had trachten te helpen hoe hij duizen den nieuwe gemeentenaren had zien geboren worden soms bij 2 of 3 te gelijk gelach). Dat hij liefhebber van statistieken als hij was, had uitgerkend dat hij laag geschat in zijn 25-jarige praktijk een afstand afleggen meest per rijwiel van 3 maal den grootsten om trek van onze aarde. Met betrekking tot het aangeboden radio-toestel me moreerde spreker, dat de aethertrillin- gen dien zelfden afstand afleggen in 2!5 seconden. Hij hoopte, dat hem nog enkele jaren van kracht en gezondheid zouden gegeven worden, om zijne praktijk uit te oefenen. Hij dankte vervolgens de sprekers, de dames en heeren, die aan het organiseeren van dezen avond hadden willen mede werken en ten slotte allen, die aan het huldeblijk hadden bijgedragen. Hij aanvaardde het geschenk en hoopte na afgeloopen dagtaak nog vaak er van te genieten en dan aan deze bijeenkomst terug te denken. Deze rede vond luiden bijval. Vervolgens werd het toestel tot genoegen en voldoening van allen gedemonstreerd en kon men eenigen tijd van de concerten van Hil versum, Londen enz. profiteeren. UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 17 Nov. 1925. Na de officieele huldiging der har- moniën werd de halfjaarlijksche, al- gemeene vergadering van Kaatsheu vels Belang gehouden. De Voorzitter gaf een kort exposé van de sedert de vorige vergadering gedane bestuursverrichtingen en me moreerde hij op de eerste plaats de hulde welke de Vereepiging aan de harmoniën bij gelegenheid van haar 50 en 40 jarig bestaan had gebracht. Wij zende op de collecte voor het aange kochte huldeblijk en welke collecte 401,67 had opgebracht, wees hij op de spontane deelneming als een be wijs van groote waardeering en hoop te hij dat die waardeering ook in de toekomst zou mogen blijven werken door de harmoniën door het honorair lidmaatschap te steunen. Door dezen steun zullen zij in staat worden gesteld haar krachten steeds meer te ont plooien en zal onze plaats mogen blij ven rekenen op de welwillende samen werking welke steeds heeft bestaan. Daarnaast was ook de moreele steun noodig als grondslag voor de opvoe ring van haar onvermoeid streven naar steeds hoogere muzikale kennis. Wijzende op de totstandkoming on zer muziekkiosk, deelde hij mede dat aan het vroeger gevormd fonds van 1100,ten gevolge van den gehou den bloempjesdag 137,53 kon wor den toegevoegd, waarbij nog komen de 600,als renteloos voorschot van onzen Gemeenteraad, zoodat in totaal 1837,53 aanwezig was toen tot den bouw van de kiosk werd besloten. Bij aanbesteding bleken de kosten te be dragen 2025,zoodat het tekort op de stichtingskosten ongeveer 200, bedraagt, te vermeerderen met de uit gaven aan electrificatie, vlaggentooi enz. Niettegenstaande deze kosten is ech ter door de Vereeniging een kiosk tot stand gebracht, welke als een waar sieraad wordt geroemd en waarop wij zoowel uit aesthetisch oogpunt als uit een oogpunt van accoustiek trots mo gen zijn. Hij memoreerde verder het kleine festival van onze harmoniën met de muziekkorpsen uit de omgeving, bij de opening dezer kiosk georganiseerd, wees op de medewerking welke het be stuur van de Koninklijke Harmonie Apollo bij de opening harer nieuwe zaal heeft gegeven, besprak het initia tief dat het bestuur heeft genomen om onze plaats in het Gedenkboek voor de Schoen- en Lederindustrie in een be hoorlijk figuur te doen uitkomen, waarvoor naast een beschrijving van de industrie, verschillende photo's van plaatselijke gebouwen zijn gegeven, welke in het Gedenkboek zullen wor den opgenomen, en stond verder stil bij de gevoerde actie in zake het Post en Telegraafkantoor te deze plaatse met betrekking tot de vermindering van het aantal bestellingen en de be perking van het aantal ambtenaren. Al heeft het pogen in deze niet tot het gewenscht resultaat geleid toch zijn er toezeggingen gedaan dat in de be hoefte aan personeel zal worden voor zien indien dezen voor korter of langer tijd zal noodig blijken. Het Bestuur verleende voorts tus- schenkomst bij de eventueele vestiging van een industrie te dezer plaatse, waarvan intusschen het resultaat nog moet worden afgewacht. Voorts nog memoreerend de lezing welke de Wel Eerw. Heer van Keme- nade, Rector van Huize Assisië te Udenhout voor onze vergadering heeft gegeven over verkiezingen en spe ciaal nog over de beginselen welke aan de politiek ten grondslag liggen, wees de spreker nog op de besprekingen welke met de besturen der beide har moniën zijn gevoerd om te komen tot de gezamenlijke viering van haar ju bilea door het houden van een festival in 1926. Hoewel nog niet gereed laat het zich toch aanzien dat de verschil lende standpunten tot elkaar te bren gen zijn en zoodoende een feest kan worden georganiseerd dat naar buiten een grootschen indruk zal maken. beid der Vereeniging nogmaals den steun der bevolking in te roepen, ter verkrijging van de meeste resultaten. In het verdere van de vergadering werd gesproken over het St. Nicolaas- fcest dat weer aanstaande is en zal St. Nicolaas evenals hel vorig jaar weer door de straten trekken om giften voor de behoeftige kleinen in te zame len. De Voorzitter hoopte dat allen tot het slagen van dit feest zouden medewer ken en dat de giften in nog ruimer mate dan het vorig jaar zouden toevloeien, toen reeds aan 50 gezinnen een pret tig St. Niclaasfeest kon worden bereid. Hij hoopte dat dit getal tot minstens 75 zou kunnen worden opgevoerd en be val daarom den Sinterklaastocht in de zoo bekende mildadigheid en liefdadig heid onzer bevolking aan. Daarna werd gesproken over de op 16 en 17 Januari a.s. te dezer plaatse te houden Nationale Pluimveetentoon stelling, welke ongetwijfeld van groot plaatselijk belang is te achten. Daarom dan ook riep de Voorzitter voor het welslagen daarvan aller medewerking en ook aller finantieelen steun in. Hij hoopte niet alleen dat deze expositie zou slagen doch de verwachtingen verre zal overtreffen. Hij wenschte de Hoen derclub toe dat, naar de Provinciale Noord-Brabantsche en 's Hertogenbos- sche Courant had bericht, de tentoon stelling de grootste uit het Zuiden zou worden om daaraan verder toe te voe gen dat de Vereeniging „Kaatsheuvels Belang" als eereprijs een zilveren lau werkrans beschikbaar had gesteld.. Nadat de heer Tuerlings, Secretaris der Vereeniging nadere mededeelingen over deze expositie had gegeven, in het licht had gesteld hoedanig de prijzen zouden worden uitgeloofd en had me degedeeld dat reeds een 160 tal prijzen waren geschonken, sloot de Voorzitter, na een woord van dank aan de leden voor hun opkomst te hebben gebracht, deze vergadering. In de heden gehouden vergadering der Harmonie „Apollo" is besloten, de zen winter een muziek-concours te houden voor Solisten, Duetten en Kwartetten. Van verschillende zijden werden hiervoor reeds toezeggingen ontvangen, teneinde dit concours in alle opzichten te doen slagen. Inschrijvingsbiljetten en reglementen zullen in den loop de zer of begin volgende maand aan di verse muziekcorpsen en solisten wor den toegezonden, terwijl de datum van het te houden concours voorloopig werd bepaald op 1 en 7 Februari 1926. De rondtocht van St. Nicolaas door de Gemeente zal Zaterdag 21 en Zondag 22 November plaats vinden. Om 2 uur Zaterdag zal de H. Man aan de grefts der gemeente in de Sprangschestraat door de Harmonie van het Kon, Mu ziekgezelschap „Euphonia" worden af gehaald om het westelijk deel der ge meente met een bezoek te vereeren. Zondag zal Apollo den H. Man op zijn wandeling door Oostelijk gedeelte be geleiden. Het bestuur der vereeniging Kaatsheuvels Belang zal zich bijge staan door de bestuursleden der beide harmoniën en een vijf-en-twintigtal jongeheeren uit de burgerij met de „collecte" belasten. De heer Jos. Heys zal zijn gesloten luxe-vracht auto voor de ontvangst van giften in natura we derom disponibel stellen. K. B. rekent op de- bekende milddadigheid der be volking om de kinderen der armen we derom een gezellig Sinterklaasfeest te kunnen bereiden. Er komen vele col lectanten die U zullen bedelen om een aalmoe^voor 't arme kind! Zend geen hunner onvoldaan heen. De Groote Propaganda Feestver- gadering der Mariavereeniging en het Kruisverbond heeft haren naam met eere gedragen. De vergadering was groot door de opkomst van 't publiek, 's Middags was de zaal bijna te klein en ook 's avonds bij 't Kruisverbond was ze goed bezet. Als propagandaver- gadering heeft ze nuttig effect gesor teerd, wijl in beide bijeenkomsten zich vele nieuwe leden aangaven. Daarom reeds mochten de vergaderingen feest- vergaderingen genoemd worden, doch ook zijn ze dat geweest door de schit terende opvoering die de Tooneelclub der St. Paulusvereeniging te 's-Bosch gaf van het groote Anti-Alcoholische drama „Gedwaald". De Bossche jon gens speelden allen hun rol uitstekend en legden veel gevoel in hun spel. De aanwezigen hebben genoten van 't be gin tot het einde. De WelEerw. heer Kapelaan Hoekx sprak een woord van opwekking tpt toetreding bij de drank- weer, al was het dan slechts bij de St. Paulus-afdeeling. De heer J. v. Gena- beek uit 's-Bosch hield een rede over het onderwerp: Een vijand voor indivi du, huisgezin en maatschappij, door een helderen betoogtrant wist hij zijn gehoor gedurende een goed half uur te boeien. Een luid applaus dankte den spreker voor zijn zakelijk betoog. Alg. Vergadering van Honoraire- en j Werkende Leden van het Kon. Muziek gezelschap „Euphonia", op Maandag 16 November. Om half negen ojjent de Voorzitter de vergadering en heet de leden wel- kom. Aanwezig is het geheele bestuur I en ongeveer 45 honoraire- en werken- de leden. De Voorzitter zegt in zijn i openingswoord dat sedert de laatste algem. vergadering wederom een jaar tengewone beteekenis voor de harmo nie, omdat wij in den loop hiervan hebben gevierd ons 50-jarig bestaan. Hij herinnerde den leden nog eens aan het gezellige intieme feest en aan de schitterende huldiging, dank zij ook vooral de medewerking van de veree niging K. B., waardoor wij ook in het bezit kwamen van de prachtige schel- leboomen, ons door K. B. namens de Kaatsheuvelsche burgerij aangeboden. Wij hebben schitterend feest gevierd, doch feestvieren kost geld; zoodoende is een leelijk gat in onzen kas gesla gen. De Voorzitter wekt daarom den le den op, ook zooveel mogelijk onze zaak te steunen. Omdat er ook voor de leden dit voordeel in zit dat van de hier ver teerde dubbeltjes voor hen later nog iets kan worden gedaan, wat in andere gevallen gewoonlijk is uitgesloten. Ook doet hij een beroep op de werkende leden om mede te werken op solisten, of Kwartet-concoursen voor muzikan ten, omdat dit zijns inziens nuttig moet werken op de muzikale ontwikkeling der leden. De secretaris-penningmees ter, de heer Wijdemans, leest daarna de notulen der vorige algemeene verga dering, welke zonder op- of aanmerkin gen worden goedgekeurd. De secretaris geeft daarna verslag over het afgeloo pen boekjaar, hetwelk sluit mét een voordeelig saldo van circa 35, Hierna is aan de orde het verkiezen van bestuursleden. Aan de beurt van aftreden zijn de heeren C. Vloemans, Vice-Voorzjtter, G. Wijdemans, Secre taris en F. Vloemans, Commissaris. Deze werden allen met groote meerder heid van stemmen herkozen. Thans volgt uitloting van 4 .obliga ties der geldleening 1893. Uitgeloot worden de nummers 126 133 184 en 222. Van de rondvraag wordt door nie mand gebruik gemaakt, waarna de ver gadering onder dankzegging voor de trouwe opkomst door den Voorzitter wordt gesloten. overwinning in Kaatsheuvel en zal van de z\jde van Kaatsheuvel over (lezen grooten wedstrijd wol een verslngje in deze sportru- briek geplaatst worden. Nu van de 3e klas N V.B. reeds door verschillende vereenigingen al 5 wedstrijden zijn gespeeld zullen velen mogelijk wel eens een rang lijstje willen zien, wat hierbij volgt Officieele berekening. INGEZONDEN STUKKEN NIEUWS UIT HEUSDEN. s U S 5 4 1 9 19-3 1 80 D E.V.O. 5 3 2 8 22 8 1 60 HEC. 3 2 1 4 7-6 1 33 Kaatsh. 5 2 1 6 12 11 1-20 Oisterw. 5 1 4 2 5 18 0 40 R W.B. 5 1 4 1 6 19 0.20 Baardw. 2 2 0 2-8 AGENDA. WAALWIJK. Donderdag 19 Nov. 8 uur. Repetitie Liedertafel .Oefening en Vermaak", Rose Marie met Symphonie. Vrijdag 20 Nov8 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Rose Marie met Symphonie. (Wij maken het publiek hierbij even attent dat deze repetities alleen toegan kelijk zijn voor de pers.) Vrijdag 21 Nov. 8 uur precies. Bijeenkomst „St. Thomas", Hotel Verwiel. Trouwe opkomst gewenscht. GEMENGD NIEUWS. SPORT. VOETBALSPORT. Een Reutertelegram zegt omtrent het vergaan van een groot gedeelte der Philippijnsche kustvloot nu nog het volgende Zestig matrozen, overlevenden van de booten, die tijdens een cycloon aan de kust van Malabar de vorige week zijn vernield, zijn te Mangalora geland Zij deelden mede, dat ongeveer 60 visschcrsvaartuigen met een zwaar verlies aan menschenlevens waren gezonken. Gisterenmiddag omstreeks half drie is het watervliegtuig der marine W 57 bij het vliegen in groepsverband op ongeveer 4 K M. van de haven van Helder afgegleden. Het vliegtuig stortte op den ondiepen Zuidwal De beide inzittenden de officier vlieger Van Mornik en de adspirant waarne mer van Dijk werden zwaar gewond. Eerstgenoemde overleed reeds spoedig na het ongeval. De adspirant waarne mer werd naar het marinehospitaal overgebracht, waar hij eveneens aan de bekomen verwondingen is over leden. Te Hilversum heeft men den dader van de diefstal der auto te Zeist Nn r"st wcor '.tz,elfdo zemiwachuse spel. g2arresteerd. Het is een werkman uit Wnalwyk ontplooit u beter spel. Van rechts P.j u u wordt voor Kaatsheuvel-doel voorgezet en Utrecht. Hij werd in het bezit gevon- onhoudbaar weet de Kort nummer één in den van een stel inbrekerswerktuigen 't net te trappen. Kaatsheuvel valt ander- en men vond Op hem bovendien een maal wordt de bal kaart;e het welk herkend werd vast naar t WS O-doel gebracht, doch vlak voor i J. doel wordt 't initiatief gemist om hem in te hebben gezeten aan een bij den in werken. Twee schermutselingen op geen m. braak te Utrecht eenige maanden voor doeiy va haf prachtige ingooien (van geleden gestolen costuum, De Hilver- Mosselveld, worden per geluk opgelost met h mj heeft hem gearresteerd in 't veld werken. Nog acht minuten voor hel einde weet Zeckendorf in 't Groen te passee- ,n e(|n Steegje heel in de vroegte, toen ren. Snoeren loopt te ver uit en het tweede hij zich daar verdacht ophield aan de doelpunt is gemaakt. Met 2—0 komt. aizoo achterzijde van een confectie magazijn, 't wel eenigszins voor WSC geflatteerd einde van den wedstryd. i en nadeele van een handelaar geertruidenberg. i in electrische artikelen is uit een Geertruidenberg i wist tegen de Breda- pakhuis te Utrecht een hoeveelheid S5he Boys I gelfik te spelen. Direct na den eIec,r|sche materialen gestolen tot een Hierna is 'tmet G'bergsch overwicht ge- arresteerde reeds een persoon. De daan en moet hun keeper zich geducht we- bestolene vertoefde OOgenblikkelijk buitenslands. Opera ln 3 bedrijven van Sam Vies sin gf met begeleiding van Waalwijks Symphonie-Orkest. AANVANG HALF ACHT. Het eerste elftal zal dan eindelijk a.s. Zondag de eerste thuiswedstrijd te spelen krijgen tegen R.W.B. Wij hopen dat de weersgesteldheid wederom géén oorzaak zijn zal. dat dezen belangrijken wedstrijd géén doorgang zou kunnen vinden. H. E. C. H.E.C. deed j.l. Zondag goed werk door Oisterwijk op eigen veld een 30 nederlaag toe te brengen. Hierdoor bezet IIBC momen teel de derde plaats. HEC. was den geheelen wedstrijd sterker, hoewel de vlugge aanvallen van Oisterwijk soms gevaarlijk waren. Zy stritndden echter steeds op de backs, zoodot de keeper maar enkele ballen te verwerken kreeg. De keeper van Oisterwyk daarentegen kreeg druk werk. hetgeen hem goed afging. Na circa 20 min. spelens moest hij echter bezwyken voor een schot van de linksbin nen'. Voor de rust maakt de rechtsbinnen met een mooi schot nummer twee. Als de linksbinnen liét derde doelpunt mankt protesteert Oisterwyk hiertegen, om dat het een minuut over tyd is. De scheids rechter geeft dit toe zoodot dit punt wordt geannuleerd. Na de rust brengt de linksbinnen, uit een mooien voorzet van den rechtsbuiten, den stand op 30. Hierin komt geen verandering meer. Er werd door Oisterwyk forsch en ook meermalen ruw gespeeld. Scheidsrechter v. Zeist wist echter door tactisch optreden den wedstryd tot een goed einde te brengen. HEC III volgde het goede voorbeeld van het eerste elftal en won van-Bepkdykll met 3—2. R. W. B. Wegens afkeuring van het RWB-terrein behoefde alleen RWB 2 te spelen tegen Quick 2 te Waalwuk. Hoewel het krachtsver schil niet zoo groot was, verloor RWB met niet minder dan 70. Het feit dat Quick 4 penalty's van den scheidsrechter toegewezen kreeg zal aan zoo'n goed resultaat wel niet vreemd zün. ïïc rust gaan de party on tegen el kaar op. maar zyn voor 'tdoel echter niet gevaariyk. Even voor 'teinde maakt de mid den-voor der Bredasche Boys de geiykma- kcr. 22, waarmee het einde komt. De leiding by den heer de Folter uit Waal- vwyk was. correct. Vrtnwege de besneeuwde terreinen zyn de wedstryden Good-Luck II—Bredasclie Boys II en S.N.A. IGood-Luck I Zondag 1.1. niet doorgegaan. (Buiten verantwoordeiykheid der Redactie.) Heusden, 17 Nov. 1925. Op de werf van de Heeren De Haan en Oerlemans liep met succes te water het stalen Rijnschip „Anna" voor rekening van den Heer H. Hulsman te Rotterdam. Het 67 M. lange vaartuig meet ongeveer 900 tons en is voorzien van een 8 P. K. Deutz-motor voor het heffen der ankers. Bovendien werd de kiel gelegd voor een 600 tons vaartuig. 2 Dec. zullen in Concordia optre den het echtpaar van Riemsdijk, be kend als hoogstaand dichters- en zan gerspaar, zoodat een gezelligen avond te wachten staat. In de vergadering der Oranjever- eeniging, ten stadhuize bijeengeroepen door den Heer Burgemeester, is beslo ten een openbare collecte te houden met het oog op het 25-jarig huwelijks feest van ons Koninklijk echtpaar. Het maximum der bijdragen is bepaald op één gulden. Op 't concours te Drunen behaal den van onze Fanfare eert tweeden prijs de solisten: A. v. Bladel, J. van Helvoirt en A. van Bladel en eveneens een tweeden prijs het kwartet A. van Bladel, A. van Bladel, M. Laros en J. Toethuizen, alles in de 2de afdeeling, een aardig succes voor beginners! 2 <D P. O fl a o ■M a a u o O fl •a r3 00 O O CS "3 O O u Hliinhecr de Redacteur. In de nieuwe bouwverordening vnn onze gemeente komen naar het s'chynt bepalingen voor, die nogal zware eisclien stellen, waar aan reeds bestaande woningen moeten vol doen Ten minste er zyn verschillende huis eigenaren aangeschreven om veranderingen aan te brengen, die de menschen heel wat geld zullen kosten. De Raad kan gemnkkeiyk allerlei verordeningen maken, maar ik vraag my af of de gevolgen wel worden over wogen. Er zyn verschillende eigenaren waar voor het aanbrengen der voorgeschreven ver anderingen veel geld kost en dat zy niet hebben. Maar ook voor de huurders zullen de gevolgen niet uitbiyven. De meeste be staande huurwoningen voor arbeiders zyn niet zoo mooi en zoo goed ingericht als die van de gemeente. De minst kapitaalkrachtige arbeiders bly'ven daarom vanzelf in de oude woningen zitten. En nu kan men toch niet ver wachten dat de huiseigenaar, gedwongen groote kosten zal maken en ze niet verhaalt op de huurders. Ik geloof dat hier goed werk te doen is voor onze vereeniging van huiseigenaren om alles eens goed na te gaan en den Raad on der het oog te brengen. De bedoeling is wel heel mooi. maar in de praktyk komt het an ders uit dan het bedoeld wordt. Ik dank U wel, mynlieer de Redacteur. Wnalwyk, 17 Nov. 1925. X. JULIANA. Zondag j.l. speelde de Juliana-reserves tegen Drunen en wonnen welverdiend met 50. Zoo volhouden lui. Juliana 3 wilde voor hun hoogere sportbrooders niet onder doen en kraakten Sporters 2 met 61. De wedstryd RWBJuliana kon wegens het afkeuren van het RWB-terrein niet plaats hebben. KAATSHEUVEL. Zondag j.l. moest Kaatsheuvel I twee kostbare puntjes afgeven aan WSC I. Voor een zeer talryk publiek floot scheidsrechter Horsten om goed 2 uur de elftallen in 't veld. Na aftrap weet Kaatsheuvel al spoedig het leder te bemachtigen, 't Spel lykt echter van beide zijden te zenuwachtig om produc tief te kunnen zyn. Langzamerhand wordt meer druk op 'tWSC-doel uitgeoefend, doch Matheyssen is in goeden vorm en zendt alles retour. By een WSC-aanval mist v. 't Groen Simons staat alleen voor Snoeren, doch het harde schot wordt over de lat gewerkt. De corner heeft geen resultaat. Weer dringt Kaatsheuvel op. Tweemaal achtereen den ken we te zien doelpunten, doch 't geluk is niet aan de onzen. Zelfs een penalty wordt door Kommeren jammerlijk recht in ban- I den van Mathyssen gedeponeerd. Rust komt j met 00. WAALWIJK. nnnr 'f WSf-flnal o-nhrnrUif Hor>h vlnV vnnr i kSdTtjé, QUICK. De grootste nederlaag welke Quick heeft geledon is wel die van 1.1. Zondag. Er waren factoren aanwezig die een ne derlaag deden vermoeden, doch zoo groot als thans, dat kan er niet mee door. Dat. we aan den scheidsrechter een tegenstander had den wisten we ook, doch het lag er Zondag dik bovenop. Typeerend is het gezegde on der den wedstryd van den Roosendaal-mid- half„Al speelt Waalwijk nog zoo goed, dan kunnen zy toch niet winnen, want wy spelen met 12 man m.a.w. de scheidsrechtei as a|tra neomf G'berg de leiding, welke spoe- geheel voor hen. Tot overmaat van smart g—O vergroot wordt waarde van ruim f2000. De politie i. __.i11 it in Trtrrr rïïT~ aam nlrl/I rm /Incf J had onze doelman een ongelukkige dag. waardoor Roosendaal verschillende doel punten cadeau kreeg. Doch het is voorby en we gelooven niet dat Quick nog zoo'n ne derlaag te slikken zal krygen. Aangaande den wedstryd het volgende. Roosendaal neemt van den aftrap af het spel in handen en weet binnen 10 minuten tweemaal te doelpunten. Quick maakt dan een fraai doelpunt wat de scheidsrechter we gens buitenspel annuleerde, doch wie er bui ten spel stond was een vraagteeken. Quick blyft aanvallen en maakt dan weer een doel punt, dat eindelyk telde. Doch Roosendaal heeft geen moeite om voor rust den stand tot 41 op te voeren. Na de hervatting ligt het Quick XI-tal door elkaar. Er is geen verband meer tussclien de verschillende linies, zoodat Roosendaal zonder veel moeite den stand tot 91 op voerde. Quick II deed beter werk en versloeg R. W.B. II met 7—0. Zondag a.s. speelt Qpick I voor de com petitie tegen de Bergsclie Boys. Van dezen wedstryd hangt enorm veel af, want nu gaat het er om wie de laatste plaats inneemt. Dat het dan ook eeu enorme stryd zal worden, is vast en zeker, want elke speler is bewust wat er op het spel' staat. Dat er in het Quick XI-tal wijzigingen aangebracht wor den lykt ons haast zeker daar Quick met de zelfde spelers een veel beter geheel kan vor men dan tot heden gebeurd is. wy zyn daar om benieuwd hoe de XI-tal-Commissie in deze zal ingrypen. W. S. C. De wedstryden der lagere WSC-elftallen konden wegens afkeuring van het WSC-ter- rein niet plaats vinden. Wij veronderstellen, dat de consul wel wat te vlug met afkeuren gehandeld heeft, omreden het terrein ons inziens uitstekend te bespelen wa9. ren, om z'n doel zuiver te houden. Even voor de rust echter weet Breda toch 21 te ma-

Echo van het Zuiden | 1925 | | pagina 7