Hoest Uw kind? - ADVERTEERT IN DIT BLAD. genomen, en besluit deze motie ter ken nis te brengen van genoemde fractie en te publieeeren in de pers". De „Rsb." schreef gisteren-avond: Tot tweemaal toe gewerd ons van daag een mededeeling, dat de publica tie van het kabinet-Limburg nog heden kon worden verwacht. Naar aanleiding hiervan hebben wij ie bevoegder plaatse geïnformeerd. Uit deze mededeelingen kregen wij den slelligen indruk, dat inderdaad heden de heer Limburg met de vorming van zijn kabinet zoo goed als gereed geko men is. Dat heden echter reeds de pu blicatie kon worden verwacht, achtte men niet zeer waarschijnlijk. Onverhoopte en onverwachte ge beurtenissen uitgesloten men kan bij deze crisis nooit voorzichtig ge noeg zijn, aldus onze betrouwbare zegsman mag toch binnen zeer kor ten tijd de publicatie van het kabinet- Limburg worden tegemoet gezien. Gedurende de maand Maart is toegestaan, dat in met een winkel ver- bonden slagerijen op Zaterdag door mannelijk personeel om 6 uur v.m. de arbeid begonnen wordt. Eerste Hygiëne tentoonstelling in Neder landsch-Indië. In de maanden Juni en Juli 1927 zal te Bandoeng de Eerste Hygiëne ten toonstelling voor Nederlandschlndië gehouden worden. Het Hoofd-comité van-hetwelkProf Neeb, Hoogleeraar in de Hygiëne a/d T. H. S. te Bandoeng voorzitter, de heer Keiling 2de Beheerder der Mili taire Pensioen-fondsen secretaris is, noodigt een ieder, die met 't streven instemt, de tentoonstelling daadwerke lijk te steunen, hetzij door toezending van voorwerpen ter expositie, hetzij door giften of subsidies, dan wel door korte letterkundige bijdragen, welke zooveel mogelijk vertaald zullen worden ter kostelooze verspreiding onder de Inlandsche bevolkingsgroepen. Het hoofd van den dienst der Volks gezondheid in Nederlandsch lndië zal met eene eigen inzending aan deze tentoonstelling deelnemen. Uit het voorloopig schema van de verschillende afdeeiingen noemen wij hier slechts Geschiedkundige ontwik keling der hygiënemedische inzen dingen van instituten, labatoria, onder wijsinstellingen en vereenigingen, welke op eenigerlei wijze medewerken aan het onderzoek, de toepassing en de verspreiding van kennis betreffende de gezondheidsleer in het algemeen en voor de tropen in het bijzondergroe- p.ering voor de tropen-bewoners be langrijke, cosmopolitische en tropen- ziektenen de door dezeteweeggebrachte lichamelijke afwijkingentoegepaste hygiëne (assaineeringwoninghygiëne; voedselhygiëneepidemie-bestrijding hygiëne kinderhygiëne geestelijke en lichamelijke-hygiënebevolkings-, militaire- en marine-hygiëne plantage- hygiëne bedrijfs-hygiëne steden- hygiëne; ziekenhuiswezen veterinaire- hygiënepropagandadienst). GEZONDHEIDSRAAD. RECHTSZAKEN. Mishandeling. A. G. schoenmaker te Sprang-Capelle, had zich te verantwoorden ter zake, dat hij op 29 Nov. 1925 te Sprang- Capelle M. J, Schoondermark opzette lijk met een hard voorwerp heeft mis handeld. De getroffene had geen aanleiding gegeven tot den aanval. Er scheen een haat te zijn overgebleven die nog van 't kcrmishouden dateert. Schoonder mark had 14 dagen last gehad van de mishandeling. Er werden 3 getuigen gehoord. Het O. M. eischte f 40 boete subs. 25 dagen hechtenis. Beklaagde ontkende en beweerde onschuldig te zijn. De president wees op de verklarin gen onder eede door drie getuigen afgelegd. Uitspraak 11 Maart a.s. Om de konijntjes. Een viertal stroopers te Waalwijk hadden konijnen-klemmen gelegd, welke door de politie waren ontdekt, die het gelukken mocht H. M. schoen maker te Waalwijk te pakken te krijgen. Wegens overtreding der Jachtwet werd de strooper door het Kantonge recht veroordeeld tot f40 boete. Beklaagde kwam van het vonnis in hooger beroep. Het O. M. eischte, na den veld wachter als getuige te hebben gehoord, bevestiging van het vonnis. Uitspraak 11 Maart a.s. De riek als geweer W. H arbeider te Drunen, was door het Kantongerecht veroordeeld wegens strooperij. 't Is druk in de Langstraat met de stroopers, die allen met het onnoo- zelste gezicht van de wereld ont kennen. Met de bedoeling de konijntjes die in de voren vluchten levend aan den riek te steken was de strooper er op uitgegaan. Hij beweerde geen buit te hebben gemaakt. Beklaagde staat volgens de politie als strooper bekend. Het O. M. eischte bevestiging der drie geldboeten, samen f 40 door het Kantongerecht opgelegd. Een dorpskwestie. J. H. V. bakker te Haarsteeg, had bij gelegenheid eener verkooping alle be zoekers op een na in een café op een borrel onthaald. De misdeelde was geraakt en begon den royalen uitpakker te beleedigen. Deswege stond de bak ker terecht, die ontkende. Een getuige weifelde bij de verkla ringen en kreeg van den president de strenge vermaning van maar op te passen voor meineed, terwijl de pre sident er op wees, dat allerlei flauwe dorpskwestie's voor de rechtbank geen aanleiding zijn om al die kluwen te ontwarren. Om het gedraai van den getuige werd de verdere behandeling der zaak uitgesteld tot Maandag a.s om nog een getuige te hooren. Politierechtbank. De Politierechter uitspraak doende, wees de volgende vonnissen M. W. grondwerker te Sprang- Capelle, diefstal, f 20 boete subs. 14 dagen hechtenis M. v, d. N. te Vlijmen, beleedigfng, f 10 boete subs. 10 d. h P. v, R. schoenmaker te Kaatsheu vel, mishandeling, eisch van het O.M. 1 maand gevangenisstraf. Uitspraak 8 Maart a.s. D. de B. grondwerker te Sprang Capelle, vernieling f 5 boete subs. 5 d. h. P. v. O. arbeider te Waalwijk, overtr. Hondenbelasting f5.— boete subs. 3 d. h. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Predikbeurten Zondag 23 Febr. 1926 Geref. Kerk v.m. 9.30 uur en nam. 5.30 uur Ds. Terpstra van Treebeek. Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 uurlees- dienst; nam. 2 uur Ds. van derVlugt van Drunen. A.s. Maandag des avonds half acht hoopt de Geref. Meisjesvereen. „Bid en Werk", in de zaal van den Chr. Volksbond haar 2-jarig bestaan feestelijk te herdenken. Op Woensdag 3 Maart, des avonds half acht, hoopt in de Geref. Kerk alhier op te treden Ds. v. d. Meulen van 's Bosch, welke hoopt te spreken in 't belang van de Vrije Universiteit te Amsterdam. CAPELLE. Op Dinsdag 2 Maart a.s. des avonds 7 uur zal de jaarvergadering der afd. Sprang-Capelle e.o. van Volks onderwijs gehouden worden in de zaal van den heer L F. v. Dongen alhier. De agenda vermeldt: 1. Opening; 2. Verslagen van den secretaris en den penningmeester; 3. Verslag van de algemeene vergadering; 4. Rondvraag. Na afloop der ledenvergadering zal den leden een gezellige avond worden aangeboden, welke ongeveer 8 uur aanvangt. Voor zoover er plaatsruimte is hebben ook niet-leden toegang tot den gezelligen avond tegen betaling van f 1.—, terwijl leden hun huisge- nooten kunnen introduceeren tegen betaling van f 0.75 per persoon. Bij beschikking van den M. v. O. d.d 18 dezer no. 2090 is aan J.Meijer, dienstplichtige der lichting 1924 dezer gemeente, voor 2 jaar vrijstelling ver- leend wegens kostwinnerschap. Op 6 April e.k. zullen worden in gelijfd de dienstplichtigen A. Snijders en C. v. Peer uit deze gemeente bij het 2e Reg Huzaren te 'sGravenhage. Aan den dienstplichtige P. B van Santen uit deze gemeente is bij Min. beschikking voor een jaar vrijstelling van eerste oefening verleend. Voor de Ned. Herv. Gem. alhier zal op a.s. Zondag des nam half drie optreden Ds. Ewoldt uit Raamsdonk. In de Ned. Herv. Kerk a/d'Loon- schendijk zal op a.s. Zondag des nam. 2 uur optreden Ds. Anker uit 's Gra- vemoer. Ds. G. v. Montfrans, Herv. predikant te Sommelsdijk, heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. Gem. a/d Loon- schendijk bedankt. Op 4 Maart e.k. zal op de Coöpe ratieve Stoomzuivelfabriek „De Toe komst" alhier worden aanbesteed het melkrijden naar de Heistraat, Nieuwe- vaart, Dreef en Zandschel. J.l. Woensdagavond voor leden en geïntroduceerden en Donderdag avond d.a.v. voor niet-leden, gaf het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" te dezer plaatse in de zaal van den heer H. P. Mes aan de haven alhier zijn 2e winteruitvoering. Nadat door den voorzitter, den heer J. Michael, de aanwezigen hartelijk welkom waren geheeten, werd onder leiding van den directeur, den heer A. Christ met de afwerking van het programma begon nen De verschillende muzieknummers werden op zeer verdienstelijke wijze ten gehoore gebracht en getuigden van ernstige studie onder bekwame leiding. De voordrachten die ter afwisseling gegeven werden, werden goed vertolkt en wekten menigmaal den lachlust der aanwezigen op, zoodat elkeen na afloop hoogst voldaan huiswaats keerde. WASPIK. Voor het met Pinksteren hier te houden festival hebben zich reeds verschillende vereenigingen tot deelname aangemeld. Als feestterrein wordt bestemd het land achter het hotel van den heer H. van Iersel-Montens het van ouds be kende hotel „De Ploeg" Onder de deelnemende vereenigingen worden 13 prijzen verloot tot een bedrag van f400, verdeeld in le prijs f125, 2e prijs f60, 3e prijs f40 en 7 prijzen elk van f25. Het comité is ijverig in de weer om metdenoodige toebereidselen tijdig klaar te zijn. Op Vrijdag 26 Februari a.s. zal de Raad des n.m. 6 uur eene open bare vergadering houden. Aan de orde is 1. Mededeelingen. 2. Benoeming havenmeesters. 3. Machtiging tot het houden van verkoopingen en verpachtingen. 4. Besluit aanvaarding schenking. 5. Besluit wijziging begrooting 1925. 6. Besluit verkoop bouwgrond. 7. Verzoek L. v. Steensel om terug gaaf van belasting. 8. Begrooting en rekening Armbest. 9 Verzoek van het Kerkbestuur om beschikbaarstelling van gelden voor schoolmeubelen. 10. Verzoek van G. de Koning om beschikbaarstelling van gelden voor een nieuw rijwiel. 11. Adres N. C Boerenbond tot af schaffing straatbelasting. 11. Vaststelling percentage plaatse lijke inkomstenbelasting. 13. Bespreking werkeloosheid. RAAMSDONK. Met de fundeering voor de, te bouwen R. K. Jongensschool en patronaatzaal, welk werk wordt uitgevoerd door de N.V. Zuid. Ned. Betonijzerbouwmij. te 's Bosch is men nü zoo goed als klaar. Bij de landbouwvereeniging alhier bestaan plannen om op het stations emplacement een weegbrug te plaatsen. Door Ph. S. werd Maandag bij de politie aangifte gedaan, dat uit een kast in zijn huis f 10 was ontvreemd. De verdenking viel op de vrouw van L. de B., een familielid, die heden, na een langdurig verhoor voor de politie, door de man viel. De heer Van Rijswijk, onderwijzer aan de R. K. Jongensschool alhier, neemt zijn benoeming tot hoofd der R. K. school in Bedum niet aan. De landbouwer W. Z. vond Woensdagmorgen een van zijn beste werkpaarden dood op stal. Het vleesch werd voor consumptie afgekeurd. Bij het gemeentebestuur is een aanvraag binnengekomen van G. Ver- duijn om vergunning tot plaatsing van 2 electro-motoren, resp. van 5 en 3 p.k., in zijn timmerwerkplaats. RAAMSDONKSVEER. Wegens liefde beurt treedt Ds. Ewoldt alleen Zondag morgen om 9.30 uur op in de Veersche Herv. kerk; des middags om 2 uur leesdienst in de Dorpsche kerk. Donderdag 4 Maart treedt voor den Chr. Werkm. Bond op de beroemde declamator de heer Feijten uit Utrecht. De heer v. Maagdenberg, commies der Dir. Belastingen, werd overgeplaatst naar Waalwijk. Bij den heer T. ontstond een begin van brand. Schoorsteenkleed en vloerzeil hadden vlam gevat. Door spoedige blussching werd erger voor komen. GEERTRUIDENBERG. In 't hotel Jansen alhier is een sociëteit opgericht, welke 'sMaandags sociëteitsavond heeft. Deze club, die reeds vijftien leden telt. is genaamd „Vriendenschaar". In de Geref. Kerk zal Zondag a.s. leesdienst gehouden worden. In de Ned. Herv. Kerk zal Zondag a s. te 10 uur optreden Ds. Meulenbelt uit Oosterhout. De havenkazerne, welke 27 Jan. 1.1. in hotel Santbergen verhoogd was door den heer Kalker alhier, is naar wij vernemen niet gegund. De zangvereeniging „Geertruiden- bergsch Kinderkoor", welke tot heden in hotel Santbergen is gevestigd ge weest, heeft nu haar „home" verplaatst naar de concertzaal van hotel Centraal. Voor het station alhier zullen eenige parkjes aangelegd worden. Deze zullen de entree in Geertruidenberg vanaf het station zeer verfraaien. Het verbouwen van het heeren huis tot winkelhuis, voor rekening van den heer H. de Reyger, is gegund aan de laagste inschrijvers, de Gebrs. du Pont alhier, voor f2635. MADE. Zondag 28 Febr. zal in de Ned. Herv. kerk des voorm. 10 uur alhier Ds. Mudde voorgaan. In de Ned. Herv.Kerkte Drimmelen zal des voorm. 10 uur Ds. Vinck voor gaan. De monteur J. van Beek, kreeg bij het stellen van een motor in een in de haven te Drimmelen liggend schip een stuk ijzer op de hand waar door een pees van zijn linkerhand werd doorgesneden. Hij moest in het ziekenhuis te Breda behandeld worden. B. de W. en C. S. beiden alhier werden wegens weerspannigheid door den politierechter resp. veroordeeld tot f 40 of 40 dagen en f 30 of 30 dagen. Dinsdag 2 Maart zal des nam. ó'/a uur in de zaal van mej. wed. D. v. d Made alhier een vergadering worden gehouden om te komen tot het oprichten van een pluimveebond en een eierveiling. 3/oor een en ander bestaat veel animo, dus men hoopt hiermede wel te zullen slagen. Alhier is de eindwedstrijd om een wisselbeker gespeeld tusschen de biljartclubs, „Krijt op Tijd", „Een goede Pommerance geeft goede kans", en „De ivoren Bal", in het clublokaal van laatstgenoemde vereeniging bij B. v. d. Veeken. De totale uitslag 900 punten. E. G. P. G. G. K. 348 beurten, K. O. T. 259 beurten, D. I. B 195 beurten, zoodat laatstgenoemde veree niging gewonnen heeft. De hoogste series werden gespeeld door S Sege- ren lid van D. I. B. nl. 48 en 42 pun ten. Vermeldenswaard is nog dat door dezen speler de 100 punten van den eindwedstrijd in 7 beurten werden gemaakt. SPORT. VOETBALSPORT. WAALWIJK. QUICK. In de diverse thuiswedstrijden welke Quick gespeeld heeft, hebben de voet balliefhebbers kunnen genieten van hoogstand voetbalspel, Doch al deze wedstrijden kunnen niet in vergelijking worden gesteld met den wedstrijd welke Zondag a.s. op het Quick-terrein zal worden gespeeld tusschen Quick en Vlissingen I. De aangenaamste her inneringen welke Quick heeft behouden van een comp. wedstrijd in de 2e klas, was tegen Vlissingen op hun terrein, welke ontmoeting in een 2—2 gelijk spel eindigden. Vlissingen beschikt over een sterk Xl-tal wat zij dit seizoen meermalen hebben bewezen. Daarbij spelen zij een faire partij die alle bewondering afdwingt. We zijn dan ook zeer be- nieuwd wat Quick zal presteeren tegen deze ploeg. Gaan we de spelers van beide clubs nemen, dan kan men gerust zeggen dat Quick in de minderheid is, doch hier staat tegenover dat Quick zich vol vuur in den strijd zal werpen om de zoo broodnoodige punten in de wacht te slepen en hierdoor het degradatie gevaar te verminderen. Er zal toch wel eens verandering komen in de tegenslagen welke de Quick spelers steeds ondervinden. De moed is er bij de Quickers in langen niet uit en dat geeft hoop voor de toekomst. Quickers Zondag er nog eens alles opgezet en dan kan de overwinning niet uitblijven. De publieke belangstelling zal Zondag enorm zijn Men spreekt steeds over den wedstrijd Quick—Vlissingen en dat is altijd een voorteeken van groote belangstelling zoowel van Waalwijk als omliggende plaatsen. Naast de trouwe voetbalsupporters raden we thans diegenen aan om te komen kijken die steeds tegen het voetballen gekant zijn, want hebben zij Vlissingen zien spelen, dan worden zij van zelf trouwe voetbalsupporters. Quickers honderden komen naar uwe verrichtingen kijken, stelt hen niet te leur, doch schenkt hun vreugde door van Vlissingen te winnen. Aanvang half drie. Quick 2 speelt tegen R. W. B. 2 aldaar. Quick 3 op het W.S.C.-terrein tegen W. S. C. 3, om 12 uur; h. e. o. Zooals gemeld gaat H. E. C. morgen haar concurrent „Devo" bezoeken. Zeer veel hangt van dezen uitslag af. Als „Devo" zou winnen zijn zij bijna zeker van'het kampioenschap maar omgekeerd als H E. C. wint maakt H. E. C een reuzen kans. Er zal bijgevolg van beide zijden ont zettend hard gewerkt worden, We hopen dat H. E. C. zich goed zal houden en een of twee punten zal weten te bemachtigen. Een aansporing om hun uiterste best te doen achten wij overbodig, ieder speler zal dit wel ten volle beseffen. Dat de spanning in deze afdeeling groot is zal uit o. s. ranglijstje blijken. i a> D.E.V.O. 9 7 2 0 16 42 11 1-77 H.E.C. 8 7 0 1 14 26 7 1-75 W.S.C. 8 6 1 1 13 30 6 1 62 K'heuvel 9 3 2 4 8 17 20 0.88 Oisterw. 10 2 0 8 4 12 '43 0.40 R.W. B. 6 0 1 5 1 7 22 0.16 Baardw. 60060 3 28 Zooals men ziet geven de drie bovenste clubs elkaar niet veel toe. Het kampioenschap zal ook zeer waar schijnlijk slechts met een gering punten verschil behaald worden. H. E. C. mag dus wel bedenken dat een keer struikelen noodlottig kan zijn. Een groot aantal supporters zal H.E.C. vergezellen om haar in de zWaren strijd aan te moedigen. Een gedeelte gaat met autobussen terwijl ook een flink aantal de reis per fiets maakt. De gezamelijke afrit zal plaats hebben om 12 uur aan de Markt. Aanvang 2 uur. R. W. B. Voor 28 dezer is vastgesteld Oister- wijk—R. W. B. Voor het eerst sinds 22 November zal er dan eindelijk gespeeld kunnen worden zij het dan te Óisterwijk. Hoewel het elftal com pleet is met dezelfde opstelling als 22 November tegen W. S. C. zijn we eenigszins pessimistisch gestemd, Vertrek half 12 per autobus Wavi aan de Besoijensche Steeg. R.W.B. II krijgt Quick 11 op bezoek. Aanvang half een terrein R.W.B. w. s. c. Voor den tweeden wedstrijd, n.r W.S.C.—Baardwijk, welke morgen op het W.S.C.-terrein zal plaats vinden, kunnen wij 't zelfde aanhalenals hetgeen wij vermeldden bij den wedstrijd tegen Óisterwijk van twee weken terug. Ook thans geven wij de zwarthemden wederom in ernstige overweging om Baardwijk niet te onderschatten, al behooren de bezoekers tot de zwakste vereeniging in deze afdeeling, althans naar de ranglijst te oordeelen. Waar voor zulke vereenigingen niets meer op het spel staat, gebeurt het maar al te dikwijls, dat zij het juist zijn, welke verrassingen kunnen brengen. Laten de W.S.C.-spelers hiermede ernstig rekening houden en geschiedt zulks dan zou 't ons ten zeerste verwonderen- indien er morgen niet gewonnen wordt. De spelers willen wij er nog even op attent maken het tempo sneller te maken en het spel zooveel mogelijk open te houden. Vooral de binnenspelers gelieven hierop speciaal hunne aandacht te vestigen en zorg te dragen, dat de bal juist geplaatst wordt, want dit laat nog wel eens te wenschen over. Om half drie zal aangevangen worden onder leiding van den heer IJpelaar. Vooraf om 12 uur zullen nog spelen W.S.C. 3 tegen Waalwijk 3, terwijl het tweede Elftal van W.S.C. zijn geluk gaat beproeven tegen Berkdijk in Kaatsheuvel. Good Luckl krijgt Wittouck I Breda op bezoek. Daar Wittouck zich den laatsten tijd buitengewoon geweerd heeft, zal het ongetwijfeld weer spannen op 't Good-Luck terrein. Good Luck II gaat naar W. D. C. I te Ulvenhout. De Good-Luckers staan nu nummer twee, om dit te blijven moet Zondag gewonnen worden. Geertruidenberg I gaat naar „'t Wapen van Breda." Geertruidenberg zal het duchtig te verantwoorden hebben bij de kampioenscandidaten en flink moeten aanpakken. MADE. Zondag jl. speelde de voetbalver- eeniging R.K. M.V.V. alhier een vriend schappelijke wedstrijd tegen L.V.B. te Rijen. Voor de rust is M.V.V. de meerdere, doch uit een misverstand kon zij niet verhinderen dat L V.B. doelpunt 1—0. M.V.V. heeft na de rust haar opstelling veranderd, hetgeen een goede verbetering leek, daar ze dit in doel punten omzette daarmede den stand tot 1-3 opvoerende, waarmede dan ook het einde kwam. De wedstrijd werd vriendschappelijk gespeeld. GEMENGD NIEUWS. Gistermiddag omstreeks 2 uur, heeft een koe, geleid door een koedrij ver, komende uit Utrecht, te De Bilt een hevige opschudding veroorzaakt. Het dier wist namelijk op den Utrecht- schenweg nabij de sluis aan zijn geleider te ontsnappen, waarop het woedend de straat afrende in de richting van De Bilt. Na eerst een wielrijder omver geworpen te heben liep het dier, dat steeds wilder werd, verder het dorp in. Nabij de Ned. Herv. kerk kwam mej. v. d. L. uit het kerksteegje den Utrechtschenweg ©p; de koe holde onmiddelijk op haar toe en had het verschrikte slachtoffer in een minimum van tijd op de hoorens genomen, om de dame dan op een ijzeren hek te werpen. Zij bekwam tengevolge hiervan een keelwonde en bezeerde den linker pols. Dr. Mayer was terstond aanwezig om het slachtoffer, dat in een naast- bijzijnde zadelmakerij werd binnenge dragen, te verbinden en de wonden te hechten. De dolle koe was intussen verder gerend en liep op een uit Zeist komende tractor-automobiel aan, waar tegen zij echter weinig vermocht. De botsing was evenwel van dien aard dat een koplantaarn werd afgerukt, terwijl de koe plotseling neerviel. Het cadaver is naar Utrecht vervoerd („U. D Men seint uit Deventer d.d. gis teren Woensdagavond heeft de gemeente raad een spoedeischende openbare vergadering gehouden, voorafgegaan door een langdurige geheime zitting. In de openbare vergadering zeide de voorzitter tot zijn leedwezen te moeten mededeelen. dat er in het beheer van den oud gemeente-ontvanger eenige onregelmatigheden zijn ontdekt en dat er een tekort van f66.000 isgeconsta teerd. We hebben, ging spr. voort den oud ontvanger in de gelegenheid gesteld om zich hedenmiddag tegenover het dagelijksch bestuur te verantwoorden, doch hij is niet verschenen. Daarom hebben B. en W. de zaak in handen gesteld van d_e justitie voor nader onderzoek. Voorts deelde spreker nog mede, datde meeste onregelmatigheden datee ren van vóór 1914 en terugloopen tot het jaar 1894. Naar wij vernemen heeft de oud ontvanger de heer E. K. hedenmiddag de gemeente verlaten en is zijn opspo ring reeds door de politie verzocht. De 40-jarige veehouder Th. Val- Wacht dan niet tot het pijn In de keel en op de borst krijgt. Bescherm de teere lon gen door het onmiddellijk Abdijsiroop in te geven, die een zware verkoudheid of erger bijtijds voorkomen kan. Akker"s Abdijsi roop Is een onschadelijk en toch krach tig werkend kruidenmiddel dat U gerust moogt geven. Het helpt prachtig bij bron chitis, influenza, kinkhoest of verkoudheid In flacons vanaf 230 gr. f 1.50 c i? o 2 13 S O GEERTRUIDENBERG.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 7