Wat klagen onze Winkeliers Heusden en Altena om zoodoende het koopend publiek uit die streek, dat vroeger steeds naar Waalwijk kwam om hun inkoopen te doen maar nu door de autobussen naar 's Bosch wordt geleid, weer hier te krijgen. Onderzoekingen terzake worden ge voerd, om daarna een bespreking te hebben met verschillende winkeliers over bovenstaand en nog verschillende andere, voor den winkeliersstand zeer belangrijke onderwerpen. R.K. Vrouwenbond. De R. K. Vrouwenbond te Waalwijk zal Woensdag 10 Maart ten 8 uur eene algemeene vergadering houden in de groote zaal der R.K. Werklieden- vereeniging. Daarbij zal met het zelfwerkend waschmiddel „Persil" en Dr. Oetkins Bakpoeder „Backin" uit de advertentie rubriek in ons blad wel bekend, door mevrouw Bergman te Halfweg eene demonstratie gehouden worden. Voorts zal eene «verkiezing van een nieuw bestuurslid plaats hebben in de vacature mej. G. v. Bavel-v. d. Noort waarvoor als candidaten gesteld zijn de dames v. d. Meijs en v, d Heijden-van Iersel. Het koortje zal zich in deze verga dering met enkele liederen doen hooren Donderdag 4 Maart was het 25 jaar geleden dat Jan Krol uit Sprang in dienst trad der finna Van Iersel Witlox en Cote Waalwijk. Door de firmanten werd hij op zeer hartelijke wijze gecomplimenteerd en hem als bewijs van waardeering een prachtig gouden horloge aangeboden. Ook van de zijde van 't personeel liet men zich niet onbetuigd en onder een hartelijke speech van een hunner bo den ook zij hem een mooi geschenk aan. Het was voor den jubilaris, die een ijverig werkman en een goed ka meraad genoemd mag worden een on vergetelijke dag. Tengevolge van den hoogen waterstand is de polder achter voor malig Besoijen andermaal ondergeloo- pen, zoodat de cpmmunicatie over den Zomerdijk met het Land van Heusden en Altena weer is verbroken. Ook achter Waalwijk komt meer water. Een geval van ergerlijke sabotage heeft zich op een der stoomschoen fabrieken voorgedaan. Meermalen had den de firmanten opgemerkt dat over bijna afgewerkte schoenen schrammen waren aangebracht. Eenige dagen later werden zelfs schoenen stukgesneden. Van het geval is bij de politie aan gifte gedaan, doch tot heden heeft men den Iaffen dader nog niet kunnen opsporen. Wij vernemen dat door eenige bakkers in onze gemeente erover gedacht wordt om voor gezamenlijke rekening te geraken tot eene centrale bakkerij, om daardoor te komen tot vermindering der algemeene onkosten in 't bedrijf, die thans door exploitatie eener eigen bakkerij voor ieder afzon derlijk zeer hoog zijn. Rijkstelefoondienst kantoor te Waalwijk. Nieuwe aansluitingen C. G. van der Heijden, N.V. Schoen- fabriek Union, Telefn. 155. A. Spierings, Dierenarts, Telefn 162. A. Schilders, Kolenhandel, Baardwijk, Telefn. 175 1. van Leeuwen-Frijda, Telefn. 176. Fa. Wed. G van Huiten, Telefn. 177. Vervallen aansluitingen: Mevrouw van Es-Kruitwagen, Telefn. 162. In overleg met het personeel van de Fa. Hulden v. d. Heyden, stoomschoenfabriek „Friesland", Leeu warden is een ontwerp-collectief con tract opgesteld en aan de Directie toegezonden. Bij de opstelling van dit contract is, voor zoover dit mogelijk was, met de thans aan deze fabriek bestaande verhoudingen rekening ge houden, Ter toelichting van dit ontwerp, contract is aan de Directie een be spreking verzocht. „De Fabrieksarbeider" Dr. P. van Hoek. Te 's-Gravenhage is in den ouder dom van 61 jaar overleden dr. P. van Hoek, oud-directeur-generaal van den landbouw, Dr. van Hoek is landbouw consulent der Noordbr. Maatschappij van Land- bouw en verschillende jaren Rijks- landbouwleeraar in Noordbrabrant. Hij was hier in landbouwkringen zeer gezien en was een hoogstbekwaam en hoogstaand man. Onder vele blijken van belang stelling herdacht de Eerw. Zuster Rosalina 1.1. Donderdag in het St. Theresia-gesticht alhier den dag harer 50 jarige professie. Zooals gemeld heeft HaarEerw. daarvan 40 jaren in onze gemeente doorgebracht en op verschil lend gebied vele verdiensten gehad waarvoor haar onzerzijds een woord van hulde, dank en felicitatie toekomt. As. Donderdag zal de laatste ontwikkelingsavond in de R.K. Werk liedenvereniging plaats hebben. Kapelaan Goossens uit Drunen zal dan een causerie met lichtbeelden houden over „Kerkenbouw". DRUNEN. Vanaf 2 Januari tot 3 December 1925 hebben bij de Kinderen C. Brok alhier 5 Indische loopeenden, gekruist ras, niet minder dan 1106 eieren gelegd. Wel een bewijs dat Ingezonden Mededeelingen. Tegen Slapeloosheid, Overspanning, Gejaagdheid, Prikkelbaarheid en Examenvrees, gebruikt men de Zenuwstillende en Zenuwsterkende Mijnhardt's Zenuwtabletten. goede rassen aanbeveling verdienen. Naar wij vernemen zullen de plannen tot electrificatie van het ge hucht „Wolfshoek" met kracht worden ter hand genomen, zoodra de Edel.- Achtb. heer burgemeester Loeff van zijn buitenlandsche reis is terugge keerd, hetgeen op de helft dezer maand kan worden tegemoet gezien. Mede o m. met het oog op verlichting van het veilingsgebouw en straatverlichting ware een spoedige afwikkeling zeer te wenschen. Veiling Drunen. Goudreinetten I 16'/a26' 2 p. K G. 11 5 12'/2 - Bellefleuren 1 l6'/219 11 10 121/2 Spruiten I 28 —34 11 47a—14 Witlof I 77a147. 11 7a- 67a Salotten 137a 18 Juin 57a-l07a Knolraap 17,-2 Roode kool 5 -13 stuk Witte kool II 27a- 3 Savoye kool 47a- 77a Boeren kool 1 2 Schorseneeren 4—5 bos Preij 10 -19 Selderie 14 —19 DRUNEN. Vergadering van den R. K. Boerenbond op 2 Maart 's avonds ten 7 uur in de zaal der Meisjescongregatie. Voorzitter de heer C. van Huiten, secretaris de heer M. van Halder. De voorzitter opent de vergadering met den christ. groet en heet de aan wezigen welkom. In de vacature van den heer Pijnen burg, die bedankt had, werd voorzien door verkiezing van den heer A. Pelders. De aftredende bestuursleden werden bij meerderheid van stemmen herkozen. De WelEerw. heer Goossens bracht een woord van dank aan hen die bij droegen tot hulp voor de slacht offers van den watersnood en een gift stortten voor het monument voor pater v. d. Elzen z.g., en vooral ook aan de commissieleden die voor beider doel zijn rondgegaan. De secretaris bracht verslag uit over den toestand der werkzaamheden in het afgeloopen jaar. Hieruit bleek jiet volgende Het ledental is in 1925 met 8 ver- meerderd en bestond ultimo December uit 300 werkende leden, 29 contribu- eerende en 43 arbeiders-leden, in totaal 372. Er werd opgericht eene verzekering voor mest- en fokkalveren. Verkoop van meststoffen en voer artikelen 493.815 K G. In de Onderl. Paardenverzekering waren verz. 260 paarden voor geschatte waarde van f97.125; aan schadever goeding werd uitbetaald f 1536. In de veeverzekering „St. Isidorus", waren verz. 450 koeien voor geschatte waarde van f 168 148; uitbetaald f 3760. De slachtvarkensverz. afd. Drunen- Elshout was zeer voordeelig. 640 var kens verzekerd, waarvoor aan premie ontvangen f324.25; schadevergoeding bedroeg slechts f6.08. Aan de Onderl. Kalverenverzekering met deelname door 74 leden, waren op 1 Jan. j.l. 54 kalveren verzekerd er werd uitgekeerd f 322 90 voor 18 kalveren. Bij de «Boer- en Tuinders Onder linge" (ongev. verz. N.C.B.) waren in geschreven 44 verzekeringsplichtige bedrijven en 23 vrijwillig verz. personen. 11 ongevallen met f 167.20 uitkeering, doktersrekening f 117.35. Bij de „Onderl. Brandassurantie" van den N.C.B. waren in Drunen en Elshout aan gebouwen enz. verzekerd voor f 1.200 000; uitbetaald f5848.50. De ontvangsten der Boerenleenbank bedroegen f 401.362.34de uitgaven f 405 257.69saldo ingelegde spaar gelden op ultimo Dec. f 334.062.48 reservefonds f23.745 87. De stocmzuivelfabriek verwerkte in 1925 4.348 068 K G. melk, gemiddeld vetgehalte 3 28 °/0, per °/0 vet werd uitbetaald f 2.537a. totaal uitbetaald de kapitale som van f 399.983. Bijenhoudersbond N.C.B., afdeeling Drunen—Elshout. 20 leden; ontvang sten f62.24'/2. uitgaven f43.67'/2- Dit jaar was niet voordeelig. Stierhouderij te Drunen 39 leden; ont vangsten f 1333.58; uitgaven f 1316 37 voordeelig saldo f 337.19, totale schuld nog slechts f74.21. De R.K. Jongenboerenstand te Drunen 44 leden) nam stikstofbemestings- proeven op aardappelen, met succes voor zwavelzure ammoniak. Gewassen- wedstrijd met prijzen werd gehouden voor mangels en voederbieten. Ie prijs A. v. Delft met een opbrengst van 119.000 KG. per H.A. 2e prijs A. v. Spijk met een opbrengst van 115.000 K G. per H.A. 3e prijs A. Smits met een opbrengst van 98.400 K G. per H.A. 4e prijs A. Pelders met een opbrengst van 98.300 K G. per H.A. Onderwijs: le. Vereen. R.K.J.B. S. te Elshout, 34 leden. Hier is weder de tweejarige Landbouwcursus begonnen, door den heer Willemse, hoofd der school. 2e. Sociale cursus door den Wel Eerw. heer kapelaan Goossens't ware wenschelijk dat deze drukker werd bezocht. 3e. Door den heer Van Rooij, hoofd der school te Drunen, werd wederom vervolgonderwijs met voorbereidend landbouwonderwijs gegeven aan 20 jongens. Op het groote nut van dit onderwijs voor boerenjongens wordt den ouders nogmaals gewezen. De Pater van den Elsen-hulde bracht in Drunen f 151.50 op (in Elshout is deze zaak nog niet afgewerkt). Voor den watersnood is opgebracht aan voerartikelen en granen 50 120K G. en aan geld f 37 50 De balans wijst op f 11.647.69 aan bezittingen, waar na aftrek van reserve prijsverschillen en afschr. aan gebouw en terrein een reserve van f 6947.69 overblijft. Het winstsaldo bedraagt f 97.29. De ontvangsten bedragen in totaal f56.187.02 De uitgaven bedragen in totaal f55.274.11 In kas op 31 Dec. 1925 f 912.91 NIEUWKUIJK. Op Zondag 7 Maart a s. zal in het café Van der Geld een concours worden gegeven met den z.g. vogelpik. De prijzen hiervoor be schikbaar gesteld zijntwee oude en vier jonge prachtexemplaren raskonij nen van den heer Ant. van Son. We twijfelen niet of menigeen zal allicht een kansje wagen. Woensdagavond had in de St Jorissteeg alhier een aanrijding plaats van een motorrijder met een hondenkar. Van de hondenkar werden de burries totaal afgereden, terwijl de motorrijder hoegenaamd geen letsel bekwam. Ook de motor werd weinig beschadigd. De banen van het in 't café Th. v. d. Geld gevestigde Kruisbooggezel schap „De jonge Batavieren", zijn thans gereed gekomen. Voor de standplaats der schutters is bij deze banen ook een overkapping gemaakt, zoodat deze dus ook bij slecht weer steeds naar verkiezing kunnen oefenen Op een daarvoor nader te bepalen dag zal het gezelschap haar oefeningsbanen feeste lijk openen. VLIJMEN. Aan het bijpostkantoor alhier werd gedurende de maand Februari 1926 ingelegd f 8579.25 en terugbetaald f 14030.99. Het laatste door dat kantoor uitge geven boekje draagt het nummer 6998. 's-HERTOGENBOSCH. De gemeen teraad heeft gisteren besloten tot ver hooging van de zekerheidstelling van eenige rekenplichtige ambtenaren, en om de kosten, verbonden aan de toe treding tol de vereeniging van tot ze kerheidsstelling verplichte gemeente ambtenaren, van 1 Januari j.l. af voor rekening van de gemeente te nemen. Verder is besloten tot aankoop van een gedeelte van de Pepersteeg van de Godshuizen ten behoeve van plantsoen- aanleg hij de IJzeren Vrouw. B. en W. stelden voor, een grondige voorziening aan den Pettelaarschen weg aan te brengen. Deze weg is door hel water zeer beschadigd. Een voor- loopig herstel zou 1200 vorderen, een definitieve voorziening van de eerste 2 K.M., waartoe B. en W. zich voor dit jaar willen bepalen 12.000. De gewo ne onderhoudskosten zullen dan met 2000 gulden kunnen verminderd wor den en van de gemeente St. Michiels- I Sestel wordt een bijdrage van 2000 verwacht. Voor de resteerende 8000 j vroegen B. en W. een crediet aan den raad. De commissie voor openb. wer- j ken wenschte zich tot het gewone on derhoud te bepalen. Het voorstel van B. en W. werd aangenomen met 12 te gen 11 stemmen. Na afhandeling van de agenda heeft de burgemeester meegedeeld, dat het rapport van den gemeentelijken ac countant, die een volledig onderzoek naar het tekort op het bureau van po litie heeft ingesteld, is ontvangen en ter visie van de raadsleden wordt ge legd. Het rapport moet echter als ver trouwelijk worden beschouwd en mag dus voorshands niet gepubliceerd wor den. Het staal intusschen vast, dat het tekort 8225 bedraagt en dat het is ont staan op het commissariaat van poli tie. B. en W. hebben de eenige moge lijke conclusie genomen, n.l. dat de commissaris aansprakelijk is als hoofd der politie. Deze heeft reeds aan B. en W. bericht gezonden, dat hij zoo spoe dig mogelijk het tekort zal terugbeta len, niet omdat hij geld van de gemeen te wederrechtelijk heeft weggenomen, wat hij met beslistheid ontkent, maar, omdat hij gevoelt, dat hij voor de gel den verantwoordelijk is. gedaan heeft; zij heeft na afloop der vergadering den Burgemeester het haar bekende terzake medegedeeld. HERPT. De heer S. Miedema, direc teur der Coöp. Zuivelfabriek ,,St. Isi dorus" alhier en benoemd tot directeur der Coöp. Zuivelfabriek en Maalinrich ting „.Juliana" te Achterveld bij Amers foort, heeft die benoeming niet aange nomen. Wij mogen de zuivelfabriek te Herpt daarmede feliciteeren. SPRANG-C A PELLE (V.m. Sprang). Predikbeurten Zondag 7 Maart '2(5: Ned. Herv. Kerk v.m. 9.30 uur en n.in. 2 uur üs. Luttelveld van Dussen. 6 van Geref. Kerk v.m. 9.30 uur en n.m. uur Ds. Snoek van, Vrijh.-Capelle. CAPELLE. Onder voorzitterschap van den heer E. Colet hield de afd. Sprang—Capelle e.o. van Volksonder wijs j. 1. Dinsdagavond 7 uur in de zaal van den heer L. F. van Dongen alhier haar jaarvergadering, die zeer druk bezocht was. Nadat de voorzitter de vergadering geopend had en de aanwezigen welkom had geheeten, las de secretaris de notulen der vorige ledenvergaderingvoor, die goedgekeurd werden, evenals de jaarverslagen van secretaris en penningmeester. Vervol gens werd de rekening en verantwoor ding van den penningmeester door een daartoe benoemde commissie nagezien en in orde bevonden. Nadat de voor zitter nog medegedeeld had, dat de heer S. Y. Oerlemans als bestuurslid bedankt had en besloten was op de eerst volgende ledenvergadering in deze vacature te voorzien werd de vergadering gesloten. Hiermede was het zakelijke gedeelte van den avond afgeloopen en werd een aanvang ge maakt met het gezellige gedeelte. Door eenige dames en heeren werd een kluchtspel in 4 bedrijven opgevoerd hetwelk met onverdeelde aandacht door de talrijke aanwezigen, de zaal was tot in de hoeken gevuld, gevolgd werd. De rollen werden op werkelijk ver dienstelijke wijze vertolkt en na afloop ging ieder hoogst voldaan huiswaarts. Volksonderwijs kan met genoegen op dezen avond terugzien, aangezien zij haar leden dezen avond werkelijk iets goeds geboden heeft. Gedurende de maand Februari werd in de Rijkspostspaarbank op het hulppostkantooralhier ingelegd f 1851,03 en terugbetaald f2104,50. Het aantal inlagen bedroeg 58, dat der terugbeta lingen 29. Er werden 47 telegrammen behandeld, terwijl 260 telefoongesprek ken werden gevoerd, waarvan 142 uitgaande en 118 inkomende gesprek ken. Voor de Ned. Herv. Gemeente zal a. s. Zondag optreden Ds. A. Meyers des morgens half tien. Gedurende de maand Februari 1926 werden ter gemeente-secretarie alhier voor de Vleesohkeuring aange geven 48 varkens, 15 runderen 9 geiten en 1 veulen. A. S.Zondag hoopt in de Ned. Herv. Kerk te Loonschendijk desj.ina middags te twee uur voor te gaan Ds. A Meyers uit Capelle. WASPIK. Door onbekende oorzaak, vermoedelijk door een defect aan den schoorsteen, ontstond bij G. v. d. W., terwijl de bewoners afwezig waren, brand, die ontdekt werd door den Heer I. de Ruïjter, die juist het dak van een belendende woning repareerde en het blusschingswerk dadelijk ter hand nam. De motorspuit was spoedig ter plaatse en nu wist men het brandje tot het dak te beperken. Het was ge dekt met pannen en met riet onder- schoten. Belendende perceelen waren eveneens met pannen gedekt. Aan het energiek optreden van J. de Ruijter vooral en aan de krachtige werking der motorspuit is het te danken, dat Waspik bij dit storm achtige weer voor een grooten ramp gespaard bleef. Met het bouwen der concertzaal voor den Heer H. van lersel-Montens is een begin gemaakt. Men hoopt haar nog voor Pinksteren te kunnen openen. RAAMSDONK. Het aantal schepen en stoombooten dat in 1925 de rol- brug alhier is gepasseerd bedraagt Schepenopvarende 5708 tonnen inhoud 749966, afvarende 5677 tonnen inhoud 706247. Stoombooten, opvaren de 5549 tonneninhoud 422426, af- varende 5364 tonneninhoud 411195. Totaal op- en afvarende schepen en booten 22298 met een tonneninhoud van 2289834. De beantwoording van eenige door I Den 19' Maart 3. S. V. m. 9'/2UUf mevrouw Brouns gestelde vragen werd heeft te Oosterhout de voorjaarskeuring met haar goedvinden uitgesteld, totdat plaats van springstieren. de raad de geheele aangelegenheid be handelt. Bij de rondvraag informeerde de heer Kuypers naar de juistheid van geruch ten over een zedenschandaal, Waarbij twee personen van aanzien zouden be trokken zijn. Deze vraag werd niet be antwoord. Mevrouw Brouns verklaar de, dat zij de zaak in de finesses on derzocht had, er kieschheidshalve over wilde zwijgen en het volle vertrouwen had dat de burgemeester zal ingrijpen, als er reden voor blijkt, gelijk hij steeds Aan den ondergrondschen kabel van 't electrisch net ontstond een defect, waardoor de straatverlichting werd uitgeschakeld en een groot gedeelte van het Dorp in het duister werd gezet. De heer P, Broers verkocht dezer dagen aan een persoon uit Wormer- veer een van zijn beste stamboek-sanen- geiten voor den prijs van f 40.— In het gezin van J. Fens is een geval van roodvonk geconstateerd, Tijdens den korten maar hevigen storm die vanmorgen woedde, werden van eenige daken de pannen afgerukt. In 't calé Molenzicht werd een groote ruit ingedrukt. RAAMSDONKSVEER. Gedurende Fe bruari werd aan het Postkantoor inge legd 13251,50 en terugbetaald f 23325,11 Zondagmorgen om half tien treedt Ds. Ewoldt op in de Dorpsche Herv. kerk en des middags om 2 uur in de Veersche kerk, terwijl zoowel des morgens om 9'/a als des middags om 3 uur in de Ger. kerk optreedt Ds. Bos. GEERTRU1DENBERG. In de Ned. Herv. kerk hoopt Zondag a.s. op te treden te 10 uur ds. de Jong uit Ter- heijden en te 6 uur n.m. Ds. Vink uit Drlmmelen. De B. A. S. C. O. tegelfabriek, zal aanzienlijk uitgebreid worden. Achter de tegenwoordige fabriek, naar de Donge toe, zal er een groot gedeelte bijgebouwd worden. De pensionairen van het St- Agnesgesticht zijn in den loop dezer week alle naar huis gestuurd, wegens het uitbreken van het roodvonk onder de kinderen. MADE. Voor rekening van de heeren De Visser werd Zaterdag j.l. in het café van den heer Vos te Drimmelen aanbesteed het verhoogen en verbree- den van een kade langs de Moorplaat. Laagste inschrijver was J. v. d. Ven, aannemer te Made, voor f3875, welk werk hem is gegund. De consulent van Geertruidenberg Ds. Vinck zal op Zondag 7 Maart a.s. des avonds 6 uur in de Ned. Herv. Kerk te Geertruidenberg een preek- dienst doen, terwijl hij des voorm. 10 uur te Drimmelen zal voorgaan. Zondag 7 Maart a.s. zal Ds. Th. Mudde des voorm. 10 uur in de Ned. Herv. Kerk alhier voorgaan, en des nam. 2.30 uur een vacaturebeurt in de Ned. Herv. Kerk te Dongen te vervullen. Maandag 1 Maart 1.1. werd in een der lokalen van de Chr. school te Drimmelen een ouderavond gehouden, die druk was bezocht en waar als spreker optrad het hoofd dier school de heer Moei. Menige wenk ten goede werd den ouders gegeven ter opvoe ding hunner kinderen. Woensdagavond werd in het café van mej. D. v. d. Made een tweede vergadering gehouden tot het oprichten van een pluimveehoudersbond als on- derafdeeling van den N. C. B. Staande der vergadering traden 31 leden toe. Ook heeft men hier een eierveiling opgericht. Bij inschrijving zijn 29 eiken- boomen, toebehoorende aan de Ned. Herv. Kerk en rondom het kerkgebouw staande, aan den hoogsten inschrijver den heer Th. Blijlevens gegund voor 142 gulden. De „Symphonie", gevestigd te Drimmelen, directeur de heer Ken- niphaas, zal op Zaterdag 13 Maart a s. haar eerste winteruitvoering, met mede werking van den heer en mevrouw Schimdt-Divista uit Hilversum, in de openbare school aldaar geven. Het is een uitgebreid program bestaande uit 13 nummers. EETHEN. De voorjaarskeuring van springstieren voor deze gemeente zal worden gehouden op Maandag 22 Maart a.s. te Heusden des nam 1 uur en te Almkerk des nam. 3 uur. ALMKERK. Door de heeren G. den Besten en W. van Straten, respect, als timmerman en metselaar is bij onderhandsche aanbesteding aange nomen, het bouwen van een boerderij voor den heer H. Koekoek. Op 22 Maart a.s. v.m. 3 uur zal alhier de gewone voorjaarsstieren- keuring plaats hebben. Woensdag j.l. had een dochtertje van den heer Kraaiveld, Gemeente- Veldwachter alhier, het ongeluk, bij het spelen haar arm te breken. Ge neeskundige hulp van Dr. Komen werd ingeroepen. J.l. Donderdagmorgen werd alhier een motor-brandspuit van de firma Van Bergen uit Heiligerlee door de Brandweer, Burgemeester en eenige Raadsleden in oogenschouw genomen. Ook werd genoemde spuit aan de Verlaatschesluis in werking gesteld het geheel bracht veel belangstelling op de been. Op het hulppost- en telegraaf kantoor alhier, werd in de afgeloopen maand aan geld verzonden (Bestaande uit Giro's en Postwissels) de totale som van f2558.807,. terwijl tevens 304 telefoongesprekken werden gehouden en 63 telegrammen werden verzonden. als ze niet geregeld zorgen voor een DOELMATIGE RECLAME. Als zij niet bij voortduring de aandacht vestigen op hun naam en hunne artikelen T) n n n n i» n n n n n n n n n n it J n n

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6