Terstond Marktberichten. Griep collecte voor de Vereeniging tot Chris telijke verpleging van eliptici (lijders aan vallende ziekte) zal houden. Mej. v. V., liep naast haar fiets om zich naar Teteringen te begeven, toen een stier, die schrikte van een molen, op haar afkwam en haar een stoot toebracht aan haar rechterbeen, dat daardoor ernstig gekwetst werd. De geleider van den stier bood mej. v. V. bijstand, doch ze viel in zwijm en werd bij den molenaar Koks bin- nengedragen. Bijgekomen zijnde is zij later per auto huiswaarts gebracht. Dr. Houpst die inmiddels ontboden was, verleende geneeskundige hulp. In de Ned. Herv. kerk te Drim- melen zal ds. Vinck des v.m. 10 uur voorgaan. Zondag had alhier het groote Bondsconcours plaats. De voorzitter van „Willem Teil" alhier de heer Diepstraten opende het concours met een hartelijk woord en heette allen hoogst welkom, waarna de strijd een aanvang nam. De eerste medaille werd gewonnen door „Onderling Genoegen" van Wa genberg met 153 punten in 6 scho ten, de zilveren lauwertak door de vereeniging Kalfshoek gem. Zeven- bergschehoek 'en het eerekfuis door den meester-schutter C. v. d. Steen van „Willem Tell" van Made. Voor costumlère aan de mode vakschool E. N S. A. I. D zijn in den Haag geslaagd de dames J. Rullens? T Bresters en B. Jacobs alhier. DUSSEN. Woensdagmiddag brand de in den Emmikhovenschen polder een houten woonkeet tot den grond af. Eenige zakken kunstmest, kleeding stukken en een rijwiel gingen eveneens verloren. De brand is ontstaan door het spelen met vuur door kinderen. De benzinepomp, ^plaatst door Mij. „De Automaat" bij A v d Wiel alhier, is in gebruik genomen Hier mede is in eene reeds lang bestaande behoefte voorzien. DUSSEN. De arbeider R alhier Ziekenfonds de algemeene jaarvergade ring. Dien avond zal tévens een pro- pagandavergadering zijn voor Herwon nen Levenskracht. Een spreker van deze hoogst nuttige instelling zal dien avond een lezing met lichtbeelden geven Catharina S d.v. Lurlovicus M Sclia- z.v. -T H v d Heijkant-van Dongen Ingezonden Mededeelingen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden. 16 April '26. As Zondagavond half acht zal de Z.Eerw. Pater van der Sanden, oud- missionnaris uit Suriname een voor dracht komen houden in het Patro naatsgebouw over de Missie, welke wordt verduidelijkt door lichtbeelden. Tot geagreëerde van den Rijks ontvanger der Dir. belastingen alhier is benoemd mej. B. E M. van Riet. Ingezonden Mededeelingen. nadat men zich gebrand of bezeerd heeft moet men de beschadigde of verwonde plekken behandelen met Doos 30 ct. PUROL INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Kaatsheuvel, 14 April 1926. Mijnheer de Redacteur. Het verwondert mij inderdaad, dat er niet eerder een ingezonden stuk van den Heer Oversteeg in Uw veel gelezen blad is verschenen. Mogelijk kon U tot op heden geen plaats ruimte missen. Ik wist immers vooruit, dat mijne mee ning niet de goedkeuring kon wegdra gen van het Hoofd der school aan den L. Dijk en dat deze zich op de een of andere wijze zou uiten. Nu zou ik er geen «ogenblik aart gedacht hebben op het stuk van genoemden persoon in te gaan, indien het volledig was geweest. Maar dan had het geen doel gehad. Waarom vermeldt hij ook niet, dat op mijn voorstel de schoolcommissie een nader onderzoek zal instellen en we naar dat advies zouden handelen. De brandde op de papierfabriek te-Hank voorzitter van genoemde commissie is een zijner handen. Geneeskundige jiulp toch ook een oud-hoofd eener school, werd ingeroepen. j Maar zooals gezegd, dan had het ALMKERK. A.s. Maandagavond om stukje geen doel gehad. Wat nu mijne half zeven zal de Oranje-vereeniging opvatting is? In het kort deze. De uiter- alhler een ledenvergadering houden in ste zuinigheid moet betracht worden, de zaal van den heer C. Dekker. alleen moet op 't oogenblik het hoog J.l. Dinsdagavond werd alhier noodzakelijke worden toegestaan. Het gaat mijn inziens niet aan, waar het percentage voor de belasting wederom verhoogd is moeten worden, alle gel den, die aangevraagd worden, zonder meer toe te staan. Daarom meende ik onder zeer groote belangstelling de aangekondigde „Bazaar", welke door de Chr. Herv. Schoolver. alhier werd gehouden, door den voorzitter van het schoolbestuur. Ds. Roth, geopend Spreker heette allen hartelijk welkom en meen (,at no£» dat hel mijn goed en bijzonder den Edelachtb. lieer Bergmeijer, burgemeester dezer ge meente, alsmede den heer C. J. v. d. Wiel, gemeente-secretaris, terwijl het spreker ook aangenaam was den heer Juch vertegenwoordiger van de firma Van Nelle, in hun midden te hebben. Nadat gezongen was Psalm 68 10. werd door den voorzitter in gebed voorgegaan, waarna door hem de Bazaar als geopend werd verklaard. Hierna werd het woord gevoerd door den heer Burgemeester dezer gemeente, welke in vriendelijke woorden zijn symphatie uitte voor dit streven Ook door den heer Juch en den heer Van Leeuwen werd het woord gevoerd. Hierna werd door de heeren Burge recht was met een voorstel te komen eerst de zaak nader te laten onderzoe ken. My dunkt dat het een dure plicht is van het Dagelijksch Bestuur, dat meer dan iemand moet en kan weten, hoe de belastingen de finantieele draag kracht van de bevolking te boven gaan, alleen met voorstellen in den Raad te komen, die geen uitstel gedogen. De leden van den Raad kunnen in vele gevallen zoo moeilijk een juist oordeel vellen en daarom moeten zij zich laten leiden door R. en W. Ik weet zeer goed dat het over aardrijkskundige platen gaat, maar ik weet ook, dat er prachtige werkjes sijn op het gebied van het aardrijkskundig onderwijs als b.v.: Sa men op reis van Cremer, 3 deeltjes voor meester, Secretaris enz., een rondgang il(' 1:,kerc School niet een oneindig gemaakt door de Bazaar, waarna met den verkoop werd begonnen, van welke door de enorme belangstelling (ook de beide andere dagen) gretig gebruik werd gemaakt. Een woord van dank aan allen die hunne medewerking in deze hebben getoond, is hier zeer zeker niet mis plaatst, in 't bijzonder de firma Van Nelle, die voor dit doel een theetent gratis had beschikbaar gesteld. Het bestuur kan met genoegen op deze dagen terug zien. 01STERW1JK. Naar men ons meldt is den Heer1 Bern. Hegeman, thans directeur van Hotel „Bosch en Ven" te Oisterwijk met 1 Mei a s. benoemd tot directeur van het bekende Hotel „Stadt Elberfeld" Achterburgwal 141 te Amsterdam. Wij twijfelen er geenszins aan dat het genoemde Hotel te Amsterdam onder de bekende alleszins bekwame leiding van hem een goede toekomst tegemoet gaat en wenschen den heer Bern Hegeman met deze benoeming veel succes toe. NIEUWS TTTT KAATSHEUVEL. aantal groote en kleine schitterend uit gevoerde gravures op ieder gebied wat dat onderwijs betreft, waar de kinde ren met graagte in lezen. Hier heeft men dus bijeen platen, omschrijving en aard rij kskundig onderwijs. Maar mijn ideeën zijn verouderd "zegt de Heer v. Oversteeg. Juist, zoo is het, ik ben het volkomen met hem eens. Maar hoe komt dat? De ondervin ding heeft mij geleerd, dat er zooveel goeds in dat oude, zooveel verkeerds in de moderne maatschappij schuilt. Want ouderwetsch op het gebied van platen alleen is ondenkbaar. Het na gaan van de veranderingen in die maat schappij heeft mij aangetoond, dat eer tijds zooveel geluk, tevredenheid en gemoedelijkheid heerschte bij alle zor gen die het leven mede brachten, ter- Vijl de moderne maatschappij, jam- Elisabeth C. Schelle van G'berg. mer genoeg, steeds meer ontevreden- Joseph Muclier van Heer. Johannes heid schept. A. van Schijndel van Dussen. Aloy- En wat nu de verdere punten be- sins van der Meijden-de Visser van treffen in het stuk van den Heer v. Arnhem. Frapciscus J. H. de Beer Oversteeg, hierover dit. Meer dan ooit van Vlijmen. Koppensteiner Juli- blijft bij mij de overtuiging gevestigd, ,anna van Weenen. Wilhelmus Aert- dat bij ernstig werken, met lust en ijver se van Oosterhout. Johannes A. M. pen donk en Wilhelm ina J Bakkers Huberdina d.v. Adrianus P v Delft en Johanna Leijtens. Huw. Aangiften: Johannes Robbers 27 jaar en Anna M v. d. Wiel 24 jaar. Caroles M Hesselberth 24 jaar en Clara L Dekkers 19 jaar. Martinus Pullens 26 jaar en Maria H v Beijnen 27 jaar Johannes C L v d Geld 48 j. en Elisabeth Beuck- mann 34 jaar. Jacobus Opperman 21 j. en Cornelia v d Heijden 22 jaar. Overleden Franciscus G Dumoulin echtg. van M A Kuyten 52 jaar. T ngekomen Theodora -J Verheijden van Best. Christiaan v. d. Lee van Nijmegen. Frits Albert Citroen van Den Haag Albert Himmelreich van Heilbronn Adrianus van den Maagdenberg en ge zin van Raamsdonk. Mattheus L v. Mierlo van Goirle. Johannes C van Boxtel van Loon-op-Zand. Vertrokken Petrus Adr Rombouts naar Maas- bree Francisca J Toethuis naar Heusden. Helena A de Groot naar Linden. Gerardus M Vollebracht naar Rotterdam. WASPIK. Over <le maand Maart 11)20. Geboren Cornelis Hendrikus z.v. H A de Jong en C de Kuyter Johannes Lanrentius z.v. A M Fynoman en A M Smits. Clasina Maria d.v. II M J IJpelaar en G de Rooty. Anna Oatharina d.v. G Chr Montens en A P van Heers Adrianus Antonius z.v. P J de Ruty- ter en C Rekkers. Overleden Johanna van Strien, wed. van R. van den Elsbout 74 jaar Johanna van der Sande, wed. van O. Nouwens 74 jaar. Judocus Sneeuw echtg. van Anna Kanters 82 jaar. RAAMSDONK. Van 1—15» April 1926. Geboren Petrus z.v. Cornelis -T. Krooswijk en Elisabeth Zijlmans. Petrus J .T z.v. Johannes A J de Bont en Wilhelmina C van den Berg. Wilhelmina A M d.v. Johannes J de Jong en Petronella W J Tak Jacobus J z.v. Johannes van Gils en Anna C Riool Hermanns M A z.v. Hendricus A II van Houten en Johanna P van Gennep Adriana M d.v. Marinus J Blom en Maria A Joore. Cornelis D T z.v. Johannes W van der Pluijm en Catharina II van Uijen Maria E d.v. Hubertus Gode- froy en Johanna H van der Ploeg Elisabeth C d.v. Jan Lankhaar en Wil helmina J Rutters Huberdina J d. v. Gerrit H Joore en Cornelia Pullens Adrianus -J .J z.v. Petrus W Boons en Johanna M Gabriels Leonardos C z.v. Pieter van der Westen en Ma ria C Pauwels Catharina A d.v. Jo- sephus C Boons en Engelina H van Strien Rombout P z.v. Rombout v. Drongelen en Jenneke Ivruijf. Overleden Petronella Vissers, wed. van Huber tus Klavers, 67 j. Arie H. van Trigt, echt gen. van Johanna P. Molewijk 70 j. Cornelis A. Fens, 25 j. Antonia de Bodt, t'chtgen. van Cornelis H. Zijl- mans 44 j. Mannes van Gelder, wed. van Gerritdina van Rijssen 76 jaar. II u wel ij k sa an gi f ten Petrus A. Keijzers, 22 j. en Lucia A. van Seeters, 21 j. Cornelis A. Ilmer 20 j. en Maria C. Fijneman 20 j. Hendricus Kemmeren 31 j. en Antonia de Groot 33 j. Dingeman W. Tref fers 25 j. en Cornelia J. Dank 20 j. Petrus II .van Dongen 30 j. en Corne lia J. de Bont 28 jaar. Johannes G. Heere 28 jaar en Anna W. de Bont 22 jaar. Paulus Laros 26- jaar en Geertruida. van Tilborg 25 jaar. Michaël H. van Leeuwen 23 j. en Huiberdina J. M. Rollenberg 22 j. Hugo C. van den Elshout 30 j. en Adri ana D. M. Bouwens 26 j. Jacobus A. Heesters 27 j. en Anna M. Steenhageu 24 j. Bartliolomeus J. A. de Bont 26 j. en Adriana M. de Bont 28 j. Huwelijken Jan Maaskant 24 j. en Wilhelmina van Seters 19 j. 1 ngekomen Iiuberta van Strien, Breda. Engel Groen-Middelkoop en gezin van G'berg Kornelia de Bruijn van Terneuzen. Antonius van Oers van Waalwijk. Helena d.v. H. F. Pietersen-Maks Cornelia J. d.v. H W Homdijk-Bosch Arnoldus z.v. H Sweep-Groenendaal Goud ina P J d.v. A W B Simonis- Horstink Johanna M d.v. N van Cainpen-Henraat Cornelia H d.v. H P de, Bot-Donkers Charlotte M d.v. F -I W de Vries-Wintermans. Overleden Petronella Helena Heurter oud 5 m. Joanna Geertruida Cecilia de Hoog 75 j. Gehuwd Dirk Dijkshoorn 24 j. en Dingena Geertruida Kommers 23 j. MADE. Geboren Dingena M. d. v. Jacobus v. Dalen en Maria Stoop. Johan nes z. v. Willem v. d. Veeken en Gerardina Kanters.- Overleden: Johanna Vermeulen, on- geh. oud 77 jaar. Adriaan v. Gils wed. van Elisabeth de Bodt, oud 72 jaar Dingena Diependaal wed. v. A. Langerak, oud 81 jaar. Ondertrouwd Cornelis Joh. Stevens 23 jaar en Cath. v. Oosterhout 24 jaar. Johannes A Vermeulen 27 jaar en Johanna Avontuur 23 jaar. Cornelis Pimmers 48 jaar en Cath. v. Dongen 40 jaar. Johannes Segeren 31 jaar en Maria C. Segeren 24 jaar. Waalwijk, 16 April. '26. Eieren 5—6 ct. Varkens f 15—f 23. 's Hertogenbosch, 14 April 1926. Op de markt van heden waren aangevoerd 2559 stuks. 79 stuks kalveren. s 1114 stuks hoornree. 907 biggen. 71 zeugen. 73 schapen—lammeren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien ran f 270-f 425 p. st. Kalfraarzen van f 260—f 400 p. st. Magere ossen en koeien van f 130—f260. Vette ossen en koeien van f 0.54 pd lekw. Vette ossen en koeien van f 0.45 pd 2e kw. Pinken van f 120—f 175 per stuk. Zeugen van f 115—f 170 per stuk. Biggen van f 3.75—f4 per week. Schapen van f 25—f 35 per stuk. Lammeren van ff—p.stuk. Aanvoer ruim. Handel traag. Terugioopende prijzen. Eierveiling Amsterdam. Gehouden op 12 April en 16 April 1926. KipeierenHoogste prijs f 7.05 Middel prijs f 5.20 Laagste prijs f 4.80 Eendeieren f 5.30—0.00 Koelhuiseieren f Kalkeieren f Buitenlandsche eieren f Totaal aanvoer 500.000 stuks. Handel vlug. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 17 April Witte Bioscoop, „De man die de klappen krijgt", 8 uur. Zaterdagavond 9 uur repetitie Man nenkoor Liedertatel „Oefening en Vermaak". Zondag 18 April. Repetitie Lieder tafel „Oefening en Vermaak", Mannen koor. 12 uur. Zondag 18 April. 12 uur. Repetitie Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 18 April. Witte Bioscoop, „De man die de klappen krijgt", 6 en 8'/a uur. Zondag 18 April. Flora Bioscoop, „De Mount-Everest Expeditie", 6 en 8'/2 uur. Dinsdag 8uur repetitie Gymn. ver. „Kunst en Kracht", (leden). Kaatsheuvel, 16 April '26. De weled. heer J. de Graaf, onderwijzer aan de o. 1. school alhier, is goedgekeurd om beschikbaar gesteld te worden als onderwijzer bij het Europeesch lager onderwijs te Ned. Oost.lndië. De WelEerw. heer Sloots, kape- laan der parochie St. Jan Baptist alhier, is benoemd tot kapelaan te Oirschot. De Hoenderclub „Kaatsheuvel" houdt Woensdag a s een groote alge meene ledenvergadering bij den heer Joh. Smits. Gezien de steeds stijgende ambitie kan weer een drukke vergade ring verwacht worden. Zondag 25 April houdt de R.K. Werkliedenvereeniging en het R.K. door de onderwijzers, de kinderen vele en nuttige wetenschappen kunnen aan gebracht worden met betrekkelijk wei nig hulpmiddelen. Wil nu de Heer v. O. dit op zich zelf toepassen, dat is zijn zaak, ik heb daar noch hem noch iemand anders persoonlijks mede be doeld. Dit ligt niet op mijn weg. Het spreekt van zelf, dat ik het hij dit stukje laat, nog eens ik zou op een en ander niet zijn ingegaan indien het mijn handelingen nauwkeurig had weer ge geven. U mijnheer de Redacteur mijn op rechten dank voor de plaatsing. L4 J. v. d. Horst. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren Petronella A d.v. Corn. Adr. Mol en Corn. M. Vermeer. Petrus J z.v. Adr v Wezenbeek en Johanna* Q v Heescli. Boom van Goirle. Willem G. de Jong-Koevoets en gezin van Heusden. Vertrokken Hendrik J. van Dongen naar Ooster hout. Arnoldus B. M. van Zwo^naar Denekamp. Mart. J. van Breemen naar Breda. Christina G. van Don gen naar Barneyeld. Pieter Mol naar Dordrecht. Johannes P. C. van Don- gen-Greve en gfczin naar G'berg. Adrianus van den Maagdenberg-van den Berg naar Waalwijk. Cornelia A. Baijens naar den Haag. Petronel la van Schijndel naar Dussen. Din geman Rops naar Brielle. Kornelia .1. Vermeeren naar G'berg. Johannes W. Fijneman-Toethuis en gezin naar Rotterdam. Johanna M. S. Canters naar Made. Lucia van As naar Was pik. GEERTRUIDENBERG. u Geboren: J. d.v. B. Dirven-Lambregts G. C. Weggeldkaarten. De Ontvanger der Dir. Bel. enz. alhier deelt ons mede, dat dezer dagen de beschrijvigsbiljetten voor het Weg geld dienst' 1926/'27 zullen worden rondgebracht en dat de Rij-kaarten ten zijnen kantore kunnen worden afge haald op 26 April en volgende dagen, uitsluitend van 912 uur, en niet op den 30sten April. Evenals vorige jaren worden belang hebbenden verzocht deze biljetten thuis in te vullen, althans te ondertee kenen, opdat het afhalen der rijkaarten een geregeld verloop zal kunnen heb ben. Waar het meerendeel der gevraagde rijkaarten rijwielen betreft, wordt nog eens nadrukkelijk verzocht, in te vul len: heeren of dames rijwiel, merk en nummer, zooals dat op het rijwiel, en niet zooals dat op de oude kaart staat. Blanco beschrijvingsbiljetten zijn ten kantore op aanvrage verkrijgbaar. GEMENGD NIEUWS. I)e vier vliegtuigen van de Engel- sehe militaire luchtmacht zijn gisteren, nadat zij den tocht uit Kaïro vpor- spoedig volbracht hadden, te Kaapstad aangekomen. Zij waren den lsten April uit Kaïro vertrokken, maar hebben zich niet toe gelegd op snelheid. Het was een diénst- tocht ter verkenning van de route en voor andere technische doeleinden. Vanmiddag omstreeks 12 uur is op den Boschdijk te Eindhoven een ern stig tramongeluk gebeurd. De vrouw van J. Mathijsse uit de Dreppelstraat ging met een kinderwagen en twee kin deren, waarvan er één in den wagen zat, de tramrails over juist toen de stoomtram uit Eindhoven passeerde. De machinist gaf voldoende signalen, en Influenza kan menhet beste bestrijden door gebruik der Sanaptrin Tabletten (Mijnhardt.) Glazen buisje 75 ct. Bij Aooth en Drogisten. maar de vrouw hoorde het blijkbaar niet, met het gevolg, dat haar 2-jarig kind werd overreden en gedood. De vrouw zelve kreeg verwondingen aan het linkerbeen. I)e kinderwagen werd omver geworpen, doch het kind dat daarin lag, bleek geen letsel te hebben gekregen. Vanmorgen is uit het Wilkelmina- kanaal bij Tilburg het lijk van den 16- jarigen smidsleerling C. J. v. R. opge haald. De vorige week is te Hillegers- berg hij een twist de 12-jarige De B. door een 11-jarig kameraadje aan het oog verwond. De gewonde jongen werd in ecu ziekenhuis opgenomen en is nu overleden. De sneltrein uit het Noorden heeft gis terenmorgen om 12 uur op een onbewaakten overweg nabty het station Bilthoven een jon ge vrouw, die van achter een van de tegen overgestelde zjjde naderenden trein de spoor baan wilde overstekeu, gegrepen en vermor zeld, meldt de Stand." Het zwaar verminkte ltylc werd met den trein, waarmede het on geluk gebeurde, naar Utrecht vervoerd, waar de G.G.D. het in ontvangst nam. Een en an der was oorzaak dat de trein 12 min. ver traging had. Woensdag geraakte te Leeuwar den het 6 jarig zoontje van de Jong, uit de Kalksteeg in de stadsgracht bij de Oldenhove te water en dreef naar het midden van de gracht. Het onge val werd o. a. opgemerkt door Albert Reitsma, en door den burgemeeester en zijn zoon, den 18-jarigen Ulrich van Beijma, die per auto de plaats van het ongeval passeerden. Oogenblikkelijk sprong de jongeheer van Belman uit de auto, trok eenige kleedingstukken uit en sprong in de gracht. Hetzelfde had de jongeheer Reitsma gedaan. Zoodat twee flinke jongelui een poging tot redding waag den. Met forsche slagen schoot de jongeheer van Beijma zijn mederedder voorbij en smaakte het genoegen het nog drijvende kind te pakken en naar den wal te brengen aan den kant van de Oldehove. Het knaapje bleek geen letsel te hebben bekomen. De burgemeester was inmiddels met zijn auto omgereden, nam de jongelui in den wagen en bracht, nadat hij weer aan de andere zijde de kleeren had opgehaald, eerst Reitsma en daarna zijn zoon naar huis. (Lw. Ct.) De rechtbank te Breda heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen den chauffeur L. van V., die op 29 Dec. te Tholen de autobus bestuurde, welke te water is gereden, waarbij 7 per sonen het leven verloren. De chauffeur werd veroordeeld, overeenkomstig den eisch, tot 4 maanden gevangenisstraf, met intrekking van het rijbewijs voor 5 jaar en 4 maanden. Vanochtend ongeveer 3 uur heeft het uitgaande stoomschip Rotterdam, van de Holland-Amerika lijn, ongeveer 150 meter bewesten de Vlaardingsche haven, de motorschuit Twee Gebroe ders overvaren. Aan boord daarvan waren de 40 jarige schipper P. de Graaf, van Gouderak, en de 13 jarige B. Huisman, van Ouderkerk a.d ljssel. Onmiddellijk werden door de Rotter dam sloepen uitgezet. De schipper is verdronken. Hij laat een vrouw en vier kinderen achter. De bemanning van het uitgaande Duitsche stoom schip Martha Halm, kapitein Prutz, heeft den jongen gered. Aan de Hanekampswijk te Oude Pekela is een alleenwonend bejaard man, zekere L., in zijn huis dood ge vonden. Men vermoedt dat hij van den zolder is gevallen. De 7 jarige A. W. uit Schiedam, is gisterenavond ongeveer 6 uur, ver moedelijk spelende te water geraakt in het Spuikanaal. Nadat ongeveer 20 minuten pogingen waren aangewend het ventje op te dreggen, slaagde men daarin tenslotte. De jongen was echter reeds overleden. Het lijkje is naar de ouderlijke woning overgebracht. Hedennacht is de machinist van de sleepboot „Goliath" te Vlissingen in de buitenhaven gevallen en ver dronken. ADVERTENTIëN. Voor de vele bewijzen van belangstelling, ondervonden bij de geboorte van onze dochter, betuigen wij onzen harte/ijken dank. IVO VAN HAREN. C. VAN HAREN- OOMENS. Waalwijk, 16 April 1926. 36364 GEVRAAQD v. g. g. v., tegen hoog loon. Hulp van 2e meisje. 36365 Schriftelijke aanbiedingen of persoonlijk 's avonds na 7 uur. Mevr. FOKKELMAN, Jan Heinstraat 28, Den Bosch,.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 10