DE ECHO VIN HET ZUIDEN ,HET WIïïTNUTHOEN" In den Hoenderhof. Leen se he Wit Leghorns £neonas Eng. W. Legh, W. Wyand. No. 37. Zaterdag 8 Mel 1926. 49e Jrg. TWEEDE BLAD. Kuikenziekten. Jammer dat onze beste zorgen meermalen toch nog tevergeefs zijn. 't Gebeurt niet zelden dat de een of andere ziekte onder onze kuikens komt huishouden met het treurige gevolg dat er bij tientallen sneuvelen. Een der meest gevreesde kuikenziekte is de pullorum ziekte. De Pullorum-ziekte wordt veroorzaakt door de pullorum-bacil, die in eigenschappen veel overeenkomst heeft met de bacil die de Kleinsche ziekte veroorzaakt. De besmetting geschiedt hoofdzakelijk door het ei, ofschoon zieke kuikens ook de gezonde kunnen besmetten. De herstelde kuikens maken een groote kans smetstofdragers te zijn, die later zelf weer geïnfecteerde eieren leggen. Alzoo doorloopt de besmetting een zuiveren kringloop. Eieren geïnfecteerd met pullorum- bacillen komen slecht uit Het grootste gedeelte der kuikens die dood in den dop zitten komen voor rekening der pullorum-bacillen. Natuurlijk kunnen ook andere oorzaken het afsterven der kuikens in den dop tengevolge hebben. Doch vermoedelijk zijn de P. B de hoofdschuldigen in deze massa-moord partij. Dat de besmetting van besmette op niet besmette kuikens snel in zijn werk gaat is begrijpelijk, als men weet dat de ontlasting van geinfecteerde diertjes massa bacillen met zich voert. Deze bacillen worden gemakkelijk opgeno men, zoo de diertjes voedsel opnemen van den grond, die begrijpelijkerwijze zeer gauw geheel besmet is. Gaan deze opnieuw besmette kuikens aan de ziekte lijden en worden ze later beter dan blijven ook zij weer smetstofdra gers. Van groot belang is het echter dat gezond geboren kuikens na 4 dagen onvatbaar zijn voor een doodelijke in fectie. Dat er toch zoo'n groot aantal jonge dieren sterven vindt zijn oorzaak hierin, dat er zooveel kuikens uit met de p. b. besmette eieren geboren wor den. Niet alleen kuikens doch ook vol wassen dieren kunnen lijden aan de pullorum-ziekte. Uiterlijke kenteekenen zijn daar. echter niet van te bespeuren. Bij kuikens is de ziekte in doorsnee zeer gemakkelijk te onderkennen. Aan pullorum ziekte lijdende kuikens ont lasten zich met een dunne witte vloei stofachtige faecis, die wel iets weg heeft van de coccidiosus diarrhee. De diarrhee der P. ziekte noemt men ter onderscheid baccillaire witte diarrhee. Coccidiosus komt echter meestal voor tusschen de 4 en 12 weken, terwijl de Pullorum ziekte haren aanval richt in de eerste 4 h 5 levensdagen. De pullorum lijders zijn lusteloos, laten hun vleugel tjes hangen, terwijl de dunne ontlasting met geen mogelijkheid uit het lichaam te persen is. daar deze aan de buitenlucht blootgesteld spoedig verhard en zoodoende de anale opening afsluit. Een piepend, klagend geluid geeft hun pijn bij de pogingen zich te ontlasten kenbaar. Soms zwellen de gewrichtjes in de teentjes op, waardoor de beestjes kreupel worden. De ziekte heeft gewoonlijk een tijdsverloop van circa drie weken. De meeste sterven er van. Die er van beter worden wat heel jammer is zijn weer de smetstofdragers voor hun nageslacht. Bij onderzoek naar een pullorum baccil bij gestorven exemplaren is maar zeer zelden de pullorum baccil te onder scheiden. Zoo hij wordt aangetroffen is het in hoofdzaak in hartspier, lever en longen. Het is feitelijk aan te raden de psllorum ziekte niet te behandelen, daar de herstelde dieren wederom smetstofdragers worden. Ontdekt men de ziekte zoo is het in alle gevallen het voorzichtigste om alle aangetaste dieren direct op te ruimen, daar men zoo kans krijgt een volgend geslacht te fokken vrij van deze ziekte. WENKEN VOOR DEZE WEEK. I. Veel en weinig is voor kuikens beter dan veel in eens. II. Geen kuikens laten loopen onder de oude dieren, de eerste komen dan in verdrukking. III. De maand Mei is de mooiste broedtijd voor lichte legrassen. VRAGENBORD. B. te C. Omtrent het dood in den dop kan U in bovenstaand artikel de hoofdoorzaak vinden volgens de nieuw ste onderzoekingen op dat gebied. Een groot percentage kan verder komen op rekening van te hoog en te droog broeden, te laag of te vochtig broeden, oude eieren enz., enz. J. TUERLINGS, Kaatsheuvel. Den moolsten tlfd voor ft broeden van lichte rassen!! evert U broedeieren van geïmporteerde sierlijk nut-type, vroeg legrijp, hooge eg-capacitei!, zeer gehard. egsters van vele groote eieren. met de hoogste lauweren bekroond. Sporttype). een nut-sport-combinatie, door een ieder geroemd. Broedeieren van 20—50 cent per stuk. Hooge bevruchting gegarandeerd. J. TUERLINGS, Kaatsheuvel. wedstrijd te worden. alle loten geplaatst te krijgen. RECHTSZAKEN. De tel kwijt l G. C. D., een gezet schoenmakertje uit Waalwijk, was door den Kanton rechter aldaar ter zake dat hij bij vijfde herhaling in een jaar zich haa schuldig gemaakt aan openbare dron kenschap veroordeeld tot 3 weken hechtenisstraf en 6 maanden opzending naar 's Rijkswerkinrichting. Beklaagde kwam in hooger beroep en beweerde niet dronken te zijn ge- weest en geen drinker te zijn. Hoe vaak ben je al niet veroordeeld geweest? vroeg de president, die het strafrapport voor zich had. Dertig of veertig keerHij wist het niet goed meer De beambte die hem had bekeurd bemerkte mede dat hij dronken was, omdat hij zoo waggelde. „Ik had pijn aan m'n voeten", zei 't manneke in de gauwigheid. En 't publiek lachte. Toen hij begreep den dans niet te zullen ontspringen lammenteerde hij om voorwaardelijke veroordeeling. Het O. M. eischte tegen den man 3 weken hechtenis en opzending naar 's Rijkswerkinrichting. 't Bezoek aan Den Bosch zal het schoenmakertje met z'n hooger beroep wel heugen Ontoerekenbaar J. S. Sch. 25 jaar zonder beroep gedetineerd. Beklaagd ter zake dat hij te Kaats heuvel met het oogmerk van weder rechtelijke toeëigening op een kamer in het aldaar gelegen Missiehuis St. Antonius heeft weggenomen le. op 24 Februari 1926 3 Belgi sche bankbiljetten van 100 francs. 2e. op 3 Maart 1926 een bankbiljet van f 25 en een paar bankbiljetten van f 10 en eenig zilvergeld, eigendom van genoemd Missiehuis en zulks na zich den toegang daartoe te hebben ver schaft door langs een raam naar binnen te klimmen. De rechtbank gelastte op 6 Mei een psichiatrisch onderzoek op beklaagde. SPORT. VOETBALSPORT. Door de voetbalvereniging „Juliana" wordt tegen a.s. Zondagmid dag een medaille-wedstrijd georgani seerd. Nederland—België. Ook de Revue der Sporten heeft veel mooie kieken over Nederland— Selgië. Het blad schrijft over „een harde les voor ons voetbal" en bepleit radicale verandering in ons team". Het wil die „verandering" kennelijk in provinciale richting zoeken. De Nederlandsche elftal-commissie krijgt 't volgende te slikken „De verantwoording voor de samen stelling van het Nederlandsch elftal moet niet vallen op een paar leden, doch op de geheele commissie. Ik hoorde gister beweren, dat het Ooste lijk lid der commissie nog geen enkelen wedstrijd van de Oostelijke kampioe nen heeft gezien. Wanneer dat juist is dan lijkt me dat toch wel een heel kras bewijs van de weinige activiteit van de commissie. Dezelfde zegsman sprak er zijn ver ontwaardiging over uit, dat verleden week niemand van de NEC. bij den wedstrijd Feijenoord-Enschede was geweest niettegenstaande van verschil lenden zijde was beweerd, dat de vleugel Nagels—Fiölich een tweede editie van den vroeger zoo beroemden vleugel Welcker—Snethlage was. Dat men een speler veroordeelt om dat men meent, dat hij niet geschikt is, dat is het recht der commissie, doch wanneer men een speler veroordeelt zonder hem gezien te hebben, dan is dat gebrek aan ernst bij de uitvoering van een zeer belangrijke taak. Men mag over voetbal denken zooals men wil, men zal niet kunnen ontkennen, dat een sterk vertegenwoordigend elftal een goede propaganda voor een land is. Het is dan ook te hopen, dat deze nederlaag de commissie zal prikkelen tot meerdere activiteit". Er zit veel waars in deze opmerkin gen, zegt de N. R. Ct. Toch zij men met deze provinciale propaganda voorzichtig. Van Haeren is genekt door zijn overdreven be wonderaars, die bij hun doorzichtige reclame de juiste proporties uit 'toog verloren en van een zeer verdienstelijk clubspeler een ster maakten. „Om Nagels—Fiölich een zeer goede vleugel terecht nu reeds bij het onver getelijke duo Welcker—Snethlage te vergelijken lijkt ons minst genomen heel wat overdreven zegt het blad." Hoe dikwijls hebben die Provincialen voorts gelegenheid om uit te komen. Eerste keer, door allerlei begrijpelijke omstandigheden niet voldaan, eruit met de kerel, zouden wij er onzerzijds aan toe kunnen voegen. Olympisch Nieuws. L. 1. Donderdag zijn de beide vertegenwoordigers van het CIO voor Nederland, de H H. Mr. A. Baron Schimmelpennick van der Oye en Kapt P. W. Scharroo uit Amsterdam vertrok ken ter bijwoning van de vergadering van het-Comité International Olym pique weikeven 2—7 Mei te Lissaoon gehouden wordt. Deze vergadering is van het grootste belang, de besprekin gen zullen loopen over diverse aan gelegenheden, in den laatsten tijd door verschillende Internationale Bonden naar voren gebracht en waarvan het resultaat van groote invloed zal kun nen zijn op de Olympische Spelen te Amsterdam in 1928. Met vertouwen mag worden afge wacht dat beide Heeren de belangen van de Amsterdamsche Olympische Spelen krachtig zullen behartigen. Bovendien hebben de Nederlandsche vertegenwoordigers de aangename taak om hun collega's een overzicht te geven van de vorderingen van de voorberei ding der Olympische Spelen te Amster dam, waartoe zij o.a. de thans gereed gekomen teekeningen van het nieuwe Stadion hebben medegenomen, van welke de ontwerpen der Marathonpoort met toren, die van de hoofdtrappen en van de hoofdtribune zeker niet zullen nalaten indruk te maken. Deze teekeningen zullen na hun terugkeer uit Lissabon, ter beoordeeling worden gezonden aan het bestuur van het Sportpark. V Blijkens uit Indië ontvangen berich ten vordert de verkoop der loten van de aldaar te houden loterij ten Bate van de Olympische Spelen te Amsterdam op zeer bevredigde wijze en is een intense propaganda aan den gang ten einde vóór de trekking, welke vermoe^ De architect Jan Wills zal einde dezer week naar Parijs vertrekken, ten einde de door hem voltooide technische teekeningen van het Nieuwe Stadion te bespreken met de HH. Reichol en Muhr, met het oog op practische de tails De Algemeen Secretaris, de Heer van Rossum, die dezer dagen eveneens naar arijs vertrekt, ten einde met de H.H. Baron Schimmelpenninck van der Oye en Scharroo aldaar enkele besprekin gen te houden, zal van deze gelegen heid gebruik maken om de onderhan delingen van den Heer Wills bij te wonen. GEMENGD NIEUWS. De havenpolitie te New Yoik is den laatsten tijd weer buitengewoon ijverig in haar actie tegen dranksmokkelaars en zij heeft daarmee heel wat succes. Al een paar dagen lagen er aan een havenpier te Edgewater (New Yersty) twee lichters. De schuiten waren ge camoufleerd als kolenbooten, maar toen de politie op een wenk van de regeering eens een onderzoek instelde en de lading der lichters naging, bleek dat er voor een waarde van 800 000 dollar aan graanalkohol in de booten verscholen lag. Natuurlijk werd het verboden vocht in beslag genomen. Eenige dagen tevoren was een aanha ling geschied bij Yonkers (New-York). Daar was het een Noorsch s s. de Eker. die met een dranklading ter waarde van 1.200.000 dollar werd aangehaald. Donderdagmorgen heeft een felle brand gewoed in het olie-magazijn der N. V. Oliehandel v. h. van Vollenho ven en Smulders, Nieuwlandstraat te Tilburg. De brandweer bestreed met 9 stra len de vuurzee. Zij slaagde er na an derhalf uur in het gevaar te bezweren. Het gebouw werd geheel indeasch gelegd. De hoeveelheid olie, welke geschat wordt op ongeveer 2 millioen liter is totaal verloren. De belendende perceelen bleven gespaard. Oorzaak onbekend. Verzeke ring dekt de schade. Persoonlijke on gelukken hadden niet plaats. Zaterdagavond laat drongen twee kerels den winkel van de broodfabriek Ceres aan de Benthemstraat te Rotter dam binnen, terwijl een derde man op den uikijk ging staan. De filiaalhoud ster, mej De Kbevond zich dat oogen- blik in het achter den winkel gelegen vertrek, en een van de twee indringers ging dadelijk naar de verbindingsdeur tusschen winkel en kamer, welke deur hij stevig dichthield, De andere man trok de geldlade open en begon hier het een en ander uit te halen. De fi liaalhoudster sloeg daarop een ruit in van het schot naast de deur en riep om hulp De twee indringers kozen toen ijlings het hazenpad. Een bedrag van f 25 is verdwenen. De filiaalhoudster heeft van dezen inval aangifte bij de politie gedaan. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad, mr. Tak, concludeerde tot afwijziging van een verzoek om herziening van een vonnis van het Gerrechtshof te Leeuwarden, waarbij de 30 jarige timmermansknecht J C. te Peperga veroordeeld is tot levens langen gevangenisstraf wegens moord op zijn moeder (haar met een hamer doodslaan en in een put werpen). De rechtbank te Leeuwarden had C. tot 20 jaar veroordeeld. De raadsman mr. J. W. Wijsma uit Leeuwarden, drong alsnog op herzie ning aan. Arrest over 4 weken. De advocaat generaal bij den Hoogen Raad mr. Tak, concludeerde heden tof verwerping van cassatiebe roep van J.C. K. en J. T., die door het Hof te 's Gavenhage in hooger beroep veroordeeld waren ieder 15 jaren gevangenistraf met geweldpleging, den dood tengevolge hebbende, op den overwegwachter haltechef De Jong te Giessen - Nieuwkerk. Uit Ratzeburg wordtaan 't „Hambur ger Fremdenblatt" gemeld, dat van morgen een brievenbesteller, diens vrouw en drie kinderen in de woning dood zijn gevonden De brievenbesteller, wien tekortko mingen in den dienst ten laste waren gelegd, had zijn vrouw en kinderen de hals afgesneden en daarna zichzelf door gas van het leven beroofd. In de lagere school te Dieburg in Hessen gaf een onderwijzeres een elfjarig meisje Dinsdag een klap op het achterhoofd. Het kind had op dat oogenblik een breinaald in de hand en deze drong door den slag tusschen de oogen en neus van het meisje, dat weldra overleed. De onderwijzeres is spoorloos verdwenen. Enkele Duitsche bladen maken van dit ongeval gebruik om opnieuw te eischen dat het aan het onderwijzend personeel zal worden verboden, kin deren te slaan. Gistermiddag is op den onbe- waakten Spoorwegovergang nabij Bar- neveld, waar onlangs een doodelijk ongeval heeft plaats gehad, weer bijna een auto door den trein verpletterd. Eerst op het allerlaatste moment be merkte de Chauffeur den aanstormen den sneltrein, doch gelukkig had hij tegenwoordigheid van geest genoeg om het stuur plotseling om terukken, tengevolge waarvan de wagen tegen een hek opbotste en zwaar beschadigd werd, doch waardoor hij zijn leven had gered. De Bussumsche politie zet haar onderzoek naar den revolverbandiet op het Bussumsche station ijverig voort. De verschillende gegevens wijzen uit, dat de dader onder een groep Bussumsche jongelui te zoeken is. Het is n.l. bekend geworden, dat in deze groep wel eens over een aanslag als Vrijdag is gepleegd, gesproken is en onder deze menschen bevond zich ook een slanke man van ongeveer 30 jaar. De recherche liet zijn portret zien aan de ambtenaren, die het slachtoffer zijn geworden en een van hen. Roos. her kende pertinent den aanvaller, ofschoon hij iets magerder was geworden. De andere ambtenaar Nyhoff, was niet zoo positief in zijn herkenning. De betrokkene is echter niet meer in Bussum te vinden. Niet onmogelijk het. dat hij naar België is uitgewe ken waar hij vroeger ook reeds heeft vertoefd. Mei! „O zoo te minnen in den grooten gloed Van 't Heelal, van het zonlicht, in de lucht. O zoo te eten d'honingstroomende lucht, O zoo te gaan het heelal tegemoet. Elk uur te voelen als de groote zucht Van 't leven, elke plaats met het gemoed Vol liefde te bereiken, nooit beducht Van iets te zijn, maar een wezen van moed. En dan te vinden waar de grootste wensch leit, Die alle sterkste menschen immer hadden, Waarom ze God altijd zoo vurig baden Om zich te geven voor de heele menschheid. O zoetste schat, die in 't rijke leven leit, O in zaligheid, diepste zaligheid Toen ik me dit gedicht van Gorter n 't geheugen riep en opschreef, meende ik te pakken te hebben een ragment uit zijn eerste groot poëtisch werk „Mei"Ik bleek me vergist te hebbenHet is uit verzen wat ik boven citeerdeMaar toch zou ik het eaarne willen laten staan, omdat het zulke mooie gedachten bevat, passend bij het heerlijk ontluikende lenteleven, hetwelk Mei ons brengt... O. er zijn vele dichters, die zich hebben laten inspireeren door de voor jaarsgeneugten, waartoe Mei gewoon lijk pas het begin opent Mag ik misschien nog één U aan bieden uit de garve vol Het is van A. Roland-Holst „Kind, als het lente is En wij weer samen zijn, Al wat nu droevig is Waait in de zonneschijn, Zal orts de wind uit de windende boomen. Roepen om lachende buiten te komen. Lachen en spelen, of zwijgen en droomen Omdat het lente is En wij weer samen zijn. Iedere(n) lentedag Zullen wij buiten zijn - Regen of zonnelach. Donker of maneschijn, Zullen wij gaan door het bloeiende wijde land, Zullen wij gaan waar de zon op de heide brandt. Spelend of droomend, maar altijd blijde, want Iedere(n) lentedag Zullen wij samen zijn Mei-sprokkelingen. En mag ik nu neg even. gelijk ik telkens in den aanvang van elke maand zoek. Wanneer het weer wat mede wil werken, HpKJL jn |„n! a o 7a| nlaatc hphhpn belooft het Zondag a.s. dus weer een interessante U^llJK 10 Jum a*S* zal P'aaiS neDDen, Good Luck II speelt te 1 uur te Made op de I B Jö serie-wedstrijden aldaar tegen H. B. S. Leur. We geloven wel, dat Good Luck II met een weinig flink doorzetten, wel de overwinning zal behalen. MADE. Op liet voctbalterrcin aan de Boelen, Nicuw- straat zullen Zondag 9 Mei de eindwedstrijden worden gespeeld. De finale is als volgt: Afd. B. 12 uur P. S. C. IIILangeweg. 1 uur Good LuckLeur. Afd. A. 2 uur P. S. C. IIOosterhout. Afd. B. 3 uur Verliezer AVerliezer B. 4 uur Winnaar A—Winnaar B. 5 uur Winnaar AVrijloter No. 3. De harmonie „St. Cecilia", zal de wedstrijden opluisteren. HEUSDEN. WAALWIJK. QUICK. Quick—W. S. C. Een leder die deze wedstrijd aankondiging leest is reeds vol belangstelling aangaande het verloop van den strijd en gissin gen, ja zelfs wedstrijd-uitslagen worden gehouden voor deze ontmoeting. Welke spannende momenten hebben wc reeds medegemaakt in de diverse Quick—W. S. C. ontmoetingen. Dat waren toch maar DE wedstrijden waar elk Waalwijker naar kwam kijken. Zij die nooit naar het voetbalveld gingen kwamen wel bij zoo'n plaatselijke ont moeting en dagen lang duurden dan de gesprek ken hierover. Toen Quick 2de klasser was geworden en beide clubs elkander voor de competitie niet zouden ontmoeten moest er toch getracht worden om deze plaatselijke wedstrijd te krijgen wat door vele wcderzijdsclie supporters gewensclit werd. W. S. C. was direct bereid om het eerst naar Quick te komen, zoodat de Blauw-Witten de eer hebben W. S. C. het eerst op eigen terrein te kunnen ontvangen. Zouden we gissingen of voor spellingen kunnen doen aangaande den uitslag. We zullen ons hieraan maar niet wagen. Wij voor ons achten beide partijen even sterk, terwijl W. S. C. nog wel een beetje druk op haar doel kan verdragen. Het zal Quick uiterst moeilijk vallen om Mathijsen te passeeren, want juist in de Quick voorhoede schuilt het zwakke punt. De gebroeders Trimbach met Stippcnt zullen zich niet gemak- gelijk gewonnen geven, zoodat ook de W. S. C. voorhoede verschillende vergeefschc aanvallen zul len maken. We willen het publiek er attent op maken om zich niet met spel of spelers in te laten, zoodat de wedstrijd een aangenaam verloop heeft. Het zou te betreuren zijn als er één enkele wanklank gehoord werd, waardoor deze ontmoetingen spoe dig tot het verleden zouden behooren. Tevens kunnen we mcdedcelen, dat den heer J. I.Ipelaar uit Tilburg zich bereid heeft verklaard deze ont moeting te leiden, zoodat dit reeds een groote geruststelling is voor den goeden gang van den wedstrijd. Aanvang half drie. Maandag a.s. zal in de zaal van den heer A. v. Berkel de Quick-supporters-club haar jaarver gadering houden waar als spreker zal optreden den Heer H. v. Engelen. De leden edr supporters-club worden dringend verzocht allen aanwezig te zijn daar er belang rijke punten op de agenda staan. Naar wij vernemen heeft Quick reeds inge schreven op de H. E. C.-serie-wedstrijden terwijl met verschillende clubs gecorrespondeerd wordt tot het spelen van wedstrijden. Er moet door het Quick-XI-tal in de zomermaan den veel geoefend worden om het volgende seizoen een goed figuur te slaan. R. W. B. Zaterdag 3 uur. R. W. B. combinatie tegen Sprang. Zondag 9 Mei 2 uur. R. W. B. 3Quick 4 competitie. JULIANA. Zondag a.s. speelt Juliana 2 haar laatste Com petitie-wedstrijd tegen Quick 3 op het terrein van Juliana. Aanvang om 12 uur. GEERTRUIDENBERG. GOOD LUCK. Good Luck I krijgt H. E. C. I Waalwijk op be DUIVENSPORT. MADE. Zondag 2 Mei hield de gecombineerde Postdui- venvereeniging van Made een wedvlucht van uit St. Chrislaln. De duiven werden om 8 uur los ge laten. De eerste duif bereikte haar hok om 11 uur 12 min. 15 sec. De laatste om 12 u. 1(1 min. 23 sec. Verder als volgt: A. v. Gils 1, H. Weiten Pzn. 2, 3, M. Broeken ,45, f». 8, 12, 25, 30, 35; 1). J. Laro 10, 33; G. v. Gils 9; P. Gouverneur 10, 14; J. de Jong; 11, 34; P. Kooijman 13, 19, 30; J. de Helde 5, 22, 31P. v. d. Korput 17, 20, 29. RAAMSDONKSVEER. De Postduivenvereeniging Prinses Juliana zal niet het oog op haar tien-jarig bestaan dit jaar een prijsvlucht geven voor do leden dor Combi natie van Postduivcnvercenigingon te R'veer en R'donk van uit Corboijl. KAATSHEUVEL. Uitslag van de Kaatshcuvelsche P. V. de Lucht vaart, gevestigd hij dc Wed. A. v. d. Haart, Ca- pelle-Nieuwevaart van uit Soignies: 1 J. Zwart, 2 J. Verhagen; 3, 4, 12, 13, 14 A. Versteeg; 5 L. de ltooij 0, 8, 15 II. Dokkers; 7 H. Hozenbrnnd; 9 A. Zwart; 10 A. v. Moergestel; 11 J. Hulst. Ovcr- duif J. Hulst.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 5