I roi. r- den Irag t.) jen- ime nje- :r st een iats, ater kerk en dien ïzen irste erw. ietra :zus, :htte jierd eest- hans Iruk- ster- ende de idels .Mis agen inder W. iden. i alle ragen if S.J. ids 2 :wijd, zijner waar- i kon zljni velke- ikkera n de eene Ij o.a. I van leerde :>eder, astooi en de l me iekerl onzei ot het Eerw. telling chtige ad de kansel bilaris ins H. ambt, arner* ries' d iwoor verdf ird u poe»''. nr eindigen een woord van dank •vingen aan den ZeerEerw. Heer Pastoor en de Eerw. Zusters voor de prachige versiering enz. voor dit zoo schoone doel bereid. DONGEN. Van de congregatie der zusters Franciscanessen Moederhuis alhier vertrekken 31 Augustus per s.s.: P. C. Hooft van ds Mij. .Nederland" naar MedanSr. Henriette Laane van Steenbergen; Sr. Theobalda Oprins van GilzeSr. Jeanne van Haperen van Breda en Sr. Willebrorde Huijben van Alphen. De eerste twee genoem den vertrekken kort daarna uit Medan naar Tandjong Balai, waar tegen No vember a s een Hollandsch-Chineesche school wordt geopend, de twee laatste zijn voor Medan bestemd. De eerw. Mère Vicaire en een der zusters zullen de vertrekkenden naar de nieuwe statie vergezellen. OOSTERHOUT. De inrichting van de brandweer is geneel gereorgani seerd. De gemeente is verdeeld in 8 brandkringen, ieder met haar eigen personeel en materiaal. Het benoodig- de water zal in het vervolg verschaft worden door de brandkranen der wa terleiding. De eeuwenoude gewoonte om de brandklok te luiden is afgeschaft. SPORT. VOETBAL. Quick-Wilhelmina 4—4. Een schitterende wedstrijd, veel pu bliek en een verdiend gelijk spel. Ziedaar in 't kort saamgevat het voetbalfestijn van 1.1. Zondag op het Quick-terrein. Wie had dat durven denken dat Quick tegen een volledig 1ste XI tal van Wilhelmina gelijk zou spelen. En ware het niet dat de scheidsrechter een groote fout had gemaakt dan had Quick met 4—3 gewonnen. Doch laat ons tevreden zijn met den uitslag. Quick heeft met dezen wedstrijd haar naam voor het a.s. seizoen gemaakt en we zijn er zeker van dat bij den volgenden wedstrijd op Zondag a.s. er wederom veel publiek aanwezig zal zijn. Het deed dan ook prettig aan te zien dat het publiek geweldig opging, met den strijd en na afloop het Quick- Xl-tal spontaan toejuichte. Eenieder J roemde om strijd het Quick Xl-tal dat minstens een klas beter speelde dan het vorige seizoen. De Wilhelmina aanvoerder bekende openhartig hier zoo'n Xl-tal niet verwacht te hebben en gaf de verzekering dat we zoo door spelend een mooie plaats op de rang lijst in het komende seizoen zullen innemen. We mogen dan ook niet na laten de Quick-spelers te feliciteeren f met dezen gespeelden wedstrijd, doch tevens aanraden om in de komende wedstrijden met evenveel vuur te blijven spelen. Vooral de trainingsavonden eiken Woensdag trouw bezoeken en Jan gaan we vol goeden moed de com petitie in. Dank moeten we ook brengen aan ihet publiek, dat Zondag op Zondag te g hiart rhc e; d.. rit zongen euwen daar-* riester diens Eerw. waar werd evoerd, lechtig- begon Ie kerk es met alsook fakkels Eerw. in Zijn r Eerw. :hianen ven van an zoo ak Zijn zen van ieuwige'; op alle t ebracht i een der it, dam reffend mooist uim 4 palm-j zongen n af ge il vorens -si ibfijk geeft van mede-leven met Quick f dit juist geeft onze spelers meer ;5V.d voor de toekomst. In het kort i»en we den wedstrijd herhalen. Wilhelmina stelt zich op met de ge publiceerde opstelling, Quick met één ""Jpvaller voor den keeper, welke plaats p schitterende wijze werd ingenomen oor onzen keeper van het 2de Xl-tal. De eerste minuut doelpunt Wilhel mina en brengt in korten tijd den stand op 3—0. Quick komt er echter beter in en brengt voor rust den stand op 3—2 voor Wilhelmina. De 2de helft is het spel zoo, alsof er 2 goede 1ste klassers aan het spelen zjjn. Wilhelmina maakt uit een misverstand tusschen onze spelers en den scheidsrechter er 4—2 van. Maar dan komt er Quick beter in. Hassink die bij Wilhelmina mid-half is gaan spelen is niet in staat de vlugge Quick-voorhoede te houden en voor het eindsignaal klinkt heeft Quick met twee mooie doelpunten den stand op 4—4 gelijk gebracht. Zondag a.s. wederom een belangrijke wedstrijd. Quick I tegen Wilhelmina 1 uit Tilburg. Kampioen 1ste klas A van de R K. Federatie, kampioen van het Zuiden en de 2de plaats innemende van het kampioenschap van Nederland R.K. Federatie. Een wedstrijd die Za terdag a.s. nader besproken zal worden. R. W. B. Na een zeer spannenden wedstrijd heeft R.W.B. haar eersten wedstrijd voor het tournooi met 3—2 van O.F.O., Dordrecht, gewonnen. O. gaf zeer goed spel te zien, doch hadden blijkbaar hun schot thuis gelaten want er werd zeer slecht geschoten. R.W.B. speelde voor de rust verre van goed er werd veel te veel gepingeld. Na de rust werd er beter gespeeld en ook goed geschoten. O. heeft voor de rust de meerderheid, doch kan slechts een doelpunt maken. Rust 1 0 voor O. Na de thee pakt R.W.B. beter aan en is steeds in de meerderheid. De rechtshalf maakt met een geweldig schot op ongeveer 40 M. afstand in het bovenste hoekje, een schitterend doelpunt. 1—1. Even later krijgt onze rechtsbuiten den bal toegespeeld en met een vliegend schot geeft hij R.B.W. de leiding. O. geeft het echter niet op. Bij een schermutseling voor het R.W.B. doel wordt onze rechts achter vastgehouden en kon een O.- speler ongehinderd gelijk maken. Dit was voor den scheidsrechter niét op te merken. R.W.B. blijft in den aanval, Een schot van onzen rechtsbinnen stompt de O.-keeper in het veld, onze aanvoerder is er eerder bij en zeer tactisch wipt hij den bal over den doelverdediger in het Dordsche net. Even daarna komt het einde met een welverdiende overwinning voor R.W.B. met 3—2. R.W.B. speelde met invallers voor linksachter, linkshalf rechtsbuiten, centervoor en linksbuiten. O. had naar men ons mededeelde 's morgens reeds een wedstrijd ge speeld; hun doelman was zeer goed. 22 Aug. R.W.B.—Tilburgia. Aan het Sportblad „Ons Zuiden" ontleenen wij het volgende bericht W.S.C. te Waalwijk. Een belangrijke datum Na sederi 1 Maart 1925 niet meer op haar mooi gelegen speelterrein aan den Parallelweg te Waalwijk gespeeld te hebben (dit vanwege, de in het vorig jaar gehouden tentoonstelling der Schoen- en Lederindustrie, aan welke instelling welwillend het sportterrein in bruikleen was gegeven) zal het geheel opnieuw aangelegd en gedrai neerd speelterrein der bekende Waal- wijksche voetbalvereeniging W.S C.a.s. Zondag 22 dezer wederom in gebruik genomen worden en heeft het actieve bestuur gemeend, dit feit niet onge merkt te laten voorbijgaan. Kan de opening nog plechtiger geschieden, nu de in de voetbalwereld zoo bekend geworden Tilburgsche vereeniging „L O.N G.A.", welke dit jaar op zoo schitterende wijze beslag wist te leggen op den N.V.B.-beker, met haar 1ste elftal een wedstrijd zal spelen legen W.S.C. zelve 11 Reeds de naam L.O.N.G A. zegt vol doende, om a.s. Zondag een massa publiek naar het prachtige W.S.C.- terrein te doen trekken, temeer waar eenieder in deze omgeving met het schitterend spel dezer Tilburgsche ver eeniging kennis zal willen maken. Wat het speelterrein zelve betreft, zoo voldoet dit aan de eerste eischen en is de vereeniging W.S.C. hiermede niet op achteruit gegaan, integendeel, zij is thans in het bezit van een terrein, wat afmetingen, accomodatie van kleedgelegenheid etc. betreft, door menige dergelijke vereeniging benijd zal worden, Tenslotte, LONGA zal het a.s. Zondag zeer zeker kunnen schikken in Waal wijk, daarvoor zal de gastvrouw, die om haar jovialiteit zoo bekend staat, wel zorgdragen en zullen de Tilburge naren zeer zeker géén spijt van hun uitstapje hebben. Met belangstelling wordt in onze plaats dan ook de 22ste Augustus tegemoet gezien. Wij laten hierbij dan nog het elftal van LONGA volgen, waarmede a. s. Zondag gespeeld zal worden J. Melis, J. Horsten—G. de Jong, A. Leijnen J. Otten-M. v. Houtum, H. Palandt A. v. Casteren L Ghering L.v. Sprang B. Thijsselink, J1. Zondag speelde W.S.C. reeds een proefwedstrijd op hare nieuwe speelveld tegen de vereeniging FLUKS uit Dordrecht. Ook thans mocht het den gasten evenmin gelukken suuces te behalen; een«6-2 overwinning voor W.S.C. was ditmaal het resultaat Voor de rust, welke met 21 voor de thuisclub inging, scheen het also de zwarthemden een beetje verlegen waren in haar nieuwe omgeving. In de tweede speelhelft kwam W. S. C echter met volle kracht opzetten en vooral in het laatste half uur, waarin 4 prachtige doelpunten gemaakt werden liet de voorhoede zich van haar beste zijde zien. Voor hedenavond, Woensdag, aan vang zeven uur precies, staat op het W. S. C.-terrein een niet alledaagsche wedstrijd op het programma, nl. een Elftal uitsluitend samengesteld uit ge huwde leden dezer vereeniging zal den strijd moeten aanbinden tegen een Elftal zoogenaamd nog vrijgezelle- pelers van W. S. C. Vanzelfsprekend zal bovenstaande ontmoeting zeer zeker de noodige be langstelling tot zich trekken. Den heer M van Vugt is de eer opgedragen om dezen zeer zeker geweldigen kamp te leiden. HEUSDEN. Zondag speelde alhier Juliana I tegen H.E.C. II uit Waalwijk. De eerste won de match met 3—2. DUIVENSPORT. De heer C. Witlox, voorzitter der Postduivenclub „De Eendracht" Waal wijk, werd te Rotterdam gekozen als bestuurslid en lid der examen-com missie voor de groep van Keurmees ters in Nederland. WASPIK.* De postduivenvereniging combi natie „De Reisduif" te Waspik hield laar wedvlucht vanuit Jemelle (België), 200 K.M. De prijzen werden behaald als volgt P. Kuijten 1, 5. C. Smits 2. J. <uijten 3, 7. P. de Graauw 4, 6. Chr. van Dongen 8. Wielrennen. Breda—Mechelen. Onder overgroote belangstelling werd Zondag de door het Neder- andsche Sportblad „Ons Zuiden" ge organiseerde wielerwedstrijd Breda— Mechelen v.v. gehouden. Om negen uur in den voormiddag reeds verdrong zich een groote massa op de Havermarkt, voor het clublokaal der wielerclub „Bredania" te Breda, waar de start plaats vond. Om tien uur werd van de Havermarkt afgereden naar de Meerselschedreef en vervol gens via Hoogstraeten, Rijckevorsel, Santhoven, Duffel, Lier naar Mechelen, waar v. Oers van Lage-Zwaluwe, schitterend een peleton van 20 renners in den sprint klopte. t De tweede rit ging langs denzelfden weg weer naar Meerselschedreef, waar de eindspurt plaats greep en waar ook voor de tweede maal v. Oers triompheerde. Het was een mooie wedstrijd met tal van spannende momenten en waar in vooral v Oers, Valentijn. Schraven en een viertal Belgen schitterend werk leverden. De totaal-uitslag is als volgt: 1 M. van Oers, 2 v. Cayseele (B.). 3 De Smet. 4 Demuyzer (B5 M. Valentijn. 6 A. van Hevel (Bel.), 7 J. Vissers, 8 A. van Herpen, 9 A. Her mes, 10 E. Witte, 11 C. Schraven, 12 H. Kerremans, 13 J. Heeren, 14 P. Bekkers, 15 Jac Nieuwegiessen, 16 |os. Jansen, 17 M. v. d. Broek, 18 J. van Beers, 19 F. van Sundert, 20 J van Maulick. 21 J. Lathouwers, 22 Vermeulen, 23 F. Raaijmakers, 24 P. Luijcken, 25 P. v. d. Maden, 26 H. van Sundert, 27 P. Overman, 28 A. H. Hoevenaars, 29 Nuiten. GEMENGD NIEUWS. ABONNEERT U op dit Blad, dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT GEBREIDST geeft. Gistermorgen tusschen 8 en 9 uur werd aan de Oostzijde van het kanaal Hattem-Dieren gevonden in de nabijheid van de rottingfabriek der firma Van Dijk aan den kant van ge noemd kanaal een fiets, waarvan de bagagedrager met bloed was bevlekt De politie, hiermede in kennis gesteld, ging terstond daarin de omgeving aan het dreggen en haalde weldra het lijk van een manspersoon boven water waarop een dolk werd bevonden, die in de schede was vastgezwollen. Aan den linkerpols werd een snijwonde ontdekt. Uit op het lijk gevonden papieren bleek, dat de omgekomene vermoede lijk is een 23-jarige handelsagent wonende te Amsterdam. Het horloge dat op het lijk werd gevonden, stond stil op 5 minuten voor één. Enkele dagen heeft hij in het nabu rige Vaassen vertoefd. Hij had Vrijdag avond 1.1. in het hotel De Cannenburgh voor drie nachten logies besproken doch is gisteravond van daar vertrok ken. Het aanvankelijk plan was, om vandaag over Leiden naar Amsterdam terug te keeren in gezelschap van zijn meisje dat ook in Vaassen vertoefde en die hij naar haar woonplaats Leiden zou brengen. Zaterdagmiddag was een 73-jarige heer te Apeldoorn na afloop van het middagmaal verder gegaan met he herstellen van zijn kippenschuurtje, da hij met een dommekracht wilde op vijzelen. Toen zijn vrouw hem om halfvier voor de thee wilde roepen, bemerkte zij, dat het schuurtje was ingestort en haar man daaronder bedolven lag Ter hulp geschoten personen verwi derden eenige balken, maar de inmid dels ontboden geneesheer kon, toen de grijsaard weder te voorschijn kwam slechts den dood constateeren. Het Engelsche stoomschip The Marquis heeft Zondag in het kanaa Gent—Terneuzen een zeilbootje over varen. De twee opvarende broeders de Belgen van Hecke, oud 26 en jaar, uit Amandsberg van wie een gehuwd was, zijn verdronken. - Gisteren is bij het zwemmen de Kreet te Hoek de 21 -jarige Jaco de Bokx verdronken, die zijn, met hem zwemmend 11-jarige broertje Andries wien de krachten begaven, wilde red den. Andries is bewusteloos gered door Leendert Kense en later tot bewustzijn gekomen. Jacobislevenloos opgehaald. Te Zierikzee is de 28-jarige D. G. door den 22-jarige P. J. gesto ten. Hij is inmiddels overleden. De dader is gearresteerd en heeft bekend. Men meldt nog: Zaterdagavond te ongeveer 11 uur icregen te Zierikzee twee jongens van resp. 20 en 21 jaar in een lokaal, waar jedanst werd ruzie over een meisje. 9e ruzie werd buiten voortgezet; de ongste trok een mes, waarmede hij den oudste een steek in de hartstreek oebracht. De getroffene, die gunstig bekend stond, overleed een uur later aan de toegebrachte wond. De dader, minder gunstig bekend ging ergens een glas bier zitten drinken, maar werd spoedig gearresteerd. Zondag was de ustitie uit Middelburg ter plaatse en de aangehoudene legde een volledige bekentenis af. Het lijk van den ver- slagene is in beslag genomen. In bewaring is gesteld de 29- arige W. R. S. van het Spui te's-Gra- venhage, die, toen hij Zaterdagavond niet thuis mocht komen, zijn 54-jarigen vader een messteek in de hartstreek toebracht. Een 25 jarige inwonende broer, die zijn vader wilde helpen, <reeg van den onverlaat ook eenige messteken, waardoor hij verwond werd aan pols en hoofd. Beiden zijn in het Militair Hospitaal verbonden. De vader moest ter verpleging worden opge nomen. De geheele familie S. staat bij de )olitie ongunstig bekend. De 43-jarige koopman S.N.S. uit Dordrecht heeft aangifte gedaan, dat lij Zaterdagavond, toen hij bij het Willemsplein alhier op een bank zat, aangesproken is door twee Duitsch sprekende mannen, die hem een slok uit een bierflesch aanboden. S., die dorst had, nam het aanbod aan. Kort daarop werd hij zwaar in het hoofd. Hij geraakte in slaap en werd eerst na eenige uren wakker. De Duitschers waren verdwenen, evenals zijn porte- euille met papieren en zijn beurs met 750. De politie stelt een onderzoek in. De oud-onderwijzer F. uit Heeze, die eenigszins doof is, is gisteravond op het station bij Geldrop (N.-B.) door een trein overreden en gedood. Vrijdag werd mej. M. J., uit de Wernerlaan te Hilversum, op de Emma- straat aldaar aangereden door een autobus van den motordienst gemeente Hilversum, toen zij, zelf uit een anderen jus gestapt, den weg wilde oversteken. De bestuurder van den bus, die haar plotseling van achter den anderen wa gen te voorschijn zag komen, wierp snel het stuur om, doch kon niet ver hinderen dat mej. J. door het voorspat- scherm werd omvergeworpen en door een der achterwielen overreden. Ver minkt werd zij per brancard naar de r.k. ziekenverpleging overgebracht, waar zij Zondagmiddag aan de beko men verwondingen is overleden, In de mijn Laura te Eygelshoven is Zaterdag de 30 jarige W. B. vaneen ladder gevallen. Hij kwam op zijn hoofd terecht en werd dood opgenomen. Een andere arbeider viel eveneens van de ladder en werd vrij ernstig gewond. Naar het Wilhelminagasthuis te Amsterdam is het lijk "ervoerd van een 45-jarigen man, die in beschonken toestand van een trap in een café in de St. Anthoniesbreestraat was geval len en vermoedelijk aan de gevolgen van dien val is overleden. Te Boxmeer is gisteren het lijk opgevischt van een arbeider der Maas kanalisatie, die eenig dagen geleden te Sambeek uit een boot viel en ver dronk. Hedenmorgen om 7 uur had op den Rljswijkscheweg een aanrijding plaats tusschen den 34-jarigen motor rijder L. v. d. B. uit de Rodenrijsche Laan te Rotterdam en den 20 jarigen wielrijder H. W. D., wonende Haagweg te Rijswijk. De laatste gaf niet de richting aan, waarin hij verder zou rijden, waardoor v. d. B. met zijn motor plotseling moest stoppen Hierbij slipte hij en viel. Hij werd door den geneeskundigen dienst opgenomen met een gecompliceerde rechter onderbeen- fractuur en naar het ziekenhuis gebracht. Het lijk van den Zaterdagmorgen in den Waterweg bij Hoek van Hol land verdronken persoon is herkend als van den 19-jarigen H. Kooren, ge woond hebbende in de Jufferstraat te Rotterdam. Gisterenmiddag omstreeks 5 uur is aan het strand te Kamperduin N.-H. een ernstig ongeluk gebeurd. Dr. Poot en zijn echtgenoote uit Bergen, sinds een jaar ongeveer gehuwd, waren daar aan het baden met een zuster van mevr. Poot, mej. Schouten uit Oosterblokker, en een jongen, Blank, uit Bergen. Geen hunner kon zwem men. Een vriendin van mej. Schouten, die ook niet kon zwemmen, bleef daarom op het strand. Op een gege ven oogenblik werd mevrouw Poot en in haar zuster door den stroom gegrepen en meegesleurd en dr. Poot, hoewel in de nabijheid, kon haar niet meer redden, zoodat beiden verdronken. Een half uur later spoelde het lijk van mevr. Poot aan. Haar echtgenoot deed ge- ruimen tijd vergeefsche pogingen om de levensgeesten weder op te wekken. Inmiddels was ook de hulp ingeroe pen van dr. Heringa te Schoorl, die spoedig arriveerde, evenals dr. Dekker uit Bergen, maar ook hun kon het niet gelukken de levensgeesten weder op te wekken, evenmin als bij de in middels ook aangespoelde mej. Schou ten. De lijken werden ondergebracht in een in de nabijheid staand café, waarop uit Alkmaar een ziekenauto werd ontboden, die de lijken daarop naar Bergen vervoerde. Gisteravond zijn eenige buiten- landsche zeelieden op den Sumatraweg te Rotterdam slaags geraakt. De politie heeft de vechtenden met blanke sabel en gummistok uiteengedreven. Tijdens de vechtpartij heeft de 36-jarige H B. een hoofdwond opgeloopen. Hij is in den politiepost aan den Linker Veerdam verbonden. Een schepeling is, om aan de politie te ontkomen in de Maashaven gesprongen, hij is zwemmende naar zijn in die haven liggend schip terug gekeerd. Te Noorddorp hebben Zondag nacht onregelmatigheden tusschen in woners plaats gehad, welke eindigden met een ernstige vechtpartij. De onge huwde S. is zoodanig door van L. en B., die als zeer ongunstig bekend staan met het mes bewerkt, dat hij met ver scheidene diepe wonden huiswaarts is gebracht. De daders zijn naar Haarlem overgebracht. Te Winschoten is gisteren de 24 jarige arbeider H. D. wonende te Finsterwoldef die in den nacht van 14 op 15 dezer uit een met scherp geladen revolver schoot op den arbei der J. van Delden aldaar, op bevel der justitie in voorloopige hechtenis gesteld. De revolver is in beslag genomen. Te Venlo werden Zondag aan de Kwartelenmarkt bij een familietwist tusschen vader, zoon, dochter en schoonzoon, alle vier de deelnemers min of meer ernstig gewond. De zoon Jan S. werd ter verpleging naar het R.K. Gasthuis St. Joseph getranspor teerd, alwaar bleek dat de hem toege- brachte vier snijwonden niet van levensgevaarlijken aard waren. Uit Halifax, Nieuw Schotland, wordt gemeld, dat de onderzoekingen, gedaan, naar overlevenden van de twee Nieuw—Schotlandsche visschersschoe- ners Osher en Sadienickel en van het Noorsche stoomschip 'Ringhorn, die de vorige week wrak zijn geslagen, zonder resultaat zijn gebleven. Het aantal verdronken schipbreukelingen bedraagt 52, en wel 47 visschers en 5 matrozen van de Ringhorn. Te Aldershot is gisteren een militair vliegtuig verpletterd. De be stuurder werd gedood, de mecanicien zwaar gewond. Gistermiddag is te Ouddorp een meisje van 4 jaar door een wagen tarwe overreden. Het achterwiel ging over het hoofd en het kind was dadelijk dood. De voerman had geen schuld. Uit Boekarest wordt gemeld In de gemeente Tichirisu is een ontzettende misdaad ontdekt. De her bergier Rubin, zijn echtgenoote, zijn schoonmoeder en twee dochters van 10 en 8 jaar werden in hun woning met afgesneden keel gevonden. De politie heeft verscheidene dorpsbewo ners gearresteerd. Uit Sables-d'Olonne (Frankrijk) wordt gemeld Bij den Pont Briquet heeft zich een ernstig ongeluk voorgedaan. Een auto reed door de leuning van genoemde brug heen en kwam op den spoorlijn terecht, die een 12-tal meters lager ligt. Op hetzelfde oogenblik kwam de sneltrein Parijs—Sables-d'Olonne aan- stoomen. De chauffeur van de auto, die onge deerd was gebleven, liep den aanko menden trein tegemoet, waarvan de machinist onmiddellijk remde. De snel heid van den trein was echter zoo groot, dat hij hem niet tijdig genoeg kon doen stoppen. De trein reed op den verbrijzelden auto in, onder welks overblijfselen zich nog een gouvernante, in dienst van den auto-eigenaar bevond. Deze laatste, zijn zoon. zijn schoon dochter en een vriend van hen, die in de auto hadden gezeten werden zwaar gewond. In ernstigen toestand werden zij naar het ziekenhuis vervoerd. Uit Trier wordt d.d. 16 Augustus gemeld Een ernstig ongeluk heeft gisteren bij Merzig plaats gehad. Een met zeven personen bezette auto sloeg door het springen van een band over den kop. Vier personen, tot hetzelfde huisgezin behoorende, werden gedood, terwijl de drie anderen ernstige verwondingen bekwamen. CK 10U- WAALWIJK. li jVr IP.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 3