AIz.4e pr. Ant. Luipen 5e pr. J. Minkens; 6e pr. Ant. v. Leest. Voor hooge standen werden 20 prij zen uitgereikt en voorts troostprijzen. De hoofdprijzen vielen aldus: 1 F. v. Leest, 2 Th v. Delft, 3 P. Kuipers, 4 A. v. Delft, 5 H. Brok, 6. Tini Pulles. Gezamenlijk trok men naar de zaal terug, waar de mooie prijzen werden uitgereikt. Op het te Utrecht gehouden exa men voor technische vakken, slaagden onze dorpsgenooten de heeren J. van Sambeek en H. de Wit, resp. voor ge zel in het schilderen en gezel in het timmervak Uitbreiding Torenstraat. In deze nieuwe wijk zijn weer de fundamen ten gelegd voor een burgerwoning. Eerdaags wordt begonnen aan den bouw van een schoenfabriek met woonhuis voor rekening der Gebrs v. Wezel, terwijl bovendien nog voor den winter een woonhuis annex slagerij zal ver rijzen. Behoudens een enkele uitzonde ring werken de schoenfabrieken slechts op gedeeltelijke capaciteit. Echter is er geen reden tot klagen in verhouding tot het vorige jaar. De meeste fabri kanten hier verwachten medio Septem ber een algeheele opleving. DRUNEN. Bij het examen voor technische vakken te Utrecht gehouden, slaagden onze dorpsgenootende hee ren J. van Sambeek voor gezel in het schilderen en H. de Wit als gezel in het timmeren. De eerste genoot zijne opleiding practisch bij den heer W. van Sambeek en theoretisch bij den heer J. A. Jansen te 's Bosch,,de tweede practisch bij den heer H. Jehoel. theo retisch bij den heer A. W. Beunis te 's Bosch. Geslaagden proficiat. DUSSEN. De wed. Heijmans had het ongeluk, doordat haar trap uit schoot in een vijitigtal flesschen te vallen, zoodat zij zich zoodanig ver wondde, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Dezer dagen botsten twee auto bussen van de „Nabo" en „Altena" tegen elkander. De ruiten werden ver nield en de stuurinrichting der Altena" werd ontwricht. Het tweejarig kindje van C. Glas viel dezer dagen in «de Dusse". C. van Olst Jzn., die juist passeerde sprong direct gekleed in het wateren kon het kleintje redden. Gisteravond had alhier een ernstig moterongeluk plaats. De heer P. K. uit Waalwijk kwam in de Kerkstraat te vallen en bezeerde zich zoo ernstig dat Dokter de Groot na een nood verband gelegd te hebben overbren ging naar het Groot-Zieken-Gasthuis te 's Bosch noodig achtte. De duo rijder bekwam geen letsel. De motor werd slechts licht beschadigd. Op verschillende plaatsen alhier doet zich onder het vee mond- en klauwzeer voor. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Dussen, op Don derdag 26 Augustus 1926, des'nam. te 3 uur. Agenda 1: Ingekomen stukken en niededee- lingen. 2. Begrooting en rekening van het Burgerlijk Armbestuur. 3 Benoeming van een Lid der Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. 4. Opmaking voordracht ter benoe ming van leden van het College van Zetters. 5. Subsidieering Autobusonderne mingen. 6. Aanvrage kosten verbouwing Bijzondere Lagere School, wijk C. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 24 Aug. 1926. Ook de R. K, Fanfare zal deelnemen aan het op 4 en 5 Sept. te Elshoutte houden festival. Op het concours te Oisterwijk, uitgeschreven door de vereeniging „Asterius", behaalde de fanfare der H. Familie in de derde afdeeling den len prijs met 123 punten. Kranig, waar de Fanfare feitelijk pas dateert van 1923. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 24 Aug. '26 De vergadering van schoen makerspatroons, verleden Donderdag avond gehouden, was door 18 patroons bezocht. Het doel was de oprichting van een plaatselijken patroonsbond. Alle aanwezigen traden toe. Als voor- loopig bestuur werden gekozen de heeren L. v. d Horst, M. v. Nieuw- stadt, C. Vloemans, A. Vesters, L v. d. Hoven. Aan den Bisschop van Den Bosch zal gevraagd worden een Geestel. Adviseur aan te wijzen. De voetbalvereeniging K. S W. hield onder enorme belangstelling Dinsdagavond een groote wedloop onder de leden der club. Uitgeloofd waren uitsluitend geldprijzen. Afstand 2300 M. Punt van uitgang clublokaal Jan v. Dun Route Gasthuisstr. H. v. WoenselTelefoonzijstraat - Telefoon- str.Hoofdstr.— Peperstr. - Clublokaal Uitslag: le prijs Alfr. Schönfeld 7 min. 10 sec, 2e prijs Jac. Esch 7 min. 16 sec., 3e prijs G. de Beer 7 min. 32 sec 4e prijs G. Kemmeren 7m. 47 sec5e prijs C. v. Boxtel 8 min. 5 sec6e prijs A Lugters 8 min. 16 sec., 7e prijs C. v. Wanrooij 8 min 43 sec., 8e prijs W v. Laarhoven 8 min. 53 sec., 9e prijs H. Esch 11 min. 3 sec De heer Dalmeijer uit Capelle heeft de route meegemaakt in 7 min. 17 sec. en daarna nog driemaal de route vanaf 't clublokaal Jan v. Dun over den Horst afgelegd in totaal 16 K.M. en 100 M. in 54 min. 20 sec, alzoo een snelheid van 17778 M. per uur. Een mooie prestatie en tevens voor de K S W.ers een bewijs wat training vermag De viering van het pastoorsju bileum van Mgr. Völker begint een vasteren vorm te krijgen. Heden (Woensdagavond) begint een Triduum door twee Eerw. Paters gegeven ter voorbereiding van de algemeene H. Communie die Zondag 29 Aug. zal gehouden worden door alle parochia nen. De oefeningen van het Triduum worden gehouden 's morgens om 6 uur en 's avonds om 7 uur. Zondag om 4 uur zal een groot défilé met bloemen hulde gehouden worden voor het H. Hart. Bijna alle vereenigingen, zoowel godsdienstige als sociale en amuse mentsclubs hebben hun toezegging voor deze grootsche betooging gedaan, zoodat we kunnen verwachten dat dit een schitterende getuigenis zal worden van de vereering van onze parochie van het H. Hart en tevens van de aanhankelijkheid der parochianen aan hun herder. De opstelling van den stoet, waarin ook Mgr. Völker zal meetrekken, zal geschieden op de speelplaats der Eerw. Zusters en van- daar af in de Schoolstraat. De stoet zal trekken door de Gasthuisstraat- Markt— Peperstr.— Hoofdstr.— School- str.— Gasthuisstr. Markt— Peperstr.- Hoofdstr. tot het H. Hartbeeld. Alle deputaties worden voorafgegaan door een twee-tal bruidjes die een bloemstuk dragen welk bloemstuk na de tweede ronde voor het H. Hartbeeld geplaatst wordt. De vereenigingen worden vertegen woordigd met zooveel mogelijk leden, minstens een deputatie van 4 a 5 personen. Tijdens de betooging zal de Hoofdstraat voor 't verkeer afge sloten zijn. Na de vernieuwing der toewijding aan het H Hart zal een plechtig Lof met Te Deum den dag besluiten. De kerk zal dien dag na tuurlijk een feestelijk aanzien hebben. De parochianen zijn uitgenoodigd zoo veel mogelijk voor groen en bloemen te zorgen, die reeds Zaterdagvoor- middag in de kerk kunnen worden gebracht. j In een druk bezochte vergadering werd Dinsdagavond een regeling voor de festiviteiten getroffen. Een rege lingscommissie werd gevormd bestaan de uit de heeren J. Tuerlings, Chr. Vesters, J. Maas, J. Jansen, H. van Rijswijk en J. Pols. Bij voldoende medewerking der be volking en belangstellenden vertrouwt deze commissie niet de minste moeite te hebben om ook bij de grootste toeloop voor een goede orde te kunnen zorg dragen. In het nummer van Zaterdag zullen we de juiste Vblgorde van den stoet publiceeren, en tevens uitvoerig het programma van a s. Dinsdag bespreken den dag waarop de officieele viering van het zilveren jubilé zal plaats vinden. Natuurlijk vlagt de geheele bevolking op beide feestdagen. De schieturen van den Bijz. Landstorm zijn voorloopig vastgesteld als volgt den len Zaterdag der maand van 5-7 u. Op deze dagen kunnen zoowel leden der afd. Kaatsheuvel als LoonopZand zich voor schieten bij commandant J. v. d. Heuvel aanmelden. De vereeniging K. B. heeft voor het te houden bloemencorso op 4 Sept. ter viering van Koningin verjaardag reeds verschillende toezeggingen ont vangen. 't Plan is^een corso te houden van deelnemende auto's, motors en één van deelnemende kindergroepen, versierde fietsen enz Iedereen mag aan 't bloemencorso deelnemen, mits met versierd vehikel of met versierde bloemen, bogen of iets dergelijks. Bij de heeren v. Kemenade en J Tuerlings zijn verdere inlichtin gen omtrent'teenen ander te verkrijgen. §ST. JOACHIMSMOER. Een aanrij ding, welke gelukkig goed afliep, had Zondag in ons landelijk gehucht plaats. Heel kalm kwam een auto, bestuurd door zekeren S. uit Kaatsheuvel, van de richting Loonopzand aanrijden. Even achter de school ligt een ietwat gevaarlijk kruispunt, omdat hoekhuizen 't uitzicht belemmeren. Zoo gebeurde het dat een wielrijder J. M. uit ons gehucht uit de Zijstraat komende, met de auto, die naar men zegt geen sein gaf, in aanraking kwam. De fiets werd leelijk gehavend en was voor verder gebruik ongeschikh De berijder kwam met den schrik vrij. Een paar waar schuwingsborden voor de wilde auto rijders op dit kruispunt, waar ook kerk en school naast liggen, zijn hier wel noodig ter voorkoming van ern stiger ongelukken. SPORT. VOETBALSPORT. WAALWIJK. W. S. C. De opening van liet vernieuwde W. S.C.-terrein met als groote attractie de wedstrijd W.S.C.LONGA, heeft dan Zondag plaats gehad, en al leek het er j Zaterdag niet op dat er den volgenden dag gespeeld zou kunnen worden van wege het regenachtige weer, zoodat iedereen vreesde dat het W.S.C. reeds bij den openingswedstrijd tegen zou loopen, gelukkig bracht den Zondag, alhoewel direct geen schitterend, toch droog weer, en daarmede mocht men tevreden zijn. Het terrein had door de activiteit van verschillende leden met vlaggen en anderzins een gezellig aanzien ge kregen. Een aardig bewijs van sympa thie werd gebracht door de aanbieding van eene schitterende bloemenmand, waarvan de bekwame hand der fa. van Dongen iets origineels gemaakt had, door een voetbal in te laten uitkomen. Even voor den aanvang van den wedstrijd W.S.C.LONGA nam de voorzitter van Waalwijks Belang het woord om in eene korte doch kernach tige toespraak, waarin bij zeide gaarne niet den secretaris aan 't verzoek van 't bestuur te hebben voldaan, om na mens W.B. het speelterrein van WSC voor geopend te verklaren, welke daad door eenieder ten zeerste op prijs ge steld werd en waarmede tevens aange toond werd, hoe ook de vereeniging W. B. op sportief-gebied met onze plaats medeleeft. Direct hierop werd door den Voor zitter van W. B. de aftrap gegeven, waarmede de wedstrijd WSC-LONGA; voor welke ontmoeting groote belang stelling bestond, niettegenstaande el ders in onze plaats diverse wedstrijden gehouden werden, een aanvang] nemen. De roep, welke er van het schitterend spel van deze Tilburgsche vereeniging uitgegaan is, is geenszins overdreven geweest en zal eenieder dezen middag hiervan hebben kunnen genieten. Het eerste kwartier kreeg WSC als het ware géén voet aan den grond; binnen enkele minuten laveerde Gliering op de hem bekende wijze met een snel treinvaartje door de WSC-achterkoede en kon Mathijsen nummer één uit het net halen. Spoedig daarop konden wij reeds 20 voor LONGA noteeren en menigeen was bevreesd, dat het een spel van kat en muis zou worden. Tot ieders groote verrassing herstelden de zwarthemden zich plotseling en alhoe wel LONGA bleef domineeren, zoo was dit overwicht niet meer zoo overheer- schend als aanvankelijk. Door een snel open spel op de vleu gelspelers, tra elite WSC het spel te verplaatsen, hetwelk haar dan ook ge lukte en even voor de rust wist de Kort dan ook uit een snel opbrengen van den rechtsbuiten een verdiend tegeupunt te maken. Met. 31 voor, LONGA werd gedraaid en in de tweede speelkelft leek het er na, of WSC geenszins voor LONGA wilde onderdoen. Met geest drift werd er dood de. zwarthemden ge speeld; vooral de voorhoede liet door haar snel open spel de LONGA-achter- lioede geen moment rust en na een half uur spelens was zoo waar de stand ge lijk. Plotseling kwam er in de laatste tien minuten eene inzinking bij'enkele spelers der zwarthemden en hiervan wisten de geroutineerde Tilburgenaren onmiddellijk partij te trekken, door in deze periode nog drie punten bif te fa- briceeren, daarmee aantoonende, dat de laatste loodjes gewoonlijk het zwaarst wegen. Scheidsrechter van Zeist leidde op uitstekende wijze deze zeer vlug ge speelden wedstrijd. Na afloop vereenigden op uitnoodi- ging van het W.S.C.-Bestuur, LÖNGA- en WSC spelers zich in het Hotel Ger- ris, waar nog enkele gezellige uren werden doorgebracht. W.S.C.—DOSKO. Ook voor a.s. Zon dag heeft WSC wederom een zeer in teressante thuiswedstrijd op liet pro gramma staan en zal het bekende DOSKO uit Bergen op Zoom, momen teel een der sterkste lie klassers uit liet Zuiden, de gast van WSC zijn. QUICK. Zondag liacl de aangekondigde wed strijd plaats tusschen Quick en Williel- mina, welke in een 54 overwinning voor Quick eindigde. De wedstrijd stond niet op hetzelfde peil als op 15 Aug., (loch den harden wind welke recht over het veld stond is hier ook wel eenigszins de schuld van. Hierdoor was goed samenspel zeer moeilijk en men zoodoende ge bruik moest maken van plotselinge doorbraken, waarmede dan ook vele doelpunten zijn gemaakt. Wilhelmina beschikt over een goed XI-tal dat, als zij in dg 2de klas N.Y.B. speelden een goed figuur zou slaan. Thans is aller belangstelling gericht op a.s. Zondag als- de bekerhoudster D. C.L. uit Rotterdam op bezoek komt. Het zou voor de Rotterdammers een mooie prestatie zijn, als ze voor den tweeden maal den beker konden win nen, wat zij dan ook wel zullen probee- ren. R. W. B, Ook den tweeden wedstrijd voor liet tournooi is voor de nationaal-gestreep- ten gunstig geweest, doordat ook Til- gurgia er niet in geslaagd is de over winning te behalen. R.W.B. was ge noodzaakt niet. 4 invallers te spelen, hierdoor was vooral de voorhoede ver zwakt. Tilbui'gia speelde met 3 inval lers. Het begia is voor R.W.B. en aan stonds krijgen we een open spel en moet T. alle kracht inspannen om doelpunten te voorkomenonze rechts binnen maakt dan op zeer korten af stand het eerste doelpunt, 10. Het spel is zeer aantrekkelijk en spannend. T. geeft zich ook geheel en maakt even voor de rust onhoudbaar gelijk; rust 11. Na de thee is liet spel iets minder. T. is echter in de meerderheid. Als T. op liet R.W.B.-doel schiet, trapt onze rechts-achter dodf- het effect zeer on fortuinlijk in eigen doel, zoodat T. zeer gelukkig de leiding neemt. R.W.B. geeft het echter niet op en wordt thans luider aangemoedigd. R.W.B. komt nu in de meerderheid. Er wordt ebhter niet genoeg geschoten. Kort voor het einde wordt R.W.B. wegens opzettelijk hands een strafschop toegewezen, welke in een doelpunt wordt omgezet; einde 2-2. 2D Aug. wordt een seriewedstrijd ge houden voor jongere krachten. Heus den tegen Sporters Drunen, Tilburgia 3 tegen Berkdijk 2. HEUSDENL HAARSTEEG. GEERTRUTDENBERG. voor de aspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8'/2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Donderdag 8 uur repetitie Tavenu met de Symphonie. Vrijdag Viool- en Cellocursus Waal- wijksche Muziekschool. Vrijdag 8 uur repetitie Tavenu voor de leden die een hoofdrol ver vullen. Zaterdag 8 uur algemeene leden vergadering der liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst" bij P. v. Cromvoirt. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel Oefening en Vermaak. Mannenkoor. RECHTSZAKEN. BOSSCHE POLITIERECHTBANK. Boos Jenneke! 't Gebeurde in Werkendam. Daar had Jenneke H. de V. 38 jaar oud, vrouw, Brouwer de Koning een stomp gegeven. Drie buurvrouwen kwamen het voor de rechtbank met veel omhaal uit elkaar zetten, waarbij Jenneke volhield, dat ze niks gedaan had. Maar vrouw Brouwer hield de ver klaringen over den stomp in kwestie staande. „Ze liegt hel", riep Jenneke boos. „Ze doet een valschen eed I* Bij den burgemeester staat Jenneke als lastig en brutaal aangeschreven, al dus verzekerde haar de president. En dan wedervoer Jenneke, dat haar kind door vrouw Brouwer was gesla gen geworden en dat had vrouw Zwets gezien. „Niks gezien", zeide die. Wegens mishandeling werd verdachte veroordeeld tot f 5.— boete. Moet ik voor niks vijf gulden beta len mopperde Jenneke. O neen, aldus de president, U be taalt f 5 boete wegens mishandeling, gelijk die door twee getuigen onder eede werd verklaard te zijn toegebracht. Jenneke zou getuigen brengen, dat 't niet waar was van dien stomp. Best, besloot de president, je hebt 14 dagen tijd om van het vonnis in hooger beroep te komen. Jenneke zal er gebruik van maken. Een dure rit! W. C. v. d. H., landbouwer te Sprang- Capelle stond terecht voor een weg geldzaak. Hij had gereden zonder belasting- kaart en beweerde vergeten te zijn voor de kaart te zorgen. Ik heb er al f 3.— voor betaald, klaagde verdachte. „•n Dure ritl" merkte de paesident op. „Nou bevestigde de man, die ook nog veroordeeld werd tot f2. boete. Bruintje was vergeten. Gerrit B. uit Heusden, was bekeurd omdat hij zijn paard niet had aange geven voor de belasting. Gerrit begreep er niets vanHij had z'n zoon uitge zonden om het paard en het rijwiel aan te geven. De jongen had wel voor de fiets gezorgd, maar 't paard had hij vergeten. Zeker „slorsigheid of sloffigheid" aldus besloot Gerrit z'n redeneering. Eisch en uitspraak f 6 boete. De doodslag te Veen. De rechtbank uitspraak doende ver oordeelde Michiel Kamerman te Veen wegens doodslag op Jacob Vos aldaar tot drie jaar gevangenisstraf met aftrek van voor arrest. De eisch van het O. M. was zes jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag Algemeene Muziekleer Waalwijksche Muziekschool. Donderdagavond 7 uur Cursusles „Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationstraat. Donderdagavond 7'/a uur repetitie GEMENGD NIEUWS. In het oude stadje Bouvines bij Dinant reed gisteravond een auto op het trottoir voor een huis, waar een vrouw was gezeten die haar kind de borst gaf. Zij werd zwaar gewond. De echtgenoot liep het huis binnen, nam een geweer en vuurde door het raam op een der automobilisten, die op slag dood bleef. In de Haarlemmermeer op den Leimuiderdijk is een 3'/2 jarig jongetje door een auto overreden en gedood. De gehuwde aannemer J. van K., uit Leende, die Zaterdag bij een motor ongeluk te Geldrop een schedelbreuk kreeg, is gisteren aan de gevolgen overleden. Te Offenbach aan de Main zijn niet minder dan 30 menschen ziek ge worden, waarschijnlijk na het eten van ijs, 18 van hen moesten naar het ziekenhuis worden gebracht. Een jonge man is gisteren reeds overleden. Tq Aralnes (Frankrijk) heeft zekere Albert Bruyère, een weduwnaar, met een mes, zijn twee dochterjes, respec tievelijk 14 en 7 jaren oud en zijn 74-jarigen schoonvader in hun slaap gedood. De moordenaar heeft vervol gens door verhanging een einde aan zijn leven gesteld. Het jongste dochtertje, 5 jaar oud, werd zoo wreed toegetakeld, dat haar toestand bedenkelijk is. De moordenaar was een verstokte dronkaard, en heeft waarschijnlijk in een delirium de vreeselijke mis daad gepleegd. Gisteren is de Henglo een ander- halfjarig kind in een tobbe met water verdronken. Hedenochtend te ongeveer half 11 is te Bergen op Zoom een doode- lijk ongeluk gebeurd. Toen de auto van de firma H. een wagen met hout wilde passeeren stak tegelijkertijd een zekere mej.de W. den straatweg over. Ofschoon de chauffeur nog alle moeite deed om zijn wagen tot stilstand te brengen en trachtte de vrouw te ont wijken, werd zij door't voertuig gegre- en aangereden. Zij werd haar woning binnengebracht, waar zij spoedig daarna overleed. Zondagmiddag omstreeks kwart over twaalf is het 7-jarig meisje W. Willems op den weg nabij de Klomp (Ede) door een auto overreden en gedood. De auto, bestuurd door een Duitsche heer, kwam van de Bruine J Horst en ontmoette eenige kerkgangers, op weg naar huis. Toen de auto dicht bij was, stak het kind plotseling den weg over en kwam tusschen de wielen. Het liep een schedelbreuk op en was onmiddelijk dood. Te Neu—Milnster is Zaterdag avond een auto vermoedelijk door een defect aan de stuurinrichting over den kop geslagen, De bestuurder, een koop man en een andere inzittende zijn gedood, terwijl een derde inzittende zwaar gewond werd. Naar „Der Montag" meldt, is Zondagochtend bij Neu-Brandenburg, een automobiel tegen een boom ge reden, met het noodlottige gevolg.dat een der inzittenden, een bankbediende uit Neu—Brandenburg, gedood werd, terwijl een dame en de chauffeur ern stig gewond werden. De overige inzit tenden kwamen er met lichte verwon dingen af. Volgens een bericht uit Tokio heeft generaal Tsjang-Tsi Lin twaalf bankiers in Moekden, Charbin en Sjanghoeng laten fusilleeren, daar zij in geld gespeculeerd hadden. Van de bestraften waren er zeven million- nair. Te Schiedam is gisteren de 13 jarige Albertine Backelant van een steiger achter het terrein der maatschap pij Matex in de Maas gevallen. Een zeeman van het daar liggend schip dook herhaaldelijk onder maar slaagde er niet in het meisje te redden. Tot nu had her dreggen nog geen resul taat. Gistermiddag is schipper van Veen, toen hij te Coevorden zijn schip op kwam, door een adder gebeten. Men vreest voor zijn leven. Even voor het station Veenen- daal ging Zondag plotseling in den trein die 6.50 aldaar'arriveert van een der coupé's een portier open, waar door een jongetje van ongeveer 5 jaar uit den in vollen gang zijnde trein viel. De vader van het ventje trok onmiddelijk aan den noodrem. Na eenig zoeken werd het gevonden en met den trein naar het station ver voerd. De tehulp geroepen dokter constateerde slechts niet ernstige kneu zingen. Na verbonden te zijn kon vader en zoon per eerstvolgende ge legenheid de reis voortzetten. 2en 5-7 u. 4en ff ft tt 3-5 u. Juliana I won Zaterdag tc Waalwijk van H.E.C. III met 30 en kwam daarmee /.oer gunstig te staan in (len serie-wedstrijd, die a.s. Zatrdag eindigt. Eveneens «won Ju liana I Zondag alhier van Juliana II uit Baardwijk en wel met 41 en Juliana II van hier met 21 van D.V.O. uit Zaltbommel. Zaterdag a.s. zal da II. K. Voetbalbond afd. Den Bosch, een groote propagandaver- gadering houden in het clublokaal van II.V. V., Haarsteeg, café M. Achten. De zoo bekende spreker den heer II. C. Hoen, zal alsdan een- propagandarede uit spreken, met als onderwerp: „Wij zetten Roomsche vanen om voetbalvelden heen." Deze vergadering is voor iedereen toegan kelijk. Er zal ook gelegenheid zyn tot debat. Aanvang 8 uur. wy vertrouwen dat vele sportliefhebbers deze vergadering zullen by wonen en er flink gebruik zullen maken vaal de gelegenheid tot debateeren. Good-Luck I ging Zondagmiddag half twee per autobus naar Kaatsheuvel, om al daar een vriendschappelykon wedstryd tegen -K.S.W. 1 te spelen. Door het slechte weer, was er in G'berg weinig belangstelling en ging alles maar in een bus. Maar even bui ten Waspik wou deze niet meer verder en 'moesten onze jongens uitstappen enom de beurt duwen. Zoo kwam men kwart voor vier te Kaatsheuvel. Te vier uur begon de wedstryd met wind tegen voor de onzen. K. S.W. wist van den wind te profiteeren met 2 verre schoten. Hoewel Good-Luck werkte Wat ze konden, toch boekte K.S.W. een 31 voorsprong met de rust. Na de rust was (1e wind gaan liggen en hoe Good-Luek ook werkte (met een weinig pech), men kon den achterstand niet inhalen en verloor met 4r2.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6