Uitslag Kloosterbalsem toch voor do belangen der inwoners van den Belgischen franc, is te Brussel inoet opkomen, nooit de minste over-1 de prijs Van het brood nogmaals met weging is waardig gekeurd; I 10 k 15 centimes per K G. verminderd dat integendeel thans aan Burge-1 Het kost thans fr. 2.70 h fr. 2.75. Ook meester enj Wethouders door den Raad andere waren en zelfs kleedingsstukken is opgedragen, om zelfs door een on- I en schoenen zijn wat minder duur beperkt crediet, nog alles in het werk I geworden. te stellen om de zoo hoog noodigq ver- Naar Kipa uit Rome verneemt, binding van twee lijnen eener zelfde heeft het Pauselijk Staatssecretariaat Maatschappij, tegen te blijven houden; I aan het diplomatieke korps dat bij den Redenen waarom ondergeteekenden, I H. Stoel is geaccrediteerd, aan de ingezetenen der Gemeente Waalwijk, nuntii, internuntii en apostolische de- en allen wonende aan de Groote Straat I legaten en aan allen die op eenigerlei aldaar, I wijze den H. Stoel bij de verschillende zich wenden tot Uwe Majesteit, met naties vertegenwoordigen een copie bet eerbiedig verzoek, dat het Uwe Ma- I van het artikel der „Osservatore Ro- jesteit moge behagen te bekrachtigen I mano" van 11 Augustus doen toeko- bet Besluit van Heeren Gedeputeerde men, waarin „de ware oorzaken der Staten van Noord-Brabant van 5 Juni Mexicaansche troebelen" worden bloot- 1901, waarbij aan de Naamlooze Ven- I gesteld. nootschap „Hollandsche Buurtspoor- h. Ms kruiser „Sumatra" zal in wegen" vergunning is verleend tot hel de volgende maand eene groote reis aanleggen van een stoomtramweg ondernemen naar Nederlandsch Oost langs de „Groote Straat' alhier. I jndië en alsdan de volgende route 't Welk doende, nemen IJmuiden, New—York, Havana an Uwe Majesteit de getrouwe Tampico, Curagao, La Guyara, Panama onderdanen, kanaal, San Francisco, Honoloeloe II. ITLOX-Pressors, Industrieel. Jokohama, Sjanghai, Batavia. .1. A. SGHULTZ, Herv. predt. Naar wij Vernemen is de i aarde; deze omstandigheden waren voldoende om een stroom door het lichaam naar de aarde te doen gaan, waardoor de man gedood is. De aanwezige helper had 'de tegen woordigheid van geest om onmiddel lijk de leiding te verbreken, zoodat de getroffene vermoedelijk slechts enkele seconden in aanraking is geweest met den stroom. fend achter zich liet!! Evenwel men weet nooit, hoe een hal rollen kan, W. S. C. heeft zich voorgenomen zich tot het uiterste schrap te zetten, op dat een zoo dragelijk mogelijk fi guur gemaakt wordt en de tegenpartij geen duimbreed grond cadeau te ge ven. Meer kunnen en behoeven wij van de thuisclub niet te verwachten. Jl. Woensdag vermelden wij reeds Dit geval toont voor de zooveelste de namen der spelers van LONGA en maal de gevaarlijkheid aan van het gebruik van lampen, voorzien van een schroeffitting, waarbij de lamphouder in den regel geen voldoende bescher- achten het onnoodig dezelve afzonder lijk te hernoemen. Alleen Leo Ghering willen wij even naar voren brengen; Wanneer deze speler hel op de heu- A. .1. BINK, Notaris, lid der Pro vinciale Staten. .1. BERNARD TIMMERMANS Wz., Voorzitter der Kamer van Koop handel en Fabrieken te Waal wijk, Correspondent der Nederl. Bank. S. FA NO, Vice-Voorzitter der Ka mer van Koophandel en Fabr. L. S. GOMPEN .Ir. Grossier in Leder VER BUNT-van Overbeek, Depót wij vernemen is de comman dant van den kruiser bereid deze reis zooveel mogelijk dienstbaar te maken aan de propaganda voor de Neder- landsche industrie in de te bezoeken havens. Voorwaar een zeldzame en goedkoope gelegenheid voor Neder- landsche industrieelen om de kwali teiten van hunne producten in den vreemde in de grootste wereldhavens te propageeren en daardoor mede te werken tot het vormen van nieuwe Americ. Petroleum Comp. afzetgebieden voor hunne fabrikaten. RANT, Notaris. J. TIMMERMANS Bzn., Lid van den Gemeenteraad, en der Ka mer van Koophandel en Fabrieken. H. VAN I)E VEN, Inspecteur der Dir. Bel., enz. A. KLEIJN, Ontvanger der Re gistratie en Domeinen. F. JAGER, Post- en Telegraafilirect. A. BROUWER ANCHER, Griffier bij bet. Kantongerecht. A. T. KUIJPERS, Pastoor dei nieuwe Parochie. JACQ. VAN RIEL, Lederhandel /en Industrieel. P. VAN LOON Gzn., Lid der Kamer van Koophandel, Industrieel. J. LE BLANC, Particulier. A NT. CH. LE BLANC, Kassier. I. TOM, Lederbandelaar ALOYS VERBUNT, Lid'der Kamer van Koophandel. P. VER WIEL, Hotelhouder A. OOMEN, Assuradeur.. JOH. VAN RIEL, 2e Luitenant der dd. Schutterij. C. DE CORTIE-van Delft, Grossier in Leder. J. LEIJTENS, Grossier in Leder. M. A. VAN LOON firma G. v. Loon, Importeur van Amerikaanscli Leder. Ongetwijfeld zal van deze unieke ge legenheid een dankbaar gebruik wor den gemaakt, hetgeen niet anders dan in het belang der Nederlandsche in dustrie kan wezen. Een schitterend idee 1 Hsgz. Gevolg gevend aan het voorstel van de commissie voor de consenten heeft de Belgische regeering besloten den invoer van wittebrood te verbie den. Een desbetreffend koninklijk be sluit is in „de Moniteur" verschenen. De Rijndam van de Holland— Amerikalijn is gecharterd voor een reis om de wereld. Op 1 September vertrekt het schip naar New—York. Daar zal een gezel schap, bestaande uit Amerikaansche professoren en studenten, in totaal on geveer 500 man, zich inschepen voor een studiereis rond de wereld. Van New—York gaat de reis via het Pana ma-kanaal naar Japan. Daarna is Indië aan de beurt. Tal van Europeesche landen staan op het reisprogramma. De Rijndam is 20 Juli j l. uit New- York te Rotterdam aangekomen. Het schip is nadien uit den vasten lijn dienst op New—York genomen en naar de Waalhaven Noordzijde verhaald, waar het voor de verre reis in orde wordt gebracht. Men deelt ons mee, dat de Ko ningin thans niet meer geheel aan huis gebonden is en reeds enkele rijtoeren langs het strand heeft gemaakt. H M. zal op 31 Augustus echter nog niet Vult direct het inteekenbiljet in voor eene advertentie in het „Officieel Programma" van den Xlien Diocesanen Katholieken dag te Waalwijk, zendt het aan een I in de gelegenheid zijn om iemand te der Commissieleden of stelt het ter ontvangen. hand aan dengene die uw antwoord - De Prins heeft de uitnoodiging aan- genomen van de stoomvaartmij. Neder- Komt naien. l&nd, waarvan hij beschermheer is, om Commissie Pers en Propaganda. van 27 tot 29 Augustus den proeftocht mee te maken van de P. C. Hooft, de BUITENLAND. I nieuwste boot der maatschappij. De Prins zal op 2 September deel- De Belgische ministerraad keurde I nemen aan een excursie naar het den tekst goed van het ontwerpbesluit, Kroondomein ter bezichtiging van de dat den koning zal worden voorgelegd, Biesboschwerken. inzake het invoerverbod van tarwe- Donderdagmorgen zijn de arbei- brood. ders van Heemaf te Hengelo in sta De raad onderzocht de maatregelen, king gegaan. Ook de ongeorganiseer- te nemen voor het tegengaan van fraude den zijn buiten de fabriek gebleven, bij het verplicht gebruik van gebuild Er was natuurlijk op het uur waarop meel. de werkzaamheden plegen te begin Ten aanzien van de Congo besloot nen een groote menigte bij de fabriek de ministerraad de uitvoering van alle aanwezig. Eenige oude werklieden openbare werken uit te stellen, waar- gingen de fabriek innaar we verne aan nog niet is begonnen. De uitvoering men hadden die van hun organisatie van werken, welke, ofschoon reeds daarvoor vergunning, begonnen,niet strikt noodzakelijk wordt Van de zijde der directie wordt mee- geacht, zal worden gestaakt. gedeeld, dat een zestig personen den De Antwerpsche redacteur van de arbeid voortzet. Van arbeiderszijde Msb. meldt d d. 18 Augustus: wordt beweerd: twintig tot dertig, Gelijk men weet, heeft de Belgische meerendeels niet volwassen personen regeering het grijs brood ingevoerd om en bazen, het importcijfer van graan te vermin- Het geheele arbeiderspersoneel be- deren en daardoor de handelsbalans draagt 750 man, waaronder 500 vol en den frank te verbeteren. wassenen. Van dezen zijn er 435 ge- Het schijnt, dat de regeering een organiseerd bij den Nederlandschen, algemeen systeem in dien geest wil den katholieken en den christelijken gaan toepassen en den invoer van bond. buitenlandsche artikelen zooveel moge- De directeur-generaal van den lijk wil beperken. arbeid schrijft ons Zoo zou zij, naar wij vernemen, van In de pers doet een mededeeling de plan zijn, den import van benzine en ronde, over een doodelijk ongeval, oliën in te krimpen en wel tot 70 pro- overkomen aan een fabrikant te Amster- cent van den invoer in het jaar 1925. dam bij het nazien van zijn automobiel, Voor de betrokken ondernemingen waarbij hij gebruik maakte van een zal dat wel geen groote verandering (defect) gloeilampje, geven, want feitelijk is de invoer van Dit bericht is niet juist en het is van benzine en petroleum tengevolge van belang, dat het publiek weet, dat hier de nieuwe en zware belastingen op geen defecte lamp gebruikt werd, doch deze artikelen, reeds met 30 procent één, die volkomen gaaf was en zooals gedaald. er tallooze gebruikt worden, zonder De correspondent van de Msb. te dat men weet in levensgevaar te ver Brussel verneemt, dat de minister van keeren. Justitie de mogelijkheid van het op- Het was een lamp met schroeffitting. heffen van de tuchtscholen voor jongewaarbij de koperen lampvoet buiten ming aanbiedt. Alleen het gebruik van pen krijgt, dan is hij in staat een wed- bajonetfittingen of van zulke schroef- strijd voor zich zelf te winnen. In den fittingen, waarbij de lamphouder ZOO- nieuwen middenvoor en middenhalf be- danig is geconstrueerd, dat het koper zitten de bezoekers momenteel weder- van den lampvoet geheel is afgesloten, om krachten, die aanmerkelijk beter kan aan ongevallen van deze soort een moeten zijn dan zij die onlangs uit ge- einde maken. noemde vereeniging deserteerden. De Wat betreft het medegedeelde over W. S. C.-achlerhoede zal hel morgen de noodzakelijkheid om kunstmatige derhalve zwaar te verantwoorden heb- ademhaling onmiddellijk toe te passen, ben en zal Mathijsen zijn volle talen zij opgemerkt, dat, hoe juist dit ook '-en moeten vertoonen. W. S. C. komt is, er op dat oogenblik niemand aan- met dezelfde opstelling uit, waarmede wezig was, die de toepassing van vorige week tegen FLUKS gespeeld kunstmatige ademhaling had geleerd, wed. Voor de goede orde wordt nog Da geroepen geneesheer was eerst 25 mede gedeeld, dat de wedstrijd om minuten na het ongeval ter plaatse. half drie zal aanvangen. Het stations- en treinpersoneel bij de Nederlandsche Spoorwegen heeft De leden en Donateurs willen wij er de volgende instructie ontvangen nogmaals op attent maken, bij de wed- „Op dagen van overdruk verkeer - strijden steeds de diploma-kaarten by zooals thans des Zaterdags - moet zlch,tc hebben' 0,,nrede 'n het verv? vertraging bestreden worden o.a. door I zo"(ler vertoon dezer kaarten geen niet te spoedig over te gaan tot ver- vrije toegang tot het terrein verleend traging gevende treinversterking en ,ZC mf[re^e} voortaan door in geen geval tot overbelasting sl,Pl de hand zal worden gehouden van treinen te besluiten. Op deze dagen R- W. B. moet niet tot onvoorziene treinver I De 2e wedstrijd voor hel lournooi sterking worden overgegaan, indien wordt a.s. Zondag gespeeld en zal Til- daardoor belangrijke treinvertraging burgia uil Tilburg de gast zijn van zou ontstaan desnoods zal een aantal R. W. B. reizigers met staanplaatsen genoegen Behoudens onvoorziene omstandig- moeten nemen, terwijl zoo noodig kan heden speelt R. W. B. op den linkshalf worden overwogen, eenige reizigers na die voorloopig niet mag spe- tot een volgenden trein echter tellen volledig, 'filburgia zal natuurlijk houden". trachten een beter resultaat te behalen als Dordrecht; indien R. W. B. zoo speelt als 1.1. Zondag na de rust dan zal Tilburgia haar uiterste best moeten doen om de overwinning te behalen, kunt Gij spoedig en zeker genezen door de aangetaste plekken iederen avond te behandelen_met AKKER'a vrouwen te Namen en Beerssem over weegt. Ook denkt men er over, de bureaux van den veiligheidsdienst, die thans in een heerenhuis aan de Regent laan te Brussel zijn gevestigd, naar het Paleis van Justitie over te brengen en het huis te verkoopen. In verband met de jongste stijging den lamphouder 5 6 millimeters uit stak, zoodat dit gedeelte, hetwelk zeer dikwijls onder spanning staat, aange raakt kon worden. Deze aanraking had dan ook blijkens den afdruk van een vinger op dat gedeelte plaats. De ge- SPORT. QUICK-BEKER WEDSTRIJDEN. Nog zijn de gesprekken niet ver- I dan zal ook den wedstrijd een bezoek stonul van den wedstrijd van 1.1. Zon- waard zijn, te meer nog daar Tilburgia dag als wij opnieuw de voetbalsuppor- voor onze plaats een geheel onbekende ters van Waalwijk en omgeving er op is. Aanvang om 3 uiy, terrein R. W. B. attent maken dat er a.s. Zondag een GEERTRUIDENBERG. even spannende en mooie wedstrijd op Good-Luck I wist na een schitterend het program staat. J gespeelden wedstrijd H. K. I. I Breda, Quick I speelt dan om den Miss Blan- met 6_3 le kloppen. Heel het Good- che beker tegen Wilhelmina uit Til- Luck eIftal was in vorm> en aIs er zoo burg. Deze vereeniging vrijwel de beste I tegen internos gespeeld was, dan was club uit de 1ste klas-federatie behaalde Good Luck niet zonder prijs thuis ge- dit seizoen het kampioenschap in haar komen. tl deeling, is kampioen van het Zui- Voor de rust gaan de partijen in het den en bezette de 2de plaats om hel begin legen eikaar op, maar Good- kampioenschap van de Nederlandsche Luck speelt aanstonds een mooier spel. R. K. I- ederatic. Dat belooft heel wat. I jsja ongeveer een half uur spelen, maakt Quick heeft bel thans ondervonden I de Hnkstusschen 10, spoedig gevolgd dat 't publiek 't goede spel waardeert door nummer 2. en daarom werd zonder aarzelen de I Voor de rust gelukt liet de Good aanbieding van Wilhelmina aanvaard. Luck middenvoor nummer 3 in 't net Men heeft liet reeds ruimschoots on- I ie zenden. Na de rust maakt Good-Luck dervonden dat bekerwedstrijden op 4_0. h. K. I. probeert op te halen, wat hooger peil staan dan vrièndschappe-1 er (e halen is en het eind komt met een lijke ontmoetingen en juist daarom zijn 6—3 Good-Luck-overwinning. de Quickwedstrijden zoo druk bezocht. Daarbij beschikt Quick momenteel Geertruidenberg I verloor eenigs- over een XI-taI dat gerust aan de zjns onfortuinlijk met 20 van Inter- spits onzer plaats mag staan, wat het nos llit Tilburg. Rust was 0—0. Zondag 1.1. nog heeft bewezen. Het I Daarna speelde Geertruidenberg te- zal dan ook wederom een spannende I gen de Sportclub uit Oudenbosch en wedstrijd worden; Wilhelmina om ver]oor hiervan met 42. haar kampioenschappen te verdedigen, Quick om te trachten haar goeden I Geertruidenberg II speelde even- naam te handhaven. Zijn er nog voet-1 eens op de Unicum-seriewedstrijden balsupporters welke Quick dit seizoen legen Boeimeer II en verloor met 2—0. nog niet hebben zien spelen, wij raden HEUSDEN hen aan om Zondag a.s. te komen kil-1 Zondagmiddag zal hier gespeeld worden door de voetbalvereeniging Kaatsheuvel tegen Juliana. KORFBALSPORT. SPRANG. Onze Korfbalclub N. E. O. zal a.s. Zaterdagmiddag een Comp. wedstrijd voor dén Brab. Korfbalbond spelen te Tilburg, tegen de Korfbalclub O. N. A. aldaar. GEERTRUIDENBERG. Voor het B. L. E. I. tournooi, om den Basco wisselprijs wordt Zaterdag a.s. de wedstrijd B. L. E. I.De Zwaluwen uit Lage Zwaluwe gespeeld. Daar de Zwaluwen over een goede ken, want dan zal men wederom hoogst voldaan huiswaarts gaan. Wilhelmina komt met haar kam- pioenschaps-XI-tal, met de volgende opstelling: Van Dongen de Kok Meiskens A. Verbunt, F. Verbunt, Moerkens A. Remmens, Musterd, J. Geboers v. Geloven P. Geboers. Aanvan van den wedstrijd om half drie. W. S. C.—L. O. N. G. A. De Openingswedstrijd! Zoo staan wij dan aan den vooravond van den belangrijksten voetbalwed strijd, welke onze plaats tot op heden I ploeg beschikken, belooft heVweër ten deel gevallen is, namelijk een wed-1 een interessante wedstrijd te worden, strijd tusschen W. S. C. en den win- nAlUMFN naar van den Nederlandschen Voetbal- I bejier 1920, de vereeniging LONGA uit I GEERTRUIDENBERG. Tilburg. Het is een durf geweest van I Zondag 15 Augustus had in Hotel W. S. C. om, zonder te overdrijven, de Stal de retourmatch plaats tusschen schitterendst spelende ploeg uit ons 't drietal Bossche en Bergsche spelers land gedurende de afgeloopen maan- om het kampioenschap van. Noord-Bra den als tegenpartij uit te noodi- bant. Evenals vorigen Zondag wist ook gen, ter gelegenheid van het feit, dat nu Den Bosch zijn meerderheid in morgen haar speelterrein aan den Pa- I punten uit te drukken. Slechts de heer ral lel weg wederom officieel in gebruik Ardenne mocht na een pittig partijtje zal worden genomen; aan de andere twee winstpunen behalen op de heer zijde zal 't door eenieder op prijs wor- I Sayet. 't Was een partij met veel com- den gesteld, dat LONGA zoo spontaan bin. mogelijkheden, voor den lir. Sayet toezegde hier te komen spelen, opdat wel wat te gewaagd. Te veel ook ver- elk voetbal-enthousiast in onze plaats trouwde deze speler op z'n opsluiting en omgeving, zoodoende kennis zal van wits lange vleugel, en verzuimde kunnen maken met haar prachtig spel. daardoor den aanval op den korten Dat de wedstrijd W. S. CLONGA vleugel, door bij den 29sten te spelen morgen dan ook enorme belangstel- 6-11 in plaats van 14-20, wat wit om ling zal trekken, zal haast overbodig zich los te maken zeker een schijf had zijn nog te vermelden. Hoe zal W. S. C. zelve reageeren op Sayet zelf in een combinatie, die hem haar eminenten tegenstander, die met een steen verlies bracht en bovendien zulke geweldige recordcijfers de positie-nadeel. sterkste vereenigingen uit ons land in In de partij Krone-Burgerhof maakte den strijd om bovenvermelden Beker, wit een opening-fout, waardoor de hr. verzekeren. De heer Kipping won in een mak partijtje van den heer Eype. Intusschen is er reeds eenige leeke- ning gekomen in onze Oostelijke af- deeling. Zijn de heeren Eype, Krone en Sayet voor den eindstrijd zoo goed als uitgeschakeld, de heer Burgerhof heeft zich welhaast van de eerste plaats ver zekerd, terwijl a.s. Zondag de partij Kipping-Ardenne voor de 2de plaats beslissing geeft. Laten we hopen dat Berg en Bosch ieder een vertegenwoor diger in de finale zal kunnen plaatsen. KRUISBOOGSPORT. MADE. Door de kruisboogschutterij Willem Teil, alhier, werd aan het op Zondag 15 Augustus uitgeschreven concours te Kalishoek deelgenomen, waar een G-tal gezelschappen vertegenwoordigd waren Willem Tell won den Isten prijs bestaande uit zilveren medaille met massief gouden kroontje, waaraan 2 leden Jac. Pols 7G j. en M. de Wijs 73 j. deelnamen. Uitslag der gescholen punten was als volgt: M. de Wijs 27 p., Diepstraten 27 p., A. de Wijs 20 p., Joh. de Wijs 20 p., Jac. Pols 25 p., A. Verhagen 23 p. NIEUWKUIJK. In het café van dei- Geld hield liet aldaar gevestigde Kruis booggezelschap „De Jonge Batavie ren", een onderlinge schietwedstrijd. Het concours had een gezellig en aangenaam verloop. De uitslag was als volgt: Op de Kunst. 1o prijs C. v. d. Lee, 25 punten, kam pen 14 p. 2e prijs C. v. Noord, 25 p., kampen 12 p.3e prijs W. van Son, 25 p., kampen 12 p.; 4e prijs J. v. d. Ven, 23 p.; 5e prijs A. van Helvoirt, 23 p.; 0e prijs A. Pelders, 23 p.- Op Geluk. le prijs B. v. d. Lee, 39 punten2e prijs Th. v. d. Geld, 34 p.; 3e pr. P. Samuëls, 34 p.; 4e pr. L. Offermeijer, 34 p.5e pr. M. van Noort, 33 p.6e pr. C. Bergman, 33 p. RIJWIELSPOQT. Een maand geschorst Naar de „N. R. Crt." verneemt, is Moeskops door het Bestuur van den Nederl. Wielerbond voor een maand geschorst wegens „ongepast gedrag" bij de wereldkampioenschappen te Milaan. De schorsing duurt van 23 Augustus tot 22 September. Moeskops zal hiertegen protesteeren op grond van het feit, dal de U.C.I. te Milaan de zaak als afgedaan be schouwde. DUIVENSPORT. MADE. Zondag hield de Postduivenveree- niging „Genoegen onder Ons" een con cours vanuit Jamelle, afstand 179 K.M. De prijzen werden behaald als volgt: G. v. Gils 1, 5, 23, 28. B. v. Dongen 2. I). .1. Kop 3, 32, 37. P. v. d. Korput 4, 10, 11, 25. M. v. 't Geloof 0, 17. M. Broe ken 7, 12, 18, 20. A. Segere 8, 15, 10, 27, 35. Jac. Vos 9, 24. B. Broeders 13, 14, 22. P. Kooijman 17, A. v. Gils 20, 27. J. Weiten 30. J. Avontuur 31. C. Rullens 21. P. B. Stoop 30. Er werden 5 concoursprijzen uitge loofd. Ze werden gewonnen als volgt: 1. G. van Gils, petroleumstel. 2. B. v. Dongen, 2 schilderijen. 3. D. J. Kop, schilderstuk Stilleven. 4. P. v. d. Korput, 0 kop met schotel goudrand. 5. G. van Gils, 2 beelden. Eereprijs van de Gevleugelde Vrien den werd gewonnen door de 27ste duif van I'. Kooijman. Eereprijs van Prinses Juliana voor de eerst aangek, oude duif, gewonnen door G. v. Gils. BURGERLIJKE STAND. zooals de Spartaan, Z. F. C., S. V. V. Burgerhof een steen winst kreeg, wat troffene had natte kleeren en schoenen en niet minder Roermond, alle sterke voor een speler van die capaciteit als aan en de garagevloer bestond uit eerste klasse-vereenigingen, verbluf- hij, voldoende is om zich de winst te GEMENGD NIEUWS. De Leeuw. Ct. meldt: Als naar gewoonte trekt het volks feest te Harkema-Opelnde veel bezoe- WAALWIJK. Geboren: Johannes M. v. J. A. Mandemnkers en C. L. Col ij n. Ernestine K. d. v. K. A. Kriek en A. M. S. Hendriks. Christinnus J. z. v. I.. v. d. Broek en E. H. v. Disseldorp. Marin S. d. v. H. Molegraaf en A. Gouda. Elisabeth .1. M. d. v. J. F. C. M. Marks en G. J. M. Brokken. Hendrikus A. M. z. v. M. J. Maas en W. «Ie Hart. Huw.-AangiftenJohannes C. van Oostrum 20 j. en I'. C. Castelijns 34 j. I'etrus A. v. Veld hoven 27 j. en Maria M. v. Ooijen 19 j. Huwelijken: Johannes v. d. Putten 32 j. en Johanna KIcijberg 29 j. Overlijden: Antonetta H. Mcijers, wed. van A. N. Mahieu 80 j. Johanna v. d. Wiel, eelitg. van L. v. Engelen 45 j. Vertrokken personen: A. J. ,v. d. Pluijm naar Rotterdam. A. Hooijmaaijers en gezin naar Oisterwijk. C. C. A. Sustrunck naar 's-Bosch. E. I,. van Berkel naar Beesd. Marg. M. Dumoulin naar Breda. Joh. M. Brands naar Tilburg. J. A. v. Berkel naar Heesch. C. Klijn en gezin naar Kenkum. W. F. C. van Amefjde naar Hilvarenbeek. Ingekomen personen: Franc. II. Eibers van St. Michiels-Gestel naar Grootestr. 41. Corn. I'. II. Eibers van St. Michiels-Gestel naar Grootestr. 41. Cornelia Ch. M. Jansen van Laren naar Mr. v. Coot hst r. 49. Antonetta B. Vugts van Loou- opzand naar 2e Zeine. Marg. Jacobs van Don gen naar Veldsteeg 2. Petr. A. Loonen van Dongen naar Veldsteeg 2. Cornelia J. Musters van Loonopzand naar Westeinde 14. Grete Mezter van Niedersessmar naar Mr. v. Coothstr. 20 B. Hans Mezter en gezin van Niedersessmar naar Antoniusstr. 4. Wilh. Pullen van Nieuw- kuik naar Grootestr. 216. MADE. Geboren: Johanna G. d. v. Petrus Broeken ert Cornelia Diependaal. Hcndrica J. d. v. Johan nes v. Oorschot en Wilh. v. Dongen. Thomas A. z. v. Corn. v. Stokkum en Maria Avontuur. Adriana C. d. v. Johannes Leenaars en Pliilomcnu gekost. Nu daarentegen viel de heer Verheijden. Huwelijken: Johannes v. Schendel 25 j. en Jo hanna P. Braat 24 j. Overleden: Johannes v. Dongen 74 j.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6