DRUNEN. Per bulletin hebben we Zaterdag reeds gemeld den geweldigen brand die in den nacht van Vrijdag op Zaterdag te Drunen woedde- en die de schoenfabriek der Gebr. J. H. en J. van Wezel, de flinke boerderijen van Wouter van Well, Bernard Verhoeven en een schuur van Adr. Pulles in de asch legde. Ongeveer één uur, is er, men ver moedt door kortsluiting, brand ontstaan in de schoenfabriek der Gebroeders van Wezel. In een ommezien lag dit gebouw (vroeger eigendom van Wouter van Well) tegen den grond, terwijl een partij afgewerkt fabrikaat, fournituren, machines (van de Standard Cy. uit Kjöbenhavn afkomstig) ver koolden of reddeloos vernield werden. Vandaar sloegen de vlammen over naar de boerderij van Wouter van Well. Het gezin, bestaande uit man, vrouw en drie kinderen, door wanhopig hulp geroep gewekt, ontvluchtten ijlings het huis. De geheele inboedel ging ver loren, niets werd gered, het hoog- noodige aan kleeren kon worden mee genomen, de vadef moest zelfs in de buurt een paar sokken gaan leenen. Een kalf en een 15-tal kippen verbrand den, alle landbouwwerktuigen, eggen, ploegen, hondenkar, enz. enz. gingen mede in de vlammen op. een karschop werd in de asch gelegd, tuinvruchten, zwaar beladen, pereboomen enz. ver schroeiden. Alleen twee karren resten den landbouwer van al zijn gereed schap. Het paard en de koeien waren buiten in de weide, zoodat het vee gelukkig gered is. Een zelfde lot trof den landbouwer Bernard Verhoeven, die eveneens om zoo te zeggen tot den bedelstaf is gebracht. Bij familie zijn deze gezinnen thans ondergebracht. Deze beide boer derijen ware n met riet gedekt. Nu was aan de beurt de nieuwe schuur van den heer Adr. Pulles, waarin kostelijke en kostbare land bouwwerktuigen waren geborgen. Deze schuur brandde totaal uit, doch de machines konden worden gered alleen een motor werd vernield. Tegen het alles verslindende element vermocht de brandweer, mede door gebrek aan water en onvoldoend mate riaal niets uit te richten. Alleen de met riet gedekte boerderij van de Gouw kon door nathouden en bedekken met natte zeilen, gespaard blijven. Wouter van Well en B. Verhoeven zijn zeer laag verzekerd bij den N.C.B. wat den inboedel betreft, de rest (land bouwwerktuigen, een massa hout en hooi) bij een Belgische Maatschappij. Adr. Pulles is laag verzekerd bij den Boerenbond (N.C.B.), terwijl de Gebr. van Wezel verzekerd zijn bij .de On derlinge Brandwaarborg-Mij.De jong Co. te Amsterdam. Door dezen brand zijn een twaalftal werklieden broode loos geraakt. Het tooneel van den ramp vormt een troostelooze, groote ruïne, die vele nieuwsgierigen trekt. DRUNEN. Zondagmiddag had in de zaal van het Meisjespatronaat eene vergadering plaats van de „Onderlinge Paardenverzekering" van Drunen en Elshout. Nadat de voorzitter de heer A. Rob ben met den christelijken groet had geopend, bracht de heer M. v, Halder, secretaris verslag uit omtrent de ont vangsten en uitgaven over het afge- loopen vereenigingsjaar van 1 Juni '25 tot 31 Mei '26, waaraan wij het vol gende ontleenen: Volgens de schattingslijst van Juni 1925 waren alstoen verzekerd 267 stuks paarden en veulens voor eene totaal geschatte waarde van f 105,555. Volgens de schattingslijst van Decem ber 1925 waren toen verzekerd 260 paarden en veulens voor een totaal .bedrag van f 97125,—. In het afgeloopen verzekeringsjaar kwamen dertien sterf- en ongevallen voor, waarvoor moest worden uitbe taald de kapitale som van f 2792. De ontvangsten bedroegen in totaal f 3735,68 gespecificeerd als volgt: In kas op 1 Juni 1925 f 3.37 Ontvangen premie volgens schattingslijst Juni 1925 596.71 Ontvangen inleggeld volgens schattingslijst 1925 7.20 Ontvangen premie volgens schattingslijst Dec. 1925 542.37 Ontvangen inleggeld volgens schattingslijst Dec. 1925 13.— Ontvangen premie van tus- schentijdsche schattingen 24.10 Ontvangen inleggeld van tus- schentijdsche schattingen 17.70 Ontvangen voor verkochte paarden 732. Ontvangen boeten van 102 leden h 25 ets. per lid 25.5C Ontvangen terugbetaalde keur- loonen 5.— Ontvangen van de Boerenleen bank (teruggevraagd) 1725 Ontvangen rente van de Boe renleenbank (31 Dec. '25) 43.73 Smits 80 pCt. v. f 300 f 240.- Aan Henr. v. Engelen 80 pCt. van f 130 f 104.^ Aan Aart v. d. Geld, 80 pCt. van f 130 f 104. Aan Piet Biekens, 80 pCt. van f 280 f 224 Aan Hub. v. d. Staak 80 pCt. van f 130 f 104. Aan Willem de Wit 80 pCt. van f 450 f 360.— Aan ]an v. d, Brand 80 pCt. van f 500 f 400. Aan J. v. Broekhoven 80 pCt. van f 500 f 400.- Aan Jan Smits 80 pCt. vanf 120 f 96. Totaal der schadevergoeding f Aan de Boerenleenbank (ingelegd) Aan salaris Secretaris-pen ningmeester Aan premie, inleg en boete geld ophalen Aan advertentiekosten Aan keurloonen Aan zaalhuur (algemeene vergadering) f 2.50 Aan porto's en telegrammen f 1.70 Aan bij het kapitaal geschre ven rente boerenleenbank f 43.73 Totaal f 3735.68 De uitgaven bedroegen totaa f 3731.45. Uitgegeven aan schadevergoeding voor 13 ongevallen Aan Adr. Knippels 80 pCt. f 230 f 184.- Aan dezelfde (volg. besl.deralg. verg. 7Spt. '25 f 100. Aan Mart. Smits, 80 pCt. van f 225 f 180. Aan Joh. Bruurmijn, 80 pCt. van f 370 f 296. Aan Corn. Pulles- 2792.— 805.- 50- 25.- 4 52 7.- werd aanbesteed het bouwen van een Stoomzuivelfabriek. Ingeschreven werd door den heer Ph. Roovers alhier voorf 45.600. Door den R. K. Diocesanen Werkliedenbond te Breda, werd aan de R.K. Werkliedenvereeniging alhier een verzoek gericht deel te nemen aan de meeting aldaar. Hiertoe werd be sloten en tevens tot het organiseeren van een fietstocht daarheen. ALMKERK. Als sprekers hopen op den Landdag van den „Ring Altena" van Herv. Jong. Ver. op te treden de erw. heeren Ds. van Kooten, Rotter dam, ds. Raams van Rijswijk, ds. Gra- venmeijer te 's Hage, en ds. Muller van Gorinchem, terwijl ds. Teijkes een slotwoord hoopt te spreken. Tot commies te Sas van Gent, s met ingang van 2 Aug. benoemd de heer P. Koekkoek alhier. Totaal der uitgaven f 3731.45 Het totaal der ontvangsten was f 3735.68 Het totaal der uitgaven was f 3731 45 Op 31 Mei 1926 was dus in kas f 4.23 Verlies- en winstrekening. Verliezen. Aan schadevergoeding f 2792. Aan salaris en bodeloon f' ?5.— Aan algem. onkosten f 15.72 Totaal f 2882.72 Winsten. Premiegelden Inleggelden Verkochte paarden Boeten Rente f 1163.18 f 37.90 f 732.— f 25 50 f 43.73 Alg. onkosten (keurloonen) f 5.— Verliessaldo f 875.41 Totaal f 2882.72 Balans op 31 Mei 1926. Het reservefonds bedroeg op 31 Mei 1925 f 1153.37 Af het verlies over het afge loopen jaar f 875.41 Het reservefonds op 31 Mei 1926 blijft dus f 277.96 Hiervan was op 31 Mei 1926 belegd bij de Boerenleenbank f 273.73 In kas f 4.23 Totaal f 277.96 Alvorens te eindigen meende de heer M. van Halder de hoop te moe ten uitspreken dat onder Gods zegen het thans ingetreden verzekeringsjaar voordeeliger zou moge zijn dan het laatst verloopen, daar anders nood zakelijk tot premieverhooging zou moeten worden overgegaan. DRUNEN. Voor den tweede maal in deze gemeente, kampeeren hier in de nabijheid van Giersbergen, een 20- tal Padvinders, die in de prachtige omgeving van heide, bosschen en duinen, volop genieten kunnen. SPRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang.) Met ingang van 1 October a.s. is tot onderwijzer aan de Chr. School alhier benoemd de heer H. Hooijmeijer te H.-I.-Ambacht. RAAMSDONK. De heer A. van Ier- sel alhier slaagde te 's-Hage voor 't eerste gedeelte candidaat-notaris. RAAMSDONKSVEER. In het St. Theodorushuis der Eerw. Fraters alhier, heeft zich gistermorgen een ernstig ongeval van vergiftiging voorgedaan. Een vijftal Fraters, die gezamenlijk het ontbijt hadden gebruikt, werden spoedig daarna ernstig ongesteld, zoo dat onmiddellijk geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De genees heer constateerde vergiftiging waar schijnlijk tengevolge van het gebrui ken van bedorven vleeschwaren. De verschijnselen waren van dien aard, dat men zich aanvankelijk ernstig ongerust maakte, zoodat voor frater Vincentio ook geestelijke hulp moest worden ingeroepen en hem de H. H. Sacramenten der Stervenden werden toegediend. Ofschoon gisteravond de crisis nog niet voorbij was, voelde de fraters zich toch wel beter. Slechts twee fraters zijn aan het vergiftigingsgevaar ontsnapt, zoodat zij de verpleging der patiënten op zich konden nemen. Inmiddels is door het Moederhuis der Congregatie der Fraters te Tilburg assistentie gezonden. MADE. Op de gehouden vergade ring van den Bakkersbond alhier werd besloten het tarwebrood met 1 cent te verhoogen en te brengen op 18 ct. per 8 ons. Naar we vernemen wordt in niet minder dan 305 gezinnen gewerkt aan het pellen en schoonmaken der uien voor de fabriek te Geertruidenberg. Het loon hiervan bedraagt 4'/2 ct. per K.G. Een zoontje van A. de B., viel in het ruim van een schip en bezeerde zich zoodanig aan het been, dat ge neeskundige hulp moest worden inge roepen. Door de Stoomzuivelfabriek „Landbouwers Welvaren" te Chaam, GEMENGD NIEUWS. De Crt. geeft volledige bijzonder heden over de oplichting, gepleegd met een chèque op de Rotterdamsche bankvereeniging ter waarde van f52.100, welke feit zich te Antwerpen heeft afgespeeld. De „Banque Centrale Anversoise" ontving 1.1. Woensdag een brief van de firma R. Mees en Zn. alhier, waarin werd verzocht een bedrag van f 52.100 uit te betalen aan den heer O. L. Dien zelfden dag kreeg de Banque een brief uit Brussel, geteekend O, L. waarin deze.mededeelde telegrafisch bericht ontvangen te hebben van R. Mees en Zoon te Rotterdam, dat een bedrag van f52 100 bij de Banque Centrale Anver- soise te zijner beschikking was. Hij verzocht dit bedrag per chèque op de Rotterdamsche bank te Rotter- dam aan hem over te maken per ge wonen brief en dezen af te geven aan den portier van het hotel Terminus te Antwerpen, alwaar hij de chèque in ontvangst zou nemen. Bovendien verzocht hij een „uncosser" chèque te maken, wat het voordeel had dat deze niet via een bank doch door hemzelfs behandeld kon worden. De Banque Anversoise heeft stipt volgens zijn opdracht gehandeld en O. L., of die zich daarvooruitgaf, haalde den brief Donderdag af. Echter kreeg een der bedienden van de Banque Centrale Anversoise achterdocht. Wat was n 1. het geval Hij bemerkte bij nader onderzoek, dat in den brief der firma R. Mees en Zoon onder de handteekening iets had gestaan, dat later weer was uitgewischt. Vermoede lijk was die handteekening aanvanke lijk geblauwd, en daarna met inkt overtrokken, waarna het blauwsel met vlakgom was 'verwijderd.' Hij deed mededeeling van zijn ontdekking aan de directie der bank en een der direc teuren vertrok 's avonds nog naar Rot terdam en presenteerde zich Donder dagmorgen met den brief bij de firma Mees Zoon. Daar bleek, dat de brief van a tot z zwendel was, zoowel het papier als de handteekening waren valsch. Intusschen was te Antwerpen de brief met de chèque op de Rotter damsche bank in hotel Terminus weggehaald. De firma Mees waarschuw de de Rotterdamsche politie en de inspecteur der Centrale recherche, de heer Caspers begaf zich naar Antwer pen, waar hij een uitvoerig onderzoek instelde. De portier van Terminus kon het signalement opgeven van den man, die den brief heeft afgehaald. Zondagavond is de heer Caspers ui Antwerpen teruggekeerd. Vast staat dat de chèque nog niet in omloop is gebracht. Telegtafisch zijn de verschil lende banken gewaarschuwd, doch het eigenaardige feit doet zich voor, dat de chèque op deRotterdamsche bankvereeniging wel degelijk echt is. Komt deze in de derde of vierde hand, doordat zij te goeder trouw wordt opgekocht, dan zal zij ook voldaan moeten worden. Tevens is een moei lijkheid, dat de chèque overal kan worden behandeld en aan geen plaats gebonden is. Te Antwerpen en Brussel wordt nog ijverig naar den dader gezocht, terwijl te Rotterdam het onderzoek naar den schrijver van den vervalschten brief wordt voortgezet. Maandagavond omstreeks half tien heeft de Amsterdamsche politie den woonwagenbewoner F. Brummer gearresteerd, verdacht den bankover val in de Boazbank te Bussum te heb ben gepleegd. Bij confrontatie met den bankdirecteur en den loopjongen Hansen, die den dader zoo hardnekkig had achternagezeten, herkenden beiden in Brummer den dader. De kleeding en het uiterlijk beant woordden eveneens aan het opgegeven sinalement. De vermoedelijke dader werd in den nacht naar Bussum over gebracht. Brummer ontkent iets van de daad af te weten. Hij beweert, op den dag van den overval, op de Zaan- damsche paardenmarkt te zijn geweest. Bij de politie te Bussum hebben zich gisteravond twpe personen aan- gemeld, die vóór het misdrijf een man in den omtrek van de Boaz-bank hebben zien zwerven. Zij hebben Brummer pertinent herkend. Het Hdbl. meldde gisteravond nog Het verhoor van den verdachte op het politiebureau te Bussum heeft van nacht tot 3 uur voortgeduurd. Doch de man is blijven ontkennen en houdt vol Donderdag op de paardemarkt te Zaandam te zijn geweest. Hij is nog niet uit den droom geholpen, dat op dien dag daar ter stede geen paarden markt is .gehouden. Vanmorgen werd tie conferentie voortgezet. De getuige, die den dader op 15 M. afstand, bij het verlaten van de Boazbank, had gezien, zeide dat de verdachte groote overeenkomst vertoon de met het uiterlijk van den vluchteling. )aarna is Brummer aan den Roos, een van de beide spoorwegambtenaren, die den stationsoverval hebben mee gemaakt, vertoond. Deze verklaarde dat de aangehoudene in lengte over- eenkwam met den man van het station n uiterlijk wel eenigszins, maar er ontbrak het flair van een heer, dat zijn aanrander zeer sterk vertoonde. De andere spoorman is buitenlands, zooals reeds gemeld. Een W.B. telegram uit Juist (Duitschland) meldt, dat Zondagmiddag ten Zuiden van Juist een vliegtuig in een orkaanachtige bui geraakte en tot een noodlanding gedwongen werd. Het vliegtuig geraakte daarbij in brand. De vliegenier Fracinski en drie passa giers; het echtpaar Horster uit Berlijn en de heer van Delden uit het graaf schap Bentheim werden gedood. De heer Stoinck eveneens uit Bentheim werd ernstig gewond. Over het vreeselijke vliegongeluk dat er Zaterdag nabij het eiland Juist heeft plaats gehad, verneemt de Vos- sische Zeitung nog de volgende bij zonderheden. Om zes uur 's avonds begon het onweer, om zeven uujr woedde er een orkaan over het eiland, Het werd pikdonker, men kon geen tien meter voor de oogen zieniets later, kreeg de hemel een zwavelgele kleur. Een geweldige donderslag weerklonk en onmiddelijk daarop zag men ten zuiden van het eiland een vliegtuig uit de wolken omlaag storten. Een oogenblik later steeg een geweldige rookwolk uit het water op. Onmiddelijk vertrok en hulp-expeditie naar de plaats van de ramp. Op ongeveer 20 meter afstand van de plaats van de ramp vond men in het ondiepe water de overblijfselen van het vliegtuig. Het was kort voor het onweer uit Borkum vertrokken en had behalve den bestuurder vier reizi gers, onder wie een dame, aan boord. Drie reizigers alsook de bestuurder waren bereids doodde vierde reiziger overleed korten tijd nadien. Alle slacht offers waren door brandwonden overdekt. Het kostte heel veel moeite met de hulp van bijlen het lijk van de dame uit de overblijfselen van het vliegtuig te bevrijden. Uit het onder zoek is gebleken, dat het vliegtuig door den bliksem werd getroffen en toen brandend in zee is gestort. De gedooden zijn het echtpaar Horster uit Berlijn, de heer van Delden uit het graafschap Bentheim en de bestuurder Fracinski. Reuter meldt uit Bagdad, dat bij Hinaidi een militair vliegtuig is neer gestort. Er zijn zeven dooden o.w. 3 officieren.. Een officier is ernstig ge wond De oorzaak van het ongeval is onbekend. Te Whiteville (Virginia) is een brug waarop 300 personen een roei- wedstrijd gadesloegen ingestort. Er werden 5 personen gedood en 40 ge wond. De heer Steinhardt, koerier van een talrijk Amerikaansch reisgezelschap van de reisvereeniging de Stradford- tour, dat gisteren een tocht naar Volendam en Marken had gemaakt, is op de terugreis naar Amsterdam onder een wagen van de Noord— Hollandsche tram gevallen. Er werd hem een been afgereden. Hij is naar een Amsterdamsch ziekenhuis over gebracht. Te Raalte is Zondagmorgen de eierhandelaar J. bij het zwemmen ver dronken. De 26-jarïge landbouwer J. H. Hinsenveld uit Almelo, die Vrijdag middag nabij de Roskam door een tram naar de Steeg werd aangereden, is Zaterdag aan den bekomen schedel breuk in het Velpsche ziekenhuis overleden. Het lijk is naar Almelo overgebracht. Naar uit Luzern gemeld wordt, is bij het station Stans een met zeven personen bezette auto op een wagon van de Engelberglijn ingereden. Ten gevolge van de botsing ontplofte het benzine-reservoir, zoodat de wagen in brand geraakte. Vier personen werden zwaar gewond. Twee hunner stierven spoedig na het ongeluk aan hun kwetsuren. Onder de inzittenden bevonden zich één of meer Hollanders. Hun namen konden niet vastgesteld worden. Te Port-Allen (Engeland) ver toefde een gezelschap, bestaande ui moeder, zoon, dochter en een tante, nabij een rivier, toen de 15-jarige jongen plotseling in het water viel. De zuster van den knaap en zijn moeder en tante poogden hem te redden, doch, terwijl het den jongen gelukte om den oever te bereiken, kwamen de drie vrouwen allen in de rivier om. Naar gemeld wordt, zijn in het zeebad te Milaan eenige badgasten door haaien verslonden. Gisterennacht heeft te Blokzijl een felle brand gewoed. Omstreeks twee uur in den nacht ontdekte een zoontje van den heer Michel in de (erkstraat, dat er brand was uitge broken in het mattenmagazijn van den heer S. Koopmans, welk perceel met de voorzijde aan de Breestraat is gelegen. Aangewakkerd door een ste- vigen wind greep het vuur, dat gretig voedsel vond in het licht brandbare materiaal, snel om zich heen. Het duurde dan ook niet lang of ook f twee perceelen in de Kerkstraat waren door het vuur aangetast. De meeste nwoners van Blokzijl, gealarmeerd oor het brandgeroep, snelden naar de plaats des onheils. Met de motor en handspuit, die Blokzijl bezit, was echter tegen de geweldige vuurzee weinig uit te richten. Men stond vrij wel machteloos en de burgemeester, de heer Bulten, achtte het raadzaam lelefonisch hulp in te roepen van de brandweer te Zwartsluis en Vollen- ïoven. De brand bleef zich steeds itbreiden. Tegen vijf uur waren nog drie huizen, ondanks alle pogingen om ze tegen het vuur te beschermen, in brand geraakt. De inwoners, die als spuitgasten de beide spuiten be dienden, stelden alle pogingen in het werk om verder onheil te voorkomen. Zij hielden, toen de in brand geraakte huizen niet meer te houden waren, omliggende woningen nat. Ongetwij- eld zouden nog meer huizen zijn afgebrand, als tegen zes uur de wind niet was gaan liggen. Negen huizen, die ernstig gevaar liepen, bleven daar door gespaard. Tevens kregen zij vrij ernstige brand- en waterschade. Toen tegen zes uur de brandweer uit Zwartsluis en Vollenhoven verscheen, was er geen gevaar voor verdere uitbreiding meer aanwezig en behoefde geen hulp meer te worden verleend. Het magazijn van den heer Koopmans met diens woning, onder één dak gebouwd, en vijf huizen zijn totaal afgebrand. Van de inboedels werd zoo joed als niets gered. De bewoners der luizen waren op een na allen, zij het aag, verzekerd. De families, die in de afgebrande huizen woonden, werden bij familie of kennissen onder dak gebracht. De oorzaak van den brand is niet bekend. Een meisje te Stavenisse, dat 5 maanden geleden bij het vernemen van een ongeluk, dat haar broeder :rof, de spraak verloor, heeft deze oen zij een ongeluk zag gebeuren, dezer dagen weer plotseling terug ekregen. Te Belfast werden een 10-tal kinderen liggend langs den weg ge vonden, die zoo ernstig ziek bleken te zijn, dat ze niet verder konden loopen. Een onderzoek bracht aan het licht, dat ze vergiftigd waren en wel door het eten van zaadpeultjes van gouden regen. Vijf van de kinderen moesten in een ziekenhuis worden opgenomen, daar hun toestand ernstig was. Behalve de 10 zieken had nog een gelijk aantal andere kinderen van het vergiftigd zaad gegeten, doch sommi gen hunner hadden hoegenaamd geen nadeelige gevolgen daarvan ondervon den. Uit Zudbury (Ontario) wordt ge meld dat een vliegtuig van het bosch wezen, bemand met 2 bestuurders en 3 passagiers, neergestort is en in een meer terecht gekomen. De drie pas sagiers zijn ernstig gewond. Te Hutsberg bij Beyersdorf, in het graafschap Glatz, is de hoeve van de weduwe Jung afgebrand. Haar schoonvader en twee kinderen in den leeftijd van 9 en 5 jaren kwamen in de vlammen om. De drie andere kin deren konden gered worden, maar beliepen, ernstige brandwonden. Tijdens een logeerpartij bij zijn grootouders te Lekkerkerk, is het 7 jarig zoontje van den gemeentewerk man N. uit Wassenaar van een trap gevallen tengevolge waarvan hij een hersenschudding bekwam. Gisteren is het knaapje overleden. Te Nederweert is gisteren het 3'/2-jarig zoontje van den landbouwer Eekers onder een maaimachine geraakt. Het kind is denzelfden avond in het hospitaal te Roermond aan de beko men verwondingen overleden. Toen de dokwerker J. Lauwers uit Brasschaet, na den heelen nacht te hebben gewerkt, Donderdagochtend naar huis keerde, vond hij zijn vrouw en 2 kinderen levenloos te bed liggen. Dr. Roossens, tevens burgemeester van Brasschaet, kon enkel den dood van de drie ongelukkigen vaststellen. Een eerste politioneelonderzoek wees uit dat de gasslang was losgerukt en dat de groote kraan openstond. Daar de vrouw pas was teruggekeerd uil een zenuwlijdersgesticht, bestaat er grond voor het vermoeden, dat zij zelf, in een vlaag van waanzin, het tragische ongeval heeft veroorzaakt. SPORT. Moeskops wereldkampioen. Officieel 25 Juli. Heden werden te Milaan onder reusachtige belangstel ling de finales gereden van de wereld kampioenschappen op korten afstand voor amateurs en beroepsrenners. In de finale hadden zich geplaatst voor de beroepsrennersP. Moeskops, Kaufmann, Michard en Moretti. vBij de amateurs ging de strijd tusschen Galo-

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 2