Marktberichten. de plannen tot stichting van een abattoir te Oosterhout zijn ingetrok ken. WASPIK. In den afgeloopen nacht werden uit den werkwinkel van den heer A. de Graauw, twee heerenfietsen gestolen. Door de politie werd een loo- per gevonden. Vermoedelijk is de dief of zijn de dieven door een raam bin nengekomen en met de fietsen door de deur verdwenen. Op 20 Mei a.s. hopen de echtelie den M. Savelkouls en D. Straver hun gouden bruiloft te vieren. Ongetwijfeld zal het hun niet aan blijken van be langstelling ontbreken. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 12 Maart '26. Spoedeischende Openb Raadsver gadering 9 Maart 7'/2uurn.m. In deze bijeenkomst, waarin slechts de Heer F. Verhoeven afwezig was, deelde de Voorzitter den uitslag mede der ge houden aanbesteding van de nieuwe Openb. Lag. School, waarna hij voor stelde, het werk aan den laagsten in schrijver te gunnen. Hiermee ging men accoord, zoodat het werk is opgedragen aanGebrs. Dankers alhier voor f 32372- Mededeeling werd gedaan van een besluit van Ged. Staten, houdende goedkeuring eener wijziging der Gem. begrooting van 1926, waarna het Gem. Verslag over 1925 werd aangeboden, dat zal worden ter visie gelegd. Bij de Wijksche Pont viel de 4-jarige C. S. te water. Hij was reeds in zinkenden toestand, toen zulks werd bemerkt door Mej. v. d. Mdie het genoegen smaakte hem behouden op den droge te brengen. De Rijvereeniging voor deze streek hield hare jaarvergadering, waarin bleek, dat de boeken klopten en een klein batig saldo was en het aantal leden toeneemt. Het oude bestuur werd herkozen en besloten werd het oefen terrein te verbeteren en 13 Mei deel te nemen aan het concours te Breda. Dinsdagavond vertoonde zich aan den noordelijken hemel zoo'n rooden gloed, dat men dacht, dat is die rich ting een groote brand plaats had. Toch bleek zulks niet te zijn en was het verschijnsel vermoedelijk Noorderlicht. Naar we vernemen, wordt de Heer S. Winsemius, commies-titulair bij de Posterijen in de volgende maand van hier overgeplaatst naar 's Bosch. Door den storm werd het water in de Maas Woensdag zoo opgedreven, dat de loskaden en -loodsen weer blank stonden; bovendien was het zoo on stuimig, dat de meeste booten niet konden aanleggen NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 12 Maart '26. De keuring voor de dienstplich tigen van de lichting 1926 zal voor deze gemeente plaats hebben op Maan dag 26, Dinsdag 27 en Woensdag 28 April in de Muziekschool te Waalwijk. De firma C. Snoeren, bloemist alhier, is belast met de versiering van de Raadszaal ter gelegenheid van de 25-jarige ambtsvervulling van den EdelAchtb. heer Burgemeester. In het programma is eenige wijzi ging gekomen. Des morgens ten half tien uur zal een plechtige H. Mis worden opge dragen waarna Te Deum zal worden gezongen. Direct daarop, ongeveer 11 uur zal een openbare raadsvergadering worden gehouden waarin de jubilaris wordt gehuldigd. Van half een tot 2 uur zal daarna ten huize van den jubilaris receptie worden gehouden. Zonder twijfel zal het den geachten jubilaris dien dag niet aan hartelijke blijken van belangstelling ontbreken. Om tot een waardige viering van het 25-jarig Pastoorsfeest van onzen beminden Herder te komen, welk feit op 23 Augustus zal worden herdacht, heeft er dezer dagen eene bespreking plaats gehad tusschen de leden van het Kerkbestuur en de Eerw. heeren kapelaans. Binnenkort zullen over dit zeldzame jubileum nadere gegevens worden verstrekt. Zondag a.s. zal in het Patronaat door den WelEerw. pater Leo van Melsen O. F. M Conv. een voordracht met lichtbeelden worden gehouden over de Missie in Roemenië. Nog laten velen 's avonds en 's nachts hun honden losloopen. Bij K. nabij den Horst zijn wederom een 5 tal kippen verdwenen. Vermoede lijk moet deze diefstal weer op rekening van deze viervoeters worden gesteld. Euphonia zal wederom een andere kastelein krijgen. De heer C. Snijders die ruim anderhalf jaar geleden zich deze functie zag toegewezen, gaat naar Amerika, waarvan hij een paar jaar geleden is gekomen. Het half-vasten-concert in de con certzaal van Euphonia belooft een zeer genotvolle avond te zullen worden, waartoe vooral de medewerking van de Liedertafel „Tot Bloei der Toon kunst" uit Waalwijk veel zal bijdragen. Door dit Mannenkoor zal alsdan o.m. het groot historisch toonwerk „Leiden's Ontzet" worden uitgevoerd, een meesterwerk van R. Holl met machtige koren, zeer schoone soli, duo's, terzetten en kwartetten en een prachtige piano-begeleiding Bij den talentvollen directeur van dit koor, den heer L. van Cromvoirt alhier, is de leiding in goede handen, de piano begeleiding is aan den jeugdigen pia nist -jo Verhoeven uit Drunen ten volle toevertrouwd, terwijl de solisten de heeren A. Boom, Chr. Thijssen en H. Verhoeven in Kaatsheuvel geen onbe kenden meer zijn. Ook het bekroonde nummer „Ecce quomodo moritur" heeft de Liedertafel op haar program staan. Waar op het gebied van zang in onze plaats zoo weinig gebo den wordt, zal iedereen ongetwijfeld deze zeldzame gelegenheid aangrijpen en voorspellen we morgen een volle zaal. Met een dol komische klucht in 2 acten „Levie Baars" zal de Lieder tafel laten zien dat ze ook over prima tooneelkrachten beschikt en zal het publiek ook eens hartelijk kunnen lachen. Ingezonden Mededeelingen. H.H. Slagers! Door deze wenschte ik Uwe aan dacht te vestigen op hetgeen in dit blad geregeld voorkomt betreffende het abattoir-vraagstuk elders. Hebt U het verhandelde daaromtrent gelezen in de Raadsverslagen van Made en nu van 11. Woensdag Geertruiden- berg, benevens de berichten over Roosendaal Het is van groot belang voor ons allen. Volgt alles goed, onthoudt het en doet er ter gelegenertijd Uw voordeel mee. De redactie dank voor hare onpar tijdige voorlichting ten deze en voor de opname dezer regelen. Hoogachtend, EEN COLLEGA. Mijnheer de Redacteur. Ik heb het mooie vers van een „Op recht Waalwijker" in Uw nummer van 11. Woensdag gelezen. Wanneer de maker van dit stumperig gedicht meent, dat hij de meening van geheel Waal wijk weergeeft, dan geloof ik, dat hij het ver mis heeft. Hij is a leen de spreektrompet van de z.g. „uitgaande gemeente", (en zeker niet van deze geheel) en mogelijk van nog eenige jongelui, maar daar zal het wel mee uit zijn. Daartegenover staan tallooze ouders en ook welmeenende jongelieden, die deze bepaling zegenen en aan den gemeenteraad, die het voorstel van B. W. aannam gaarne dank weten. Meent hij, dat iedereen die bijna on gelimiteerde vrijheid van vroeger goed keurde Het moet maar eens uit zijn met die ongebreidelde nachtpermissies en danspartijen, het moet maar niet meer voorkomen, dat kinderen van 15—16 jaar tot 's nachts 2 uur, half drie dan sen, enz. al is dat dan onder geleide I De ouders moesten zelf wijzer zijn en hun kinderen daar niet mee heen nemen. Zij moeten zelf maar thuis blijven, als ze anders hun kinderen niet thuis kunnen houden. Maar, het- is niet alleen een plicht van vader en moeder, maar wel degelijk ook van de overheid te waken voor de moreele en toekomstige belangen van degenen, waarover zij in overheid gesteld zijn. Dat zij dit doet, dat zij dit doet op hoogst gematigde wijze, zooals hier, is hoogelijks te prijzen, ondanks de po ging van den „oprechten Waalwijken- rijmelaar om den raad en zijn leider in een beetje belachelijk daglicht te zetten. Met dank, Ook een oprecht Waalwijker. KERKNIEUWS. - Het is wel de moeite waard eens te vermelden wat in Waalwijk in 1926 op godsdienstig en sociaal terrein te gebeuren staat. Op de eerste plaats zal de R.K. Werk lieden-vereen iging niet haar ouderaf- deeling liet Ziekenfonds, haar 25-jarig bestaan herdenken, welk feit feestelijk gevierd wordt op 13 Mei a.s., vooraf gegaan door een triduum voor de leden, geleid door den bekenden pater Arse- n ius. In de maand Mei zal ook de charita tieve vereen iging :,Het. Wit-Gele Kruis" zijn 12^-jarig bestaan herdenken, waar voor reeds een comité met eere-comité is gevormd. Einde September volgt de belangrij ke gebeurtenis, n.l. de Diocesane Bos sche Katholiekendag en verwacht mag ook worden dat de officieele consecra tie der nieuwe St. Janskerk in den loop van den zomer door Mgr. Diepen zal kunnen plaats hebben, terwijl als waar dig slot van dit alles in de maand Oc tober een groote tiendaagsche jubilé- missie, geleid door paters Redemptoris ten zal plaats hebben. Ook zal dit jaar de parochie van O. L. Vrouw 75 jaar bestaan, wat, naar wij vernemen, met geen festiviteiten zal worden herdacht. Z. 1). H. de Bisschop van 's Her togenbosch heeft eervol ontslag ver leend aan den Weleerw. Pater B. A. Kruitwagen O. F. M. als pastoor te Nij megen (H. Franc, van Assisie), aan den Weleerw. Pater L. Th. W. A. Graaf O. F M. als kapelaan te Nijmegen (H. Franc, van Assisië) en aan den Wel eerw. Pater -I. E Muller O. F. M. als kapelaan te Hernen en Leur, en heeft benoemd tot pastoor te Nijmegen (H. Franc, van Assisië) den Weleerw. Pa- Ier dr. W. Sigfried O. F. M., tot kape laan te Nijmegen (H. Franc, van As sisië) den Weleerw. Pater J. B. G. Ver haar O. F. M., tot kapelaan te Hernen en Leur den Weleerw. Pater J. G. A. M. van Ilfioijen O. F. M. en tot kape laan te Ammerzoden den Weleerw. Pa ter A. L. E. M. van der Kun O. F. M. RECHTSZAKEN. SPORT. w. s. c. ABONNEERT U op dit Blad, dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT GEBREIDST geeft. Ingezonden Mededeelingen. MIJNHARDT's Zenuw-Tabletten .75=* Laxeer-Tabletten 60<=t Hoofdpijn-Tabletten 60 BURGERLIJKE~STAND. KAATSHEUVEL. HERPT. over de maand Februari. Geboren Wilhelmina Maria, dv. Johannes Dirks-Hommel. MADE. Geboren: Adriana d v Adr. Avontuur en Adr. v d Veeken Petrus A J z. v. Petr. J J de Bruin en A C Boons Petrus J J z v Ant C J Rombouts en Wilh. C. M. Knlpscheer Adriana H W d y) Corn J Ver water en A M v d Made. Overleden Leendert Stal wedn. van Maria van Drimmelen en M E Stal 90 jaar. AGENDA. WAALWIJK. Zondag 12 uur repetitie Mannenkoor Liederfafel „Oefening en Vermaak". Zondag 14 Mrt. Witte Bioscoop, „De Man in het Blauw" 6 enS'/aUur. Zondag 14 Mrt. Flora Bioscoop, „De dappere Lafaard", 6 en 8'/2uur. Dinsdag 16 Mrt. Waalwijks Gem. Zangvereeniging half negen repetitie voor Dames en Heeren. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur, Al is het gedicht in de Echo van j.l. Woensdag niet uit een Vondel-pen gevloeid, toch zullen velen met genoegen en voldoe ning deze uit het hart gegrepen dichterlijke ontboezemingen gelezen en herlezen hebben. De onderteekening met „Een oprecht Waal wijker" was werkelijk overbodig, immers uit iedere regel is de rasechte Waalwijker, fier op zijn vrijheid en trotsch op zijn ordelie vendheid. gekwetst en geprikkeld in zijn al truïsme. te proeven. Ik hen er dan ook van overtuigd, dat de echte onvervalschte Waal wij ksche geest, die uit deze poësie spreekt, allerwege weerklank en volle instemming zal hebben gevonden. Er kan in een paar jaren tijds veel ge beuren, veel veranderen. Hoe kan de raad, hoe kunnen de wethouders, in een paar jaar zoo hun ideeën wijzigen? Geluk kig. dat eindelijk het echte Waalwijk begint te ontwaken en zich rekenschap gaat geven waar wij heen gaan. Het wordt tijd, werkelijk hoog tijd, dat aan diegenen, die de gevoelens der bevolking niet kennen of willen kennen (en dat zouden wij van het college van Burgemeester en Wethouders en de meerderheid van den raad haast moeten denken) wordt duidelijk j gemaakt, dat Waalwijk geen plaats is, die goregeerd moet worden door wetten, ordo- l nantiën, verordeningen en reglementen op al les en nog wat. zonder tal. aalwijk heeft in het verleden steeds ge toond en bewezen, dat de machthebbers, die met burgerrecht verkregen toestanden en met den geest der bevolking rekening hiel den en het Waalwijksche leven mede wisten te leven, een gemakkelijke, aangename en dankbare taak hadden. Laat allen, die het goed meenen met onze plaats, die Waalwijk willen behouden aan den spits der rij van Brabantsclie genieenten, paraat zyn en er voor werken en zorgen, dat ons Waalwijk bestuurd wordt door mannen, die voor de oude beproefde en geliefde Waal wijksche tradities, gebruiken en privileges waken, deze verdedigen en in stand helpen houden. X. M ij meenen dat deze aangelegenheid (de laatste wijziging der politie-verordening) zoo langzamerhand voldoende besproken gaat worden, temeer waar de zaak toch beslist is; tenzy men meent dat de raad er op terug zal komen? Zaak is het voor degenen die belang stel len in deze en andere aangelegenheden, goed op te letten en zoo doenlijk de menschen warm te maken voor de publieke zaak vóór dat beslissingen zyn genomen. Wy zullen steeds mededeelen wat wy weten, waartoe wy als lJ,c raadslid wel in staat zullen zyn!! -Niettemin willen wij de inzenders van In gezonden stukken op 't hart drukken 'zake lijk te blijven en niet persoonlijk te worden, waartoe men „anoniem" zoo spoedig in de verleiding komt Men zal voor 't algemeen belang steeds onze kolommen open vinden, maar boude zich dan ook aan dien eiscli door ons gesteld. RED. Hef O. M. bij de rechtbank te Breda heeft 4 maanden gevangenis straf geëischt met intrekking van het rijbewijs voor den lijd van ruim 5 jaar tegen den chauffeur van de autobus, die eenigen lijd geleden in de Eendracht is gereden, waarbij verschillende men schen om het leven zijn gekomen. Bedreigd met brandstichting en doodslag. Donderdag 18 Maart wordt voor de Bossche rechtbank de strafza'ak be handeld legen J. v. B. weduwe van L. Sch. wonende te Andel, beklaagd ter zake dat zij op 1 Juli 1925 te Andel op zettelijk H. Vogelaar heeft bedreigd met brandstichting en doodslag en hem opzettelijk heeft beleedigd door aan Vogelaar een door haar geschreven brief toe te zenden met den volgenden inhoud. Ik vraag u fatsoenlijk om 50 gulden, breng die Vrijdagavond 10 uur achter magazijn anders stoken wij u af of schieten jullie door je En verder: „de 50 Roei- en poffers- loon kan wel af van je onbetaalde huurloon vuile schobbert, plakbord, mijnheer Kolijn, hoe maakt het uw vuil wijf, we zullen heel je zooi wel krijgen fijne bidder op de zangvuile rotkuil". Verdediger Mr. E. van Zinnicq-Berg- mann, Den Bosch. De rijwielplaatjes! Het schilderij „weggeldzaken" heelt in de rechtzaal een pendant gekregen, n.l. de „rijwielplaatjes!" Voor de politie rechtbank zijn die twee steeds het dessert na de hoofd schotel. In de rij kwam voor Teuntje S., huis vrouw A. v. B. te Wijk bij Heusden. Ze dacht hel met het stukje van een plaatje te kunnen stellen, doch de fiscus heeft scherpe oogen! 't Moet een heel plaatje zijn, zichtbaar aan, de fiets. Teuntje moet er vijf pop boete voor betalen, doch werd vrijgesproken. VOETBALSPORT. Morgen spelen de beide lagere elftallen van W.8.O. thtfi.s en wel12. nnr W.S.C. 3 Waalwijk 3: 2 uur W.S.C.'2Kaatsheuvel 2. JULIANA. Voor Zondag a.s. is de plaatselijke ont moeting vastgesteld JulianaH.E.C. Pat er .voor dezen wedstrijd gi;oote belangstelling bestaat, is te begrijpen, daar H.E.C. alles in bet werk zal stellen hun kampioenskansen te behouden. Daar ook in het. .Tuliaua-eiftal eene wijziging is aangebracht, en alles ge- probeerd zal worden om met succes uit den strijd te komen, wordt een spannende wed strijd verwacht. Aanvang om 2 nnr. terrein Juliana. QUICK. Zondag a.s. zal Qnick op eigen te.rrein een comp.-wedstrijd spelen tegen Doagen I. Er hangt van dezen wedstrijd enorm veel af voor de bezetting der laatste plaats, daar het pnntenversehil tnsselien de staartelub zeer gering is. Dat er van Dongen een groote kracht uitgaat, bewijst wel haar 41 over winning op Middelburg en haar 3i over winning in Breda. Alhoewel Quick dit sei zoen reeds tweemaal van Dongen wist te winnen, lijkt ons de Dongen-ploeg momenteel sterker dan liet Blauw-Witte XI-tal. Het zal daarom aangeraden zyn dat de Quicker» zich van 't begin tot het einde geheel geven, waardoor dan nog een kansje zal bestaan om te zegevieren of zoo mogelijk een gelijk spel te forceeren. De Quick-spelers zullen toeli eindelijk eens in moeten zien de- minder gunstige plaats welke zy op de ranglijst innemen. Laat. eik- speler nu eens om hot hardst werken en dan gelooven we wel dat er nog succes te be halen is. Dat. het Zondag aan Zondag door elkaar gooien van het XI-tal een reden is van de vele nederlagen is ook eenigszins waar, doch we weten zeker dat de Quiekers beter kun nen dan 1.1. Zondag. Het zal ontzettend <lruk loopen op liet Qnick-terrein. daar dit mis schien de eonigste wedstrijd is en er voor •beide Xl-tallen ontzettend veel van afhangt. We willen liet publiek op liet hart druk ken om zieli niet met scheidsrechterlijke be slissingen of spelers in te laten, daar dit maar nadeelige gevolgen voor Quick kan hebben. Aanvang half drie. Quick TI speelt om 12 uur thuis tegen H. E.C. TI, Quick 3 om 12 uur tegen W.S.C. 3. op bet W.S.C.-terrein. R. W. B. Wegens on bespeel ba arbeid van liet R.W. B.-terrein zyn 1.1. Zondag de vastgestelde wedstrijden niet. gespeeld. Op Zondag 14 Maart wordt gespeeld R.W.B. 3Baardwijk 3 12 uur. R.W.B. 2—Berkdijk 1, 2 uur, terrein R. W.B. Vooral laatstgenoemde wedstrijd kan wel interessant worden. Berkdijk maakt veel kans op het kampioenschap. GE E RTRUIDEN BERG. Good-Luck II speelt Zondag a.s. tegen U. D.C. I Ulvenhout. Daar Good-Luck II te Ul- venhont een kleine nederlaag moest lijden, zal men er nu alles wel opzetten, om te winnen. DE BELGIë-NEDERLANI) WEDSTRIJD. Onze Antwerpsche redacteur meldt d.d. 9 dezer Nu wordt liet toch al te'bar! De kaarten voor den BelgiëNederland-voetbal wedstrijd worden reeds aan de Beurs verhandeld, dat wil zeggen, voor het Beurs-gebouw. Daar is een ontzettende hausse op de markt. Kaar ten van 10 francs doen er 100 en die van 25 worden tegen 250 betaald Gister en vandaag was er zelfs geen aan bodEn men verzekert, dat er reeds val- sche biljetten, zonder ryksstempel. in om loop zijnMsb. Waalwijk, 12Mrt. '26. Eieren 5ll2 6'/2 ct. Varkens f 20-f 25. 's Hertogenbosch, lOMrt. 1926. Op de markt van heden waren aangevoerd 1616 stuks. 662 stuks hoornvee. 71 kalveren. 706 biggen. 135 zeugen. 42 schapen—lammeren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien van f 280—f 455 p. st. Kalfvaarzen van f 270—f 440 p. st. Magere ossen en koeien van f 145—f 265 Vette ossen en koeien van f 0.571 pd lekw Vette ossen en koeien van f 0.50 pd 2e kw Pinken van f 140—f 190 per stuk. Zeugen van f 115—f 165 per stuk. Biggen van f 3.25—f3.75 per week. Schapen van f 20—f 35 per stuk. Lammeren van f 00—f 00 p. stuk. Handel vetvee willig, overigens lui prijs houdend. Eierveiling Amsterdam. Gehouden op 8 Mrt. en 11 Mrt. 1926. Kipeieren Hoogste prijs f 8.— Middel prijs f 6.75 Laagste prijs f 3.— Eendeierenf 6.00—0.00 Koelhuiseieren f Kalkeieren f 000-0.00. Buitenlandsche eieren f 0.00—0.00. Totaal aanvoer 350.000 stuks. Handel vluz. Bij Apoth. en Drogisten. WAALWIJK. Geboren: Anna M. Th. d. v. M. Klerks en van J. v. d. Lee. Overlijden: Petronella Eijkens, 2 m. Lamberla Monimersteeg echtg. van Adr. van Vngt, 65 j. Ingekomen personen: J. Müsgens en echtg. van Keulen. Marg. V. J. Mül- lenmeister van Keulen. C. Fischer van Botterdam. G. Fischer van Rot terdam. J. Th. Trommels van Eind hoven. Mich, van Bergen van Geffen. Maria Th. v. d. Plas van Vucht. J. A. Kuysten van Dongen. Joh. de Weyer van Vlijmen. Corn. Blom en gezin van Eindhoven. Leendert den Dunnen van Heerlen. G. Cath. Piek van Drunen. J. J. Gast van 's-Hage. Joh. L. Klerkx van Voorhout. Vertrokken personen: Antonia J. v. Wezel naar Drunen. Anionetta v. Lee naar Amsterdam. W. C. Klerkx naar Blaricum. Geboorten: Mich. v. d. Broek z. v. Andr. v. d. Broek en van Joh. Kroot. Andreas J. z. v. J. M. A. Lensvelt en van M. v. Gooi. Cornells J. Lichten berg, z. v. W. C. Ligtenberg en van A. M. IJpelaar. Henrica Th. Damen d. v. P. Damen en van E. Grootswagers. Jacobus J. z. v. A. Brekelmans en van H. F. M. v. Vugt. Cornelia J. d. v. Adr. P. M. Lugtefs en M. v. Box tel. Anna Aaltje d. v. P. van der Kooij en van W. van Weeldcn. Adri- ana Chr. J. d. v. A. Schellen en van A. Martens. Johannes Adr.»z. v. Adr. Vermeer en van Cl. van Unen. Hen- ricus z. v. G. Klijnen en van Adr. Gom- mers. Overlijden: Johanna C. Boetjé, 85 j., Wed. v. P. Pruimenboom. Peter v. Netten 68 j. echtg. v. J. Zijlmans. Johanna v. Eeck 52 j. echtg. van W. Snoeren, bevorens wed. A. M. Brands, eerder van P. C. Donkers. M. Vrien- ten 91 j. wed. v. P. A. de Rooij. Anna M. v. Bijnen 61 j. Wed. v. J. Mutsaarts. Corn. J. Oosterwaal 8 m z v F. J. Oosterwaal en M. Klijn. Maria Huijsmans 63 j., wed. v. C. v. Boxtel. Huwel. Aang.: Lamb, de Man, 22 j. en J. T. van Dubben 19 j. WASPIK. Over de maand Februari. Geboren: Marinus Hubertus z.v. Th. Polsten Joh. L. van Gorp. Antonia Johan na d.v. P. J. Kanters en C. Bergé. Martinus Andreas z.v. A. J. van, den Born en N. A. Verbunt. Anna Ma ria Cornelia d.v. Hendrikus Th. Kern- meren en M. C. Wagemakers. The- resia Johanna Maria d.v. Th. C. Loin- mers en J. M. Kuijten. Adriana Pe tronella d.v. J. van der Velden en Th. J. Pagie. Johannes Cornelis z.v. J. van Erp en H. Broekhoven. Adria na Maria d.v. C. Kemmercn en G. A. van Boxel. Getrouwd: Petrus Kemmeren 26 jaar en M. J. Olislagers 27 jaar. Adrianus J. Nelis 27 jaar en C. J. Olislagers 30 j. Overleden: Petrus A. van Dongen 14 dagen. Th. Rekkers, echtg. van H. Schellc- kens 49 jaar. J. Broekmans, we duwnaar van A. C. D. de Zeeuw 81 jaar. .1. van Strien, wed. van B. v. den Elshout 74 jaar. G E E RTKUI DEN B ERG. Geboren Hendrika A. <l.v. J. 1'. van Zón-Kranen Adrianus A. z.v. A A Sweep-I'eeters Su sanna d.v. A Goossens-Schetlekens. Overleden Willem A 1' F L de Vries 3 jaren Cathn- rinn Jobanna de Rooij, 74 jaren.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 11